Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :) - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-10, 15:35   #3841
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Ale ja chyba za rzadko się udzielam, żeby do klubu dołączyć Ale dzięki
Ja myślałam, że przy drugim dziecku to będzie mniej abstrakcyjne. Ale nie - nie wyobrażam sobie, ze zaraz w mojej sypialni znowu będzie noworodek No i jak sobie przypomnę nieprzespane noce i pierwsze dni po cc, to dla mnie nie do ogarnięcia


Ja jestem wielkim zwolennikiem szczepienia na nfz, mój był tak szczepiony. Do tego tylko jedna płatna szczepionka - na pneumokoki, ze względu na mój zawód. Niczym dodatkowym nie szczepię.




Dziewczyny, ja muszę dociągnąć do 16 - jak któraś chce rodzić to chętnie oddam moje skurcze Wystarczy, ze przejdę do ubikacji i już mam masakrę. W nocy dziś były bardzo bolesne, ale w końcu się uspokoiły. Ja się co noc kładę cała w strachu, ze mi wody odejdą, a przed 16 nie mogą!!! Właściwie to mogą, bo mam 39 tc, ale ja nie chcę bo mój lekarz na urlopie

A w ogóle to dziś pięknie na dworze i zazdroszczę dziewczynom, które mają już maluszki przy sobie i mogą z nimi wyjść na spacer
no fakt rzadko się udzielasz, ale idzie ci coraz lepiej

a czemu wybierasz szczepionki na NFZ, bo ja się ku nim skłaniam, czytam, że najmniej obciążają organizm, bo są rozbite. Nie tak jak te 5w1 czy 6w1

a na spacer też możesz iść tyle że w dwupaku

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Uuuuu, chyba wody
chyba, to ja mogę złowić wieloryba
idę się ogarnąć bo w takim stanie nie mogę panikować

lepiej, żeby to nie były wody bo kurier jedzie z ubrankami dla Matyldy
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 15:38   #3842
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

witam czy któraś widzi na stronie internetowej katolog "dla dziecka i mamy" Ja nie moge go otworzyc , ciagle sie pokazuje by wybrać lokalizacje. a Jestem Bardzo ciekawa czy cos jest dla mnie
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 15:50   #3843
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
no fakt rzadko się udzielasz, ale idzie ci coraz lepiej

a czemu wybierasz szczepionki na NFZ, bo ja się ku nim skłaniam, czytam, że najmniej obciążają organizm, bo są rozbite. Nie tak jak te 5w1 czy 6w1

a na spacer też możesz iść tyle że w dwupaku
Ale z udzielaniem się lepiej nie będzie - mój starszak zabiera mi za dużo czasu i stąd moje skoki udzielawcze

Dużo czytałam o szczepionkach zanim zaszczepiliśmy Tymka. I zapewne każdy może sobie wyrobić swoją opinię, ale moja jest taka - szczepionki starszego typu są sprawdzone na pokoleniach dzieci (na nas!) i dają dużo mniej skutków ubocznych od szczepionek skojarzonych. Są sprawdzone na dłuższą metę - te skojarzone wprowadzono dopiero kilka lat temu i ich działanie długodystansowe jest niesprawdzone. Podejrzenia dotyczące występowania autyzmu czy NOPu są związane ze szczepionkami skojarzonymi. Przez to, że muszą być zmieszane w jednej dawce, muszą mieć wspomagacze (jakiś czas temu głośno było o rtęci!), które połączą te szczepionki. Dla mnie osobiście wydawały się bezpieczniejsze i zdania nie zmieniłam. Jedynym głosem za szczepionkami skojarzonymi było jedno wkłucie. Bo o kwestie finansowe nie chodziło. Przejrzeliśmy za i przeciw i wybraliśmy tak. Natomiast problem szczepionek jest tak skomplikowany, ze każda musi go zapewne sama rozwikłać i każda chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Ja się boję nadmiaru szczepionek, jedyne na co jeszcze szczepimy to pneumokoki, ale to dlatego, ze ja przynoszę z pracy naprawdę paskudne zarazki.

Co do spaceru - gdyby nie to, że muszę, ale to muszę dotrwać do 16 to pewnie bym poszła na spacer A tak od 1,5 tygodnia mam w nocy skurcze i nie mogę się rozpakować. Dlatego nie spaceruję, odpoczywam i nogi zaciskam
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 15:50   #3844
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Lepiej jest ze szwami ściągalnymi, czy rozpuszczalnymi?



