Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-11, 09:34   #2371
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Meadow, animale i Sandrika - nasza "trójca święta" pamiętajcie,że święte nie grzeszą, przynajmniej na włosach musicie więc świecić przykładem dla reszty

lauratini o wypraszam sobie ja własnie mam 31 w tym roku i życie jest cuuudowne naturalne bede hodowała pewnie jeszcze 2,3 lata więc Twoja perspektywa nie jest taka znowu "stara"

procrastinator03 sama miałam takie z wierzchu bardzo poniszczone, co prawda ścięłam je trochę i myślałam, ze sytuacja opanowana, jednak widzę, że wystarczyło troche o nie zadbać, olejowanie baaaardzo pomogło, no i teraz musze schodzic z tego wstretnego stopniowania może spróbuj z tymi olejami intensywniej i włoski sie poprawią
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 10:00   #2372
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
To wychodzi na to, że ja, animale i Sandrika mamy chyba najdłuższe i najstarsze odrosty, ktoś jeszcze taki cierpliwy?
Jeszcze Swan, 2tyg po mnie przestała farbować .

Sandrika, jesteś równo o 30dni przede mną .

Znalazłam na jednym z tematów naszą starą koleżankę z poprzedniej edycji wątku, ścięła się na krótko by mieć jak najwięcej naturalków i źle się z tym czuła. Walnęła się na blond. Wyjątkowo nieciekawy blond.

Ale bym chciała mieć długiego boba z równymi włosami z przodu <3. Chyba nigdy nie zapuszczę moich wstrętnych pazurków i grzywki - mam ją za usta, a ta część moich włosów najwolniej rośnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg indeks.jpg (11,5 KB, 21 załadowań)
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 10:01   #2373
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Jeszcze Swan, 2tyg po mnie przestała farbować .

Sandrika, jesteś równo o 30dni przede mną .

Znalazłam na jednym z tematów naszą starą koleżankę z poprzedniej edycji wątku, ścięła się na krótko by mieć jak najwięcej naturalków i źle się z tym czuła. Walnęła się na blond. Wyjątkowo nieciekawy blond.

Ale bym chciała mieć długiego boba z równymi włosami z przodu <3. Chyba nigdy nie zapuszczę moich wstrętnych pazurków i grzywki - mam ją za usta, a ta część moich włosów najwolniej rośnie.
Też marzy mi się taki równiutki bob
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 10:12   #2374
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

animale a kogo znalazłaś jesli można wiedzieć?bo w poprzednim watku też tutaj byłam, ale sie poddałam po 9 miesiącach
mam tak samo z grzywką, jakieś 4 lata temu sobie grzywe zrobiłam i do dzisiaj nie moge zapuścić, aktualnie pasma sa troszke za brodę, ale ta część włosów najbardziej mi sie kruszy (jak były grzywką to co mycie suszarka, okrągła szczotka i czasem prostownica...) i teraz mam za swoje
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 10:31   #2375
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Hej Dokopałam się dziś do mojego odrostu ze środka włosów ( jest on od czasu tego nieszczęsnego farbowania rzutem na taśmę po 1 próbie zapuszczania, to farbowanie miało miejsce 18.4 czyli ponad 1,5 miesiąca temu ). Po raz kolejny utwierdzam się, że ten kolor jest ble:P Zwłaszcza w środku. Na górze od słońca jest jaśniejszy. Ma on dziś 2,9-3,2 cm (jakoś dziwnie nierównomiernie mi te włosy rosną). Na ostatniej fotce moje baby hair <duma>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-06-11 11.17.22.jpg (127,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-06-11 11.17.48.jpg (163,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-06-11 11.18.26.jpg (143,2 KB, 27 załadowań)
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 10:34   #2376
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

animale No ja mam dokłądnie to samo, pasukdne pazurki które mam chyba całe swoje życie bo nie chcą rosnąć!! Jak zapuszcze do równego boba to chyba bedę się bardziej cieszyła niż z tego że są naturalne

monika Za jakiś moment postaram się zrobić fotkę moich włosów, ale póki co siedzę z maskami I postaram się uchwycić dokłądnie odrost i mniej więcej jego długość
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 10:38   #2377
lauratini
Raczkowanie
 
