Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć II część naszego wątku?
Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz.2 21 38,18%
Przyszła wiosna będzie nasza, każda będzie miała swojego Bobasa - mamusie III/IV 2014 cz. 2 0 0%
Choć jesień już zagęszcza ruchy, to my się nie smucimy - podziwiamy rosnące brzuchy 0 0%
Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 2014 cz. 2 26 47,27%
Połowa jeszcze rzyga, za niedługo im przejdzie chyba -mamusie III/IV 2014 cz. 2 8 14,55%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 12:34   #1261
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość






Witam się z Wami z termometrem wskazującym 37 stopni Jak sie wychodzi na zewnątrz to jak w ścianę - taki niemiłosierny bezduch...
I powiem Wam, że nie wiem gdzie się podział mój mózg. Np jak się staraliśmy to kwas foliowy brałam zawsze rano w trakcie śniadania, a teraz to by mi się chyba przydało do szyi na sznurki listek przywiązać, bo normalnie nie pamiętam i nich za nic...
U mnie 31

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

melduję się z Polski, odpoczywamy trochę u rodziców, więc pewnie będe się mało odzywać.

Jutro idę do lekarza (pierwszy raz, mam nadzieję, że coś zobaczę), prosiłabym o kciuki

Pozdrawiam Was wszystkie, trzymajcie się, i rośnijmy w siłę
Kciuki

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość




Ja potrzebuję porady. Ostatnio z mamą przetrząsałyśmy swoje szafy i mamy masę ciuchów, które są w dobrym stanie, ale albo za małe albo za duże albo nie mamy ich gdzie ubrać itp. Gdzie mogę je sprzedać? W ciucholandach nie chcą... Na allegro? Ale jak? Jako zestaw? Tablica? Jak myślicie, co by się sprawdziło?

Jeśli ubrania są w jednym rozmiarze to może jako zestaw? Na allegro pobierają opłaty,tablica.pl za free.
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 12:52   #1262
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Na ostatniej wizycie moja gin powiedziała że opalanie jest bezwzględnie zabronione kobietom w ciąży - "może doprowadzić do przedwczesnego odklejenia się łożyska" czy jakoś tak
Opalanie a opalanie różni się troche od siebie
Dla niektórych to wyjście na słońce na godzinkę a dla innych leżenie plackiem przy 37 stopniach cały dzień . Wydaje mi się że to drugie jest raczej zabronione, przecież słonce kobietom w ciazy tez jest potrzebne


Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Ja jestem brązowa ale nie jakoś szczególnie. Tak akurat. Ale ja mam taką cerę, że szybko się opalam. Trzy tygodnie temu byłam na weekend w Łebie a tam takie wiatry, że podczas siedzenia w cieniu się bardzo mocno opaliłam



Nooo to trzymam kciuki
Ja też jutro idę , ale to już moja 3 wizyta



O matko! Straszne.
Ja sie nie opalam, jak wychodzę na słońce to zawsze mam czapkę
Ale wiadomo człowiek chcąc nie chcąc na słońce wychodzi. Nie można wychodzić z domu tylko po zmroku
Tym sposobem jestem opalona
zgadzam się jak najbardziej.
Ja wczoraj byłam nad wodą i nie leżałam plackiem, troche w słońcu,.troche w cieniu troche w wodzie chcąc nie chcąc opaliłam się no ale nie zamierzam z tego powodu przegrzebać internetu w poszukiwaniu wiadomości co teraz ;(
Ja uważam że w ciąży oprócz używek typu,alkohol,papierosy,na rkotyki wszystko można tylko z głową


aaa i wczoraj obok mnie na plaży była Pani,najprawdopodobniej wczoraj po takiej ilości słońca urodziła i to było z przesadą i to wielką. Brzuch jak z bliźniakami,strój dwuczęściowy i zadowolona się opalało,wyglądało to bardzo niesmacznie !
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009

Edytowane przez Enia_
Czas edycji: 2013-07-29 o 12:54
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 13:19   #1263
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez meduzka88 Pokaż wiadomość
Hej...powiedz mi podobało ci się w Łebie? Warto tam jechać
warto
I dla tych co lubią zwiedzać i dla tych co lubią plażę
My byliśmy pod namiotem i polecam

Tylko na wydmy wynajeliśmy rowery, słyszałam , że ludzie którzy szli pieszo trochę narzekali, że daleko
Dzięki rowerom zwiedziliśmy o wiele więcej w ciągu jednego dnia

