OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 17:52   #91
Ann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: E-g
Wiadomości: 6
GG do Ann
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Hmm.. mówisz, że wydawał się mniejszy? Chyba się zdecyduje spróbować.
Tylko, że boje się, iż będzie tak ja u Ciebie... poćwiczę ze 2 tygodnie i przestanę... hah. Tak było z moimi brzuszkami. Noo ale musze zacząć coś robić z tą moją oponką, bo już patrzeć na nią nie mogę..;/

Co do Twojego pytania, to nie mam zielonego pojęcia czy się opłaca, z nikim nie rozmawiałam na ten temat.

(przepraszam za poprzednie literówki, spieszyłam się. heh.)
Ann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:36   #92
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Cytat:
Napisane przez Ann Pokaż wiadomość
Fluffy91 też ma ten problem co ty! No dosłownei mój bruch wygląda identycznie.. chociaż.. nie.. mój jest większy!!..
Iii jak czytałam poprzednie posty to pisałas że będziesz robić ABS8 noo więc jak robisz?

Kuleczka jak ty to zrobiłaś że schudłaś 4 kilo w 2 tygodnie? normalnie.. dla mnie szok ^^ gratulacje!!!

Ja się za odchudzanie zabieram od jutra.. taak będę mniej jeść i będą porządne ćwiczenia ^^ Mam nadzieje. Pozdrawiam.
Po prostu przestrzegałam diety.Nie miałam dnia odstępstwa, nawet najmniejszego. Ale muszę Cię zmartwić potem miałam pare imprez alkoholowych itp. 2 dni się obżerałąm(weekend) niby potem wróciłam do diety ale waga staneła na 67 kg czyli o jeden wiecej., i teraz też tak jest. Jestem chora od poniedziałku, trzymam diete choćby nie wiem co!!! musze! teraz nie ma żadnych odstępstw...az boję się wejść na wagę...
a po jutrze studniówka...Jutro nie jem po 18 i cały dzień jem lekkie rzeczy...obym tylko się nie objadła na studniówce.
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:38   #93
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Cytat:
Napisane przez Fluffy91 Pokaż wiadomość
Kuleczka18 jeszcze musze Ci pogratulowac bo juz wazysz 66 noo to ja mam jednak wiecej hehe ale musze siie Wam pochwalic ze jak rano sie wazylam to wazylam 69 czyli wstretny kilogramik ubyl
Powiedz mi Kuleczka co jesz ze tak Ci szybciutko ubywa hehe? jesz chleb albo w ogole jakies pieczywo?
Kochana jestem na diecie SLIM DATA(pisać to prześlę na meila) jem pieczywo ale tylko razowe lub słonecznkiowe mmnmn...pyszne. No i codziennie<!> ćwiczę oprócz niedzieli.
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 10:40   #94
Ann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: E-g
Wiadomości: 6
GG do Ann
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Ooo to ja się zgłaszam ^^ wyślij mi tą dietę na m-a-g-d-a158@wp.pl okey? Dzięki!
Iii trzymam za Ciebie kciuki na studniówce, napewno Ci się uda i nie będziesz się objadać ^^ w końcu pamiętaj: do kwietnia 10 kg mniej ^^. Trzymam kciuki !
A ja.. dzisiaj się zabieram za ćwiczenia... heh. mam nadzieje, że na chęciach nie stanie. ^^
Ann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 11:28   #95
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Cytat:
Napisane przez Ann Pokaż wiadomość
Ooo to ja się zgłaszam ^^ wyślij mi tą dietę na m-a-g-d-a158@wp.pl okey? Dzięki!
Iii trzymam za Ciebie kciuki na studniówce, napewno Ci się uda i nie będziesz się objadać ^^ w końcu pamiętaj: do kwietnia 10 kg mniej ^^. Trzymam kciuki !
A ja.. dzisiaj się zabieram za ćwiczenia... heh. mam nadzieje, że na chęciach nie stanie. ^^
dziękuję kochana Wam wszystkim również życzę wytrwałości podczas weekendu a w niedziele zasłużonego odpoczynku ale bez przesady
dietkę już wysyłam
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 11:42   #96
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

ja też poproszę jesli to dla ciebie nie jest problem Muay_Thai@interia.eu pozdr.
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 15:43   #97
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Cytat:
Napisane przez Fluffy91 Pokaż wiadomość
Kuleczka18 DAMY RADE! ciesze sie ze bedziemy razem przez ten okresik no mamy do schudniecie tyle samo wiec to mnie bardziej motywuje ze mam z kim sobie popisac o efektach

