Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-22, 23:19   #2521
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Dixeds Pokaż wiadomość
Rany wy wszystkie juz tak daleko a ja dopiero marne 1,2 cm :c mam nadzieje, ze jakos tam nadgonie choc troche i sie nie zlamie
Teraz dopiero widze ze tego samego dnia ostatni raz znècalysmy siè nad wloskami farba To dopiero poczatek i nie ma sie co zniechecaç
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 00:26   #2522
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Chyba nawet wiem z czego te wlosy pochodza - to zdaje sie byl post o pigmentacji, moge sie of kors mylic wlosy ladne, kolor tez, poza tym ja lubie krecone, kiedy widac, ze sa krecone, a nie w caly swiat, o farbie co moge powiedziec - nie znam, zreszta, farby uwazam teraz za zlo konieczne, dziewczyny nie wprowadzajmy sobie nerwowej atmosfery - naszym wspolnym celem jest wrocic do naturalnych wsjo ryba czy to blondy czy brazy, maja byc zdrowe i juz
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 13:48   #2523
euforiaIK
Przyczajenie
 
Avatar euforiaIK
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Miała wstawić zdjęcia moich włosowych przygód!
a więc wstawiam stan teraźniejszy i to co było jakieś półtora/dwa lata temu. Czytałam o tym, ze chcecie farbować swoje włosy-cóż u niektórych jest to nieuniknione, ja nie użyłam żadnej ciemnej farby-włosy mi ściemniały od płukanki z orzechów, później zrobiłam refleksy na odroście ok 5 cm i już teraz od lutego nie farbuje. Odrost się zlał, powstało ombre.
Niestety moje piękne blond włosy ze zdjęcia drugiego wypadły...tzn połowa.... stąd w ogóle zdecydowałam się zejść do naturalnego.
pozdrawiam i życzę udanego schodzenia do naturalek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fb.jpg (83,6 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PSF.jpg (124,6 KB, 52 załadowań)
euforiaIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 15:21   #2524
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Euforia

Bardzo ladnie ci z odrostem i paznokcie jakie zdrowe
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud

Edytowane przez branzoletka
Czas edycji: 2014-06-23 o 15:22
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 16:54   #2525
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Dixeds Pokaż wiadomość
Rany wy wszystkie juz tak daleko a ja dopiero marne 1,2 cm :c mam nadzieje, ze jakos tam nadgonie choc troche i sie nie zlamie
Spokojnie, każda z nas kiedyś też zaczynała zapuszczać naturalki
Nie myśl o tym dużo, a za nim się obejrzysz minie pierwsze pół roku, potem rok itd.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 17:39   #2526
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Witam, podejmuję kolejną próbę powrotu do naturalnych włosów, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Miesiąc temu byłam ściągnąć rudo-czerwoną farbę u fryzjera. Fryzjerka postanowiła ściągać kolor pasemkami. Siedziałam 3h, ale efekt po jednym zabiegu zaskoczył nas obie . Dodatkowo, robiłam niedawno keratynowe prostowanie włosów, także teraz nic tylko zapuszczać. Aczkolwiek nie wiem, czy nie skuszę się kiedyś na jakieś refleksy na naturalkach . Odrost ok. 2 cm, wstawiam zdjęcia, jak to wygląda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2190013.jpg (119,9 KB, 28 załadowań)
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 06:59   #2527
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

oj dziewczyny dziewczyny, takie ładne blondy macie i farbujecie odezwała sie ta mądra tak serio, to uważam, że takie bardzo jasne tlenione blondy nawet jesli sa zadbane dla mnie są be, brzydkie, wyglądają kurczakowato, kojarzą mi się pardon za wyrażenie - z bazarowym blondem, a te Wasze odrosty (rockandrollqueen i euforiaIK) są młodzieńcze i świeże, śliczne , oby tak dalej !!!
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 08:07   #2528
procrastinator03
Raczkowanie
 
Avatar procrastinator03
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Send a message via Skype™ to procrastinator03
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

