Harry Potter? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-27, 17:51   #151
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez yedanna
Hmmm... chyba nie powinno tam być nawet 13latków ponieważ ten film miał być dostępny od 15 roku życia
Taak... jednak w kinie na pierwszej części spotkałam nawet 7latków z rodzicami
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 17:58   #152
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

...ale to ograniczenie wiekowe dotyczy tylko ostatniej części...
Nie pamiętam dokładnie jak pod tym względem było z poprzednimi ale chyba oficjalnie nie było wtedy takiego ograniczenia (choć moim zdaniem sceny z pająkami były zbyt straszne jak na bajkę).
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 18:14   #153
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez yedanna
...ale to ograniczenie wiekowe dotyczy tylko ostatniej części...
Nie pamiętam dokładnie jak pod tym względem było z poprzednimi ale chyba oficjalnie nie było wtedy takiego ograniczenia (choć moim zdaniem sceny z pająkami były zbyt straszne jak na bajkę).
Oj tak, i świadczyły o tym okrzyki przerażenia gdzieś z widowni... (mówię o pierwszych częściach)
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 18:32   #154
ewunia123
Rozeznanie
 
Avatar ewunia123
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 582
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Byłam wczoraj wieczorkiem . Film jest super. Dla mnie o wiele lepszy od poprzednich części . Napewno jest śmieszniejszy ,ubawiłam się nieźle w niektórych momentach . A już akcja w labiryncie i na cmentarzu ... cudna . Chyba się zakochałam w tym filmie
ewunia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 18:34   #155
Nisinen
Raczkowanie
 
Avatar Nisinen
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 316
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Ale mi dziewczyny smaka narobiłyście już nie mogę się doczekaż aż pójdę na H.P., a pójdę na pewno
Przeczytałam wszystkie ksiązki Harrego, które wyszły w Polsce po kilka razy, widziałam jak na razie trzy filmy i czwartego napewno nie przepuszczę. Chciałam iść w nocy z czwartku na piątek, ale niestety nie poszłam, a w weekend jakoś czasu nie miałam, pójdę najprawdopodobniej w sobotę lub w niedzielę
Nisinen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 18:39   #156
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Ja musialam isc z siostra(zeby jej pilnowac) o polnocy na przedpremierze, wrocilysmy o 3 do domu-ledwo zywa bylam
Film swietnie zrobiony, jestem pod duzym wrazeniem, najlepsza czesc.
Smoczki przesliczne miniaturki a wejscie uczniow bardzo widowiskowe. Duzo elemntow smiesznych, ale sa tez mroczne.
Swietnie zrobiony jest ten film, goraco polecam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 18:40   #157
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A no własnie... kozacki styl. I jeszcze ten ich nauczyciel Karakow (czy jakoś tak). Ten też wyglądał groźnie.

Mnie najbardziej zdziwiło wyrośnięcie Draco Malfloya. Jak go na tym drzewie zobaczyłam to myślałąm, ż epadne. W pierwszej części to był taki dzieciak, a tutaj kawał chlopa. Po Hermionie np. nie było aż tak widać. Po Harrym i Ronie już bardziej, ale Draco wyrósł strasznie. Tak czy siak ja nie chce żeby aktorzy sie zmieniali i już.
Draco tez mi sie rzucil w oczy, tym, ze tak wyrosl! Wedlug mnie po Ronie tez bylo widac, ze sie "stary kon" robi Snape natomiast zdecydownie przytyl
Tak, czy siak Agatko ja tez nie chce zeby aktorzy sie zmieniali, chybabym sie wtedy pogubila i nie byloby to to samo Zreszta przeciez, bohaterzy z tomu na tom sa starsi
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 18:54   #158
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez weronika18
Harry i Cho całowali się chyba dopiero w 5 części (ale nie dam sobie głowy uciąć tak mi się tylko wydaje)

