Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć II część naszego wątku?
Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz.2 21 38,18%
Przyszła wiosna będzie nasza, każda będzie miała swojego Bobasa - mamusie III/IV 2014 cz. 2 0 0%
Choć jesień już zagęszcza ruchy, to my się nie smucimy - podziwiamy rosnące brzuchy 0 0%
Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 2014 cz. 2 26 47,27%
Połowa jeszcze rzyga, za niedługo im przejdzie chyba -mamusie III/IV 2014 cz. 2 8 14,55%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-30, 21:21   #1351
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro mam wizytę na 19:30 wiec już dzisiaj proszę o kciuki , będą baardzo potrzebne
trzymam już

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Ja mam swoją filozofię życiową
W poniedziałek jestem wyspana po weekendzie, naładowana pozytywnie i mam dużo pracy więc czas szybko leci.
A we wtorek do weekendu daleko a pracować mi się już nie chce
wariatka
Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiem wam, że ja nie byłam nad morzem 26 lat ( naprawdę tyle ) i ten wyjazd dla mnie to wydarzenie. Nie będę się opalać, bez tragedii bo ja mam ciemną karnację, wiec nigdy nie jestem blada.
Moja mama mówi, że to zdrowo, że jodu powdycham, że będziemy sobie robić przerwy dłuższe w drodze, auto jest klimatyzowane i TŻ będzie spokojnie jechał, że będziemy spacerować spokojnie.
Jechaliśmy do domu to całą drogę beczałam, a nie znoszę sie mazać. Że popsułam TŻtowi urlop, ale on powiedział, że będzie cudownie, że będziemy sobie spacerować spokojnie i odpoczywać i relaksować się.
On jest oaza spokoju i mówi mi, że wszystko będzie dobrze.
Tak się ucieszył z naszej "kropeczki", ucałował mnie od razu jak wyszłam z gabinetu

Dzwoniłam do koleżanek i powiedziały, żebym sie nie martwiła, że dzidziuś teraz jest wazniejszy, a one dadzą sobie radę, że muszę myśleć teraz o sobie i dziecku. Wzruszyło mnie to
super że tż jest przy tobie


Dobrej nocki
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 06:12   #1352
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Witam z samego rańca jak dla mnie
Tż obudził mnie o 6 no i tak leżałam leżałam aż zgłodniałam więc zajadam śniadanie a córa dalej śpi.
Dziś zapowiada się chyba znów upalny dzień,na niebie nie widać ani jednej chmurki cieszyć się czy smuciś sama nie wiem,wczoraj jak było 20 stopni też było miło

Ja mam aktualnie problem z wybraniem sieci kom,konczy mi się umowa w orange i szukam i szukam idealnej oferty i telefonu i znaleźć nie mogę a dlaczego?Bo ja sama nie wiem czego chce
z jednej strony tani abonament by się przydał z dużą ilością minut a zdrugiej fajny telefonik
teraz mam abonament w orange 65zł i 150 minut ! Karygodne ! oczywiscie regularnie moj rachunek wynosi około 100zł ja nie wiem gdzie tyle dzwonię
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 07:00   #1353
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Ja tez nie znosze, wyjatkiem sa zakupy ciazowe dla mnie i zakupy dla maluszka

U mnie rodza jak chca, a wodzie tez moga miec dowolna pozycje. Nie ma rutynowego naciecia krocza i jak sie chce, to sie rodzi bez przeciwbolowych, a jak sie chce to ze znieczuleniem .

Dzisiaj doszedl do mnie moj dziennik ciazy i pierwszego roku zycia TAKI. Bardzo mi sie podoba.
Wow! Jaki to szpital? W moim szpitalu jest zacofanie i zastanawiam się czy nie rodzić w innym mieście. Ale to już będzie inne województwo i nie wiem jak to załatwić

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Cos pieknego - teraz czuje ze na prawde nosze w sobie nowe zycie

Co do badan to ja tez HIVa nie dostalam do robienia - podstawowe udalo mi sie dzisiaj od internisty zdobyc, doplacic musze tylko za toxo.

I rodzic tez nie chce
Dlugi czas porod odstraszal mnie od macierzynstwa, ale w koncu doszlam do wniosku ze trudno - najwyzej to bedzie najgorszy dzien w moim zyciu
A ja ciągle nie mogę uwierzyć, że we mnie coś żyje Przecież to jest niemożliwe, żeby coś we mnie się rozwijało!
Widziałam już lokatora dwa razy i dalej nie wierzę.

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od lekarza. I się zryczałam. I mam mętlik w głowie totalny.

W ogole to tak. Dzidziuś już jest. Ma aż 3,5 mm i ma już tętno I tu poczułam dużą ulgę. Wg usg to 5/6 tydzień i termin mam na 1.04.2014 a wg OM wyliczyłam sobie na 23.03.2014 a jak to będzie to nie wiem.

