Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-10, 08:13   #4771
anulka09
Raczkowanie
 
Avatar anulka09
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 76
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Dziewczyny, potrzebuję szybkiej pomocy. Zapomniałam ostatniej wziąć tabletki z blistra. Biorę je zwykle ok. 22, więc mineło już 11 godzin. Czy któraś byla w takiej sytuacji? lepiej ją zażyć i od jutra zamiast przerwy zacząć nastepne opakowanie czy już teraz zrobić przerwę? Proszę o radę i wybaczcie jeśli panikuję....
Boję sie, że jeśli połącze opakowania to przez kolejny miesiąc będe się martwiła czy wszystko jest ok. A z kolei jeśli zaczne przerwę teraz to czy dostanę plamienie z odstawienia? (zwykle było ono we wtorek, więc teraz wypadałoby w poniedziałek, dobrze myślę?) A kolejna miałabym wziąć zamiast w sobotę (zawsze pierwsza wypadała w sobotę) to teraz w piątek.
Proszę pomóżcie

Edytowane przez anulka09
Czas edycji: 2010-07-10 o 08:29
anulka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 08:40   #4772
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cześć dziewczyny, też mam swój osobisty problem i czytam i czytam i kurcze odpowiedzi są naprawdę różne:/ ja zaczęłam właśnie pierwsze opakowanie yasminu tylko pierwszą tabletkę wzięłam 2 dnia okresu bo wyczytałam, że wtedy należy się dodatkowo zabezpieczać przez 7 dni. Tylko, że w ulotce yasminu już nie ma o tym mowy:/ co wy na to? Poza tym okres zaczął mi się w poniedziałek i zawsze trwa 3 dni a teraz jest już sobota a ja ciągle coś tam mam czy to są właśnie te plamienia, o których mowa??
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 12:12   #4773
audr
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 139
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, też mam swój osobisty problem i czytam i czytam i kurcze odpowiedzi są naprawdę różne:/ ja zaczęłam właśnie pierwsze opakowanie yasminu tylko pierwszą tabletkę wzięłam 2 dnia okresu bo wyczytałam, że wtedy należy się dodatkowo zabezpieczać przez 7 dni. Tylko, że w ulotce yasminu już nie ma o tym mowy:/ co wy na to? Poza tym okres zaczął mi się w poniedziałek i zawsze trwa 3 dni a teraz jest już sobota a ja ciągle coś tam mam czy to są właśnie te plamienia, o których mowa??
ja jakoś znalazlam informacje na temat zabezpieczania się
audr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 18:59   #4774
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez audr Pokaż wiadomość
ja jakoś znalazlam informacje na temat zabezpieczania się
i nie prościej byłoby ją podać?
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 16:04   #4775
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Czy któraś z was zmieniała tabletki z Yaz na Yasminelle?
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 17:13   #4776
audr
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 139
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
i nie prościej byłoby ją podać?
zawarłaś ją w swojej poprzedniej wypowiedzi : dodatkowe zabezpieczenie przez następne 7 dni -.-
audr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 22:01   #4777
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez audr Pokaż wiadomość
zawarłaś ją w swojej poprzedniej wypowiedzi : dodatkowe zabezpieczenie przez następne 7 dni -.-
no i dziękuję, a pytałam bo w mojej ulotce nie ma nic na ten temat a przeczytałam ją 3 razy więc umknąć mi to nie mogło
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 09:21   #4778
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, też mam swój osobisty problem i czytam i czytam i kurcze odpowiedzi są naprawdę różne:/ ja zaczęłam właśnie pierwsze opakowanie yasminu tylko pierwszą tabletkę wzięłam 2 dnia okresu bo wyczytałam, że wtedy należy się dodatkowo zabezpieczać przez 7 dni. Tylko, że w ulotce yasminu już nie ma o tym mowy:/ co wy na to? Poza tym okres zaczął mi się w poniedziałek i zawsze trwa 3 dni a teraz jest już sobota a ja ciągle coś tam mam czy to są właśnie te plamienia, o których mowa??
to moze byc przedluzony okres poprzez własnie fakt ze zaczelas brac tabletki. Rowniez ten fakt zawarty jest w ulotce. Okres moze sie szybciej skonczyc lub trwac nawet 10 dni.
Nie jest to nic niepokojącego.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:28   #4779
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