Avatar lauratini
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 143
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

oj monika1983k przepraszam, nie chodzi mi o starość bo już teraz musiałabym się tak zaczynać czuć, tylko nie wiem co mi po 30stce do głowy srzeli i czy przetrwam w swym postanowieniu

no to jeszcze ukłony dla swan i procrastinator03 bo rok to już nie lada wyczyn i proszę siebie i nas tutaj nie demotywować! Końcówki możesz ściąć jak są zniszczone, ale odrostu nie tykaj!

dzisiaj w pracy w toalecie spotkałam dziewczynę która zwróciła uwagę na mój przyciemniony blond i pochwaliła że mi bardzo ładnie ale ona sama ma jasny blond, niedawno sie przefarbowała na ciemno i teraz znów do jasnego blondu wróciła i zaczęła mi wychwalać jaki to blond i blondynki nie są och ach :/ ps. a moim zdaniem jest jedną z tych osób do których jasny blond nic a nic nie pasuje, bo się gryzie z ciemną karnacją i ciemną oprawą oczu :P
__________________
2-4-6-8-10-12-14-16-18-20-22-24-26-28-30 cm NATURY
lauratini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 11:06   #2378
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

lauratini nie no spoko, nie obraziłam się ja tez czasami żartuję, że najstarsza baba tu jestem i co ja tutaj w ogole robię z tymi młodymi laskami przetrwasz, dasz rade, z nami wszystkim raźniej, tu jest jak w klubie AA
iwonisa01 a wiesz, mnie tez się 2 lata temu wydawało, ze kolor odrostu bardzo brzydki, ale to dlatego że bardzo się różnił od reszty, myślę, ze większość z nas tutaj jak widziała jak z czasem odrost się wydłużał, to bardziej zaczynała sie przekonywać do swojego naturalnego kolorku bejbiki ach bejbiki
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 14:48   #2379
angela_s85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 70
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

cześć dziewczyny! moze mi pomożecie ... od 2 lat rozjaśniam pasemka u fryzjera i włosy mam już w bardzoo złej kondycji :/ myślę nad powrotem do swojego koloru (szatynka) podpowiedzcie proszę - czy jeśli takie jasne włosy z odrostami potraktuję taką farbą jak w załączniku - wyjdzie z tego coś sensownego??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10339358_665034776902009_4652150577256600352_o.jpg (13,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 421853935.jpg (26,1 KB, 15 załadowań)
angela_s85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 14:57   #2380
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
Meadow, animale i Sandrika - nasza "trójca święta" pamiętajcie,że święte nie grzeszą, przynajmniej na włosach musicie więc świecić przykładem dla reszty
U mnie troszkę krócej niż u "trójcy" ale już w sobotę równe 16 miesięcy z naturalkami
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 16:44   #2381
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

U mnie dopiero 4 miesiac mija Wreszcie zaczal byc widoczny! Kolezanka dzisiaj z obawa czy sie nie obraze: ale masz odrost. Dawno nie farbowalas. Ja jak na reklamach: Dlugi, nie? No powiedz ze dlugi! *oczy kota ze shreka* hahaha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 19:29   #2382
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

O dziewczyny, wszystkim należą się gratulację Bo czy to miesiąc, rok czy dwa to wszystkie mamy jeden cel i każdy dzień bez farby zbliża nas do sukcesu Bardzo bardzo się cieszę, że nasza grupa działa tak prężnie i jest tak duże wsparcie

Hej mam pomysł Może niech każda napisze co skłoniło nas do odstawienia farby, i jakie są pierwsze(albo dalsze) wrażenia z ich posiadania Co wy na to? Myślę, że by to było całkiem motywujące dla "nowych" lub zastanawiających się
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 19:51   #2383
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Hej,
Mija m-c od ostatniego farbowania wiec nic takiego i jeszcze nie mam kryzysu,bo ten od 3 cm.pewnikiem sie zacznie