Ale mam coś takiego : kosmówka nad ujściem wewnętrznym i powiedziała mi tyle, że zero seksu na razie, oszczędny tryb życia, raczej leżeć i raczej powinnam iść na trochę na zwolnienie.
Ja mam od dziś urlop i pojutrze wyjeżdżam nad morze. Niby mi pozwoliła, ale ogólnie mam się w ogóle nie opalać! ( powiedziała, że nie wolno w ciąży się opalać bezwzględnie ) kapać tylko wowczas, jeśli nie jest za zimna woda, bo tak to nie ma zakazu pływania. Tamponów lepiej nie wkładać do kąpieli w basenie czy gdzieś, bo to niepotrzebnie drażni szyjkę. Upał przeczekać w klimatyzowanym pomieszczeniu najlepiej. No i ogolnie polegiwać.
Dostałam luteinę 2x1.
I z tym zwolnieniem to sie popłakałam. Bo zaraz po moim urlopie moja koleżanka też ma wyjazd nad morze. I w ogóle od września jest nawał pracy, bo ja pracuje przy świadczeniach rodzinnych. Więc jak ja ją samą mam zostawić z tym całym majdanem. I czuję sie z tym strasznie.
za serduszko!
Odpoczywaj, bierz leki i na pewno wszystko będzie dobrze
Pracą się nie przejmuj, bo to ci nie służy.

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
A jeszcze Wam powiem, że po 3 miesiącach wróciłam do majonezu, bo w ramach diety go wyeliminowałam i maaaatko jedyna... jakie to dobre wypasiona kanapka z majonezem, a smakuje jak ambrozja Sobie myślę, choć na troszkę więcej sobie w tej ciąży mogę pozwolić
Ja na szczęście nie lubię majonezu i jem go tylko w sałatkach

W ogóle wczoraj się wkurzyłam na szwagierkę!
Dzwoni do Teściowej i pyta czy dużo przytyłam
Ale jeszcze lepsze jest to, że dwa tygodnie temu pytała, czy dzidziuś już kopie

Cytat:
Napisane przez 12mu05 Pokaż wiadomość
koziemleko Piękna ta Twoja Kruszynka i jaka duża gratulacje
Dziękuję Jestem z niej dumna
Wczoraj w prezencie daliśmy zdjęcie z USG mojej teściowej to prawie się rozpłakała

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro mam wizytę na 19:30 wiec już dzisiaj proszę o kciuki , będą baardzo potrzebne
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość

Mówisz o genetycznych czy prenatalnych?
Ja genetyczne mam 14.08, prenetalnych nie będę robić, podobnie jak Ty nie mam zamiaru usuwać ciaży więc nic mi to nie da
Mówię o genetycznych, chyba, że nie zrozumiałam się z ginem, bo gapiłam się na zdjęcie z USG


A my dzisiaj zaczynamy remont Niby zwykłe malowanie, ale nie potrafimy tego zrobić
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 07:26   #1354
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Hej dziewczyny można dołączyć?
Po 2 latach w końcu nam się udało z mężem i jestem w 5 tc licząc od owulacji dzidzia już ma 8mm i bije jej serduszko

A chciałam was zapytać, bo od samego początku moje piersi były nie do dotknięcia, bolały jak diabli że nawet w nocy nie mogłam się przewracać z boku na bok a teraz przestało i nie wiem o co chodzi... troszkę się martwie tym. Macie możne jakieś informacje na ten temat?
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 08:50   #1355
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Mój brat powiedział, że nie wypada im przyjechać w gości i w pierwszej połowie strzelić 15 bramek
Hahaha możliwe

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Bedziemy trzymac - nic sie nie stresuj


Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
trzymam już


Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Witam z samego rańca jak dla mnie
Tż obudził mnie o 6 no i tak leżałam leżałam aż zgłodniałam więc zajadam śniadanie a córa dalej śpi.
Dziś zapowiada się chyba znów upalny dzień,na niebie nie widać ani jednej chmurki cieszyć się czy smuciś sama nie wiem,wczoraj jak było 20 stopni też było miło

Ja mam aktualnie problem z wybraniem sieci kom,konczy mi się umowa w orange i szukam i szukam idealnej oferty i telefonu i znaleźć nie mogę a dlaczego?Bo ja sama nie wiem czego chce
z jednej strony tani abonament by się przydał z dużą ilością minut a zdrugiej fajny telefonik
teraz mam abonament w orange 65zł i 150 minut ! Karygodne ! oczywiscie regularnie moj rachunek wynosi około 100zł ja nie wiem gdzie tyle dzwonię
Myślałaś o playu?

