Nowe pomysły dla Ishi :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-01, 17:53   #1
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa

Nowe pomysły dla Ishi :)


Dziewczny,
postanowilam cos zrobic ze soba.
Dostalam prace, znowu znalazlam się wśród "zywych" i chcialabym cos zmienic. Dałam swoje makijaze na MM, co było dla mnie jakims duzym krokiem w rozwoju :P)
Chetnie poczytam Wasze rady odnosnie fryzury,kolorów i makijażu. Uwielbiam sie malowac, na MM dałam pare makijaży...ale czuje ze to nie do konca to
Wizazystka powiedziała, ze jestem typowym latem,moje kolory to granat i blady róż, wystrzegac mam sie pomaranczowego.
Za to uwielbiam kreski, ktore ponoc dla mojego typu utoru i oczu nie sa wskazane
Zabardzo niechce zmieniac koloru włosów, bo jestem na etapie schodzenia z "jasnego brązu" Garniera ,który moim zdaniem wyszedł nie tak,jak miał
Daje fotki z ostatnich paru lat
Doradzicie cos? Cos z włosami,mejkapem ?

1. 2007 rok, z 10 kg mniej niz teraz:P Etap zapuszczania włosków
2. To samo, co wyżej
3.2008 ,przez rok mialam pasemka blond
4. jak wyzej, malowanie przed weselne
5.takze 2008
6. zmiana wlosow na "jasny braz"
7.8 i jak wyżej.
9 i 10 jakie mam włoski aktualnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n38105633_30916461_278.jpg (50,0 KB, 1010 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n600461592_196063_7522.jpg (43,4 KB, 731 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01082.jpg (54,3 KB, 711 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01282.jpg (131,4 KB, 715 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01716.jpg (117,3 KB, 423 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01796.jpg (122,2 KB, 588 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01954.jpg (141,0 KB, 472 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01813.jpg (141,0 KB, 464 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02857.jpg (149,5 KB, 283 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02861.jpg (127,1 KB, 679 załadowań)
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 18:42   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Hmm moje rady są takie - polecam jakiś dobry podkład, widzę że tak jak ja masz problemy z trądzikiem i różnymi przebarwieniami/ krostami. Dobry i tani jest podkład Lirene matujący. Przynajmniej ja jestem z niego zadowolona

I moim zdaniem przydałaby CI się grzywka! Oczywiście na bok :P
Ja jestem fanatyczką grzywek, ale akurat u Ciebie mówię obiektywnie, że fajnie byś wyglądała z grzyweczką
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 18:45   #3
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Dziękuje! Uzywam podkładu,filtrów i przechodze kuracje antytradzikowa Ale dziekuje!
Miałam grzywke kiedys, moze znajde fotki to wstawie Przeszkadzała mi i podspotem mi sie syfki robiły ;/...ale niepowiem,grzywki baardzo mi sie podobaja
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 20:44   #4
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Ja właśnie też przechodzę kurację żeby pozbyć się krost :P
A co do grzywek i syfów na czole to ja np włosy myje co drugi dzień, ale grzywkę myje codziennie rano żeby była świeża, bo szybko mi się przetłuszczała.. i tym sposobem syfów na czole jest mniej
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 20:59   #5
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja właśnie też przechodzę kurację żeby pozbyć się krost :P
A co do grzywek i syfów na czole to ja np włosy myje co drugi dzień, ale grzywkę myje codziennie rano żeby była świeża, bo szybko mi się przetłuszczała.. i tym sposobem syfów na czole jest mniej
oo, nie wpadłabym na mycie grzywki Ja jak ja mialam, to co chwile albo odgarniałam palcami,albo spinki itp. Wizualnie mi sie podobalo...ale jednak mi jakos przeszkadzała Fotki z grzywka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00578.jpg (141,0 KB, 454 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00764.jpg (39,6 KB, 586 załadowań)
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 22:14   #6
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Fajna
przy Twoich dłuższych włosach teraz będzie inaczej wyglądać, na pewno doda Ci uroku grzywki są cool
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 22:22   #7
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

masz śliczne dłuie włosy ale moim zdaniem najładniej Ci było w takich do brody jak na ostatnim zdjęciu i przedostatnim
i zrobiłabym grzewkę taką ukośną na boczek, lekką.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 05:18   #8
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Fajna
przy Twoich dłuższych włosach teraz będzie inaczej wyglądać, na pewno doda Ci uroku grzywki są cool
Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
masz śliczne dłuie włosy ale moim zdaniem najładniej Ci było w takich do brody jak na ostatnim zdjęciu i przedostatnim
i zrobiłabym grzewkę taką ukośną na boczek, lekką.
Hm, grzywka na boczek? Tego jeszcze nie grali Nie myslicie, ze tego bedzie duzo na buzi? Nosze okluraki, byłaby grzywka...a jeszcze lubie wiszące duze kolczyki ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:35   #9
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