czy któraś z was ma problemy ze skórą w trakcie opalania? tzn mi się robią takie niewielkie troszkę czerwone wybrzuszenia na dekolcie i ramionach. wiem że przy stosowaniu tabletek anty trzeba uważać na słońcu. jak myślicie picie wapna mi pomoże?
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 13:54   #4780
Melody_89
Zadomowienie
 
Avatar Melody_89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 858
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Czesc mam nastepujacy problem. biore 1 opakowanie novynette,ktore za tydzien koncze. Dodam ze mam problemy z cera i ost zmienilam gin. na ponoc b.dobrego fachowca. I gdy do niego przyszlam pow bym przestala brac novynette bo zle wplynie na moja cere,i zmienila na Yasmin. Ja wolalaby Yasminelle poniewaz maja nizsza dawke hornomow.,ale on troche upieral sie przy yasminie. To moja pierwsze tabletki i czy uwazacie ze jest sens brac od razu wieksza dawke? z tego co wiem novynette a Yasminelle maja podobna Yasmin troche wieksza

Dodatkowo kazal mi zrobic badania (cytologie USG piersi u niego) , mimo ze robilam jakies 4 miesiace temu i przestac brac te tabletki. wyjdzie mi jakas 2miesieczna przerwa i znowu branie tabletek... zastanawiam sie czy to mi wyjdzie na dobre. Bardzo prosze o rade
Melody_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 16:52   #4781
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
czy któraś z was ma problemy ze skórą w trakcie opalania? tzn mi się robią takie niewielkie troszkę czerwone wybrzuszenia na dekolcie i ramionach. wiem że przy stosowaniu tabletek anty trzeba uważać na słońcu. jak myślicie picie wapna mi pomoże?
Ja znowu zauważyłam, że np. na plecach nie opaliłam się równomiernie jak to zazwyczaj bywało, tylko miałam takie plamy:/ jakby w jednym miejscu mnie bardziej "wzięło" słonce a w innym mniej. Nigdy nie miałam takich problemów, zwłaszcza że mam raczej ciemną karnację (może nie bardzo ciemną, ale opalałam się zawsze łatwo i równomiernie, zawsze na brązowo, nigdy na czerwono). Tzn tak miałam po pierwszej dawce słonca, teraz juz chyba sie to unormowało czy cos
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 21:54   #4782
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

a ja dziś byłam u ginekolog powiedziałam, ze strasznie źle zareagowałam na pierwsze opakowanie yasminelle i nie chce męczyc sie przez kolejne dwa, bo to horror i otrzymalam recepte na novynette - z czego jestem zadowolona kiedys bralam i bylo all okay a do tego duzo tansze

tylko że robilam przerwe, a biorac novynette, nie powinnam, jednak stwierdzilam, ze przez pierwszy tydzien bedziemy sie zabezpieczac gumka i bedzie oki - co nie kobitki?
__________________
23.12.2014
23.04.2016

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2010-07-15 o 21:56
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 10:18   #4783
riave
Zadomowienie
 
