Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-05, 13:30   #2701
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Sandrika - Piękne . Ten kolor i ten blask . Chciałabym mieć taki kolorek włosów jak Ty, albo jak procrastinator03 .

Sapphiere_Alice - Rok i taki odrost? No ładnie ! Oby tak dalej! Ciemne masz te swoje włoski, ale dużo ładniejsze niż farbowańce.

Lady eSs - Gratuluję roczku.
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 13:43   #2702
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Sapphiere_Alice Pokaż wiadomość
Powoli zbliża się rok
Gratuluje Zazdraszczam dlugosci wloskòw i wytrwalosci


A teraz dla niektòrych szok i niedowierzenie,sama w to nie wierze Mòj przyrost od kwietnia tego roku Przeciez to jakby nie mozliwe ale fakty siè zgadzajà.
Pierwsze foto zrobione na nowym mieszkaniu i po kupieniu tel.na abonament,to bylo w kwietniu tego roku.
Drugie foto no teraz czyli 3 miesiàce pòźniej.... No w szoku jestem i komus innemu bym nie uwierzyla Ale choç nie wierze w to co widze, to pociesza mnie fakt,ze szybko wròce do naturalek

P/s- przepraszam za to rozebrane pierwsze zdjecie ale robilam wtedy foto calej sylwetki do efektòw przed i po cwiczeniach,ktòre mialam zaczaç po przeprowadzce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-07-03 16.12.01.jpg (22,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140625_154016.jpg (108,4 KB, 52 załadowań)
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud

Edytowane przez branzoletka
Czas edycji: 2014-07-05 o 13:49
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 12:02   #2703
procrastinator03
Raczkowanie
 
Avatar procrastinator03
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Send a message via Skype™ to procrastinator03
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

omleecik jestem z wałcza jaki to dla mnie cudowny komplement ze napisalas ze chcialabys miec takie wlosy jak ja!
Kazdy tak narzeka ze slonce rozjasnia im wlosy, a ja wlasnie tylko na to czekam

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

branzoletka faktycznie duuzy przyrost ! Nawet po odroscie widac, zazdro
__________________
dbam o włosy!
nie farbuję od 16.07.2013
nie suszę
nie prostuję
nie lokuję



długie, naturalne, zdrowe



piję drożdże 18/90
procrastinator03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 17:39   #2704
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

procrastinator03 - Wałcz, to niedaleko. Jak będziesz w Pile kiedyś, koniecznie daj znać . A co do włosów, nic dziwnego, piękne są. Ja raczej mam jaśniejsze włosy od Ciebie.

branzoletka - faktycznie, włoski sporo urosły. Moje stoją w miejscu, zbuntowały się. Kiedyś sądziłam, że moje włosy szybko rosną.
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 18:10   #2705
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dziękuję za gratulacje .
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-06, 23:20   #2706
Sapphiere_Alice
Raczkowanie
 
Avatar Sapphiere_Alice
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 353
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Ale już długi masz odrost jak na rok kiedy dokładnie Tobie minie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
10 sierpnia mam zanotowane, że ostatni raz farbowałam. Zdarza mi się stosować przyspieszacze-ostatnio wcieram capitavit, ale niezbyt regularnie, bo ciężko u mnie z tym chociaż normę 3 razy na tydzień wyrabiam I szampon ze skrzypu polnego może tak na mnie działa..mam zamiar wypróbować też olejku ze skrzypem polnym green pharmacy i olejku przyspieszającego porost z papryczką, już czekają w domu ,ale testowany był tylko pierwszy i to zaledwie 2x potem odpuściłam z lenistwa xD
__________________
''Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie''

Zapuszczam naturalne włosy ;p

Wprowadzam wiele zmian!
Sapphiere_Alice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 07:05   #2707
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Sapphiere_Alice Pokaż wiadomość
10 sierpnia mam zanotowane, że ostatni raz farbowałam. Zdarza mi się stosować przyspieszacze-ostatnio wcieram capitavit, ale niezbyt regularnie, bo ciężko u mnie z tym chociaż normę 3 razy na tydzień wyrabiam I szampon ze skrzypu polnego może tak na mnie działa..mam zamiar wypróbować też olejku ze skrzypem polnym green pharmacy i olejku przyspieszającego porost z papryczką, już czekają w domu ,ale testowany był tylko pierwszy i to zaledwie 2x potem odpuściłam z lenistwa xD
Mam tak samo, mój zapał jest wielki ale przez pierwszy tydzień.... potem z regularnością we wcieraniu olejków czy braniu CP nie mam nic wspólnego
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-07, 08:15   #2708
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

omleecik Dziękuje Pomyśleć, że kiedyś tak nienawidziłam koloru swoich włosów.. a jak bardzo tego żałuje.. mogłabym już mieć wlosy do pasa...