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
lauratini nie no spoko, nie obraziłam się ja tez czasami żartuję, że najstarsza baba tu jestem i co ja tutaj w ogole robię z tymi młodymi laskami przetrwasz, dasz rade, z nami wszystkim raźniej, tu jest jak w klubie AA
Ja sie nie chwale ale moge sie zalozyc,ze to ja jestem tu najstarsza

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Hej Dokopałam się dziś do mojego odrostu ze środka włosów ( jest on od czasu tego nieszczęsnego farbowania rzutem na taśmę po 1 próbie zapuszczania, to farbowanie miało miejsce 18.4 czyli ponad 1,5 miesiąca temu ). Po raz kolejny utwierdzam się, że ten kolor jest ble:P Zwłaszcza w środku. Na górze od słońca jest jaśniejszy. Ma on dziś 2,9-3,2 cm (jakoś dziwnie nierównomiernie mi te włosy rosną). Na ostatniej fotce moje baby hair <duma>
Taki poczatkowy odrost zawsze jest ble przeciez nauczylysmy sie go nienawidzic i niszczyc co m-c i tak nam juz strach przed nim sie utrwalil
Potrzeba czasu na nowe przyzwyczajenia i oswojenia sie z nowa sytuacja

Dzisiaj wkleje mòj pierwszy odroscik i bede se poròwnywac przez kolejne m-ce a moze jak obczaje temat to se w podpisie jakas galerie zrobie
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud

Edytowane przez branzoletka
Czas edycji: 2014-06-11 o 19:56
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 20:10   #2384
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
O dziewczyny, wszystkim należą się gratulację Bo czy to miesiąc, rok czy dwa to wszystkie mamy jeden cel i każdy dzień bez farby zbliża nas do sukcesu Bardzo bardzo się cieszę, że nasza grupa działa tak prężnie i jest tak duże wsparcie
Moze teraz uda mi sie wkleic fotke odrostu i msm nadzieje,ze go widac

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
U mnie dopiero 4 miesiac mija Wreszcie zaczal byc widoczny! Kolezanka dzisiaj z obawa czy sie nie obraze: ale masz odrost. Dawno nie farbowalas. Ja jak na reklamach: Dlugi, nie? No powiedz ze dlugi! *oczy kota ze shreka* hahaha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cztery miechy jak juz bede miala za soba,to myslè ze juz z gòrki u mnie bedzie

A tak wlasciwie to ktos by mògl pomyslec o koszulkach z napisem: Nie farbuje i dobrze mi z tym" Madry zrozumie a glupi bedzie udawal ze wie o co chodzi i mialybysmy spokòj

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
animale No ja mam dokłądnie to samo, pasukdne pazurki które mam chyba całe swoje życie bo nie chcą rosnąć!! Jak zapuszcze do równego boba to chyba bedę się bardziej cieszyła niż z tego że są naturalne

monika Za jakiś moment postaram się zrobić fotkę moich włosów, ale póki co siedzę z maskami I postaram się uchwycić dokłądnie odrost i mniej więcej jego długość
Dawaj te fotki

Te pazurki kolo twarzy potraktuj olejem rycynowym co wieczòr delikatnie masujac skalp,strasznie pomaga na porodt wszelkiego rodzaju wlosòw.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140610_205929.jpg (85,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140610_205921.jpg (70,6 KB, 13 załadowań)
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud

Edytowane przez branzoletka
Czas edycji: 2014-06-11 o 20:18
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 20:14   #2385
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

TheUnlike 4 miesiąc hmm, czyli Ty zmądrzałaś miesiąc wczesniej ode mniemnie jak już się zazwyczaj udało dotrwać do 3 miesiąca bez farbowania, to nikt nawet nie musiał mówić, że mam długi odrost, czułam,że wszyscy (tzn. raczej kobitki, nie faceci, bo ich to mało co) patrzą na mnie i ten ich wzrok niewerbalnie wręcz krzyczy: aleś się zapuściła