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość

Trzymam kciuki



Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można dołączyć?
Po 2 latach w końcu nam się udało z mężem i jestem w 5 tc licząc od owulacji dzidzia już ma 8mm i bije jej serduszko

A chciałam was zapytać, bo od samego początku moje piersi były nie do dotknięcia, bolały jak diabli że nawet w nocy nie mogłam się przewracać z boku na bok a teraz przestało i nie wiem o co chodzi... troszkę się martwie tym. Macie możne jakieś informacje na ten temat?
Witamy

O piersiach się nie wypowiem,bo nic nie wiem na ten temat

Mąż przejął rano Młodego,więc spałam do 8:30
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:29   #1356
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Ja mam aktualnie problem z wybraniem sieci kom,konczy mi się umowa w orange i szukam i szukam idealnej oferty i telefonu i znaleźć nie mogę a dlaczego?Bo ja sama nie wiem czego chce
z jednej strony tani abonament by się przydał z dużą ilością minut a zdrugiej fajny telefonik
teraz mam abonament w orange 65zł i 150 minut ! Karygodne ! oczywiscie regularnie moj rachunek wynosi około 100zł ja nie wiem gdzie tyle dzwonię
Ja przeszłam na playa kilka lat temu i zostałam

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można dołączyć?
Po 2 latach w końcu nam się udało z mężem i jestem w 5 tc licząc od owulacji dzidzia już ma 8mm i bije jej serduszko

A chciałam was zapytać, bo od samego początku moje piersi były nie do dotknięcia, bolały jak diabli że nawet w nocy nie mogłam się przewracać z boku na bok a teraz przestało i nie wiem o co chodzi... troszkę się martwie tym. Macie możne jakieś informacje na ten temat?
WItam i gratuluję a kiedy była ostatnia miesiączka?
Mnie bolały cyce, przestały i wróciło ze zdwojoną siłą może wróci, albo już się przygotowały i będzie luz.
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:31   #1357
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Mówisz o genetycznych czy prenatalnych?
Ja genetyczne mam 14.08, prenetalnych nie będę robić, podobnie jak Ty nie mam zamiaru usuwać ciaży więc nic mi to nie da
Tak dla jasnosci to usg genetyczne wchodzi w sklad badan prenatalnych.
Badania prenatalne to np inwazyjne np amniopunkcja czy biopsja kosmowki, a nieinwazyjne to na przyklad usg genetyczne, ocena przeplywow, test potrojny itp.
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2013-07-31 o 16:17
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 09:58   #1358
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można dołączyć?
Po 2 latach w końcu nam się udało z mężem i jestem w 5 tc licząc od owulacji dzidzia już ma 8mm i bije jej serduszko

A chciałam was zapytać, bo od samego początku moje piersi były nie do dotknięcia, bolały jak diabli że nawet w nocy nie mogłam się przewracać z boku na bok a teraz przestało i nie wiem o co chodzi... troszkę się martwie tym. Macie możne jakieś informacje na ten temat?
Witam

Piersiami się nie przejmuj. To hormony za nimi nie nadążysz
Mnie też na początku bardzo bolały, musiałam spać w sportowym biustonoszu, a teraz nic nie bolą, a rozmiar został
Jeszcze będą Cię boleć

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Tak dla jasnosci to usg genetyczne wchodzi w sklad badan prenatalnych.
Badania prenatalne to np inwazyjne np amniopunkcja czy biopsja kosmowki, a nie inwazyjne to na przyklad usg genetyczne, ocena przeplywow, test potrojny itp.
Dzięki Trochę mi rozjaśniłaś.
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 10:41   #1359
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Odp: Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Ja mam aktualnie problem z wybraniem sieci kom,konczy mi się umowa w orange i szukam i szukam idealnej oferty i telefonu i znaleźć nie mogę a dlaczego?Bo ja sama nie wiem czego chce
z jednej strony tani abonament by się przydał z dużą ilością minut a zdrugiej fajny telefonik
teraz mam abonament w orange 65zł i 150 minut ! Karygodne ! oczywiscie regularnie moj rachunek wynosi około 100zł ja nie wiem gdzie tyle dzwonię
Tylko 150 min?
Ja kilka miesiecy temu przedluzylam umowe w Orange i mam 750 min + przez kilka m-cy stan darmowy w sieci - abonament za 60zl. Nie jestem w stanie tego wygadac.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 10:44   #1360
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Nadzwyczajna
Gratuluje serduszka Trzymaj sie zalecen lekarza bierz leki oszczedzaj sie,L4 hmm wiem co czujesz tez mialam troszke wyrzuty sumienia ale kurde dzidzia jest teraz najwazniejsza!!!Wyjazd skoro lekarz sie zgodzil to tylko posluchaj jej rad i juz przeciez nie bedziesz skakac latac plywac i nie wiadomo co...Bedzie dobrze
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 10:45   #1361
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Odp: Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
A ja ciągle nie mogę uwierzyć, że we mnie coś żyje Przecież to jest niemożliwe, żeby coś we mnie się rozwijało!
Widziałam już lokatora dwa razy i dalej nie wierzę.
He,he
Jak lokator kopac zacznie to uwierzysz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 10:46   #1362
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Dziewczyny, trochę się martwię. Wczoraj wieczorem wzięłam tą luteinę i dziś rano. Teraz dostałam jakiegoś brązowego plamienia. Nic mnie nie boli. Nie wiem czy wpadać w panikę czy nie.
W nocy wyjeżdżamy, spakowani gotowi do drogi a ja nie wiem co myśleć. Czy to może być po luteinie?
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 10:56   #1363
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

widze ze play zachwalany,musze sie blizej przyjrzeć ofercie

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Tylko 150 min?
Ja kilka miesiecy temu przedluzylam umowe w Orange i mam 750 min + przez kilka m-cy stan darmowy w sieci - abonament za 60zl. Nie jestem w stanie tego wygadac.
tak,150minut!
teraz jak widze jaką oferte maja dla mnie też tych minut do wszystkich sieci jest około 500 ale nie 750 za 60 zł ! Jaką masz taryfę dokładnie ?

