Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-29, 17:58   #2221
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Najpierw chciałam spytać, czemu nie zafarbujesz na kolor zbliżony do naturalnego, ale doszłam do wniosku, że na żywo pewnie ta różnica nie jest tak duża, nie?
Przepiękny kolor naturalek!

monika, twój kolor to też cudo, taki... czekoladowy, mmmniam
Dziękuję I tak, na żywo różnica jest mniejsza, jak jest nawet korzystne światło (np w słońcu) to jest bardzo mało widoczna Ale przyznaję że próbowałam farbować na kolor zbliżony do naturalek, był to jakiś popielaty naturalny blond ale po zmyciu farby okazało się ze kolor się kompletnie nie zmienił stwierdziłam że szkoda już więcej niszczyć włosów, w sumie teraz to już takie trochę upośledzone ombre
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 18:30   #2222
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Moje po 5 miesiącach mają się dobrze, chyba trochę też urosły po ścięciu, ale jeszcze sporo suchych zostało.

Nareszcie udało mi się złapać prawdziwy kolor! Zdjęcie numer 1 no i jaki to kolor, co? Nie popielaty, nie mam pojęcia, jaki

1. najbardziej zbliżony kolor
2. z lampą (przyciemnia)
3. od ścięcia po miesiącu, na czubku widać ciemniejący odrost

Zawsze przedziałek mi się błyszczy, WTF?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (37,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5159.jpg (25,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5161.jpg (21,1 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2014-05-29 o 18:32
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 19:13   #2223
Quiyanca
Raczkowanie
 
Avatar Quiyanca
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Moje po 5 miesiącach mają się dobrze, chyba trochę też urosły po ścięciu, ale jeszcze sporo suchych zostało.

Nareszcie udało mi się złapać prawdziwy kolor! Zdjęcie numer 1 no i jaki to kolor, co? Nie popielaty, nie mam pojęcia, jaki

1. najbardziej zbliżony kolor
2. z lampą (przyciemnia)
3. od ścięcia po miesiącu, na czubku widać ciemniejący odrost

Zawsze przedziałek mi się błyszczy, WTF?
Łaadne! Podobne do moich jeśli chodzi o kolor Gratuluję
__________________
Zapuszczanie naturalnych włosów - od 20.01.2014
CEL: 60 cm - 01.12.2015 - osiągnięty
Quiyanca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 19:49   #2224
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

kaguya gratulacje ciekawe jaki będą mieć kolorek jak jeszcze podrosną i słońce je podrasuje :P
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję

Edytowane przez Dboom_
Czas edycji: 2014-05-29 o 19:54
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 20:31   #2225
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dzięki tak się cieszę, że zapuszczam!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 22:50   #2226
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Moje po 5 miesiącach mają się dobrze, chyba trochę też urosły po ścięciu, ale jeszcze sporo suchych zostało.

Nareszcie udało mi się złapać prawdziwy kolor! Zdjęcie numer 1 no i jaki to kolor, co? Nie popielaty, nie mam pojęcia, jaki

1. najbardziej zbliżony kolor
2. z lampą (przyciemnia)
3. od ścięcia po miesiącu, na czubku widać ciemniejący odrost

Zawsze przedziałek mi się błyszczy, WTF?
Ależ zacny odrost chyba całkiem niezłe tempo mają Twoje włosy (przynajmniej w porównaniu do moich) bo widzę że już kilka ładnych centymetrów lśniących i zdrowych naturalek jest
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 07:12   #2227
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

