Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć II część naszego wątku?
Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz.2 21 38,18%
Przyszła wiosna będzie nasza, każda będzie miała swojego Bobasa - mamusie III/IV 2014 cz. 2 0 0%
Choć jesień już zagęszcza ruchy, to my się nie smucimy - podziwiamy rosnące brzuchy 0 0%
Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 2014 cz. 2 26 47,27%
Połowa jeszcze rzyga, za niedługo im przejdzie chyba -mamusie III/IV 2014 cz. 2 8 14,55%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-26, 07:33   #1051
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Hej
W pierwszej chwili pomyślałam, że łapie Cię rwa kulszowa (moja koleżanka, gdy była w ciąży cierpiała właśnie na bóle pleców i była pod opieką neurologa), ale nic nie pisałam, żeby Cię nie straszyć.
Najważniejsze, że ból minął - mężowski masaż widać jest jak najbardziej wskazany I brak majtek też

Ja wcześniej miałam problemy z kręgosłupem. Dlatego nie myślałam w ogóle o tym, że to może świadczyć o czymś złym. Mam siedzącą pracę, spędzam 8 godzin przy biurku więc brak ruchu nie ułatwia sprawy. Poza tym przeczytałam, że ból krzyża to może być jeden z objawów ciąży.
Moja przyjaciółka nie powinna mówić takich głupot, bo naprawdę zączęłam się martwić. Nie mam mdłości, nie boli mnie nic, nie mam plamień. To chyba wszystko OK. Nie chcę doszukiwać się problemów gdzie ich nie ma.

TŻ stwierdził, że ma cudowną moc uleczania i miał rację
Chciał mnie leczyć od wewnątrz, ale było za dużo ludzi w domu heh

Edytowane przez nadzwyczajna
Czas edycji: 2013-07-26 o 07:35
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 07:40   #1052
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
justine
A ja się przyznam, że czekałam na mdłości i jak je miałam to było mi niedobrze, wiadomo, ale w duchu mi się mordka śmiała A wszystko przez to, że tamtym razem nie miałam objawów, teraz mam i jest ok
Co prawda moje mdłości nie są bardzo uciążliwe, może bym zdanie zmieniła gdyby było gorzej. W każdym razie mam je tylko rano i jak jestem głodna, no i objawiają się tzn pustymi wymiotami

Jasne, że też się może nie ucieszyłam z mdłości, ale ucieszyłam się, że Bejbik pokazuje w ten sposób, że rośnie
I mam tak samo, jak opisałaś powyżej

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Ja wcześniej miałam problemy z kręgosłupem. Dlatego nie myślałam w ogóle o tym, że to może świadczyć o czymś złym. Mam siedzącą pracę, spędzam 8 godzin przy biurku więc brak ruchu nie ułatwia sprawy. Poza tym przeczytałam, że ból krzyża to może być jeden z objawów ciąży.
Moja przyjaciółka nie powinna mówić takich głupot, bo naprawdę zączęłam się martwić. Nie mam mdłości, nie boli mnie nic, nie mam plamień. To chyba wszystko OK. Nie chcę doszukiwać się problemów gdzie ich nie ma.

TŻ stwierdził, że ma cudowną moc uleczania i miał rację
Chciał mnie leczyć od wewnątrz, ale było za dużo ludzi w domu heh
Przesadziła z tym czarnowidztwem
TŻ-ci mają niesamowitą moc... "ręce, które leczą"
Ja się swojego wczoraj zapytałam "a kochasz mnie tak podwójnie?", a On "kocham Cię 7mm więcej"
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 07:43   #1053
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

hej, u mnie dobrze, od tamtego razu żadnego plamienia nie mam, czuje sie dobrze.
usg nie miałam,lekarz któy mnie przyjmował nie był zbyt miły, w czerwcu jak poroniłam tez na niego trafiłam i nwet mnie zbadac nie chciał, a teraz przynajmniej zbadał, i był bardziej przyjemny niż ostatnio choć jego tekst dotyczacy seksu "co,nie mogłaś sie powstrzymać?" myślałam że sie spale ze wstydu, ale trudno, stało isę jak sie stało.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 07:45   #1054
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w szpitalu, wszystko OK.
Nie widać jeszcze nic w jamie macicy -prócz niewielkiej ilości płynu w zatoce Douglasa. Lekarka powiedziała,że to dopiero 2 dni po miesiączce więc nic dziwnego ,że nic nie widać. Prosiła jedynie by powtórzyć BHCG. Powiedziała,że jak przyrośnie o min. 66 % to mam się nie martwić i czekać do 7-8 t.c. na wizytę,
za piękny przyrost!

