Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Zapraszam do glosowania na kolejny tytuł wątku!
W majteczkach biegam, plecak noszę-przedszkolak będę za rok o tej porze 3 10,71%
Drugie lato już na nami, na zimę i sanki teraz czekamy 4 14,29%
Bunt dwulatka w pełnej krasie, żyć się jednak z tym jakoś da się 6 21,43%
Super mamy, super dzieci, drugi roczek szybko zleci 5 17,86%
Dzieciaki nasz maja 2 lata, a my w komplecie nadal "tratatata" 1 3,57%
Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach" 9 32,14%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-30, 19:12   #4591
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Żaneta super macie chłopaka!!!


dziękuję dziewczyny za opinie co do butów
kurtka mi się podoba bardzo a to co do niej by pasowało na stopy to już nie koniecznie wszystko
Gomra np. te z Twojego linka to zupełnie mi nie odpowiadają bez urazy oczywiście
a co myślicie o takich?
http://www.butyboti.pl/katalog/botek...-2220154290005
też dzisiaj o nich myślałam, ale z dziewczynami to szybko szybko i nawet nie mogłam na spokojnie pomierzyć
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:49   #4592
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

IW tez mi sie wydaje ze te buty srednio pasuja
ZANETA

Martyna ma coraz wiecej babli. Niektóre sa ogromne i wypełnione płynem. Zaczyna sie coraz bardziej drapac. Rozumie ze nie moze ale to silniejsze chyba od niej. Biedna...Wyczytałam, ze ona jeszcze zaraza, a myslałam ze jak sie pojawiaja bable to juz koniec. Ech...teraz tylko czekac az Natalka bedzie chorowac. Niby staram sie je izolowac ale jest to bardzo trudne. musialabym sie za kazdym razem przebierac po kontakcie z Martyna. Myje zawsze dokładnie rece ale nie wiem czy to nie za mało.
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:57   #4593
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Iwa a mi się podobają i buty i kurtka tylko fakt, że w tym połączeniu to nogi się skracają. drugie buty z linka dla mnie bomba! tylko też nie wiem, jakby to współgrało. ja też mam zawsze problem z dobraniem butów sobie..dużo mi się nie podoba, a to co teraz w sklepach to już generalnie mało które. a trzeba mieć też do czego ubrać (te z linku gomry mi też nie leżą zupełnie..ale każdy ma swój gust i dzięki temu nie wyglądają ludzie jak własne kopie )

Hania śpi, mąż poszedł pobiegać, a ja ogarnęłam dom (tzn. gary umyłam i zamiotłam, bo jutro sobotnie porządki, to więcej dzisiaj nic nie robię)

Brumku dziękuję za przepis jak mnie wena nie opuści to mężowi do kawki jutro spróbuję przyrządzić!

moja Hani mnie zadziwia. ostatnio błyskawicznie zapamiętuje dużo tekstów. zwłaszcza piosenek. ja jej śpiewam do snu głównie, z niania to tylko muzyka włączona (nie tv. i to dzieciowe piosenki) i Hania zaczyna sobie sama podśpiewywać jak się czymś zajmie. albo na huśtawce. dzisiaj wyspiewała podczas bujania całego ogórka, pszczółkę maję i misia uszatka!
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:06   #4594
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Myha bo ospą to się chyba zaraża dopóki ze wszystkich bąbli strupki się nie porobią....
a Martynka gorączkuje? z drapaniem to na pewno ciężko jej zrozumieć biedactwo.
oby Natalka jednak się nie zaraziła

z tymi butami to ja szukam czegoś żeby i do rurek pasowało i na getry żebym też mogła założyć.
w weekend to pewnie nie dam rady, ale może w pn podjadę te z linka jeszcze przymierzę

Pieleszko brawa dla Hani za piosenki!!!

wrrr wrr Ala padła tyle co - godzinę w łóżku walczyła :/
już nie mam pomysłów na nią :/
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:13   #4595
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

IW własnie nie goraczkuje a mnie ospa zawsze kojarzyła sie z wysoka goraczka

Chyba bedzie ciezka noc. Co chwile sie budzi. TZ rozwaza kolejne dni wolne w pracy zeby mi pomóc.
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka

Edytowane przez myha82
Czas edycji: 2013-08-30 o 20:15
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:20   #4596
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Myszko współczuję choróbska w domu, jeszcze w dodatku masz niemowlaczka pod opieką to tym bardziej. ja pamiętam, że jak przechodziłam ospę to też nie miałam gorączki (ale ja w ogóle jako dziecko praktycznie nie grączkowałam..mi temp. spadała zazwyczaj ). trzymaj sie dzielnie kochana!! a Wy z mężem przeszliście ospę?? bo dla dorosłych to ona groźna ponoć...
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:37   #4597
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

PIELESZKO my juz chorowalismy. Ja tez niemiewam goraczki. Na palcach jednej reki moge policzyc ile razy w zyciu miaąłm goraczke.
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 20:43   #4598
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

myha oby Natalka jednak nie zachorowala. A Martynce zycze aby szybko jej minelo. U nas siostra jak miala to nikt wiecej nie zachorowal.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:54   #4599
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Iwa mi taka kurtka kojarzy sie ze stylem militarnym i w takim stylu bym do niej butow szukala. Te co pokazalas z Boti mysle, ze lepsze Wpisz sobie w google obuwie styl militarny.
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 21:56   #4600
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej mamuśki
My dziś w nocy sami, bo mąż imprezuje.
Tymuś, jak jesteśmy tylko we dwoje jest dużo spokojniejszy niż jak jest mąż. No i dzisiejszy wieczór w związku z tym był cudowny. Taki sielski-anielski Upiekliśmy ciasto, potem jeszcze z godzinę bawił się na stołku przy blacie kuchennym w przelewanie wody i rozmieszczenie pestek od śliwek we wszelkich dostępnych naczyniach i dopiero przed chwilą w łóżku wylądował w związku z tym. A jeszcze przy usypianiu go miałam wpadkę, bo sobie przeglądałam fb w telefonie i parsknęłam śmiechem w pewnym momencie i się wybudził I to wszystko wina naszej Ani! Bo to ona udostępniła: https://www.facebook.com/UNresistabl...19924844697102

I to też jest fajne :http://demotywatory.pl/4197015/Czeko...z-niej-rosline

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Brumku 65 f to jednak sporo. Musze sie zastanowic. Moze na gwiazdke.
Mialam pytac juz wczesniej. Jak Timo z rowerkiem? Zalapal ? Ogladalismy ostatnio w sklepie dwie sztuki. Jeden z chicco, drugi nie pamietam .... Przymierzylismy Wiki i mysle ze gdyby miala na codzien to by sie szybko nauczyla. Nie kupilismy jednak bo po pierwsze sporo kosztowal, po drugie kiepsko u nas z miejscem w aucie a po trzecie jesien idzie i nie bedzie jak jezdzic. Pewnie na wiosne sie skusimy...
Załapał Nie próbowaliśmy przez trochę,a kilka dni temu dałam mu rowerek, a on poszedł Bo na razie chodzi, nie biega

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
ależ pospałam. położyłam się chwilę po Hani, jakoś po 21 chwilę...nie powiem, chyba mi było potrzebne, bo od razu lepiej się czuję
znalazłam sposób na bezrykowe mycie głowy. bawimy się z Hanią w Pana Nurka (jej "idol" po tym, jak zobaczyła wynurzającego się z jeziora nurka..). myję jej włoski mówiąc, że Pan Nurek też się najpierw myje przed zanurzeniem, a potem kładziemy się na brzuchu i pływamy , po czym przekręcamy na plecki i płukamy włoski - a Hania myśli, że nurkuje
Super metoda! Lubię takie U nas coś podobnego, tyle że nasza zabawa nazywa się "luzik"

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Brumek- jasne, że zoo zależy od pogody, ale mam nadzieję, że dopiszeJak będę znała termin, to dam znać.
Czekam

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę o opinię
bo jakby co to mogę oddać
czy takie buty pasują do takiej kurtki?? moim zdaniem tak, ale wolę się upewnić tylko proszę mówcie prawdę bo tak jak mówię mogę iść i oddać bo mierzenie butów dzisiaj z dziewczynami to wesoło było
No to jak widać gusta są baaaaardzo różne, bo jak dla mnie, to do takiej kurtki właśnie takie buty pasują Mi się bardzo podoba
Ja bym zostawiła!

