Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-24, 16:57   #4861
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny założyłam sobie mejkapowego bloga TUTAJ jakby ktoś chciał mi towarzyszyć w jego tworzeniu.

Blog nie ma być profesjonalnym kursem wizażu, bo nie mam umiejętności ani doświadczenia, bardziej ma być usystematyzowaniem wiedzy na temat bladej buzi i odpowiedniego makijażu.

Na razie zdjęcia i jakieś informacje mam poupychane po kompie, chce je zebrać w jednym miejscu i podzielić się z innymi, a oprócz tego pokazać jak się maluję (a to tylko przez Wasze komplementy )
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 17:12   #4862
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

elianka, a wiesz, że miałam również plan, żeby założyć takiego bloga? z tym, że również z makijażami np. fotograficznymi, czy innymi charakteryzacjami
jakiś czas temu uczepił się mnie plan (marzenie?), żeby zostać charakteryzatorem. Ooooh, robić charakteryzacje w filmach, na planach zdjęciowych, w teatrach!

Pani Sylwia (od Pixie) prawdopodobnie wystawi kosmetyki dziś wieczorem
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 17:16   #4863
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
elianka, a wiesz, że miałam również plan, żeby założyć takiego bloga? z tym, że również z makijażami np. fotograficznymi, czy innymi charakteryzacjami
jakiś czas temu uczepił się mnie plan (marzenie?), żeby zostać charakteryzatorem. Ooooh, robić charakteryzacje w filmach, na planach zdjęciowych, w teatrach!

Pani Sylwia (od Pixie) prawdopodobnie wystawi kosmetyki dziś wieczorem
A ja zawsze chciałam, żeby część mojej pracy polegała na byciu charakteryzowanym, jak już zostanę wielką gwiazdą, to się zgłoszę do Bladolicych

Elianka, trzymam kciuki i będę regularnie odwiedzać bloga
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 17:17   #4864
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dzięki Bladziaczki za wsparcie

Mam sporo pomysłów na posty Może blog mnie zmotywuje, żeby się w końcu porządnie nauczyć malować.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 17:41   #4865
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja też myślałam o takim blogu bo makijaż jest moim hobby ale jakoś nie mam czasu.

A może by zrobić takiego bloga coś ala klub lakierowy? tzn. mogłoby go tworzyć kilka osób
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 17:59   #4866
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Elianka, już sobie dorzuciłąm Twojego nowego bloga do zakładek i będę z radością śledzić i trzymać kciuki za rozwój bloga
Bardzo fajny pomysł

A Wy, inne uzdolnione makijażowo Bladolice, nie zastanawiajcie się, tylko też załóżcie blogi Pewnie nie tylko ja będę chętnie zaglądać
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 18:04   #4867
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja też myślałam o takim blogu bo makijaż jest moim hobby ale jakoś nie mam czasu.

A może by zrobić takiego bloga coś ala klub lakierowy? tzn. mogłoby go tworzyć kilka osób
Ja jestem za już prowadzę trzy blogi, mogę prowadzić czwarty (znaczy jeden nieczynny, więc trzeci )
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 18:18   #4868
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

kilka dni mnie nie było, a tu taaaaaaaka produkcja postów
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 18:25   #4869
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja jestem za już prowadzę trzy blogi, mogę prowadzić czwarty (znaczy jeden nieczynny, więc trzeci )
Super kto jeszcze?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 18:27   #4870
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja chciałam prowadzić bloga, ale fotograficznego może w wakację jak będę miała więcej czasu coś się uda
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:07   #4871
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Trzymam kciuki za nasze maturzystki!

Ja tylko offtopowo zagaję, że właśnie zrezygnowałam z diety Dukana, a jestem na niej od rana dzisiejszego dnia

Jem dużo, a czuję się tak fatalnie, jakbym zaraz miała zemdleć. Boli mnie brzuch, głowa, mam zadyszkę i kołatanie w mostku.

Nigdy więcej...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 19:11   #4872
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

to chyba nie wina diety... kilkanaście godzin na proteinach chyba nikomu nie szkodzi
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:15   #4873
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
to chyba nie wina diety... kilkanaście godzin na proteinach chyba nikomu nie szkodzi
Widocznie mój organizm nie toleruje z jakiegoś powodu takiego systemu. Nic prócz tej diety nie mogło mi zaszkodzić, a to nie jest zwykłe złe samopoczucie (straszliwy, kurczowy ból żołądka).