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
hej, u mnie dobrze, od tamtego razu żadnego plamienia nie mam, czuje sie dobrze.
usg nie miałam,lekarz któy mnie przyjmował nie był zbyt miły, w czerwcu jak poroniłam tez na niego trafiłam i nwet mnie zbadac nie chciał, a teraz przynajmniej zbadał, i był bardziej przyjemny niż ostatnio choć jego tekst dotyczacy seksu "co,nie mogłaś sie powstrzymać?" myślałam że sie spale ze wstydu, ale trudno, stało isę jak sie stało.
Co za buc!!!
Co to za tekst z ust lekarza?!
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:13   #1055
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Dzien dobry
Przede mna dzien wolny, ale bardzo zajety. Jedna z moich kolezanek odchodzi z pracy, wiec robimy dla niej tea party, na ktorym musze sie pojawic, a wieczorem druga, ktora wyjezdza na dlugo do Australii robi impreze w restauracji, wiec tez sie musze pojawic.
Mam nadzieje, ze bedzie milo, zostane tylko na kolacji, bo pozniej dopiero sie zacznie

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
no i troche pomarudze... W nocy jak wstaje sikac, to mnie tak cycki bola, jakby wybuchnac mialy als jeszcze pewnie beda bolec, bo zaczynam od marnej miseczki A - choc tera juz mam B i musialam cyckonosze zmienic
Elu, to oczucie jest naprawde paskudne. Chyba kupie sobie jakis biustonosz do spania, u mnie miseczka DD, wie cboje sie myslec, co bedzie dalej
Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka nie powinna mówić takich głupot, bo naprawdę zączęłam się martwić.
Zawsze mnie denerwuja takie "rady", jaki kompletny brak empatii. I jakos nie przekonuja mnie ewentualne tlumaczenia, ze chcialo sie dobrze. Mozna zaproponowac zmiane pozycji, koszmar, pocieszenie, a nie straszenie w takich wypadkach.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:15   #1056
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
za piękny przyrost!

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------


Co za buc!!!
Co to za tekst z ust lekarza?!
on słynie z takich tekstów, to jakiś arab albo ktoś.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:34   #1057
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Witam Widzę że powoli ujawniają się różnice charakterów na forum Ale grunt to uszanować zdanie innych i nie wyśmiewać innego podejścia. Jeśli ktoś ma powody, a nie wydaje mi się żeby to było zwykłe widzi mi się to niech robi to USG co dwa tygodnie, jeśli ktoś nie chce niech zrobi 3 na całą ciąże. I myśle że to nawet nie jest temat do dyskusji tylko bardzo indywidualna kwestia....

A co do mentalności polek a jeszcze o zgrozo będących w ciąży... to wydaje mi się że po to jest forum żeby każdy pisał co uważa, jeśli komuś się to nie podoba to nie musi się odnosić do wypowiedzi i tyle, bez sensu żebyśmy się teraz tutaj skupiały na tym która najwięcej marudzi....

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
"co,nie mogłaś sie powstrzymać?" myślałam że sie spale ze wstydu, ale trudno, stało isę jak sie stało.
Masakra

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Dzisiaj ponownie miałam to delikatne plamienie-tylko na papierze toaletowym - jeden raz.
Dzwoniłam do gina,powiedział że może mieć to związek z terminem @ mam leżeć i czekać na wizytę 31.07 .
Wiesz ja też miałam raz takie plamienie kolor taki kremowy lekko wpadający w brąz, ale ja brałam invag i myślałam że to może od tego. Gin na wizycie nie widziała nic. Masz to plamienie takie intesnywne czy to jest wręcz "poświata"?

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Ja bym nie chciała ograniczac usg do 3 przez całą ciąże. Jedną już straciłam i teraz sobie nie wyobrażam żeby tylko 3 razy sprawdzić czy z dzieckiem wszystko w porządku. Pozytywne nastawienie to jedno, ale dobrze i jak kojąco działają slowa lekarza, który sprawdzi czy rzeczywiście jest jak być powinno.
Dokładnie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia


Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
Jestem w domu ale po ciężkich bojach lekarze spoko, położne super ale w sekretariacie dwie pipy z pączkiem w gębie czekałam 2h na wypis, który jak sie potem okazało już mam w ręce
Ehhh te szpitale.... ja się zastanawiam odnośnie lekarza na NFZ albo żeby tak jakoś kombinować ale jak sobie pomyślę o tym czekaniu w przychodniach to mnie się jakoś odechciewa......


Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Ela87, nie sadze, aby w Polsce cos sie zmienilo przez wiele lat. Takze przekonanie, ze usg co 2 tygodnie czy miesiac czemus sluzy (poza nabijaniem kieszeni lekarza). To jednak moja opinia, zdaje sobie sprawe ze tutaj bardzo kontrowersyjna.
Elu, tez nie chcialabym rodzic w Polsce i na szczescie nie musze.
Tylko że większość dziewczyn chcac nie chcąc będzie musiała rodzić w Polsce w państwowych szpitalach i myślę że wypowidzi typu " ja na szczęście nie muszę" to tak nie do końca w porządku są.


Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Apropo narzekania. Kiedys na innym forum napisalam, ze ciesze sie, ze tyle zarabiam i jest mi z tym dobrze, to mi napisano, ze nie mam aspiracji skoro taka suma mnie satysfakcjonuje. a ja zawsze mysle stroszke samolubnie , bo cokolwiek by sie nie dzialo, to mysle, ze sa na swiecie ludzie, ktorzy maja gorzej.... ale to pomaga mi byc pozytywnie nastawiona
A ja myślę że to jest bardzo dobre podejście


Cytat:
Napisane przez 12mu05 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczynki

widzę, że rozgorzała dyskusja na temat tego częstego USG i naszej "paranoi", to i ja się w tym temacie wypowiem
Przykro mi że musiałaś przez to przechodzić. Teraz będzie wszystko ok

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny.
Przez dwa dni bolały mnie plecy, a dziś jak ręką odjął. Moja przyjaciółka, jak jej powiedziałam, że bolą mnie plecy powiedziała:
"Oj, to chyba coś złego się stanie" i mnie totalnie dobiła
I my tutaj narzekamy i się wkręcamy wzjamnie To nie wiem jak nazwać zachowanie Twojej "przyjaciółki".