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
No to przedstawiam Wam mojego królewicza
Jest tak silny, że sam unosi głowę i wygląda jak żółwik.
Wykapana Emilie!

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
Brumku dziękuję za przepis jak mnie wena nie opuści to mężowi do kawki jutro spróbuję przyrządzić!
A ja dziś wieczorem znowu zrobiłam, bo miałam trochę niezbyt smacznych śliwek i nie chciało mi się ich jeść A w cieście się raptem smaczne zrobiły
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 22:21   #4601
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Brumku bez obrazy, ale troche zszokowało mnie to co napisałaś.
Że Tymek bez ojca spokojny. że wieczór bez męża, za to z synem jest sielski-anielski. Wiem, że zaraz zostane za to zlinczowana, ale czasem mam wrażenie czytając Twoje posty, że Tymek zastępuje Ci trochę relacje z mężem, bo on taki nie obecny.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 22:41   #4602
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Brumku bez obrazy, ale troche zszokowało mnie to co napisałaś.
Że Tymek bez ojca spokojny. że wieczór bez męża, za to z synem jest sielski-anielski. Wiem, że zaraz zostane za to zlinczowana, ale czasem mam wrażenie czytając Twoje posty, że Tymek zastępuje Ci trochę relacje z mężem, bo on taki nie obecny.
Nie mam zamiasru Cię linczować, Scio. Napiszę tylko, że się mylisz. Nie jestem kobietą, która zastępuję relacją z dzieckiem jakiekolwiek inne deficyty.
Uważasz, że wieczór z dzieckiem nie może być sielski-anielski? Nie miałaś nigdy takich chwil z Agatką kiedy byłyście tylko we dwie, świetnie się bawiłyście i było Wam po prostu dobrze tak, jak jest?
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 22:48   #4603
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Nie mam zamiasru Cię linczować, Scio. Napiszę tylko, że się mylisz. Nie jestem kobietą, która zastępuję relacją z dzieckiem jakiekolwiek inne deficyty.
Uważasz, że wieczór z dzieckiem nie może być sielski-anielski? Nie miałaś nigdy takich chwil z Agatką kiedy byłyście tylko we dwie, świetnie się bawiłyście i było Wam po prostu dobrze tak, jak jest?
Brumku miewam takie wieczory.
Po prostu jak czytam Twoje posty to mam wrażenie, że ten Twój mąż strasznie nieobecny jest. (no ale nie sypiam w Twoim łóżku to i mogę się mylić ). Bo często piszesz ja i Tymek to, ja i Tymek tamto. Tak jakby ten Twój mąż na jakiejś bocznicy stał.
Nie obraź się, ale ja taka już jestem, że to co myślę to mówię. A że już dawno mi się w oczy to rzuciło to piszę. Nie znamy się osobiście, więc mogę się mylić. Ale szczerze powiedzieć co myślę chyba mogę
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 23:05   #4604
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Brumku miewam takie wieczory.
Po prostu jak czytam Twoje posty to mam wrażenie, że ten Twój mąż strasznie nieobecny jest. (no ale nie sypiam w Twoim łóżku to i mogę się mylić ). Bo często piszesz ja i Tymek to, ja i Tymek tamto. Tak jakby ten Twój mąż na jakiejś bocznicy stał.
Nie obraź się, ale ja taka już jestem, że to co myślę to mówię. A że już dawno mi się w oczy to rzuciło to piszę. Nie znamy się osobiście, więc mogę się mylić. Ale szczerze powiedzieć co myślę chyba mogę
Możesz
Mój mąż dużo pracuje, bardzo dużo. Ja pracuję z domu. Więc siłą rzeczy to ja i Tymek jesteśmy ze sobą całe dnie.
I fakt, że relacje Tymka z jego tatą pozostawiają w moim odczuciu co nieco do życzenia, ale to już inny problem. Natomiast moje relacje z mężem na szczęście nie są specjalnie zagrożone
Ale wiesz, że mi podniosłaś ciśnienie na chwilę? Bo takie uwieszenie matki na dziecku, zaspokajanie sobie nim braku innej bliskości, jest - moim zdaniem - jedną z gorszych "zbrodni na dziecku". I od początku życia Tymcia cieszyłam się, że o tym wiem i że nie przejawiam takich skłonności. A Ty mi tu z czymś takim
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 06:57   #4605
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