Avatar riave
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 988
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Ja znowu zauważyłam, że np. na plecach nie opaliłam się równomiernie jak to zazwyczaj bywało, tylko miałam takie plamy:/ jakby w jednym miejscu mnie bardziej "wzięło" słonce a w innym mniej. Nigdy nie miałam takich problemów, zwłaszcza że mam raczej ciemną karnację (może nie bardzo ciemną, ale opalałam się zawsze łatwo i równomiernie, zawsze na brązowo, nigdy na czerwono). Tzn tak miałam po pierwszej dawce słonca, teraz juz chyba sie to unormowało czy cos
ja zaczęłam brać yasmin i póki co nie mam żadnych skutków ubocznych
właśnie czytałam, że tabletki w połączeniu ze słońcem mogą powodować wystąpienie plam, myślałam, że to raczej dotyczy jasnej czy wrażliwej skóry..
ogólnie nie opalam się często. mam ciemną karnację, niedługo wyjezdżam do Hiszpanii i pewnie na słońcu będę przez większość czasu, mam nadzieje, że nic takiego się nie stanie
__________________
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, się nie żałuje

(A. Sapkowski)
riave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 11:00   #4784
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Najgorzej, że te przebarwienia mogą wyjść po kilku latach..
W taką pogodę to filtr ze mnie spływa więc często z niego rezygnuję..chociaż wiem, że to nierozsądne.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 11:53   #4785
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

ja uwielbiam sie opalac i w ostatnim czasie robie to bez przerwy (tanoreksja?)
i zauwazylam na dekolcie oraz szyi niepokojące bąble, wybrzuszenia, cos jak opisała lexie. na szyi za to wysyp małych krostek czerwonych.

nie wiem czy to bylo od poparzenia slonecznego czy tabletki mialy tu swoj udzial (wszak objawy te zauwazylam tylko na szyi i dekolcie) jednak po 1-2 dniach same zeszly, i pojawialy sie po ponownym wyjsciu na slonce. (dodam ze kiedy zaczelo mnie to niepokoic smarowalam filtrem 25+ oraz 50+ a krostki i tak sie pojawialy).

obecnie od 2 dni nie bylam na sloncu i wszystko samo poschodzilo
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 12:37   #4786
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

no właśnie ja się od paru dni nie opalałam i też mi to zeszło ale w następnym tygodniu ide do ginekologa więc się o to zapytam
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 13:18   #4787
riave
Zadomowienie
 
Avatar riave
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 988
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez dzasminka;20714830[B
]Najgorzej, że te przebarwienia mogą wyjść po kilku latach[/B]..
W taką pogodę to filtr ze mnie spływa więc często z niego rezygnuję..chociaż wiem, że to nierozsądne.
no to pięknie
Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
no właśnie ja się od paru dni nie opalałam i też mi to zeszło ale w następnym tygodniu ide do ginekologa więc się o to zapytam
mi raczej ciężko będzie unikać słońca.. chyba też się wybiorę i zapytam
__________________
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, się nie żałuje

(A. Sapkowski)
riave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 22:47   #4788
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam sie opalac i w ostatnim czasie robie to bez przerwy (tanoreksja?)
i zauwazylam na dekolcie oraz szyi niepokojące bąble, wybrzuszenia, cos jak opisała lexie. na szyi za to wysyp małych krostek czerwonych.

nie wiem czy to bylo od poparzenia slonecznego czy tabletki mialy tu swoj udzial (wszak objawy te zauwazylam tylko na szyi i dekolcie) jednak po 1-2 dniach same zeszly, i pojawialy sie po ponownym wyjsciu na slonce. (dodam ze kiedy zaczelo mnie to niepokoic smarowalam filtrem 25+ oraz 50+ a krostki i tak sie pojawialy).

