Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć II część naszego wątku?
Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz.2 21 38,18%
Przyszła wiosna będzie nasza, każda będzie miała swojego Bobasa - mamusie III/IV 2014 cz. 2 0 0%
Choć jesień już zagęszcza ruchy, to my się nie smucimy - podziwiamy rosnące brzuchy 0 0%
Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 2014 cz. 2 26 47,27%
Połowa jeszcze rzyga, za niedługo im przejdzie chyba -mamusie III/IV 2014 cz. 2 8 14,55%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-26, 12:09   #1111
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Nie będzie wizyty dzisiaj
Dzwoniła właśnie babeczka z przychodni - na poniedziałek przełożone - chcą żebym oszalała

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
No i ciężko zastanawiam się nad zmiana lekarza.
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości - to zmień póki jeszcze jest wcześnie, później już będzie Ci coraz trudniej i zostaniesz z lekarzem któremu nie ufasz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 12:15   #1112
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
No to ja sie melduje. Maly (jestem prawie pewna, ze tochlopak) rosnie i crl dokladnie pokrywa sie z terminem z miesiaczki. Dostalam karte ciazy, tylkocisnienie mam wyzsze- reszta w porzadku.
Maly wyglada juz jakmaly czlowiek, serducho bije mooooocno. Nastepna wizyta 02.09.
co do pracy- w Niemczech dla lekarek jest inaczej niz w pl- ograniczaja mocno obowiazki, ale zwolnienia od razu nie. Mam pogadac za miesiac jak sie sprawy maja.
Gratuluję Masz tak mocne przeczucie? Trzeba gdzieś pozapisywać nasze przewidywania i zobaczymy ile się spełni Mi jeszcze intuicja nic nie podpowiada.

Właśnie przyszedł mi Bobasowy dziennik Chyba fajny będzie, choć jak zawsze jest kilka, jak dla mnie, niepotrzebnych rzeczy. Na Allegro zapłaciłam 23 zł z przesyłką i to też mi się podoba

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Nie będzie wizyty dzisiaj
Dzwoniła właśnie babeczka z przychodni - na poniedziałek przełożone - chcą żebym oszalała
Nie przejmuj się - weekendy zawsze szybko mijają
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 12:32   #1113
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Gratuluję Masz tak mocne przeczucie? Trzeba gdzieś pozapisywać nasze przewidywania i zobaczymy ile się spełni Mi jeszcze intuicja nic nie podpowiada.
Ja od samego początku czuję, że to będzie dziewczynka. Mój TŻ mówi, że będzie syn, ale co on tam wie
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 12:42   #1114
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Ale ten wątek leci! Byłam rano, wracam teraz i już dwie strony nadrabiania

Cytat:
Napisane przez 12mu05 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczynki

widzę, że rozgorzała dyskusja na temat tego częstego USG i naszej "paranoi", to i ja się w tym temacie wypowiem
w pierwszej ciąży u mnie również było zero paniki, do gina byłam umówiona dopiero w 11 tc, cały czas pracowałam, nigdy do głowy mi nie przyszło, że z dziecinką mogłoby się cokolwiek niedobrego dziać. Zresztą wszystko zawsze jak w zegarku Była mega radość, sam optymizm i mnóstwo planów. I potem koszmar... plamienie.. i zanim poszłam do gina na tą wizytę to wylądowałam w klinice i dzidzi odeszła.. nic się nie dało zrobić.. I wtedy pierwszy raz weszłam na fora i zobaczyłam że nie dość że nie jestem sama, to jeszcze że takich tragedii jest coraz więcej. 1,5 roku trwało moje dochodzenie do siebie... A poczucie winy, że mogłam coś zrobić pozostało do dziś. To dlatego teraz, jak wyszły 2 kreski od razu wizyta, od razu USG i pełna kontrola czy wszystko ok. Bo prawda jest taka, że czasem nic nie możemy zrobić, żeby uratować fasolkę, a czasem wystarczy niewiele. A ten pesymizm?Ta paranoja? Wydaje mi się, że to po to by nie zapeszyć i by w razie najgorszego, być na to przygotowanym. Bo 2 kreski na teście nie zawsze konczy się zdrowym bobaskiem za 9m-cy..
A kontrole? Badania? to USG co 3-4 tg? To uspokaja.. bo wiem, że moja Dzidzi żyje i tak od wizyty do wizyty się cieszę, że wszystko ok... a co najwazniejsze, cokolwiek by się nie stało, to wiem, że tym razem nie będę mieć wyrzutów sumienia, bo robię absolutnie wszystko by dzidzi mogła się spokojnie rozwijać.