Sandrika dobry pomysł, tylko ja sie muszę porządnie zastanowić co napisać, żeby Wam tu poematu nie napisać zbyt długiego, ma być krótko i konkretnie i na temat

tak sie zastanawiam, co to bedzie za 2,3 lata, jak juz "osiągniemy" nasze naturalne włosy, a moze da rade zrobic jakiś "zlot czarownic" czyli spotkac się w realu fajnie by było pomyślcie sobie: siedzimy w kawiarni z długaśnymi, pięknymi włosami, a kelner z zachwytu zapomina o rachunku za kawe

branzoletka moj wiek widac w moim nicku
Taki poczatkowy odrost zawsze jest ble przeciez nauczylysmy sie go nienawidzic i niszczyc co m-c i tak nam juz strach przed nim sie utrwalil
Potrzeba czasu na nowe przyzwyczajenia i oswojenia sie z nowa sytuacja


własnie o to mi chodziło, ładnie to ubrałaś w słowa dawaj foty!!!!
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 20:21   #2386
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Hej mam pomysł Może niech każda napisze co skłoniło nas do odstawienia farby, i jakie są pierwsze(albo dalsze) wrażenia z ich posiadania Co wy na to? Myślę, że by to było całkiem motywujące dla "nowych" lub zastanawiających się
super pomysł! na pewno takie nasze przemyślenia zmotywują do zapuszczania, nie farbowania i cieszenia się z naturalnych włosków
Tak cofając się wstecz.. Zawsze dbałam o włosy, ale farbując je, dochodziłam do takiej granicy której nie mogłam przekroczyć- coś mi w nich nie pasowało, nigdy nie były do końca takie jak chciałam.
ciągłe odrosty, puszenie, rozdwojone, suche końce, podrażniona skóra głowy, kolory nie wychodziły takie jak chciałam.. jak pomyślałam, że tak ma być już zawsze.. Rozwiązaniem był właśnie powrót do naturalek Teraz skóra głowy odwdzięcza się mnóstwem baby hair, włosy błyszczą, jest ich dużo i są mięsiste.
Szkoda że nie miałam takiego nastawienia wcześniej, teraz trzeba za karę cierpliwie czekać
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję

Edytowane przez Dboom_
Czas edycji: 2014-06-11 o 20:25
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 21:23   #2387
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dboom_ Super masz te wloski taakie geste i dluuugi odrost Nie myslalas zeby ten puch zewnetrzny potraktowac kassia? Nie zmieni koloru a odbuduje wlosy i nada rownomierny polysk calym wlosom.
Ja tez chce to zrobic bo mam masakre na 3/4 dlugosci wlosow tylko sobie musze jà jakos tu zamòwic co nie jest takie proste

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość

Znalazłam na jednym z tematów naszą starą koleżankę z poprzedniej edycji wątku, ścięła się na krótko by mieć jak najwięcej naturalków i źle się z tym czuła. Walnęła się na blond. Wyjątkowo nieciekawy blond.
Ojej wspòlczuje jej Ja akurat tego nigdy nie zrobie,bo w kròtkich wĺosach źle sie czuje.

Cytat:
Napisane przez lauratini Pokaż wiadomość
witam i przepraszam za zaśmiecanie wątku- zainstalowałam sobie apke w telefonie i czytam tam forum, czasem kliknie mi się to co nie powinno :P a nie będę usuwać postów bo bana dostać nie chcę

monika1983k- farbowałam garnier color & shine 7.0, jest bez amoniaku, pewnie sie zaraz wypłucze, ale kilka dni już go mam na głowie i czuję się dobrze w tym kolorze- a jest bardzo podobny do mego naturalnego (oczywiście naturalny lepszy, bo się bardziej mieni na wiele odcieni :P)
pomysł z aktualizacją odrostu ok- dziś zaktualizuję

nie zrobiłam sobie zdjęcia przed farbnięciem farbowańców ale zmierzyłam odrost i ma już 6 cm! czyli z miesiąc urosły 2cm coś tam te moje czary mary jednak dały
Bez amoniaku to tez farba tylko zamiast amoniaku ma jeszcze bardziej szkodliwe sole amoniowe i tez bedzie trzymac no chyba ze mialas wczesniej przetrawiine rozjasniaczem jak tak to przeprowadz pigmentacje to pomoze zatrzymac kolir we wĺosie