To mnie nie pocieszyłaś. Z moim strachem to psychika też swoje zrobi

U nas mógł być podobny problem, bo miałam termin na 9.09 a córka szwagierki urodziła się dzień przed moim tp. No ale problem się niestety rozwiązał... Chociaż teraz jakby się do końca roku udało zajść to mogłoby być znów to samo

Też miałam po porodzie dopiero. Na udzie. Bardzo mi je rozjaśnił bio oil, mało co je widać i nie wyglądają na rozstępy już.



Nie byłam nacinana, pękłam... Ale nie wiem gdzie nawet dokładnie a teraz to nie widzę blizny ani nic, w ogóle to tam mega dziwnie wygląda teraz. Wiadomo, o wszystko będę pytać...
Ale trochę mnie pocieszyłaś i z orgazmami też

Żelu??? O matko, ja w życiu niczego takiego nie używałam... A to nie wywołuje infekcji ani uczulenia?



Bo Ty już pewnie myślisz po japońsku?



No to może się unormuje...
Nie wiemy, miała sekcję robioną i w poniedziałek odbieramy wyniki. Może być tak, że się nie dowiemy i sama nie wiem, czy tak bym nie wolała. Boję się, że wyjdzie jakaś choroba genetyczna i dopiero się zaczną problemy...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Mysle bez uzycia jezyka. To chyba przyzwyczajenie, chociaz jak jestem bardzo zmeczona, to zdarza mi sie nagle cos po polsku powiedziec
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 16:11   #3845
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ma któraś z was coś takiego? Taki organizer do wózka? Bo oglądam i chyba się zdecyduję ale chętnie bym kupiła coś sprawdzonego.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------



Zdarzają się
U mnie na studiach było tak: Na grupę 20 osób 3-4 facetów.
Minimalnie 1 był gejem.
Minimalnie 1 (ten sam lub inny) był totalnie poza rzeczywistością albo był brzydki/pryszczaty/dziwny
Maksymalnie jeden był normalny i zajęty
jak pracowałam/dorabiałam jako opiekunka przy jednym z wózków miałam coś podobnego. A ten akurat jest fajny, tylko ciekawe czy kubek termiczny/termosik tam się będzie trzymał, bo taki by się przydał


Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
U mnie na studiach podobnie - mąż studiował rok wyżej Na jego roku było 12 facetów na około 100 osób. I bardzo szybko go zajęłam I do dziś uważam, ze Pana Boga za nogi złapałam, bo drugiego takiego ze świecą szukać
u mnie na roku było 2 facetów, no w porywach aż 3 tylko ten jeden gdzieś pojechała i przepadł bez wieści
za to własnie mój tż-ete studiował rok wyżej i tam było sporo facetów.

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
meryy82 rodzisz?!
nie no przecież mówiłam, że ja po 20tym mogę
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 16:14   #3846
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
meryy82 rodzisz?!
Powodzenia meryy

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Mój tż też urodził się z jedną stópką wykrzywioną, tylko teraz nie pamiętam czy do środka, czy na zewnątrz... Był przez parę miesięcy rehabilitowany i pomogło. Ma normalne proste nogi

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Meneq, ja się tak zastanawiam... Ciebie w szpitalu muszą pewnie traktować jak powiew egzotyki To tak, jak w polskim szpitalu Japonka nie miałaby szans przemknąć niezauważona Porozumiewasz się z personelem po japońsku czy angielsku?
Mam nadzieje ze moja dzidzia będzie miala zdrowa nóżki.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 16:15   #3847
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Merry zmieniaj wkładki, jak dalej będą mokre to pewnie wody!
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 16:18   #3848
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
no i my już po wizycie.

mały ma to co podejrzewałam..

mamy mu ruszać paluszkiem i może się samo zrobić a nie musi no i pewnie czeka nas operacja jeśli samo się nie zrobi

w poniedziałek mamy wizytę u Profesora, co podobno bardzo dobry jest i specjalizuje się w tych sprawach od rąk itd więc zobaczymy co on powie.
Mam nadzieje ze rehabilitacja pomoze i nie bedzie potrzebna operacja.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 16:21   #3849
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

też mam taką nadzieję. Narazie bawię się tym paluszkiem..