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trochę się martwię. Wczoraj wieczorem wzięłam tą luteinę i dziś rano. Teraz dostałam jakiegoś brązowego plamienia. Nic mnie nie boli. Nie wiem czy wpadać w panikę czy nie.
W nocy wyjeżdżamy, spakowani gotowi do drogi a ja nie wiem co myśleć. Czy to może być po luteinie?
Powiem Ci że ja kiedy na początku zaczęłam brać duphaston też pojawiało się brązowe plamienie dosłownie minimalne,gdzieś przez około tydzień czasu do dwóch
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 11:19   #1364
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość


Powiem Ci że ja kiedy na początku zaczęłam brać duphaston też pojawiało się brązowe plamienie dosłownie minimalne,gdzieś przez około tydzień czasu do dwóch
Dzwoniłam do niej i powiedziała, że jak mnie badała to widziała strużkę krwi i prawdopodobnie po luteinie to się zaczęło opuszczać i że te brunatne upławy to stara krew. Kazała mi wziąć 3 luteinę i obserwować.
Gdyby było żywo czerwone krwawienie, mam jechać do szpitala.
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 11:42   #1365
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do niej i powiedziała, że jak mnie badała to widziała strużkę krwi i prawdopodobnie po luteinie to się zaczęło opuszczać i że te brunatne upławy to stara krew. Kazała mi wziąć 3 luteinę i obserwować.
Gdyby było żywo czerwone krwawienie, mam jechać do szpitala.

Jakby nie mogła cię uprzedzić, że takie coś może się wydarzyć
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 11:44   #1366
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od lekarza. I się zryczałam. I mam mętlik w głowie totalny.

W ogole to tak. Dzidziuś już jest. Ma aż 3,5 mm i ma już tętno I tu poczułam dużą ulgę. Wg usg to 5/6 tydzień i termin mam na 1.04.2014 a wg OM wyliczyłam sobie na 23.03.2014 a jak to będzie to nie wiem.

Ale mam coś takiego : kosmówka nad ujściem wewnętrznym i powiedziała mi tyle, że zero seksu na razie, oszczędny tryb życia, raczej leżeć i raczej powinnam iść na trochę na zwolnienie.
Ja mam od dziś urlop i pojutrze wyjeżdżam nad morze. Niby mi pozwoliła, ale ogólnie mam się w ogóle nie opalać! ( powiedziała, że nie wolno w ciąży się opalać bezwzględnie ) kapać tylko wowczas, jeśli nie jest za zimna woda, bo tak to nie ma zakazu pływania. Tamponów lepiej nie wkładać do kąpieli w basenie czy gdzieś, bo to niepotrzebnie drażni szyjkę. Upał przeczekać w klimatyzowanym pomieszczeniu najlepiej. No i ogolnie polegiwać.
Dostałam luteinę 2x1.
I z tym zwolnieniem to sie popłakałam. Bo zaraz po moim urlopie moja koleżanka też ma wyjazd nad morze. I w ogóle od września jest nawał pracy, bo ja pracuje przy świadczeniach rodzinnych. Więc jak ja ją samą mam zostawić z tym całym majdanem. I czuję sie z tym strasznie.
Dziewczyny już cię przekonaly do zwolnienia wiec się powtarzać nie będę, powiem tylko, że lepiej odpuścić pracę niż potem płakać, że coś się stało

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
A jeszcze Wam powiem, że po 3 miesiącach wróciłam do majonezu, bo w ramach diety go wyeliminowałam i maaaatko jedyna... jakie to dobre wypasiona kanapka z majonezem, a smakuje jak ambrozja Sobie myślę, choć na troszkę więcej sobie w tej ciąży mogę pozwolić
nie żałuj sobie, teraz czas spełniania zachcianek

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Tak, poród wspominam bardzo pozytywnie .Ale duża jak nie jedyna zasługa w tym mojej położnej .Miałam opłaconą .
Wiem,że wiele osób neguje takie zachowanie ,jednak ja dla samej siebie i poczucia bezpieczeństwa zdecydowałam się na ten krok.
Ogólnie ta kobieta,jest położną z powołania ,wspaniała . Ona jest super dla każdego,bez względu na to czy jest opłacona czy nie.
Tak naprawdę ,opłaca się ją tylko po to aby mieć pewność że na pewno będzie przy porodzie. Znieczulenie,czy przeciwbólowe ,masaż po cc czy głupie zrobienie herbaty -ona to wszystko gwarantuje . Koleżanka miałą szczęście ,że na nią trafiła i po cc wymasowała ją całą i dopiero przeszły do próby pionizacji.
Gdy w czasie masażu ,weszła druga położna do sali to była oburzona że p. X zajmuje się masażem ,bo wg tamtej położnej nie ma czasu na masaże .
Trafiłaś na świetną położną, aż sama bym taką chciała, ale nie mam rozeznania żadnego. Z ciekawości zapytam ile kosztuje taka gwarantowana opieka z jej strony?