Sapphiere_Alice i Eirin Mam tak samo, Capitavit do wcierania leży u mnie od jesieni.. mam jeszcze wcierke z Seboradinu, ale ona znowu katastroficznie zmniejsza mi świeżość włosów wiec nawet nie mam chęci używać... Najczęściej stosuje olej na porost bo o tym pamiętam gdy kłade się spać :P Najszybciej włosy mi rosną latem, liczę na to że we wrześniu zetne kolejną część farbowańców, chyba ze po keratynie będą w porządku to zapuszczam <3
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 11:10   #2709
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Najszybciej włosy mi rosną latem,
Mam nadzieję, że mi też bo w sumie to już nie pamietam jak to u mnie jest bo ostatnie 4lata nosiłam boba i podcinałam się średnio raz w miesiącu i mi to z perspektywy czasu trudno ocenić
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 20:35   #2710
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
Mam tak samo, mój zapał jest wielki ale przez pierwszy tydzień.... potem z regularnością we wcieraniu olejków czy braniu CP nie mam nic wspólnego
Hehe mam podobnie,bo najczesciej juz mi sie nie chce wieczorem na takie zabawy No ale koktajle weszly mi w krew i tak co drugi dzieñ pije

Dzisiaj zakupiĺam sobie farbkè na farbowañce zeby wyròwnaç kolor jakos tak sensowniej,bo mi henna(tej co chcialam nie kupilam) rudzielce zrobila i nie umiem na siebie patrzeç Dzisiaj juz mi sie nie chce bo omijanie odrostòw to wieksza zabawa ale jutro malne sie na pewno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140706_212439.jpg (80,0 KB, 13 załadowań)
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud

Edytowane przez branzoletka
Czas edycji: 2014-07-07 o 21:38
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-07, 22:22   #2711
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

branzoletka Ciemna ta farba, nie bedzie po niej róznicy kolorystycznej? czy masz aż tak ciemne włosy ? :d

ja jutro ide na keratynowe prostowanie <3 Nie mogę sie doczekac i odliczam minuty <3 i przetrząsam internet w poszukiwaniu informacji o dbaniu o włosy po tym zabiegu
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-07, 22:24   #2712
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Sandrika - spokojnie, wszystko przed Tobą! Jeszcze będziesz miała włosy do pasa, kwestia czasu.

Sapphiere_Alice, Eirin, Sandrika - ja w tych sprawach całkiem regularna jestem. To prawie tak, jakby nie zostawić odżywki na włosach po każdym myciu. Ja jestem na etapie picia pokrzywy, średnio mi smakuje, ale czego to się nie robi dla włosów. Później dla odmiany będę coś wcierała w skórę głowy - być może CP, tego jeszcze nie miałam na swojej głowie.

Ja nigdy jakoś nie zwracałam uwagi na to jak szybko rosną włosy, ale chyba dają radę. Pamiętam, że w maju 2 lata temu włosy sięgające do połowy pleców obcięłam - miałam coś na wzór dłuzszego boba i ta tylnia jego część zasłaniała mi połowę szyi. Po wakacjach miałam już za ramiona, potem ścięłam do ramion, żeby pozbyć się tego a'la boba. Na kolejne wakacje miałam już włosy do zapięcia stanika,a po nich były jeszcze trochę dłuższe. Nic nie stosowałam, żeby przyśpieszyć porost włosów. Teraz mi powiedzcie, że wtedy włosy mi szybko urosły? Szkoda, że nie mam zdjęć z okresu krótkich włosów,ale tak źle się czułam, że nie mogłam na siebie w lustrze patrzeć

branzoletka - znając mój antytalent ja bym też odrosty zafarbowała Chociaż też myślałam,żeby kolor równać (a jest co równać), ale to dopiero grubo po roku,żeby właśnie odrostu nie zamalować. Z tym, że pewnie będę wyglądała, jakby mi ktoś farbą od linijki przejechał. No ale do tego momentu jeszcze sporo czasu minie. O ile wytrzymam.