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Opalanie a opalanie różni się troche od siebie
Dla niektórych to wyjście na słońce na godzinkę a dla innych leżenie plackiem przy 37 stopniach cały dzień . Wydaje mi się że to drugie jest raczej zabronione, przecież słonce kobietom w ciazy tez jest potrzebne



zgadzam się jak najbardziej.
Ja wczoraj byłam nad wodą i nie leżałam plackiem, troche w słońcu,.troche w cieniu troche w wodzie chcąc nie chcąc opaliłam się no ale nie zamierzam z tego powodu przegrzebać internetu w poszukiwaniu wiadomości co teraz ;(
Ja uważam że w ciąży oprócz używek typu,alkohol,papierosy,na rkotyki wszystko można tylko z głową


aaa i wczoraj obok mnie na plaży była Pani,najprawdopodobniej wczoraj po takiej ilości słońca urodziła i to było z przesadą i to wielką. Brzuch jak z bliźniakami,strój dwuczęściowy i zadowolona się opalało,wyglądało to bardzo niesmacznie !

Już mnie chyba nic nie zdziwi
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 13:24   #1264
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Dzizas, jaki mam fatalny dzien. Od jutra mam urlop a jak na złość jestem sama w pracy,więc mam kocioł. Upal nie daje mi zyc, glowa mnie juz boli od tego wszystkiego. Jak nie haftuję tak zaraz chyba to zrobię
Sprzęt nawet odmawia posłuszeństwa od tego upału i przez to nic nie mogę zrobić i się wściekam,a to maleństwu nie służy.

Ale od jutra urlop. Jutro z TŻtem jedziemy do gina. Wg OM dziś jest 6tydz. 2 dzień i tak bym chciała zeby już bylo widac nasza "syrenkę" jak powiedział TŻ.
Strasznie sie martwie, ubzduralam sobie że poronię. Nie wiem skąd mi tak. TŻ mowi ze nasze ciasteczko jest w dobrym piekarniku i zebym sie nie martwila,ale tyle dziewczyn u nas u siebie tak dba a jednak traca maluszki...
Dlatego drżę o tą jutrzejszą wizytę,zwłaszcza,że jedziemy w czwartek nad morze...
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 13:30   #1265
meduzka88
Wtajemniczenie
 
Avatar meduzka88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 302
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
warto
I dla tych co lubią zwiedzać i dla tych co lubią plażę
My byliśmy pod namiotem i polecam

Tylko na wydmy wynajeliśmy rowery, słyszałam , że ludzie którzy szli pieszo trochę narzekali, że daleko
Dzięki rowerom zwiedziliśmy o wiele więcej w ciągu jednego dnia




Już mnie chyba nic nie zdziwi

Dziękuję za opinię
Życzę bezproblemowej ciąży
__________________
Nasz kochany Synuś Piotruś 14.04.2014r.

http://www.suwaczki.com/tickers/860i2n0a6g42567u.png
meduzka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 13:46   #1266
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Odp: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
A dziś dla utrwalenia opalenizny smaruje sie balsamem brązującym z Lirene, polecam !
Mogłabyś podać pełna nazwę - chętnie skorzystam ze sprawdzonego balsamu Muszę zrobić coś z moimi białymi nogami
Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
Jutro idę do lekarza (pierwszy raz, mam nadzieję, że coś zobaczę), prosiłabym o kciuki

Pozdrawiam Was wszystkie, trzymajcie się, i rośnijmy w siłę
ściskam mocno!
Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Ja też jutro idę , ale to już moja 3 wizyta


O matko! Straszne.
Ja sie nie opalam, jak wychodzę na słońce to zawsze mam czapkę
Ale wiadomo człowiek chcąc nie chcąc na słońce wychodzi. Nie można wychodzić z domu tylko po zmroku
Tym sposobem jestem opalona
Ja dziś wpadnę do mojego gina, ale tylko po to, żeby założyć nową kartę ciąży I od tego chodzenia dom-praca-dom + gin, sklepy mam opalone ramiona i ręce, a nogi potrzebują dobrego balsamu brązującego

Dziewczyny, siedzę w pracy od 8:00 i dopiero ok. 12:00 przeszły mi mdłości, a tak siedziałam pół żywa i oczywiście nic nie zrobiłam
Najchętniej przychodziłabym do pracy tylko na kilka godzin... Ciekawe, czy to przejdzie...
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 14:38   #1267
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Odp: Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Ja jestem brązowa ale nie jakoś szczególnie. Tak akurat. Ale ja mam taką cerę, że szybko się opalam. Trzy tygodnie temu byłam na weekend w Łebie a tam takie wiatry, że podczas siedzenia w cieniu się bardzo mocno opaliłam
Zazdroszcze takiego opalania