a apropo pesymizmu i narzekań na tym wątku, to moim zdaniem to się zmieni jak wejdziemy w II trymestr wtedy nie dość, że się uspokoimy, to jeszcze przejdą te wstrętne mdłości i inne równie dokuczliwe objawy a jak już poczujemy ruchy Bobaska.... to będzie tutaj mega pozytyw i sama suuupppperrrr energia


To tyle z moich przydługich przemyśleń :P
Będę mieć na uwadze twoją historię. Ja jestem w pierwszej ciąży, mało wiem na ten temat i też wolę iść do lekarza i zobaczyć czy z fasolką wszystko ok.
To zapewni mi spokój, a w razie czego szybką pomoc lekarską

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Jasne, że też się może nie ucieszyłam z mdłości, ale ucieszyłam się, że Bejbik pokazuje w ten sposób, że rośnie
I mam tak samo, jak opisałaś powyżej

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------


Przesadziła z tym czarnowidztwem
TŻ-ci mają niesamowitą moc... "ręce, które leczą"
Ja się swojego wczoraj zapytałam "a kochasz mnie tak podwójnie?", a On "kocham Cię 7mm więcej"

Też się swojego o to zapytam

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
hej, u mnie dobrze, od tamtego razu żadnego plamienia nie mam, czuje sie dobrze.
usg nie miałam,lekarz któy mnie przyjmował nie był zbyt miły, w czerwcu jak poroniłam tez na niego trafiłam i nwet mnie zbadac nie chciał, a teraz przynajmniej zbadał, i był bardziej przyjemny niż ostatnio choć jego tekst dotyczacy seksu "co,nie mogłaś sie powstrzymać?" myślałam że sie spale ze wstydu, ale trudno, stało isę jak sie stało.
Co za cham! Powinien być rzeźnikiem, a nie lekarzem.

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
To moje plamienie było jedynie delikatne na papierze toaletowym ,gdybym się nie przyjrzała to nawet bym nie zwróciła na to uwagi . Wkładka czysta.
Ja mam paranoję i używam tylko białego papieru toaletowego, żeby w razie czego zauważyć

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Ano

Dzisiaj mam wizytę z nowym lekarzem - ale to dopiero za 9 godzin
Mam nadzieję, że ten potraktuje mnie trochę bardziej indywidualnie niż tamten, no i przede wszystkim że wszystko będzie dobrze
Czasem (ale tylko czasem ) zazdroszczę Wam tych Waszych mdłości - chociaż czujecie, że jesteście w ciąży
Już tylko kilka godzin
Ja czekam do wtorku..
Daj znać jak twoja fasolka się czuje

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Moja "przyjaciółka" dobiła mnie kolejny raz.
W ogóle miałyśmy dość długą przerwę w kontaktach. Ja miałam już dość tego, że ciągle mnie wykorzystuje i w ogóle miałyśmy mega kłótnię.
Od paru tygodni było między nami lepiej i już miałam nadzieję, że coś się poprawi. I ona jako matka 2 córek, liczyłam że będzie wsparciem i pomocą w ciąży.
Wczoraj walnęła ten tekst o poronieniu. Dziś przyjechała do mnie do pracy, pożyczyć parę groszy.
Ja i TŻ pracujemy ale teraz mamy masę wydatków. Nie mamy pralki, lodówki, mieszkanie wynajęte ale do remontu. Ciąża trochę nas zaskoczyła ale nie będziemy rezygnować z wyjazdu nad morze, bo ja nie byłam nad morzem 26 lat i naprawdę to dla mnie ważne wydarzenie.
A ona pożycz kasę, znowu... Nic się nie zmieniło.
Jeszcze siedzi na korytarzu i w głos: będziesz mieć dobrze, rok macierzyńskiego, mama ci będzie z dzieckiem siedzieć, oboje pracujecie. A przez korytarz największa plotkara w mojej pracy.
Ja mówię: opanuj się trochę! dziewczyno!