grzywka będzie idealna
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:37   #10
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
grzywka będzie idealna
Kurcze, sama niewiem...ale z drugiej strony .... Tak pomyslalam ostatnio, ze ejszcze zapuszcze do łopatek bardziej i wycieniuje i z grzywka tez cos pokombinuje
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 19:18   #11
jasza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 97
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Warto spróbować z grzywką, będzie Ci w niej świetnie. Bardzo dobrze wyglądałaś w krótkich włosach, ale nie ścinaj narazie tylko zastanów się nad grzywką, bo ona może nadać dłuższym włosom zupełnie innego wyrazu.
jasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 19:24   #12
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Cytat:
Napisane przez jasza Pokaż wiadomość
Warto spróbować z grzywką, będzie Ci w niej świetnie. Bardzo dobrze wyglądałaś w krótkich włosach, ale nie ścinaj narazie tylko zastanów się nad grzywką, bo ona może nadać dłuższym włosom zupełnie innego wyrazu.
Dzieki Tak mnie korca długie włosy Jeszcze 3 lata temu bylam obcieta na jeża:P i teraz walcze, zeby zapuscic
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 19:48   #13
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

To walcz dalej i zapuszczaj Zycze cierpliwosci. i uparcia!!!Ja zapuszczam od xx lat i za kazdym razem jak podrosna, scinam koncowki a to sie rowna,ze zawsze mam taka sama dlugosci. Juz o przedluzaniu myslalam,ale nie chce miec szyszki na glowie:-O Wiadomo o co chodzi... Ja radzilabym tobie zapuszczac ale koniecznie zakombinowac cos z grzywka, podkresli twoje rysy twarzy. Jesli natomiast o walke z tradzikiem chodzi to sama jestem po 9miesiacznej kuracji Roaccutanem i efekty sa Takze trzymam kciuki. Za pewne wiesz,ze cera tradzikowa tez wymaga nawilzania i swietnym rozwiazaniem bylby jakis lekki podklad(najlepiej w formie musu,koniecznie o lekkiej konsystencji) z filtrami UV(zeby chronic buzke przed sloncem w trakcie leczenia).
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 20:33   #14
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
To walcz dalej i zapuszczaj Zycze cierpliwosci. i uparcia!!!Ja zapuszczam od xx lat i za kazdym razem jak podrosna, scinam koncowki a to sie rowna,ze zawsze mam taka sama dlugosci. Juz o przedluzaniu myslalam,ale nie chce miec szyszki na glowie:-O Wiadomo o co chodzi... Ja radzilabym tobie zapuszczac ale koniecznie zakombinowac cos z grzywka, podkresli twoje rysy twarzy. Jesli natomiast o walke z tradzikiem chodzi to sama jestem po 9miesiacznej kuracji Roaccutanem i efekty sa Takze trzymam kciuki. Za pewne wiesz,ze cera tradzikowa tez wymaga nawilzania i swietnym rozwiazaniem bylby jakis lekki podklad(najlepiej w formie musu,koniecznie o lekkiej konsystencji) z filtrami UV(zeby chronic buzke przed sloncem w trakcie leczenia).
Nawilam i filtruje...ale mam zalamanie momentami i mysle ze to jakies bledne koło Kupilam podklad z niby-minerałami Maybelline, ale nie bardzo tuszuje co ma tuszowac Ja przechodze kuracje Duożelem i tetralysame, efekty były szybko i porunująca. Ale tak samo szybko znikły
Zapuszczam ile wlezie, ale sie tluszcza skubane
Dzieki za rady
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 20:43   #15
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Moje tez skubaneMyje codziennie, no bo co ze smalcem bede chodzila. Na twarz polecam Dermacolor Camouflage cream, dobry jest, kryje co ma kryc,gorzej z blyszczeniem pyska mojego. Ratuje mnie tylko sypki puder,nakladam co 2-3 h.Najpierw przykladam chusteczke,zeby zebrac ten caly tluszczyk, a potem opruszam pudrem, no i jakos zyje,bo musze.AAA koniecznie zbierz nadmiar sebum i potu przed nalozeniem sypkiego pudru ,bo sie zwazy i bedzie dopiero olaboga:-D