Cytat:
Napisane przez lauratini Pokaż wiadomość
w takim razie gratki i ukłony w stronę Meadow, animale i Sandrika
zazdroszczę cierpliwości! żeby tylko mi jej nie brakło. Jedno jest pewne: nie wrócę już do platynowego blondu. Jak przyciemniłam farbowańce bardziej się sobie podobam, czuję się wyraźniejsza i moja cera nabrała lepszego koloru Tylko że sobie cały czas wyobrażam, że mam całą czuprynę naturalnych a to nie prawda Ja bym chciała już! ale cóż może za 3-4 lata... Tylko wtedy będę już po 30stce
Hahaha! Masz za.☠☠☠ista wyobraźnie tez chce taka

Cytat:
Napisane przez procrastinator03 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mogę sie tez zaliczać do tych najcierpliwszych - za miesiąc minie rok
-przepraszam ale wątpliwości coraz więcej...
wobec wszechobecnego hołdu włosów ściętych na prosto, zastanawiam się czy nie postopniować swoich... są strasznie zniszczone, zwłaszcza te najdłuższe, wierzchnie warstwy... Myślicie ze to dobry pomysł? ...
To wycieniuj jesli wiesz ze bedziesz sie w takim krztalcie fryzury dobrze czula. Moda moda ale bez przesady,do wszystkiego trzeba miec dystans

Ja mam ten sam problem ale najpierw spròbuje cassià potraktowac te zniszczenia powinno pomòc,bo jak wycieniuje moje piòrka to optycznie bardzo wylysieje

Oki skupilam sie na watku wiec sie rozpisalam jak zwykle,mam nadzieje ze nie zanudzilam

Fotka odpowiada na pytanie dlaczego chce wròcic do naturalek,bo padlo tutaj takie pytanie dla nas wszystkich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-06-10 20.19.14.jpg (94,2 KB, 35 załadowań)
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 21:54   #2388
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
. Ja jak na reklamach: Dlugi, nie? No powiedz ze dlugi! *oczy kota ze shreka* hahaha
hahahhaha xd . U mnie to samo, łażę za domownikami i mówię "Popatrz na mój odrost. Dotknij go. Dotknij jaki miękki! No, czemu nie patrzysz?". Siostra czasem nie wytrzymuje w olewaniu mnie i zaczyna się na mnie wydzierać że zachowuję się jak wariatka . I tak moim sukcesem jest, że zamówiłam ją do zapuszczania naturalek, ale ona jakoś nie przeżywa tego jak ja ;p. Tylko TŻ docenia mój odrost, dotyka, chwali, mówi że piękny kolor, takie zdrowe, nigdy nie pozwoli mi ich zafarbować ani ściąć . Kochany, tylko on mnie z tych ignorantów otaczających mnie w życiu codziennym rozumie. I wy . No i wszystkie ciotki i rodzice, ale dla nich nóg też nie powinnam golić, więc ich zdanie się nie liczy.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość
Te pazurki kolo twarzy potraktuj olejem rycynowym co wieczòr delikatnie masujac skalp,strasznie pomaga na porodt wszelkiego rodzaju wlosòw.
Chyba się skuszę, mi na porost nigdy nic nie zadziałało, jednak jak smarowałam rycynowym brwi i rzęsy to miałam krzaczory i zostałam skomplementowana w dość specyficzny sposób - sąsiadka się naburzyła że nie chcę jej się przyznać że mam doklejane rzęsy, a dziewczyna na siłowni powiedziała mi że mnie zabije za te rzęsy . Oczywiście po odstawieniu olejku wszystko wypadło i mam swoje standardowe łyse prześwity.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 22:25   #2389
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

branzoletka rzeczywiście włoski trochę Ci się zbuntowały przez rozjaśnianie. ale widać to na końcach, partie bliżej głowy ładnie się błyszczą. jaka potem będzie namacalna różnica jak już naturalne zapuścisz od dawna rozjaśniasz włosy?? i też rozważałam cassię, ale jakoś to odkładałam i tak sobie chodziłam z sianem na głowie.. xD

