Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć II część naszego wątku?
Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz.2 21 38,18%
Przyszła wiosna będzie nasza, każda będzie miała swojego Bobasa - mamusie III/IV 2014 cz. 2 0 0%
Choć jesień już zagęszcza ruchy, to my się nie smucimy - podziwiamy rosnące brzuchy 0 0%
Jesień blisko, brzuszki rosną - cuda dziać się będą wiosną - mamusie III/IV 2014 cz. 2 26 47,27%
Połowa jeszcze rzyga, za niedługo im przejdzie chyba -mamusie III/IV 2014 cz. 2 8 14,55%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-02, 22:44   #1561
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez 23Paula23 Pokaż wiadomość
a ja już po wizycie i standardowo mam pecha nie dość że nie poznałam płci uparty lekarz stwierdził że powie mi za miesiąc bo nie chce mnie wprowadzać w błąd bo sam nie jest do końca pewny...
coś wstydliwa ta twoja dzidzia a nie myślałaś żeby iść do innego lekarza i zaspokoić w koncu sswoją ciekawość? miesiąc czasu to bardzo długo
Cytat:
Napisane przez All_21 Pokaż wiadomość
Witam was mamusie marcowo-kwietniowe

Pozwolę sobie dołączyć z TP 1.04.2012
Witaj

Edytowane przez mona1
Czas edycji: 2013-08-02 o 23:16
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 22:53   #1562
meluzyna87
Raczkowanie
 
Avatar meluzyna87
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 94
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Witam Mamusie Pisałam wcześniej az ze 2 posty ale sumiennie Was codziennie czytam. Teraz jestem juz po drugiej wizycie, na której słyszałam serduszko Tak wiec mona1 pro proszę o wpisanie na 1 str
Milena, 25l, OM 30.05, TP 4.03 wg USG/ wg OM 06.03

9 tydz i jak lekarza zapytałam ile ten mój lokator ma wielkości to powiedział że 24mm. Przesłyszały mi sie uszy czy nosze w sobie takiego byka niby na zdj podpisane jest "CRL 2,38cm"
meluzyna87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 06:40   #1563
komciak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
GG do komciak
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Oj nie chciałam Cię straszyć Przekazuję tylko, choć moja ginekolog chyba z tych ostrożnych jest z tego, co czytam jak u innych
Kochana dobrze, że mówisz, bo lepiej dmuchać na zimne i dzięki temu poznałam lepszy sposób Herbatka zdziałała cuda wczoraj wieczorem, dzięki!
Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Ja dziś robiłam
mocz,wr,tsh, cytomegalie,toxo 120 zł
byłam na czczo...........chyba ze do toxo nie trzeba a do innych badan tak......
No zobaczymy, dopytam najwyżej tylko betę zrobię a toxo innym razem

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
pisze z tel. Bo mój mąż gra na kompie. Kurcze chłop 30 letni , a jak małolat zapatrzony w gry. Jak jutro wstane to poczytam co u Was,bo przez tel to ciężko,a i z cytowaniem miałabym problem . Dobrej nocki
Oj u nas to samo, wolna chwila to od razu pograć, albo przez telewizorem posiedzieć... Jak dziecko

Cytat:
Napisane przez All_21 Pokaż wiadomość
Witam was mamusie marcowo-kwietniowe

Pozwolę sobie dołączyć z TP 1.04.2012
Cześć!

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Witam Mamusie Pisałam wcześniej az ze 2 posty ale sumiennie Was codziennie czytam. Teraz jestem juz po drugiej wizycie, na której słyszałam serduszko Tak wiec mona1 pro proszę o wpisanie na 1 str
Milena, 25l, OM 30.05, TP 4.03 wg USG/ wg OM 06.03

9 tydz i jak lekarza zapytałam ile ten mój lokator ma wielkości to powiedział że 24mm. Przesłyszały mi sie uszy czy nosze w sobie takiego byka niby na zdj podpisane jest "CRL 2,38cm"
Cześć! oj jak to czytam to myślę sobie, że wizytę mam dopiero w 9 tyg, przyjnamniej serduszko usłyszę, zobaczę coś! Ale masz wielkiego lokatora, super!