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 21:17   #16
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Moje tez skubaneMyje codziennie, no bo co ze smalcem bede chodzila. Na twarz polecam Dermacolor Camouflage cream, dobry jest, kryje co ma kryc,gorzej z blyszczeniem pyska mojego. Ratuje mnie tylko sypki puder,nakladam co 2-3 h.Najpierw przykladam chusteczke,zeby zebrac ten caly tluszczyk, a potem opruszam pudrem, no i jakos zyje,bo musze.AAA koniecznie zbierz nadmiar sebum i potu przed nalozeniem sypkiego pudru ,bo sie zwazy i bedzie dopiero olaboga:-D
ten dermacolor, to dla wizazystów jest czy dla szarego człowieka tez ?
Czy to osławiony na wizazu dermacol ? Jezeli tak, to w Gliwicach niewiem,gdzie go nabyc
Doradziłabys mi jakies kolory jezeli chodzi o mejkap ? Albo kolor włosów? Bylabym wdzieczna kopalnio wiedzy
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 21:43   #17
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Dermacolor moze i oslawiony, tego nie wiem, bo do tego sie jeszcze nie dokopalam Powiem jedno:czytam jak ludzie pisza,ze Kryolan lepszy jest ale to przeciez ta sama firma, a konkretnie Kryolan to firma , ktora urodzila Dermacolor, wypuscila na rynek te serie.Nie wiem gdzie mozna nabyc ten specyfik ale pewnie na ebayu czy allegro. Ja zakupuje wszystkie w UK, tutaj mieszkam, wiec w razie co polecam sie, moge zalatwic gdybys miala problem w Polsce(i zadne tam czarne interesy mi nie w glowie, po prostu jesli moge pomoc, pomoge chetnie).
Odnosnie fryzury to powiem,ze stylistka nie jestem i moge jedynie wyrazic moje skromne zdanie. Podkreslilabym kolor i zdecydowala pomiedzy jasnym lub ciemnym.Twoje wlosy troszke przypominaja mi kolor ciemny blond wiec moze zdecydowalabys sie na balejaz czy pasemka albo na jednolity czekoladowy kolor,ktory zdecydowanie kontrastowalby z jasnymi oczami a to sie rowna miodzio Widze ,ze jestes zwolenniczka linera i tak trzymaj. Pasowalby ci odcienie fioletu oraz zieleni, makijaz mam na mysli a nie wlosy, bron Boze!!!
Mysle,ze gdybys zdecydowala sie na przyciemnienie wlosow i grzywke to ciemne, zdecydowane fiolety beda pasowac, do tego wystarczy tylko blyszczyk bezbarwny i "w£ala"
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 21:50   #18
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Dermacolor moze i oslawiony, tego nie wiem, bo do tego sie jeszcze nie dokopalam Powiem jedno:czytam jak ludzie pisza,ze Kryolan lepszy jest ale to przeciez ta sama firma, a konkretnie Kryolan to firma , ktora urodzila Dermacolor, wypuscila na rynek te serie.Nie wiem gdzie mozna nabyc ten specyfik ale pewnie na ebayu czy allegro. Ja zakupuje wszystkie w UK, tutaj mieszkam, wiec w razie co polecam sie, moge zalatwic gdybys miala problem w Polsce(i zadne tam czarne interesy mi nie w glowie, po prostu jesli moge pomoc, pomoge chetnie).
Odnosnie fryzury to powiem,ze stylistka nie jestem i moge jedynie wyrazic moje skromne zdanie. Podkreslilabym kolor i zdecydowala pomiedzy jasnym lub ciemnym.Twoje wlosy troszke przypominaja mi kolor ciemny blond wiec moze zdecydowalabys sie na balejaz czy pasemka albo na jednolity czekoladowy kolor,ktory zdecydowanie kontrastowalby z jasnymi oczami a to sie rowna miodzio Widze ,ze jestes zwolenniczka linera i tak trzymaj. Pasowalby ci odcienie fioletu oraz zieleni, makijaz mam na mysli a nie wlosy, bron Boze!!!
Mysle,ze gdybys zdecydowala sie na przyciemnienie wlosow i grzywke to ciemne, zdecydowane fiolety beda pasowac, do tego wystarczy tylko blyszczyk bezbarwny i "w£ala"