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro mam wizytę na 19:30 wiec już dzisiaj proszę o kciuki , będą baardzo potrzebne
będą

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można dołączyć?
Po 2 latach w końcu nam się udało z mężem i jestem w 5 tc licząc od owulacji dzidzia już ma 8mm i bije jej serduszko

A chciałam was zapytać, bo od samego początku moje piersi były nie do dotknięcia, bolały jak diabli że nawet w nocy nie mogłam się przewracać z boku na bok a teraz przestało i nie wiem o co chodzi... troszkę się martwie tym. Macie możne jakieś informacje na ten temat?
Witaj mnie na początku też bolały, potem trochę przestały, a teraz bolą tak, że się właśnie z boku na bok przekręcić nie mogę-chyba zacznę spać w staniku

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trochę się martwię. Wczoraj wieczorem wzięłam tą luteinę i dziś rano. Teraz dostałam jakiegoś brązowego plamienia. Nic mnie nie boli. Nie wiem czy wpadać w panikę czy nie.
W nocy wyjeżdżamy, spakowani gotowi do drogi a ja nie wiem co myśleć. Czy to może być po luteinie?
oj nie wiem, nie pomogę. Ja biorę duphaston i u mnie nic takiego się nie dzieje, ale skoro lekarka uspokaja to na pewno ma rację

Byłam dziś na badaniach i jestem zaskoczona,że mało zapłaciłam. Robiłam VDRL(kiła), HIV, HbsAg, morfologię, mocz i glukozę na czczo i całość kosztowała mnie 53 zł Polecam laboratorium LUMED jeśli macie w swoich miastach

Edytowane przez baja_86
Czas edycji: 2013-07-31 o 11:46
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 11:48   #1367
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Nie dźwigam tego psychicznie
Wykańczam się myślami. Boję się. Z tych nerwów ciągle latam siku i sprawdzam wkładkę.
Trochę wpadam w panikę.
Mama powiedziała, że to też pewnie po badaniu, po cytologii, że ponaruszała mnie i teraz ta brudna krew musi zejść i nic już nie będzie złego sie działo.

Nie znoszę się mazać. Ale oczywiście się rozbeczalam.
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 11:53   #1368
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Nie dźwigam tego psychicznie
Wykańczam się myślami. Boję się. Z tych nerwów ciągle latam siku i sprawdzam wkładkę.
Trochę wpadam w panikę.
Mama powiedziała, że to też pewnie po badaniu, po cytologii, że ponaruszała mnie i teraz ta brudna krew musi zejść i nic już nie będzie złego sie działo.

Nie znoszę się mazać. Ale oczywiście się rozbeczalam.
Skoro plamienie się już skończyło to głowa do góry. Nie panikuj się bo to ci na pewno nie pomoże. Możliwe, że to po badaniu, część dziewczyn tak ma
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 12:10   #1369
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
WItam i gratuluję a kiedy była ostatnia miesiączka?
Mnie bolały cyce, przestały i wróciło ze zdwojoną siłą może wróci, albo już się przygotowały i będzie luz.
miałam 14 czerwca termin na 20 marca.
Więc się cycami nie przejmuję
dzięki
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 12:19   #1370
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Ja mam aktualnie problem z wybraniem sieci kom,konczy mi się umowa w orange i szukam i szukam idealnej oferty i telefonu i znaleźć nie mogę a dlaczego?Bo ja sama nie wiem czego chce
z jednej strony tani abonament by się przydał z dużą ilością minut a zdrugiej fajny telefonik
teraz mam abonament w orange 65zł i 150 minut ! Karygodne ! oczywiscie regularnie moj rachunek wynosi około 100zł ja nie wiem gdzie tyle dzwonię
Ja mam w Plusi jakieś 400min, fajny telefon, pakiet 1gb - jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Przecież to jest niemożliwe, żeby coś we mnie się rozwijało!
Widziałam już lokatora dwa razy i dalej nie wierzę.