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
hahahhaha xd . U mnie to samo, łażę za domownikami i mówię "Popatrz na mój odrost. Dotknij go. Dotknij jaki miękki! No, czemu nie patrzysz?" (...)
I ja mają mnie już dosyć, bo dodatkowo opowiadam wszystkim po kolei o specyfikach jakie nakładam na włosy, co pije i jem, a ci z jakiegoś dziwnego powodu nie podzielają mojego zachwytu...

dziewczyny, poszłam dziś na żywioł i z dnia na dzień umówiłam się na wizytę do fryzjera i obcięłam połowę włosów.. i jestem w szoku tak krótkich nie miałam nigdy. nie pozbyłam się całych farbowańców, ale wyglądają teraz bardziej jak rozjaśniane końce. może któregoś dnia uda mi się zrobić zdjęcia, na razie cały czas siedzę i macam się po włosach i jest dziwnie, bo w sumie nie ma za co złapać.. nie wiem jak się do tego przyzwyczaję
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 07:34   #2390
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Branzoletka Bardzo podobne włosy miałam jak zaczynałam, dlatego też nigdy przenigdy nie dotknę już rozjaśniacza
A fotki jednak będą w weekend ponieważ mój nadworny fotograf będzie wtedy dostępny :P
Jak wykończę olejek na porost który mam to pewnie za rycynke się wezme Bo czeka już kupiona w kolejce

monika Kurcze nawet sobie nie wyobrażam co bedzie za 2-3 lata ;D Ja to marzę o tym by zapuścić włosy do połowy pleców równe, jeśli mi się to uda.. oj będę bardzo szczęśliwym człowiekiem

Dboom Myślę, że Twoja historia jest bardzo podobna do mojej więc teraz czas na moją

U mnie na powrót do natury przyczyniło się kilka rzeczy, przede wszystkim doszłam już do takiego stanu, że włosy bez żadnej stylizacji wyglądały jak jedna słoma , włosy połamane na długosciach, bez blasku itd.. w między czasie zajarałam się "włosomaniactwem", a fakt że żadna maska nie działa na moje włosy był tak wkurzający, że byłam zła na cały świat No i doszło moje odwieczne marzenie długich włosów do połowy pleców (moja długość włosów zawsze była do ramion ewentualnie najdalej do obojczyków). Starałm się je zabpuścić ale przez łamanie się włosów gdy te sięgały do stanika wyglądały jak mysie ogonki
No i nie da sie pominąć koloru: wiecznie żółte, kolor nigdy nie był trafiony, nawet trafiłam raz z mieszanką taką że w sztucznym świetle miałam zielone włosy :P no po prostu tragedia!!

I tak o to zapuszczam natuarlki aaa muszę dodać że jestem kompletnym leniem i nigdy nie chciało mi się robić odrostów
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 07:56   #2391
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja zaczel farbowac z banalnej przyczyny: zrobilam nowa farbe i nagle wszyscy zachwyceni. I moje zdziwienie, bo przeciez ta farba dokladnie tak myszowata jak moje naturalki. To stwierdzilam ze moze rzeczywiscie, ze cos w tym jest, ze matka natura najlepiej dobiera. Poza tym bylam juz zmeczona ciaglym farbowaniem, wlosy mi szybko rosna i duzo bylo z tym roboty, a zeby bylo smieszniej farba stosowana od 5lat nagle mnie uczulila :O
Stan wlosow nie gral tu wielkoe roli, glownie dlatego, ze:
a) niszczy to je glownie suszarka i slonce
b) po farbie wygladaja nieco lepiej bo wydaja sie pogrubione

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 09:41   #2392
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