Edytowane przez omleecik
Czas edycji: 2014-07-07 o 22:26
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 00:09   #2713
Sapphiere_Alice
Raczkowanie
 
Avatar Sapphiere_Alice
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 353
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Kto wie, może gdybyśmy się sprężyły i zaczęły regularnie stosować przyspieszacze, efekty byłyby jeszcze lepsze U mnie z wcierek od długiego czasu czeka radical, jantar, bo zakupiłam już kolejne opakowanie, olejki green pharmacy, oraz ten capitavit ,który stosuję teraz 3x w tygodniu. Właśnie to ,że te przyspieszacze lubią też przyspieszać przetłuszczanie tak mnie też odstrasza ; p ale gdy wiem, że nigdzie nie idę to daje, chociaż czasem i nawet tego nie robię z lenistwa
__________________
''Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie''

Zapuszczam naturalne włosy ;p

Wprowadzam wiele zmian!
Sapphiere_Alice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 14:53   #2714
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja pierdziu,mam taki mlyn od rana w chacie,ze az glupio zajaç sie sobà(farbowac wlosy) Nic cos wymysle,bo mnie strasznie swierzbia palce

[QUOTE=Sandrika;47204216]branzoletka Ciemna ta farba, nie bedzie po niej róznicy kolorystycznej? czy masz aż tak ciemne włosy ? :d

ja jutro ide na keratynowe prostowanie <3 Nie mogę sie doczekac i odliczam minuty <3 i przetrząsam internet w poszukiwaniu informacji o dbaniu o włosy po tym zabiegu [/QUOTE]

Ja swoje mam hmm.taki pod grafit jak mysz, przynajmniej w tej dlugosci,bo calosciowe to nie pamietam ale nie mam sie czym martwic,bo pewnie sie i tak troche wyplucza z tych blondòw(teraz rdzawy)

Zazdroszcze tego kreatynowego prostowania,bo jakbym mieszkala w Pl to bym to zrobila i byc moze nie musialabym tyle wlosòw scinaç.

Odstawilam tez szczotkè TT bo nie wiem czy to ona nie przyczynila mi sie do stanu moich charòw
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 16:28   #2715
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

branzoletka koniecznie wstawiaj zdjęcia po kolorek farby bardzo ładny, ciekawe czy nie wypłucze się szybko z włosów.. i obstaw się lustrami ze wszystkich stron, bo szkoda naturalek
co do szczotki to polecam te z naturalnego włosia, np. dzika, moje rozjaśniane bardzo nie lubiły tt, ale za to są super po drewnianej szczotce

Sapphiere_Alice jakie długie włoski! i odrost mega dobrze sprawdza się u Ciebie jantar? i stosujesz nową wersję czy tą starą? bo u mnie właśnie stara formuła dawała super efekty, a ta nowa, mam wrażenie że nic nie robi..

i dziś mija mi rok i 2miesiące
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję

Edytowane przez Dboom_
Czas edycji: 2014-07-08 o 16:32
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 17:12   #2716
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Mój 1,5 miesięczny odrost. Jakoś dziwnie szybko urósł Póki co do zdjęcia przygładziłam te kudły. Po myciu i stylizacji prawie go nie widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-07-08 17.51.36.jpg (149,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-07-08 17.52.08.jpg (138,0 KB, 18 załadowań)
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 17:49   #2717
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
A ja się chyba wyłamie...ten popiel na głowie doprowadza mnie do depresji ostatnimi czasy i dzisiaj jestem na skraju załamania, po tym jak mi mama obwieściła: dziecko to tylko włosy, masz całe życie, żeby odrosły, jak ma ci to poprawić humor, to weź je nawet na różowo zafarbuj.
A ja Ci powiem, że mama źle nie mówi. Też jestem zdania, że to TYLKO włosy (wbrew modzie na włosomaniactwo). Włosy są dla Ciebie, a nie Ty dla nich. Jak się sobie w nich nie podobasz to farbuj. W końcu o to chodzi w tym wszystkim, żeby się sobie podobać.