W ogóle wczoraj się wkurzyłam na szwagierkę!
Dzwoni do Teściowej i pyta czy dużo przytyłam
Ale jeszcze lepsze jest to, że dwa tygodnie temu pytała, czy dzidziuś już kopie
Ja też jeszcze nie wierzę, może jutro zmienię zdanie
Widzę, że twoja szwagierka tak jak moja - czeka tylko aż się upasę jak świnia żeby mogła mi dogryzać
Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można dołączyć?
Po 2 latach w końcu nam się udało z mężem i jestem w 5 tc licząc od owulacji dzidzia już ma 8mm i bije jej serduszko

A chciałam was zapytać, bo od samego początku moje piersi były nie do dotknięcia, bolały jak diabli że nawet w nocy nie mogłam się przewracać z boku na bok a teraz przestało i nie wiem o co chodzi... troszkę się martwie tym. Macie możne jakieś informacje na ten temat?
Cześć
Piersiami bym się nie martwiła, mnie też na poczatku strasznie bolały, potem trochę przestały, a dzisiaj w nocy się przez nie co chwile budziłam, normalnie ich dotknąć nie mogę będę musiała ubierać sportowy stanik do spania

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do niej i powiedziała, że jak mnie badała to widziała strużkę krwi i prawdopodobnie po luteinie to się zaczęło opuszczać i że te brunatne upławy to stara krew. Kazała mi wziąć 3 luteinę i obserwować.
Gdyby było żywo czerwone krwawienie, mam jechać do szpitala.
Obserwuj i nie denerwuj się jak miałaś cytologię to bardzo prawdopodobne, że to od badania tym bardziej, jak to brązowa krew
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 12:21   #1371
23Paula23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Nie dźwigam tego psychicznie
Wykańczam się myślami. Boję się. Z tych nerwów ciągle latam siku i sprawdzam wkładkę.
Trochę wpadam w panikę.
Mama powiedziała, że to też pewnie po badaniu, po cytologii, że ponaruszała mnie i teraz ta brudna krew musi zejść i nic już nie będzie złego sie działo.

Nie znoszę się mazać. Ale oczywiście się rozbeczalam.

Śmiem podejrzewać że to po cytologii ja zanim trafilam do mojego lekarza na zastępstwie byla babka gin i zrobila mi cytologie (w 7tc) tez miałam brązowe plamienia... Oczywiście mój lekarz krotko skomentował że przy "młodej" ciąży NIE WOLNO ROBIĆ cytologii i to napewno od tego to plamienie było a nie zauważyłaś robila Ci szczoreczką czy patyczkiem z wata?

Według mojego lekarza cytologie w ciąży robi się albo pod koniec albo jeśli są jakieś nieprawidłowości bo może bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Jeśli bylo to tylko plamienie i się skończyło uspokój się i nie panikuj tym bardziej jeśli pobierała wymaz szczoteczką mogła Ci gdzieś coś podrażnić

Dla pocieszenia powiem że ja jestem już w 19tc i wszystko jest wporządku mimo że było to plamienie rozryczałam się zadzwoniłam do tż szybko przyjechał do domu opieprzył mnie żebym się uspokoiła i nie panikowała to był wtorek i dopiero w piątek poszłam na kontrole.
23Paula23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 12:48   #1372
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Nie dźwigam tego psychicznie
Wykańczam się myślami. Boję się. Z tych nerwów ciągle latam siku i sprawdzam wkładkę.
Trochę wpadam w panikę.
Mama powiedziała, że to też pewnie po badaniu, po cytologii, że ponaruszała mnie i teraz ta brudna krew musi zejść i nic już nie będzie złego sie działo.

Nie znoszę się mazać. Ale oczywiście się rozbeczalam.

Po cytologii mialam plamienie tak jak ty tylko ja po badaniu mialam zywo czerwona krew!!! na drugi dzien brazowe plamienie i pojechalam na IP lekarz zbadal powiedzial ze to po cyt ze wszytsko jest ok i nawet luteiny mi nie dal ,potem mialam wizyte u swojego gin pow.ze to przez cyt tez nie zalecila mi zadnych tabl.tylko mialam tydzien lezec i nie dzwigac i przeszlo na drugi dzien a od tej pory siedze na L4 zeby sie w pracy nie przemeczac.Odpocznij dzis do wieczora polez i nie martw sie ty masz dodatkowo lutke wiec nic sie nie stanie spokojnie
A wlasnie ta dr zrobila mi cyt.szczoteczka i bylam u niej pierwszy i ostatni raz juz nigdy nie zdradze mojej dr. Dzis zaczelam 10tc
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13






Edytowane przez Gianna M
Czas edycji: 2013-07-31 o 12:50
Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 12:54   #1373
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Zaczęłam depilować nogi depilatorem - powiem krótko 'o kur.a' boli mnie bardziej niż zwykle, ale jakoś muszę przetrzymać robię sobie przerwy, może za 2 godziny skończę
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 13:02   #1374
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość

Trafiłaś na świetną położną, aż sama bym taką chciała, ale nie mam rozeznania żadnego. Z ciekawości zapytam ile kosztuje taka gwarantowana opieka z jej strony?