A co do silowni to polecam fajnie jakbyscie mialy czas jak jest trener osobiscie uwazam ze lepiej chodzic z kims, bo razniej jesli jestescie osobami pewnymi siebie to nie ma najmniejszego problemu aby chodzic samej no ja niestety jestem niesmiala wiec czasami mi sie nie chce isc na ta silke:P bo jak widze wzrok rowiesniczek to tak glupio:P no ale wiem kiedy kto jest wiec chodze jak nikogo nie ma i sobie ladnie sama cwicze wiec absolutnie polecam moja kumpelka mowi ze nie ma kasy ( no rozumiem tez taka sytuacje, ale nie w jej przypadku:P ona woli sobie kupowac chipsy i inne slodkie zamiast chociaz raz w tyg. isc na silownie:/ a naprawde jest kluseczką) ja zawsze jestem na biezni i wykonuje co cwiczenia na nogi 2 sprzetow nie umiem obslugiwac na nogi mimo ze trener mi ostatnio pokazywal wiec chodzcie Dziewczynki jak macie mozliwosc lepiej sie bedziecie czuly GWARANTUJE
Kurde właśnie mój problem to nie jest dosłownie nieśmiałość tylko niekontatowność, nie odezwe się pierwsza do nikogo, bo po co...
Ale koleżanki moze da mi się namówić bo z tego co wiem dla studentów na niektórych siłowniach jest zniżka
To jak zalicze tylko poprawki zapisuje się w nagrode na siłownie.
Chce mieć ładne cialko do wakacji
Co prawda jakoś osttanio sczzuplej się czuje, a nic nie robie!
Ale nie wiem cyz to efekt tego że zeszczuplała, że nie jem fast foodów (za to słodycze -tony) czy że jestem ostatnio zestresowana i przemęczona (nie spie nocami-sesja) czy może że jestem szczęśliwa i wszytsko widze w różowym kolorach

Cytat:
Napisane przez kuleczka18 Pokaż wiadomość
Kochana jestem na diecie SLIM DATA(pisać to prześlę na meila) jem pieczywo ale tylko razowe lub słonecznkiowe mmnmn...pyszne. No i codziennie<!> ćwiczę oprócz niedzieli.

__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2010-02-04 o 03:05
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 16:21   #98
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

OK wysłałam)
ćwiczyłyście dziś coś?
ja mam za sobą trening HIIT ouo...jaki był wyczerpujący masakra:/ na nic sił nie mam i własnie jestem po kolacji żeby nie mieć na jutro balonika zamiast brzucha.
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 16:48   #99
Ann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: E-g
Wiadomości: 6
GG do Ann
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Nooo ja ćwiczyłam ^^ zrobiłam 300 brzuszków... nie powiem ciężko mi było, bo moja kondycja nie jest najlepsza, i kilka innych ćwiczeń ^^. Iiii coś czuję, że jutro będę ledwo żywa heh. Daaawno nie ćwiczyłam i to błąd.
Heh. Też niedawno zjadłam kolację. Iii jeszcze przed spaniem zamierzam zrobić 150 brzuszków jak się uda.
Ann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 22:46   #100
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Z brzuszkami też nie można przesadzić Nie musi być ich ogromnie dużo, bo to też nie da żadnego efektu
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 15:01   #101
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

wierzycie w takie cus jak dietetyk?
__________________
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 17:16   #102
Inka1010
Przyczajenie
 
Avatar Inka1010
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Hej hej !!

Ja też poproszę o tę dietkę na maila jkrupska@wp.pl.
Mój brzuch to dramat, tylko że on biedaczek zniósł 2 ciąże i 38 lat żywota...)

A jeszcze szybkie pytanko...A czym najlepiej ujędrniać i smarować?