Ojej, to coś mi się pokiciało :embarassed:
Sorki za wprowadzenie w błąd
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 19:22   #159
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Ale hermiona pocałowała harrego na koniec 4 częsci :czarodzie :P Byłam na filmie w piątek i baaaardzo mi się podobał. Niektóre teksty były rozbrajające, np, jak moody powiedział do draco - "jak ja ci opowiem o twoim ojcu to ci te tlenione kudły wypadną" Albo też jak hermiona powiedziała harremu, że z krum woli zajęcia fizyczne

Jak ja byłam w kinie, to 7 latki były i to całkiem dużo! (z rodzicami byli)
Versa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 19:54   #160
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

heh, wstyd sie przyznać - byłam wczoraj wieczorem, i przysnęłam gdzies tak w środku (trzeba było nie iść na 21 po męczącym dniu) Film mi sie nawet podobał. Rozbawiło mnie to jak przedstawiono tego złego czarownika - wygladał jak mumia z filmu "Mumia",a wczesniej jak jakiś inny stwór, ale za Chiny nie pamietam jakiego to potworka mi przypominał. Druga smieszna sprawa - jak przedstawiono BułgarówChyba juz bardziej podobni byli do Rosjan.
Ogólnie to był fajny film, ale nie z gatunku tych, które lubię
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:15   #161
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Od dawna wyczekiwałam na tą cześć Harrego Pottera. Chciałam nawet iść na pokaz przedpremierowy w nocy z czwartku na piątek....ale nie wyszło. W kinie byłam wczoraj wieczorową porą.
Co do samego filmu - bardzo mi się podobał...ale....czegoś mi tam brakło...nie wiem jednak czego
Film faktycznie dobrze nakręcony - z momentami humoru i grozy. Najśmieszniejsza scena jak dla mnie - jak Harry się popluł Najstraszniejsza - jak umarł Cedrik Prawie się popłakałam na tej scenie
Aktorzy naprawdę świetnie grali sceny z okazywaniem emocji

Film nie byłby już taki sam, gdyby zmienili aktorów.

Dołączam się do dziewczyn - o wiele lepiej ogląda się film w oryginalnej wersji Jakiś taki bardziej realistyczny był. Trzecią część Harrego widziałam z dubbingiem i wczoraj stwierdziłam, że w oryginale jest lepiej.


Ogólnie - polecam ten film!! Ja już z niecierpliwością czekam na kolejną ekranizację - piątego tomu

Pozdrawiam
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:39   #162
ewunia123
Rozeznanie
 
Avatar ewunia123
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 582
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez Hyang
heh, wstyd sie przyznać - byłam wczoraj wieczorem, i przysnęłam gdzies tak w środku (trzeba było nie iść na 21 po męczącym dniu) Film mi sie nawet podobał. Rozbawiło mnie to jak przedstawiono tego złego czarownika - wygladał jak mumia z filmu "Mumia",a wczesniej jak jakiś inny stwór, ale za Chiny nie pamietam jakiego to potworka mi przypominał. Druga smieszna sprawa - jak przedstawiono BułgarówChyba juz bardziej podobni byli do Rosjan.
Ogólnie to był fajny film, ale nie z gatunku tych, które lubię

Mi on bardziej Michaela Jacksona przypominał
ewunia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:44   #163
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Smile Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez Mojra87

Dołączam się do dziewczyn - o wiele lepiej ogląda się film w oryginalnej wersji Jakiś taki bardziej realistyczny był. Trzecią część Harrego widziałam z dubbingiem i wczoraj stwierdziłam, że w oryginale jest lepiej.Pozdrawiam
Pewnie tak jest. Apropos dubbingu - smiesznie brzmiało jak Harry powiedział(bodajże do Hermiony) "Mów po Polsku" czy jakos tak...

