Asequrella - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-07, 18:36   #361
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Asequrella

Stosuję Asequrellę od tygodnia i widzę wyraźną poprawę nastroju oraz wzrost libido. Wygląda na to, że warto było
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 15:14   #362
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Asequrella

Patrząc na skład tych tabletek myślę, że można bez obaw je przyjąć na próbę, bo nie zaszkodzą, a może komuś pomogą.

Jednak lepszym wyjściem moim zdaniem byłaby zmiana pigułek niż łagodzenie na siłę niepożądanych objawów.
Można do tego wykonać badania chormonalne, skonsultować się z ginekologiem-endokrynologiem i dobrać lepsze pigułki i tak metodą prób i błędów dojść do najlepszych dla nas.

Niestety z reguły ginekolodzy przypisują tabletki bez wnikliwszej analizy, nie zlecają wykonania badań, nic - tylko przepisują te, które według nich są obiektywnie dobre (a nie ma przecież uniwersalnych pigułek anty dobrych dla wszystkich).

Po ostatnich pigułkach miałam straszne migreny. Teraz biorę Microgynon21 i nie mam żadnych, nawet najmniejszych skutków ubocznych.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 18:57   #363
Emilia2109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 70
Dot.: Asequrella

Biorę Asequrellę już bardzo długo... zaczynam brać 5 opakowanie.
Dzisiaj dostałam coś w rodzaju miesiączki... Dziwne bo nie krwawie tylko tak jakby leciał ze mnie "bród". Nie ma czerwonej krwi takiej jak przy miesiaczce tylko jakie brazowe "coś". Nie wiem czy mam się martwić czy moge spac spokojnie?!
__________________
Pamiętaj patrząc w gwiazdy, że... KOCHAM CIĘ!!!

Od 10.09.2009 r. razem - "Na zawsze i na wieczność..."
Emilia2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 23:15   #364
marylinda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15 127
Dot.: Asequrella

Witam wizażanki

Ja kilka dni temu poszłam zrealizować receptę na nowe tabletki anty i przy okazji zakupiłam jedno opakowanie asequrelli - na próbę.

Przyznam, że był to zakup pod wpływem reklamy, jaką kiedyś zasłyszałam w telewizji. Przeczytałam ulotkę, skład (głownie zioła) wydaje mi się sensowny, a i jakoś tak pewniej się czuję biorąc je.
Zobaczymy
marylinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 07:28   #365
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Patrząc na skład tych tabletek myślę, że można bez obaw je przyjąć na próbę, bo nie zaszkodzą, a może komuś pomogą.

Jednak lepszym wyjściem moim zdaniem byłaby zmiana pigułek niż łagodzenie na siłę niepożądanych objawów.
Można do tego wykonać badania chormonalne, skonsultować się z ginekologiem-endokrynologiem i dobrać lepsze pigułki i tak metodą prób i błędów dojść do najlepszych dla nas.

Niestety z reguły ginekolodzy przypisują tabletki bez wnikliwszej analizy, nie zlecają wykonania badań, nic - tylko przepisują te, które według nich są obiektywnie dobre (a nie ma przecież uniwersalnych pigułek anty dobrych dla wszystkich).

Po ostatnich pigułkach miałam straszne migreny. Teraz biorę Microgynon21 i nie mam żadnych, nawet najmniejszych skutków ubocznych.
nie orintujecie sie moze jakie badania powinno sie zrobic? ja mialam dobierane na podstawie badan krwi. chcialam zmienic tabletki bo ostatnio bola mnie nogi a nie powinny. chciala sie dowiedziec jak to jest przy zmianie.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 10:22   #366
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Asequrella

Może warto spróbowac
Mniszek lekarski będący w składzie Asequrelli podnosi libido
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 22:38   #367
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez Leyla89 Pokaż wiadomość
Może warto spróbowac
Mniszek lekarski będący w składzie Asequrelli podnosi libido
Mniszek lekarski?? moja mama z tego syrop robi XD
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 09:26   #368
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
Mniszek lekarski?? moja mama z tego syrop robi XD
To masz dobrze
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 15:27   #369
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez Leyla89 Pokaż wiadomość
To masz dobrze
No ciekawe tylko, że nie działa:P Tzn jako lek na inne dolegliwości to i może :P Na libido nic nie odczuwam ...
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 07:43   #370
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
No ciekawe tylko, że nie działa:P Tzn jako lek na inne dolegliwości to i może :P Na libido nic nie odczuwam ...
Wieeeeelka szkoda
Syropek to na przeziębienia chyba jest dobry, na wzmocnienie organizmu
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 09:05   #371
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Asequrella

mieszkam za granica i bylam niedawno u swojej zagranicznej pani ginekolog przy okazji wypisywania tabletek zapytalam czy zna slyszala czy jest cos takiego jak asequrella powiedziala ze 1 raz slyszy taka bzdure i kazala podac mi sklad tego czegos ....podalam i ona to zwyczajnie wysmiala mowiac ze polscy lekarze poprostu nabijaja sobie kieszen wypisujac te cos przy tabsach okreslila to "czego to jeszcze polscy lekarze nie wymysla "
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 17:07   #372
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Asequrella