Ech...wolę nie ryzykować. A moja koleżanka zrzuciła dzięki tej diecie 5 kilo i czuła się świetnie.

Edit:
I stawiam raczej na to, że to nie tyle wina białek, co braku węglowodanów. Już parę razy zauważyłam u siebie takie zjawisko, że odkładanie tego składnika mi definitywnie nie służy.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-05-24 o 19:18
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:18   #4874
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za nasze maturzystki!

Ja tylko offtopowo zagaję, że właśnie zrezygnowałam z diety Dukana, a jestem na niej od rana dzisiejszego dnia

Jem dużo, a czuję się tak fatalnie, jakbym zaraz miała zemdleć. Boli mnie brzuch, głowa, mam zadyszkę i kołatanie w mostku.

Nigdy więcej...


Kira- tak niestety jest na Protalu przez kilka dni (u mnie - 2). Faktycznie może być wkurzające... Nie martw się, nic złego się nie dzieje, tylko organizm domaga się cukru. Jak nie chcesz dalej Dukanować, to zjedz coś słodkiego, dolegliwości miną

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Widocznie mój organizm nie toleruje z jakiegoś powodu takiego systemu. Nic prócz tej diety nie mogło mi zaszkodzić, a to nie jest zwykłe złe samopoczucie (straszliwy, kurczowy ból żołądka).

Ech...wolę nie ryzykować. A moja koleżanka zrzuciła dzięki tej diecie 5 kilo i czuła się świetnie.

Ja schudłam 20, więc mogę się uważać za oblataną w tej diecie Nic ci nie zaszkodziło, po prostu gwałtownie reagujesz na brak cukru w pożywieniu.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:21   #4875
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Kira- tak niestety jest na Protalu przez kilka dni (u mnie - 2). Faktycznie może być wkurzające... Nie martw się, nic złego się nie dzieje, tylko organizm domaga się cukru. Jak nie chcesz dalej Dukanować, to zjedz coś słodkiego, dolegliwości miną


Ja schudłam 20, więc mogę się uważać za oblataną w tej diecie Nic ci nie zaszkodziło, po prostu gwałtownie reagujesz na brak cukru w pożywieniu.
Dzięki za słowa otuchy, bo już trochę zaczęłam panikować

Kołatanie serca, zawroty głowy, płaczliwość i rozdrażnienie - wolę jednak zabrać się za ćwiczenia i zwykły system redukcyjny. Mam do zrzucenia niewiele, wiec wolę się nie męczyć tak złym samopoczuciem (tym bardziej, że na sesję muszę mieć dużo energii).

Jeszcze raz dziękuję Tobie za rozwianie moich wątpliwości (i stracha jakiego dostałam ).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:23   #4876
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Tak, to ten.
Dla mnie ejst rewelacyjny, opinie z resztą też ma dobre... Poza tym moje cera jest bez większych problemow może dlatego tak bardzo mi się spodobał.
Dla mnie był zdecydowanie za ciemny. Teraz mam ziaję Nuno, od baaardzo dawna. Obecnie musze go rozjaśniać filtrem. Jest natuiralny efekt,ale nie matuje., Na to jeszcze walę trochę ziemniaczanki

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość


I muszę Wam polecić Acne Derm. Zaczęłam drugą tubkę i moja twarz jest teraz o dobre 3 tony jaśniejsza od szyi. Z kolorowej w kropki robi się powoli mlecznobiała Zaczęłam smarować też szyję, pewnie dekolt też będę, bo już się strasznie twarz odznacza, nawet jak tym samym pomaluję i twarz, i szyję
Jyyli, a myślisz,ze teraz na lato byłoby ok? Nie mam kasy na zamówienie ze zrób sobie krem. Nie zapycha?

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Bardzo lekkie i w jasnych kolorach, a do tego tanie ma Miss Sporty. Ale nie potrafię nic o nich powiedzieć, miałam raz i za lekki, za mało kryjący.
Kiedyś też używałam chyba z Maybellina albo Rimmela taki, który reklamowali, że w większości jest z wody, nie pamiętam nazwy szczerze mówiąc. Ale też był leciusieńki i dosyć jasny.