kaguya no cóż można więcej napisać poza mnie przedziałek za to na zdjeciach wychodzi jakby miał 2 cm i zawsze jestem przerazona jak to widze na aparacie, dopiero po zgraniu na kompa widać, że nie jestem taka łysa co to za kolor? hmmm ja zawsze próbuje znaleźć swój kolor na połce z farbami i co firma to inna nazwa a i tak nie moge trafić na 100%, to tylko dowodzi jednego - nasze naturalne włosy sa niepowtarzalne i wyjątkowe cos pomiedzy naturalnym jasnym brazem , a popielatym blondem z farb
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 42d65cf57ca7294141323430946b10a1.jpg (91,8 KB, 47 załadowań)
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 08:53   #2228
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Ależ zacny odrost chyba całkiem niezłe tempo mają Twoje włosy (przynajmniej w porównaniu do moich) bo widzę że już kilka ładnych centymetrów lśniących i zdrowych naturalek jest
Nie przejmuj się Ja nie uważam, że moje rosną szybko, bo gdy mierzę, to zawsze wychodzi mi 1.2-1.5 cm miesięcznie, ale naturalki na żywo i na zdjęciach wyglądają dłuższe Wiem, co może być tego przyczyną: każdy włos (w zależności od miejsca na głowie) rośnie "po swojemu", dlatego wyrywając przypadkowy można się załamać. Niektóre mam po niecałe 5cm, inne po 9
I najbardziej mnie cieszy, że są zdrowe i lśniące

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
kaguya no cóż można więcej napisać poza mnie przedziałek za to na zdjeciach wychodzi jakby miał 2 cm i zawsze jestem przerazona jak to widze na aparacie, dopiero po zgraniu na kompa widać, że nie jestem taka łysa co to za kolor? hmmm ja zawsze próbuje znaleźć swój kolor na połce z farbami i co firma to inna nazwa a i tak nie moge trafić na 100%, to tylko dowodzi jednego - nasze naturalne włosy sa niepowtarzalne i wyjątkowe cos pomiedzy naturalnym jasnym brazem , a popielatym blondem z farb
Ciekawy sposób szukania Też tak robiłam. Pisałam, że mam balsamik 7.1 i pięknie pokrywa rudości i prawie zlewa się z naturalnym kolorem, więc myślę, że to jest to! Z tym że, no właśnie, nie są całkowicie popielate, mają złote refleksy, więc pewnie po Siódemce i Jedynce musiałaby być jeszcze jakaś cyferka, ale nie mam pojęcia, jaka. Oglądałam kiedyś palety farb profesjonalnych, ale nie pamiętam numeracji, bo pokręcone to wszystko było
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 09:49   #2229
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Hej wam
Sniĺo mi sie dzisiaj ze zafarbowalam wloski na grafit zeby wygladaly na naturalne i sama sobie scielam na boba zeby pozbyc sie zniszczonej czesci Fryzjerka nie jestem wiec bob byl... daleki od doskonalosci ale i tak bylam szczesliwa jakbym w totka wygrala

Mysle ze to przez te inspiracje:

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
dziewczyny! zapuszczać naturalne! coś motywującego poniżej zobaczcie tylko, co możemy mieć ...

http://szafiarenka.pl/49/5457122/pok...e-wlosy,1.html

p.s. włosy z 2 strony boooskie

i jeszcze jedno

http://szafiarenka.pl/49/4770520/nat...iracje,8.html#

miłego podziwiania
Monika dzieki ci za nie

P/s- czytam watek wstecz zeby was lepiej poznac i wasze zmagania z zapuszczanuem naturalek
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 09:54   #2230
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Tak, naturalnie jasne pięknie wyglądają
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 10:20   #2231
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

branzoletka nie ma za co bedziesz miała sporo czytania, mnie najlepiej sie czyta do poduchy, czasem sie przyśni ze mam swoje zdrowe włosy sprzed 15 lat hi hi
zastanawiam się nad tymi koktajlami co pisałaś, skorupek raczej nie odważe się zjeść zmielone siemie powinno sie zalać wrzątkiem, zaraz spróbuje zrobić takiego glutka, jak ostygnie doleje mleka i zmiksuje z bananem będzie na deserek
dziewczyny nie dołować mnie, ja mam przyrost 1cm miesięcznie i nic tego nie ruszy, nawet wydaje mi się, że w ciąży pomimo burzy hormonów włosy rosły normalnie przez 9 miesięcy ciąży urosły ok 10 cm, teraz mam do zapięcia biustonosza, miną chyba wieki zanim zapuszczę je do tej długości w ich nienaruszonym stanie ale jak to sie mówi: twardym trza być, nie miętkim
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 11:01   #2232
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez procrastinator03 Pokaż wiadomość
(...)
fakt w ciemnych czulam sie zdecydowanie bardziej wyraznie i latwiej bylo sie "odpierdzielic" tak ze wszyscy sie oglądali, a teraz to chyba nawet nie podobam sie robotnikom ;| sama nie wiem............
Wròce na momencik do tego tematu,bo cos mi do glowy przyszlo
Zwròcilyscie uwage jakie powodzenie u kobiet maja brzydcy aktorzy? Mysle ze to ich pewnosc siebie dodaje im uroku ktoremu nie idzie sie oprzec... Kobiety maja z tym problem bo bardziej przezywamy kompleksy ale jest to mozliwe by inni widzieli w nas pieknosc jesli tylko my same bedziemy o tym przekonane