Mój odrost ma 1,5 miesiąca i póki co nie farbuję. Ale jak stwierdzę, że mi się kolor jednak nie podoba, to pewnie pofarbuję. Z tym, że obiecałam sobie sama już nic nie robić, tylko u fryzjera.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
ja jutro ide na keratynowe prostowanie <3 Nie mogę sie doczekac i odliczam minuty <3 i przetrząsam internet w poszukiwaniu informacji o dbaniu o włosy po tym zabiegu
Ja też robiłam, fajna sprawa
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 18:00   #2718
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

ładnie,ładnie,kilka dni mnie na forum nie było i znowu muszę czytać "Pana Tadeusza" dużo piszecie, ale to dobrze, znaczy ,że watek żyje i ma sie dobrze miałam małe zamieszanie z urodzinami córeczki, teraz juz wszystko ogarniete, mój odrościk dalej sobie rosnie (za 6 dni będzie 4 miesiąc, jeszcze 2 , które szybko zlecą i PÓL ROKU)
tak jak przypuszczałam farba do 24 myć bedzie do 14, już mam z powrotem blond pasemka wokół twarzy, dolna częśc włosów dzielnie trzyma kolor (chyba te przy twarzy sa najbardziej poniszczone)
za 6 dni cykam fotkę i się z nia melduje u Was dziewczęta
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 20:40   #2719
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

omleecik No mam nadzieję. Przyznając się bez bicia na tym najbardziej mi zależy, nie na tym by mieć naturalny kolor, tylko zdrowe długie włosy, co idzie oczywiście w parze z naturalkami, bo wiadomo łatwiej zadbać o takie włosy

Sapphiere_Alice Za to nienawidzę wcierek.. rzadko która przedłuża świeżość włosów.. Raczej wszystkie powodują przyklap i niestety wzmagają przetłuszczanie.. Seboradin do włosów ciemnych skutecznie mnie odstraszył w ostatnim czasie, choć przyrost zauważyłam wielgachny.. Korci mnie taka wcierka cebulowo-czosnkowa domowej roboty ;D Ciekawe jak z zapachami ;p

branzoletka Największy problem z powrotem do naturalków, rudziejący albo żółknący odcień farbowańców.. ;/ również się z tym męczę ale już jestem tak blisko finału że właściwie przestaje mi to przeszkadzać. Myślę za za okolo rok pozbędę się mniej więcej rozjaśnianych (o ile nie zostawię trochę na koncach, bo efekt mi się podoba)

Co do keratynowego prostowania - jestem zachwycona i polecę każdemu, bez względu na cenę.. ZObaczymy efekty tak naprawdę z czasem, ale coś czuje że to bedzie moje uzależnienie, by raz na rok zrobić sobie takie coś w salonie <3 Cudowna sprawa

No i co do szczotki TT słyszałam że własnie niektórym włosy źle na tym wychodzą, więc nie ryzykowałam tylko mam swoją szczotkę z włosia dzika <3 Cudo Ale to też nowy nabytek, zobaczymy za jakiś czas.

Dbooom Gratuluje!! Naprawdę bardzo ładny wynik Szybko minęło co ?

Iwonsia No wreszcie! Piękny odrost, nie poddawaj się bo masz o co walczyc, tymi fotkami udowodniłaś że kolor masz bardzo ładny i naturalki mają naprawdę piękny kolor

rockandrollqueen No i jak? Długo się trzymało? Sama robiłaś? Jeśli tak to czym? I czy jak efekt prostych włosów minął to stan wlosów mimo wszystko się polepszył ?: D
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 20:45   #2720
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Pokaż wiadomość
branzoletka koniecznie wstawiaj zdjęcia po kolorek farby bardzo ładny, ciekawe czy nie wypłucze się szybko z włosów.. i obstaw się lustrami ze wszystkich stron, bo szkoda naturalek
co do szczotki to polecam te z naturalnego włosia, np. dzika, moje rozjaśniane bardzo nie lubiły tt, ale za to są super po drewnianej szczotce
:
Ja tez mysle o drewnianej z szerokimi zèbami

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Mój 1,5 miesięczny odrost. Jakoś dziwnie szybko urósł Póki co do zdjęcia przygładziłam te kudły. Po myciu i stylizacji prawie go nie widać
No fakt dlugasny odrost nic tylko siè cieszyç