Ewunia - Majkela ???Dobre
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:51   #164
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Film widziałam w piątek. Byłam z młodym (brat, lat 9) i TŻ.
Osobiście jestem fanka seniorką Harrego.
Film bardzo mi sie podobał. Brakowało mi kilku scen. No i wielki minus, że oglądałam z dabingiem, ale tak czy siak pójdę napewno raz jeszcze,
bo w piatek jak weszliśmy z moim TŻ na sale kinową to podniesliśmy średnią wieku do 16 lat
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:56   #165
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Shem, ja też wczoraj byłam na Potterze, w Multi, z napisami... Pewnie na wcześniejszym seansie
Fajny film, nie genialny, ale fajny, parę scen rzeczywiście rozbawiło mnie prawie do łez. Problem z zaproszeniem panienek na bal ze Snapem w tle, myślałam, że dostanę czkawki
I Jęcząca Marta, która chyba po śmierci dorasta tak samo jak reszta bohaterów za życia; w każdym razie od "siedzenia w rurze odpływowej i myślenia o śmierci" przeszła do podglądania prefektów...
Piękna scenografia, bardzo podobały mi się witraże - płaczący deszczem na początku i syrenka w łazience. I smoki, tak - smoki były cudne. Widać smok nie musi być Connerym, żeby wyglądać smoczo, nie?

Frapuje mnie to, że film balansował momentami gdzieś na granicy parodii, czy groteski, ale może taki jego urok.
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 21:32   #166
Hippie Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 143
Post Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Muszę się wreszcie wybrać do KinoplexuNarobiłyście mi ochoty na ten film, choć i tak miałam go obejrzeć bo lubię Harry'ego.
__________________

Hippie Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 23:12   #167
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Film jest GE-NIAL-NY. Najlepszy z dotychczasowych. Bułgarzy w stylu ukraińskim - rewelacja , wreszcie jakieś naprawdę męskie postaci w kinie . Francuzki - urocze. Smoki - boskie!!
Moje ulubione sceny: w łazience prefektów (Marta sie rozkręca ), rozmowa o zapraszaniu dziewczyn (Snape był bowski apsolutnie ), pole namiotowe na rogrywkach międzynarodowych (rany, ale mnie wbiło w fotel), i wiele innych.
Szkoda, że z Kruma zrobili takiego perfekcyjnie pięknego osiłka - w książce było trochę inaczej. Podobał mi się Voldemort - fascynująco odrażający.
Byłam na wersji z napisami i taką polecam - klimat nie do oddania przez dubbing, film jest przecież taki angielski. NA PEWNO pójdę jeszcze raz.

Co do zmian aktorów - mówię stanowcze NIE!! Są świetni. W ogóle ten film powstał pod dobrą gwiazdą. Aha - zafascynowala mnie muzyka. Musze kupić soundrack.
kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 23:28   #168
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Właśnie wróciłam z kina i jestem zachwycona !!!
Byliśmy z TŻ na seansie o 21, bez dubbingu - nie było chyba nikogo poniżej 18 roku życia, a sala była ful ! Dzięki temu zaoszczędziliśmy sobie "przyjemności" oglądania filmu wraz z rozwrzeszczaną dzieciarnią
Jak poprzednie części mnie nie przekonały (filmu oczywiście, bo książki wszystkie były boskie) i były całkiem wyprane z magii, tak część 4 zrobiła na mnie ogromne wrażenie .
Nie dość, że fantastyczne efekty to jeszcze muza oddająca klimat !!
Stadion do quiddicha (nie pamietam jak się to pisze ) i całe mistrzostwa normalnie mnie powaliły !! Szkoda tylko, że zajęły niewielki fragment filmu.
POLECAM szczególnie wielbicielom książkowej wersji Harrego
irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 23:38   #169
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez irkax
nie było chyba nikogo poniżej 18 roku życia, a sala była ful ! Dzięki temu zaoszczędziliśmy sobie "przyjemności" oglądania filmu wraz z rozwrzeszczaną dzieciarnią
Zazdroszcze.
Ja słuchałam jęków małolat ("ah jaki on piekny", "Ojej nie ma koszulki", "Niezła d... z tej Hermiony", "Ojej, ale się boje" itd.), a mój TŻ siedział obok nastolatki, która koleżance opowiadała co się stanie za chwilę....