Edytowane przez komciak
Czas edycji: 2013-08-03 o 06:42
komciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 07:47   #1564
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Witam nowe mamuski

U mnie od rana pełno roboty, dziś idziemy na wesele, na 10 jadę do fryzjera. Wstałam rano wstawiłam pranie, bo w poniedziałek wyjeżdżamy nad morze i ostatnie przygotowania trwają. Muszę dziś większość rzeczy spakować, bo potem nie będzie kiedy.

Ela powodzenia dzisiaj no i dużo szcześcia na nowej drodze
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 08:10   #1565
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Dzięki dziewczyny za kciuki. Jeszcze nie puszczajcie
Za wsześnie sobie wstałam i nie mam co robić
Teraz zaczyna się szał pał. My nad morze jedziemy we wtorek, ale o 3 w nocy, więc w poniedziałek muszę być gotowa A jutro będę sprzątać po weselu. Już się nie mogę doczekać, żeby wyjechać i się odstresować... Nie byłam na polskim morzem 7 lat
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 08:24   #1566
komciak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
GG do komciak
Odp: Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kciuki. Jeszcze nie puszczajcie
Za wsześnie sobie wstałam i nie mam co robić
Teraz zaczyna się szał pał. My nad morze jedziemy we wtorek, ale o 3 w nocy, więc w poniedziałek muszę być gotowa A jutro będę sprzątać po weselu. Już się nie mogę doczekać, żeby wyjechać i się odstresować... Nie byłam na polskim morzem 7 lat
Ela również trzymam mocno kciuki :thumbup:
komciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 08:28   #1567
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Odp: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

I ja trzymam kciuki

Mowicie ze Wam sie snia koszmary, a mi sie ciagle snia zboczenstwa Chyba mi tego brakuje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 08:48   #1568
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Odp: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
I ja trzymam kciuki

Mowicie ze Wam sie snia koszmary, a mi sie ciagle snia zboczenstwa Chyba mi tego brakuje
Nic nie mów! Mi w każdej ciąży śnią się takie rzeczy, że aż czasami głupio mi opowiadać mężowi

Eniu, dziękuję za miłe słowa na tym etapie ciąży w zasadzie pozostaje nam tylko mieć nadzieję
Jesteś nauczycielką? Jeśli tak to przy rozważaniu l4 warto też myśleć o dzieciakach. Jak im nagle znikniesz w środku semestru to chyba nie fajnie?

Do toxo nie trzeba być na czczo. Z powodu porannych mdłości cały czas nie zrobiłam morfologi i glukozy, nie ma takiej siły która wygoni mnie z domu bez śniadania a wszystkie inne badania mam zrobione.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 09:35   #1569
komciak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
GG do komciak
Dot.: Odp: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
Do toxo nie trzeba być na czczo. Z powodu porannych mdłości cały czas nie zrobiłam morfologi i glukozy, nie ma takiej siły która wygoni mnie z domu bez śniadania a wszystkie inne badania mam zrobione.
dzięki dziewczyny za wskazówki, już zrobiłam betę i toxo, zapłaciłam 90 zł a to przecie dopiero początek... no nieźle! wyniki toxo dopiero w poniedziałek, ale po bete za 2 godzinki się wybieram ale się denerwuję, masakra! nastrasył mnie ten durny lekarz, niech no ja go jeszcze spotkam...
komciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 09:37   #1570
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Z tym na czczo to dla mnie też nieporozumienie chodzę prywatnie więc wstaję z łóżka od razu się ubieram i wychodzę na badania i chwila moment jestem po, ale jakbym szła do mojego laboratorium na nfz to bym się chyba przewróciła. Kiedyś byłam i siedziałam w kolejsce 1,5 godziny powiedziałam sobie nigdy więcej... tylko ja mam kasę na badania prywatne, a co mają powiedzieć kobiety które na to nie stać i muszą siedzieć tyle bez jedzenia?

