Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-03, 11:42   #2671
lauratini
Raczkowanie
 
Avatar lauratini
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 143
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez lauratini Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam pytanko dotyczące wody brzozowej jako wcierki na porost włosów: w sklepach (np.Netto, Biedronka) są dostępne pod nazwą woda brzozowa lub sok brzozowy (produkty spożywcze, do picia)- czy to się również nadaje na włosy? raz, nieświadoma że są takie drogeryjne, typowo do włosów, znalazłam to u mamy w lodówce i wtarłam sobie w umyte włosy i skalp -przetłuszczu nie było, nic nie swędziało. Ale czy to ma jakiś sens?
A odpowie mi któraś na pytanie dot. wody brzozowej?
__________________
2-4-6-8-10-12-14-16-18-20-22-24-26-28-30 cm NATURY
lauratini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 12:09   #2672
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

procrastinator03 no to w takim razie mam nadzieję, że to gaszenie rudości dobrze pójdzie i pewnie że czas szybko zleci, u mnie za tydzień minie rok i 2 miesiące

lauratini
wydaje mi się, że to zależy czy ten sok brzozowy nie ma jakichś dodatków, chociażby cukru. jeśli to czysty sok brzozowy to wcieraj, możesz go troszkę rozcieńczyć i zrobić sobie taką własną wodę brzozową a skoro raz wtarłaś i skóra głowy się nie buntowała, to możesz powcierać, poobserwować czy wszystko będzie z nią w porządku i wcierać dalej )
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję

Edytowane przez Dboom_
Czas edycji: 2014-07-03 o 12:12
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 15:12   #2673
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Hej!
Dawno mnie nie było ale postanowiłam się wkupić i zrobiłam na mój wielki powrót zdjęcia obecnego stanu włosów i długości odrostów Dla przypomnienia mój odrost ma nieco ponad 1,5 roku odjąć ombre z początku tego roku kiedy to fryzjerka troszkę za wysoko pojechała z farbą

W przyszłym tygodniu ide na keratynowe prostowanie do salonu (prezent urodzinowy) Już nie mogę się doczekać ujarzmienia starych farbowańców !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070733.jpg (46,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070738.jpg (60,3 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070743.jpg (75,1 KB, 48 załadowań)
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 15:57   #2674
procrastinator03
Raczkowanie
 
Avatar procrastinator03
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Send a message via Skype™ to procrastinator03
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Sandrika echhhh jakie piekne
__________________
dbam o włosy!
nie farbuję od 16.07.2013
nie suszę
nie prostuję
nie lokuję



długie, naturalne, zdrowe



piję drożdże 18/90
procrastinator03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 19:04   #2675
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Uwaga!
Dzisiaj świętuję 2 okazje - ostatni egzamin w sesji zdany na 5 i pełne 1,5 roku zapuszczania naturalek . (....)
Gratuluje Naprawde jest sie z czego cieszyç a wloski sa mega z takim udanym przejsciem koloru

Cytat:
Napisane przez procrastinator03 Pokaż wiadomość
Przy okazji wizyty u fryzjera na farbowanie zaczełam zastanawiać się nad postopniowaniem włosów... (....)
z drugiej strony stopniowane włosy szybciej się niszczą i lubią się spuszyć... i ostatnio jak miałam wycieniowane to ciągle chciałam miec na wprost sama nie wiem.
a Wy co myslicie? Same macie wycieniowane czy proste?
Ja mam juz prosto sciete z tylu i wystopniowane z przodu twarzy ale to tylko tymczasowo,bo jak kazde falowance lubia stopniowanie

Moim zdaniem stopniowanie rzadkim prostym wlosom nie pasuje

Sliczny odrost i zadbane wloski nawet te farbowañce Ciekawe jest to ze natura obdarzyla cie chlodnym kolorem wlosòw a ty w rudy poszlas Dobrze ze chcesz cos z tymi rudymi zrobic,bo kolor nie zbyt uroczy
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 20:50   #2676
procrastinator03
Raczkowanie
 
Avatar procrastinator03
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Send a message via Skype™ to procrastinator03
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość
Gratuluje Naprawde jest sie z czego cieszyç a wloski sa mega z takim udanym przejsciem koloru



