Inglot - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-21, 15:14   #3661
plastic_face
Raczkowanie
 
Avatar plastic_face
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez milczka Pokaż wiadomość
Dziewczynki ratujcie Kupiłam dziś pierwszą kastekę z 3 okrągłymi, małymi cieniami, ale w domu doszłam do wniosku, że potrzebuje jeszcze jeden, bo beż okazał się trochę za jasny, chciałabym dokupić taki pojedynczy za chyba 7 zł. Wiem, że nie sprzedają ich samych, czy to znaczy, że mam wyjąć jeden, zostawić w domu i "poprosić" o uzupełnieni czy muszę czekać, aż mi się skończy i zanieść z pustym metalowym pojemniczkiem w kasetce? Na jakich zasadach można dokupywać cienie do kasetek, skoro samych pojedynczych nie sprzedają, bo zupełnie zapomniałam zapytac o to:P Dzięki za odp i pozdrawiam jesiennie

aha i przepraszam za tak 'trywialne' pytanie, ale przebić się przez setkę stron to już byłby hardkor

Najlepiej wyjmij, albo po prostu idź z kasetką i powiedz, że chciałaś zmienić cień. Wkład kosztuje 10 zł, tylko ważne jest, żebyś pokazała kasetkę, bo bez niej nie zawsze sprzedadzą.
plastic_face jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 18:00   #3662
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Inglot

kupilam lakier 973 - boski jest.
tu zdjecie na paznockiach:

http://suzis-drawer.blogspot.com/ (trzeci post)
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 13:05   #3663
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Inglot

milczka,też radzę iść z kasetką, aczkolwiek w Łodzi - w Tulipanie i Galerii Łódzkiej - nie ma problemu z kupnem. Można nie przychodzić z kasetką

ulinkaaa, popieram - jest przecudny. najlepszy z jesiennej kolekcji
muszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 13:05   #3664
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Inglot

Ile kosztuje teraz paletka z 3 cieniami?
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 13:13   #3665
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Ile kosztuje teraz paletka z 3 cieniami?
29 zł
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 14:38   #3666
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
29 zł
a nie 27 zl? mnie sie wydaje ze tyle płaciłam ... 3 x 9 zl. ale to byla jakies 3 miesiace temu wiec mozliwe ze ceny poszly w góre.
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 14:50   #3667
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
a nie 27 zl? mnie sie wydaje ze tyle płaciłam ... 3 x 9 zl. ale to byla jakies 3 miesiace temu wiec mozliwe ze ceny poszly w góre.
Może miałaś jakąś zniżkę a może Pani ekspedientka pomyliła się Kupowałam paletkę 3 cieni pół roku temu i płaciłam 29 złotych.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 18:50   #3668
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Inglot

o ile się nie mylę, to jedno kółeczko z Freedom'u kosztuje 10 zł. (czy to pomadka, czy cień, czy coś innego). więc wychodzi na to, że kupując kasetkę płacimy 3x10 - 1. dostajemy całe 1 zł obniżki

a kasetka trójka kosztuje 29, na 100% (ostatnio kupowałam w Warszawie i w Łodzi i obie po tyle samo.. wątpię, że gdzieś jest inaczej )
muszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 20:29   #3669
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
o ile się nie mylę, to jedno kółeczko z Freedom'u kosztuje 10 zł. (czy to pomadka, czy cień, czy coś innego). więc wychodzi na to, że kupując kasetkę płacimy 3x10 - 1. dostajemy całe 1 zł obniżki

a kasetka trójka kosztuje 29, na 100% (ostatnio kupowałam w Warszawie i w Łodzi i obie po tyle samo.. wątpię, że gdzieś jest inaczej )

A za samą kasetkę ile?

Nie rozumiem zupełnie ile co kosztuje w Inglocie
(jeżeli chodzi o kompletowanie palet). Pytałam kilka dni temu ekspedientkę ile kosztuje średnia paletka zapełniona cała paskami-i nie wiedziała.Próbowała liczyć, ale jej to nie wychodziło.Tak samo było,gdy próbowałam się dowiedzieć o pro5-ile kosztuje sam wkłada a ile z paletką?
Teraz się zastanawiam czy trafiłam na nowa i niedoświadczoną dziewczynę czy jak?
Możecie mi napisać ile co kosztuje?
Ile sama paleta/palety,ile pojedyńczy cień?Bo już nie mam cierpliwości do najbliższego mi Inglota.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 22:39   #3670
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Inglot

