Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 174 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 17:16   #5191
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Żadnych trzeba się dodatkowo zabezpieczać przez 7 dni
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 19:01   #5192
Renia 1987
Przyczajenie
 
Avatar Renia 1987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Robiłam bete ale wynik będzie w poniedziałek ale wydaje mi się, że za wcześnie zrobiłam bo w 24 dniu cyklu. Dziś dzień 27 a tu test negatywny,brak okresu. Cykle mam 25-27 dniowe. Nie da sie nie myśleć o tym. Nie wiem czy lekarz mnie nastraszył z ciążą. Miałam robione usg i powiedział,że mam torbiela i dostałam leki, których nie mnie wiem czy mogę brać bo nie wiem czy jestem w ciąży czy też nie.
Renia 1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:38   #5193
kingscross
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dobry wieczór.
Zapomniałam ostatniej tabletki w opakowaniu (biorę je wieczorem). Przypomniałam sobie o tym po upływie około 16h (a więc całkiem późno). Zamiast jednak odpuścić sobie tę tabletkę i po prostu skrócić siedmiodniową przerwę o jeden dzień, przyjęłam ją natychmiast w przypływie nagłej paniki. Przerwę zrobiłam 6-dniową jak powinnam w takiej sytuacji. Uprawiałam seks dwa dni z rzędu w ciągu 2 i 3 dnia mojej przerwy, a 4 dnia dostałam krwawienia z odstawienia. Krwawienie trwało 2 dni, było nieco bardziej skąpe niż poprzednie, choć tabletki biorę dopiero od 3 miesięcy, więc ciężko rzetelnie porównać.
Czy to oznacza że nie ma ryzyka ciąży? Jak moje głupie zachowanie wpłynęło na moje zabezpieczenie w czasie tej sześciodniowej przerwy?
kingscross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 01:35   #5194
nobodysperfect123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam! Uprawiałam z moim chłopakiem stosunek przerywany (co za głupota, teraz już to wiem dokładnie), po tygodniu zrobiłam test i wyszedł negatywny - był to 36 dzień cyklu, zazwyczaj mam okres co 28-33 dni. Dziś już jest 39 dzień, nie wiem co mam o tym myśleć i czy zrobić ponownie test. W tym tygodniu wybieram się do ginekologa. Wszystkie objawy okresu miałam a @ dalej nie ma. Żadnych objawów ciąży z tego co czytałam nie było i nie ma. Stresu było sporo w tym miesiącu i dalej się denerwuje brakiem @. Powiedzcie co o tym sądzicie
nobodysperfect123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 02:23   #5195
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

zrob test z krwi, okolo 20 PLN
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 16:43   #5196
emilia_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 56
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Renia 1987 Pokaż wiadomość
Robiłam bete ale wynik będzie w poniedziałek ale wydaje mi się, że za wcześnie zrobiłam bo w 24 dniu cyklu. Dziś dzień 27 a tu test negatywny,brak okresu. Cykle mam 25-27 dniowe. Nie da sie nie myśleć o tym. Nie wiem czy lekarz mnie nastraszył z ciążą. Miałam robione usg i powiedział,że mam torbiela i dostałam leki, których nie mnie wiem czy mogę brać bo nie wiem czy jestem w ciąży czy też nie.
Renia ja bym zaczekała na betę, może coś wyjaśni a po co ryzykować, rozumiem że staracie się o dziecko? Możliwość, że jesteś w ciąży jest duża skoro kochacie się bez zabezpieczeń ale z drugiej strony zatrzymanie miesiączki może też być spowodowane torbielą, wiem że zdarzały się takie przypadki. Jeśli staracie się o dziecko to lepiej najpierw zająć się leczeniem, mogę zapytać jakie leki przepisała Ci lekarka?
emilia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:00   #5197
Renia 1987
Przyczajenie
 