UPS, wczoraj zapisałam się do fryzjera na farbowanie farbowańców - chce zeby to bylo to ostatnie w zyciu ! ciekawe jak wyjdzie
__________________
dbam o włosy!
nie farbuję od 16.07.2013
nie suszę
nie prostuję
nie lokuję



długie, naturalne, zdrowe



piję drożdże 18/90
procrastinator03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 08:41   #2529
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
wyraźnie napisałaś że brązy nie są lśniące i wymagają intensywniejszej pielęgnacji, co jest oczywistą bzdurą, bo niby z jakiej racji? nic nie wspomniałaś o niezadbanych włosach. niezadbane włosy zazwyczaj są brzydkie, bez względu na kolor. najdziwniejsze, że najpierw zachwycasz się właśnie takimi zwykłymi mysimi ciemnymi blondami, a potem stwierdzasz że mysie włosy są nudne i brzydkie.
Gdzie ja się nimi zachwycam?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 09:45   #2530
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

laski spokójnie róbmy z naszego wątku obrad sejmu i senatu, wystarczy, że tamci się droczą
każda ma swoje zdanie i to jest nasze święte prawo żeby je wyrazić, a reszta to powinna uszanować , ale nie łapmy sie już za słowa ja też przed chwilą wyraziłam swoją opinie o farbowanych blondach i możecie mnie wyzywać od ... rożnych (w myślach hi hi) NASZ watek powinien byc oazą wsparcia, a nie darcia
procrastinator03 przynajmniej ktoś zrobi Ci porządnie włosy i nie tknie naturalnych (mam nadzieje), samemu to ciężko trafić w tą cieniutką granicę miedzy naturalnymi, a farbowanymi, oczywiście jak juz będziesz po, to pochwal sie rezultatem
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 10:40   #2531
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

queen, ładny odrościk!

Nikt się tu nie kłóci, po prostu wyraziłam swoje zdanie, a że niektórzy się obrażają, bo pewnie mają te brązowe włosy, to nie moja wina tak samo jak ktoś może napisać, że nie podoba mu się mój kolor odrostu, ma takie prawo
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 10:46   #2532
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez procrastinator03 Pokaż wiadomość
UPS, wczoraj zapisałam się do fryzjera na farbowanie farbowańców - chce zeby to bylo to ostatnie w zyciu ! ciekawe jak wyjdzie
za odwagè Nie ma co sie meczyç z brzydkimi farbowancami i ja tez sie za nie wezme bo to co mam na glowie teraz to jakas porazka jest nie kolor

Cytat:
Napisane przez monika1983k;47013894[B
]laski spokójnie róbmy z naszego wątku obrad sejmu i senatu, wystarczy, że tamci się droczą
każda ma swoje zdanie i to jest nasze święte prawo żeby je wyrazić, a reszta to powinna uszanować , ale nie łapmy sie już za słowa ja też przed chwilą wyraziłam swoją opinie o farbowanych blondach i możecie mnie wyzywać od ... rożnych (w myślach hi hi) NASZ watek powinien byc oazą wsparcia, a nie darcia
Dobrze powiedziane i o tym samym pomyslalam gdy tego posta przeczytalam

Mi po podcieciu koncòwek wreszcie sie ladnie kucyk uklada i nie musze wciaz w koczku lazic jeszcze tylko kolorek na farbowance i byle do przodu
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud

Edytowane przez branzoletka
Czas edycji: 2014-06-24 o 10:50
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 11:04   #2533
euforiaIK
Przyczajenie
 
Avatar euforiaIK
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Tak szczerze to lepiej sie czuje w tych ciemniejszych włosach....moj naturalny pasuje mi do cery-w rozjasnionych czułam się trochę "różowa
" i niewyraźna Co do paznokci...moje pazury są tak twarde i piękne i białe końcówki, że wszyscy się zachwycają! Rosną jak szalone. A włosy takie marne puchy ! wypadają... ale mam jednak nadzieję, bo pojawiły sie u mnie baby hair więc może nie będę łysa i to, że zrezygnowałam w akcie desperacji z fabrowania mi pomoże
euforiaIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 11:25   #2534
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

branzoletka a słuchaj, czy Ty nakładasz olej na włosy? bo przypomniałam sobie Twoje zdjęcie które wstawiłaś jakiś czas temu, no jakbym widziała moje włosy 3 lata temu... chyba katowałyśmy je w ten sam sposób mnie olejowanie b.pomogło, nie ma puchu , sa oczywiście zniszczone po tylu latach rozjaśniania, ale stan sie poprawił
euforiaIK pewnie, ze bardziej pasuja, masz piekne oczy i całosc teraz ładnie sie uzupełnia, nie chce Cie straszyc, ale moja siostra - posiadaczka dlugich wlosow - odkad pamietam cały czas sie "leni" , raz jeden jedyny w zyciu włosy jej nie wypadały - jakos w liceum sciela sie do ramion i włosy przestały leciec, a czego to ona nie stosowała :suplementy,i maski, odzywki , i to nie takie jak ja skąpiradło za 10 zł, tylko matrixy, kerastase , loreale i takie tam, teraz znow chce je obciac...
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 11:25   #2535
wewantfuture
Przyczajenie
 