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
I zacznę pozytywnie - zapowiada się piękna pogoda Cały czas czuję jakże piękny i niesamowity objaw ciąży - poranne mdłości, to wspaniałe uczucie, gdy widzę, jak moje ciało się zmienia, jak błyskawicznie i barwnie reaguje na nowe życie.

Normalnie napisałabym, że chce mi się rzygać jak kot, ale zostałabym posądzona o polską mentalność!
Dobrze że doczytałam to poniżej bo już sobie pomyślałam że oszalałaś
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html





Edytowane przez katekatee
Czas edycji: 2013-07-26 o 08:39
katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 08:34   #1058
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
J
Moja przyjaciółka nie powinna mówić takich głupot, bo naprawdę zączęłam się martwić. Nie mam mdłości, nie boli mnie nic, nie mam plamień. To chyba wszystko OK. Nie chcę doszukiwać się problemów gdzie ich nie ma.
Niektórzy na prawdę nie myślą co mówią
Nie przejmuj się - pomyśl sobie że gadanie i tak niczego na pewno nie zmieni

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
hej, u mnie dobrze, od tamtego razu żadnego plamienia nie mam, czuje sie dobrze.
usg nie miałam,lekarz któy mnie przyjmował nie był zbyt miły, w czerwcu jak poroniłam tez na niego trafiłam i nwet mnie zbadac nie chciał, a teraz przynajmniej zbadał, i był bardziej przyjemny niż ostatnio choć jego tekst dotyczacy seksu "co,nie mogłaś sie powstrzymać?" myślałam że sie spale ze wstydu, ale trudno, stało isę jak sie stało.
co za cham
Ale najważniejsze że wszystko w porządku
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:35   #1059
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
hej, u mnie dobrze, od tamtego razu żadnego plamienia nie mam, czuje sie dobrze.
usg nie miałam,lekarz któy mnie przyjmował nie był zbyt miły, w czerwcu jak poroniłam tez na niego trafiłam i nwet mnie zbadac nie chciał, a teraz przynajmniej zbadał, i był bardziej przyjemny niż ostatnio choć jego tekst dotyczacy seksu "co,nie mogłaś sie powstrzymać?" myślałam że sie spale ze wstydu, ale trudno, stało isę jak sie stało.
Nie pozwol mu tak do siebie mowic
Powiedzialabym wyraznie, ze nie zycze sobie takich komentarzy i pewnie na tym bym nie skonczyla
Przykro mi, ze tak sie do ciebie odniosl, kompletny brak prefesjonalizmu. Ciesze sie bardzo, ze wszystko w porzadku
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:53   #1060
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Cześć
A propos narzekania... Przepraszam, a kto, jak nie inna kobietka w ciąży zrozumie ciążowe dolegliwości?
Nie rozpowiadam wszystkim wokoło, że mam mdłości, że tu mnie boli, a tu kuje lub szczypie. Zawsze myślałam, że takie wątki powstają, żeby dzielić się (jak sama nazwa forum wskazuje!) blaskami i cieniami macierzyństwa.

I zacznę pozytywnie - zapowiada się piękna pogoda Cały czas czuję jakże piękny i niesamowity objaw ciąży - poranne mdłości, to wspaniałe uczucie, gdy widzę, jak moje ciało się zmienia, jak błyskawicznie i barwnie reaguje na nowe życie.

Normalnie napisałabym, że chce mi się rzygać jak kot, ale zostałabym posądzona o polską mentalność!
dobrze napisane haha wezme z Ciebie przyklad
Co z tego,ze znow wyj.... orla i przelezalam na podlodze sama w domu-przeciez to objaw ciazy,dzidzius ma sie dobrze a ja panikuje Obiecuje sie poprawic i wiecej nie narzekac

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
hej, u mnie dobrze, od tamtego razu żadnego plamienia nie mam, czuje sie dobrze.
usg nie miałam,lekarz któy mnie przyjmował nie był zbyt miły, w czerwcu jak poroniłam tez na niego trafiłam i nwet mnie zbadac nie chciał, a teraz przynajmniej zbadał, i był bardziej przyjemny niż ostatnio choć jego tekst dotyczacy seksu "co,nie mogłaś sie powstrzymać?" myślałam że sie spale ze wstydu, ale trudno, stało isę jak sie stało.
szczena mi opadla jak to przeczytalam Ja bym drania tak zjechala,ze odechcialoby mu sie raz na zawsze.Co go obchodzi kiedy,jak,gdzie i co wyprawiasz z mezem w sypialni! Takiego to tylko
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:59   #1061
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
hej, u mnie dobrze, od tamtego razu żadnego plamienia nie mam, czuje sie dobrze.
usg nie miałam,lekarz któy mnie przyjmował nie był zbyt miły, w czerwcu jak poroniłam tez na niego trafiłam i nwet mnie zbadac nie chciał, a teraz przynajmniej zbadał, i był bardziej przyjemny niż ostatnio choć jego tekst dotyczacy seksu "co,nie mogłaś sie powstrzymać?" myślałam że sie spale ze wstydu, ale trudno, stało isę jak sie stało.
Co za lekarz


Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
za piękny przyrost!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Przede mna dzien wolny, ale bardzo zajety. Jedna z moich kolezanek odchodzi z pracy, wiec robimy dla niej tea party, na ktorym musze sie pojawic, a wieczorem druga, ktora wyjezdza na dlugo do Australii robi impreze w restauracji, wiec tez sie musze pojawic.
Mam nadzieje, ze bedzie milo, zostane tylko na kolacji, bo pozniej dopiero sie zacznie
Zapowiada się imprezowy dzień

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość

Wiesz ja też miałam raz takie plamienie kolor taki kremowy lekko wpadający w brąz, ale ja brałam invag i myślałam że to może od tego. Gin na wizycie nie widziała nic. Masz to plamienie takie intesnywne czy to jest wręcz "poświata"?
To moje plamienie było jedynie delikatne na papierze toaletowym ,gdybym się nie przyjrzała to nawet bym nie zwróciła na to uwagi . Wkładka czysta.
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 09:03   #1062
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Witam Widzę że powoli ujawniają się różnice charakterów na forum Ale grunt to uszanować zdanie innych i nie wyśmiewać innego podejścia. Jeśli ktoś ma powody, a nie wydaje mi się żeby to było zwykłe widzi mi się to niech robi to USG co dwa tygodnie, jeśli ktoś nie chce niech zrobi 3 na całą ciąże. I myśle że to nawet nie jest temat do dyskusji tylko bardzo indywidualna kwestia....

A co do mentalności polek a jeszcze o zgrozo będących w ciąży... to wydaje mi się że po to jest forum żeby każdy pisał co uważa, jeśli komuś się to nie podoba to nie musi się odnosić do wypowiedzi i tyle, bez sensu żebyśmy się teraz tutaj skupiały na tym która najwięcej marudzi....
Mysle, ze roznice beda ujawniac sie jeszcze bardziej pozniej
Jak najbardziej szanuje czyjesz zdanie, co nie zmienia faktu, ze mam inne i mam prawo o tym napisac. To, ze mam inne zdanie, nie znaczy, ze "wysmiewam" inne. Ludzie sa rozni i ja to akceptuje, zyje i pracuje w multikulturowym towarzystwie.

Czyli jak mam inna opinie niz wiekszosc to mam siedziec cicho, aby nie urazic, bo wiekszosci to sie nie spodoba, a wiekszosc moze pisac to, co chce, takze o mich wypowiedziach ?
Zreszta uwazam, ze bardzo ladnie to napisalam i bez osobistych wycieczek, nie rozumiem dlaczego tyle osob poczulo sie urazonych. Nikt nie zauwazyl, ze moj post pojawil sie po dyskusji o jedzeniu
Przede wszystkim to sa wasze ciaze, wasze zycie, chciecie tak, to bedzie tak robily, to chyba oczywiste, prawda? Nie zamierzam was przekonywac, zebyscie robily to czy owo inaczej, ale ja mam inny punkt widzenia, bo to moja ciaza i moje dziecko, tez mam prawo, prawda?

Zapewniam, ze napisalam wszystko to, co chcialam juz wczesniej w dwoch postach i nie zamierzam do tematu powracac i na niczym sie nie skupiam.

Chcialam wzniecic w was nieco wiecej optymizmu, a rozniecialam ogien gniewu
to pewnie to ciazowe hormony, hustawku nastrojow i wyjatkowa wrazliwosc
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2013-07-26 o 09:05
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:09   #1063
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Mysle, ze roznice beda ujawniac sie jeszcze bardziej pozniej
Jak najbardziej szanuje czyjesz zdanie, co nie zmienia faktu, ze mam inne i mam prawo o tym napisac. To, ze mam inne zdanie, nie znaczy, ze "wysmiewam" inne. Ludzie sa rozni i ja to akceptuje, zyje i pracuje w multikulturowym towarzystwie.

Czyli jak mam inna opinie niz wiekszosc to mam siedziec cicho, aby nie urazic, bo wiekszosci to sie nie spodoba, a wiekszosc moze pisac to, co chce, takze o mich wypowiedziach ?
Zreszta uwazam, ze bardzo ladnie to napisalam i bez osobistych wycieczek, nie rozumiem dlaczego tyle osob poczulo sie urazonych. Nikt nie zauwazyl, ze moj post pojawil sie po dyskusji o jedzeniu
Przede wszystkim to sa wasze ciaze, wasze zycie, chciecie tak, to bedzie tak robily, to chyba oczywiste, prawda? Nie zamierzam was przekonywac, zebyscie robily to czy owo inaczej, ale ja mam inny punkt widzenia, bo to moja ciaza i moje dziecko, tez mam prawo, prawda?

Zapewniam, ze napisalam wszystko to, co chcialam juz wczesniej w dwoch postach i nie zamierzam do tematu powracac i na niczym sie nie skupiam.