Ostatnio kupowałam paletkę pro-3 i na rachunku było tak (o ile dobrze pamiętam) 3x7 zł za cień i 8 zł za paletkę. A jak się chce kupić sam cień bez paletki to kosztuje 10 zł. Paleta z cieniami pro-5 kosztuje 45 zł.
__________________
Bloga mam i ja
http://niusia89.blogspot.com
Zapraszam
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:05   #3671
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Inglot

ja mam pytanie o ceny, bo chyba nie ma nigdzie wirtualnego cennika?
interesuje mnie koszt
-duraline
-pędzelka do eyelinera
-cien paskowy i kwadratowy
-wosk do brwi
jesli ktos wie z góry dziękuje
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 08:22   #3672
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Duraline 19 zł, pędzel do linera hmm..też ok tego, ale zależy czy prosty czy zakrzywiony pędzelek
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 09:22   #3673
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez kasianiuniakotek Pokaż wiadomość
Ostatnio kupowałam paletkę pro-3 i na rachunku było tak (o ile dobrze pamiętam) 3x7 zł za cień i 8 zł za paletkę. A jak się chce kupić sam cień bez paletki to kosztuje 10 zł. Paleta z cieniami pro-5 kosztuje 45 zł.
Z Pro 5 jest tak że cień 5x7=35 + 10 zł za paletkę Korektory są po 8 zł

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
ja mam pytanie o ceny, bo chyba nie ma nigdzie wirtualnego cennika?
interesuje mnie koszt
-duraline
-pędzelka do eyelinera
-cien paskowy i kwadratowy
-wosk do brwi
jesli ktos wie z góry dziękuje
Wosk do brwi przy kupowaniu to 8 zł
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 09:27   #3674
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
ja mam pytanie o ceny, bo chyba nie ma nigdzie wirtualnego cennika?
interesuje mnie koszt
-duraline
-pędzelka do eyelinera
-cien paskowy i kwadratowy
-wosk do brwi
jesli ktos wie z góry dziękuje
*duraline- 19 zł
*są trzy rodzaje pędzelków do eyelinera :
ścięty (31T) - 22 zł
wygięty (30T) - 19 zł
cieniutki (23T) - 16 zł
*cień paskowy i kwadratowy: przy zakupie kasetki kosztuje 8zł, jako wkład wymienny już 15 zł

Edytowane przez wiecznie_pod_wiatr
Czas edycji: 2010-09-26 o 09:28
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 12:55   #3675
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Inglot

dzięki dziewczyny trzeba sie wybrac na zakupy
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:17   #3676
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Inglot

Nie do końca się orientuję co i jak, także mam nadzieje, że pomożecie

Dzisiaj na stoisku Inglota oglądałam przecenione na 13 zł cienie sypkie (różne kolory), jakies inne cienie, kilka błyszczyków itp a w takim mini saloniku Inglota te cienie sypkie były tylko w dwóch odcieniach (niestety same miedziane brązy i bordo, które kompletnie mi nie pasuje oraz żółty).
Przeceniają wybrane odcienie tych cieni i poprostu trzeba szukać? Wiecie może na co są jeszcze teraz przeceny?

Kupiłam sobie dzisiaj kredkę do ust z matowej serii za 8 zł w boskim jak dla mnie kolorze 31 (taki różyk).
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:18   #3677
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Inglot

Dziewczyny czy to prawda, że lakiery Inglota MATOWE są dostępne tylko w sklepach? No bo w sumie nie widziałam nigdy matowe na stoiskach ale może jestem ślepa?

Można gdzieś je dostać? Bo w Szczecinie nie ma nigdzie sklepu inglota tylko durne stoiska A tak bym chciała kolor 715 !!
essme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:32   #3678
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to prawda, że lakiery Inglota MATOWE są dostępne tylko w sklepach? No bo w sumie nie widziałam nigdy matowe na stoiskach ale może jestem ślepa?

Można gdzieś je dostać? Bo w Szczecinie nie ma nigdzie sklepu inglota tylko durne stoiska A tak bym chciała kolor 715 !!
Tak, maty są tylko w sklepach, na stoiskach ich nie ma.

715 to bardzo ładny odcień (mam ), ale muszę przyznać, że trochę mniej ładny niż na zdjęciach w internecie przynajmniej moim zdaniem.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:36   #3679
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to prawda, że lakiery Inglota MATOWE są dostępne tylko w sklepach? No bo w sumie nie widziałam nigdy matowe na stoiskach ale może jestem ślepa?