Ja wlasnie o takim opalaniu plackiem mowie, bo ja tylko tak sie opalam - godzinne spacery nic nie daja

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Strasznie sie martwie, ubzduralam sobie że poronię. Nie wiem skąd mi tak. TŻ mowi ze nasze ciasteczko jest w dobrym piekarniku i zebym sie nie martwila,ale tyle dziewczyn u nas u siebie tak dba a jednak traca maluszki...
Dlatego drżę o tą jutrzejszą wizytę,zwłaszcza,że jedziemy w czwartek nad morze...
Nie wmawiaj sobie. Nastawienie duzo daje, ono po prostu nie moze byc zle. Fasolka czuje to co Ty - musisz ja wspierac.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 15:00   #1268
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, jednak na współczesne ciąże szkodliwy wpływ mają zanieczyszczenie środowiska, chemia, konserwanty w żywności itd. tego dziś jest dużo więcej jak kiedyś
Każde czasy miały coś. Kiedyś były złe warunki życia, choroby przewlekle i złe odżywianie.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Dzizas, jaki mam fatalny dzien. Od jutra mam urlop a jak na złość jestem sama w pracy,więc mam kocioł. Upal nie daje mi zyc, glowa mnie juz boli od tego wszystkiego. Jak nie haftuję tak zaraz chyba to zrobię
Sprzęt nawet odmawia posłuszeństwa od tego upału i przez to nic nie mogę zrobić i się wściekam,a to maleństwu nie służy.

Ale od jutra urlop. Jutro z TŻtem jedziemy do gina. Wg OM dziś jest 6tydz. 2 dzień i tak bym chciała zeby już bylo widac nasza "syrenkę" jak powiedział TŻ.
Strasznie sie martwie, ubzduralam sobie że poronię. Nie wiem skąd mi tak. TŻ mowi ze nasze ciasteczko jest w dobrym piekarniku i zebym sie nie martwila,ale tyle dziewczyn u nas u siebie tak dba a jednak traca maluszki...
Dlatego drżę o tą jutrzejszą wizytę,zwłaszcza,że jedziemy w czwartek nad morze...
Mam nadzieje, ze przetrwalas dzisiejszy dzień i trzymam kciuki za jutrzejszy wizytę.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 15:01   #1269
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Każde czasy miały coś. Kiedyś były złe warunki życia, choroby przewlekle i złe odżywianie.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oj z tym odżywianiem to się nie zgodzę... Może faktycznie brakowało wielu rzeczy, ale nie było tyle chemii co teraz. Bo niestety ciężko jest kupić w obecnych czasu zdrowe jedzenie niefaszerowane chemią i antybiotykami.
__________________
05.03.2014. - Gabryś
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 15:15   #1270
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Ja jestem opalona, mieszkam nad morzem, więc trudno abym nie była. Wychodzę z Synem na spacery, więc słońce łapie, nawet jeśli nie jest to w południe. Na plazy tez często bywamy. Ja zazwyczaj pod parasolem. Grunt to nie przegrzac organizmu, dużo pić, pamiętać, ze w ciąży jest sie bardziej fotoczula, a więc wysoki filter to mus.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Oj z tym odżywianiem to się nie zgodzę... Może faktycznie brakowało wielu rzeczy, ale nie było tyle chemii co teraz. Bo niestety ciężko jest kupić w obecnych czasu zdrowe jedzenie niefaszerowane chemią i antybiotykami.
A ja pozostanę przy swojej opinii, ze kiedyś odzywiano sie gorzej, w sensie, ze bardziej ubogo pod względem odżywczym i nie dostarczano organizmowi wszystkich składników odżywczych, witamin i związków mineralnych, bo o to mi konkretnie chodziło. Oczywiście, ze dzisiejsza żywność jest faszerowana, a ta zdrowa typu organic dużo droższa, co nie znaczy, ze zdrowe odżywianie nie jest możliwe w dzisiejszych czasach, bo jest. Kosztuje owszem. Na pewno wrócimy do tego tematu, gdy zaczniemy przygotowywać jedzenie dla naszych dzieci. Dla mnie bardzo ważne jest to co jem ja i moja rodzina od wielu lat i bardzo zwracam na to uwagę.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 15:33   #1271
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Ale od jutra urlop. Jutro z TŻtem jedziemy do gina. Wg OM dziś jest 6tydz. 2 dzień i tak bym chciała zeby już bylo widac nasza "syrenkę" jak powiedział TŻ.
Strasznie sie martwie, ubzduralam sobie że poronię. Nie wiem skąd mi tak. TŻ mowi ze nasze ciasteczko jest w dobrym piekarniku i zebym sie nie martwila,ale tyle dziewczyn u nas u siebie tak dba a jednak traca maluszki...
Dlatego drżę o tą jutrzejszą wizytę,zwłaszcza,że jedziemy w czwartek nad morze...
Każda z nas się boi. Nie jesteś sama, ale boję się też o zdrowie i życie moich bliskich. Co sekundę ktoś na świecie umiera, więc takie samo prawdopodobieństwo... Niestety teraz częściej mówi się o poronieniach niż o szczęśliwych ciążach Jak ja zaczynam się bać to sobie myślę "przecież moja siostra dwa razy rodziła i nie poroniła, moja przyjaciółka to samo. a ta w robocie też donosiła ciążę, no i moja kuzynka mając 36 lat ostatnio urodziła córę i nic się nie działo " więcej wkoło mam szczęśliwych ciąż, chociaż nie ukrywam, że kilka znajomych też poroniło, ale większa liczba ciążę donosiła