będą
Zapłaciłam 400 zł, i nie żałuję ani złotówki . Zaklepałam ją sobie w 5 m.c. i od tego momentu co tydzień,czasem dwa dzwoniła do mnie z pytaniem jak się czuje. Pod koniec ciąży - gdy tylko miała dyżur dzwoniła do mnie i mówiła,żebym wpadała do szpitala to mnie "wymaca" .
Jeśli dzisiaj wszystko będzie ok, to będę musiała się do niej zgłosić
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 13:05   #1375
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
Zaczęłam depilować nogi depilatorem - powiem krótko 'o kur.a' boli mnie bardziej niż zwykle, ale jakoś muszę przetrzymać robię sobie przerwy, może za 2 godziny skończę
U mnie na szczęście bez zmian
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 13:08   #1376
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez 23Paula23 Pokaż wiadomość
Śmiem podejrzewać że to po cytologii ja zanim trafilam do mojego lekarza na zastępstwie byla babka gin i zrobila mi cytologie (w 7tc) tez miałam brązowe plamienia... Oczywiście mój lekarz krotko skomentował że przy "młodej" ciąży NIE WOLNO ROBIĆ cytologii i to napewno od tego to plamienie było a nie zauważyłaś robila Ci szczoreczką czy patyczkiem z wata?

Według mojego lekarza cytologie w ciąży robi się albo pod koniec albo jeśli są jakieś nieprawidłowości bo może bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Jeśli bylo to tylko plamienie i się skończyło uspokój się i nie panikuj tym bardziej jeśli pobierała wymaz szczoteczką mogła Ci gdzieś coś podrażnić

Dla pocieszenia powiem że ja jestem już w 19tc i wszystko jest wporządku mimo że było to plamienie rozryczałam się zadzwoniłam do tż szybko przyjechał do domu opieprzył mnie żebym się uspokoiła i nie panikowała to był wtorek i dopiero w piątek poszłam na kontrole.
Nie mam pojęcia czym mi pobierała, bo nie widziałam po co sięga. Domyślam się, że szczoteczką, bo mnie zapiekło. I powiedziała, że jak mnie badała to widziała niteczkę krwi więc może wziernik i potem usg dopochwowe mi naruszyło i ta stara krew spłynęła.
W każdym razie powiedziała, że to nie jest powód do niepokoju i luteina właśnie ma wszystko zahamować.

TŻ zakazał mi czytać w necie o poronienach i zagroził, że założy mi kontrolę rodzicielską
Mama powiedziała, że za bardzo sie angażuję, przeżywam i żebym się uspokoiła i myślała pozytywnie.
Na ten moment nie ma już żadnych plamień. Wkładka czysta.

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Po cytologii mialam plamienie tak jak ty tylko ja po badaniu mialam zywo czerwona krew!!! na drugi dzien brazowe plamienie i pojechalam na IP lekarz zbadal powiedzial ze to po cyt ze wszytsko jest ok i nawet luteiny mi nie dal ,potem mialam wizyte u swojego gin pow.ze to przez cyt tez nie zalecila mi zadnych tabl.tylko mialam tydzien lezec i nie dzwigac i przeszlo na drugi dzien a od tej pory siedze na L4 zeby sie w pracy nie przemeczac.Odpocznij dzis do wieczora polez i nie martw sie ty masz dodatkowo lutke wiec nic sie nie stanie spokojnie
A wlasnie ta dr zrobila mi cyt.szczoteczka i bylam u niej pierwszy i ostatni raz juz nigdy nie zdradze mojej dr. Dzis zaczelam 10tc
Zawału można dostać. Wiecie co. Rzeczywiście za mocno to przeżywam. Po prostu z tych nerwów nawet nie mogę się cieszyc z tej kropeczki którą mam na USG. Wpadłam w panikę i chodziłam po domu jak struta, bo nie wiedziałam co mam zrobić, jechać prosto do szpitala, dalej sie pakować na wyjazd czy sie rozbeczeć. Zdecydowałam sie zadzwonić do lekarki i mnie uspokoiła, że jest OK. Mam tylko się oszczędzać i w razie czego wszędzie są szpitale, gdyby mnie coś niepokoiło.

A moja mama powiedziała: Jedź na ten urlop, uspokoisz się, wyciszysz emocje. Gdyby miało "polecieć" to czy będziesz tu, w Warszawie czy gdziekolwiek to i tak się stanie. Lekarze mogą dać jakieś leki, ale jeśli ciaża nie rozwija się prawidłowo to znaczy, że tak miało być.

Edytowane przez nadzwyczajna
Czas edycji: 2013-07-31 o 13:13
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 13:20   #1377
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia czym mi pobierała, bo nie widziałam po co sięga. Domyślam się, że szczoteczką, bo mnie zapiekło. I powiedziała, że jak mnie badała to widziała niteczkę krwi więc może wziernik i potem usg dopochwowe mi naruszyło i ta stara krew spłynęła.
W każdym razie powiedziała, że to nie jest powód do niepokoju i luteina właśnie ma wszystko zahamować.

TŻ zakazał mi czytać w necie o poronienach i zagroził, że założy mi kontrolę rodzicielską
Mama powiedziała, że za bardzo sie angażuję, przeżywam i żebym się uspokoiła i myślała pozytywnie.
Na ten moment nie ma już żadnych plamień. Wkładka czysta.