Można gdzieś je dostać? Bo w Szczecinie nie ma nigdzie sklepu inglota tylko durne stoiska A tak bym chciała kolor 715 !!
W Gliwickim Forum matowe lakiery są a to stoisko
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 20:36   #3680
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot

A mogłabyście polecić jakieś matowe albo satynowe cienie z Inglota do zrobienia makijażu naturalnego? Które wykończenie jest najlepsze jakościowo? Czy Inglot ma w ogóle cienie satynowe? Przepraszam, że tyle pytań.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-09-26 o 20:39 Powód: literówka
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:42   #3681
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Inglot

Ja widziałam maty na stoisku, tylko takim troszkę większym W centrum handlowym.
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:49   #3682
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
W Gliwickim Forum matowe lakiery są a to stoisko
Sory, że wprowadziłam w błąd, ale byłam przekonana, że maty są tylko w salonach bo kiedyś obleciałam pół Krakowa za matem (byłam pewna, że dostanę na kazdym stoisku) i na kazdym stoisku powtarzali to samo, że maty tylko w wiekszym saloniku ... I w Krk z tego co wiem matów nie ma nawet w saloniku w m1 (a jest to salonik, stoisko zresztą też jest w m1 osobne) tylko w Galerii Krakowskiej i jeszcze w jakiejs innej duzej galerii.


Dziewczyny, odpowie któraś na pytanie z mojego wcześniejszego postu co jest teraz w promocjach i jak to jest z przecenami konkretnych odcieni?
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:04   #3683
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Inglot

dodam też Łódź - każde stoisko posiada pełną gamę kolorystyczną, włączając maty
muszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:04   #3684
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Sory, że wprowadziłam w błąd, ale byłam przekonana, że maty są tylko w salonach bo kiedyś obleciałam pół Krakowa za matem (byłam pewna, że dostanę na kazdym stoisku) i na kazdym stoisku powtarzali to samo, że maty tylko w wiekszym saloniku ... I w Krk z tego co wiem matów nie ma nawet w saloniku w m1 (a jest to salonik, stoisko zresztą też jest w m1 osobne) tylko w Galerii Krakowskiej i jeszcze w jakiejs innej duzej galerii.


Dziewczyny, odpowie któraś na pytanie z mojego wcześniejszego postu co jest teraz w promocjach i jak to jest z przecenami konkretnych odcieni?

Kleopatre,
co jakiś czas ktoś pisze o przecenach, promocjach i w sumie na razie nic sie nie zmieniają - kremik do rak za 9 zł, cień vertigo za 5 zł, baza za 19 zł itp, pomadki ice&fruits za 15 etc.

Pojedyncze cienie, róże kredki bywają przeceniane na rożnych stoiskach różnienp. u mnie widziałam przecenione róże w pompce a na innych ich wogóle nie było . W innym, salonie w ogóle nie mieli poprzecenianych cieni sypkich itp. Czyli musisz chodzić i pytać . Tak mi się wydaje...

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A mogłabyście polecić jakieś matowe albo satynowe cienie z Inglota do zrobienia makijażu naturalnego? Które wykończenie jest najlepsze jakościowo? Czy Inglot ma w ogóle cienie satynowe? Przepraszam, że tyle pytań.
polecam watek o swatchach Inglota apropo kolorów, może coś wybierzesz. Kolorów i wykończeń (matt, double sparkling, matrix, pearl, shine , amc, amc shine itp)jest tyle, że imho trudno tak doradzić. Ja mam 5 paletek i czasem nie odróżniam co jest co tak gołym okiem :P

Fajne sa potrójne mapki chyba za 19 zł (o ile się nie mylę) gdzie masz jasny, sredni i ciemny kolor, kolory od stonowanych do totalnie szalonych.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:08   #3685
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Inglot

[QUOTE=Ishikawa;22320297]
Kleopatre,
co jakiś czas ktoś pisze o przecenach, promocjach i w sumie na razie nic sie nie zmieniają - kremik do rak za 9 zł, cień vertigo za 5 zł, baza za 19 zł itp, pomadki ice&fruits za 15 etc.

Pojedyncze cienie, róże kredki bywają przeceniane na rożnych stoiskach różnienp. u mnie widziałam przecenione róże w pompce a na innych ich wogóle nie było . W innym, salonie w ogóle nie mieli poprzecenianych cieni sypkich itp. Czyli musisz chodzić i pytać . Tak mi się wydaje...[COLOR="Silver"]

Dzięki, o to właśnie mi chodziło (czy to zależy od stoiska i trzeba szukać czy mają jakoś ustalone np. przecenione/wycofywane konkretne odcieni). Jeszcze raz dzięki!
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:13   #3686
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

[QUOTE=kleopatre;22320610]
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość

Kleopatre,
co jakiś czas ktoś pisze o przecenach, promocjach i w sumie na razie nic sie nie zmieniają - kremik do rak za 9 zł, cień vertigo za 5 zł, baza za 19 zł itp, pomadki ice&fruits za 15 etc.