Hej nadaje z lozka. Maz spi obok, Jul wlaczyl sobie radio Sam i slucha muzyki, wylaczyl sobie bajki.
Wczoraj zasnelam razem z Julem, przebudzilam sie, poszlam do salonu, patrze Kuba spi na siedzaco. Poszlam tylko szybko pod prysznic i do wyra. Meza prawie przyholowac musialam. Jakos ostatnio zmeczeni jestesmy.

Iwa Jul spac nie chcial a byla pora spania. Zreszta wczoraj to samo ale stwietdzilam niech sie bawi i sama w lozku czekajac zaczelam przysypiac.
Wedlug mnie ta kurtka i buty pasuja do siebie. Pasowalyby Ci jeszcze takie jak ja mam na zime takie czarne glanowate ktore mozna wywinac bo pod spodem maja futerko.
Scio tak jak piszesz o tym wiszeniu na dziecku to moja tesciowa ma takie sklonnosci. Dlatego nie chce jej za bardzo dawac Julka. U niej nawet dziecko plakac nie moze i w ogole to dziecku sluzyc trzeba i robic co ono chce. Tragedia. ogolnie dla niej dzieci to jak zywe lalki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 08:09   #4606
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Żaneta super macie chłopaka!!!


dziękuję dziewczyny za opinie co do butów
kurtka mi się podoba bardzo a to co do niej by pasowało na stopy to już nie koniecznie wszystko
Gomra np. te z Twojego linka to zupełnie mi nie odpowiadają bez urazy oczywiście
a co myślicie o takich?
http://www.butyboti.pl/katalog/botek...-2220154290005
też dzisiaj o nich myślałam, ale z dziewczynami to szybko szybko i nawet nie mogłam na spokojnie pomierzyć
kazdy ma swój gust
te militarne są lepsze.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 09:02   #4607
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Witam!


ZanetaŚliczny!!!Mmaz 4ro miesieczniaka

MyhaBiedna MartynkaMam jednak nadzieje, że Natalki nie wykropkuje

MarinaJak Igor???????Znowu sie od babki zaraził?

BrumekPiekna ta kuchnia!!!!!!Sama bym pogotowałaEwka tez wiecznie siorbie wode z maleńkich filizanek wiec pewnie kuchnia byłaby idealna
Też wole sielskie-anielskie z Ewcia Tż ja tak rozkojarza, szaleja, skacza, graja w pilke...a potem nie ma mowy o kapieli a co dopiero o spaniuWole nasze wyciszanie sam na sam przy ksiazkach. Chyba jestem wiekszym niewolnikiem rutyny niz Ewka

IwaJak bedziesz miała getry czy rurki to kazde buty idealne.Po prostu kurtka długa i wszystkie wyzsze buty beda Ci skracały nogi.Ale przy obcisłych spodniach-bomba. Sama uwielbiam takie kurtki prochowceTylko tak samo kocham baleriny i smigam w nich mimo mrozów

MyhaZapomniałam jeszcze, że Martynka po bilansie!Widac na zdjeciah, ze jest drobinka


MarzenaI Wy tez zbilansowaneTa k jak piszesz...zaczyna być widac rozbieżnośc miedzy naszymi dziecmi
Własnie sobie uswiadomiłam, ze Ewka wyzsza od Martynki Myhy o 20cm


Ewka 93 cm i 12,6kg z wczorajCiekawe czy wyniki pokryja sie z przychodnia

ChelseaJulek super budzik!Szkoda, że w sobote


Oobejrzeliśmy wczoraj z tż w końcu film!Zbieraliśmy sie juz 2 miesiace na domowe kino i sie udało. Ogląaliśmyhttp://film.onet.pl/wiadomosci/jim-carrey-w-komedii-o-magii/rqjnt
O matko jakie miałam dziwaczne sny po nim