Avatar wewantfuture
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ahh mi się marzy piękny blond ale natura obdarzyła mnie niestety jakimś brązem bo w sumie już nie pamiętam jaki miałam naturalny kolor. Moja mama mowi że był ładny więc mnie wspiera w zapuszczaniu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wewantfuture jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 13:02   #2536
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cześć

Nie farbuję włosów od roku i tygodnia

Na początku postanowiłam zrobić miesięczną przerwę, aby dać włosom spokój na chwilę.
no i tak minął rok.

Teraz mam 20 cm odrostu i widać sporą różnicę pomiędzy kolorami.

Moje włosy są koloru typowo słowiańskiego - brązowo/ słomkowe. A farba czarna.

Za miesiąc idę na dekoloryzację i planuję pozostać przy swoim naturalnym kolorze już na stałe.
Siwych nie mam, nikt w rodzinie nie ma.

Koleżanki mówią, że bez sensu, że lepiej farbować. A ja uważam, że naturalki są fajne
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 13:40   #2537
procrastinator03
Raczkowanie
 
Avatar procrastinator03
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Send a message via Skype™ to procrastinator03
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Must ja wczoraj uslyszalam od przyjaciolki ze moje farbowańce sa tysiac razy ladniejsze niz moje naturalne ale ona jest zdecydowaną zwolenniczką wlosow farbowanych i hejtuje naturalne takze na tej plaszczyznie nigdy sie nie dogadamy jedyna osoba ktora mnie wspiera w tej materii jest mama i Wy

na pewno pokaze sie po fryzjerze ! ale to dopiero 08.07
__________________
dbam o włosy!
nie farbuję od 16.07.2013
nie suszę
nie prostuję
nie lokuję



długie, naturalne, zdrowe



piję drożdże 18/90
procrastinator03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 14:33   #2538
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

U mnie TŻ bardzo chce, abym miała naturalne.
I w sumie ja też chcę mieć.

Pierwszy raz pofarbowałam włosy jak miałam 20 lat i teraz wiem, że najładniejsze było moje naturalne i nie miałam z nimi problemów.

Moje włosy sprzed farbowania :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (192,4 KB, 51 załadowań)
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 15:37   #2539
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

euforiaIK bardzo ładnie Ci w naturalnym kolorze zdecydowanie wyraźniejsza i 'zdrowsza' twarz i też przyłączę się do zachwytu nad paznokciami, moje od kilku tygodni to porażka:/
Must hejj piękne były i jakie gęste! wydaje mi się, że kolor moich sprzed farbowania był bardzo podobny do Twojego.. ale teraz odrastają jakieś ciemne i zimne pewnie dopiero jak słońce na nie troszkę zadziała, to się zdecydują, jakie będę. Masz zdjątka odrostu? 20cm musi robić wrażenie
I ta łatwość w obsłudze naturalek jest dobrym argumentem dla nie farbowania
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję

Edytowane przez Dboom_
Czas edycji: 2014-06-24 o 15:38
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 16:23   #2540
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Gdzie ja się nimi zachwycam?
choćby stronę wcześniej, wstawiłaś nawet zdjęcie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
queen, ładny odrościk!

Nikt się tu nie kłóci, po prostu wyraziłam swoje zdanie, a że niektórzy się obrażają, bo pewnie mają te brązowe włosy, to nie moja wina tak samo jak ktoś może napisać, że nie podoba mu się mój kolor odrostu, ma takie prawo
owszem, mam brązowe włosy, jestem z nich dumna, bo mają piękny odcień, ciemnieją coraz bardziej z czego się bardzo cieszę i z pewnością nie możesz im zarzucić, że nie są lśniące. nikt się nie obraża jak nieprawdziwie sugerujesz. tak samo nieprawdą jest to, że pisałaś że brązowe włosy trzeba intensywniej pielęgnować i nie są lśniące. to nie jest twoje "zdanie" a zwykła nieprawda. zamiast się przyznać do błędu to zachowujesz się jak zwykła prowokatorka.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 18:43   #2541
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Pokaż wiadomość
euforiaIK bardzo ładnie Ci w naturalnym kolorze zdecydowanie wyraźniejsza i 'zdrowsza' twarz i też przyłączę się do zachwytu nad paznokciami, moje od kilku tygodni to porażka:/
Must hejj piękne były i jakie gęste! wydaje mi się, że kolor moich sprzed farbowania był bardzo podobny do Twojego.. ale teraz odrastają jakieś ciemne i zimne pewnie dopiero jak słońce na nie troszkę zadziała, to się zdecydują, jakie będę. Masz zdjątka odrostu? 20cm musi robić wrażenie
I ta łatwość w obsłudze naturalek jest dobrym argumentem dla nie farbowania
Dziękuję

