Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-14, 20:59   #451
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

ja znów nabroiłam, nie potrafie przestac mimo że podchodzac do lustra widze że nie jest źle to stojąc dłużej zawsze coś znajdę i nawyciskałam pełno tego
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-14, 21:25   #452
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Pojutrze mam ciężkiego kolosa i zamiast siedzieć na czterech literach to chodzę.. a to coś zjem.. a to coś poczytam w gazecie a to pójdę do lustra poprzyglądac się buźce... no i pewnie za kilka dni bezobjawowo zaleczyłam bym dwa syfki na czole gdybym ich w ramach odstresowania się nie wycisnęła.. jutro to będzie masakra . Ale najlepsze jest to, ze jak to robię to sama się w duchu opiep#### nie rób tego daj sobie w końcu spokój wiesz jak to się skończy itp.... a gdzie tam.... nic mnie nie powstrzyma. Ale macie racje to strasznie odstresowuje jak się to robi...matko ale terapia antystresowa
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 08:55   #453
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

No dokładnie.... ja też jak jesetm lekko podstresowana to zaraz coś znajdę...Chodzę po domu, podchodzę kilka razy do lustra niby tak pooglądać a potem %$#^*& ... i znowu w strupach buzia... Najważniejsze nie oglądać sbie twarzy zbyt długo, bo to prowokuje do ciśnięcia...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 15:18   #454
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

macie racje - nie zagladac do luster, bo tam zawsze sie cos wypatrzy, a potem.... ja na razie nie cisne. na oczyszczanie ultradziwekami ide po nowym roku. ciekawe jak ja dam rade, zeby tych swinstw nie ruszac. moze zblizajace sie swieta, wyjazd do rodziny, znajomych mnie zmobilizuje, aby nic nie tykac na buzce .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 15:53   #455
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez Gizi
Widze ze sporo juz jest w tym watku rad..ale dodam jeszcze swoja Jako ze cere mam tradzikowa wiec zeby nie wyciskac tego czego nie wolno ruszac zajmuje rece..maniciurem przygotowuje pazurki pod lakier a potem maluje.Jak widze efektownie umalowane paznokcie to zal mi ich niszczyc i nie dotykam pazurkami ani opuszkami palcow do twrzy, w obawie ze sie odcisnie lakier. Czasem tez, jesli juz bardzo mnie korci i nie usiedze przy maniciurze, biore sie za porzadkiporządne pranie albo umycie podlogi wyladowuje ze mnie energie.Tak wiec pozytecznie zajmuje raczki
powodzenia w walce
a co jeśli sie wyciska kostkami palców lol serio tak robie i to jest dopiero problem
aa mój plan chyba nie działa bo znowu mi ^%&*# wyskoczyło i to tylko na prawym policzku czemu tak sie dzieje..a myślałam że terapia Dove mi pomoże a tu nico echhhh a to tego te sinoczerwone przebarwienia straszące szczególnie jak jest zimno
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 13:04   #456
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

A ja byłam przerażona pogorszeniem stanu cery, a tu okazało sie, że przed okresem byłam... Przeraziłam wszystkich, nawet kosmetyczkę, choć pytała się czy nie zbliża mi się cosik ... A co do wyciskania.... Kiedyś jak miałam jakieś nerwy to niedość, że powyciskałam buzię to i jeszcze obgryzałam paznokcie do krwii i do mięsa... .... Nie wiem czy wy też obgryzacie paznokcie..? W każdym bądź razie pewnego dnia się zawziełam i nagle przestałam gryźć paznokcie (mam tak długie, że wyglądają na tipsy ), teraz jak cos wyskubię to jest mały ułamek tego co było kiedyś... Tak mi się wydaje, że może to wyciskanie to taka autoagresja, wyładowanie na sobie nerwów, frustracji całego dnia...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 15:50   #457
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez miiee
A ja byłam przerażona pogorszeniem stanu cery, a tu okazało sie, że przed okresem byłam... Przeraziłam wszystkich, nawet kosmetyczkę, choć pytała się czy nie zbliża mi się cosik ... A co do wyciskania.... Kiedyś jak miałam jakieś nerwy to niedość, że powyciskałam buzię to i jeszcze obgryzałam paznokcie do krwii i do mięsa... .... Nie wiem czy wy też obgryzacie paznokcie..? W każdym bądź razie pewnego dnia się zawziełam i nagle przestałam gryźć paznokcie (mam tak długie, że wyglądają na tipsy ), teraz jak cos wyskubię to jest mały ułamek tego co było kiedyś... Tak mi się wydaje, że może to wyciskanie to taka autoagresja, wyładowanie na sobie nerwów, frustracji całego dnia...
o rany, troche mnie przerazilas miiee jak napisalas, ze obgryzalas az do miesa . ja na szczescie nie obgryzam, nienawidze jak ktos to robi.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 16:58   #458
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Weźcie,no :P Mam chyba z tydzień pryszcza na brodzie i go maltretuję,a to próbuję wycisnąć,a to dotykam,itp.Powinnam już tego nie robić,bo zrobił się czerwony,nie wycisnę go,bo się boję.Smarowanie wacikiem nasączonym benzacne nie pomogło...
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 17:06   #459
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez Tusio
Weźcie,no :P Mam chyba z tydzień pryszcza na brodzie i go maltretuję,a to próbuję wycisnąć,a to dotykam,itp.Powinnam już tego nie robić,bo zrobił się czerwony,nie wycisnę go,bo się boję.Smarowanie wacikiem nasączonym benzacne nie pomogło...
Skąd my to znamy...
Tyle razy to już przeżywałam...Ale tydzień to nigdy nie wytrzymałam;-)
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 11:57   #460
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Skapitulowałam! wytrzymałam grubo ponad dwa tygodnie i co? jakżem się wczoraj nie dorwała do buzki ehhhh.A wszystko przeez nowy podkład. Kupiłam sobie Soraye , ten nowy antybakteryjny.Piersze dwa dni cuuuudo, buzka gładka, zmatowiona.Jednak jego działanie antybakteryjne polega chyba (w moim przypadku) na wyciąganiu wszystkiego na wierzch, bo wygladam po tych dwóch dniach okropnie,a jeszcze wczoraj podłubałam co większe wypryski.Kurcze a było tak ładnie, zachciało mi się zmian ....
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 12:49   #461
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