Avatar Renia 1987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Przepisała mi unidox. Ale nie brałam go jeszcze bosię boje. W środe ide do lekarza. Jestem ciekawa co mi powie.
Renia 1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 23:23   #5198
tullka
Przyczajenie
 
Avatar tullka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez kingscross Pokaż wiadomość
Dobry wieczór.
Zapomniałam ostatniej tabletki w opakowaniu (biorę je wieczorem). Przypomniałam sobie o tym po upływie około 16h (a więc całkiem późno). Zamiast jednak odpuścić sobie tę tabletkę i po prostu skrócić siedmiodniową przerwę o jeden dzień, przyjęłam ją natychmiast w przypływie nagłej paniki. Przerwę zrobiłam 6-dniową jak powinnam w takiej sytuacji. Uprawiałam seks dwa dni z rzędu w ciągu 2 i 3 dnia mojej przerwy, a 4 dnia dostałam krwawienia z odstawienia. Krwawienie trwało 2 dni, było nieco bardziej skąpe niż poprzednie, choć tabletki biorę dopiero od 3 miesięcy, więc ciężko rzetelnie porównać.
Czy to oznacza że nie ma ryzyka ciąży? Jak moje głupie zachowanie wpłynęło na moje zabezpieczenie w czasie tej sześciodniowej przerwy?
jesteś bezpieczna
tullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:24   #5199
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Renia 1987 Pokaż wiadomość
Robiłam bete ale wynik będzie w poniedziałek ale wydaje mi się, że za wcześnie zrobiłam bo w 24 dniu cyklu. Dziś dzień 27 a tu test negatywny,brak okresu. Cykle mam 25-27 dniowe. Nie da sie nie myśleć o tym. Nie wiem czy lekarz mnie nastraszył z ciążą. Miałam robione usg i powiedział,że mam torbiela i dostałam leki, których nie mnie wiem czy mogę brać bo nie wiem czy jestem w ciąży czy też nie.
Powtórz test dla pewności. Test na 2-3 przed @ można uznać za wiarygodny,ale powtórzyć dla pewności nie zawadzi. Moim zdaniem powtórz test i jak ci wyjdzie negatyw to bierz te leki co ci lekarz przepisał i z głowy.

Edytowane przez w_isienka
Czas edycji: 2012-01-09 o 17:26
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 21:58   #5200
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dziewczyny a ja bym chciala zebyscie mi powiedzialy ze jestem w ciazywspolzylismy z narzeczonym oczywiscie w dni plodne bez zabezpieczenia, dodam ze wytrysk nie byl w srodku, ale jak wiadomo w sluzie rowniez sa pleminiki wiec mam taka cichutka nadzieje ze jednak moze cos zaskoczylopocieszcie mnie jeszcze dodam ze otarlam sie rowniez o sperme ktora byla na mojej nodze wiec, chyba jakies prawdopodobienstwo jest no niedodam ze bardzo bym chciala, jestem rowniez po ciezkich przezyciach zwiazanych z poprzednia ciaza poniewaz poronilam, i stresuje sie rowniez, zrobilam juz 3 testy ale negatywne wyszly a wsolyzlismy pod koniec grudnia ....wiem ze z tyi testami wyskoczylam wczesnie ale tak bardzo chcialabym zobaczyc 2 kreseczki, a kiedy mozna by bylo zrobic bhcg??najwczesniej??orien tujecie sie?w tym tyg moznaby?
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:01   #5201
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

