Białe plamki na ramionach-prośba o pomoc!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 18:55   #1
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Question

Białe plamki na ramionach-prośba o pomoc!!


Czesc Piszę na tym forum ,poniewaz moze któraś z Was ma podobny problem do mojego.Do dermatolog mam zamiar wybrac sie juz niebawem,ale niestety panstwowo ,a w mojej przychodni trochę na wizytę sie czeka...
W wakacje,a dokladnie w lipcu zaczełam brac tabletki anty ,pod koniec lipca wyjechałam nad morze gdzie jakos szczerze mówiąc nie spaliłam sie tak strasznie (I przede wszytskim uzywałam filtrów za kazdym razem )Po powrocie moja opalenizna utrzymywała sie dosc długo i zadnych białych plamek nie zauwazyłam u siebie ,dopiero gdy opalenizna zaczeła schodzic to pojawiło sie kilka nierównomiernych białych plamek na ramionach(i tylko tu !)
Myslałam ,ze po prostu schodzi mi skora i robiłam peelingi ,nietstey to nic nie dało,wiec postanowilam cierpliwie poczekac az samo zejdzie,jednak jesien,zima minęła a plamki mam wrazenie ,ze zrobiły sie bardziej widoczny niz latem gdy byłam bardziej opalona...Nie rozumiem czemu...
Któras tez ma taki sam problem?? Boje się,ze jak latem opale się to po prostu te plamy zostana biale i nie powiem jak będę wygladac
Myslicie ,ze to od tabletek anty ,jak nawet nie minal miesiac od ich brania ,a pozatym smarowałam sie filtrami??w internecie wyszukałam informacje ,ze po tabletkach wyskakuja PRZEBARWIENIA BRĄZOWE i raczej na twarzy...
__________________


Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
.


— Paulo Coelho
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.