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-02-20 o 20:36 Powód: post pod postem
Inka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 18:08   #103
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

produkty eveline bardzo sobie chwalę masaze i jeszcze raz masaze oraz peeling kawowy
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 18:39   #104
Ania002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 772
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Jeśli to nie będzie dla Ciebie problem- kuleczka18 to ja też proszę o tę dietkę: ania0066@interia.eu. Z góry dzięki
Ania002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 18:40   #105
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

i ja poprosze o dietke katka.c@interia.pl
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 16:48   #106
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Cytat:
Napisane przez Fluffy91 Pokaż wiadomość
wierzycie w takie cus jak dietetyk?
Chyba dla osób ,które już serio mają problemy z schudnieciem. Spec się zna najlepiej
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 19:24   #107
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

no ja nie moge sobie poradzic;P musi mi ktos doradzic co moge a czego nie moge jesc;p ale nie wiem czy waro tracic kase;p bo moze mi powiedziec ze mam mniej jesc haha;P tzn moze mi przepisze niby to jakas diete ale bedzie to to samo tylko ze w mniejszych ilosciach;p no ale jutro sie zapytam na czym to polega


a tak na marginesiku dzisiaj sobie pocwiczylam 20 min rowerek ( za duzo tez nie chce) no i cwiczenia na brzuch i ramiona takie swoje bez zadnych ukladow
__________________
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 20:32   #108
SternSylwia
Raczkowanie
 
Avatar SternSylwia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 41
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

A oto mój nie wiem czy sie zdjęcia wyswietlą mam nadzieje ze tak przynajmniej cos doradzicie rok temu wazylam 17 kilo wiecej udało mi esie zejść z 65 do 53 kilo z czego oczywiscie jestem dumna Mam 16 lat 150cm wzrostu w tej chwili strasznie ciezko mi sie chudnie nie wiem czemu ?? od miecha ćwiczyłam brzuszki przysiady skłony takie tam zeby wzmocnic od 9 dni robie 6 weidera mam 2h basenu w tygodniu wu-ef w szkole jestem na diecie niskokalorycznej pije czerwoną i zielona herbate i wode nie jadam słodyczy czipsów i innych świnstw nie jem tez chleba i ograniczam tłuszcz bradzo wiele osób mi mówi ze jestem grubsza z powodu choroby ale ja nie bede na nią zwalac bo przeciez mimo tego udało mi sie schudnąć 17 kilo ............Więc co mam jescze zrobić zeby spalic ten tłuszcz z przodu (oponka i z plecków tez i wogóle spaśc z wagi bo juz sie jej nie chce ruszyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02320.jpg (12,2 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02319.jpg (11,5 KB, 98 załadowań)
__________________
W dojsciu do celu..... Czyn dla silnych wiernych i wytrwałych....w marzeniach
SternSylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 23:38   #109
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

GRATULUJE 17 kg mniej!!!
naprawde gratuluje
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 13:06   #110
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Hm..a ja mam pytanko, znacie jakies dobre kosmetyki na ujedrnienie brzucha? DOmyslam sie,ze balsam nie spali tluszczu i mi nawet nie o to chodzi...tylko chodzi mi o to zeby skora na brzuchu byla bardziej napieta anie taki flak po odchudzaniu
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 15:26   #111
SternSylwia
Raczkowanie
 
Avatar SternSylwia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 41
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
GRATULUJE 17 kg mniej!!!
naprawde gratuluje
Dziękuje ale jescze sporo przedemną i coraz trudniej naprawdę Jesli chodzi o balsamy i kremy to ja stosuje Eveline Slim extreme 3D takiżel i z tego samego krem fajne tak chłodzi po rozmasowaniu i działa ujedrnia oki
__________________
W dojsciu do celu..... Czyn dla silnych wiernych i wytrwałych....w marzeniach
SternSylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:05   #112
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

hej laseczki a ja dzisiaj sie zapisalam do dietrtyka no zobaczymy moj tata mowi ze to taka sciemka ale ja juz naprawde mam dosyc idiotycznych diet z internetu....no nie wiem moze ona da mi to samo moze 6 dych pojdzie sie... no ale postanowilam powiedziala ze moge schudnac 6-7 kg na miesiac
__________________
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 10:07   #113
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

eyyyy co tu taka cisza?:P Jak Wam idzie?
__________________
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 14:06   #114
Aime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

