Rozmowa kwalifikacyjna - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-13, 17:40   #631
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Jeśli nie potrafisz sensownie odpowiedzieć na tak proste pytanie, to nie dziwię się, że do tej pory nie masz pracy.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:09   #632
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jeśli nie potrafisz sensownie odpowiedzieć na tak proste pytanie, to nie dziwię się, że do tej pory nie masz pracy.
Jeżeli masz tak pisać to nie pisz wcale! To forum nie służy do obrażania innych tylko m.in. do doradzania sobie wzajemnie!!!
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:38   #633
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Ale ja Cię nie obrażam, tylko wyrażam swoją opinię. Wychodzi na to, że bezsensownie i bez jakiegokolwiek pomyslu wysylasz CV wszędzie jak leci. Nie wiesz po co chcesz pracować, nie wiesz dlaczego bedziesz pracować, my Ci mamy napisać jak odpowiadać na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy na stanowisku sprzedawcy, no blagam. Rekrutujący zapewne widzi i czuje, ze tak naprawdę nie wiesz dlaczego wyslalas cv i nie wiesz, dlaczego akurat do tej firmy, że raczej jestes zdesperowana i dlatego Cię nie zatrudnia.

Musisz dojsc ze sobą do ladu najpierw.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 14:11   #634
doda1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 45
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Witajcie! w czwartek czeka mnie rozmowa o prace na posade przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy w AXA.S.A. . JAKIE MOGA PASC PYTANIA A MOZE KTOS Z WAS UBIEGAL SIE NA TAKIE STANOWISKO??
doda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 21:49   #635
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez doda1982 Pokaż wiadomość
Witajcie! w czwartek czeka mnie rozmowa o prace na posade przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy w AXA.S.A. . JAKIE MOGA PASC PYTANIA A MOZE KTOS Z WAS UBIEGAL SIE NA TAKIE STANOWISKO??
To zależy, czy będziesz gadać z kimś z HR czy od razu z menedżerem.
Jeżeli z HRem, to mogą paść pytania:
- o motywację (czemu chcesz pracować w Axa, co wiesz o firmie, czemu aplikujesz na to akurat stanowisko, co cię najbardziej motywuje do pracy)
- o doświadczenie (co konkretnie robiłaś, czego się nauczyłaś, co mogłoby się przydać tutaj, co ci się podobało a co nie)
- o orientację na klienta (co wg ciebie jest ważne w udanej relacji z klientem, jak budowałabyś/budowałaś taką relację; kim jest dla ciebie tzw. "trudny klient", jeżeli miałaś kiedyś z kimś takim do czynienia - jak sobie poradziłaś.)
- o umiejętności sprzedażowe; (tu możesz się spodziewać scenki sprzedażowej i pytań w stylu "na czym pani zdaniem polega praca przedstawiciela" - chodzi o to, że istotą tego typu stanowisk jest sprzedaż produktów finansowo-ubezpieczeniowych zgodnie z założonym planem sprzedażowym a nie tylko doradzanie klientowi. Często ludzie w momencie aplikowania nie są tego świadomi.
- standardowo: czego oczekujesz od pracodawcy, jakie są również Twoje oczekiwania finansowe
Mogą również się pojawić nietrudne pytania z zakresu ekonomii - również w formie testu pisemnego

Powodzenia
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 19:53   #636
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
Dzięki
Mam jeszcze takie pytani: Jak uargumentować dlaczego się wybrało akurat takie a nie inne stanowisko? Oczywiście nie licząc tego, że wybraliśmy taką pracę, ponieważ chcemy się usamodzielnić, bo to jest za mało. Bo przecież nieraz pada takie pytanie czym się kierujemy wybierając daną ofertę pracy.
myślę, że powinnaś się zastanowić jakie ma cechy to stanowisko, na które aplikujesz i pomyśleć co Ci się w tym podoba. W przypadku pracy sprzedawcy np. mówisz, że lubisz pracować z ludźmi, mieć kontakt osobisty z klientem, dalej biorąc pod uwagę jaki to typ sklepu, że lubisz zwierzęta (w zoologicznym), interesujesz się nowinkami kosmetycznymi i lubisz to (jak szukasz w drogerii). Na pewno masz jakieś rzeczy, które preferujesz, wolałabyś np. pracować w perfumerii bardziej niż w mięsnym, więc pomyśl dlaczego W każdej pracy jakieś plusy można znaleźć, nawet jeśli to jeszcze nie jest ta wymarzona praca w zawodzie.