Dziewczyny, a Wy jaki macie pomysł na 100% powrót do naturalków ? Poczekać 2-3 lata i obciąć farbowane czy zrobić dekoloryzację i wyrównać wszystko do koloru odrostu ?

Ja robię dekoloryzację za miesiąc i trochę się boje

Zdjęcie odrosu mam, ale dziś zrobie najświeższe.

Edytowane przez Must
Czas edycji: 2014-06-24 o 18:44 Powód: -
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 20:46   #2542
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

9 miesięcy za mną

rośnijcie szybciej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1150237.jpg (46,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1150238.jpg (22,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1150239.jpg (36,5 KB, 22 załadowań)
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 20:55   #2543
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Must Podziwiam za wytrwałość ... szczególnie, że do tej pory bez grupy wsparcia ;P

Nysiak 9 mcy to już kupa czasu Przepiękny odrościk ja sie zbliżam do siódmego miesiąca... do 9 lipca zostało już niewiele czasu .

Mam dla Was zdjęcie moich włosów wyschły same, bez suszarki oto moje lokaso-fale i od tyłu już widać odrost Grzywka już w 98% naturalna, została mi jeszcze wierzchnia warstwa grzywki ( 2 cm) która daje efekt cienkich rozjaśnionych słońcem promyczków

2014-06-24 10.32.35.jpg
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2014-06-24 o 21:00
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 21:53   #2544
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez euforiaIK Pokaż wiadomość
Tak szczerze to lepiej sie czuje w tych ciemniejszych włosach....moj naturalny pasuje mi do cery-w rozjasnionych czułam się trochę "różowa
" i niewyraźna Co do paznokci...moje pazury są tak twarde i piękne i białe końcówki, że wszyscy się zachwycają! Rosną jak szalone. A włosy takie marne puchy ! wypadają... ale mam jednak nadzieję, bo pojawiły sie u mnie baby hair więc może nie będę łysa i to, że zrezygnowałam w akcie desperacji z fabrowania mi pomoże
Mi tez zawsze bylo lepiej jak blond wlosy mialy juz z 1 cm.odrostu bo za bardzo sie zlewalam bez Z paznokciami za to ja cale zycie mam koszmarek a wlosy jak feniks powstaja ze zniszczeñ jakie im zgotowalam za kaxdym razem Mam nadzieje ze jeszcze raz ten ostatni podniosa sie i odbuduja a obiecuje im juz nigdy wiecej przynajmniej rozjasniacza

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
branzoletka a słuchaj, czy Ty nakładasz olej na włosy? bo przypomniałam sobie Twoje zdjęcie które wstawiłaś jakiś czas temu, no jakbym widziała moje włosy 3 lata temu... chyba katowałyśmy je w ten sam sposób mnie olejowanie b.pomogło, nie ma puchu , sa oczywiście zniszczone po tylu latach rozjaśniania, ale stan sie poprawił
Tak oleje klade ale tak raz w tyg. Bo ja myje wlosy tak co 3 dni. Musze tylko wyczaiç ktory mi najlepiej podchodzi,bo kiedys super sie sprawowala oliwa z oliwek. Poloze kokos tym razem i zobacze reakcje.
Praktycznie nic nie jest w stanie mi tych wlosow dociazyc,po rozczesaniu jesli nie wystylizuje na szczotce to pusza sie niemilosiernie. Musze zakleic luski wlosa a to potrafi tylko henna ktora wiaze sie z keratyna wlosa i domyka odchylone luski,to jedyny ratunek i nie bede nic innego kombinowac

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
U mnie TŻ bardzo chce, abym miała naturalne.
I w sumie ja też chcę mieć.

Pierwszy raz pofarbowałam włosy jak miałam 20 lat i teraz wiem, że najładniejsze było moje naturalne i nie miałam z nimi problemów.