Ja mam juz prosto sciete z tylu i wystopniowane z przodu twarzy ale to tylko tymczasowo,bo jak kazde falowance lubia stopniowanie

Moim zdaniem stopniowanie rzadkim prostym wlosom nie pasuje

Sliczny odrost i zadbane wloski nawet te farbowañce Ciekawe jest to ze natura obdarzyla cie chlodnym kolorem wlosòw a ty w rudy poszlas Dobrze ze chcesz cos z tymi rudymi zrobic,bo kolor nie zbyt uroczy
chociaz jedna osoba ktora mi to przyzna ze kolor jest obrzydliwy ale w zyciu ja nie poszlam w rudy! moja historie mozesz obejrzec w albumie. ten rudy jest wynikiem ratowania sie z gloniastych włosow po uprzednim przyciemnianiu prawie białych, zawiłe nie podoba mi sie strasznie rudy kolor i w ogole on mi nie pasuje!

zawsze mialam czarne/bardzo ciemne włosy, bo wiadomo ciemne oczy to od razu musze miec czarne włosy :|

taka tam czarnulka... jaka naturalność bije na oczy


najgorsze jest, że moj chlopak ciagle upiera sie zebym wrocila do czarnych... a ja sie teraz tak wstydze ze sie na czarnulke robilam a on swoje broń boże!
ps.cudowne końcówki składające się z pięciu włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09495.jpg (91,2 KB, 70 załadowań)
__________________
dbam o włosy!
nie farbuję od 16.07.2013
nie suszę
nie prostuję
nie lokuję



długie, naturalne, zdrowe



piję drożdże 18/90

Edytowane przez procrastinator03
Czas edycji: 2014-07-03 o 20:53
procrastinator03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 21:08   #2677
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

A ja się chyba wyłamie...ten popiel na głowie doprowadza mnie do depresji ostatnimi czasy i dzisiaj jestem na skraju załamania, po tym jak mi mama obwieściła: dziecko to tylko włosy, masz całe życie, żeby odrosły, jak ma ci to poprawić humor, to weź je nawet na różowo zafarbuj.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-07-03 o 21:17
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 21:20   #2678
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
A ja się chyba wyłamie...ten popiel na głowie doprowadza mnie do depresji ostatnimi czasy i dzisiaj jestem na skraju załamania, po tym jak mi mama obwieściła: dziecko to tylko włosy, masz całe życie, żeby odrosły, jak ma ci to poprawić humor, to weź je nawet na różowo zafarbuj.:
Nie nie nie ! Absolutnie się nie zgadzam !!!
Poczekaj z tą decyzją chociaż do niedzieli ( A może Ci przejdzie?)

Dzisiaj Pani która przyjeżdża do nas na szkolenia z Kerastase powiedziała mi, że mam piękny kolor, powiedziałam jej, że farbowłam 7 miesiecy temu włosy, zapuszczam naturalne i że grzywka już w 99% jest naturalna a ona, że to najlepsza decyzja jaką mogłam podjać, że kolor wyjątkowo ładny a błysk włosów widać z daleka <zmotywowana na maxa > dała mi w prezencie Elixir Ultime różowy inspirowany coco chanel mademoiselle od razu nałożyłam na włosy i pachniałam wszystkim jak szalona
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 22:00   #2679
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

TheUnlike, Wstrzymaj się do końca wakacji, mi przebijają zawsze złoto-blond refleksy, a nieraz rozjaśniają się dosć mocno Szkoda porzucać wszystko dla farby
Jeśli chcesz to zrobić to przemyśl to 10 razy

Eirin Marzę o wypróbowaniu jakiegokolwiek porduktu sławnego Kerastase :P Ale cena jest dla mnie zaporowa i na pewno jeszcze długo będzie, pracujesz na tych kosmetykach ?
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 22:28   #2680
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Witam sie wieczorowa porà

[QsUOTE=procrastinator03;4 7153122]
zawsze mialam czarne/bardzo ciemne włosy, bo wiadomo ciemne oczy to od razu musze miec czarne włosy :| (...)
taka tam czarnulka... jaka naturalność bije na oczy (...)
najgorsze jest, że moj chlopak ciagle upiera sie zebym wrocila do czarnych... a ja sie teraz tak wstydze ze sie na czarnulke robilam a on swoje broń boże!
[/QUOTE]

Rany i co ja mam ci napisac a powinnam siè przymnknàç bo jako czarnòlka wyglàdalas uroczo Rudy u ciebie odpada tak jak i u mnie a tak kocham ten kolor (oczywiscie czysty rudy nie rdzawy ) Powinnas isc w ciemny ton wloskòw i je plulkankami naturalnymi przyciemniaç jak juz dojdziesz do ladu z rdzawymi koñcami.