Bardzo dziękuje

Liner uwielbiam, kreska wychodzi mi lepiej niz cieniowanie. Co mozna zobaczyc w dziale Moje Makijaże
Cos bede kombinowac z włosami, pamietam czasy jak mialam jeża na głowie i 0 problemów z fryzurka
Odnosnie dermacoloru to sie rozejrze, przyznam, ze szukam tez czegos w miare finansowo nieduzęgo. Dopiero zaczelam pracowac i jeszcze niewiem jak bedzie z kasa. Niemniej jednak, dziekuje za rady i chec pomocy Czekam na Twoje dalsze mejkapy na MM
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 12:08   #19
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

jestem zauroczona 1 i 2 zdjeciem lato mowisz to tak jak ja kolory bordo grafit ponoc unikac czerni ja uwielbiam sciełabym włosy do brody faktycznie alebo przy długich dała ta ukosna grzywke,koloru dokładnie nie widze teraz jaki masz z makijazem se radzisz sciemniaro całkiem niezle moje rady znasz bez kresek mono zaakcentowane oczy,różyk widoczny i nie szminki bo postarzaja tylko blyszczyki sie rozpisałam
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 12:15   #20
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
jestem zauroczona 1 i 2 zdjeciem lato mowisz to tak jak ja kolory bordo grafit ponoc unikac czerni ja uwielbiam sciełabym włosy do brody faktycznie alebo przy długich dała ta ukosna grzywke,koloru dokładnie nie widze teraz jaki masz z makijazem se radzisz sciemniaro całkiem niezle moje rady znasz bez kresek mono zaakcentowane oczy,różyk widoczny i nie szminki bo postarzaja tylko blyszczyki sie rozpisałam
Dziękuje Olivka!
Ja tez lubie czern,ale zazwyczaj celowo wybieram grafit
Odnosnie kresek to mam chyba głeboko osadzone gały :P i wizazystka mi mowila, zebym kreski wogóle nie malowała,ewentualnie mega cieniutka przy lini rzęs, a ja oczywiscie na przekor musialam
Wiekszosci osob którym pokazuje fotki to 1 i 2 sa w czołówce
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 13:14   #21
inga653
Raczkowanie
 
Avatar inga653
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Okolice Łodzi
Wiadomości: 51
GG do inga653
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Hm, ładnie byłoby Ci w grzywce na bok, moim zdaniem A myślałaś może o soczewkach? Bo mi jakoś te okulary nie pasują do Ciebie, ale może tylko te oprawki tak
inga653 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 15:23   #22
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Cytat:
Napisane przez inga653 Pokaż wiadomość
Hm, ładnie byłoby Ci w grzywce na bok, moim zdaniem A myślałaś może o soczewkach? Bo mi jakoś te okulary nie pasują do Ciebie, ale może tylko te oprawki tak
Dzięki
Nosiłam soczewki z 2 larta..moze 3 :P SKleroza:P
teraz mialam w oku przerost naczyn t bardzoe mnie uwieraly soczekwi, nie dałam rady nasoci. I doszla do tego alergia na pyłki....wiec narazie musze byc okularnikiem. Myslalam o nowych oprawkach, ale narazie na to kasy nie mam
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 10:10   #23
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Rzeczywiscie te okularki takie srednie. Cos bardziej stylowego sobie kup Jesli nie mozesz nosic soczewek to zmien oprawki. Mi najbardziej sie podobasz na 2 pierwszych zdjeciach-z krotkimi wlosami. Super. Grzywka moze byc ale nie musi. Pasowalaby Ci fryzurka Katie Holmes. Jesli chcesz farbowac wlosy to wybieraj zimne odcienie-idealne dla Twojego typu urody. Moze sprobuj zimnego jasnego brazu? Na tych pierwszych zdjeciach podobasz mi sie tez ze wzgledu na zdrowszy koloryt skory. Jest wyrazna roznica pomiedzy tymi zdjeciami. Najlepiej jak uzyjesz samoopalacza. I ten podklad ktory masz srednio sobie radzi. Ja uwazam, ze w kosmetyki takie jak podklad trzeba dobrze zainwestowac bo musi to wygladac naturalnie. Odloz kase i kup sobie np estee lauder double wear albo cos innego Fajnie bys wygladala z czerwonymi ustami I naprawde fajnie wygladasz w krotkich wlosach Pozdrawiam
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 10:11   #24
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