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
ładnie,ładnie,kilka dni mnie na forum nie było i znowu muszę czytać "Pana Tadeusza" dużo piszecie, ale to dobrze, znaczy ,że watek żyje i ma sie dobrze miałam małe zamieszanie z urodzinami córeczki, teraz juz wszystko ogarniete, mój odrościk dalej sobie rosnie (....)
Sto lat i duzo zdròwka dla còrci

Siedze z maskà na glowie, jestem juz po farbowaniu

Jaki hardkor dziewczyny, to szok Odradzam samotnego farbowania gdy chce sie ominàc odrosty ja na szczescie mialam tz, ktòry mi machnàl niedociagniecia choc poczatkowo myslal ze ma duzo roboty i za odrosty sie juz bral

Wrzuce pamiatkowe fotki z farbowania
1. Stan przed z ciemnymi odrostami
2.3. W trakcie (okazalo sie ze odrosty sa zlotawe ) Ciekawe co wyjdzie po wysuszeniu

Nie laduja mi sie zdjecia spròbuje w nastepnym poscie.
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud

Edytowane przez branzoletka
Czas edycji: 2014-07-08 o 20:46
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 22:03   #2721
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Moze z telefonu pójdzie. Kurcze tez nie,nie wiem co sie dzieje Juz późno jutro sie tym pobawie albo tu coś zafunguje .
Wspomnę tylko ze nie wyszło tak ciemno,przebija złoty i wygląda to dość osobliwie Odrostów nie widać co nie wiem czy mnie cieszy tak do końca Nosz kurcze co z tymi fotkami ciągle mi wyskakuje błąd ładowania

O jedno sie załadowało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (95,9 KB, 27 załadowań)
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud

Edytowane przez branzoletka
Czas edycji: 2014-07-08 o 22:04
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 22:48   #2722
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Niestety na telefonie nie widze waszych zdjec. Stalam wczoraj z pol godziny przed farbami, az mowie do siebie: no i czego bedziesz idiotko na wakacje farbowac. Slonce, solona woda, 40st i po tygodniu i tak bede miec wyplowialy leb. I nie kupilam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 06:36   #2723
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Niestety na telefonie nie widze waszych zdjec. Stalam wczoraj z pol godziny przed farbami, az mowie do siebie: no i czego bedziesz idiotko na wakacje farbowac. Slonce, solona woda, 40st i po tygodniu i tak bede miec wyplowialy leb. I nie kupilam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dobrze zrobiłaś Ja na moich farbowanych mam aktualnie o 2 tony jaśniejszy kolor od tego słońca;/ I do tego właśnie taki wypłowiały, bez połysku. Nawet końcówki wczoraj podcinałam, bo masakra;/


No nie wiem czy ten kolor taki znów piękny Ale powiem Wam dziewczyny, że aktualnie mam okazję przyglądnąć się dokładnie samym naturalnym włosom, bo pracuję z dziećmi. Tak im zazdroszczę!!! Najlepsze, że każde dziecko ma inny kolor "słowiańskiego" blondu. Nie ukrywam, że najbardziej podobają mi się te ciepłe blondy, ale co zrobić...natura nie wybiera. Póki co zapuszczam na pewno przez całe wakacje i połowę września (potem nie wiem, bo idę na wesele). Nie wykluczam znów refleksów na naturalkach tym SunKissem albo u fryzjera. Zobaczymy Póki co moją zmorą są właśnie wypłowiałe i wysuszone włosy od słońca. Teraz dużo czasu spędzam na powietrzu, bo z dzieciakami jeździmy na wycieczki z racji półkolonii. Wczoraj podcinałam końce (oczywiście sama), bo w niektórych miejscach miałam istny wiór;/
__________________
Dbam o włoski!

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2014-07-09 o 06:44
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 07:14   #2724
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

branzoletka dziekuje no wiem jak ciężko się samemu farbuje wlosy, zwłaszcza że musimy przy tym omijać odrosty, następnym razem pojde do fryzjera jeszcze 5 dni i mierze odrost powinno byc całe 4 cm, bo mam takie tempo przyrostu naturalków...
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 07:22   #2725
lauratini
Raczkowanie
 