A ja nie dziubię na razie. Po 7 kwasach znaczna poprawa.. Niestety, jestem chora, zatruta czy nie wiem... W każdym bądz razie tylko czkać pogorszenia stanu cery
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-18, 16:27   #462
Vaikea
Raczkowanie
 
Avatar Vaikea
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 57
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

heh widze ze nie jestem sama z moim nałogiem... przez to wyciskanie mam pełno śladów i boję sie ze sie ich nie pozbede tak łatwo chyba najlepszym lekarstwem byłoby dla nas po prostu wyleczenie się z trądziku wiem, łatwo powiedzieć sama szukam sposobu. powodzenia, jakos damy rade!
Vaikea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-19, 10:15   #463
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

No i wczoraj wycisnęłam dwa wielkie zaskórniki w skutek czego mam zadarty naskórek na policzku. Jeszcze do tego zaczynają mi się robić krostki na plecach i dekolcie. Nie wiem dlaczego, niegdy nie miałam z tym problemu. Jeszcze do tego nerwy mnie biorą, bo siedzę w domu już 3 dzień z okropnym zatruciem, co nie wpływa zbawiennie na cerę... Co za pech ...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-19, 16:35   #464
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

ja nie umiem sie powstrzymac i wyciskam wszystko, przez co mam zmasakrowane od wczoraj czoło brak silnej woli całkiem
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 14:30   #465
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

a ja ostatnimi czasy jestem tak zabiegana, ze nie mam sily stac przed lustrem i wypatrywac tych swinstw . tylko myje twarz zelem, nakladam glico a, potem kremik nawilzajacy (bo ta pogoda jest okropna) i ide spac.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 14:53   #466
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez Aneta(anecia)
a co jeśli sie wyciska kostkami palców lol serio tak robie i to jest dopiero problem
aa mój plan chyba nie działa bo znowu mi ^%&*# wyskoczyło i to tylko na prawym policzku czemu tak sie dzieje..a myślałam że terapia Dove mi pomoże a tu nico echhhh a to tego te sinoczerwone przebarwienia straszące szczególnie jak jest zimno
Oj to mnie zaskoczyłas, w takim razie nie mam pomysłu! Ja mimo swoich wyprobowanych sposobow uleglam w niedziele..koszmar. Jak sie zapedzilam to az sie potem balam rano w lustro spojrzec (zreszta slusznie). Ale mam nadzieje (wierze!!!) ze kiedys bede w stanie zapanowac nad emocjami, bo tylko gdy jestem zla na cos badz kogos, to mnie wtedy nachodzi ochota na wyladowanie nerwow na swojej buzi! Poza tym ostatnio stalam sie optymistka! Nie wiem skad we mnie tyle wiary i nadzieji ale naprawde ufam ze mi sie w koncu polepszy stan cery!!! Wam tez tego baaardzo zycze!!!
Gizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 16:26   #467
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

A ja siedzę w domu już 4 dzień i z nudów sobie drapię cerę... Pogorszyła mi się bardzo przez chorobę i teraz ciągle coś w niej dłubię ...ah
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 20:54   #468
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Ja od piątku nic nie ruszyłam i jest spoczko narazie.Jednocześnie od piątku zaczęłam stosować Acne Derm (tylko na noc) i rano buźka ładnie wygląda, szkoda, że w ciągu dnia jakby traci na tej "ładności".A AD hmmm czytałam wiele komentarzy na temat tego specyfiku, że może szczypać podrażniać itd., a mnie nic nie jest...może jest dla mnie za słaby...chodzi mi głównie o rozjaśnienie przebarwień...zobaczymy na efekty muszę poczekać...POZDRAWIAM
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 20:57   #469
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

ja cisne wszystko od niedzieli wieczoram, albo poniedziałku już nie pamiętam, ale to błedne koło bo nie da rady się zatrzymać
podeszłam do lustra i stwierdzam że jest ok, ale zaczęłam sie przyglądac i widze wszystko pozapychane fujjjj i ruszyłam i przestać nie mogłam jutro to już będę cała w plamach
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-20, 21:15   #470
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Właśnie czy wy też zauważyłyście, ze jak się rano budzicie to cera jest bardzo ładna a traci na ładności z godziny na godzinę, a wieczorem już wszystkie niedoskonałości widać..?? Jeśli by byłą taka sama cały dzień to byłóby super
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 21:29   #471
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