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
A ja się chyba wyłamie...ten popiel na głowie doprowadza mnie do depresji ostatnimi czasy i dzisiaj jestem na skraju załamania, po tym jak mi mama obwieściła: dziecko to tylko włosy, masz całe życie, żeby odrosły, jak ma ci to poprawić humor, to weź je nawet na różowo zafarbuj.
Kotek sprubòj jeszcze plukanki przyciemniajace z kawy czy co tam na necie doradzajà. Troche to potrwa ale napewno warto zawalczyç o zdrowe wloski. Trzymam kciuki zebys czegos pochopnie nie zrobila

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość

Dzisiaj Pani która przyjeżdża do nas na szkolenia z Kerastase powiedziała mi, że mam piękny kolor, powiedziałam jej, że farbowłam 7 miesiecy temu włosy, zapuszczam naturalne i że grzywka już w 99% jest naturalna a ona, że to najlepsza decyzja jaką mogłam podjać, że kolor wyjątkowo ładny a błysk włosów widać z daleka <zmotywowana na maxa > dała mi w prezencie Elixir Ultime różowy inspirowany coco chanel mademoiselle od razu nałożyłam na włosy i pachniałam wszystkim jak szalona
O prosze jaka ty teraz pachnaca bedziesz Pracujecie jak rozumiem na produktach Kerastase,w zyciu lepszej nie mialam jak linia z cementem,tak mi pieknie zamnknela luski wlosa(platynowe) ze zjechaly mi swego czasu prawie wszystkie przedluzane na tasmie wlosy Wtedy bardziej sie wkurzylam na fryzjera ze wtopilam kilka tysi niz sie ucieszyc ze takie zdrowe wlosy mialam

No to sie pochwale moimi krokami w kierunku zapuszczania zdrowych wloskow Poszlo jakies 13 cm.najmniej i farbnelam henna dla odzywienia wlosòw ale ze kolor mi zrudzial,to musze sobie pomijajac odrost zamalowaç farbowañce ciemnà chennà.

P/s- fotki juz nie straszà (oprucz ostatniego dla przypomnienia wklejam co scielam )

JESTEM SZCZESLIWA,ZE SIE W KOÑCU ODWAZYĹAM!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-07-02 23.12.33.jpg (75,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140702_112552.jpg (87,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140625_154016.jpg (108,4 KB, 22 załadowań)
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud

Edytowane przez branzoletka
Czas edycji: 2014-07-03 o 22:32
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 06:32   #2681
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Eirin Marzę o wypróbowaniu jakiegokolwiek porduktu sławnego Kerastase :P Ale cena jest dla mnie zaporowa i na pewno jeszcze długo będzie, pracujesz na tych kosmetykach ?
Dla mnie cena też jest "zaporowa" jak to napisałaś i gdyby nie to, że pracuję na tych kosmetykach też bym pewnie mogła tylko pomażyć o ich wypróbowaniu

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość

O prosze jaka ty teraz pachnaca bedziesz

No to sie pochwale moimi krokami w kierunku zapuszczania zdrowych wloskow Poszlo jakies 13 cm.najmniej i farbnelam henna dla odzywienia wlosòw ale ze kolor mi zrudzial,to musze sobie pomijajac odrost zamalowaç farbowañce ciemnà chennà.