Moje włosy sprzed farbowania :
Piekne naturalki
Tez zaczelam w sumue od razu od rozjasniania kròtko przed slubem gdy mialam 19 lat i tak juz 20 lat minelo ciaglego nieprzerwanego pastwienia sie nad nimi,cud ze jeszcze nie wylysialam

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Dziękuję

Dziewczyny, a Wy jaki macie pomysł na 100% powrót do naturalków ? Poczekać 2-3 lata i obciąć farbowane czy zrobić dekoloryzację i wyrównać wszystko do koloru odrostu ?

Ja robię dekoloryzację za miesiąc i trochę się boje

Zdjęcie odrosu mam, ale dziś zrobie najświeższe.
Osobiscie nie przyciemniam farbowancow,bo sie boje ze zbyt gwaltownie pociemniec ale jak mi henna nie poprawi farbowañcòw czyli nie nada ladnych refleksow,to moze to zrobie

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
9 miesięcy za mną

rośnijcie szybciej...


Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
Mam dla Was zdjęcie moich włosów wyschły same, bez suszarki oto moje lokaso-fale i od tyłu już widać odrost Grzywka już w 98% naturalna, została mi jeszcze wierzchnia warstwa grzywki ( 2 cm) która daje efekt cienkich rozjaśnionych słońcem promyczków

Załącznik 5718537
Wloski maja potencjal i ladna strukture
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud

Edytowane przez branzoletka
Czas edycji: 2014-06-24 o 21:57
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 06:51   #2545
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Must ale miałas piękne włosy! jak dawno to zdjęcie było zrobione? dużo masz do nadrobienia? ja wracam do naturalek od 3 miesięcy, włosy mam sporo za łopatki i od dekady tak długich nie miałam ,dlatego zal mi narazie ścinać, niedługo zafarbuje blondy do naturalnego, waham sie tylko jaka farba to zrobić...poza tym odrost trochę ponad 3cm, bo włosy rosną w ślimaczym tempie, musi mi pomoc siostra lub koleżanka zeby nie tykać przy tym naturalnych
nysiak1910 ładnie ale Ci dobrze, nie masz rażącej różnicy miedzy włosami naturalnymi, a farbowanymi, wiec nie straszysz wyglądem jak ja

pomyślałam, ze zdjęcia naszych włosów powinny byc na pudełkach z farbami i w każdym salonie fryzjerskim - jako ostrzeżenie, co może czekać "niewiastę", jak będzie wiecznie farbować, rozjaśniać i cudować z włosami, tylko który producent lub właściciel salonu by si na to zgodził he he
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 08:04   #2546
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
choćby stronę wcześniej, wstawiłaś nawet zdjęcie

owszem, mam brązowe włosy, jestem z nich dumna, bo mają piękny odcień, ciemnieją coraz bardziej z czego się bardzo cieszę i z pewnością nie możesz im zarzucić, że nie są lśniące. nikt się nie obraża jak nieprawdziwie sugerujesz. tak samo nieprawdą jest to, że pisałaś że brązowe włosy trzeba intensywniej pielęgnować i nie są lśniące. to nie jest twoje "zdanie" a zwykła nieprawda. zamiast się przyznać do błędu to zachowujesz się jak zwykła prowokatorka.
Dobra, odpiszę po raz trzeci:

1. nie wrzucałam zdjęcia brązów, tylko średnich blondów
2. nie napisałam, że twoje nie są lśniące, tylko zawsze zachwycam się zdjęciami naturalek na tym wątku, bo odrosty (te dłuższe też) SĄ zadbane
3. tak, to jest moje zdanie, na ciemnych włosach (naturalnych) kiepska pielęgnacja jest bardziej widoczna
4. moderator nie prowokuje, come on, wyjaśniłam ci 3 razy, co miałam na myśli (i wspomniałam, że to moje zdanie, bo częściej spotykam zaniedbane brązowe włosy niż blond, stąd taki pogląd; tak samo jak napisałaś, że to zwykła nieprawda, i to jest twoje zdanie, więc ja mam prawo mieć swoje, prawda?)