Mam dość "przyjaciółeczek". Wszystkie są po jednych pieniądzach.
Zazdrość i żal. O co?
yyyy.... i ty ją nazywasz przyjaciółką
Pewnie się obraziła, bo nie pożyczyłaś jej pieniędzy

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
to jeszcze nic w porównaniu do tego co przeszłam gdy poroniłam, beta mi spadła więc pojechałam do szpitala myślac ze jeszcze moze da sie uratowąc maleństwo, a jego tekst to "czego od nas oczekujesz?",mówie żby mnie któs przebadał, a on "a po co?", mówię ze trace kolejną ciąże , rozpłakałam sie, nie wiedziałąm już co robić, a on mi na to że to nie była ciaża, tylko poprostu miesiaczka mi sie przesunęła, myślałam ze zabije go, i kazał mi wrócic do domu i czekac aż wszystko ze mnie wypłynie,zbadał mni ei powiedział zę już się zaczyna krwawienie, bólu jaki przeżyałm nigdy nie zapomne, ale nie dostałam nic przeciwbólowego, nie powiedział ze tak bedzie to bolało. a teraz mi powiedział ze jak kobiecie zależy na ciaży to od jej początku do conajmniej 12 tyg zero seksu, ale skad mogłam wiedziec, przecież pytałam swojego lekarza, to nie zabronił tylko powidział ż edelikatnie. każdy lekarz inaczej podchodzi chyba.
Co
A ja się pytałam mojego ginekologa o seks to powiedział, że można wszystko normalnie. Czytałam też artykuły i było tam napisane, że jak ciąża nie jest zagrożona to można uprawiać seks normalnie.
Ja wstrzymałam się do pierwszej wizyty u gin, żeby wiedzieć, że wszystko ok i potwierdzić, że można
Widać, albo zdania są podzielone, albo twój lekarz chciał zrzucić winę na ciebie

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Dzisiejsza beta 340 !!!!!!!!!!!
Brawo
A ja nie robiłam bety i nie wiem jak wzrasta Trochę zazdroszczę wam tego

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Nie, no muszę zapytać o kilka rzeczy. Bo jak nie zapytam to naprawdę się na siebie wścieknę Ale tak naprawdę chce zobaczyć że dzidziuś na USG jednak jest widoczny i że wszystko Ok. I że te głupie gadania o poronieniu nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.
To już będzie 6 tydzień. Myślicie, że cokolwiek będzie widać?
U mnie w 5t 3 d nie było jeszcze widać zarodka. A to się już chyba liczy jako 6 tydzień nie :conf used:
A w ogóle wg kalkulatorów internetowych jutro zaczynam już 10 tydzień

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
Hej!
Byłam wczoraj na usg i widzialam kropeczke
Dziś byłam pobrać mnóstwo badań i zostawiłam prawie 400 zł ale cóż...
Dostalam duphaston i L4 od poniedziałku..
Dziś zaczynam 6-ty tydzień

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super Kropeczka to najpiękniejszy widok
A ja potrzebuję kopa w pewną część ciała, żeby się wziąć za badania
Ciężko mi się rano zwlec z łóżka i jeszcze rano na czczo mam mdłości.
W dodatku ta mała, ciasna poczekalnia bez krzeseł ....

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Nie będzie wizyty dzisiaj
Dzwoniła właśnie babeczka z przychodni - na poniedziałek przełożone - chcą żebym oszalała


---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------



Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości - to zmień póki jeszcze jest wcześnie, później już będzie Ci coraz trudniej i zostaniesz z lekarzem któremu nie ufasz
Doczytałam. No to czekamy razem

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Gratuluję Masz tak mocne przeczucie? Trzeba gdzieś pozapisywać nasze przewidywania i zobaczymy ile się spełni Mi jeszcze intuicja nic nie podpowiada.

Właśnie przyszedł mi Bobasowy dziennik Chyba fajny będzie, choć jak zawsze jest kilka, jak dla mnie, niepotrzebnych rzeczy. Na Allegro zapłaciłam 23 zł z przesyłką i to też mi się podoba

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------



Nie przejmuj się - weekendy zawsze szybko mijają
A co to za dziennik?
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 12:57   #1115
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość



Wiadomo, wiadomo ale skoczyla naprawde imponujaco
Noo sporo skoczyła. Aż zajrzałam w poprzednią karte ciąży i z synkiem rosła mi o 80 % .