P/s- fotki juz nie straszà (oprucz ostatniego dla przypomnienia wklejam co scielam )

JESTEM SZCZESLIWA,ZE SIE W KOÑCU ODWAZYĹAM!
Pachnąca omm ommmmm

Od razu lepiej po ścięciu włosów ! A nie mówiłam ????!!!!!!!?????
Szczególnie widać to na drugim zdjęciu jaka jest kolosalna różnica ! Po co to trzymać takie piórka brzydkie??? Gratuluje decyzji i jestem z Ciebie dumna
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-04, 06:56   #2682
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Sprawdziłam działanie tego SunKiss Dla mnie super Co prawda test objął tylko jedno pasemko (a właściwie tylko naturalne 3cm odrostu) przy samej twarzy. Mój to nr 2. Jestem niecierpliwa to od razu zrobiłam 3 serie w sensie: żel + suszarka i tak 3 razy Efekt jest super
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 07:42   #2683
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

branzoletka Bardzo ładne włosy teraz masz, z takimi łatwiej dojść do ładu ;D No i wydaje się ich duuużo więcej Gratuluje decyzji o ścięciu tych włosów Ja tak samo kiedyś zapuszczałam "pióra" to zazwyczaj gdy już urosły do łopatek to zostawały 3 smętnie wiszące mysie ogonki ;p Teraz gdy są w większości naturalne mogę wreszcie po mału zaczynać zapuszczać :P

Eirin No dobra, a czy te kosmetyki rzeczywiście zasługują na opinie "cudownych"? Bo jeśli to jest efekt tylko od mycia do mycia to wole mieć kallosa :P Ale jeśli rzeczywiście włosy nabierają blasku, i ogólnie stan ich się poprawia to może nawet sobie w tym roku taką zachciankę spełnie :P

iwonsia01
Ten SunKiss to takie coś a'la John Frieda z tym sprayem rozjaśniającym, tak?;> Nie zniszczyły się od tego włoski ?
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 09:12   #2684
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
A ja się chyba wyłamie...ten popiel na głowie doprowadza mnie do depresji ostatnimi czasy i dzisiaj jestem na skraju załamania, po tym jak mi mama obwieściła: dziecko to tylko włosy, masz całe życie, żeby odrosły, jak ma ci to poprawić humor, to weź je nawet na różowo zafarbuj.
no tak, ale kiedy znowu będziesz się w życiu męczyć z dwukolorowymi włosami? za 3 lata? bo za te 3 lata to byś już mogła mieć całe swoje - i to naprawdę długie i zdrowe, z końcówkami jak pędzel do makijażu (porównanie mojego TŻ ). jednak "całego życia" to ty nie masz na zapuszczanie naturalków, większość dziewczyn wymiękłaby z siwymi - choć ja jestem zachwycona jak widzę naturalnie siwe włosy. przez wakacje nam wszystkim robią się naturalne pasemka, więc kolor się zmieni i będzie wielotonowy. musisz mieć włosy naturale za ucho by wiedzieć ich prawdziwy kolor, te wcześniej to tylko wypierdki, których kolor jeszcze nie jest zdefiniowany. zrób sobie dzisiaj włosowe spa to ci przejdzie

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam działanie tego SunKiss Dla mnie super Co prawda test objął tylko jedno pasemko (a właściwie tylko naturalne 3cm odrostu) przy samej twarzy. Mój to nr 2. Jestem niecierpliwa to od razu zrobiłam 3 serie w sensie: żel + suszarka i tak 3 razy Efekt jest super
iwonsia, ale my tu naturalne zapuszczamy .

dziewczyny, my tu przyszłyśmy zapuszczać naturalne włosy, a wy piszecie o farbowaniu sunkissem. przejdźcie proszę na jakiś wątek o testerkach, z pewnością taki jest. demotywujecie inne dziewczyny, które akurat są w chwili kryzysu. miałyśmy się przecież wspierać - to też będzie forma wsparcia.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 10:05   #2685
lauratini
Raczkowanie
 