jarzo83, skoro chcecie mieć dziecko, to dlaczego stosujecie stosunek przerywany? Śmiało współżyjcie do końca Zwiększy to Wasze szanse na ciążę
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 22:01   #5202
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Wg mnie możliwość ciąży jest bardzo mała, praktycznie nikła.
hcg z tego co wiem można po tygodniu od zapłodnienia ale pewniejszy wynik jest ok 14 dni po stosunku.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 22:05   #5203
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
jarzo83, skoro chcecie mieć dziecko, to dlaczego stosujecie stosunek przerywany? Śmiało współżyjcie do końca Zwiększy to Wasze szanse na ciążę
Przyznam sie ze to 1 raz bez zabezpieczenia od 2 lat (kiedy poronilam) , wczesniej sie nie odwazylam, jakas traume w sobie nosze jeszcze....ale mam nadzieje ze teraz zaczniemy pomalutku znow wspolyzc bez zabezpieczeniai szanse sie zwieksza rzeczywiscie, nie wiem czemu nie spuscil sie wsrodku moze myslal ze ja nie chce....nie potrafie znalezc odpowiedzi , rozmawialam z nim i rowniez chcialby miec dzidziusia
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 23:38   #5204
tullka
Przyczajenie
 
Avatar tullka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Kiedyś ktoś tutaj napisał, że plemniki to nie rambo przez otarcie w ciążę się nie zajdzie!!!

Ale życzę powodzenia
tullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 09:43   #5205
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez tullka Pokaż wiadomość
Kiedyś ktoś tutaj napisał, że plemniki to nie rambo przez otarcie w ciążę się nie zajdzie!!!

Ale życzę powodzenia

hej, a szkodaile ludzis stara sie od dzieci i ich nie ma, a jak wiele jest tych kobiet ktore nie chca i maja....jakie zycie jest nie fair
otarlam sie w sensie ze sperma dotknela moich warg, w tym sensie
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:53   #5206
laperla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witajcie. Wspolzylam ze swoim tztem w 2 dzien miesiaczki ,ktora zazwyczaj trwa 5-6 dni(cykle mam 32 dniowe) Niestety pekla nam prezerwatywa, bylo to na samym poczatku, wiec wytrysku zadnego na pewno nie bylo. Czy jest sens brac tabletke 72 h ? Obawiam sie preejakulatu.
laperla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 12:00   #5207
Renia 1987
Przyczajenie
 
Avatar Renia 1987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam. I dostałam okres. Zaczynam leczenie torbiela:/ Dzięki wszystkim za pomoc
Renia 1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 12:03   #5208
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez laperla Pokaż wiadomość
Witajcie. Wspolzylam ze swoim tztem w 2 dzien miesiaczki ,ktora zazwyczaj trwa 5-6 dni(cykle mam 32 dniowe) Niestety pekla nam prezerwatywa, bylo to na samym poczatku, wiec wytrysku zadnego na pewno nie bylo. Czy jest sens brac tabletke 72 h ? Obawiam sie preejakulatu.

To nie są cukierki żeby ot tak je brać. Nie ma sensu tej tabletki zażywać.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 12:15   #5209
laperla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Keira, zdaje sobie z tego sprawe i moj tz caly czas mowi mi to samo. Straszna panikara ze mnie. Z jednej strony mam juz swoje lata i wiem,ze to raczej niemozliwe a z drugiej sama sie nakrecam.
Na szczescie zaczynam brac tabletki.