Nie marudzę idę się szykować w końcu
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 09:47   #1571
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Odp: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Hej
Powiedzielismy wczoraj o ciąży rodzicom i teściom były nawet łzy fajne uczucie sprawić tyle szczęścia najbliższym


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 10:00   #1572
23Paula23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
coś wstydliwa ta twoja dzidzia a nie myślałaś żeby iść do innego lekarza i zaspokoić w koncu sswoją ciekawość? miesiąc czasu to bardzo długo

Witaj
Widzisz nawet myślałam o tym ale do jakiego kolwiek lekarza prywatnie mam 30-40km i jest ich dwóch jeden podobno jak się idzie sprawdzić pleć to ze złośliwości "nie umie" się dopatrzeć i karzę przyjść jeszcze raz za tydzień albo mówi że na 50% a do drugiego są zapisy po 2-3tygodnie... Moja droga to są uroki mieszkania na wsi Nawet myślalam żeby zajrzeć do jakiegoś gin jak będę u rodziców w Sosnowcu ale tam za wizytę z USG ze 200zł a trochę szkoda mi 200zł tym bardziej że nikt mi nie zagwarantuje że się dowiem...

Kontrolną wizytę mam znów za 2 tygodnie znowu go pomęczę może wkoncu pęknie i powie
23Paula23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 10:15   #1573
BeautifulLie
Zadomowienie
 
Avatar BeautifulLie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Siemianowice Śl
Wiadomości: 1 198
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość


to zapisałaś się na następne USG? Zobaczysz czy jest progres. Moja ciąża jest młodsza o 10 od daty OM, więc nie martw się Byłam na USG niby w 7t4d a ciąża była 6t1d
Tak następne mam 13 sierpnia wczoraj odebralam następny wynik z beta i był o 3000 mlU/ml wiekszy lekarz powiedział, że to bardzo dobry znak tak się cieszę

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Witaj. Może rzeczywiście do zapłodnienia doszło później niż myślisz. Staraj się nie martwić, poczekaj do kolejnej wizyty
.
Staram się nie zamartwiać ale jak pewnie sama wiesz to nie takie proste
BeautifulLie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 10:34   #1574
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kciuki. Jeszcze nie puszczajcie
Za wsześnie sobie wstałam i nie mam co robić
Teraz zaczyna się szał pał. My nad morze jedziemy we wtorek, ale o 3 w nocy, więc w poniedziałek muszę być gotowa A jutro będę sprzątać po weselu. Już się nie mogę doczekać, żeby wyjechać i się odstresować... Nie byłam na polskim morzem 7 lat
Nie puszczam

Ale mam dziś bojowy nastrój, bez kija nie podchodź
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 10:39   #1575
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Odp: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
Nic nie mów! Mi w każdej ciąży śnią się takie rzeczy, że aż czasami głupio mi opowiadać mężowi

Eniu, dziękuję za miłe słowa na tym etapie ciąży w zasadzie pozostaje nam tylko mieć nadzieję
Jesteś nauczycielką? Jeśli tak to przy rozważaniu l4 warto też myśleć o dzieciakach. Jak im nagle znikniesz w środku semestru to chyba nie fajnie?

Do toxo nie trzeba być na czczo. Z powodu porannych mdłości cały czas nie zrobiłam morfologi i glukozy, nie ma takiej siły która wygoni mnie z domu bez śniadania a wszystkie inne badania mam zrobione.
tak,pracuje w przedszkolu
Trochę mi przykro będzie bo grupę prowadziłam od 3 latków,teraz będą mieć już 7 opuściłam ich w pierwszym roku jako 3 latków bo byłam w ciąży i teraz na koniec muszę ich opuścić
będe ich odwiedziała regularnie ;-)
Dziś znów śniła mi się rozmowa z dyrekcją
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 11:25   #1576
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez All_21 Pokaż wiadomość
Witam was mamusie marcowo-kwietniowe

Pozwolę sobie dołączyć z TP 1.04.2012
napisz coś więcej o sobie

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Witam Mamusie Pisałam wcześniej az ze 2 posty ale sumiennie Was codziennie czytam. Teraz jestem juz po drugiej wizycie, na której słyszałam serduszko Tak wiec mona1 pro proszę o wpisanie na 1 str
Milena, 25l, OM 30.05, TP 4.03 wg USG/ wg OM 06.03