Pomimo tych trudności film mi się podobał
Ale musimy zrobić powtórkę
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 00:03   #170
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez CinnaMoon
Shem, ja też wczoraj byłam na Potterze, w Multi, z napisami... Pewnie na wcześniejszym seansie
Fajny film, nie genialny, ale fajny, parę scen rzeczywiście rozbawiło mnie prawie do łez. Problem z zaproszeniem panienek na bal ze Snapem w tle, myślałam, że dostanę czkawki
I Jęcząca Marta, która chyba po śmierci dorasta tak samo jak reszta bohaterów za życia; w każdym razie od "siedzenia w rurze odpływowej i myślenia o śmierci" przeszła do podglądania prefektów...
Piękna scenografia, bardzo podobały mi się witraże - płaczący deszczem na początku i syrenka w łazience. I smoki, tak - smoki były cudne. Widać smok nie musi być Connerym, żeby wyglądać smoczo, nie?

Frapuje mnie to, że film balansował momentami gdzieś na granicy parodii, czy groteski, ale może taki jego urok.
CinnaMoon, ja byłam w SilverScreen na Puławskiej, bo w Multikinie były same beznadziejne miejsca. Ja absolutnie i zupełnie uwielbiam Snape'a. On jest po prostu niesamowity. Albo jak straszył Harrego napojem w swojej komórce... hihi, super No i zupełnie zapomniałam o Marcie. Robi się z niej niezły zboczuch... i jeszcze Harry tak słodko zaganiał pianę do siebie. biedaczek sie speszył. Już sie nie mogę doczekać kolejnej części.

A co do groteskowości filmu... ja myślę, ze własnie to był jego caly urok. Niektóre scenki były tak powalające, że naprawde człowiek sie nie nudził. Raz sie bałam a raz śmiałam do łez. I od bardzo dawna sie tak nie wczułam w głóną postać. Jak Harry walczył ze smokiem to trzymałam za niego kicuki, immo iż jasne było że wygra. No ale bałam się jakby chodziło o mojego przyjaciela.

Cudo film... chyba nie wyrobie i pójdę raz jeszcze.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 01:10   #171
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Obejrzałam Naprawdę fajny choć książki nie przebił Dołączam się do zachwytów nad scenami: wejścia chłopców z Durmstrangu, smoków (świetnie zrobione, kiedy u nas tak Sapkowskiego nakręcą? ), dyskusji nad zapraszaniem dziewcząt na bal (bracia Wesley'owie byli tu niezawodni). No i końcówka jest niesamowicie mroczna - nie wyobrażam sobie dzieci na tym filmie! A Sami_Wiecie-_Kto ( ) świetny, naprawdę.
Choć film trwał 2,5h, to wydawało mi się, że był strasznie krótki, mogłabym sobie jeszcze tam posiedzieć
Tylko ten dubbing popsuł mi wrażenie - coś okropnego. Szczególnie w przypadku Sami_Wiecie_Kogo...
Na pewno obejrzę jeszcze co najmniej raz ale tym razem z napisami
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 13:02   #172
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Jejku jejku jejku jejku jejku !!!!!!!!!!!!
Jeszcze raz jejku jejku jejku ;- )))))

Naaareszcieee dzisiaj idę na Harregooo

Po prostu kochaaaam tą książkę

Skoro mówicie, że film jest naprawdę fajny to jeszcze bardziej się cieszę ;- )

Zaraz biorę resztę moich antybiotyków, bo jak dziś nie pójdę to w ogóle się nie wybiorę ;- )