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Ja potrzebuję porady. Ostatnio z mamą przetrząsałyśmy swoje szafy i mamy masę ciuchów, które są w dobrym stanie, ale albo za małe albo za duże albo nie mamy ich gdzie ubrać itp. Gdzie mogę je sprzedać? W ciucholandach nie chcą... Na allegro? Ale jak? Jako zestaw? Tablica? Jak myślicie, co by się sprawdziło?
Jak już coś to tablica. Ja z ciuchami mam tak, że nawet jak założę coś raz i wiem, że więcej tego nie włożę, to oddaję za darmo. Ciuchy w sklepach są teraz takie tanie, że nie opłaca mi się sprzedawać. Jak siostra czy mama tego nie weźmie,to oddaję na biednych.

Cytat:
Napisane przez meduzka88 Pokaż wiadomość
Hej...powiedz mi podobało ci się w Łebie? Warto tam jechać
Nie do mnie, ale też odpowiem. Ja z Łeby miło wspominam wydmy szliśmy na nogach, ale ja lubię dużo chodzić . Było pięknie...

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Opalanie a opalanie różni się troche od siebie
Dla niektórych to wyjście na słońce na godzinkę a dla innych leżenie plackiem przy 37 stopniach cały dzień . Wydaje mi się że to drugie jest raczej zabronione, przecież słonce kobietom w ciazy tez jest potrzebne



zgadzam się jak najbardziej.
Ja wczoraj byłam nad wodą i nie leżałam plackiem, troche w słońcu,.troche w cieniu troche w wodzie chcąc nie chcąc opaliłam się no ale nie zamierzam z tego powodu przegrzebać internetu w poszukiwaniu wiadomości co teraz ;(
Ja uważam że w ciąży oprócz używek typu,alkohol,papierosy,na rkotyki wszystko można tylko z głową


aaa i wczoraj obok mnie na plaży była Pani,najprawdopodobniej wczoraj po takiej ilości słońca urodziła i to było z przesadą i to wielką. Brzuch jak z bliźniakami,strój dwuczęściowy i zadowolona się opalało,wyglądało to bardzo niesmacznie !
Ja nie lubię leżeć plackiem. Opalam się 15 minut i schodzę, bo nie daję rady to jest u mnie opalanie

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Zazdroszcze takiego opalania

Ja wlasnie o takim opalaniu plackiem mowie, bo ja tylko tak sie opalam - godzinne spacery nic nie daja

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------



Nie wmawiaj sobie. Nastawienie duzo daje, ono po prostu nie moze byc zle. Fasolka czuje to co Ty - musisz ja wspierac.
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 16:14   #1272
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Co do opalania,to nie mam możliwości leżeć plackiem przy rocznym dziecku ,ale i nigdy nie przepadałam za taką formą "aktywności"

Co do jedzenia - ja mam dostęp do wiejskich warzyw ,mięska i mleka -moi rodzice mają gospodarstwo rolne
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 16:21   #1273
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez czytelna_nowa Pokaż wiadomość
Witam drogie Dziewczęta )
Przeglądnęłam wątek iiii....jutro mam wyniki bHcg, ale prawdopodobnie do Was dołączę ))))
No to trzymam żebyś do nas dołączyła

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Co do jedzenia - mnie wywaliło od jedzenia w ogóle. Nie mam apetytu, choć mogłabym spełniać wszystkie swoje zachcianki kulinarne, to jak na razie jedzenie jest przykrym obowiązkiem
Od miesiąca nie jadłam czekolady, odrzuca mnie od słodkiego, kwaśnego, słonego, ostrego... Dobrze, że jeszcze mogę jeść owoce.

