tarcza depilacyjna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-26, 09:34   #1
aurinko
Raczkowanie
 
Avatar aurinko
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 62

tarcza depilacyjna


hej dziewczyny a co sadzicie o tym urzadzonku do depilacji? Pic na wode? Mialyscie to kiedys?
__________________
BEFORE THE DAY I DIE, I WILL TOUCH THE SKY!!
aurinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 11:47   #2
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: tarcza depilacyjna

Ja miałam kiedyś coś takiego, to są takie przylepne tarcze, które przykleja się na kawałek gumy z uchwytem, należy pocierać nimi skórę, z której chcemy pozbyć się owłosienia. Przy pocieraniu ma się wrażenie, że szoruję się pumeksem. Kupiłam kiedyś takie coś na targach kosmetycznych, ten dysk po prostu ściera włosy, nawet nie przy samej nasadzie, tylko wyżej, a skóra i tak jest chropowata. Trzeba trzeć bardzo długo, oczywiście zależne jest to od powierzchni. Dysk działa tylko na włosy bardzo słabe, z mocniejszymi po prostu sobie nie radzi. Wg mnie nie warto czegoś takiego kupować, ja kupiłam ze względu na ręce, włosy są tam ciemne, ale słabe. Nie dość, że musiałam długo te ręce szorować, to nie były one ani gładkie ani ładne, bo całe zaczerwienione. Poza tym skóra nie jest powierzchnią równą i nie wszędzie takim dyskiem da sie dostac. Nie polecam takiego rozwiązania, ja się już na tym sparzyłam. Mam nadzieję, że chodzi o to co ja miałam, bo się tu produkuje, a się okaże, że to coś innego
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 18:31   #3
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: tarcza depilacyjna

ANKA napisał(a):
> Ja miałam kiedyś coś takiego, to są takie przylepne tarcze, które przykleja się na kawałek gumy z uchwytem, należy pocierać nimi skórę, z której chcemy pozbyć się owłosienia. Przy pocieraniu ma się wrażenie, że szoruję się pumeksem. Kupiłam kiedyś takie coś na targach kosmetycznych, ten dysk po prostu ściera włosy, nawet nie przy samej nasadzie, tylko wyżej, a skóra i tak jest chropowata. Trzeba trzeć bardzo długo, oczywiście zależne jest to od powierzchni. Dysk działa tylko na włosy bardzo słabe, z mocniejszymi po prostu sobie nie radzi. Wg mnie nie warto czegoś takiego kupować, ja kupiłam ze względu na ręce, włosy są tam ciemne, ale słabe. Nie dość, że musiałam długo te ręce szorować, to nie były one ani gładkie ani ładne, bo całe zaczerwienione. Poza tym skóra nie jest powierzchnią równą i nie wszędzie takim dyskiem da sie dostac. Nie polecam takiego rozwiązania, ja się już na tym sparzyłam.
Mam identyczne zdanie na temat tego wynalazku
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 19:21   #4
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: tarcza depilacyjna

Ja swojego zestawu się pozbyłam, robiąc aukcje na allegro wcisnęłam tam te dyski, bo szkoda było wyrzucić teraz ktoś inny się z nimi męczy :P
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-28, 11:25   #5
aurinko
Raczkowanie
 
Avatar aurinko
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 62
Re: tarcza depilacyjna

dziekuje za odpowiedz
__________________
BEFORE THE DAY I DIE, I WILL TOUCH THE SKY!!
aurinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.