------------------------
Mam pytanie do was ogólne:

Co sądzicie o rozmowach przeprowadzanych z kilkoma kandydatami na raz?

Miałam takie już robione ja+1osoba, ja+2 osoby i ja+6 osób, siedzieliśmy przy stoliku okrągłym i każdy po kolei o sobie mówił. Ja nie wiem, może ja jestem jakaś staromodna, a tak się teraz robi, ale dla mnie to jest brak szacunku dla kandydata i źle mnie nastawia do takiej firmy, skoro nie umieją znaleźć dla mnie 10 minut, żeby porozmawiać ze mną tylko odwalają taką masówkę. Niecierpię tego mówiąc szczerze.
__________________

Edytowane przez stasiek
Czas edycji: 2009-09-16 o 19:57
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 11:30   #637
ewelina1222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
rozmowa kwalifikacyjna w empiku

hej .
w czwartek wybieram sie na rozmowe kwalifikacyjna w bydgoskim empiku. Sa tutaj jakies osoby ktore moglby mi powiedziec jak wygalada taka rozmowa ? o co moga mnie zapytac ? czy beda mnie sprawdzac z wiedzy ksiazkowej plytowej itp?
ewelina1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 14:08   #638
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna w empiku

Cytat:
Napisane przez ewelina1222 Pokaż wiadomość
hej .
w czwartek wybieram sie na rozmowe kwalifikacyjna w bydgoskim empiku. Sa tutaj jakies osoby ktore moglby mi powiedziec jak wygalada taka rozmowa ? o co moga mnie zapytac ? czy beda mnie sprawdzac z wiedzy ksiazkowej plytowej itp?
To zależy do jakiego działu aplikowałaś. W mniejszych empikach raczej pytają o znajomość np. najnowszych pozycji wydawniczych. W większych mają taki ruch, jest duża cyrkulacja pracowników, tam mało kiedy ludzie zadają pytania, tylko kupuja szybko i wychodzą. Więc wszystko zależy od miejsca. Nie mniej jednak jeśli nie interesujesz się książkami, płytami, grami czy filmami, to tak średnio będzie z doradzaniem klientom.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 16:37   #639
ewelina1222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

hej. Mam niedlug orozmowe kwalifikacyjna w empiku . Moglby ktos m podpowiedziec jka bedzie wygaldla taka rozmowa? czy beda mni sprawdzac z wiedzy ksiazkowej plytowej itp? sa tutaj osoby ktre byly na takiej rozmoweie ubigjacej sie o prace w empiku?
ewelina1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 16:38   #640
ewelina1222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna w empiku

iinteresuje sie ksiazkami i lubie czytac i dlatego zalezy mi na tej pracy. ylko wydaje mi sie ze trudno ogarna c wszystkie nowosci wydawnicttwa i w ogole
ewelina1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 17:04   #641
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna w empiku

A czy sama zaniosłaś CV czy widziałaś ogłoszenie, i wtedy się zgłosiłaś?
Pytam, bo też bym chciała pracować w Empiku, ale tak sama z siebie iść, to nie mam odwagi
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 19:39   #642
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna w empiku

Cytat:
Napisane przez Elladorea Pokaż wiadomość
Pytam, bo też bym chciała pracować w Empiku, ale tak sama z siebie iść, to nie mam odwagi
A do czego tu trzeba mieć odwagę? Z takim podejściem nigdy nie znajdziesz pracy
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 20:22   #643
ewelina1222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna w empiku

Cytat:
Napisane przez Elladorea Pokaż wiadomość
A czy sama zaniosłaś CV czy widziałaś ogłoszenie, i wtedy się zgłosiłaś?
Pytam, bo też bym chciała pracować w Empiku, ale tak sama z siebie iść, to nie mam odwagi
a dojakiego EMPIku chcesz zaniesc?

zadnego ogloszenia nie widzialam.. Zanioslam sama z siebie.
I zgadasm sie z tym ze nie trzeba byc do tego odwaznym .
I teraz moglby jktos powiedizec ze nie trzeba byc odwaznych do rozmowy kwalifikacyjnej no ale nie mam pojecia na jakich zasadach to jest,
ewelina1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 12:32   #644
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: rozmowa kwalifikacyjna w empiku