.
Aime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 14:09   #115
Ann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: E-g
Wiadomości: 6
GG do Ann
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Miii idzie coraz lepiej.. zn. się tak mi się wydaje, bo efektów nie widzę narazie... ale wierzę, że jest dobrze ^^.
A jak u Ciebie? Byłaś u dietetyka? Iiii co powiedział ? ?
Ann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 16:22   #116
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

bylam i przepisala mi diete ....ale....nie wierzcie dietetykom u ktorych nie potrzenujecie badan, bo to co ja dostałam to zywcem sciagnieta dieta z internetu(tzn dania z róznych diet ale tak damo napisane jak w necie) wycykala mnie na 6dych i teraz bardzo zaluje;/ mogłam wziac na 2 tyg to bym zaplacila o polowe mniej wszystkim dala to zamo zaloze sie... a mi powiedziala ze sie spręzyla i napisala szybko.....( dieta na miesiac w 2 dni zrobiona :/ ) no powiedziala mi ze moge schudnac 6-7 kg w ciagu miesiaca przy cwiczeniach.....JAK BYLAM U DIETETYCZKI KTORA PRACUJE W SILOWNI .... a w tej diecie to same drogie produkty i to co mam jesc na obiad to sama nie moge zrobic bo nie umiem gtowac:/ no np rybe to wiem jak usmazyc ale np zupe ogorkowa to nie wiem z czego se zrobie jak ogórki sa strasznie drogie:/...dzisiaj w nocy ryczalam z powodyu wyrzucenia kasy w bloto jesli chcecie isc do dietetyka to uwazajcie...lepiej isc do jakiegos znanego a jesli idziecie pierwszy raz to niech wam pokaze np jakies zdj z efektami albo co zebyscie uwierzyly( moze glupio pisze ale typy jakies certyfikaty czy nawet te glupie zdj powinien miec) no i niech waz pokaze przykladowa diete zebyscie sie nie przerazily cena produktow..........noo ale :P teraz sie pochwale chodzilam przez miesiac ( 3 razy w tyg) na silownie (dzis mi sie karnet skonczyl) i od dzisiaj 2 razy w tyg bede chodzila na aerobik czuje sie lepiej ale sie nie waze:P a co do diety to jem to na co mnie stac i jak np nie mam grejpfruta w domu to jem np 3 mandarynki....poprostu zamieniam.
__________________
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 20:38   #117
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Tez mam straszny brzuszek.. Szukam wątku do ktorego moglabym sie dolaczyc by poczuc wsparcie i poczuc sie jak u swoich.. A gdziekolwiek nie pisze walka o plaski brzuch to są tam dziwczyny ktore maja juz dosc male,ale bardzo male brzuszki a np chca jeszcze bardziej go rozpłaszczyć, albo by miesnie zaczelo by widac.. Ale nigdzie nie ma wątku dziewczyn ktore naprawde maja duzo do zrobienia z brzuszkiem i maja co z niego spali...

Mysle ze tu znalazlam swoje miejsce...

Klejam tez zdjecie aby całkowicie sie z wami złączyć w walce, smutku czy fllustracjach na tle brzuszka...

Jestem 1 rok i ponad 10miesiecy po porodzie.. Waze ok-> 65kg (do 60 kg ew 58 jeszcze moglabym zejsc z moim wzrostem) na 172cm wzrostu, ale najbardziej nieproporcjonany jest moj brzuch , talia to 83cm (dla porownaniu w biuscie mam 86cm ), a w brzuchu 93cm .. No a biodra 106cm dla ogolnego obrazu

Edytowane przez idealnecialo
Czas edycji: 2009-12-01 o 22:37
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 15:24   #118
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Cytat:
Napisane przez Fluffy91 Pokaż wiadomość
bylam i przepisala mi diete ....ale....nie wierzcie dietetykom u ktorych nie potrzenujecie badan, bo to co ja dostałam to zywcem sciagnieta dieta z internetu(tzn dania z róznych diet ale tak damo napisane jak w necie) wycykala mnie na 6dych i teraz bardzo zaluje;/ mogłam wziac na 2 tyg to bym zaplacila o polowe mniej wszystkim dala to zamo zaloze sie... a mi powiedziala ze sie spręzyla i napisala szybko.....( dieta na miesiac w 2 dni zrobiona :/ ) no powiedziala mi ze moge schudnac 6-7 kg w ciagu miesiaca przy cwiczeniach.....JAK BYLAM U DIETETYCZKI KTORA PRACUJE W SILOWNI .... a w tej diecie to same drogie produkty i to co mam jesc na obiad to sama nie moge zrobic bo nie umiem gtowac:/ no np rybe to wiem jak usmazyc ale np zupe ogorkowa to nie wiem z czego se zrobie jak ogórki sa strasznie drogie:/...dzisiaj w nocy ryczalam z powodyu wyrzucenia kasy w bloto jesli chcecie isc do dietetyka to uwazajcie...lepiej isc do jakiegos znanego a jesli idziecie pierwszy raz to niech wam pokaze np jakies zdj z efektami albo co zebyscie uwierzyly( moze glupio pisze ale typy jakies certyfikaty czy nawet te glupie zdj powinien miec) no i niech waz pokaze przykladowa diete zebyscie sie nie przerazily cena produktow..........noo ale :P teraz sie pochwale chodzilam przez miesiac ( 3 razy w tyg) na silownie (dzis mi sie karnet skonczyl) i od dzisiaj 2 razy w tyg bede chodzila na aerobik czuje sie lepiej ale sie nie waze:P a co do diety to jem to na co mnie stac i jak np nie mam grejpfruta w domu to jem np 3 mandarynki....poprostu zamieniam.