9 tydz i jak lekarza zapytałam ile ten mój lokator ma wielkości to powiedział że 24mm. Przesłyszały mi sie uszy czy nosze w sobie takiego byka niby na zdj podpisane jest "CRL 2,38cm"
wow to nieźle i pewnie fajnie wyglądał już dzieć na zdjęciu

Cytat:
Napisane przez komciak Pokaż wiadomość
Kochana dobrze, że mówisz, bo lepiej dmuchać na zimne i dzięki temu poznałam lepszy sposób Herbatka zdziałała cuda wczoraj wieczorem, dzięki!
To się cieszę, że pomogło

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kciuki. Jeszcze nie puszczajcie
Za wsześnie sobie wstałam i nie mam co robić
Teraz zaczyna się szał pał. My nad morze jedziemy we wtorek, ale o 3 w nocy, więc w poniedziałek muszę być gotowa A jutro będę sprzątać po weselu. Już się nie mogę doczekać, żeby wyjechać i się odstresować... Nie byłam na polskim morzem 7 lat
Baaardzo udanego dnia życzę
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 11:34   #1577
komciak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
GG do komciak
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

odebrałam betę i już jestem o niebo spokojniejsza! wynik mam 4274,0 mlU/ml oczywiście przy odbieraniu wyniku musiałam się popłakać, nie było innej opcji
komciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 13:31   #1578
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez komciak Pokaż wiadomość
odebrałam betę i już jestem o niebo spokojniejsza! wynik mam 4274,0 mlU/ml oczywiście przy odbieraniu wyniku musiałam się popłakać, nie było innej opcji

swietny wynik

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

[QUOTE=BeautifulLie;420888 56]Tak następne mam 13 sierpnia wczoraj odebralam następny wynik z beta i był o 3000 mlU/ml wiekszy lekarz powiedział, że to bardzo dobry znak tak się cieszę

Mamy wizyte w ten sam dzien 13 sierpnia ja juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc co tam uroslo od ostatniej wizyty to bedzie 11tc
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 14:56   #1579
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Gianna M, BeautifulLife, też idę 13 sierpnia :P

byłam pierwszy raz 1 sierpnia, kazał przyjść za 2 tygodnie, ale to będzie święto, więc idę 13 :P nie mogę się doczekać
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 15:39   #1580
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez komciak Pokaż wiadomość
odebrałam betę i już jestem o niebo spokojniejsza! wynik mam 4274,0 mlU/ml oczywiście przy odbieraniu wyniku musiałam się popłakać, nie było innej opcji


Ale upały
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 16:10   #1581
komciak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
GG do komciak
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
swietny wynik
Dzięki

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość
Gianna M, BeautifulLife, też idę 13 sierpnia :P

byłam pierwszy raz 1 sierpnia, kazał przyjść za 2 tygodnie, ale to będzie święto, więc idę 13 :P nie mogę się doczekać
Teraz zauważyłam, że zobaczyłyśmy 2 kreski tego samego dnia kiedy miałas ostatnia @?

Cytat:
Napisane przez cobra115 Pokaż wiadomość


Ale upały
no ja to myślałam, że się roztopię po drodze do szpitala! A jak wróciłam to przytuliłam kota i padłam dosłownie, teraz się podniosłam

Rano martwiłam się, że wszystkie symptomy ode mnie uciekły, teraz chciałabym żeby znowu tak było - głowa mi pęka ajjj!
komciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 16:33   #1582
Olapoznan
Raczkowanie
 
Avatar Olapoznan
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 298
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez komciak Pokaż wiadomość
Dzięki



Teraz zauważyłam, że zobaczyłyśmy 2 kreski tego samego dnia kiedy miałas ostatnia @?


no ja to myślałam, że się roztopię po drodze do szpitala! A jak wróciłam to przytuliłam kota i padłam dosłownie, teraz się podniosłam

Rano martwiłam się, że wszystkie symptomy ode mnie uciekły, teraz chciałabym żeby znowu tak było - głowa mi pęka ajjj!

To ja tak ja wy ! 13 mam wizyte bo teraz jak byłam tylko pęcherzyk!
Ja miałam ostatnia @ 22 czerwa a wy?