Cytat:
Napisane przez ewelina1222 Pokaż wiadomość
iinteresuje sie ksiazkami i lubie czytac i dlatego zalezy mi na tej pracy. ylko wydaje mi sie ze trudno ogarna c wszystkie nowosci wydawnicttwa i w ogole
To myslę, że jeśli będą szukać pracownika, to powinni Cię przyjąć.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:02   #645
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w restauracji + pyt dot specjalista ds marketingu

no wiec rozmowa przebiegła bardzo przyjemnie Zaowocowała zatrudnieniem mnie Jutro idę pierwszy dzień tak więc jestem pełna nadziei
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 14:52   #646
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w restauracji + pyt dot specjalista ds marketingu

gratulacje
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 17:01   #647
Ciii
Raczkowanie
 
Avatar Ciii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 259
Dot.: Rozmowa Kwalifikacyjna ;(

a jesli idę na rozmowe do croppa, diversa albo kfc to chyba nie ubiore czarnych spodni i koszuli białej hm? jesli ubiorę np. bluzę to bedzie nieestetycznie ?
__________________
... zmienić życie

Ciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 18:58   #648
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Talking Rozmowa kwalifikacyjna

Witam. Dzisiaj otrzymałam telefon, że zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do nowo otwartego studia urody Co prawda w ogłoszeniu było napisane, że skontaktują się tylko z wybranymi osobami, więc jakiś tam etap już przeszłam, ale mam kilka pytań:
Jak się mam ubrać na tą rozmowę? Oficjalnie (marynarka+ czarne spodnie z kantem) to bardziej pasuje według mnie do osoby, która ubiegała by się o prace w biurze...ale wiadomo też że w dresie nie pójdę Tak więc może nasuniecie mi jakieś propozycje co do ubioru? Druga sprawa o co mogą mnie pytać? Czego się mogę spodziewać? Zapomniałam dodać, że ubiegam się o stanowsisko recepcjonistki Z góry dziękuje za pomoc
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 19:08   #649
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

wizaż ma cudowny wynalazek nazywa się wyszukiwarka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=rozmowa
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 19:11   #650
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez Madziaa90 Pokaż wiadomość
Witam. Dzisiaj otrzymałam telefon, że zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do nowo otwartego studia urody Co prawda w ogłoszeniu było napisane, że skontaktują się tylko z wybranymi osobami, więc jakiś tam etap już przeszłam, ale mam kilka pytań:
Jak się mam ubrać na tą rozmowę? Oficjalnie (marynarka+ czarne spodnie z kantem) to bardziej pasuje według mnie do osoby, która ubiegała by się o prace w biurze...ale wiadomo też że w dresie nie pójdę Tak więc może nasuniecie mi jakieś propozycje co do ubioru? Druga sprawa o co mogą mnie pytać? Czego się mogę spodziewać? Zapomniałam dodać, że ubiegam się o stanowsisko recepcjonistki Z góry dziękuje za pomoc
skorzystaj z wyszukiwarki
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 19:35   #651
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Racja. Przepraszam. Tylko, że tam dziewczyny piszą ogólnie o rozmowie, a mi chodzi o konkretną posadę recepcjonistki- jak się ubrać i czego się spodziewać...
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 19:55   #652
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Witam. Dzisiaj otrzymałam telefon, że zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do nowo otwartego studia urody Co prawda w ogłoszeniu było napisane, że skontaktują się tylko z wybranymi osobami, więc jakiś tam etap już przeszłam, ale mam kilka pytań:
Jak się mam ubrać na tą rozmowę? Oficjalnie (marynarka+ czarne spodnie z kantem) to bardziej pasuje według mnie do osoby, która ubiegała by się o prace w biurze...ale wiadomo też że w dresie nie pójdę Tak więc może nasuniecie mi jakieś propozycje co do ubioru? Druga sprawa o co mogą mnie pytać? Czego się mogę spodziewać? Zapomniałam dodać, że ubiegam się o stanowsisko recepcjonistki Z góry dziękuje za pomoc
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 23:27   #653
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=268971&page=5 również tu można zapytać
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 21:19   #654
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