Fiasco, też uwielbiam Pixie Ale nie wiem, czy nie wolę EDM, trudno mi się zdecydować Pixie kupiłam, bo osoba sprzedająca EDM na all sprzedaje od 20 komentów, a ja mam 5 Ale też uwielbiam primera ze skrobi, tylko ziemniaczanka mnie strasznie bieli, zapycha i uczula Na szczęście dziś mama dostała kukurydziankę w Realu Z kukurydzianką żaden puder nie może się równać, jest idealna.
Miałam Miss sporty, o ile kolor pzreszedłby to zapychał. Odstawiłam poprawiło sie. Ale chciałam go wykorzystac i zaczęłam mieszać z ziają. Od razu po południu były krostki, po zmyciu na następny dzień znikały

Szukam jednak, czegoś bardziej kryjącego.. Niezapychającego i nieuczulajacego
Miałyście może Max Factor Lasting Performance odcień 100?
EDM mi nie słuzyły, zapchały, formuła intensive za mało kryjąca jak dla mnie, ważyły sie, nietrwałe, nie byłam zadowolona. Nie mam pojecia jak odcień pasowałby mi z tych Pixie
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:27   #4877
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Dzięki za słowa otuchy, bo już trochę zaczęłam panikować

Kołatanie serca, zawroty głowy, płaczliwość i rozdrażnienie - wolę jednak zabrać się za ćwiczenia i zwykły system redukcyjny. Mam do zrzucenia niewiele, wiec wolę się nie męczyć tak złym samopoczuciem (tym bardziej, że na sesję muszę mieć dużo energii).

Jeszcze raz dziękuję Tobie za rozwianie moich wątpliwości (i stracha jakiego dostałam ).
eee, jak masz mało do zrzucenia, to nie warto się brać za Dukana to dieta dla prawdziwych grubasów (jak ja 20 kg temu). Złe samopoczucie nie trwa długo, ale faktycznie pierwsze dni diety to koszmar. Potem jest już super.

Odstaw biały cukier i mąkę i zaraz Ci poleci
Mogę polecić jeszcze dietę SB. Kiedyś na niej byłam i b. ładnie schudłam. Potem przytyłam bo wróciłam do starych nawyków, ale jojo nie było Ona jest lżejsza niż Dukan.

Nie jestem teraz na SB dlatego, że zaczęłam się odchudzać z mamą i Dukana zaczęłam "dla towarzystwa" i mi służy. Jakbym sama miała chudnąc, to na SB



---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
D
Szukam jednak, czegoś bardziej kryjącego.. Niezapychającego i nieuczulajacego
Miałyście może Max Factor Lasting Performance odcień 100?
E
Ja miałam... ciemniał potwornie. Ale krył i się długo trzymał.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-05-24 o 19:29
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:29   #4878
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dziewczyny czy moze ktoras z was orientuje sie ktory z odcieni pixie ma odcien jak dermacol najjasniejszy? jakies mineraly mialam i zadowolona nie bylam, revlon zaczal mi sie warzyc na twarzy nie wiem czemu, puder caly czas ten sam, nie jest stary ehs a czasem sie przydaje cos wiecej niz puder ja jako rozu uzywam cienia, bo nie moge sie zdecydowac na odcien bourjoisa same problemy ;]
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:34   #4879
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

elianka,czyli kolejny podkład odpada.. Tak patrzę na te Twoje zdjęcia i chyba mam trochę podobny odcień.Moze ja ciut jaśniejszy,ale też taki w tonacji różowej , tak mi sie wydaje
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 19:36   #4880
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
elianka,czyli kolejny podkład odpada.. Tak patrzę na te Twoje zdjęcia i chyba mam trochę podobny odcień.Moze ja ciut jaśniejszy,ale też taki w tonacji różowej , tak mi sie wydaje

Lasting performance jest zdecydowanie żółty. Czyli zdecydowanie odpada, jeśli masz podobny odcień cery
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:39   #4881
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kurcze, oglądam sowje zdjecia i juz głupieję na powietrzu jestem bardziej zółta
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:47   #4882
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Elianka jeszcze raz dzięki za info. Poczytam sobie o tej diecie SB.