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
(...)
dziewczyny mały offtop czy któras z Was ma ekspres ciśnieniowy ?
Niestety nie mam a o co chcesz wiedziec?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
to u mnie odwrotnie tyle, że mam mega opadające powieki przez co rzęs nie widać (naturalnych) i może dlatego do ciemnych włosów potrzebowałam mocnych oczu.

właśnie policzyłam, że nie farbuję od 7tygodni i póki co nie widać odrostu i teraz już mam nawet myśli, że włosy mi nie rosną
Na opadajace powieki to tylko medycyna estetyczna ale rzesy mozna wydobyc przez uzywanie zalotki,spruboj mi sie sprawdza

Cytat:
Napisane przez Quiyanca Pokaż wiadomość
A wiecie, widziałam dzisiaj w autobusie dziewczynę z koszmarnymi farbowanymi włosami. Nie dość, że siano to mało powiedziane, to jeszcze kolor... Jakiś bardzo dziwaczny, bardzo intensywny kolor żółtego.. mniej więcej taki

http://www.tikkurila.pl/images/swatc...a_ral_1018.gif
Ja TERAZ tez ciagle widze na ulicy wlosy i powiem wam ze mase niemek nie farbuje bo maja to gdzies ale jak juz farbuja to jeden wielki koszmar o tlenionych nie wspomne. Za kazdym razem jak mam watpliwosci czy zapuszczac naturalki patrze na te glowy na ulicach

Cytat:
Napisane przez Quiyanca Pokaż wiadomość
Ja już nie mogę się doczekać, aż będę miała ze 25cm odrostów, bo normalnie mnie te farbowane tak wkurzają -.-' Ostatnio są okropne, puszą się, wywijają, "gniotą", zbijają w strączki, mimo, że są świeżo umyte i dobrze spłukane. Nie wiem co im się dzieje, ale chcę je ciachnąć.
Spokojnie moze trzeba przeczekac i zmienic pielegnacje bo farbowane potrzebuja innej od naturalek a moze pogoda ma na nie wplyw. Jak ja sobie nie radze z kudlami to zwiazuje w koczek prawie na czuku glowy i przestaja mnie wkurzac

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
(....) przez ta pogodę to siedzę w domu i żre słodkie

a propos naturalnych jeszcze, chyba nigdy nie widziałam, zeby jakieś dziecko miało brzydkie włosy, a przecież wszystkie maja raczej naturalne, może wiec to tez kwestia co sie z nimi robi, maluchy nie prostują włosów, nie kręcą na wałkach, włosami zazwyczaj zajmują się ich rodzice, a taka nastolatka juz (....)
Ty tez patrzysz na dzieciece wlosy? Ja szukam mojego koloru czy jest ladny taki nie ruszany zadnymi zabiegami,lakierami itd. Niestety tu mysi polski blond to rzadkosc