Teraz siedzę w pracy i walczę z mdłościami...
Biedactwo

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Ja czytałam etykietkę piwa bezalkoholowego Lech free (ale reklama ) i było tam napisane, że zawiera poniżej 0,5 promila alkoholu. Jakoś boję się go pić, bo to nie jest jednak 0,0 .
Dziewczyny wy też macie takie humorki

W ogóle śniło mi się, że rodzę Moja mama wezwała karetkę przyjechało dwóch panów, postukali mi młoteczkiem w kolano i powiedzieli, że nic mi nie jest
A ja na to, a usg jakieś? To oni mi kazali później przyjść do nich to oni mi zrobią
Dodam, że we śnie miałam wtedy kałużę między nogami z krwi i innych wydzielin, ale nie bolało
Potem się obudziłam
ja myślałam że lech free jest free masakra - oszukiści ale jakoś mnie nawet do piwa nie ciągnie.
Sen bomba

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jedynym piwem bezalkoholowym jakie udało mi się znależć (prawdziwe 0%) to Bavaria. Można ją dostać na pewno w Tesco, polecam
Dzięki za info Jak będę miała zachciankę to kupię

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Byliśmy z TŻtem w sobotę na imieninach. I czułam się okropnie, bo nie mogłam nikomu powiedzieć dlaczego nie piję. Pojechaliśmy samochodem, żeby mieć wymówkę, ale przez to tylko te "dziewuchy" patrzyły na mnie jak na sztywniarę. "Patrzcie ją, gwiazda nie pije, jakbyś nie mogła się kawałek przejść"
Byłam wściekła, ale nie będę obcym mówiła że jestem w ciąży.
TŻ trochę miał w czubie, ja z tego wszystkiego nie miałam ochoty tańczyć nawet. Więc już w ogóle wyszłam na dziwaczkę.
Jak jechaliśmy do domu to sie poryczalam, że nie umiem sie bawić bez alkoholu i w ogóle sobie z tą ciążą nie radzę.
A TŻ też się popłakał ( alkohol), że tak nas kocha bardzo.
Japier... irytuja mnie ludzie dla których ktoś niepijący jest od razu sztywniakiem

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
zaraz sie porycze ze w ogole tak mysle!!!!!!!!!
to tylko hormony wariują

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Niestety wiem co czujesz Tylko choć ty już wiesz na 100% a ja czekam na potwierdzenie do środy. Pisałaś o przyrostach bety, on był niski wg tego z przed kilku tygodni ,więc jednak jeśli te przyrosty są małe to niestety coś to oznacza. No i niestety obie miałyśmy wątpliwości przy pierwszym USG...
Myślałam o Tobie rano. Dobrze, że jesteś taka dzielna
Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Zawsze myślałam, że ciąża to takie hop-siup... Ale gdy zauważyłam, ale kobiet w moim otoczeniu miało lub ma problemy z zajściem w ciążę, ile z nich poroniło, to bałam się, jak to będzie z nami...
Nooo i moja kuzynka kilka razy poroniła i kuzynka tż też Dlatego zaczęliśmy się starać już teraz, choć plany na początku mieliśmy inne

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość

Jutro idę do lekarza (pierwszy raz, mam nadzieję, że coś zobaczę), prosiłabym o kciuki

Pozdrawiam Was wszystkie, trzymajcie się, i rośnijmy w siłę
Cześć trzymam
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 16:42   #1274
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Co do opalania,to nie mam możliwości leżeć plackiem przy rocznym dziecku ,ale i nigdy nie przepadałam za taką formą "aktywności"