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Ellika dla Karolinki-piekny wybór!Michaś
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 09:36   #4608
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

hej

my ostatnio zaliczyliśmy chwile grozy - dwa dni temu byliśmy na basenie i tam na poczekalni są takie niskie parapety żeby usiąść. Oczywiście moja panna rzuciła się biegiem po nim - no i spadła prosto na głowę, że aż nogami się nakryła potwornego guza sobie nabiła Byliśmy na pogotowiu, ale lekarka kazała tylko ją obserwować. Także na strachu się skończyło...no i na guzie na czole

A wiecie że ja też tak mam że jak nie ma tż wieczorem i sama jestem z Karolcią to ten wieczór jej milszy i spokojniejszy Jak analizowałam sobie tę sytuację, to wychodzi na to, że jak jest mąż to oczekuję od niego współpracy w czynnościach wieczornych i przez to jstem trochę sfrustowana. A jak go nie ma to wiem że jesteśmy zdane tylko na siebie i robimy wszystko jakoś w takim naturalnym tempie, nie czuję krytycznego wzroku że 22 a dziecko dopiero zasnęlo. Jest na luzie i miło. Dziwne to. Ale tak mam
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 09:48   #4609
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

dzień dobry
ale mi mało zacytowało.... :/

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość

Znowu mam babcię w szpitalu
współczuję
Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość

Może na koniec września będę jechac na śląsk. Co prawda na 2 dni ale zawsze coś
11 września mam komisję lekarską z pzu, chcą zobaczyć moją bliznę po oparzeniu.
To aż tak daleko musisz na komisję jechać?


marzenko, kolejny raz brawa dla Hani! I za szczepienie, i za teksty
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Przepis na ciasto ze śliwkami:
(choć może być np. z truskawkami lub wiśniami - takie wersje też ta moja ciocia robi)
5 jaj (jesli duże to 4)
28 dag cukru
20 dag masła/margaryny
2 szkl. mąki
1 łyżka mąki ziemniaczanej
1 łyżeczka proszku do pieczenia
ok. 1-1,5 kg śliwek
troszkę aromatu arakowego (to ie jest konieczne, ale moja ciocia go dodaje i ja tez ostatnio z nim zrobiłam i pachniało super)

Aniu, a może to robale ale jakies inne? nie omary. Kiedyś dziewczyny z UK (jeszcze za czasów ciąży z tego, co pamiętam) wspominały o jakichś bed bugsach. To chyba jakiś gatunek pluskwiaków. One sobie mieszkają w pościeli na przykład i w nocy gryzą.
o widzisz, przecież to samo ciasto często piekę

Łóżko - sprawdzałam dokładnie pościel, zresztą niedawno zmieniana, i nie było nic a nic, pod materacem też nic...

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
wiecie co tak mam tą kurtkę wymarzoną, ale jest jeden malutki problem
nie mam do niej butów!!!
to się TŻ ucieszy haha

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Tymuś, jak jesteśmy tylko we dwoje jest dużo spokojniejszy niż jak jest mąż.
o, to mnie zaciekawiłaś. To co robi jak jest mąż?

TŻ dłubie przy budowie. Mówię do Adasia
- zawołaj tatę na kawę
- TATA! kawa!
Za chwilę:
- i co, idzie tata?
- Nie
- to zawołaj jeszcze raz
- TATA! BIEG!


Wczoraj musiałam caluteńki dzień siedzieć na uczelni, ale panowie dzielnie sobie dali radę we trzech Przyjechałam, dzieci zadowolone, chyba nie zdążyły się stęsknić
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 10:27   #4610
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Pomocy
Któraś dała fajny przepis na ciasto z maślanką. Pamiętam, że kruszonka była z olejkiem smietankowym. Plizzz dajcie linka do stronki bo zaraz mi ślina cała wycieknie, tak mam na niego ochotę, a boję się kombinować z innym przepisem.
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 10:53   #4611
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