Pozdrawiam
laperla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 12:34   #5210
petra123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam mam 27 lat przedstawię całą sytuację żeby było wiadomo o co mi chodzi. A dokładnie zaczęło się to wszystko od listopada, w listopadzie miałam operację usunięcia tarczycy całej 21 listopada miałam operację która przebiegła dobrze. okres miałam 14 listopada do 18.11.2011 w dniu 26.11.2011 strasznie mnie bolał jajnik przestraszyłam się i poszłam do ginekologa a ginekolog mi powiedział że miałam owulacje w tych dniach. zbadał mi jajniki czy są w porządku ponieważ miałam endometriozę z której mnie wyleczył z czego jestem bardzo szczęśliwa, i pytał się czy chcemy mieć dzieci ja powiedziałam że chcemy i to jak najszybciej także kazał mi odstawić pigułki i wszystkie tabletki które brałam oprócz euthyroxu 50 brałam i kazał się skonsultować z endokrynologiem swoim. także ja szybko pobiegłam do endokrynolog która mi zbadała tarczyce i przepisała euthyrox 100 i costagnus. Dnia 10.12.2011 dostałam okres tak jak przeważnie dostawałam czyli w granicach 9- 14 dniach każdego miesiąca okres skończył mi się 17.12.2011 i teraz uwaga podam dni w jakich współżyliśmy z mężem 19.12 , 21.12, 23.12, 29.12, 30.12, 31.12, 01.01, 05.01, w tych wszystkich dniach to robiliśmy nie wiem czy to były dni płodne ponieważ ciężko mam to wyliczyć ponieważ cykl jaki wynosił pomiędzy listopad a grudzień było 26 dni w tej chwili jest już 32 dzień i nie mam okresu nigdy wcześniej nie zaznaczałam sobie kiedy dostałam ale tak przeważnie było 10,11 a czasami 9. robiła testy ciążowe te domowe a dokładni 3 powiem w jakich dniach robiłam 04.01, wyszedł mi pozytyw druga kreska bardzo blada 06.01 wyszedł negatyw, 07.01 wyszedł negatyw natomiast z tego wszystkiego od 03.01 mam bóle jak na okres i 09.01 zrobiłam beta hcg i wyszło poniżej 01nie widziałam wyniku tylko podali mi telefonicznie i od wczoraj w nocy mam różowy śluz nie wiem co o tym wszystkim myśleć mam wielką nadzieję że ktoś mi pomoże i udzieli jakiejkolwiek odpowiedzi
petra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 12:44   #5211
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Ostatni stosunek był 5 stycznia tak? Więc to na wszelkie testy jeszcze za wcześnie. Poczekaj jeszcze tydzień i wtedy zrób test.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 16:01   #5212
monisiawrz
Rozeznanie
 
Avatar monisiawrz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: To Anglia-tu sie ciezko oddycha...
Wiadomości: 751
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej dziewczyny.Jak to zwykle spoznia mi sie okres pare dni. Ostatni okres mialam 4 grudnia.Ale dodam ze jestem mama 19 miesiecznego chlopca i caly czas karmie go piersia.Okresu nie mialam 15 miesiecy od porodu.Pierwszy dostalam niedawno, dokladnie 28 sierpnia. Pozniej niby mialam co miesiac , byl 1 pazdziernika, nastepny gdzies 3 listopada,a ostatni 4 grudnia i tyle teraz mi sie spozniaa.A z mezem wspolzyjemy ostatnio rzadko , od ostatniego okresu bylo moze 2 razy,ale zawsze uzywalismy prezeratywy.Jak myslicie ,moge byc w ciazy.? KArmie piersia,ostatnio mialam duzo stresow , 3 tyg temu zmarl mi tata,do tego nie spie w nocy,bo synek tez nie spi ...A na dodatek jestesmy w Angli, i trucheleje na mysl o ciazy .Jak myslicie?
Moglo mi sie cos poprzestawiac ?
monisiawrz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 16:04   #5213
liskowa171
Raczkowanie
 
Avatar liskowa171
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez liskowa171 Pokaż wiadomość
Witam w styczniu odstawiłam anty - Harmonet. Cykl miałam przeważnie 35dni raz było 40 dni...Ostatni 18 listopada....w dniu spodziewanej miesiączki bolał mnie brzuszek i tylko 2 plamki zrobiły się na wkładce....dalej cisza...piersi mam niebolesne specjalnie(po bokach troszkę pobolewają) jak mocniej ścisnę sutki mam bardziej wrażliwe ....i skórę suchą jakby wkoło sutków na brodawkach....testu jeszcze nie robiłam nie wiem co mam myśleć...Wiem że mam nadżerkę(nigdy nic nie wiązało się z nią żadne dolegliwości ) ,tabletki brałam 7 lat bez przerwy...pobolewa mnie podbrzusze i czasem jajnik...Współżyję bez zabezpieczenia ....Staramy się o dzidzie...Temperaturka jest 36,9 od kilku dni mierzona rano....