By the way: zapomniałam dodać, że jestem hipotoniczką - to może też ma jakiś wpływ na organizm i zmianę sposobu żywienia/wykluczenie czy zmniejszenie ilości jakiegoś składnika (np. sól).

---

A...tak przy okazji, co myślicie o czarnym lakierze do paznokci?

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Kurcze, oglądam sowje zdjecia i juz głupieję na powietrzu jestem bardziej zółta
A jaki masz kolor żył na nadgarstku?

Ponoć jak są niebieskawe to masz zimy odcień, a jeżeli zielonkawe, to ciepły.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:50   #4883
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A...tak przy okazji, co myślicie o czarnym lakierze do paznokci? [COLOR="Silver"]

Bardzo lubię Co prawda na wieczór, ale wg mnie wygląda super
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:01   #4884
_Jagosza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A jaki masz kolor żył na nadgarstku?

Ponoć jak są niebieskawe to masz zimy odcień, a jeżeli zielonkawe, to ciepły.
Ale takim czyms to ciężko chyba sprawdzic. Ja mam i niebieskie i zielone i fioletowe akurat
_Jagosza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:01   #4885
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

O Ja tez uwielbiam czarny lakier do paznokci , wygląda świetnie, a maja ulubiona kombinacja to czarny i złoto zielony na przemian co drugi paznokieć ..... mmmmm
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:06   #4886
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Jyyli, a myślisz,ze teraz na lato byłoby ok? Nie mam kasy na zamówienie ze zrób sobie krem. Nie zapycha?
Ja zamierzam go używać w lato, ale ja też zamierzam jak najrzadziej wystawiać się na słońce, plus oczywiście filtr i kapelusz na dzień Mnie nie zapycha, ale czytałam kilka opinii, że może zapychać, ale było ich malutko.
Myślę, że warto spróbować, to chyba najtańszy kwas azelainowy, a działanie ma boskie, niesamowicie rozjaśnił mi przebarwienia i mam nawet wrażenie, że uspokaja naczynka No i nie łuszczę się po nim w ogóle.

Kira, jak ja nie jem węglowodanów kilka godzin, to mam właśnie takie objawy, ale zjem Snickersa i wszystko wraca do normy
A co do czarnego lakieru, to bardzo lubię, ale obecnie nie mam żadnego, bo długo nie malowałam, pozasychały mi, a teraz używam czerwonych, bo tylko ich nie obgryzam
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:10   #4887
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja teraz ciągle nosze amarantowe paznokcie.

Zyły mam niebieskie
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:12   #4888
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

acne derm teoretycznie nie jest fotouczulający ja też używałam, ale nie skończyłam nawet tubki, bo w sumie to go nie potrzebowałam- nie miałam przebarwień, zmarszczek... a komfort używania średni

Ale teraz przebarwienia mam i na jesieni znowu będę się smarować.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:13   #4889
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy moze ktoras z was orientuje sie ktory z odcieni pixie ma odcien jak dermacol najjasniejszy?
mnie się wydaje, że Aivile 0. Z zamówionych przeze mnie próbek jest najjaśniejszy chyba, a w każdym razie nie jest ani żółty, ani beżowy, ani różowy czy brzoskwiniowy ale ja mam takie wrażenie, że kolor Dermacola na każdej skórze wygląda inaczej, i wpływ na jego kolor ma wszystko: od odcienia skóry, przez puder i bazę po światło

Kira, z tymi żyłami to bym na to nie wpadła zwłaszcza, ze u mnie na samym przedramieniu nie utrzymują jednego odcienia, są od zielonkawych, przez turkusowe, błękitne, po fioletowe w sumie to je lubię, fajnie wygląda taka siateczka pod skórą

elianka, oczywiście również czekam na pojawienie się postów w blogu, bedę odwiedzać pewnie częściej niż swój własny

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-05-24 o 20:14
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:14   #4890
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dzięki, kupię go, niedrogi na dozie. Oby tylko mnie mocno nie wysypało. Chciałabym rozjaśnić trochę buzię i plamki o syfach. Oczywiscie bedzie kapelusz, krem z filtrem i cień
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.