Nikomu nie przeszkadza moje zdanie, tylko tobie, wyluzuj
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 08:17   #2547
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
Must ale miałas piękne włosy! jak dawno to zdjęcie było zrobione? dużo masz do nadrobienia? ja wracam do naturalek od 3 miesięcy, włosy mam sporo za łopatki i od dekady tak długich nie miałam ,dlatego zal mi narazie ścinać, niedługo zafarbuje blondy do naturalnego, waham sie tylko jaka farba to zrobić...poza tym odrost trochę ponad 3cm, bo włosy rosną w ślimaczym tempie, musi mi pomoc siostra lub koleżanka zeby nie tykać przy tym naturalnych
nysiak1910 ładnie ale Ci dobrze, nie masz rażącej różnicy miedzy włosami naturalnymi, a farbowanymi, wiec nie straszysz wyglądem jak ja

pomyślałam, ze zdjęcia naszych włosów powinny byc na pudełkach z farbami i w każdym salonie fryzjerskim - jako ostrzeżenie, co może czekać "niewiastę", jak będzie wiecznie farbować, rozjaśniać i cudować z włosami, tylko który producent lub właściciel salonu by si na to zgodził he he
to tylko tu tak wygląda... ogólnie różnica jest spora... ale cóż wiąże w kitkę i tak się nie rzuca szkoda, że nie da się wyciąć tej wierzchniej warstwy włosów bo są najbardziej zniszczone powolutku i do przodu i tak wyglądają o niebo lepiej niż te 9 miesięcy wstecz gdzie były popalone rozjaśniaczami joanny i farbami olejowanie przynosi efekty naturalne są takie fajne skrzypiące w dotyku przelewają się przez palce za 21 miesięcy ślub mam nadzieję, że będę miała wtedy już naturalne długie włoski bez popalonych końcówek


co do pomysłu ze zdjęciami to się obawiam, że tak to nie działa czy kilka lub kilkanaście miesięcy temu zraziłoby Cię gdyby ktoś mówił o szkodliwości farb? mnie na pewno nie ! chciałam kolor z obrazka i zrobiłabym na tamten czas wszystko by go mieć. Dopiero teraz widzę różnicę farbując włosy wychowanką lub obserwując koleżanki z popalonymi od rozjaśniacza włosami twierdzącymi, że ich włosy są idealne jak z reklamy...
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 08:18   #2548
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

no ja się tam też tym wsparta nie poczułam, wręcz odwrotnie
choć mnie to te włoski błyszczą nawet gdybym samego szamponu używała...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 08:21   #2549
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość


Dobra, odpiszę po raz trzeci:

1. nie wrzucałam zdjęcia brązów, tylko średnich blondów
2. nie napisałam, że twoje nie są lśniące, tylko zawsze zachwycam się zdjęciami naturalek na tym wątku, bo odrosty (te dłuższe też) SĄ zadbane
3. tak, to jest moje zdanie, na ciemnych włosach (naturalnych) kiepska pielęgnacja jest bardziej widoczna
4. moderator nie prowokuje, come on, wyjaśniłam ci 3 razy, co miałam na myśli (i wspomniałam, że to moje zdanie, bo częściej spotykam zaniedbane brązowe włosy niż blond, stąd taki pogląd; tak samo jak napisałaś, że to zwykła nieprawda, i to jest twoje zdanie, więc ja mam prawo mieć swoje, prawda?)

Nikomu nie przeszkadza moje zdanie, tylko tobie, wyluzuj
Mysle ze to dlatego, ze przy blondach/rudosciach gdzies czlowiekowi swita, ze sa slabsze i bardziej wymagajace, a juz szczegolnie rozjasniane. A przy brazie np. ja zawsze slyszalam teorie, ze to duzo mniej wymagajacy kolor i wlosy sa z natury zdrowsze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 08:36   #2550
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Mysle ze to dlatego, ze przy blondach/rudosciach gdzies czlowiekowi swita, ze sa slabsze i bardziej wymagajace, a juz szczegolnie rozjasniane. A przy brazie np. ja zawsze slyszalam teorie, ze to duzo mniej wymagajacy kolor i wlosy sa z natury zdrowsze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Prawdopodobnie tak, bo ciemne są mocniejsze z natury niż jasne (naturalne), ale jeśli pielęgnacja jest nieodpowiednia, to na ciemnych, niestety, bardziej widać te niedoskonałości (w sumie to nie wiem, czemu).
Najdziwniejsze jest to, że ja tu nie widziałam matowych odrostów Ale chyba nie wszystkie dziewczyny z wątku to włosomaniaczki? Bo sama używam obecnie tylko szamponu i odzywki (Meadow, po samym szamponie?)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.