No właśnie właśnie o tym wspomniałam w moim ostatnim pościku Rano zejde z łóżka i popatrze w lusterko to normalnie super, a minie z godzina to już gorzej...a kiedy mam wychodzić na zajęcia to już mi sie wydaję, że mało ciekawie z tą moją cera...a tym lepiej rano wygląda im się dłużej śpi (no ale to wiadomo)...szkoda, że cały dzień tak nie wygląda jak rano - czysta, świeża i się nie błyszczy...
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 21:40   #472
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

tez tak mam - rano ladna, a wieczorem to juz jest gorzej . oczywiscie sen to zbawienie dla zdrowia i dla tych naszych biednych buziakow .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 21:58   #473
Vaikea
Raczkowanie
 
Avatar Vaikea
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 57
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

heh to ja własnie inaczej - rano odkrywam zazwyczaj rózne nowosci na mojej cerze.. a najgorzej to jest po imprezach
Vaikea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 07:52   #474
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Moją silną wolę - której chyba mam niewiele, staram się podtrzymywać myślą że już niedługo Święta (z caałą rodziną) a potem Sylwester ze znajomymi i moim Lubym Dlatego jak sobie wyobraże, że mam wystąpić przed wszystkimi z powyciskaną buzią to jakoś mnie to hamuje (przynajmniej jak narazie).
Gizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 15:03   #475
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

a ja ledwo co wczoraj wrocilam do domu, i po tej dwudniowej podrozy jak sie zobaczylam w lustrze (wygladala skora ohydnie) to zabralam sie do roboty, i efekt oplakany niestety :/ ale przynajmniej kupie sobie tonik pichtowy i inne polskie rzeczy, moze cos pomoze. I nie doczekam sie dermatologa i kosmetyczki,zabiegow jakichs sensownych... musze sie doprowadzic do porzadku, bo juz nie chce zyc cera i problemami z nia, ilez mozna??? tyle sie traci z zycia przez to, juz tak dluzej nie chce..
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 19:48   #476
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Ja staram sie w ogóle nie oglądać sie w lustrze,żeby nie wyciskać,ale jak juz sie dorwe do lustra i spojrze na siebie to wyciskam wszystko.Koszmar.A potem jest jeszcze gorzej.Jak sie pozbyć tego zgubnego nałogu???
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 12:25   #477
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

ja znow poleglam. Wycisnelam dwa zaskorniki na brodzie,ktore mnie wkurzaly juz od paru tygodni.Do tej pory sie moglam powstrzymac, ale wczoraj, kiedy przypadkiem je podraznilam (walnelam sie z calej sily suszarka w to wlasnie miejsce) zaczely sie robic dziwne,puchnac i bolec wrrrr no to je usunelam, ale broda wyglada jak pole bitwy..kurde,potrzebny mi sposob na wyleczenie tego, zeby nie bylo przebarwienia chyba dermalibour kupie, ale od wczoraj latam za nim i w zadnej aptece nie ma:/
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 12:59   #478
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

od około 1.5 miesiaca leczę się differinem zapisanym przez pania dermatolog. bałam sie tej maści jak cholera, ale zupełnie niepotrzebnie.buźka jest po niej ładniejsza i nawet nie bardzo jest co cisnąć( zeby nie zapeszyć).straszne problemy z cerą miałam na wakacje: była przesuszona od chloru w basenie, podrazniona przez najróżniejsze specyfiki przeciwtradzikowe które kładałam na twarz w ilościach hurtowych.i oczywiście wyciskanko na maksa! nawet trio w składzie: podkład, korektor i puder tego nie ukrywało. najstraszniejsze jest to że najwięcej miałam ich na policzkach.teraz nawet nie ruszam buzi, wolę już poswięcic kieszonkowe i raz na miesiąc pójść do kosmetyczki.wtedy przynajmniej mam pewność że nic nie będzie się paparać, jak to kiedys miało w zwyczaju. pozdrawiam!
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 14:47   #479
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

prpoponuje chodzi na cozyszczanie twarzy regularnie i stosowac na wieksze grudki np termentiol ktory je wysuszy to nie beda korcily takie wystajace bialy grudki i beda podsuszone a niestety najwazniejsza silna wola
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 15:22   #480
Vaikea
Raczkowanie
 
Avatar Vaikea
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 57
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

taak ale oczyszczanie twarzy jest raczej drogie...:/
Vaikea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.