Aaaa.... No i chcę już styczeń...
Nareszcie wyjdzie w Polsce kolejna część

Nie wyobrażam sobie, że ta książka kiedyś się skończy ;- (
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 13:08   #173
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Jak Harry walczył ze smokiem to trzymałam za niego kicuki, immo iż jasne było że wygra. No ale bałam się jakby chodziło o mojego przyjaciela.
Chyba każdy, kto jest zaczarowany tą książką w jakimś sensie chciałby być przyjacielem takiego Harrego ;- )
Ja tam od kiedy tylko w ręce wpadła mi 1 część, oszalałam na punkcie tej książki.
Kiedy tylko wychodzą nowe części, mnie nie ma w domu. Siedzę od rana do późnej nocy z nosem w książce i nikt nie jest w stanie przerwać tego transu ;- )
Nawet najpyszniejszy obiad mojej mamy ; )
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 13:28   #174
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Heh, no to ja już też się przyznam, choć to wstyd że taka stara krowa lata na takie filmy ;P
Byłam i podobał mi się generalnie, choć pare rzeczy mi zgrzytało. Średnio podobały mi się francuzki (z to madame Maxime była rewelacyjna!) i absolutnie nie podobał mi się profesor Moody... Jakoś zupełnie inaczej go sobie wyobrażałam. Brakowało mi jak już tu wspomniano scen z meczu Irlandia-Bułgaria, i ja osobiście wolałabym gdyby pokazali chociaż krótko jak inni zawodnicy walczyli ze swoimi smokami. Ale nie narzekam za bardzo, było sporo smaczków, zresztą wiele już w tym temacie wymieniłyście. Film robi się coraz bardziej mroczny i coraz mniej dla dzieci, strach się bać co będzie dalej, sex'n'przemoc, jak to w pewnym polskim filmie okreslono I też nie byłabym zachwycona, gdyby zmieniono obsadę w kolejnych cześciach, mam nadzieję że jakoś sobie z tym fantem poradzą.
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 13:37   #175
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez Jeanette
Heh, no to ja już też się przyznam, choć to wstyd że taka stara krowa lata na takie filmy ;P
Zawsze mnie bawi jak ktoś tak o sobie mówi.Dzięki za poprawe humorku .
A wracając do tematu to wstyd się przyznać ale nie obejrzałam ani jednej części jakoś science fiction do mnie nie trafia .
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 14:02   #176
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez szczesciarka
Zawsze mnie bawi jak ktoś tak o sobie mówi.Dzięki za poprawe humorku .
Polecam się na przyszłość
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 14:18   #177
Puny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 146
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Kiedy filmy dobigł końca w głowie miałam tylko jedno: "JA CHCE JESZCZE RAZ!"

Było absolutnie bosko! Co 15 minut obracałam sie do mojego TŻ i z piskiem mówiłam "Ale świetne!". W połowie filmu już mniał mnie dosyć

Może moje zachwyty biorą się stąd, że poszłam nastrojona raczej negatywnie po obejżeniu poprzednich trzech części, a tu totalne zaskoczenie. Jestem wielką fanką książek o Harrym i uważam, że dopiero czwarty film w dużym stopniu odzwierciedla klimat serii.

POLECAM!

Shemreolin, ja też śliniłam się na Bułgarów. Zresztą, przyznać sie, czy któraś pozostała obojętna??
Puny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 14:25   #178
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

Cytat:
Napisane przez yedanna
Choć film trwał 2,5h, to wydawało mi się, że był strasznie krótki, mogłabym sobie jeszcze tam posiedzieć
Odniosłam to samo wrażenie... Byłam pewna, że to dopiero początek, spojrzałam na zegarek, a to już połowa filmu...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 14:53   #179
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

normalnie nie wiem jak mam opisac jaki ten film był wspanialy
ideał!!
płakałam ze śmiechu kilka razy, raz mnie nawet całe kino uciszało <LOL>
REWELACJA
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 15:38   #180
rolofka
Raczkowanie
 
Avatar rolofka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 402
GG do rolofka
Dot.: Harry Potter i Czara Ognia (film)

wczoraj razem ze współllokatorkami zrobiłyśmy sobie mały "Potterowski maraton" filmowy i obejrzałyśmy Więźnia Azkabanu i Czarę Ognia. Muszę wam się przyznać, że bardzo fajne filmy...zwłaszcza Czara Ognia. Troszkę mroczna....brak znajomości książki wogóle mnie nie zniechęcił.

Ale i tak Bracia Grimm są lepsi
__________________

Buziaczki
rolofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-02 18:29:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.