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
super gratuluje
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość

asia665 Ło matko, a co byś powiedziała na te bliźniaki?

Na pewno byłoby mi ciężko . Nie mogę sobie tego wyobrazić

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
super! no i nie masz się czym martwić



A ja wczoraj powtórzyłam bete i dzisiaj po południu jadę odebrać wynik. No i ciężko zastanawiam się nad zmiana lekarza.
Dziękuję
Trzymam kciuki za wynik

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość




Ja mam paranoję i używam tylko białego papieru toaletowego, żeby w razie czego zauważyć





U mnie w 5t 3 d nie było jeszcze widać zarodka. A to się już chyba liczy jako 6 tydzień nie :conf used:
A w ogóle wg kalkulatorów internetowych jutro zaczynam już 10 tydzień
Ad.1 Ja mam papier w kwiatki
Ad.2 U mnie w I ciąży zarodek i serduszko było późno .
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 12:57   #1116
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

Chciałabym (jeszcze nieśmiało) do Was dołączyć Są dwie krechy, nie byłam jeszcze u lekarza (myślę, że pójdę w przyszłym tyg.)
Mamy już jednego synka - Antosia, który ma rok i 3 m-ce, więc między dzieciakami szykuje się niespełna dwa lata różnicy
Termin obstawiam na drugą połowę marca (cykle jeszcze moooocno nieregularne po KP)
Witamy kolejną marcóweczkę
Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Dzisiejsza beta 340 !!!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Wzrost prawie o 300% .Może to bliźniaki? hahaha
Brawo za betę!!! Oj szykują się bliźniaki na naszym wątku
Na wątku mam styczniowo/lutowych ktoś pisał że wysoki przyrost bety MOŻE (nie musi) oznaczać dziewczynkęcytuję"
" jeśli po 2 dniach przyrost jest większy niż "norma" to może to wskazywać na dziewczynkę"
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:03   #1117
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Chciałam się przypomnieć, że prosiłam o wpisanie mnie na listę
OM 25.05 2013, wiek 24 lata
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 13:04   #1118
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość


Brawo za betę!!! Oj szykują się bliźniaki na naszym wątku
Na wątku mam styczniowo/lutowych ktoś pisał że wysoki przyrost bety MOŻE (nie musi) oznaczać dziewczynkęcytuję"
" jeśli po 2 dniach przyrost jest większy niż "norma" to może to wskazywać na dziewczynkę"
Czytałam jedynie o możliwości ciąży mnogiej i zaśniadzie groniastym .
Cieszę się,że beta szybko rośnie,w środe mam wizyte więc gin już może zobaczy pęcherzyk ciążowy?
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:07   #1119
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Chciałam się przypomnieć, że prosiłam o wpisanie mnie na listę
OM 25.05 2013, wiek 24 lata
Przepraszam za pominięcie w tym gąszczu postów nie łatwo coś przeoczyćdopisz proszę TP (termin porodu) i jeżeli chcesz swoje imię

Dziewczyny aby więcej się taka sytuacja nie powtarzała Proszę wszystkie chętne chcące się dopisać na listę o PW (prywatna wiadomość)
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:10   #1120
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Ale ten wątek leci! Byłam rano, wracam teraz i już dwie strony nadrabiania

Co
A ja się pytałam mojego ginekologa o seks to powiedział, że można wszystko normalnie. Czytałam też artykuły i było tam napisane, że jak ciąża nie jest zagrożona to można uprawiać seks normalnie.
Ja wstrzymałam się do pierwszej wizyty u gin, żeby wiedzieć, że wszystko ok i potwierdzić, że można
Widać, albo zdania są podzielone, albo twój lekarz chciał zrzucić winę na ciebie

Super Kropeczka to najpiękniejszy widok
A ja potrzebuję kopa w pewną część ciała, żeby się wziąć za badania
Ciężko mi się rano zwlec z łóżka i jeszcze rano na czczo mam mdłości.
W dodatku ta mała, ciasna poczekalnia bez krzeseł ....[COLOR="Silver"]