A mnie rozwalają kobietki które nie dość że latami łykają tony tabletek anty to jeszcze chcą to ilość podwoić! i wykończyć swoją wątrobę.

yyhh. żeń szeń nie sprawi że libido stuknie na maxa ;D a woda z organizmu wyparuje;d

TO BUJDA.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 14:45   #373
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Asequrella

Wzięłam na razie pół opakowania tej Asequrelli i nie odczuwam żadnej zmiany. Nawet moczopędnie na mnie nie działają, choć inne dziewczyny zauważyły coś takiego...
Z drugiej strony... nie odczuwam szczególnych dolegliwości związanych z braniem pigułek. Libido średnie czyli ok, nie tyję. Z tym że szczerze mówiąc nie bardzo mam z czym porównywać, bo pigułki biorę od 6 lat, czyli od kiedy miałam 16, i zwyczajnie nie pamiętam czy wcześniej nastrój był lepszy To samo libido, bo nawet mój pierwszy raz był już na pigułkach Co do wagi to w wieku 16 lat ważyłam 47 kg, a teraz ważę 53 kg. i ciężko mi powiedzieć czy przytyłam te 6 kg przez pigułki czy przez wiek...
poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 13:09   #374
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Asequrella

Kończę właśnie pierwsze opakowanie i już mogę się z Wami podzielić spostrzeżeniami.
Zaobserwowałam znaczny wzrost libido gadajcie sobie ze to placebo..nic mnie to nie obchodzi.. na mnie działa. Nie jest tak że nagle chce mi się 5razy dziennie, nie.. ale można mnie dużo szybciej wprowadzić w romanticzny nastrój bez większych wysiłków
Kolejny plus to to że odkąd biorę ten preparat przestałam pić kawę. Wcześniej wypijałam 2-3 szklanki i nie wyobrażałam sobie poranka bez kawy - póki się nie napiłam to byłam bez życia.

Ale żeby nie było kolorowo......... Pogorszyła mi się cera Bardzo się wysuszyła i mnie wysypało :/ Być może była to jakaś jednorazowa akcja bo powoli wracam do normy. I największy minus.... w ciągu miesiąca przytyłam 3kg :/ i nie mogę za nic w świecie ich zrzucić ! Nie tyję po swoich tabletkach anty, byłam w szoku że nagle bez zmiany diety czy też aktywności ruchowej przybyło mi 3kg tak z powietrza. Próbowałam ograniczyć jedzenie i poćwiczyć i nic.. Nie będę oszukiwac, asequrella wywołuje też zaparcia :/ i dodatkowa filiżanka zielonej herbaty nie pomaga niestety. Mimo wszystko będę brać to cudo jeszcze przez 2 miesiące, mam nadzieję że sytuacja się polepszy.
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 23:46   #375
kaja_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Asequrella

ja tam stosuje asequrelle razem z tabsami od pierwszej tabletki, więc nie potrafie porównać jakby było gdybym jej nie brała a same tablety.
kaja_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 09:16   #376
izydorek
Raczkowanie
 
Avatar izydorek
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 348
Dot.: Asequrella

może moje pytanie jest dziwne, ale ciekawi mnie, jeśli asequrellę bierze się razem z tabletkami, to czy jeśli mamy przerwę w braniu tabletek anty, to od asequrelli też? Czy bierzemy asequrellę przez cały czas? Przepraszam z góry, jeśli takie pytanie już się pojawiło
__________________

,,(...) when you feel my heat
look into my eyes
it's where my demons hide
it's where my demons hide
don't get too close
it's dark inside
it's where my demons hide (...)


izydorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 14:47   #377
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez izydorek Pokaż wiadomość
może moje pytanie jest dziwne, ale ciekawi mnie, jeśli asequrellę bierze się razem z tabletkami, to czy jeśli mamy przerwę w braniu tabletek anty, to od asequrelli też? Czy bierzemy asequrellę przez cały czas? Przepraszam z góry, jeśli takie pytanie już się pojawiło

tez sie nad tym zastanawiam bo tabletek jest 20 wiec nie wiadomo czy ma byc zgodnie z 21dniowym cyklem ... czy mozna brac caly czas :/ Ja tam bede brala bez przerwy chyba. Wczoraj znajomy ginekolog ogladal ten preparat i powiedzial ze zaszkodzic... na pewno nie zaszkodzi.. a czy zadziala to zalezy od organizmu. I powiedzial ze ostrych skutkow ubocznych to sie tym nie leczy tylko zmienia sie pigulki anty, natomiast jak juz beda dobrze dobrane to mozna zastosowac ten suplement....tak jak sie łyka witaminki na skore i pazurki tak i to powinno pomoc.
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 11:27   #378
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
tez sie nad tym zastanawiam bo tabletek jest 20 wiec nie wiadomo czy ma byc zgodnie z 21dniowym cyklem ... czy mozna brac caly czas :/ Ja tam bede brala bez przerwy chyba. Wczoraj znajomy ginekolog ogladal ten preparat i powiedzial ze zaszkodzic... na pewno nie zaszkodzi.. a czy zadziala to zalezy od organizmu. I powiedzial ze ostrych skutkow ubocznych to sie tym nie leczy tylko zmienia sie pigulki anty, natomiast jak juz beda dobrze dobrane to mozna zastosowac ten suplement....tak jak sie łyka witaminki na skore i pazurki tak i to powinno pomoc.
Ja nie biorę już Asequrelli, za to zmieniła tabsy i już wszystko jest ok
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 12:15   #379
vicky42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 267
Dot.: Asequrella

Witam!!! nie ukrywam ,że sama jestem ciekawa efektów Asequrelli pytałam nawet mojego ginekologa co o tym sądzi,a on ,że to tylko niepotrzebny wydatek pieniędzy i,że to w niczym nie pomaga więc nie wiem??
vicky42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 21:57   #380
kaja_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Asequrella

hmm ... no to może ja też przestanę brać jeśli to nic nie pomaga ;|
kaja_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 16:53   #381
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez vicky42 Pokaż wiadomość
Witam!!! nie ukrywam ,że sama jestem ciekawa efektów Asequrelli pytałam nawet mojego ginekologa co o tym sądzi,a on ,że to tylko niepotrzebny wydatek pieniędzy i,że to w niczym nie pomaga więc nie wiem??
Moja gin stwierdzila ze to tylko chwyt marketingowty tak jak tabletki na chudniecie..firmy farmaceutyczne musza sie jakos wzbogacic to i lapia takie jak My

ja po Ase.. mialam mega niefajne uczucie wzdęcia, myslalam ze mnie rozwali...
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:10   #382
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Asequrella

asequrella to bzdura sra ta ta ale mnie interesuje czy FAKTYCZNIE nie szkodzi tylko pomaga wątrobie?;p
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:19   #383
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
asequrella to bzdura sra ta ta ale mnie interesuje czy FAKTYCZNIE nie szkodzi tylko pomaga wątrobie?;p
A co ma w składzie?
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:30   #384
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Asequrella

co nam obiecują:
2. Asequrella chroni wątrobę.
Składniki zawarte w Asequrelli wspomagają prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Wyciągi z mniszka lekarskiego i ostryżu długiego wpływają na wydzielanie i przepływ żółci z wątroby i woreczka żółciowego co ułatwia jej wydalanie i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

a taki jest skład
Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego 50 mg Wyciąg z korzenia żeń-szenia 120 mg Wyciąg z kłącza imbiru lekarskiego 50 mg Wyciąg z ostryżu długiego 30 mg Wyciąg z zielonej herbaty 50 mg Witamina B6 2 mg (100%)
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:44   #385
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Asequrella

ok znalazłam kilka postów przed
Skład: celuloza mikrokrystaliczna, wyciąg z korzenia żeń-szenia, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, wyciąg z kłącza imbiru, wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z ostryżu długiego,stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, krzemian glinowo-potasowy, chlorowodorek piroksyny, dwutlenek tytanu, czerwień koszenilowa, barwnik, wosk biały.

żeń-szeń: ogólnie poprawia witalność;
mniszek lekarski: reguluje pracę wątroby i wydzielanie żółci, podnosi sprawność seksualną;
imbir: działanie rozgrzewające, reguluje prace woreczka żółciowego i układu pokarmowego;
zielona herbata: pobudza spalanie tkanki tłuszczowej, chroni przed wolnymi rodnikami;
ostryż długi: żółciotwórcze, ułatwia wydalanie żółci, chroni miąższ wątroby



---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

a witamina B6 łagodzi niepożądane działania leków, wspomaga działanie układu nerwowego, wpływa na pracę serca i mięśni
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 21:31   #386
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Asequrella

i wlasnie ta mieszanka ziolek mnie zabijała...z reszta z róznych forów doczytalam ze wiele posiadaczek "cuda" miala takie same objawy..
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 08:44   #387
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Asequrella