Robiłam test wczoraj rano negatywny ( w nocy raz sikałam)i test po 5 h od oddania moczu robiłam mogło to mieć wpływ? Boli mnie podbrzusze i jajniki na zmanę mdłości miałam dziś rano i piersi bolą jak ściskam całe....temperatura rano 37,2...Nie mam pojęcia co robić okres 23 grudnia powinnam dostać ...

Byłam dziś u ginekologa...Na badaniu nic nie widziała zrobiła mi usg...tez nic....Wysłała mnie do szpitala na krew i usg...Wynik krwi 0 ...były 2 babki jedna pytała drugiej czy taki wynik może być? po czym druga ciąży nie ma...
Wiec co mi jest czemu tak żle się czuję i okresu brak ostatnio bóle jajników i podbrzusza nasiliły sie...na usg j lewy 30;19 mm a prawy 43;25mm z obszarem o obniżonej (nie mogę dalej rozczytać )w dolnym brzegu chyba...Któraś miała podobnie?
__________________
Ona
liskowa171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 17:03   #5214
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

czy wmawiam sobie ciaze?

nieco ponad miesiac temu przedluzylam o kilka dni 7 dniowa przerwe. uzywalismy prezerwatywy ktora jednak pekla. (bez kochalismy sie na 8 tabletce)

po swietach w 7 dniowej przerwie mialam krwawienie a od konca tej miesiaczki mam od czasu do czasu takie delikatne skurcze - mocniejsze takie jak na miesiaczke
ginekolozka mowila sa normalne w endometriozie (nie powiedzialam jej o tym peknieciu prezerwatywy jakos tak ze wstydu)

od sylwestra nie mam za bardzo apetytu - dwa razy przesadzilam z alkoholem, raz wymiotowalam.

pozno zasypiam i pozno tez wstaje i dosypiam jeszcze

dwa razy test zrobilam , wieczorem po 3,5 tyg od wypadku - negatywny. i o tej porze dzisiejszy - nie wyszedl,

nie wiem czy mam kolejny test robic czy ciaza jest realna czy sobie wmawiam ciaze?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 17:05   #5215
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez monisiawrz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.Jak to zwykle spoznia mi sie okres pare dni. Ostatni okres mialam 4 grudnia.Ale dodam ze jestem mama 19 miesiecznego chlopca i caly czas karmie go piersia.Okresu nie mialam 15 miesiecy od porodu.Pierwszy dostalam niedawno, dokladnie 28 sierpnia. Pozniej niby mialam co miesiac , byl 1 pazdziernika, nastepny gdzies 3 listopada,a ostatni 4 grudnia i tyle teraz mi sie spozniaa.A z mezem wspolzyjemy ostatnio rzadko , od ostatniego okresu bylo moze 2 razy,ale zawsze uzywalismy prezeratywy.Jak myslicie ,moge byc w ciazy.? KArmie piersia,ostatnio mialam duzo stresow , 3 tyg temu zmarl mi tata,do tego nie spie w nocy,bo synek tez nie spi ...A na dodatek jestesmy w Angli, i trucheleje na mysl o ciazy .Jak myslicie?
Moglo mi sie cos poprzestawiac ?
Skoro się zabezpieczaliście to raczej w ciąży nie jesteś. Sama piszesz o tym, że miałaś dużo stresu ostatnio, więc może to jest powodem opóźnienia okresu?
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 17:13   #5216
monisiawrz
Rozeznanie
 
Avatar monisiawrz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: To Anglia-tu sie ciezko oddycha...
Wiadomości: 751
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

oby tak bylo
monisiawrz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 18:40   #5217
emilia_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 56
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez monisiawrz Pokaż wiadomość
oby tak bylo
Ja po dwóch miesiącach od porodu dostałam okres, też karmiłam piersią. Przez 4 miesiące okres był jak w zegarku, potem znowu nie było go jakieś 2 miesiące. Lekarz powiedział mi wtedy, że dopóki karmię piersią może się zdarzać że okres będzie nieregularny i wcale nie musi to oznaczać ciąży. Ty napisałaś, że wciaż karmisz, to może mieć wpływ + stres itp.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
czy wmawiam sobie ciaze?