Chcialam wzniecic w was nieco wiecej optymizmu, a rozniecialam ogien gniewu
to pewnie to ciazowe hormony, hustawku nastrojow i wyjatkowa wrazliwosc
Bo to jak w małżeństwie -docieramy się powoli
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:14   #1064
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Bo to jak w małżeństwie -docieramy się powoli
I na pewno sie dotrzemy
Z dziewczynami z mojego poprzedniego ciazowego watku "znamy sie" juz piec lat, sporo sie wykruszylo po drodze, szczegolnie juz po porodzie, ale kilka niedobitkow zostalo i jest bardzo fajnie.
Takie watki naprawde pomagaja przezyc ciaze , a szczegolnie czas po .
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:17   #1065
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
I na pewno sie dotrzemy
Z dziewczynami z mojego poprzedniego ciazowego watku "znamy sie" juz piec lat, sporo sie wykruszylo po drodze, szczegolnie juz po porodzie, ale kilka niedobitkow zostalo i jest bardzo fajnie.
Takie watki naprawde pomagaja przezyc ciaze , a szczegolnie czas po .

Ja również utrzymuje kontakt z dziewczynami z poprzedniego ciążowego wątku .
U mnie właśnie najgorzej było po porodzie. W ciąży miałam czas na wizażowanie, a po porodzie słabo zaglądałam na wątek. Ale mamy swój klub i kontakt na fb więc byłam i jestem na bieżąco .
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:17   #1066
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Czyli jak mam inna opinie niz wiekszosc to mam siedziec cicho, aby nie urazic, bo wiekszosci to sie nie spodoba, a wiekszosc moze pisac to, co chce, takze o mich wypowiedziach ?
Ja myślę że dyskusja rozgorzała bardziej po słowach koleżanki która niefortunnie porównała robienie USG do pitu pitu Ja osobiście absolutnie nie czuje sie urażona takimi postami ale widać że są osoby mnie i bardziej wrażliwe I oczywiście nie wpadajmy ze skrajności w skrajność że masz nie pisać i siedzieć cicho, bo tego tutaj nikt nie powiedział
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html




katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:18   #1067
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Bo to jak w małżeństwie -docieramy się powoli
Ano

Dzisiaj mam wizytę z nowym lekarzem - ale to dopiero za 9 godzin
Mam nadzieję, że ten potraktuje mnie trochę bardziej indywidualnie niż tamten, no i przede wszystkim że wszystko będzie dobrze
Czasem (ale tylko czasem ) zazdroszczę Wam tych Waszych mdłości - chociaż czujecie, że jesteście w ciąży
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:20   #1068
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Ano

Dzisiaj mam wizytę z nowym lekarzem - ale to dopiero za 9 godzin
Mam nadzieję, że ten potraktuje mnie trochę bardziej indywidualnie niż tamten, no i przede wszystkim że wszystko będzie dobrze
Czasem (ale tylko czasem ) zazdroszczę Wam tych Waszych mdłości - chociaż czujecie, że jesteście w ciąży
Trzymam kciuki za wizytę
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:21   #1069
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Moja "przyjaciółka" dobiła mnie kolejny raz.
W ogóle miałyśmy dość długą przerwę w kontaktach. Ja miałam już dość tego, że ciągle mnie wykorzystuje i w ogóle miałyśmy mega kłótnię.
Od paru tygodni było między nami lepiej i już miałam nadzieję, że coś się poprawi. I ona jako matka 2 córek, liczyłam że będzie wsparciem i pomocą w ciąży.
Wczoraj walnęła ten tekst o poronieniu. Dziś przyjechała do mnie do pracy, pożyczyć parę groszy.
Ja i TŻ pracujemy ale teraz mamy masę wydatków. Nie mamy pralki, lodówki, mieszkanie wynajęte ale do remontu. Ciąża trochę nas zaskoczyła ale nie będziemy rezygnować z wyjazdu nad morze, bo ja nie byłam nad morzem 26 lat i naprawdę to dla mnie ważne wydarzenie.
A ona pożycz kasę, znowu... Nic się nie zmieniło.
Jeszcze siedzi na korytarzu i w głos: będziesz mieć dobrze, rok macierzyńskiego, mama ci będzie z dzieckiem siedzieć, oboje pracujecie. A przez korytarz największa plotkara w mojej pracy.
Ja mówię: opanuj się trochę! dziewczyno!

Mam dość "przyjaciółeczek". Wszystkie są po jednych pieniądzach.
Zazdrość i żal. O co?
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 09:22   #1070
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Zapomnialam napisac, ze kolejne usg mam 2 sierpnia, czyli za tydzien. Mam nadzieje, ze akcja serca juz bedzie i moj lekarz powie mi, kiedy mam termin porodu.
Na wizycie smial sie, bo mu powiedzialam "Frank po co ty chcesz mnie tak wczesnie widziec, pewnie jeszcze nic nie bedzie widac". Ja wiem, ze OM mialam 8 maja i moje kolezanki spanikowaly, ze jestem juz w 11tc i za niedlugo bedzie za pozno na badania genetyczne, a tu watpliwosci co do tygodnia ciazy, na nic moje przekonywania, ze wynik bety zbiega sie z tym, kiedy wg mnie zaszlam w ciaze i mam jeszcze duzo czasu.