Co do jedzenia - ja mam dostęp do wiejskich warzyw ,mięska i mleka -moi rodzice mają gospodarstwo rolne
WOW ale masz rarytasy Chociaz ja nie mam tak źle. Mieszkam w małym miasteczku, mam dostęp do świeżego mleka krowiego (dwa domy dalej) i malutką ubojnię niedaleko, gdzie mięso jest dwa razy w tyg. tylko, ale za to jednodniowe ale nie mam świeżych warzyw a w ogrodnika się nie chce mi bawić, nie mam cierpliwości
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 16:47   #1275
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
WOW ale masz rarytasy Chociaz ja nie mam tak źle. Mieszkam w małym miasteczku, mam dostęp do świeżego mleka krowiego (dwa domy dalej) i malutką ubojnię niedaleko, gdzie mięso jest dwa razy w tyg. tylko, ale za to jednodniowe ale nie mam świeżych warzyw a w ogrodnika się nie chce mi bawić, nie mam cierpliwości
Ja mam wszystko z dostawą na III piętro .
Ja to podziwiam moją mamę,że jej się chce siedzieć w ogrodzie. Wstaje o 4:30 ,przy krowach schodzi się do 7. Później prace koło domu . I o 16 ponownie do krów o 19 koniec i jeszcze ogród .
Ale ona to lubi .
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 17:54   #1276
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Ja mam wszystko z dostawą na III piętro .
Ja to podziwiam moją mamę,że jej się chce siedzieć w ogrodzie. Wstaje o 4:30 ,przy krowach schodzi się do 7. Później prace koło domu . I o 16 ponownie do krów o 19 koniec i jeszcze ogród .
Ale ona to lubi .
No właśnie to trzeba lubić moja babcia też ma gospodarstwo
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 18:25   #1277
kamilast
Raczkowanie
 
Avatar kamilast
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 191
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Witajcie Mamusie.
Nie zaglądałam 3 tyg, ale od 3 dni dzielnie nadrabiam i właśnie skończyłam. Chciałam wam powiedzieć że mimo waszego poczucia że dużo marudzicie, całość czyta się super i ważenie jest pozytywne bo przede wszystkim w brzuchach są jak wy to nazywacie fasolki i micha się cieszy do samej myśli. Ja się nie odzywam bo z problemami ale będę was czytać i się ładować pozytywnie. Odpisuje bez cytowania bo nie sposób
Bavaria jest 0,0 proc i smakuje całkiem piwnie. W taki upał zimna z lodówki jak znalazł.
Też się słabo opalam, jeszcze ręce jako tako ale nogi zawsze białe. Ma któraś z was przetestowany jakiś bronzer który daje ładny kolor i smug nie zostawia. Za miesiąc wydaję siostrę za mąż i wolałabym białymi nogami nie straszyć
Też miałam taką sytuację że ginekologa miałam z innego szpit niż ten w którym rodziłam i też mnie nieprzyjemnie potraktowano
Pozdrowienia dla wszystkich
kamilast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 18:32   #1278
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Mogłabyś podać pełna nazwę - chętnie skorzystam ze sprawdzonego balsamu Muszę zrobić coś z moimi białymi nogami

ściskam mocno!

Ja dziś wpadnę do mojego gina, ale tylko po to, żeby założyć nową kartę ciąży I od tego chodzenia dom-praca-dom + gin, sklepy mam opalone ramiona i ręce, a nogi potrzebują dobrego balsamu brązującego

Dziewczyny, siedzę w pracy od 8:00 i dopiero ok. 12:00 przeszły mi mdłości, a tak siedziałam pół żywa i oczywiście nic nie zrobiłam
Najchętniej przychodziłabym do pracy tylko na kilka godzin... Ciekawe, czy to przejdzie...
Polecam ,ja mam do karnacji ciemnej
nie robi smug daje delikatny efekt opalenizny
stosowany regularnie daje super efekty
Ja mam ciemna karnacje i szybko sie opalam na brązowo ale kolezanka jest jasnej karnacji uzywa tego samego i rowniez zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24942_500.jpg (32,4 KB, 6 załadowań)
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:15   #1279
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
No właśnie to trzeba lubić moja babcia też ma gospodarstwo
Dokładnie.
Moi rodzice jak przyjadą do mnie to jak to mówią
"kiszą się" .Dla nich życie w bloku byłoby straszne