Nie mogę pojąć:

uboczne skutki antykoncepcji hormonalnej są znane od dawna.
Gdyby ich usunięcie było tak proste (zestaw ziół i witamin za marne 12 zł) to KTOŚ JUŻ DAWNO BY NA TO WPADŁ !!!
Najpierw na Zachodzie, a w Polsce z opóźnieniem (jak zawsze)

Dlatego wierzę w poprawę nastroju i witalności (w końcu zawierają żeń-szeń), w chwilowy efekt placebo, ale nie wierzę że na dłuższą metę Asequrella poprawi stan libido i wątroby.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 22:45   #388
Bambino123
Wtajemniczenie
 
Avatar Bambino123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 687
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Stosuję Asequrellę od tygodnia i widzę wyraźną poprawę nastroju oraz wzrost libido. Wygląda na to, że warto było
Myślę, że tu działa psychika Szczerze mówiąc nie wierzę w tą asequrellę. Myślę, że to zwykły wymysł na zbicie kasy ;d a do tego skoro to lek to obciąża jeszcze bardziej wątrobę jak każdy inny. Osobiście nie zamierzam nigdy dokupować sobie różnych wymysłów, że niby taki cud.
Takie jest moje zdanie, ale oczywiście mylić się mogę
Bambino123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:54   #389
Emiras
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Asequrella

Przeglądając skład tego cud specyfiku wnioskuję, że to kit jakich mało i jeszcze to suplement diety, czyli wrzucamy ziółka do wora i mieszamy- może coś z tego wyjdzie....
W dużej mierze chodzi o efekt: jak się wmówi babie, że gryzienie ziemi obniży jej ciśnie to oni rzeczywiście będzie niższe i to o 30%!
Żeń szeń poprawia libido, ale nie w takie dawce i dopiero po kilku miesiącach stosowania, mniszek lekarski działa bardzo lekko moczopędnie, a zielona herbata chroni przed wolnymi rodnikami. Moim skromnym zdaniem lepiej sobie kupić wino za 13 zł i pić. Libido się podniesie, wolne rodniki się zmniejszą no i efekt moczopędny będzie. A na wątrobę to lepiej kupić jakiś hepatil czy coś takiego bo to ma przetestowaną skuteczność! Wit B6 lepiej podziała z magnezem przeciwstresowo....
Nie dajcie się omotać przez durne firmy sępiące kasę od pacjentek, żadna szanująca się farmaceutka Wam tego nie poleci, chyba że firma jej zapłaciła...

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Leyla89 Pokaż wiadomość
Może warto spróbowac
Mniszek lekarski będący w składzie Asequrelli podnosi libido
Jeszcze nie słyszałam żeby korzeń mniszka podnosił libido, co najwyżej mooooże kwiaty Korzeń mniszka to raczej bardzo słabo działa na wątrobę, żółciopędny, żółciotwórczy. Jakby podnosił znacząco libido już by go dawno w jakieś penigry wepchnęli, nie sądzisz?
Emiras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 09:50   #390
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Asequrella

Moja mama, lekarz z zacięciem farmaceutycznym po zajrzeniu w skład powiedziała że "jakieś" działanie Asequrella może mieć, ale słabe i przy dłuższym stosowaniu, jak wszystkie zioła. Generalnie można sobie zrobić zestaw poczytawszy o ziółkach conieco i pić napary + do tego coś osłonowo na wątrobę (jak tu już pani farmaceutka pisała) + witamina B6 i ja bym do tego dodała magnez jakiś sensowny i ew. coś jak LactibiosFemina na problemy grzybiczno-zapaleniowe, nieustannie nawracające tak często na pigułach. Na dokładkę żel nawilżający, ja używam KY gelly np....). Wyjdzie może drożej, ale picia naparów zawsze zdrowsze niż piguła, a do tego można skomponować własny "zestaw" po przeanalizowaniu swoich problemów.
Ani ja, ani moja mama jakoś specjalnie nie wierzymy w podnoszące libido działanie Asequrelli...ja w ogóle cudów bym się nie spodziewała po tym.
A szkoda kurde, bo ja bym chętnie sobie to libido nieco podniosła.
Ja tabsy biorę ponad 10 lat, zaczynałam od Minuletu, potem Logest, teraz Yaz. Libido poprawiło mi się dopiero na Yazie i to na tyle, że z 0, wzrosło do powiedzmy 3,5 w skali 10 punktowej, więc też żadne halo.
Przymierzam się do rzucenia piguł w cholerę ale to za parę miesięcy, po ślubie, bo pewnie mi biust zmaleje a potem się zobaczy, może jakieś Cerazette czy coś...

Edytowane przez NayaKanga
Czas edycji: 2011-01-21 o 09:52
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-29 17:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.