Ide sie szykowac do wyjscia, za oknem bezchmurne niebo, normalnie bym sie cieszyla, ale teraz to tak nie bardzo, pewnie spoce sie zaraz za progiem . Antosia jednak trzeba przewietrzyc, po drodze zrobic zakupy, a i pojawic sie na chwile w pracy na tym tea party. Tylko jak im powiedziec, ze nie zostane na zebraniu oddzialowym za raz po party? Z czterolatkiem to sie niestety nie da. Ciekawe, czy moge liczyc na wyrozumialosc? Jeszcze musze pogadac z oddzialowa o dyzurach i boje sie wyniku tej rozmowy
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:26   #1071
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Zapomnialam napisac, ze kolejne usg mam 2 sierpnia, czyli za tydzien. Mam nadzieje, ze akcja serca juz bedzie i moj lekarz powie mi, kiedy mam termin porodu.
Na wizycie smial sie, bo mu powiedzialam "Frank po co ty chcesz mnie tak wczesnie widziec, pewnie jeszcze nic nie bedzie widac". Ja wiem, ze OM mialam 8 maja i moje kolezanki spanikowaly, ze jestem juz w 11tc i za niedlugo bedzie za pozno na badania genetyczne, a tu watpliwosci co do tygodnia ciazy, na nic moje przekonywania, ze wynik bety zbiega sie z tym, kiedy wg mnie zaszlam w ciaze i mam jeszcze duzo czasu.

Ide sie szykowac do wyjscia, za oknem bezchmurne niebo, normalnie bym sie cieszyla, ale teraz to tak nie bardzo, pewnie spoce sie zaraz za progiem . Antosia jednak trzeba przewietrzyc, po drodze zrobic zakupy, a i pojawic sie na chwile w pracy na tym tea party. Tylko jak im powiedziec, ze nie zostane na zebraniu oddzialowym za raz po party? Z czterolatkiem to sie niestety nie da. Ciekawe, czy moge liczyc na wyrozumialosc? Jeszcze musze pogadac z oddzialowa o dyzurach i boje sie wyniku tej rozmowy
Dzisiaj będziesz rozmawiała z oddziałową?
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:30   #1072
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Ja również utrzymuje kontakt z dziewczynami z poprzedniego ciążowego wątku .
U mnie właśnie najgorzej było po porodzie. W ciąży miałam czas na wizażowanie, a po porodzie słabo zaglądałam na wątek. Ale mamy swój klub i kontakt na fb więc byłam i jestem na bieżąco .
Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
I oczywiście nie wpadajmy ze skrajności w skrajność że masz nie pisać i siedzieć cicho, bo tego tutaj nikt nie powiedział
Oczywiscie, myslalam, ze buzka sugeruje ton mojej wypowiedzi.
Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam wizytę z nowym lekarzem - ale to dopiero za 9 godzin
Mam nadzieję, że ten potraktuje mnie trochę bardziej indywidualnie niż tamten, no i przede wszystkim że wszystko będzie dobrze
Czasem (ale tylko czasem ) zazdroszczę Wam tych Waszych mdłości - chociaż czujecie, że jesteście w ciąży
trzymam kciuki
tez nie mam mdlosci, a wiec w kupie niech nam bedzie razniej
Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Mam dość "przyjaciółeczek". Wszystkie są po jednych pieniądzach.
Zazdrość i żal. O co?
Pewnie ucielabym kontakty, a o pozyczaniu pieniedzy wyrazilabym sie jasno, ze nie pozycze do konca ciazy i dlugo potem.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Dzisiaj będziesz rozmawiała z oddziałową?
Tak, chodzi glownie o to, zebym dostala dyzury tak jak potrzebuje, kiedy moj syn zacznie szkole i bedzie mial ferie, bo na urlop w tym czasie juz sie nie zalapalam, wiec musze kombinowac.
Na razie bede pracowac tak jak pracuje, bo czuje sie dobrze.

Do zobaczenia pozniej
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:36   #1073
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość

Mam dość "przyjaciółeczek". Wszystkie są po jednych pieniądzach.
Zazdrość i żal. O co?
Nie wiem co ale tak czasem niestety bywa że osoby które nazywaliśmy przyjaciółmi zachowują się zupełnie jakby nimi nie byli....

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Ide sie szykowac do wyjscia, za oknem bezchmurne niebo, normalnie bym sie cieszyla, ale teraz to tak nie bardzo, pewnie spoce sie zaraz za progiem . Antosia jednak trzeba przewietrzyc, po drodze zrobic zakupy, a i pojawic sie na chwile w pracy na tym tea party. Tylko jak im powiedziec, ze nie zostane na zebraniu oddzialowym za raz po party? Z czterolatkiem to sie niestety nie da. Ciekawe, czy moge liczyc na wyrozumialosc? Jeszcze musze pogadac z oddzialowa o dyzurach i boje sie wyniku tej rozmowy
O widze że mamy synków w tym samym wieku, z tym że moj 4 latka w październiku skończy.
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html




katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:36   #1074
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Ano