obecnie od 2 dni nie bylam na sloncu i wszystko samo poschodzilo
ojej to już poparzenie! nie wolno opalac! wiem, bo mama pracuje w dermatologii
__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 12:15   #4789
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Mam taki problem, może ktos pomoże... Otóż biorę Yasminelle od grudnia (jestem w trakcie 8 op.) Lekarz mi je zalecił ze względu na PCO. Mam 22 lata. Do końca opakowania zostało mi 6 tabletek. Nigdy żadnej tabletki nie pominęłam, ewentualnie wzięłam godzinę czy 2 za wcześnie lub później. Do tej pory wszystko było ok, ale dwa dni temu zauważyłam jasno- brązowy śluz Przeraziłam się tym, bo nie wiem co on może oznaczac. Nie jest to krew, ale tak jak właśnie określiłam- jasno- brązowy śluz... Jest go bardzo, bardzo mało. Ale jest :/ W ciąży nie jestem na pewno, bo nie współżyję. Nie mam teraz za bardzo możliwości iśc do gina "Mój" lekarz dopiero ma wolny termin 29 września, a do innego najwcześniej mogę iśc we wtorek, bo dziś sobota, jutro niedziela a w poniedzialek idę do pracy i nie da rady się zwolnic. Pomocy Chyba umrę z tą niewiedzą do wtorku
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 12:52   #4790
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Mam taki problem, może ktos pomoże... Otóż biorę Yasminelle od grudnia (jestem w trakcie 8 op.) Lekarz mi je zalecił ze względu na PCO. Mam 22 lata. Do końca opakowania zostało mi 6 tabletek. Nigdy żadnej tabletki nie pominęłam, ewentualnie wzięłam godzinę czy 2 za wcześnie lub później. Do tej pory wszystko było ok, ale dwa dni temu zauważyłam jasno- brązowy śluz Przeraziłam się tym, bo nie wiem co on może oznaczac. Nie jest to krew, ale tak jak właśnie określiłam- jasno- brązowy śluz... Jest go bardzo, bardzo mało. Ale jest :/ W ciąży nie jestem na pewno, bo nie współżyję. Nie mam teraz za bardzo możliwości iśc do gina "Mój" lekarz dopiero ma wolny termin 29 września, a do innego najwcześniej mogę iśc we wtorek, bo dziś sobota, jutro niedziela a w poniedzialek idę do pracy i nie da rady się zwolnic. Pomocy Chyba umrę z tą niewiedzą do wtorku
W lecie łatwiej o różnego rodzaju infekcje, kiedyś miałam takie objawy i faktycznie coś załapałam nad jeziorem, leki i po sprawie.
Czasem też jest to objaw nadżerki. Nie panikuj, na pewno nic groźnego A we wtorek idz do lekarza
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:41   #4791
Empirical
Raczkowanie
 
Avatar Empirical
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dalej niż północ..
Wiadomości: 192
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Drogie wizażanki mam pewne pytanie..

We wtorek wzięłam ostatnią tabletkę z mojego pierwszego w życiu opakowania, od środy mam przerwe która powinna trwać do wtorku.
W związku z tym powinnam dostać w ciagu tej przerwy okres.. to już 4 dzień prerwy a okresu nie widać dlatego tu pojawia się moje pytanie czy wszystko w porządku, czy to się zdarza.. czy może coś źle zrobiłam. Czy okres może wystąpić jak zaczne nowe opakowanie czy na poczatku jeszcze trwać.? zależało mi na tym żeby dostać ten okres w tej przerwie bo w piątek planuje wyjazd i nie chce mieć miesiączki..

Bardzo prosze o wypowiedź jak to wygląda z tą miesiączką.?

Już sama nie wiem co myśleć.. nie chce wyjśc na totalnie niedoinformowaną, jestem lekko skołowana zwłaszcza że to moje piewsze opakowanie.
__________________
Paparazzo chwil ulotnych..
Empirical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:54   #4792
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Empirical Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki mam pewne pytanie..

We wtorek wzięłam ostatnią tabletkę z mojego pierwszego w życiu opakowania, od środy mam przerwe która powinna trwać do wtorku.
W związku z tym powinnam dostać w ciagu tej przerwy okres.. to już 4 dzień prerwy a okresu nie widać dlatego tu pojawia się moje pytanie czy wszystko w porządku, czy to się zdarza.. czy może coś źle zrobiłam. Czy okres może wystąpić jak zaczne nowe opakowanie czy na poczatku jeszcze trwać.? zależało mi na tym żeby dostać ten okres w tej przerwie bo w piątek planuje wyjazd i nie chce mieć miesiączki..

