Zniknął profil instagram. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-07, 15:35   #1
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463

Zniknął profil instagram.


Dla wielu może to być zabawne, ale dla mnie to poważna sprawa. Otóż mój profil na insta rozpłynął się w powietrzu. Konto założyłam używając windowsowej aplikacji. Potem jednak znalazłam aplikacje 6tag, ponieważ była niebo lepsza. Przez wiele tygodni sie nic nie działo. Cud, miód i orzeszki.

Wczoraj wieczorem dodałam zdjęcie dziś przeglądałam obserwowane profile. Gdy chciałam zaobserwować jakiś profil, aplikacja wyświetliła prośbę o zalogowanie się na konto w przeglądarce. Stwierdziłam, że zrobię to jak wstanę. Jakąś godzinę temu chciałam wejść na mój profil i nic. Twierdziło, że nie ma takiego konta. Kliknęlam w przypomnienie hasła. Otrzymałam je. Lecz jak kliknełam w link do mojego profilu w tym mailu stwierdziło, że konta nie ma. Ale hasło mogę sobie zmieniać ile chce.

Koleżanka stwierdziła, że nie widzi mojego konta, poznikały moje komentarze i oznaczenia na zdjęciach.

Ktoś spotkal sie z takim problemem?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 09:19   #2
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Zniknął profil instagram.

Temat można zamknąć. Profil się "magicznie" pojawił. Nadal nie wiem co się stało i pewnie się nie dowiem.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-09 10:19:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.