U mnie od ponad miesiaca brak juz TZ w naszym "zyciu" wiec wiem, ze wszystko musze sama i przez to jestem mniej nerwowa i bardziej zorganizowana. Jak byl to tylko czekalam az wroci z pracy, pomoze, a jak mijalo sie to z moimi oczekiwaniami, to bylam mega zla i wyrzucalam mu ze dzieci tylko na mojej glowie itd. Teraz jestesmy we troje i jakos nam idzie - mamy swoj system dnia, kolejnosc co pokolei typu: 19 kapiel Aleksa, Marysia pomaga mi lac wode do wanienki, biegnie jak niose ja do sypialni i sadowi sie na lozku. Patrzy co robie. Po kapieli daje butle malemu, a mloda skacze w tym czasie po lozku lub oglada bajke. Odkladam mlodego do lozeczka ze smokiem i wtedy ide nalac wody do brodzika dla Niej. Ona sie kapie, ja gotuje kasze manne co chwile biegajac do Aleksa bo mu smoczek wypada i zaczyna kwekac i zagladam co wyprawia Marysia - czy np. juz cala zawartosc brodzika nie jest rozlana po lazience. Wchodze myje jej glowe, ja i wyjmuje. Je kaszke, pizamka, lekarstwa, piciu w butli (obowiazkowo) kladzie sie na podusi i wychodze (nauczyla sie wreszcie zasypiac sama ufff co za ulga). Jak nie slysze zeby spiewala "kosi kosi" lub innych piosenek znaczy ze spi i ufff dzieciaki spia - matka ma czas na wizaz.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 11:35   #4612
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

EVE u mnie to podobnie wyglada

Martyna prawie nie spała dziisaj w nocy. Rzucała sie po łozku, płakała. Mówi ze ja boli. Tz prawie nie spal. Ja trzymałam sie z daleka ze wzgledu na Natalke. Dzisiaj jednak wydaje mi sie ze bable sa juz w wiekszej czesci przyschniete. Dzisiaj wykapiemy ja w nadmanganianie potasu, zeby odkazic rany.
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 14:11   #4613
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

Ania tak to razem napisalam... komisje mam tu na miejscu w Bialym a na slask jedziemy po babcie i dziadka ok 20 wrzesnia bo przywieziemy ich tu na 18 mojej siostry.
Bylam z mama w Housie i Naturze. Dostalam prezenty na urodziny ktore juz w srode. Zegarek taki zwykly gumowy, fajne dresy na rower i do biegania, bluzke. Cienie i lakier kupilam sama.
Zadowolona jestem :F teraz czas na sprzatanie i robienie obiadu... :\

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 14:16   #4614
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

O takie.
To sie pochwalilam :p
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1377954949037.jpg (88,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1377954961078.jpg (71,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1377954971935.jpg (107,2 KB, 30 załadowań)
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 16:22   #4615
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

hej hej

byliśmy w CH
ile kasy wydaliśmy .... ale za to chyba już dziewczyny totalnie na jesień ubrane - jeszcze dla Hani jakieś skapetki i dla Ali koszulki na ramiączkach potrzebne, ale myślę, że to już w Pepco zakupimy. zostały jeszcze czapki, ale muszę skończyć sweter dla siebie i zrobię coś na głowę dla całej naszej czwórki
kupiłam też drugie buty teraz tylko muszę postanowić, które zostawiam

Myha może i dobrze, że Martynka nie gorączkuje bo tylko by ją osłabiło dodatkowo przy chorobie....
jak dzisiaj czuje się chorowitka?


fiu fiu Brumku a gdzie to Twój mąż wybył?
haha przepis na szarlotkę niezły
brawa dla Tymcia za jazdę na rowerze

aaa Chelsea to wszystko jasne z tym zasypianiem
wiesz ja z Alą takie jazdy ze spaniem mam od jakiś 2 tygodni
super zakupy!!!