To ta fryzura
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg katie holmes.jpg (4,2 KB, 1902 załadowań)
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 10:23   #25
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie te okularki takie srednie. Cos bardziej stylowego sobie kup Jesli nie mozesz nosic soczewek to zmien oprawki. Mi najbardziej sie podobasz na 2 pierwszych zdjeciach-z krotkimi wlosami. Super. Grzywka moze byc ale nie musi. Pasowalaby Ci fryzurka Katie Holmes. Jesli chcesz farbowac wlosy to wybieraj zimne odcienie-idealne dla Twojego typu urody. Moze sprobuj zimnego jasnego brazu? Na tych pierwszych zdjeciach podobasz mi sie tez ze wzgledu na zdrowszy koloryt skory. Jest wyrazna roznica pomiedzy tymi zdjeciami. Najlepiej jak uzyjesz samoopalacza. I ten podklad ktory masz srednio sobie radzi. Ja uwazam, ze w kosmetyki takie jak podklad trzeba dobrze zainwestowac bo musi to wygladac naturalnie. Odloz kase i kup sobie np estee lauder double wear albo cos innego Fajnie bys wygladala z czerwonymi ustami I naprawde fajnie wygladasz w krotkich wlosach Pozdrawiam

Pieknie i serdecznie dziekuje
Pierwsze 2 fotki byly w USA robione, dzien w dzien 35 stopni...a totalnie olalam krem z filtrem pewnie dlatego, chociaz preferuje jasne kolory cery
Duzo osob mi mowi ze w krotkich wygladam lepiej, a ja sie tak uparlam na dlugie bo nigdy nie mialam
Katie wyglada super, niewiem,czy ona nie ma wlosow podatnych na ukladanie, bo moje sa proste jak druty i kompletnie niepodatne
Czerwien na ustach lubie, ale moj TZ jakos woli róz
Na MM dalam swoje makiajze i tam jest wiecej fotek w okularkach i bez Zbieram kase na cos lepszego,chociaz przyznam,ze sam kształt oprawek mi sie podoba, ale chyba wybiore jakies jasniejsze. Szaro-czern mnie troche przytlacza.
Jeszcze raz dzieki za rady
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 15:21   #26
ZlotyLoczek
Raczkowanie
 
Avatar ZlotyLoczek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 203
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

zaszalej Kobitko :P
mi się osobiście podoba 4 zdjęcie, kolorki wyraźnie Ci pasują
albo spróbuj pokombinować z odcieniami czerwieni czy też platyną ciekawe jakbyś wyglądała
__________________
"...liczy się tylko to, co teraz..."
ZlotyLoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 15:27   #27
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Cytat:
Napisane przez ZlotyLoczek Pokaż wiadomość
zaszalej Kobitko :P
mi się osobiście podoba 4 zdjęcie, kolorki wyraźnie Ci pasują
albo spróbuj pokombinować z odcieniami czerwieni czy też platyną ciekawe jakbyś wyglądała
Mialam pasemka dosyc dlugo, znudzily mi sie
Co do czerwieni to niejestem taka odwazna..na kims mi sie poodba, ale ja jakos bym sie wstydziła
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 20:59   #28
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

przylazłam i tu moim zdaniem, baardzo skromnym w tej kwestii, najfajniej wyglądałaś w kolorze włosów z foto nr 1, natomiast jeśli chodzi o cięcie to może coś w stylu boba??z cieniowaniem do brody bo w tej długości wyglądałaś bardzo fajnie i faktycznie może coś z grzywkę pokombinować, taką na bok
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:04   #29
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
przylazłam i tu moim zdaniem, baardzo skromnym w tej kwestii, najfajniej wyglądałaś w kolorze włosów z foto nr 1, natomiast jeśli chodzi o cięcie to może coś w stylu boba??z cieniowaniem do brody bo w tej długości wyglądałaś bardzo fajnie i faktycznie może coś z grzywkę pokombinować, taką na bok
Mialam boba dosyc dlugo,podobalo mi sie, ale po pewnym czasie juz marzylam,zeby spiac włoski
1 fotka to moje naturalne wloski
Mysle,ze zrobie sobie grzywke, ale taka wypazurkowana na bok.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:07   #30
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: Nowe pomysły dla Ishi :)

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mialam boba dosyc dlugo,podobalo mi sie, ale po pewnym czasie juz marzylam,zeby spiac włoski
1 fotka to moje naturalne wloski
Mysle,ze zrobie sobie grzywke, ale taka wypazurkowana na bok.

a jednak mam minimalny zmysł stylizacyjny hahaha jeśli to twoje naturalne to super kolor i połyskjak z reklamy
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.