Avatar lauratini
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 143
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

branzoletka-mam nadzieję, że jak wysuszyłaś włoski to efekt zadowalający? pochwal się!
iwonsia01-no ładnie urosły Ty masz ten konfort, że skręt Ci trochę odrost maskuje i nie ma takiego ostrego przejścia w naturale, więc śmiało spróbuj zapuścić go trochę więcej.
TheUnlike- masz szczęście, że nie sięgnęłaś po te farbę bo by było
Sandrika-zaciekawiłaś mnie tą wcięrką czosnek-cebula jakie ma mieć niby działanie?
monika1983k-ja też farbowałam taką do 28 myć, na początku się wypłukała dość mocno, ale teraz już nie widzę by jeszcze bardziej jaśniała. Ostatecznie kolor mi się podoba, choć jest minimalnie cieplejszy od moich naturalek no i najważniejsze- trzeba się dobrze przyjrzeć by widzieć różnicę
Dboom_- długo już wytrzymałaś
omleecik-za to teraz łatwo Ci będzie przyrost zmierzyć na odroście, ja sie wcześniej też nie interesowałam ile na msc mi włosy rosną.

Dzisiaj kryzys pokonałam. Na noc miałam olej lniany-nie wiem czy to jego zasługa czy późniejszego odżywiania ale włoski sa miękkie i chciałabym je dotykać (ale nie będę!) a miał być na 2 godziny, ale usnęło mi się gdy usypiałam córkę więc odpiero rano zmyłam

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
A ja Ci powiem, że mama źle nie mówi. Też jestem zdania, że to TYLKO włosy (wbrew modzie na włosomaniactwo). Włosy są dla Ciebie, a nie Ty dla nich. Jak się sobie w nich nie podobasz to farbuj. W końcu o to chodzi w tym wszystkim, żeby się sobie podobać.
A ja się z Tobą nie zgodzę, pokuszenie się na farbowanie w takim kryzysowym momencie może mieć przykre konsekwenkcje, bo na chwilę sobie humor kolorkiem poprawi a potem przez kilka miesięcy będzie płakać nad stanem swoich włosów i znów zapuszczać naturalki-błędne koło. A my tutaj jesteśmy razem po to by się WSPIERAĆ i wybijać z głowy pomysły o zafarbowaniu odrostu, które przychodzą gdy mamy chwilę załamania.
__________________
2-4-6-8-10-12-14-16-18-20-22-24-26-28-30 cm NATURY
lauratini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 07:33   #2726
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez lauratini Pokaż wiadomość
branzoletka-mam nadzieję, że jak wysuszyłaś włoski to efekt zadowalający? pochwal się!
iwonsia01-no ładnie urosły Ty masz ten konfort, że skręt Ci trochę odrost maskuje i nie ma takiego ostrego przejścia w naturale, więc śmiało spróbuj zapuścić go trochę więcej.
TheUnlike- masz szczęście, że nie sięgnęłaś po te farbę bo by było
Sandrika-zaciekawiłaś mnie tą wcięrką czosnek-cebula jakie ma mieć niby działanie?
monika1983k-ja też farbowałam taką do 28 myć, na początku się wypłukała dość mocno, ale teraz już nie widzę by jeszcze bardziej jaśniała. Ostatecznie kolor mi się podoba, choć jest minimalnie cieplejszy od moich naturalek no i najważniejsze- trzeba się dobrze przyjrzeć by widzieć różnicę
Dboom_- długo już wytrzymałaś
omleecik-za to teraz łatwo Ci będzie przyrost zmierzyć na odroście, ja sie wcześniej też nie interesowałam ile na msc mi włosy rosną.

Dzisiaj kryzys pokonałam. Na noc miałam olej lniany-nie wiem czy to jego zasługa czy późniejszego odżywiania ale włoski sa miękkie i chciałabym je dotykać (ale nie będę!) a miał być na 2 godziny, ale usnęło mi się gdy usypiałam córkę więc odpiero rano zmyłam