Pojedyncze cienie, róże kredki bywają przeceniane na rożnych stoiskach różnienp. u mnie widziałam przecenione róże w pompce a na innych ich wogóle nie było . W innym, salonie w ogóle nie mieli poprzecenianych cieni sypkich itp. Czyli musisz chodzić i pytać . Tak mi się wydaje...[COLOR="Silver"]

Dzięki, o to właśnie mi chodziło (czy to zależy od stoiska i trzeba szukać czy mają jakoś ustalone np. przecenione/wycofywane konkretne odcieni). Jeszcze raz dzięki!
dodam tylko ( a pisałam o tym wcześniej :P:P) że promocje zależą od tego, czy stoisko jest firmowe, czy franczyza. Jak ktos "wynajmuje" pod franczyze, to na stoiskach nie ma przecen, tak zauwazyłm.
No ja ze swojej obserwacji napisze, że nigdy nic nie udało mi się promocyjne wysępić :P z niefirmowych stoisk. O paletkach za 15 zł w takich miejscach zapomnij :P


Oczywiście moge się mylić, ale pisze z własnych doświadczeń
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:15   #3687
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość

Kleopatre,
co jakiś czas ktoś pisze o przecenach, promocjach i w sumie na razie nic sie nie zmieniają - kremik do rak za 9 zł, cień vertigo za 5 zł, baza za 19 zł itp, pomadki ice&fruits za 15 etc.

Pojedyncze cienie, róże kredki bywają przeceniane na rożnych stoiskach różnienp. u mnie widziałam przecenione róże w pompce a na innych ich wogóle nie było . W innym, salonie w ogóle nie mieli poprzecenianych cieni sypkich itp. Czyli musisz chodzić i pytać . Tak mi się wydaje...

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------



polecam watek o swatchach Inglota apropo kolorów, może coś wybierzesz. Kolorów i wykończeń (matt, double sparkling, matrix, pearl, shine , amc, amc shine itp)jest tyle, że imho trudno tak doradzić. Ja mam 5 paletek i czasem nie odróżniam co jest co tak gołym okiem :P

Fajne sa potrójne mapki chyba za 19 zł (o ile się nie mylę) gdzie masz jasny, sredni i ciemny kolor, kolory od stonowanych do totalnie szalonych.
Ishikawa. Przeczytałam cały wątek ze swatchami i wyisałam całkiem sporo numerków, co właśnie stanowi problem. Chciałabym złożyć sobie paletkę z 5 cieni do codziennego makijażu, nie przepadam za wielkim brokatem i perłą.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:21   #3688
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ishikawa. Przeczytałam cały wątek ze swatchami i wyisałam całkiem sporo numerków, co właśnie stanowi problem. Chciałabym złożyć sobie paletkę z 5 cieni do codziennego makijażu, nie przepadam za wielkim brokatem i perłą.
hmm..tu nie doradzę, maty wg mnie Inglot ma nierówne, tzn. fioletowy,zielony super, cieniowanie, nakładanie extra. A czerwień i błękit porażka i masakra...no ale co komu pasuje
Musisz się kopsnąć i na własnej łapce zobaczyć na żywo - ja ostatnio kupiłam pojedynczy granatowy cień, perłowy i sie zakochałam....a perłowe Ingloty też mi nie leżą tak na 100...ale ten jest boooski

Wydaje mi się że ta potrójna mapka jest dobrym rozwiązaniem i tańszym
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:54   #3689
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Inglot

co do czerwieni sie wypowiem, roluje sie i walkuje podczas nakladania, jak napisala Ishikawa. nadaje sie jedynie do akcentowania, kreski na mokro, ale tez umkiejętnie.


perłowe cienie z inglota ( te potrojne , ale tez do paletki ,pojedyncze) nie sa przesadnie błyszczące, ladnie sie łąćzą, to ważne, nie wałkują się nie osypują, wydajne bardzxo.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 22:33   #3690
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Inglot

[QUOTE=Ishikawa;22320742]
Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość

dodam tylko ( a pisałam o tym wcześniej :P:P) że promocje zależą od tego, czy stoisko jest firmowe, czy franczyza. Jak ktos "wynajmuje" pod franczyze, to na stoiskach nie ma przecen, tak zauwazyłm.
No ja ze swojej obserwacji napisze, że nigdy nic nie udało mi się promocyjne wysępić :P z niefirmowych stoisk. O paletkach za 15 zł w takich miejscach zapomnij :P


Oczywiście moge się mylić, ale pisze z własnych doświadczeń
Ale za to tam dostaniesz puste freedomy bo im na kasie zalezy wiec sa plusy . Choc to tez nie tylko tam bo np w salonie w Katowicach tez sie dostaje puste freedomy bez problemu i babki sie dziwiły ze ja sie dziwie ze sprzedaja bo w ich opini przeciez to normalne...

A tak swoja droga Ishi wiem o jakim granacie mówisz, pieeeeekny jest
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.