Dzisiaj mam wizytę z nowym lekarzem - ale to dopiero za 9 godzin
Mam nadzieję, że ten potraktuje mnie trochę bardziej indywidualnie niż tamten, no i przede wszystkim że wszystko będzie dobrze
Czasem (ale tylko czasem ) zazdroszczę Wam tych Waszych mdłości - chociaż czujecie, że jesteście w ciąży
Na pewno bedzie dobrze daj znac co i jak
Ja mam wizyte w poniedzialek a ze moja lekarka jest na urlopie to bedzie przyjmowal ''dziadek'' Dawno nie bylam u faceta-juz zapomnialam jak to jest Zobaczymy czy cos (jak to moja lekarka dala mi do zrozumienia) z tej ciazy wyniknie
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:50   #1075
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Nie wiem co ale tak czasem niestety bywa że osoby które nazywaliśmy przyjaciółmi zachowują się zupełnie jakby nimi nie byli....
Pokazała mi tylko, że nic się nie zmieniła. Zero taktu. Aż mi się odechciało z nią gadać.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Pewnie ucielabym kontakty, a o pozyczaniu pieniedzy wyrazilabym sie jasno, ze nie pozycze do konca ciazy i dlugo potem.
Nie pożyczyłam jej, bo nie miałam grosza w portfelu. W środę wyjeżdżamy, jeszcze jutro idziemy na imieniny i musiałam kupić prezent. Na szczęście jest dużo promocji i kupiłam fajny T-shirt w Reserved za niedużą cenę. I TŻ koszulę w kratkę. Prześliczną ( nie mogłam się powstrzymać)
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:52   #1076
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Moja "przyjaciółka" dobiła mnie kolejny raz.
W ogóle miałyśmy dość długą przerwę w kontaktach. Ja miałam już dość tego, że ciągle mnie wykorzystuje i w ogóle miałyśmy mega kłótnię.
Od paru tygodni było między nami lepiej i już miałam nadzieję, że coś się poprawi. I ona jako matka 2 córek, liczyłam że będzie wsparciem i pomocą w ciąży.
Wczoraj walnęła ten tekst o poronieniu. Dziś przyjechała do mnie do pracy, pożyczyć parę groszy.
Ja i TŻ pracujemy ale teraz mamy masę wydatków. Nie mamy pralki, lodówki, mieszkanie wynajęte ale do remontu. Ciąża trochę nas zaskoczyła ale nie będziemy rezygnować z wyjazdu nad morze, bo ja nie byłam nad morzem 26 lat i naprawdę to dla mnie ważne wydarzenie.
A ona pożycz kasę, znowu... Nic się nie zmieniło.
Jeszcze siedzi na korytarzu i w głos: będziesz mieć dobrze, rok macierzyńskiego, mama ci będzie z dzieckiem siedzieć, oboje pracujecie. A przez korytarz największa plotkara w mojej pracy.
Ja mówię: opanuj się trochę! dziewczyno!

Mam dość "przyjaciółeczek". Wszystkie są po jednych pieniądzach.
Zazdrość i żal. O co?
Po co w ogóle się z nią spotykasz?
Myślę, że powinnaś ograniczyć kontakty - właśnie w takich chwilach jesteśmy w stanie się przekonać na kogo można liczyć a na kogo nie.

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Na pewno bedzie dobrze daj znac co i jak
Ja mam wizyte w poniedzialek a ze moja lekarka jest na urlopie to bedzie przyjmowal ''dziadek'' Dawno nie bylam u faceta-juz zapomnialam jak to jest Zobaczymy czy cos (jak to moja lekarka dala mi do zrozumienia) z tej ciazy wyniknie
Dam znać na pewno - mam nadzieję, że będzie to kolejna dobra wiadomość na wątku
Co do ginekologów to ja właśnie zawsze chodzę do facetów, byłam dwa razy u kobiety i obie zbadały mnie tak niedelikatnie, że jeszcze długo potem czułam wizytę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:54   #1077
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość

w oscypkach i innych serach albo produktach gdzie uzyto niespasteryzowanego mleka w tatarze i bewsztyku czai sie listeroza ona jest głównie niebezpieczna dla naszych dzieciaków w brzuchach
szit nie pomyślałam o oscypkach muszę uważać, bo je kocham

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny.
Przez dwa dni bolały mnie plecy, a dziś jak ręką odjął. Moja przyjaciółka, jak jej powiedziałam, że bolą mnie plecy powiedziała:
"Oj, to chyba coś złego się stanie" i mnie totalnie dobiła
Noszzzz jak tak można!! nie rozumiem i jeszcze te pieniądze i gadanie, że będziesz sie mieć fajnie bo rok macierzyńskiego wrrrrr

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość

Byłam wczoraj w szpitalu, wszystko OK.
Nie widać jeszcze nic w jamie macicy -prócz niewielkiej ilości płynu w zatoce Douglasa. Lekarka powiedziała,że to dopiero 2 dni po miesiączce więc nic dziwnego ,że nic nie widać. Prosiła jedynie by powtórzyć BHCG. Powiedziała,że jak przyrośnie o min. 66 % to mam się nie martwić i czekać do 7-8 t.c. na wizytę,
przynajmniej cię uspokoili


Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
hej, u mnie dobrze, od tamtego razu żadnego plamienia nie mam, czuje sie dobrze.
usg nie miałam,lekarz któy mnie przyjmował nie był zbyt miły, w czerwcu jak poroniłam tez na niego trafiłam i nwet mnie zbadac nie chciał, a teraz przynajmniej zbadał, i był bardziej przyjemny niż ostatnio choć jego tekst dotyczacy seksu "co,nie mogłaś sie powstrzymać?" myślałam że sie spale ze wstydu, ale trudno, stało isę jak sie stało.
Japierdziele co za cham!!!!!!!!!!!
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:10   #1078
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

[QUOTE=nadzwyczajna;419607 62]Witajcie dziewczyny.
Przez dwa dni bolały mnie plecy, a dziś jak ręką odjął. Moja przyjaciółka, jak jej powiedziałam, że bolą mnie plecy powiedziała:
"Oj, to chyba coś złego się stanie" i mnie totalnie dobiła
Martwię się czy wszystko OK. Boję się. Tyle się słyszy o stracie dziecka, o obumieraniu zarodka etc.
Nie mam żadnych plamień, dobrze się czuję, a ona mi tak dowaliła, że ból pleców to na pewno znak, że poronię. No myślałam, że umrę.
Mój TŻ mnie wczoraj wymasował i chyba pomogło bo dziś już bez bólu.

Ja pierniczejak mozna tak do ciezarnej powiedziec???znawczyni sie znalazla...kochana nie martw sie mnie tez czasem plecki bola ale wszedzie pisze ze to normalne i moze sie nasilac od 8tc,niby takie nic a juz sie rozpycha wszytsko dobrze zapytaj lekarza na nastepnej wizycie jak cie to martwi.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Moja "przyjaciółka" dobiła mnie kolejny raz.
W ogóle miałyśmy dość długą przerwę w kontaktach. Ja miałam już dość tego, że ciągle mnie wykorzystuje i w ogóle miałyśmy mega kłótnię.
Od paru tygodni było między nami lepiej i już miałam nadzieję, że coś się poprawi. I ona jako matka 2 córek, liczyłam że będzie wsparciem i pomocą w ciąży.
Wczoraj walnęła ten tekst o poronieniu. Dziś przyjechała do mnie do pracy, pożyczyć parę groszy.
Ja i TŻ pracujemy ale teraz mamy masę wydatków. Nie mamy pralki, lodówki, mieszkanie wynajęte ale do remontu. Ciąża trochę nas zaskoczyła ale nie będziemy rezygnować z wyjazdu nad morze, bo ja nie byłam nad morzem 26 lat i naprawdę to dla mnie ważne wydarzenie.
A ona pożycz kasę, znowu... Nic się nie zmieniło.
Jeszcze siedzi na korytarzu i w głos: będziesz mieć dobrze, rok macierzyńskiego, mama ci będzie z dzieckiem siedzieć, oboje pracujecie. A przez korytarz największa plotkara w mojej pracy.
Ja mówię: opanuj się trochę! dziewczyno!

Mam dość "przyjaciółeczek". Wszystkie są po jednych pieniądzach.
Zazdrość i żal. O co?
No teraz to tylko zostaloale wiesz co ona jest wredna w gruncie rzeczy,i mysle ze na pewno chodzi tutaj o zazdrosc ale po co,nigdy nie pojme jak mozna komus zazdroscic powinna byc wdzieczna ze ma taka osobe jak ty na ktora moze zawsze liczyc!
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:11   #1079
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

to jeszcze nic w porównaniu do tego co przeszłam gdy poroniłam, beta mi spadła więc pojechałam do szpitala myślac ze jeszcze moze da sie uratowąc maleństwo, a jego tekst to "czego od nas oczekujesz?",mówie żby mnie któs przebadał, a on "a po co?", mówię ze trace kolejną ciąże , rozpłakałam sie, nie wiedziałąm już co robić, a on mi na to że to nie była ciaża, tylko poprostu miesiaczka mi sie przesunęła, myślałam ze zabije go, i kazał mi wrócic do domu i czekac aż wszystko ze mnie wypłynie,zbadał mni ei powiedział zę już się zaczyna krwawienie, bólu jaki przeżyałm nigdy nie zapomne, ale nie dostałam nic przeciwbólowego, nie powiedział ze tak bedzie to bolało. a teraz mi powiedział ze jak kobiecie zależy na ciaży to od jej początku do conajmniej 12 tyg zero seksu, ale skad mogłam wiedziec, przecież pytałam swojego lekarza, to nie zabronił tylko powidział ż edelikatnie. każdy lekarz inaczej podchodzi chyba.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:12   #1080
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Teqiba

Dzisiaj mam wizytę z nowym lekarzem - ale to dopiero za 9 godzin
Mam nadzieję, że ten potraktuje mnie trochę bardziej indywidualnie niż tamten, no i przede wszystkim że wszystko będzie dobrze
Czasem (ale tylko czasem ) zazdroszczę Wam tych Waszych mdłości - chociaż czujecie, że jesteście w ciąży [/QUOTE]


Trzymam za wizyte bedzie dobrze !fajnie zobaczysz swoja fasolke
A co do mdlosci to nie znasz dnia ani godziny a jak ci tak bardzo zalezy to moge ci swoje oddac
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.