szukam pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-03, 15:46   #1
jadziuchna
Przyczajenie
 
Avatar jadziuchna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Exclamation

szukam pomocy


witam mam wielki problem.
pare miesięcy temu rpzjaśniłam sobie włosy joanną do pasemek i przez te pare miesięcy stosowałam płukanke srebrną aby uzyskać platyne. wczoraj postanowiłam rozjaśnić odrosty i wyszło mi kiepsko. odrosty są złote a reszta włosów jest biała a raczej strasznie siwa. aby wyrównać zastosowałam tą samą płukanke i wyszło mi strasznie . żółte odrosty - POPROSTU STRASZNIE. posz.łam więc do sklepu i kupołam farbe brilance -
satynowy bląd. co prawda odrosty się rozjaśniły ale.... reszta jest jeszcze gorsz niż była. co mam zrobić????? niechce ścinać włosów a na fryzjera mnie nie stać. chciałabym zrobić sobie na ciemny bląd albo najlepiej ... już sama niewiem. mam jasną karnacje PROSZE POMÓŻCIE MI BO NIEWYJDE NA ULICE W TAKIM STANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
jadziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:06   #2
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: szukam pomocy

Najlepiej idz z tym do fryzjera, ewnetualnie sprobuj polozyc na ta jakas ciemniejsze farbe, ale nie wiem czy po takim intensywnym rozjasnianiu bedzie to dobry pomysl
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 20:08   #3
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: szukam pomocy

Ja też radzę wizytę u fryzjera. Sama już nie eksperymentuj bo nie wiadomo co wyjdzie.
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 20:53   #4
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: szukam pomocy

Radzę udać się do fryzjera. Jednak po tym co zrobiłaś też niewiele pomoże. Rozjaśnianie włosów jest trudne i najlepiej robić to u fryzjera (chodzi o poszczególne fazy rozjaśniania, w których usówa się pigment o różnym odcieniu). Włosy, które były już rozjaśnione ...hmmm, można powiedzieć, że jeszcze bardziej je rozjaśniłaś (wiem że brzmi to jak małsó maślane, no ale cóż), a te na odroście - natura nie rozjaśniła sie dobrze (zapewne zbyt krótki czas działania). Nie proponuję farbowania na ciemny kolor bo bardzo szybko się wypłucze, ewentualnie jakiś bląd dla wyrównania odcienia.

A następnym razem szczerze radzę rozjaśniać same odrosty i to u fryzjera.
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 21:42   #5
jadziuchna
Przyczajenie
 
Avatar jadziuchna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: szukam pomocy

dzięki za rade. tez tak myśle że fryzjer to tez dobry pomysł ale z tego co się dowiedziałam od kolezanki fryzjerki to dopiero za tydzień moge coś dopiero zrobić. ale postanowiłam że położe satynowy bląd i powiem szczerze dobrze wyszło może nie tak jak bym chciała ale nic lepszego nie wymyśle.
pozdrawiam
jadziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 21:52   #6
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: szukam pomocy

ja uwazam, ze rozjasnianie wlosow powinno byc wykonywane przez fryzjera, bo samemu to mozna sobie tylko spaprac.. a zrobic potem odrosty przy bardzo rozjasnianych wlosach jest wrecz nie wykonalne przez nas same. Tak sie madruje, bo sama kiedys tak robilam .. ze mialam tak od 2 cm od skory do konca dlugosci wlosa bardzo, bardzo jasne a przy glowie zolte. Wiec albo jest nas stac na bardzo czeste wizyty u fryzjera albo robimy to co ja zrobilam czyli pasemka ..Radzialbym isc do fryzjera zeby zrobil pasemka (tak na przyszlosc bo widzie, ze sobie juz poradzilas) w roznych kolorach np. zostawil te Twoje bardzo jasne, dodal jakis ciemniejszy blad-najlepiej w Twoim naturalnym odcieniu i dolazyl jeszcze troche ciemniejszy niz Twoj naturalny. Potem masz spokoj nawet na caly rok- jesli sa we wlosy wlozone pasemka Twojego naturalnego koloru. Ja uwazam, ze jest to bardzo dobre rozwiazanie gdy wlosy sie tak bardzo zniszczyly farbowaniem i potrzeba czasu na ich regeneracje.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 07:42   #7
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: szukam pomocy

Cytat:
Napisane przez jadziuchna
witam mam wielki problem.
pare miesięcy temu rpzjaśniłam sobie włosy joanną do pasemek i przez te pare miesięcy stosowałam płukanke srebrną aby uzyskać platyne. wczoraj postanowiłam rozjaśnić odrosty i wyszło mi kiepsko. odrosty są złote a reszta włosów jest biała a raczej strasznie siwa. aby wyrównać zastosowałam tą samą płukanke i wyszło mi strasznie . żółte odrosty - POPROSTU STRASZNIE. posz.łam więc do sklepu i kupołam farbe brilance -
satynowy bląd. co prawda odrosty się rozjaśniły ale.... reszta jest jeszcze gorsz niż była. co mam zrobić????? niechce ścinać włosów a na fryzjera mnie nie stać. chciałabym zrobić sobie na ciemny bląd albo najlepiej ... już sama niewiem. mam jasną karnacje PROSZE POMÓŻCIE MI BO NIEWYJDE NA ULICE W TAKIM STANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
a na farby i płukanki znalazły sie pieniążki tak to bywa jak chce sie zaoszczedzic proponuje wizytę u fryzjera bo po tym eksperymentowaniu zaden włos ci na głowie po pewnym czasie nie zostanie
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.