U mnie powrót do naturalnych zaczął się mniej więcej dwa lata temu, stwierdziłam, że włosy sa jak chyba u każdej z nas po trwającym latami rozjaśnianiu - suche, zniszczone, po prostu brzydkie. Do tego kilka miesięcy później na teście pojawiły sie dwie kreski - pomyślałam, że to naprawdę dobry czas na zapuszczanie naturalnych włosów. W końcu w ciąży kobieta zawsze bardziej o siebie dba, a włosy dostają hormonalnego kopa. Niestety wraz z kolejnymi kilogramami i wszystkim tym, co się dzieje w ciazy, nastapiła weryfikacja mojego podejścia. Pod koniec ciąży czułam się brzydka i nieatrakcyjna, a patrząc w lustro widziałam "ładne" blond włosy i wstrętny kontrastujący odrost. Na dodatek mój TŻ coraz częściej dopytywał się, kiedy w końcu zrobię coś z włosami. No to będąc na początku 9 miesiąca zafarbowałam odrosty i sie poddałam. Drugie podejście - i mam nadzieje już ostatnie - w marcu tego roku, wcale nieplanowane. Z nudów zaczęłam podczytywać znów ten watek. Przejrzałam chyba wszystkie posty wstecz i zdjęcia włosów tych dziewczyn, którym udało się wrócić do naturalnych, naprawdę dodały mi skrzydeł. I zaczęło się przepuszczanie kasy na wcierki i ampułki. I tak mi zleciał już prawie 3 miesiąc
Powiem Wam tez - może to śmieszne, ale rok temu skończyłam trzydzieche i chyba chce sie poczuć trochę młodziej. Będąc na zakupach zawsze lampie sie niczym zboczeniec na dziewczyny z naturalnymi włosami. Zazwyczaj sa to nastolatki, potem to juz chyba każda zaczyna coś kombinować z włosami. Poza tym, no cóż, włosy rozjaśniane wyglądają ładnie na świeżym odroście, bo ten jest zdrowy, im dalej w las, tym ciemniej...i po 2,3 miesiacach widac odrost i wygląda to nienaturalnie. No i po co farbować, skoro Bozia dała coś ładnego?
miało byc krótko, ale jednak wyszedł poemat dodam jeszcze,ze jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji i będę trwać w niej dalej, włosy odżyły, to za sprawą małego włosomaniactwa, bo odrost jeszcze za mały, żeby az tak poprawić stan włosów, ale jednak
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 10:24   #2393
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Puk, puk - pamięta mnie tu ktoś jeszcze?

Udało mi się już raz z Wami wrócić do naturalnego koloru włosów, po czym henna rzuciła mi się na mózg i przez pewien czas hennowałam się na rudo.
Ale jak córka marnotrawna wracam i proszę o wsparcie, bo łapie mnie odrostowy kryzys

W najbliższym czasie idę ciachnąć trochę końcówek, bo rozjaśnianie henny (bez ruszania odrostu) odrobinkę je zmaltretowało. Nie dużo, bo tylko dzięki kucykowi jestem w stanie znieść obecny widok swoich włosów.

W załączniku macie długość mojego odrostu. Nie farbuję od początku roku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-06-12-962.jpg (76,4 KB, 68 załadowań)
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 10:38   #2394
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

monika No właśnie najgorzej z tym jeśli otoczenie wywiera na nas wpływ że odrosty źle wyglądają..;/ Ja miałam wsparcie bo mój Tż wspierał mnie bardzo od samego początku No ale cóż zrobić jak kobieta czuje sie brzydka i nieatrakcyjna? chyba zawsze najpierw trafia na włosy nie ? :d Teraz Ci się uda

Chardon Jakie masz piękne, zdorwe, lśniące, popielate odrosty <3 zawsze marzyłam o takim kolorze!! No zazdroszczę Ci jak cholera A pokażesz jak wyglądały już całe naturalne włoski?

właściwie to już znalazłam Twoje foteczki u Ciebie w albumie, Ciebie nie pamiętam, ale Twoje włoski kiedyś w albumie podglądałam <3 zabójczo piękne i proste!

