Przebarwienia na ustach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 18:11   #1
metalowalila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1

Przebarwienia na ustach


Mój problem polega na tym, że od jakiegoś czasu zauważyłam, że moje usta "obrysowane" są brązową linią - przebarwieniem, jak by były obrysowane konturówką do ust. Chciałam nadmienić, że zbliżam się do czterdziestki i nie maluję ust, używam błyszczyka, ale przebarwienie to pojawiło się już dawno, najpierw na górnej wardze, potem na dolnej. Wygląda to jak bym była brudna. Proszę o odpowiedź.
metalowalila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 18:37   #2
zuzek85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 117
Dot.: Przebarwienia na ustach

Proponuje skonsultowac to z dermatologiem.Powody moga byc naprawde rozne i trudno ot tak diagnozowac.Zapytaj moze w aptece o cos na przebarwienia z serii dermokosmetykow?Sa naprawde dobre i pomagaja.Jesli nie chcesz ryzykowac to moze zapytaj o probki lub opinie dermokonsultantki?:rolley es:
zuzek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 23:53   #3
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Przebarwienia na ustach

a przebarwienie na ustach? mała plamka, jakieś 3-4mm, zimą zniknęła, ale pojawiła się znów latem na szczęście miałam wrażenie, że jest jaśniejsza niż rok temu... jest płaska, nie boli, nie swędzi. inni zauważają ją dopiero po dłuższej chwili, gdy zwrócę na nią uwagę - więc nie jest zbyt wyraźna, jednak mnie martwi teraz, zimą, znów znika, jednak boję się co będzie latem... czy to może być szkodliwe? czy jest szansa, że zniknie sama, gdy będę ją chronić przed UV, jak przebarwienie? wiem, że powinnam wybrać się do dermatologa, jednak teraz już właściwie jej nie widać, a nie chcę stresować się tak aż do lata proszę o pomoc, pozdrawiam

aha, mam sporą tendencję do przygryzania ust, wydaje mi się, że pojawiła się mniej więcej po takiej sytuacji...

Edytowane przez blebleble22
Czas edycji: 2009-01-06 o 23:55
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.