Mam nadzieję, że da Ci coś ta dieta. 3mam kciuki mi póki co idzie dobrze , codziennie ćwiczę i z dnia na dzień chudnę już ważę 65 kg więc mam już za sobą 5. Jeszcze został miesiąc i tydzień do oficjalnego ważenia i mam nadzieję że ubędzie mi jakieś 3-4 kg nie zamierzam się zapuszczać. Oczywiście brzuch bardziej płaski mam i już widać jakieś mięśnie a spodnie luźne
pozdrawiam
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 17:50   #119
Fluffy91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 92
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

no to bardzo Ci graTuluje mi sie nie chce cwiczyc ale musze dzisiaj sobie pojezdze na rowerku i jakies cwiczenia porobie


I witamy IDEALNECIALO noooo ja nie wrzucilam zdj jak sie bardzo zgielam bo z brzucha to mam 2 takie placki ze szkoda gadac

Staram sie jesc mniej SCHUDLAM 1 KILOGRAMIK haha ale dzisiaj mialam taka depreche ze szok no oczywiscie z powodu wygladu najbardziej mi to brzuszysko przeszkadza no ale mam nadzieje ze schudne i latem to bede sama ciagnela wszystkich na basenik


buziaki
__________________
Fluffy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 18:03   #120
czarnaherbata
Przyczajenie
 
Avatar czarnaherbata
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 14
Dot.: OKROPNY BRZUCH!! :( Pomocy!:(

Witam.
Was. ja też bym bardzo chciała zrzucić z brzuszka... strasznie mi sie nie podoba, zreszta eh szkoda gadac, zalamka, .. ile tylko razy sobie o nim pomysle to mam depresje..
juz nie wiem co mam robić... kiedyś ćwiczylam brzuszki przez 1,5 miesiaca ale to nic nie dalo i nie pomagało, a tylko kręgoslup zacząl mnie boleć i chrzastka w kolanach zaczela sie scierać .;/
teraz robie A6W... ale po co mi rzeźbienie mieśni skoro nie mogę zrzucić tego okropnego tłuszczu... ;/..
Bardzo bym prosila takze o wysłanie tej diety, ktoraś z dziewczyn podawała na e-mail: gola22@buziaczek.pl
bylabym wdzięczna...
chcialam jeszcze wspomnieć że w ciagu terażniejszych ferii w ciagu tygodnia przytylam 2 kg. ;/
a przede mna jeszcze tydzień. no juz kompletnie nie wiem co robić, dzisiaj zaczelam z hula hop. ale za kazdym razem kiedy mi spada [ co dwie sekundy] trace zapal i chce mi sie tylko płakać.
do tego nie mogę opanować Się z NIE jedzeniem slodyczy! no po prostu juz to jest do niewytrzymania...
Trenuje siatkówke od 3 lat, ale jakoś nie widzę efektow oprócz STRASZNym mieśni na łydkach i ramionach- rękach..
to jest strasznie

Fluuffy gratuluje zrzuconego chociaż jednego kilograma, i życzę więcej
: )

Mam jeszcze takie pytanie, czy gdy bede robila ABS to zrzuce coś z tego brzucha. czy to jednak nic nie daję? jesli tak to w ile?
z gory dziękuje za odpowiedź, jestem już zdesperowana..

Edytowane przez czarnaherbata
Czas edycji: 2009-02-20 o 19:06
czarnaherbata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.