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
dlatego zabrałam się za intensywniejsze dbanie o cerę . nieskazitelna skóra, białe zęby i mocna oprawa oczy zawsze dodają najwięcej uroku. do tego jak zwykle chcę się wyćwiczyć, ale przez miesiąc wyszłam pobiegać: raz. innej aktywności: zero. w wakacje będzie mój czas (taa :p)
Witaj w klubie ja zaczelam od zebow i henny nie zaniedbuje,bo bardzo pomaga w podkreslaniu urody ze sie tak wyrazè Z twarza bedzie problem,bo musialabym kwasami wyrownac kolor ale to musze znalezc sie w PL u zaufanej kosmetyczki wiec na razie zostaje makijarz
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 11:15   #2233
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
dziewczyny nie dołować mnie, ja mam przyrost 1cm miesięcznie i nic tego nie ruszy, nawet wydaje mi się, że w ciąży pomimo burzy hormonów włosy rosły normalnie przez 9 miesięcy ciąży urosły ok 10 cm, teraz mam do zapięcia biustonosza, miną chyba wieki zanim zapuszczę je do tej długości w ich nienaruszonym stanie ale jak to sie mówi: twardym trza być, nie miętkim
mam dokładnie to samo, ale cały czas szukam czegos co ruszy moje włosy... u mnie jest nawet mniej niż 1cm miesiecznie bo minęło prawie 6 mcy a najdłuży odrost jaki znalazłam to 5,5cm a są i takie co mają po 2-3 cm Szczęscie że na głowie się jakoś te włosy warstwowo przenikają i wyglądają na trochę dłuższe

jak skończę drugą butelkę jantaru to chyba spróbuję Placenty, może kupię też Radical ale boję się że ze wzgędu na alkohol nie sprawdzi się na mojej suchej skórze, jakie jeszcze znacie wcierki bez alkoholu, które można stosować między myciami?
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 11:15   #2234
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad tymi koktajlami co pisałaś, skorupek raczej nie odważe się zjeść zmielone siemie powinno sie zalać wrzątkiem, zaraz spróbuje zrobić takiego glutka, jak ostygnie doleje mleka i zmiksuje z bananem będzie na deserek
dziewczyny nie dołować mnie, ja mam przyrost 1cm miesięcznie i nic tego nie ruszy, nawet wydaje mi się, że w ciąży pomimo burzy hormonów włosy rosły normalnie przez 9 miesięcy ciąży urosły ok 10 cm, teraz (....)
Nic sie nie martw czas zleci.Pamietasz jak czekalas na pierwsze ruchy potem na poròd hahaha! No a teraz ta fasolka smiga na swych nòzkach i za chwile zacznie sie pierwsze pyskowanie

Co do siemienia to z tego co wiem to cale ziarna zalewasz wrzatkiem lub goraca woda i tak tworzy sie glutek. Jak ostygnie wrzucasz do blendera ale z gotowym koktajlem,bo ziarenka mielic powinno sie kròtko jakies trzy sekundy. Troche siedzialam i czytalam ztad moja wiedza
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:31   #2235
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

wiewioor poczytaj sobie tutaj o wcierkach
http://kosmetyczne-pokusy.blogspot.c...l#.U4hqYnZTqLk

branzoletka oj czas leci, nawet zapierdziela, moja córcia póki co "kica" jak zajączek, nawet lubi to bardziej niż raczkowanie co do ekspresu jak by któraś miała to napisze na priv, nie będę zaśmiecać wątku, bo mam sporo pytań odnośnie kupna i użytkowania próbowałam kiedyś pić siemię lniane takie parzone, ale samo to przez gardło ledwo mi przechodzi
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:20   #2236
Quiyanca
Raczkowanie
 
Avatar Quiyanca
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez branzoletka
Cytat:
Napisane przez Quiyanca Pokaż wiadomość
A wiecie, widziałam dzisiaj w autobusie dziewczynę z koszmarnymi farbowanymi włosami. Nie dość, że siano to mało powiedziane, to jeszcze kolor... Jakiś bardzo dziwaczny, bardzo intensywny kolor żółtego.. mniej więcej taki

http://www.tikkurila.pl/images/swatc...a_ral_1018.gif
Ja TERAZ tez ciagle widze na ulicy wlosy i powiem wam ze mase niemek nie farbuje bo maja to gdzies ale jak juz farbuja to jeden wielki koszmar o tlenionych nie wspomne. Za kazdym razem jak mam watpliwosci czy zapuszczac naturalki patrze na te glowy na ulicach