Bardzo prosze o wypowiedź jak to wygląda z tą miesiączką.?

Już sama nie wiem co myśleć.. nie chce wyjśc na totalnie niedoinformowaną, jestem lekko skołowana zwłaszcza że to moje piewsze opakowanie.
Nie martw się, to normalne
Sama biorę Yasminelle od lutego, a @ dostaję zawsze w piątek/sobotę rano (jak dzisiaj), a tydzień przerwy zaczynam we wtorek, czyli kilka dni czekam. I czasem może Ci się zdarzyć, że będziesz miała jeszcze plamienie, gdy już kończysz przerwę i zaczynasz nowe opakowanie. Mnie się tak zdarzyło ze dwa razy.
Mam nadzieję, że pomogłam
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 15:12   #4793
Empirical
Raczkowanie
 
Avatar Empirical
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dalej niż północ..
Wiadomości: 192
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Dzięki bardzo, pomogłaś.
Zwłaszcza że okres właśnie przed chwilą sam się pojawił.

Chodziło mi głownie o to czy to normalne.
__________________
Paparazzo chwil ulotnych..
Empirical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 15:13   #4794
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Ja mam w 5 dniu przerwy
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 15:42   #4795
Empirical
Raczkowanie
 
Avatar Empirical
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dalej niż północ..
Wiadomości: 192
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

i ile trwa.?
Masz regularne.?

__________________
Paparazzo chwil ulotnych..
Empirical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 16:36   #4796
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

hehe to oczywiste, że krwawienie przy tabletkach jest regularne Oprócz antykoncepcji to dla mnie ich najważniejsza zaleta( no czesam sie może przesunąć, ale z reguły jest jak w zegarku). U mnie trwa 4 dni.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 16:46   #4797
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

U mnie 3 - 4 dni, co jest dla mnie prawdziwym wybawieniem, bo naturalnie trwały i po 9...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 23:30   #4798
Empirical
Raczkowanie
 
Avatar Empirical
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dalej niż północ..
Wiadomości: 192
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

No to super.. wiem że powinny być regularne, ale zapytałam dla pewności.
Dla mnie narazie jedną z ogromnych zalet jest to że mnie nic dziś nie bolało.. cudownie.
Byłoby super gdyby krwawienie trwało 4 dni, bo normalnie niestety też długo się męczyłam.
__________________
Paparazzo chwil ulotnych..

Edytowane przez Empirical
Czas edycji: 2010-07-17 o 23:33
Empirical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 16:34   #4799
Mam problem 656
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Witam dziewczyny, jestem tu nowa wiec proszę o wyrozumiałość i szybka odpowiedz...

Biorę yasminelle od 13 dni, czy jeśli do 9 dnia zażywałam regularnie o tej samej godzinie a 10 dnia zapomniałam i zażyłam 6 godzin po ustalonej godzinie a zaraz po zażyciu kochałam się z chłopakiem... to czy jest możliwość ze jestem w ciąży???? proszę o odpowiedz...
Mam problem 656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 16:42   #4800
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Mam problem 656 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, jestem tu nowa wiec proszę o wyrozumiałość i szybka odpowiedz...

Biorę yasminelle od 13 dni, czy jeśli do 9 dnia zażywałam regularnie o tej samej godzinie a 10 dnia zapomniałam i zażyłam 6 godzin po ustalonej godzinie a zaraz po zażyciu kochałam się z chłopakiem... to czy jest możliwość ze jestem w ciąży???? proszę o odpowiedz...
Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w ulotce:

Cytat:
Pominięcie zażycia Yasminelle

Jeżeli minęło mniej niż 12 godzin od pominięcia tabletki, ochrona przed ciążą nie jest zmniejszona. Tabletkę należy przyjąć, tak szybko jak to możliwe, a następnie przyjmować kolejne tabletki, o zwykłej porze.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.