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2014-06-12 o 10:40
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 10:49   #2395
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Proszę, moje włosy w pełnej krasie Oba zdjęcia z bardzo dawna także na stan końcówek nie patrzcie - wtedy jeszcze nie wiedziałam, że można nakładać na włosy coś innego niż szampon :P

Popielate są dopóki ich słoneczko nie dotknie. Wtedy nabierają bardziej złotawego odcienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (138,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (159,7 KB, 42 załadowań)
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 11:19   #2396
lauratini
Raczkowanie
 
Avatar lauratini
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 143
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Chardon-cudne naturalki
angela_s85-specem nie jestem, ale myślę, ze mogłabyś tą farbę na farbbowańce położyć, zapigmentują Ci rozjaśnione, więc pozbawione pigmentu włoski i może odcień zrówna się z odrostem.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

co mnie skłoniło do zapuszczania naturalek? to samo co Was-zniszczone latami farbowania włosy, do tego wczesna wiosna, gdzie po zimie dostały jakiegoś kryzysu i nie mogłam ich po niczym (!) ładnie rozczesać.
W sumie to obudziłam się pod koniec marca, gdy nie miałam czasu na kupno farby, w ogóle bałam się znów rozjaśniacz na nie kłaść , bo były w okropnym stanie, a inna farba mogła by nie chwycić sporego wtedy już odrostu. Czytałam, znalazłam blogi włosowe i coś takiego jak włosomaniactwo-spodobało mi się Kombinowałam co tu zrobić i stwierdziłam-zapuszczam naturalki!
__________________
2-4-6-8-10-12-14-16-18-20-22-24-26-28-30 cm NATURY
lauratini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 11:19   #2397
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Puk, puk - pamięta mnie tu ktoś jeszcze?

Udało mi się już raz z Wami wrócić do naturalnego koloru włosów, po czym henna rzuciła mi się na mózg i przez pewien czas hennowałam się na rudo.
Ale jak córka marnotrawna wracam i proszę o wsparcie, bo łapie mnie odrostowy kryzys

W najbliższym czasie idę ciachnąć trochę końcówek, bo rozjaśnianie henny (bez ruszania odrostu) odrobinkę je zmaltretowało. Nie dużo, bo tylko dzięki kucykowi jestem w stanie znieść obecny widok swoich włosów.

W załączniku macie długość mojego odrostu. Nie farbuję od początku roku.
Ja pamiętam . Naprawdę podziwiam Cię że wytrzymujesz z takim kontrastem. Masz wyjątkowo ładny odcień blondu, dla mnie to jedyny prawdziwy blond, tych ciemnych nie uznaję ;p. Coś zrobiła że tak Ci szybko włosy rosną? W albumie przyrost wyjątkowo marny, a tu 6mies minęło i odrost na pół głowy :O
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 11:46   #2398
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Przestałam się o przyrost starać. Nic nie łykam, nie piję ziółek, odstawiłam wcierki.
Ewentualnie jedyne co mogło jakoś ruszyć przyrost to zwiększona aktywność fizyczna

Właśnie coś ostatnio mi zaczął strasznie ten kontrast przeszkadzać Ale staram się robić kucyk i olewać spojrzenia ludzi na ulicy. Rudości bardziej nie zniweluję, bo henna wgryzła mi się wyjątkowo solidnie we włosy, a ścinać nie chcę. Lepiej się czuję w takiej długości.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 12:27   #2399
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Chardon tez podejrzałam Twoje naturalne w albumie, mogę powiedzieć tylko jedno: musiałaś sie chyba wtedy zakochać, bo wówczas ludziom mózg przestaje działać...żeby zafarbować i to jeszcze henna taki piękny blond do tego masz prościutkie włosy, naprawdę ładne, nie wiem kiedy sie tu udzielałaś, ale fajnie że jeszcze jedna duszyczka do nas wraca
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 13:59   #2400
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Hej Ja nie farbuje juz od 19 marca. Pije tylko pokrzywe ale i tak dopiero od dwóch tygodni. Nie mieszkam w PL. Nie wiem za bardzo co mogłabym wycierać aby przyspieszyć przyrost. Staram sie o dobra dietę. Obecnie mój odrost wygląda tak:ImageUploadedByWizaz Forum1402577738.710366.jpg

Aha, mam jeszcze mielone siemię lniane. Piłam raz z mlekiem, owsianka mi sie z niego zrobiła, taki niby glutek niezbyt smaczny bo po tak gęstej papce trudno przełknąć + czasami odruch wymiotny ;/ Pomaga to to na włosy? Bo, ze na żołądek to juz wiem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.