Cytat:
Napisane przez Quiyanca Pokaż wiadomość
Ja już nie mogę się doczekać, aż będę miała ze 25cm odrostów, bo normalnie mnie te farbowane tak wkurzają -.-' Ostatnio są okropne, puszą się, wywijają, "gniotą", zbijają w strączki, mimo, że są świeżo umyte i dobrze spłukane. Nie wiem co im się dzieje, ale chcę je ciachnąć.
Spokojnie moze trzeba przeczekac i zmienic pielegnacje bo farbowane potrzebuja innej od naturalek a moze pogoda ma na nie wplyw. Jak ja sobie nie radze z kudlami to zwiazuje w koczek prawie na czuku glowy i przestaja mnie wkurzac
Zrobiłam im kuku rozjaśnianiem i w sumie na naturalki idzie tylko facelle, łopian i Jantar, a jakieś odżywki d/s, b/s, sera, maseczki poza Pilomaxem idą na długość w większości i chyba właśnie maseczka mi taki numer wycięła. Ale nawet jak wyglądają zdrowiej tak jak dzisiaj na przykład, to po prostu mi sie nie podobają
__________________
Zapuszczanie naturalnych włosów - od 20.01.2014
CEL: 60 cm - 01.12.2015 - osiągnięty
Quiyanca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 14:16   #2237
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość
Witaj w klubie ja zaczelam od zebow i henny nie zaniedbuje,bo bardzo pomaga w podkreslaniu urody ze sie tak wyrazè Z twarza bedzie problem,bo musialabym kwasami wyrownac kolor ale to musze znalezc sie w PL u zaufanej kosmetyczki wiec na razie zostaje makijarz
Sama sobie możesz nakładać kwasy, na wizazu jest wątek kwasowy . Osobiście polecam salicyla, robiłam go na oleju, a potem na spirytusie, cera niemal idealna jak na moje możliwości . Teraz trzeba przestać ze względu na słońce, więc nie ma co za kwasy się zabierać, ale od jesieni robię kolejną porządną serię, tym razem migdałowym.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Co do henny to na bodajże Labolatorium Urody czytałam że Cassia to jest to samo co nasz zwykły senes, który możemy zmielić na pył w młynku do kawy. Robiłam to w zeszłym roku, wysyp włosów był po tym okropny, włosy lekko zżółciały, co nie podobało mi się. Robiłam też domową farbę z łupin orzecha włoskiego, ale włosy też były żółte potem długo.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 15:29   #2238
WmaG20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

no coz ja wlosy w koncu zafarbwalam , ale bez odrostu . fryzjerka srweirdzila ze nie ma problmu , ona to tak zrobi ze nawet nie bede wiedziec gdzie odrost sie zaczyna a gdzie konczy. w tej chwili mam swojego odrostu kawelek a reszta rudo brazowa i 200 zl mniej w porfelu . jakies pomysly na zbicie rudosci w tym brazie ? przestroga dla pan ktore chca farbowac !!!
WmaG20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 16:22   #2239
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

200 zł za farbowanie? to czym ona Ci je farbowała? złotem Maroka? jeszcze 15 dni i zmierze sobie odrost, ale od lipca chyba zacznę juz tylko robić zdjęcia jak bardzo naturalne kontrastują z farbowancami, bo u mnie idzie zawsze marny centymetr
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 18:08   #2240
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
200 zł za farbowanie? to czym ona Ci je farbowała? złotem Maroka? jeszcze 15 dni i zmierze sobie odrost, ale od lipca chyba zacznę juz tylko robić zdjęcia jak bardzo naturalne kontrastują z farbowancami, bo u mnie idzie zawsze marny centymetr
Ehh... u nas tez farbowanie 200zł.. ;] a farbujemy Majirel / Inoa L'oreala
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 19:01   #2241
WmaG20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