Avatar lauratini
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 143
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Sandrika- ale masz już odrost! i w ogóle Twoje włoski jakoś tak odżyły i bardziej miekkie się wydają wizualnie
TheUnlike- podpisuję się pod słowami koleżanki, że nie masz całego życia na zapuszczanie naturalek! Postraszę Cię również, że to może być ostatni dzwonek! więc wyrzuć myśli o farbie w kąt!
branzoletka- gratuluję odważnego kroku dużo ładniejsze są teraz Twe włosy. Ja chyba powinnam zrobić to samo, bo szału dostaje z moimi, wydają się strasznie suche w dotyku, odżywiam jak mogę a mam problem z rozczesywaniem i to już tej części na wysokości ucha a koleżanki w pracy chwalą, że moje włosy takie ładne i zdrowe się wydają - czuję coś wręcz odwrotnego
Dboom_- jest cukier i kwasek cytrynowy. Muszę poszukać jak cukier na włosy działa i jak szkody nie robi to sobie znów na łepetynę zapodam
procrastinator03- widzę, że ładnie szalałaś z włoskami oj Ty Ty! z czerni do blondu ale przynajmniej zdjęcia teraz pokazują, że najładniej Ci w naturalnych
__________________
2-4-6-8-10-12-14-16-18-20-22-24-26-28-30 cm NATURY
lauratini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 11:16   #2686
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez procrastinator03 Pokaż wiadomość
Sandrika echhhh jakie piekne
Też masz piękne włosy, pamiętaj o tym!
A co do "włosowo-urodowych sióstr", noo coś w tym mogłoby być.
Byłabyś moją ładniejszą siostrą. Z Chodzieży jesteś, że mówisz, że mamy ok. 20km do siebie? Do Poznania mam 90.

Cytat:
zawsze mialam czarne/bardzo ciemne włosy, bo wiadomo ciemne oczy to od razu musze miec czarne włosy :|
Wychodziłam z tego samego założenia. Mam ciemne oczy, to ciemny kolor włosów będzie do mnie pasował. Jednak po paru miesiącach patrząc na zdjęcia zrozumiałam,że w ciemnych kolorach wcale nie jest mi dobrze. Mam zbyt delikatną "urodę" na ciemne kolory i raczej mi nie pasują . No ale, w ciemnych Tobie też jest ładnie, aczkolwiek Twój naturalny kolorek jest najładniejszy .

TheUnlike - nie pozwalam. Dzięki Tobie kupiłam pokrzywę i mamy wspólnie ją pić i potem podziwiać efekty.
Nie farbuj, potem będziesz żałowała tak jak ja . Za 2miesiące byś znowu tu wróciła i pomyslała : jaki ja bym miała teraz odrost, a w tym momencie znowu muszę zaczynać wszystko od nowa..

Branzoletka - nono, jaka różnica, zdecydowanie lepiej!

Sandrika - jaki ładny już masz odrost, gratuluję !

Eirin - no to potwierdza się, że naturalne włoski są najpiękniejsze!
Wczoraj na pewnym blogu czytałam post o naturalnych włosach i ciężko było się z nim nie zgodzić.

Edytowane przez omleecik
Czas edycji: 2014-07-04 o 11:18
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 11:48   #2687
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Nie farbuj, potem będziesz żałowała tak jak ja . Za 2miesiące byś znowu tu wróciła i pomyslała : jaki ja bym miała teraz odrost, a w tym momencie znowu muszę zaczynać wszystko od nowa..
Ja bym miała o 3/4 cm dłuższy i mogłabym ściąć resztki farby
Przynajmniej nie są w złym stanie bo dopiero gdzieś od połowy długości była masakra ale mają brzydki kolor . Pewnie już ich nie zetnę w najbliższym czasie bo mi będzie szkoda tych kilku cm
Moje włosy już nie współpracują tak jak zaraz po ścięciu Już się nie układają same ładnie i nie wiem co mam z nimi robić żeby nie wyglądać jak wkurzony szopen
Rośnijcie szybciej
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 11:59   #2688
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Callen Pokaż wiadomość
Ja bym miała o 3/4 cm dłuższy i mogłabym ściąć resztki farby
Przynajmniej nie są w złym stanie bo dopiero gdzieś od połowy długości była masakra ale mają brzydki kolor . Pewnie już ich nie zetnę w najbliższym czasie bo mi będzie szkoda tych kilku cm
Moje włosy już nie współpracują tak jak zaraz po ścięciu Już się nie układają same ładnie i nie wiem co mam z nimi robić żeby nie wyglądać jak wkurzony szopen
Rośnijcie szybciej
To moze chociaz polowe zetnij? Na samym poczatku rozwazalam nawet opcje ciecia na chlopaka :p
Boze nawet nie wiecie jak mnie to neka. Chodze kolo drogerii z zamknietymi oczami. Jeszcze wyplate dzisiaj dostalam i te pieniadze wolaja do mnie: zafunduj nam farbe u fryzjera. Ale nie dam sie, do poniedzialku nie ruszam sie z domu, wkuwam na obrone i chodze bez okularow co bym wlosia nie widziala. Moze minie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 12:07   #2689
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