Isia i jak Wam się film podobał?
oglądaliśmy go z TŻ w ubiegły weekend - no nie mój gust odrobinę się pośmiałam, ale bardziej chyab umęczyłam

a co do snów to ja dzisiaj 2 noc z rzędu spać nie mogłam
tzn śpię, ale śnią mi się takie rzeczy, że jak się przebudzę to zasnąć nie mogę
2 noc z rzędu jakieś psy wilczury mi się śniły, że a to raz jakieś dziecko innym razem moją mamę chce chronić przed tymi psami, że one warczą, chcą ugryźć, dzisiaj we śnie to jednego chciałam zabić a tu nagle się okazuje, że ten pies to jakieś facet jest i mu prosto w krtań jakiś badylem dźgałam
mówię Wam masakra. jeszcze jakbym jakieś filmy oglądała pokręcone a tu nic z tych rzeczy!
już dzisiaj to jak nie wierzę to nawet sennika w necie szukałam....


Ellika o raju dobrze, że na strachu się skończyło!
buziaki dla Karolci a i Wy się pewnie stresu najedliście!

Aaniu super macie pogaduszki z Adasiem
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 16:56   #4616
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dziękuje za komplementy odnośnie Xaviera

Laski mamy problem od jakiegoś czasu,
Emilie wstrzymuje kupę i boi się ją zrobić.
Nie mam pojęcia o co chodzi.
Średnio robi co 2-3 dzień,ale ostatnio to tak histeryzuje że jej nie poznaję.
Czytam że to na tle psychicznym coś
Dzisiaj w nocy to wg armagedon, płacz co chwilę i stękanie,
mówiła że ząbki wg mnie ząbki i brzuszek bo puszczała bączki i uspokajała się.
Martwi mnie to.

Pamiętam, że pisałyście o bajkach na temat nocnikowania.
Mamy jedną i chciałabym coś jeszcze...
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 17:12   #4617
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

hej
Wszystkiego najlepszego dla Naszych 2 latków (trochę po czasie , przepraszam)

Żanetko ślicznego masz synka

a moja kuzynka po 6 latach starań 6 dni temu urodziła córeńkę a dowiedziała sie,ze jest w ciąży na początku czerwca a dziecię normalnie czysta mamusia- identyczna kopia jak ona była mała...
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 17:34   #4618
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

bella tak czasem bywa. Moja szwagierka tez totalnie rozregulowana hormonalnie, okres na pół roku bez stosowania tabletek wywołujacych, do tego niedoczynność, i zaszła w sumie miesiąc po slubie, a już miała klinikę w łodzi umówioną, i date wstawienia, by ustalić leczenie, ewentualnie jakby nic nie dało myśleli o in vitro.
Przed slubem już zyli przez 2 lata jak małżenstwo, więc w sukie czekali sporo.
I dowiedziała się o ciązy dopiero w 16 tc chyba i to przez przypadek.
Było jej nie dobrze, chodziła po tabletki do rodzinnej na żołądek
aż w koncu dziewczyny w pracy kupiły jej test.



No... a ja dzisiaj obskoczyłam cały dom, pomyłam okna, podłogi, została mi tylko firana do powieszenia w kuchni. Padam.
Przyniosłam dywan z garażu, bo juz wyprałam go na dworze z dwa tygodnie temu, ale nie chciałam zakładac że względu na sikajacego Karolka.
No i niespodzianka na sam koniec- rozwijam, a tam: gniazdo mysz. Na szczęscie (chyba) puste. Szybko odkurzaczem wciągnęłam, a tak zaczęlo śmierdzieć, że dywan chyba do powtórki pojdzie jak miejscowo na podłodze nie pomoże. Co zastosować miejscowo? Czym to potraktować żeby usunąć przykry zapach?
No i oczywiście wygryziony w tym miejscu...
Ach...

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-08-31 o 17:35
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:59   #4619
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

Bella o kurcze. To pozno sie dowiedziala. Gratuluje
Gomra vanishem extra higiene. Trzeba 1 nakretke 100 ml rozpuscic w 4 l cieplej wody, poszorowac dywan i zostawic na 1 h, poten splukac. Sprawdzone po tym jak Jul zrobil grubsza sprawe na dywan.
Iwa pokaz buty


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:53   #4620
Vaniliova11
Zadomowienie
 
Avatar Vaniliova11
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 849
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Witam wieczorem

Mnie też dopadło jakieś przemęczenie a jeszcze nie ma września
zasypiam szybciej niż moje dziecko

Zaległe życzenia urodzinowe dla Dwulatków kochanych

No i Żanetka moje gratulacje
Vaniliova11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.