A co to za dziennik?
Też byłam w szoku, jak się rozpędzamy Mi lekarka powiedziała, że spokojnie można się kochać, więc bez jaj... Dalej nie mogę niemal uwierzyć, że ten człowiek mógł się tak zachowywać - "lekarz".
Mnie też własnie na czczo mdli i się trochę boję, ale to pójdę za jakieś półtora tygodnia, bo pisałyście na poczatku, że najlepiej jak najświeższe wyniki.
A ten Bobasowy dziennik, to taki dziennik ciąży i pierwszego roku życia dziecia. Ja tu akurat kupiłam: http://allegro.pl/bobasowy-dziennik-...391685084.html Polecił ktoś na forum, ale nie pamiętam w tej chwili kto Spoko jest, bo segregator to wpinasz i wypinasz co chcesz
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:10   #1121
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Przepraszam za pominięcie w tym gąszczu postów nie łatwo coś przeoczyćdopisz proszę TP (termin porodu) i jeżeli chcesz swoje imię

Nie gniewam się
Imię Angelika
TP: niestety zapomniałam zapytać z kalkulatora internetowego: 01.03 2014
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 13:11   #1122
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Przepraszam za pominięcie w tym gąszczu postów nie łatwo coś przeoczyćdopisz proszę TP (termin porodu) i jeżeli chcesz swoje imię

Dziewczyny aby więcej się taka sytuacja nie powtarzała Proszę wszystkie chętne chcące się dopisać na listę o PW (prywatna wiadomość)
Może napisz to w pierwszym poście, wtedy kto nowy przyjdzie będzie to wiedział
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:13   #1123
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

Chciałabym (jeszcze nieśmiało) do Was dołączyć Są dwie krechy, nie byłam jeszcze u lekarza (myślę, że pójdę w przyszłym tyg.)
Mamy już jednego synka - Antosia, który ma rok i 3 m-ce, więc między dzieciakami szykuje się niespełna dwa lata różnicy
Termin obstawiam na drugą połowę marca (cykle jeszcze moooocno nieregularne po KP)
Gratuluję

arletka1313, po prostu brak słów na takiego chama... co to za podejście do pacjenta, do kobiety

nadzwyczajna, Twoja koleżanka przypomina mi trochę moją... Wszystkie nieporozumienia wynikały z różnicy wieku, a raczej podejściu do życia... Gdy ja zostałam mężatką i pracowałam na cały etat ona prowadziła szalone studenckie życie i miała mi za złe, że z nią nie imprezowałam tyle, co wcześniej Ale potrafiła przyjść do mojej pracy i zrobić taką lipę...

asia665, gratuluję bety Rośnie książkowo
Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
Hej!
Byłam wczoraj na usg i widzialam kropeczke
Dziś byłam pobrać mnóstwo badań i zostawiłam prawie 400 zł ale cóż...
Dostalam duphaston i L4 od poniedziałku..
Dziś zaczynam 6-ty tydzień
Brawo za kropeczkę Pieniądze są po to, żeby je wydawać, a takie wydatki na dzidzię, tak nie bolą Podliczyłam, że w samym lipcu wydałam prawie 500zł z tym, że nic nie płaciłam za badania. Przy planowaniu bejbika bałam się kosztów, ale teraz wiem, że JAKOŚ sobie poradzimy