Cytat:
Napisane przez kamilast Pokaż wiadomość
Witajcie Mamusie.
Nie zaglądałam 3 tyg, ale od 3 dni dzielnie nadrabiam i właśnie skończyłam. Chciałam wam powiedzieć że mimo waszego poczucia że dużo marudzicie, całość czyta się super i ważenie jest pozytywne bo przede wszystkim w brzuchach są jak wy to nazywacie fasolki i micha się cieszy do samej myśli. Ja się nie odzywam bo z problemami ale będę was czytać i się ładować pozytywnie. Odpisuje bez cytowania bo nie sposób
Bavaria jest 0,0 proc i smakuje całkiem piwnie. W taki upał zimna z lodówki jak znalazł.
Też się słabo opalam, jeszcze ręce jako tako ale nogi zawsze białe. Ma któraś z was przetestowany jakiś bronzer który daje ładny kolor i smug nie zostawia. Za miesiąc wydaję siostrę za mąż i wolałabym białymi nogami nie straszyć
Też miałam taką sytuację że ginekologa miałam z innego szpit niż ten w którym rodziłam i też mnie nieprzyjemnie potraktowano
Pozdrowienia dla wszystkich
Miło,że się odezwałaś
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 19:17   #1280
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

zAha, mi ginka powiedziała, że mam unikać słońca... No ale ja nie lubię się opalać
Byłam dzisiaj na badaniach i płaciłam 135zł - myślałam, że się przesłyszałam, bo trzy stówy miałam przygotowane w portfelu
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:34   #1281
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Moi rodzice jak przyjadą do mnie to jak to mówią
"kiszą się" .Dla nich życie w bloku byłoby straszne
Ja się całe życie wychowałam w domku jednorodzinnym i nie dałabym rady w bloku. Mieszkałam w mieście 3 lata i nie podobało mi się

Ja chyba w czwartek pójdę na badania.
Mam 8 czynników (czy jakoś tak) na kartce plus mocz. Też naszykuję sobie 300 zł
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:38   #1282
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
zAha, mi ginka powiedziała, że mam unikać słońca... No ale ja nie lubię się opalać
Byłam dzisiaj na badaniach i płaciłam 135zł - myślałam, że się przesłyszałam, bo trzy stówy miałam przygotowane w portfelu
Ooo to b. mało zapłaciłaś

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Ja się całe życie wychowałam w domku jednorodzinnym i nie dałabym rady w bloku. Mieszkałam w mieście 3 lata i nie podobało mi się

Ja chyba w czwartek pójdę na badania.
Mam 8 czynników (czy jakoś tak) na kartce plus mocz. Też naszykuję sobie 300 zł
To tak jak ja
Swego czasu chcieliśmy się dobudować do moich rodziców,ale póki co mają nieuregulowaną sytuację prawną w sprawie nieruchomosci i dopiero za ok. 6 lat będziemy mogli coś działać w tym kierunku.
Póki co żyjemy sobie w bloku na III piętrze i kredytem na najbliższe 11,5 roku .
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:49   #1283
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość





Dziewczyny wy też macie takie humorki

Ja wczoraj się popłakałam na plaży, bo tż przełożył moją torebkę z koca na piasek
Aż tak to nie ale ja ogólnie mam humorki i jestem nerwus więc ciąża raczej nie ma z tym nic wspólnego

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość


Dziewczyny jedynym piwem bezalkoholowym jakie udało mi się znależć (prawdziwe 0%) to Bavaria. Można ją dostać na pewno w Tesco, polecam
Dzięki! Zastanawiam się od wczoraj, gdzie można kupić

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość

A TŻ też się popłakał ( alkohol), że tak nas kocha bardzo.
Mój ma to samo po alkoholu

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Niestety dziś donosić szczęśliwie ciąże i nie mieć po drodze kłopotów to prawie cud. popatrzcie na inne wątki, w każdym kilka Aniołkowych mam, a ile nie dołączyło to nawet nie wiemy. Bo zajść w ciąże to połowa sukcesu. Pełen jest dopiero wtedy gdy trzymasz zdrowe dziecko na rękach. Smutne ale prawdziwe.
Co nie zmienia faktu, że mimo wszystko nie możemy się zadręczać, grunt to pozytywne myślenie
Zgadzam się
ale musimy myślec pozytywnie, że MY będziemy w tej szczęśliwej części.
Ja sobie powtarzam, że już przeszłam swoje i teraz to choćby nie wiem co, będzie dobrze i koniec

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość



właśnie miałam to kiedyś napisać..............
nawet moja gin mówi; ze wczesniej kobiety tez często roniły,tylko ciąża nie była wykrywana na tak wczesnym etapie jak teraz i kobiety roniły myśląc ze to np. spóźniający się okres..............
Mnie gin przy poronieniu powiedział to samo.
Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co z opalaniem? Jestem biala jak kreda a wszyscy wokol brazowi - troche mi wstyd. Na ale jak nie mozna to nie mozna... Tylko w google zdania sa podzielone - jak Wy robicie?
Z umiarem raczej wolno. Ja tez mam nogi jak córka młynarza, nie chodze w spódnicach, sukienkach, krótkich spodniach i nie mam się kiedy opalić a w sierpniu to wesele