ja na kazda rozmowe zawsze ubieralam sie elegancko - moze nie spodnie na kant i elegancka koszula, ale zawsze mialam czarne spodnie badz spodnice (raczej rurki, nie na kant) w zime zakiet, latem koszule na guziczki czy jakas bardziej wyjsciowa bluzke. I wszystko jedno czy szlam na rozmowe do sklepu czy do baru zawsze staralam sie okazac szacunek i wygladac elegancko - ty jako recepcjonistka musisz wygladac reprezentacyjnie, napewno czysto - przyloz sie bardziej do makijazu, musi byc rowno! Badz naturalna, duzo sie usmiechaj.
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 05:29   #655
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Zauważyłam,że jak mi zależało by dobrze wypaść, to nikt nie oddzwaniał, a jak na ostatnią rozmowę, do bardziej odpowiedzialnej pracy, szłam z nastawieniem, że idę tylko zobaczyć jak taka rozmowa wygląda, to dostałam robotę No i z obserwacji widzę,że na rozmowach do sklepu itp traktują z góry i zadają chore pytania o swoją przyszłość w sklepie i dlaczego własnie w tym sklepie by się chciało pracowac. W bardziej ambitnej pracy traktują na rozmowie bardziej na równo (hmm...podobno to jest klucz by wydać się inteligentnym w rozmowie )
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 19:35   #656
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Warto ubrać sie w nautralne kolory. Sama wiesz w czym wygladasz najlepiej. Oczywście wszelkie cekinki i wściekłe fasony odpadają. Na rozmowie najważniejszy jest profesjonalny spokój. Byłam na kilku rozmowach i byłam w czołówce dzięki temu, że byłam spokojna i opanowana. Nie zaszkodzi lekka nutka dowcipu, przyjazny usmiech na twarzy. No i trzeba patrzeć na pracodawce. Często spotykam sie z ludzmi którzy płacza! na rozmowach bo tak bardzo są spięci. Przed wyjściem spójrz w lustro, przekonaj sie jak dobrze wyglądasz i powiedz sobie ze nie bedzie problemu pójśc na pogawędkę :P
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 13:36   #657
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

http://kadry.tv/pokaz/Wideo/630/Jak-...acyjna-wywiad/

może sie komus przyda
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 12:54   #658
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Juz parokrotnie byłam zapraszana na rozmowy rekrutacyjne (to znak, że chyba przychodzi odwilż na rynku pracy ). Chcę zmienić moja obecna pracę z wielu względów (pewnie podobnych jak u większości z Was, które również mając już pracę, szukają nowej) m.in. nieciekawa atmosfera, integracja wśród pracowników praktycznie żadna, brak możliwości rozwoju zawodowego (nie mówię o awansie, ponieważ możliwość awansu na stanowisku, na którym pracuje jak praktycznie żadna), brak jakichkolwiek szkoleń, no i najważniejsze: słabe zarobki niepozwalające na godne i samodzielne egzystowanie w tym świecie.

Na rozmowach o stanowisko pracy, na które aplikowałam (podobne stanowiska, na jakim pracuje obecnie, czyli szeroko pojęta administracja) padało pytanie: a dlaczego chce Pani zmienić pracę?
No i jak dyplomatycznie można wybrnąć z takiego pytania? Tak żeby nie wyjść na pazerna na kasę i nie stawiając przy tym w złym świetle obecnego pracodawcy?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...

Edytowane przez anetka_m
Czas edycji: 2009-12-04 o 12:56
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 08:52   #659
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

anetka_m

Mozna zawsze odpowiedzieć że nie lubi się stać w miejscu, ze jest sie osoba ktora lubi zdobywac nowe umiejetniosci, doswiadcznie i ze szuka sie pracy w ktorej bedzie sie mozna spelniac zawodowo. Albo ze "Państwa firma wydaje sie na tyle interesujaca ze jest sie sklonnym zaryzykowac zmiane pracy bo ma sie przeczucie ze to co Państwo oferujecie na danym stanowisku jest wlasnie tym co chce sie robic w zyciu".
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 16:29   #660
Perfume
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 143
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna - Inglot :)

Czesc dziewczyny
Chciałabym się dowiedzieć jaką stawkę godzinową oferuje inglot brutto lub netto. A drugie pytanie mam odnośnie stanowiska, czy jeżeli ma się doświadczenie w wykonywaniu makijaży i stosowne do tego rpzygotowanie to jest szansa na stanowisko sprzedawcy-makijażysty czy raczej wszyscy nowo zatrudnieni są tylko sprzedawcami?Będe bardzo wdzięczna za odpowiedź.
__________________


Edytowane przez Perfume
Czas edycji: 2010-01-07 o 16:32
Perfume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-28 20:03:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.