Mnie na przemian męczą albno zaparcia albo biegunka masakra ;/
Olapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 16:35   #1583
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez komciak Pokaż wiadomość
Teraz zauważyłam, że zobaczyłyśmy 2 kreski tego samego dnia kiedy miałas ostatnia @?
@ 19.06, ale ja miałam dłuższe cykle (zanim zaczęłam brać tabsy anty 33-36 dni)
w ogóle to był pierwszy cykl, kiedy robiłam testy owulacyjne :P
i wyszły mi pozytywne 19 i 23 dnia cyklu (24 już był negatywny) i się cały czas zastanawiam kiedy doszło do zapłodnienia, czy przed 19, czy w okolicach 23 :P

generalnie to testy owulacyjne zrobiłam pierwszego dnia wyjazdu i pierwszego po powrocie :P i były w sumie robione z ciekawości "jak to wyląda i działa" :P

szukam wymówki na wesele czemu nie piję ;P chyba zwalę na antybiotyki :P macie jakieś inne pomysły? na razie nie chcę się ujawniać :P
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 16:42   #1584
komciak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
GG do komciak
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość
@ 19.06, ale ja miałam dłuższe cykle (zanim zaczęłam brać tabsy anty 33-36 dni)
w ogóle to był pierwszy cykl, kiedy robiłam testy owulacyjne :P
i wyszły mi pozytywne 19 i 23 dnia cyklu (24 już był negatywny) i się cały czas zastanawiam kiedy doszło do zapłodnienia, czy przed 19, czy w okolicach 23 :P

generalnie to testy owulacyjne zrobiłam pierwszego dnia wyjazdu i pierwszego po powrocie :P i były w sumie robione z ciekawości "jak to wyląda i działa" :P

szukam wymówki na wesele czemu nie piję ;P chyba zwalę na antybiotyki :P macie jakieś inne pomysły? na razie nie chcę się ujawniać :P
Antybiotyki chyba najbardziej wiarygodnie brzmią
Ja to jeszcze nie zabrałam się do takich wynalazków, to był nasz 6cs dopiero dopiero jakby po roku nam nie poszło to miałam "kombinować" na szczęście nie trzeba

Cytat:
Napisane przez Olapoznan Pokaż wiadomość
To ja tak ja wy ! 13 mam wizyte bo teraz jak byłam tylko pęcherzyk!
Ja miałam ostatnia @ 22 czerwa a wy?

Mnie na przemian męczą albno zaparcia albo biegunka masakra ;/
Ja miałam ostatnią @ 29.06 czyli moja fasolka najmłodsza No ja jak poszłam wczoraj na wizytę to po 2 min mnie wygonił, zero badań, skierowań tylko mnie nastraszył że jeszcze tu nie ma co potwierdzać a testy o ciąży nie świadczą. To tego lekarza więcej nie pójdę bo nie ręczę za siebie po przeczytaniu opinii a wizytę mam dopiero na 30.08! NIe wiem czy doczekam tyle czasu ale przynajmniej będzie już dobrze widać
komciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 17:03   #1585
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez komciak Pokaż wiadomość
Antybiotyki chyba najbardziej wiarygodnie brzmią
Ja to jeszcze nie zabrałam się do takich wynalazków, to był nasz 6cs dopiero dopiero jakby po roku nam nie poszło to miałam "kombinować" na szczęście nie trzeba
nasz był 1cs ale znalazłam ovufriend.pl i postanowiłam i testów owu 'spróbować', dopóki abonament premium się nie skończy :P

Cytat:
Napisane przez komciak Pokaż wiadomość
tylko mnie nastraszył że jeszcze tu nie ma co potwierdzać a testy o ciąży nie świadczą
że negatywny nie świadczy o braku ciąży to wiedziałam, ale pozytywne to raczej niezbyt często się mylą - przy torbielach, chorobach nerek, leczeniu hormonalnym i antydepresantami to może się zdarzyć, ale jak ktoś zdrów jak ryba... to chyba nie
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 18:17   #1586
runaway_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 132
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez meluzyna87 Pokaż wiadomość
Witam Mamusie Pisałam wcześniej az ze 2 posty ale sumiennie Was codziennie czytam. Teraz jestem juz po drugiej wizycie, na której słyszałam serduszko Tak wiec mona1 pro proszę o wpisanie na 1 str
Milena, 25l, OM 30.05, TP 4.03 wg USG/ wg OM 06.03