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość

I powiem wam, że to, że nie byłam zazdrosna ( no, trochę byłam jednak ale nie pokazywałam) to sprawiło, że właśnie TŻ w drodze powrotnej tak mnie kochał strasznie. Powiedział, że to jest niesamowite jak inne ma gdzieś i myśli tylko o mnie. o nas
Jakbym zrobiła scenę zazdrości, to on by tylko się utwierdził w przekonaniu, że jestem taka jak inne. A tak, całym sobą chciał mi udowodnić jak nas kocha
Świetne podejście
Ja mam podobne

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość

Ja potrzebuję porady. Ostatnio z mamą przetrząsałyśmy swoje szafy i mamy masę ciuchów, które są w dobrym stanie, ale albo za małe albo za duże albo nie mamy ich gdzie ubrać itp. Gdzie mogę je sprzedać? W ciucholandach nie chcą... Na allegro? Ale jak? Jako zestaw? Tablica? Jak myślicie, co by się sprawdziło?
Powiem Ci, że jak parę razy sprzedałam na allegro coś, doliczyłam koszty dojazdu na pocztę żeby wysłać, czasu - wiadomo bezcenny - to sie nie opłaca.
Ostatnio oddałyśmy z mamą chyba 3 wory biednym

Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na badaniach i płaciłam 135zł - myślałam, że się przesłyszałam, bo trzy stówy miałam przygotowane w portfelu
Ja w sobotę wzięłam wszystkie pieniądze z domu, żeby nie było lipy zapłaciłam 128 zł za I turę badań.

Witam wieczorową porą
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:54   #1284
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

niezłe jesteście, ja zapłaciłam 350zł....:/
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:02   #1285
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość

Witam wieczorową porą
Hejka

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
niezłe jesteście, ja zapłaciłam 350zł....:/
Sporo



Ja się zastanawiam czy będę musiała robić odczyn Coombsa
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:07   #1286
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość


Ja się zastanawiam czy będę musiała robić odczyn Coombsa
Wiesz co, mi ginka napisała na kartce coś takiego, ale Pani w Diagnostyce powiedziała coś, że to będzie jeszcze później robione czy coś i mi nie zrobią teraz. Nie mam pojęcia, jakoś tak zrozumiałam
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:16   #1287
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Wiesz co, mi ginka napisała na kartce coś takiego, ale Pani w Diagnostyce powiedziała coś, że to będzie jeszcze później robione czy coś i mi nie zrobią teraz. Nie mam pojęcia, jakoś tak zrozumiałam
Hehe
Ja w I ciąży miałam robiony i kurde nie wiem kiedy . Musiałabym przejrzeć ten stos papierów .
Dobrze,że mój mały odziedziczył po mnie Rh-
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:24   #1288
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Odp: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Ja dzisiaj tez bylam na wizycie u nowego lekarza i niestety nie jestem zadowolona
Dostalam kartke z badaniami i mam sprobowac u internisty na NFZ zrobic. Ale USG nie zrobil, w ogole nie bylo w gabinecie a mi nie przyszlo do glowy ze w prywatnym gabinecie moze nie byc Zaplacilam 85zl doslownie za nic powiedzial ze jak chce to jutro w szpitalu moze mi zrobic, ale ja juz sie wkurzylam i juz mam dosyc tych lekarzy, to juz drugi z ktorym cos jest nie tak
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:27   #1289
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Hehe
Ja w I ciąży miałam robiony i kurde nie wiem kiedy . Musiałabym przejrzeć ten stos papierów .
Dobrze,że mój mały odziedziczył po mnie Rh-
A co o chodzi z tym odczynem?to jest to co decyduje o Rh- albo +?
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:09   #1290
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
A co o chodzi z tym odczynem?to jest to co decyduje o Rh- albo +?
Ja musiałam robić ten wynik bo ja mam 0 rh- a mój mąż ma A rh + , jeśli dziecko przejmie " + " ,to w organizmie matki zaczynają się wytwarzać przeciwciała,które traktują płód jak wroga. Skierowanie na to badanie mój gin dawał jedynie kobietom które były rh -
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.