dzisiaj tam zadzwonilam ze kolor jest paskudny i ze nie na to sie umawialysmy , prosze o zwrot kasy to powiedzialy ze zaraz oddzwonia i tak juz to ' zaraz " trwa 2 h ten kolor jest gorszy niz pozolkniety blond , takze dziewczynki nie kombinowac ! zapuszczac
WmaG20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 19:43   #2242
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

monika1983k dzięki za link, chyba spróbuję jednaj z tych wcierek Babuszki Agafii - już dawno chciałam zamówić jakieś kosmetyki tej firmy bo czytałam o nich sporo dobrego.
Co do ceny farbowania to też tyle płacilam jak jeszcze mieszkałam w Warszawie, wiec tak chyba jest w wiekszych miastach ( i gdzie bym nie poszła to nigdy nie bylam zadowolona bo albo odrost był rudały albo na długości jakieś sino-platynowe pasemka, a raz wręcz jakieś filoety sie pojawiły... dopiero jak sama zaczęłam farbować to jakoś to zaczęło wyglądać)

WmaG20 daj znać jak poszło z reklamacją, bo za 2 tyg jestem umówiona na farbowanie farbowańców (bez odrostu oc) i muszę być przygotowana na kazdą ewentualność
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 23:14   #2243
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cześć dziewczyny!
Jako, że podjęłam próbę powrotu do natury podpinam się tu bo czuję, że będę tu mogła sobie zarówno ponarzekać jak i podbudować się psychicznie, bo bywa ciężko

Zawsze farbowałam na ciemne kolory ale odkąd farbuję na blond czuję jakbym miała doczepiane sztuczne włosy. Nie wiem jak to nazwać. Kiedyś sztywne i proste, dziś jakieś puszące się i falujące (wtf?) Do tego nigdy nie udało mi się osiągnąć takiego koloru jak chcę. Czuję się sztuczna. A nie lubię :P

Przedstawiam mój na razie mało zacny odrost ale jest! Są moje 10 lat niewidziane i kiedyś znienawidzone myszaki I wydają mi się kurde piękne, szok! Bo przecież natura jest piękna, czyż nie? Obym nie zmieniła myślenia i nie dopadła mnie jakaś durnota w lustrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (68,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030334_2800x2100.jpg (94,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030331_2800x2100.jpg (99,6 KB, 30 załadowań)
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 23:17   #2244
Burano
Raczkowanie
 
Avatar Burano
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Moje po 5 miesiącach mają się dobrze, chyba trochę też urosły po ścięciu, ale jeszcze sporo suchych zostało.

Nareszcie udało mi się złapać prawdziwy kolor! Zdjęcie numer 1 no i jaki to kolor, co? Nie popielaty, nie mam pojęcia, jaki

1. najbardziej zbliżony kolor
2. z lampą (przyciemnia)
3. od ścięcia po miesiącu, na czubku widać ciemniejący odrost

Zawsze przedziałek mi się błyszczy, WTF?
ale mnie długo nie było bardzo urosły Ci włosy od ostatniego zdjęcia, które widziałam!
u mnie bez większych zmian. dziś zrobiłam sobie permanentne brwi i w końcu naturalki jakoś bardziej pasują do mnie.

Atreyka powodzenia!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140531_002359.jpg (47,5 KB, 37 załadowań)
__________________
Nie farbuję włosów od 7.09.2013r

Edytowane przez Burano
Czas edycji: 2014-05-30 o 23:26
Burano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 09:16   #2245
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Atreyka witamy,jaki śliczny kolor, uwielbiam takie chłodne)
natura najczęściej wie co robi..
gratulacje i obyś wytrwała w postanowieniu, mi strasznie podobają się moje naturalki, ale też czasem się boję że coś mi strzeli do głowy i sięgnę po farbę :<
Burano piękne naturalne ombre :P już krótka droga przed Tobą
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję

Edytowane przez Dboom_
Czas edycji: 2014-05-31 o 09:18
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 09:47   #2246
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Atreyka witaj w klubie widze masz juz spory odrost, ja zaczynałam od zera, kolorek tez ładny, oczywiscie ten naturalny
Burano masz widze podobne przejscie z naturalnych do farbowanych, tylko u mnie jeszcze tak bardzo tego nie widac, bo mały odrost, wiem jednak, ze z czasem włosy bardziej mi zżółkną i wtedy pewnie nie wytrzymam i zafarbuje do mojego koloru
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 09:57   #2247
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dziękuję Wam Kochane za miłe słowa. Aż sobie koczka dziś zapodałam bo wtedy tak dużo tych naturalek widać i sobie mówię, że sporo już jednak wytrzymałam to szkoda by było psuć Muszę dać radę! Miłego dzionka życzę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030379_2800x2100.jpg (69,1 KB, 31 załadowań)
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 10:12   #2248
attuneh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Wracanie do nautralnego koloru włosów - henna?

Cześć, od kilku lat farbuję włosy. W tym momencie mam jeden centymetr odrostu (ciemny blond/jasny brąz) i resztę włosów w kolorze, powiedzmy średnim blondzie wpadającym bardzo delikatnie w rudy. Różnica jest wyraźna, ale nie dramatyczna, zatem jestem skłonna je po prosu zapuszczać, żeby wrócić do naturalnego koloru. Wszystkie farby, drogeryjne i profesjonalne bardzo szybko się wypłukują, dlatego nie widzę już żadnego sensu sięgania po nie. Jednak co powiedziałybyście na hennę? Czy mogłabym farbować włosy na khadi jasny brąz i tym sposobem wracać do naturalnych? Różnica w kolorach na pewno będzie, ale mimo wszystko zniwelowana, a wlosy będą ciemniejsze. Czy gdy henna się wypłukuje to pozostawia duże zmiany na włosach, jakiś kolor, którego się nie będę mogła pozbyć (tak jak mam teraz, po chemicznych farbach - głównie żółty połysk, który zawsze przebija)? A może macie jakieś inne rady?
Dziękuję za odpowiedź
attuneh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 10:35   #2249
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez WmaG20 Pokaż wiadomość
no coz ja wlosy w koncu zafarbwalam , ale bez odrostu . fryzjerka srweirdzila ze nie ma problmu , ona to tak zrobi ze nawet nie bede wiedziec gdzie odrost sie zaczyna a gdzie konczy. w tej chwili mam swojego odrostu kawelek a reszta rudo brazowa i 200 zl mniej w porfelu . jakies pomysly na zbicie rudosci w tym brazie ? przestroga dla pan ktore chca farbowac !!!
Zdjęcia! 17 miesięcy, 25,7cm. Rozpuszczone z wczoraj wieczora, kucyk dzisiaj światło dzienne. Mam wrażenie, że stoją w miejscu od kilku miesięcy, choć centymetrów przybywa. Odpuszczam sobie planowane przyciemnianie szamponetką, nie chcę naruszyć naturalków. Już mi przeszło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wlosy2.jpg (61,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wlosy.jpg (62,6 KB, 36 załadowań)
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 10:57   #2250
WmaG20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

WmaG20 daj znać jak poszło z reklamacją, bo za 2 tyg jestem umówiona na farbowanie farbowańców (bez odrostu oc) i muszę być przygotowana na kazdą ewentualność [/QUOTE]

nie wytrzymalam i zadzownilam sama ,no coz Pani posunela sie nawet
do zatraszania prawnikiem , wmawiala mi ze ten paskudny kolor to ten ktorego oczekiwalam i jedyne co moze zaproponowac to poprawki za doplata , powiedzialam ze znam swoje prawa i jezeli chce to nie ma problemu moge z nia sie udac do prawnika , zaczela mi wmawiac jakies niestworzone rzeczy , myslala ze sie wystrasze i odpuszcze ale nie ma glupich wkoncu wymiekla i rzucila na koniec ; " bedzie miala pani duze problemy z wizytami w salonach loreala , to pani obiecuje" no to jej powiedzialam : " jezeli w pozostalych salonach poziom jest taki jak u was to nie mam czego zalowac" ;p zdj postaram sie zrobic jak bede miec jakis dobry aparat. dzsiaj moje siostra stwierdzila ze pol wlosow w sloncu jest wrezc jakas taka sliwkowa
WmaG20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.