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------



A ja się z Tobą nie zgodzę, pokuszenie się na farbowanie w takim kryzysowym momencie może mieć przykre konsekwenkcje, bo na chwilę sobie humor kolorkiem poprawi a potem przez kilka miesięcy będzie płakać nad stanem swoich włosów i znów zapuszczać naturalki-błędne koło. A my tutaj jesteśmy razem po to by się WSPIERAĆ i wybijać z głowy pomysły o zafarbowaniu odrostu, które przychodzą gdy mamy chwilę załamania.
Dokładnie, ja tak zrobiłam po prawie 3 miesiącach. Żałowałam już po 2 tygodniach, gdy kolor znów się zmienił. Od tamtej pory obiecałam sobie, że w przypadku blond kolorów farba nie jest dobrym rozwiązaniem. Rozjaśniacz to zło, ale w moim przypadku jedyna możliwość na niezniszczalny kolor, który można odświeżyć przez płukanki niebieskie no i dłużej nie farbować, bo odrostów nie bardzo widać. Wcześniej farbowałam się niemal co miesiąc, bo kolor mi się zmieniał i mnie wkurzał.Pojawiający się odrost był wtedy jeszcze bardzo mało widoczny. Teraz mam nadzieję, że będzie odwrotnie i jeśli znów ufarbuję to tylko z racji pojawiających się odrostów.

Mój aktualny odrost ma od 2,5-3,5 cm
__________________
Dbam o włoski!

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2014-07-09 o 07:35
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 08:23   #2727
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
branzoletka dziekuje no wiem jak ciężko się samemu farbuje wlosy, zwłaszcza że musimy przy tym omijać odrosty, następnym razem pojde do fryzjera jeszcze 5 dni i mierze odrost powinno byc całe 4 cm, bo mam takie tempo przyrostu naturalków...
Ja tez sama juz nie bede
Przykro mi ze masz taki wolny przyrost

Cytat:
Napisane przez lauratini Pokaż wiadomość
branzoletka-mam nadzieję, że jak wysuszyłaś włoski to efekt zadowalający? pochwal się!

Dzisiaj kryzys pokonałam. Na noc miałam olej lniany-nie wiem czy to jego zasługa czy późniejszego odżywiania ale włoski sa miękkie i chciałabym je dotykać (ale nie będę!) a miał być na 2 godziny, ale usnęło mi się gdy usypiałam córkę więc odpiero rano zmyłam

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------



A ja się z Tobą nie zgodzę, pokuszenie się na farbowanie w takim kryzysowym momencie może mieć przykre konsekwenkcje, bo na chwilę sobie humor kolorkiem poprawi a potem przez kilka miesięcy będzie płakać nad stanem swoich włosów i znów zapuszczać naturalki-błędne koło. A my tutaj jesteśmy razem po to by się WSPIERAĆ i wybijać z głowy pomysły o zafarbowaniu odrostu, które przychodzą gdy mamy chwilę załamania.
Dobrze prawi polac jej
za pokonanie kryzysu.
Chwale się (plus fotki z wczoraj) ...... bĺąd ładowania
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 08:40   #2728
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Przegladalam dzisiaj fotki z obrony i powiem wam, ze odrost mega widoczny. W sensie farbowańce mocno wyplowialt i ten odrost taki ciemny sie nagle na ich tle wydaje Jak znajde sposob jak zamazac twarz na telefonie (wakacje) to wam wrzuce fotke, bo podoba mi sie jak to sie laczy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-07-09 o 08:41
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 10:40   #2729
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Przegladalam dzisiaj fotki z obrony i powiem wam, ze odrost mega widoczny. W sensie farbowańce mocno wyplowialt i ten odrost taki ciemny sie nagle na ich tle wydaje Jak znajde sposob jak zamazac twarz na telefonie (wakacje) to wam wrzuce fotke, bo podoba mi sie jak to sie laczy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No to jest ciekawe, na tle ciemnych farbowañcòw odrost jest jasny a na tle jasnych ten sam odrost wychodzi mega ciemny

Co do zdjèç to wchodzisz na fotkè i tam jest ikonka edycji. Wchodzisz i tam jest ikonka oĺòwka czy rysika,klikasz na to i jeździsz palcem tam gdzie chcesz zamazac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2014-07-08-10-33-21.jpg (38,5 KB, 20 załadowań)
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud

Edytowane przez branzoletka
Czas edycji: 2014-07-09 o 10:41
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 10:43   #2730
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

wolny przyrost, wrecz slimaczny próbowałam wcierek, masek itd. i du... ALE to ma tez swoje dobre strony, tzn. jedną , za pare lat wroce do moich naturalnych włosów i bede umiała docenic ich piekno, gładkosc, zdrowie, bede wiedziała jak długo trzeba czekac zeby znow miec swoje naturalki i mysle ze to mnie skutecznie powstrzyma przed ponownym utlenianiem
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.