procrastinator03 no cóż, czarny wuglądał uroczo, ale właśnie... ta naturalność nie nie nie, Twój naturalny wg mnie pasuje Ci najlepiej i jak włosy urosną Ci dłuugie, długie, gęste i zdrowe, to dopiero będą robić wrażenie jeszcze się ukochany przekona, zobaczysz

TheUnlike hej, nie ma opcji! najpierw dokładnie przypomnij sobie dlaczego zrezygnowałaś z farbowania, jak włosy cierpiały, a jakie zdrowe mogą być za te kilka miesięcy. na prawdę nie warto wiesz przecież, że za jakiś czas znowu powrót do naturalek zacząłby chodzić Ci po głowie, a tylko miałabyś dłuższą drogę oby Ci minęło, bo szkoda tracić to wszystko

branzoletka wow,od razu jak inne włosy! podcięcie naprawdę dużo dało, bardzo ładnie się teraz prezentują, a patrząc na zdjęcia włosów sprzed hennowania.. jesteś na bardzo dobrej drodze

lauratini
na same włosy cukier działa dobrze, ale właśnie.. na skórę głowy nie mam pojęcia, jak coś znajdziesz do daj znać, sama jestem ciekawa bo ten cukier jakiś czas będzie mieć styczność ze skórą..
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję

Edytowane przez Dboom_
Czas edycji: 2014-07-04 o 12:09
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-04, 14:28   #2690
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam działanie tego SunKiss Dla mnie super Co prawda test objął tylko jedno pasemko (a właściwie tylko naturalne 3cm odrostu) przy samej twarzy. Mój to nr 2. Jestem niecierpliwa to od razu zrobiłam 3 serie w sensie: żel + suszarka i tak 3 razy Efekt jest super
Ooo, dobrze wiedzieć a powiedz mi, ten Sunkiss 2 to jest dla włosów od średniego brązu czy czy ten od średniego blondu? Ja mam 3, a wiem że są dwa warianty do średnich brązów i jeden do średniego blondu, i tak teraz sobie myślę że ten do blondu chyba jednak bardziej by mi pasował

Cytat:
Napisane przez procrastinator03
najgorsze jest, że moj chlopak ciagle upiera sie zebym wrocila do czarnych... a ja sie teraz tak wstydze ze sie na czarnulke robilam a on swoje broń boże!
ps.cudowne końcówki składające się z pięciu włosów
procrastinator03, a ja Ci napiszę, że w tych czarnych też bardzo ładnie wyglądałaś ale naturalki również masz śliczne, i szkoda je zaprzepaścić pod czernią


branzoletka bardzo udane cięcie i super efekt
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 

Edytowane przez Catacomb_Kitten
Czas edycji: 2014-07-04 o 14:30
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 16:20   #2691
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

lauratini Dziękuje bardzo No musze przyznać że bardzo odżyły, prostownica im nie straszna, nawet ostatnio zrobiłam sobie dzień "spa" dla włosów w którym zrobiłam wszystko jak jeszcze robiłam pół roku temu czyli całonocne olejowanie, szampon (metoda omo) no i na koniec maske i moje włosy były przeciążone aż mokre po wyschnieciu :P musiałam myć jeszcze raz! Niesamowicie mnie to cieszy bo w tej chwili moja pielęgnacja sprowadza się do tego iż raz na jakiś czas używam masek i już nie tracę całych godzin na maski Teraz za to mam problem z objetością.. NIestety moje włosy do najgrubszych nie należą i niestety musze je spinać bo są bardzo oklapnięte :P Dlatego w planach mam grzywke! Aż nie mogę sie doczekać, bo ona bedzie cała naturalna

omleecik Dziękuje ;*

Callen w pewnym momencie miałam podobnie, farbowańce przy naturalnych wyglądały fatalnie ;/ do tej pory jeśli mają "kaprysy" to musze je wygładzać na szczotce albo prostownicą bo śmiesznie wygląda pół włosów mega zniszczonych odstających, puszących sie itd, i pół pięknych