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
No to ja sie melduje. Maly (jestem prawie pewna, ze tochlopak) rosnie i crl dokladnie pokrywa sie z terminem z miesiaczki. Dostalam karte ciazy, tylkocisnienie mam wyzsze- reszta w porzadku.
Maly wyglada juz jakmaly czlowiek, serducho bije mooooocno. Nastepna wizyta 02.09.
co do pracy- w Niemczech dla lekarek jest inaczej niz w pl- ograniczaja mocno obowiazki, ale zwolnienia od razu nie. Mam pogadac za miesiac jak sie sprawy maja.
Suuuper
A jak to jest z tą intuicją? Często się sprawdza? Ja czuję, że będzie córeczka - nawet mi się śniła, ale nie wiem, dlaczego jako blondynka A rodzice i dziadkowie ciemnowłosi
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:13   #1124
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Też byłam w szoku, jak się rozpędzamy Mi lekarka powiedziała, że spokojnie można się kochać, więc bez jaj... Dalej nie mogę niemal uwierzyć, że ten człowiek mógł się tak zachowywać - "lekarz".
Mnie też własnie na czczo mdli i się trochę boję, ale to pójdę za jakieś półtora tygodnia, bo pisałyście na poczatku, że najlepiej jak najświeższe wyniki.
A ten Bobasowy dziennik, to taki dziennik ciąży i pierwszego roku życia dziecia. Ja tu akurat kupiłam: http://allegro.pl/bobasowy-dziennik-...391685084.html Polecił ktoś na forum, ale nie pamiętam w tej chwili kto Spoko jest, bo segregator to wpinasz i wypinasz co chcesz
Fajny ten dziennik ciąży
Ale ja poczekam, aż ktoś da mi w prezencie Póki co wszystko zbieram, nawet testy ciążowe jeszcze leżą
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:19   #1125
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Nie gniewam się
Imię Angelika
TP: niestety zapomniałam zapytać z kalkulatora internetowego: 01.03 2014
czyli jesteś pierwsza marcowa
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:21   #1126
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się - weekendy zawsze szybko mijają
Też tak myślę, zwłaszcza że od poniedziałku mam urlop to może też nie będzie tak źle

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Doczytałam. No to czekamy razem
Tak - czekamy razem

Ja na betach się nie znam, ale po komentarzach widzę że jest czego gratulować, więc i ja gratuluję
Ja sobie tylko temperaturę mierzę jednak żeby mieć pewność, że nic mi nie spada - najpierw chciałam się z tego wycofać, ale stwierdziłam że lepiej jednak wiedzieć.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:28   #1127
12mu05
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 540
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:

A jak to jest z tą intuicją? Często się sprawdza? Ja czuję, że będzie córeczka - nawet mi się śniła, ale nie wiem, dlaczego jako blondynka A rodzice i dziadkowie ciemnowłosi

No ciekawe czy ta nasza intuicja dobrze nam podpowiada? hihi ja się nawet w nią wschuchać nie mogę bo u mojego TZ w rodzinie same chłopaki się porodziły i wbrew rozsądkowi(który mówi, że to też chłopak) fajnie byłoby, gdyby to była dziewczynka

no ale o tym przekonamy się za kilka- kilkanaście tygodni

ale co by nie było, to i tak każda z nas będzie uchachana od ucha do ucha
12mu05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:28   #1128
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość

asia665, gratuluję bety Rośnie książkowo
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Ja na betach się nie znam, ale po komentarzach widzę że jest czego gratulować, więc i ja gratuluję
Ja sobie tylko temperaturę mierzę jednak żeby mieć pewność, że nic mi nie spada - najpierw chciałam się z tego wycofać, ale stwierdziłam że lepiej jednak wiedzieć.
Dziękuję
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:29   #1129
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Mnie też własnie na czczo mdli
A wiesz że na czczo to i mi jest jakoś tak dziwnie.
Jak zgłodnieję to koniec - muszę coś zjeść natychmiast bo jak nie to czuję się jakoś tak dziwnie słabo i mi właśnie niedobrze.

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Suuuper
A jak to jest z tą intuicją? Często się sprawdza? Ja czuję, że będzie córeczka - nawet mi się śniła, ale nie wiem, dlaczego jako blondynka A rodzice i dziadkowie ciemnowłosi
Ja intuicji nie mam żadnej - tzn. chciałabym chłopczyka, a czuję że to będzie dziewczynka, ale to czucie spowodowane jest tylko względami genetycznymi. W mojej rodzinie same dziewczynki, u TŻ też nie lepiej
No a TŻ to wiadomo jak to facet - musi być chłopiec.
A jak pytam co zrobi jak będzie dziewczyna to mówi że będzie kochał jak swoją
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 13:37   #1130
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
No to ja sie melduje. Maly (jestem prawie pewna, ze tochlopak) rosnie i crl dokladnie pokrywa sie z terminem z miesiaczki. Dostalam karte ciazy, tylkocisnienie mam wyzsze- reszta w porzadku.
Maly wyglada juz jakmaly czlowiek, serducho bije mooooocno. Nastepna wizyta 02.09.
co do pracy- w Niemczech dla lekarek jest inaczej niz w pl- ograniczaja mocno obowiazki, ale zwolnienia od razu nie. Mam pogadac za miesiac jak sie sprawy maja.
brawo za serduszko