9 tydz i jak lekarza zapytałam ile ten mój lokator ma wielkości to powiedział że 24mm. Przesłyszały mi sie uszy czy nosze w sobie takiego byka niby na zdj podpisane jest "CRL 2,38cm"
Witaj

W 9 tygodniu to już może być, że lokator ma 2-3cm W dodatku ma rączki z paluszkami jeszcze porośniętymi błoną, ogonek zanika, zaczynają się rozwijać mięśnie, oczy jeszcze są szeroko osadzone, ale już bardziej przypomina małego człowieczka niż jaszczurkę

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez komciak Pokaż wiadomość
Oj u nas to samo, wolna chwila to od razu pograć, albo przez telewizorem posiedzieć... Jak dziecko
A mój mąż to wariat Właśnie teraz, w ten upał, wyszedł na rower
runaway_star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 18:22   #1587
Olapoznan
Raczkowanie
 
Avatar Olapoznan
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 298
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez komciak Pokaż wiadomość
Antybiotyki chyba najbardziej wiarygodnie brzmią
Ja to jeszcze nie zabrałam się do takich wynalazków, to był nasz 6cs dopiero dopiero jakby po roku nam nie poszło to miałam "kombinować" na szczęście nie trzeba



Ja miałam ostatnią @ 29.06 czyli moja fasolka najmłodsza No ja jak poszłam wczoraj na wizytę to po 2 min mnie wygonił, zero badań, skierowań tylko mnie nastraszył że jeszcze tu nie ma co potwierdzać a testy o ciąży nie świadczą. To tego lekarza więcej nie pójdę bo nie ręczę za siebie po przeczytaniu opinii a wizytę mam dopiero na 30.08! NIe wiem czy doczekam tyle czasu ale przynajmniej będzie już dobrze widać
Co za cymbał z tego lekarza! Jo owu mam zawsze 14-15 dc( sprawdzone bo mialam oceny cyklu) i byłam u lekarza 31 li[pca i pani doktor widziala piekny pecherzyk na Usg więc u ciebie tez juz pewnie widac!
A serduszko ma być już za półtora tygodnia

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość
@ 19.06, ale ja miałam dłuższe cykle (zanim zaczęłam brać tabsy anty 33-36 dni)
w ogóle to był pierwszy cykl, kiedy robiłam testy owulacyjne :P
i wyszły mi pozytywne 19 i 23 dnia cyklu (24 już był negatywny) i się cały czas zastanawiam kiedy doszło do zapłodnienia, czy przed 19, czy w okolicach 23 :P

generalnie to testy owulacyjne zrobiłam pierwszego dnia wyjazdu i pierwszego po powrocie :P i były w sumie robione z ciekawości "jak to wyląda i działa" :P

szukam wymówki na wesele czemu nie piję ;P chyba zwalę na antybiotyki :P macie jakieś inne pomysły? na razie nie chcę się ujawniać :P
Ja zawsze jeżdzę wszedzie autem i wożę Tż więc mam kłopot z głowu
I powiedz mi prosze co lekarz widział na wizycie i który to dc był ?

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez runaway_star Pokaż wiadomość
Witaj

W 9 tygodniu to już może być, że lokator ma 2-3cm W dodatku ma rączki z paluszkami jeszcze porośniętymi błoną, ogonek zanika, zaczynają się rozwijać mięśnie, oczy jeszcze są szeroko osadzone, ale już bardziej przypomina małego człowieczka niż jaszczurkę

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------



A mój mąż to wariat Właśnie teraz, w ten upał, wyszedł na rower
A mój w ten upał biega Póki nie dowiedziałam się o ciąży to mu dzielnie towarzyszyłam
Czy któraś z Was jest z Wielkopolski ?
Olapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 18:48   #1588
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez Olapoznan Pokaż wiadomość
Ja zawsze jeżdzę wszedzie autem i wożę Tż więc mam kłopot z głowu
I powiedz mi prosze co lekarz widział na wizycie i który to dc był ?
ja niestety mam 2 lewe ręce i nogi do kierowania :|