TheUnlike Powiem Ci tak: Wytrzymaj. Ja miałam całkiem niedawno kryzysów tyle, że szkoda mówić, w tej chwili widząc prawie całe włosy naturalne, lśniące w słońcu, jestem zauroczona <3 Nawet zrobiłam sobie zdjęcie z przodu no i są genialne Pozwole sobie wkleić to zdjęcie, moze Ci troszkę pomoże to dostrzec piękno niefarbowanych włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070689.jpg (75,2 KB, 44 załadowań)
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 17:00   #2692
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Nie mogę już więcej obciąć nie da się Zafarbować tych kilku cm też się nie opłaca ale dziwnie wygląda taki żółto złoty blond przy moim chłodnym odroście tak fuuuuj
Za jakiś czas pewnie pójdę do fryzjera wycieniować włosy bo nienawidzę ściętych na prosto ale jeszcze sporo włosów musi mi do tego czasu odrosnąć
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 17:13   #2693
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Takie małe podsumowanie.
Dziś mija rok . Odrost jakieś 15 cm. Wybaczcie niewyraźne zdjęcia, w sumie najważniejsze na nich widać. Kolory na zdjęciach trochę przekłamane niestety. Nienawidzę słońca, bardzo rozjaśniło mi włosy . Ech, marzę o bardziej brązowych włosach, ciemniejszych. Pora rozejrzeć się za dobrymi, naturalnymi "przyciemniaczami".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090133.jpg (131,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090141.jpg (69,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090137.jpg (91,6 KB, 25 załadowań)
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 17:16   #2694
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja pisałam o nim tylko dlatego, że ktoś przede mną napisał, że też dostał do testów Ja tylko wypróbowałam póki co na pasemku kontrolnym. Ogólnie na pewno przez 3 miesiące nie zrobię nic z włosami Potem zobaczymy. Ktoś pytał o ten mój: ja mam nr 2 czyli do średniego blondu. Z tego co wiem to jest jeszcze do brązów i do jasnego blondu. Moje naturalne to średni-ciemny mysi blond ze złotymi nitkami. Nawiasem mówiąc ten SunKiss to właśnie daje takie złote nitki jak w moim odroście Identyczne! To jest coś jak ten John Fred ale zdecydowanie delikatniejsze moim zdaniem. No i w formie żelu.
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 20:12   #2695
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
(...)

Od razu lepiej po ścięciu włosów ! A nie mówiłam ????!!!!!!!?????
Szczególnie widać to na drugim zdjęciu jaka jest kolosalna różnica ! Po co to trzymać takie piórka brzydkie??? Gratuluje decyzji i jestem z Ciebie dumna
Dzièkuje kochana

Dzièkuje wam wszystkim dziewczyny,BO TYLKO DZIEKI WAM zdecydowalam sie na to czego ciagle balam sie zrobic,bo mi w kròtkich pamietaĺam nie dobrze a teraz jestem szczesliwa ze cos mi w koñcu lata kolo twarzy a nie ciagle koczek i koczek. DZIEKUJE WAM ZA WSPARCIE


Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
(....)Ale nie dam sie, do poniedzialku nie ruszam sie z domu, wkuwam na obrone i chodze bez okularow co bym wlosia nie widziala. Moze minie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To zdecydowanie dobry i skuteczny pomysl,wiem,bo sama bez okularòw lepiej widzè tzn.to czego nie powinnam nie widze
Przeczekaj ten kryzys obiecujac sobie ze jak przeczekasz i ci nie minie pomyslisz spokojnie co dalej Oszukasz swoja podswiadomosç i sie uspokoisz a to jest ci teraz potrzebne. Zepnij wlosy w wysokiego koczka i przeczekaj Sluchaj doswiadczonych dziewczyn,bo one wiedzà co mòwià