Jeśli chodzi o płeć to ja też nie mam żadnych przeczuć. Tż chyba bardziej wolałby dziewczynkę, ale z chłopca też się będzie cieszył. Najważniejsze żeby było zdrowe
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:37   #1131
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
czyli jesteś pierwsza marcowa
No chyba, że załapię się na luty. A wolałabym

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Też tak myślę, zwłaszcza że od poniedziałku mam urlop to może też nie będzie tak źle

Tak - czekamy razem

Ja na betach się nie znam, ale po komentarzach widzę że jest czego gratulować, więc i ja gratuluję
Ja sobie tylko temperaturę mierzę jednak żeby mieć pewność, że nic mi nie spada - najpierw chciałam się z tego wycofać, ale stwierdziłam że lepiej jednak wiedzieć.
A ja za to temperatury nie mierzę, bo wtedy bym panikowała
Poza tym za mało systematyczna jestem

Cytat:
Napisane przez 12mu05 Pokaż wiadomość
No ciekawe czy ta nasza intuicja dobrze nam podpowiada? hihi ja się nawet w nią wschuchać nie mogę bo u mojego TZ w rodzinie same chłopaki się porodziły i wbrew rozsądkowi(który mówi, że to też chłopak) fajnie byłoby, gdyby to była dziewczynka

no ale o tym przekonamy się za kilka- kilkanaście tygodni

ale co by nie było, to i tak każda z nas będzie uchachana od ucha do ucha
A ja właśnie nie mam tej intuicji. No kompletna pustka
Ale wolałabym synka, wydaję mi się, że z nimi są mniejsze problemy jak dorastają.

Zastanawiam się tylko czemu mężczyznom tak zależy, żeby zawsze mieć pierwszego syna Mają jakąś urażoną dumę jak ich pierwsze dziecko jest dziewczynką czy co
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:40   #1132
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tylko czemu mężczyznom tak zależy, żeby zawsze mieć pierwszego syna Mają jakąś urażoną dumę jak ich pierwsze dziecko jest dziewczynką czy co
Przypomniało mi się: "U faceta zucha, pierwsza rodzi się dziewucha"
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:54   #1133
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Fajny tekst na pocieszenie dla Panów
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:54   #1134
12mu05
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 540
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

a ja Wam się pochwalę zdjęciem Dzidzia z ost USG czyli z środy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dzidzi.jpg (44,3 KB, 62 załadowań)
12mu05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:55   #1135
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez 12mu05 Pokaż wiadomość
a ja Wam się pochwalę zdjęciem Dzidzia z ost USG czyli z środy

ale czad, gratulacje! wielkie dziecko
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:58   #1136
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez 12mu05 Pokaż wiadomość
a ja Wam się pochwalę zdjęciem Dzidzia z ost USG czyli z środy
Ale duuuży Gratuluję
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:58   #1137
12mu05
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 540
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
ale czad, gratulacje! wielkie dziecko

Teraz jak mam doła, albo się zaczynam niepokoić o Kropka to patrzę na fotkę i banan na twarzy w sekundę a jak pyatm TZ gdzie jest Kropka? to on na mój brzuch pokazuje i na fotki
12mu05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 14:08   #1138
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Hey chciałam tylko napisać że we wtorek beta 4167 a dziś 4883 czyli bardzo słaby przyrost.... ja tak czułam od początku bo dokładnie wiedziałam kiedy mam ovulacje, wizytę mam dopiero w środę. Pewnie czeka mnie szpital
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html




katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 14:13   #1139
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez 12mu05 Pokaż wiadomość
a ja Wam się pochwalę zdjęciem Dzidzia z ost USG czyli z środy


---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Hey chciałam tylko napisać że we wtorek beta 4167 a dziś 4883 czyli bardzo słaby przyrost.... ja tak czułam od początku bo dokładnie wiedziałam kiedy mam ovulacje, wizytę mam dopiero w środę. Pewnie czeka mnie szpital
Może umów się na dzisiaj do kogokolwiek
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 14:15   #1140
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------


Może umów się na dzisiaj do kogokolwiek
Chyba nic mi to nie da, zabiegu przez weekend i tak mi napewno nie zrobią, a jak już to wolę żeby to zrobiła moja lekarka...
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html




katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.