Obliczył od OM 6ty tydzień, ale pęcherzyk był 5cio tygodniowy - wpisał w kompie wielkość 3-4mm i powiedział właśnie, że najwyraźniej cykle mam nieco dłuższe, co zresztą mu potwierdziłam :P
kazał przyjsć za 2 tyg, wtedy powie coś więcej poza tym, że pęcherzyk jest

a byłam u niego 1 sierpnia, w 43 dnia cyklu (testy pozytywne w 41 i 42 dc, wcześniej 5 negatywnych - do podglądnięcia mam w podpisie wykres ovufriend)

heh mój gin się ucieszył razem ze mną :P odkąd pamiętam przy każdej wizycie pytał, kiedy w końcu dzieci sie pojawią :P
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015

Edytowane przez thidien
Czas edycji: 2013-08-03 o 18:49
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 18:55   #1589
Olapoznan
Raczkowanie
 
Avatar Olapoznan
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 298
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość
ja niestety mam 2 lewe ręce i nogi do kierowania :|

Obliczył od OM 6ty tydzień, ale pęcherzyk był 5cio tygodniowy - wpisał w kompie wielkość 3-4mm i powiedział właśnie, że najwyraźniej cykle mam nieco dłuższe, co zresztą mu potwierdziłam :P
kazał przyjsć za 2 tyg, wtedy powie coś więcej poza tym, że pęcherzyk jest

a byłam u niego 1 sierpnia, w 43 dnia cyklu (testy pozytywne w 41 i 42 dc, wcześniej 5 negatywnych - do podglądnięcia mam w podpisie wykres ovufriend)

heh mój gin się ucieszył razem ze mną :P odkąd pamiętam przy każdej wizycie pytał, kiedy w końcu dzieci sie pojawią :P

Ja byłam dokładnie w 42 cyklu i pęcherzyk mial 7,2 mm !
czyli troszke predzej bedę
Olapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 20:00   #1590
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość




Z lekarzami to niestety tak jest - trudno znalezc milego i kompetentnego jednoczesnie.
Co do spania to ja tylko na poczatku tak mialam teraz jest w miare ok.
Ja mam super gina . Miły starszy pan

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość


W ogóle dzisiaj się poirytowałam. Jak byłam u rodziców, to odwiedziłam tez babcię i u niej były 2 ciocie - jedna pielęgniarka, druga nauczycielka... Jezu, ile się nasłuchałam: na co Ci hiv - nie rób badania, odczynu coombsa też nie rób - nie byłaś w ciąży, czemu wizyty takie drogie - zmień lekarkę, nie rób więcej niż 3 usg na ciążę, i tak w kółko i w kółko. Pod koniec to już tylko potakiwałam, bo już myślałam, że wyjdę z siebie. Przecież dorosła jestem, ja jestem odpowiedzialna za zdrowie dziecka, więc ja podejmuję decyzję. Dbrze, że moja mama (ich siostra) taka nie jest, poradzi czasem, ale ogólnie bardzo wspiera wszytskie moje decyzje. No i tata również. I teściowa ogólnie czasem dobrze jest się na kogoś wpieprzyć, żeby docenić kogoś innego
Kochana ,to jeszcze nic . Do końca ciąży to Ty się jeszcze nasłuchasz
A po porodzie to już nawet szkoda gadać

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Bylam dzisiaj u ginekologa. Ciaza urosla, serduszko bilo, termin porodu mam na 19.03. Jakze sie ciesze

USG genetyczne mam 30 sierpnia, jesli uda sie mojemu ginowi wcisnac moje USG pomiedzy liczne spotkania tego dnia i wtedy ustalimy, czy robie amniopunkcje i czy bede miala super duper usg z konsultantem w Southampton.
Superowo gratuluję


Wydaje mi się,że więcej cytowałam hmm

Ostatnio korzystamy z pięknej pogody i każdą wolną chwilę spędzamy na podwórku

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

No i witam nowe Mamusie
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.