nieco ponad miesiac temu przedluzylam o kilka dni 7 dniowa przerwe. uzywalismy prezerwatywy ktora jednak pekla. (bez kochalismy sie na 8 tabletce)

po swietach w 7 dniowej przerwie mialam krwawienie a od konca tej miesiaczki mam od czasu do czasu takie delikatne skurcze - mocniejsze takie jak na miesiaczke
ginekolozka mowila sa normalne w endometriozie (nie powiedzialam jej o tym peknieciu prezerwatywy jakos tak ze wstydu)

od sylwestra nie mam za bardzo apetytu - dwa razy przesadzilam z alkoholem, raz wymiotowalam.

pozno zasypiam i pozno tez wstaje i dosypiam jeszcze

dwa razy test zrobilam , wieczorem po 3,5 tyg od wypadku - negatywny. i o tej porze dzisiejszy - nie wyszedl,

nie wiem czy mam kolejny test robic czy ciaza jest realna czy sobie wmawiam ciaze?
moim zdaniem prawdopodobieństwo ciąży jest duże, ja zrobiłabym jeszcze jeden test dla pewności, lub betę. Kiedy termin spodziewanej miesiączki? Te niezabezpieczone stosunki były ponad miesiąc temu?
emilia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 19:25   #5218
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez laperla Pokaż wiadomość
Witajcie. Wspolzylam ze swoim tztem w 2 dzien miesiaczki ,ktora zazwyczaj trwa 5-6 dni(cykle mam 32 dniowe) Niestety pekla nam prezerwatywa, bylo to na samym poczatku, wiec wytrysku zadnego na pewno nie bylo. Czy jest sens brac tabletke 72 h ? Obawiam sie preejakulatu.
Nie ma sensu. Nawet przy pełnym stosunku prawdopodobieństwo ciąży przy cyklu 32-dniowym jest bardzo nikłe.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez liskowa171 Pokaż wiadomość
Byłam dziś u ginekologa...Na badaniu nic nie widziała zrobiła mi usg...tez nic....Wysłała mnie do szpitala na krew i usg...Wynik krwi 0 ...były 2 babki jedna pytała drugiej czy taki wynik może być? po czym druga ciąży nie ma...
Wiec co mi jest czemu tak żle się czuję i okresu brak ostatnio bóle jajników i podbrzusza nasiliły sie...na usg j lewy 30;19 mm a prawy 43;25mm z obszarem o obniżonej (nie mogę dalej rozczytać )w dolnym brzegu chyba...Któraś miała podobnie?
Może ci na nowo organizm rusza z cyklem? w końcu przez 7 lat cykl był zablokowany i jajniki nie pracowały... Który to cykl po odstawieniu tabletek?
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 19:29   #5219
laperla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dziekuje, uspokoilyscie mnie dziewczyny. Troche martwilam sie tym,ze cykle mam 32 dniowe ,ale ten ostatni mial az 37 dni . To dlatego,ze mialam w ostatnim miesiacu duzo stresow
laperla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:13   #5220
magdakaz2
Raczkowanie
 
Avatar magdakaz2
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 52
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej dziewczyny!
Odstawiłam tabletki i pobolewa mnie podbrzusze i jajniki. Czy myślicie że to może być zagnieżdżenie zarodka czy za szybko? Od czwartku nie biore tabletek? Dodam że współżyłam w tym czasie kilkakrotnie gdyż chcemy mieć dzidziusia? Na zrobienie testu muszę jeszcze troszkę poczekać.

Czytałam że bóle jajników mogą byc skutkiem odstawienia tabletek lub też owulacji. I już sama nie wiem od czego ten ból.

A Wam jak szybko udało się zajść w ciążę po odstawieniu tabletek?
magdakaz2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.