Zawału można dostać. Wiecie co. Rzeczywiście za mocno to przeżywam. Po prostu z tych nerwów nawet nie mogę się cieszyc z tej kropeczki którą mam na USG. Wpadłam w panikę i chodziłam po domu jak struta, bo nie wiedziałam co mam zrobić, jechać prosto do szpitala, dalej sie pakować na wyjazd czy sie rozbeczeć. Zdecydowałam sie zadzwonić do lekarki i mnie uspokoiła, że jest OK. Mam tylko się oszczędzać i w razie czego wszędzie są szpitale, gdyby mnie coś niepokoiło.

A moja mama powiedziała: Jedź na ten urlop, uspokoisz się, wyciszysz emocje. Gdyby miało "polecieć" to czy będziesz tu, w Warszawie czy gdziekolwiek to i tak się stanie. Lekarze mogą dać jakieś leki, ale jeśli ciaża nie rozwija się prawidłowo to znaczy, że tak miało być.
Mama ma racje............chociaż nienawidze stwierdzenia "poleciała" ciąża Moja tesciowa tak nieraz sie wyraza
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 13:46   #1378
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Zapłaciłam 400 zł, i nie żałuję ani złotówki . Zaklepałam ją sobie w 5 m.c. i od tego momentu co tydzień,czasem dwa dzwoniła do mnie z pytaniem jak się czuje. Pod koniec ciąży - gdy tylko miała dyżur dzwoniła do mnie i mówiła,żebym wpadała do szpitala to mnie "wymaca" .
Jeśli dzisiaj wszystko będzie ok, to będę musiała się do niej zgłosić
Ale fajnie też chcę tak
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 15:02   #1379
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Odp: Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
tak,150minut!
teraz jak widze jaką oferte maja dla mnie też tych minut do wszystkich sieci jest około 500 ale nie 750 za 60 zł ! Jaką masz taryfę dokładnie ?

smart plan na rozmowy - 500 min jest w standardzie ale do tego dokladaja gratis w zaleznosci od stazu w sieci, ja dostalam 50%


Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Nie dźwigam tego psychicznie
Wykańczam się myślami. Boję się. Z tych nerwów ciągle latam siku i sprawdzam wkładkę.
Trochę wpadam w panikę.
Mama powiedziała, że to też pewnie po badaniu, po cytologii, że ponaruszała mnie i teraz ta brudna krew musi zejść i nic już nie będzie złego sie działo.

Nie znoszę się mazać. Ale oczywiście się rozbeczalam.
Nie denerwuj sie tak - nerwami na pewno i tak niczego nie zmienisz

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
Ale fajnie też chcę tak
I ja
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 15:59   #1380
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
Zaczęłam depilować nogi depilatorem - powiem krótko 'o kur.a' boli mnie bardziej niż zwykle, ale jakoś muszę przetrzymać robię sobie przerwy, może za 2 godziny skończę
Depilator to zło

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia czym mi pobierała, bo nie widziałam po co sięga. Domyślam się, że szczoteczką, bo mnie zapiekło. I powiedziała, że jak mnie badała to widziała niteczkę krwi więc może wziernik i potem usg dopochwowe mi naruszyło i ta stara krew spłynęła.
W każdym razie powiedziała, że to nie jest powód do niepokoju i luteina właśnie ma wszystko zahamować.

TŻ zakazał mi czytać w necie o poronienach i zagroził, że założy mi kontrolę rodzicielską
Mama powiedziała, że za bardzo sie angażuję, przeżywam i żebym się uspokoiła i myślała pozytywnie.
Na ten moment nie ma już żadnych plamień. Wkładka czysta.



Zawału można dostać. Wiecie co. Rzeczywiście za mocno to przeżywam. Po prostu z tych nerwów nawet nie mogę się cieszyc z tej kropeczki którą mam na USG. Wpadłam w panikę i chodziłam po domu jak struta, bo nie wiedziałam co mam zrobić, jechać prosto do szpitala, dalej sie pakować na wyjazd czy sie rozbeczeć. Zdecydowałam sie zadzwonić do lekarki i mnie uspokoiła, że jest OK. Mam tylko się oszczędzać i w razie czego wszędzie są szpitale, gdyby mnie coś niepokoiło.

A moja mama powiedziała: Jedź na ten urlop, uspokoisz się, wyciszysz emocje. Gdyby miało "polecieć" to czy będziesz tu, w Warszawie czy gdziekolwiek to i tak się stanie. Lekarze mogą dać jakieś leki, ale jeśli ciaża nie rozwija się prawidłowo to znaczy, że tak miało być.
Nie czytaj nic! Ja też obiecałam sobie ,że nie będę czytała nic w necie,bo to tylko niepotrzebnie dołuje.

Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość
Ale fajnie też chcę tak

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość




I ja
Zapraszam na mazury

Ale mnie mdli . To z nerwów przed wizytą
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.