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
(...)
TheUnlike Powiem Ci tak: Wytrzymaj. Ja miałam całkiem niedawno kryzysów tyle, że szkoda mówić, w tej chwili widząc prawie całe włosy naturalne, lśniące w słońcu, jestem zauroczona <3 Nawet zrobiłam sobie zdjęcie z przodu no i są genialne Pozwole sobie wkleić to zdjęcie, moze Ci troszkę pomoże to dostrzec piękno niefarbowanych włosów
Naprawde przepiekne te zdrowe wloski takie lsniace i lejàce i ten kolor No w ogule jak ty moglas farbowac wlosy majac taki naturalny
To nic ze nie sa geste z gestymi uwierz mi wcale nie jest tsk ĺatwo,to bardzo wymagajace wlosy pòl zycia takie mialam to wiem co mòwie

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Takie małe podsumowanie.
Dziś mija rok . Odrost jakieś 15 cm. Wybaczcie niewyraźne zdjęcia, w sumie najważniejsze na nich widać. Kolory na zdjęciach trochę przekłamane niestety. Nienawidzę słońca, bardzo rozjaśniło mi włosy . Ech, marzę o bardziej brązowych włosach, ciemniejszych. Pora rozejrzeć się za dobrymi, naturalnymi "przyciemniaczami".
Ee no to oblewamy GRATULUJE WYTRWALOSCI
Btw.sloñca to przyciemnianie to jedno ale chroniç wloski trzeba przed sloncem uzywajac filtrow a na plazy nawet okrycie zastosowac,bo slonce potrafi tak popalic wlosy jak rozjasniacz.
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 07:02   #2696
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Branzoletka Dziękuje ;* Teraz po latach też uważam, że byłam durna farbując włosy, ale niestety wtedy byłam przekonana o ich brzydkości Ja najbardziej się boje, że nie będę mogła zapuścić włosów przez ich "cieńkość". Nie chciałabym mieć 3 smętnych włosków na krzyż chciałabym do połowy pleców, to moje marzenie.

Callen Ja około 4 razy zafarbowałam włosy bo miałam taką samą sytuacje jak Ty. A że niestety farba z włosów rozjaśnianych szybko się wypłukiwała dlatego powtarzałam farbowanie kilka razy W tej chwili jako tako farba się trzyma i mam spokój, a nawet wszystko wygląda na celowe

Lady eSs Ja miałam dokładnie takie same uczucia rok temu :P Kiedy to mój odrost był taki jak Twój i po przyjeździe znad morza wróciłam z całymi blond włosami :P Oczywiście później kolor się unormował ale i tak byłam zła, ze staram się wrócić do "ciemnego" blondu a nie jasnego Teraz jestem mądrzejsza i na każdy dłuższy kontakt ze słońcem biore czapke i smaruje włosy olejkiem
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 08:14   #2697
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Hej!
Dawno mnie nie było ale postanowiłam się wkupić i zrobiłam na mój wielki powrót zdjęcia obecnego stanu włosów i długości odrostów Dla przypomnienia mój odrost ma nieco ponad 1,5 roku odjąć ombre z początku tego roku kiedy to fryzjerka troszkę za wysoko pojechała z farbą

W przyszłym tygodniu ide na keratynowe prostowanie do salonu (prezent urodzinowy) Już nie mogę się doczekać ujarzmienia starych farbowańców !!
Dla mnie to ty masz prawie idealny kolor i jaki jasny!

Dziewczyny, jeśli farbowańce macie jaśniejsze od naturalek, można przecież bawić się szamponetkami (nawet różowymi)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 10:49   #2698
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

branzoletka dobrze, że ścięłaś, bardzo dobra decyzja. I teraz jest bardzo ładnie

TheUnlike tak jak dziewczyny piszą, najlepiej wstrzymaj się z decyzją o farbie, szkoda Twoich naturalek.

Lady eSs gratuluję roczku


Sandrika piękne włoski
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2014-07-05 o 13:35
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 11:09   #2699
Sapphiere_Alice
Raczkowanie
 
Avatar Sapphiere_Alice
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 353
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Powoli zbliża się rok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1116.jpg (216,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1112.jpg (206,8 KB, 58 załadowań)
__________________
''Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie''

Zapuszczam naturalne włosy ;p

Wprowadzam wiele zmian!
Sapphiere_Alice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 11:19   #2700
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Sapphiere_Alice Pokaż wiadomość
Powoli zbliża się rok
Ale już długi masz odrost jak na rok kiedy dokładnie Tobie minie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.