prostuje, zginam.. zobaczymy jak będzie ..
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 16:21   #3850
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

A od dziś widzę w gazetce w biedronce dady 1ki za 8,99 paczka 28szt,dobrze pamiętam ze normalnie taka paczka 14,99?
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 16:24   #3851
CienSkrzydla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Party tak przynajmniej u mnie mniej więcej taka cena. Ja tych jedynek mam 2 paczki... Myślicie ze trzeba by dokupić? Bo 2ojki też już czekają
CienSkrzydla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 16:26   #3852
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Chłopaka zawsze trzeba wychować. Ja mam czterech braci i wiem coś o tym.
E tam. Czasem są sami dobrze wychowani mój bardzo wcześnie nie mieszkał z mamą i musiał robić wszystko sam wiec życie zweryfikowalo i sam się nauczył dbać. A że lubi czystość wiec nie muszę mu mówić że ma odkurzyc. Mam czasem wrażenie ze on jest bardziej przewrazliwiony niż ja. pasi jak cholera. Nie lubi sprzątać łazienki i prasować. I może iść w wygniecionych ciuchach to jedynie mi przeszkadza ale widzi moje spojrzenie smoka i odrazu się przebiera





Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ma któraś z was coś takiego? Taki organizer do wózka? Bo oglądam i chyba się zdecyduję ale chętnie bym kupiła coś sprawdzonego.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------



Zdarzają się
U mnie na studiach było tak: Na grupę 20 osób 3-4 facetów.
Minimalnie 1 był gejem.
Minimalnie 1 (ten sam lub inny) był totalnie poza rzeczywistością albo był brzydki/pryszczaty/dziwny
Maksymalnie jeden był normalny i zajęty
Fajnie wygląda! Obawiam się tylko że po pierwsze będzie przeszkadzał z moja ruchoma rączka po drugie xa dużo wszystkiego na przedniej rączce mam guziki do zawieszania torby i mogly by ze sobą się 'bić'. Nie chce też namieszać na wózku jak na targu narazie myślę że torba mi wystarczy bardziej myślałam u starszaka o pojemniku na kubek taki żeby sam juz mógł go sobie odstawić i zabrać.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 16:28   #3853
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Party tak przynajmniej u mnie mniej więcej taka cena. Ja tych jedynek mam 2 paczki... Myślicie ze trzeba by dokupić? Bo 2ojki też już czekają
Ciężko przewidzieć ile się dostanie w prezencie tych jedynek, ale skoro taka fajna promocja to chyba kupie ze 2 paczki, jedną mam do szpitala tylko.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 16:43   #3854
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Lepiej jest ze szwami ściągalnymi, czy rozpuszczalnymi?


Żelu??? O matko, ja w życiu niczego takiego nie używałam... A to nie wywołuje infekcji ani uczulenia?
Ja będę miała rozpuszczalne bo u mnie w szpitalu takie robią. Położna ze szkoły rodzenia mówiła, że lepsze są ściągalne i trochę się boję.

Yyy, no żel, lubrykant Czemu miałoby uczulać albo wywoływać infekcję? One są albo na bazie wody i gliceryny albo silikonu. Jak się obawiasz (chociaż bardziej podrażnień a nie infekcji) to ja osobiście polubiłam te silikonowe (np. ten) a jak się boisz uczulenia to możesz spróbować ten.
Fajne są rozgrzewające i smakowe ale to już może być ryzyko podrażnienia.

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
U mnie na studiach podobnie - mąż studiował rok wyżej Na jego roku było 12 facetów na około 100 osób. I bardzo szybko go zajęłam I do dziś uważam, ze Pana Boga za nogi złapałam, bo drugiego takiego ze świecą szukać
No dokładnie, jak tylko jakiś jest normalny to od razu zajęty

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
jak pracowałam/dorabiałam jako opiekunka przy jednym z wózków miałam coś podobnego. A ten akurat jest fajny, tylko ciekawe czy kubek termiczny/termosik tam się będzie trzymał, bo taki by się przydał
Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Fajnie wygląda! Obawiam się tylko że po pierwsze będzie przeszkadzał z moja ruchoma rączka po drugie xa dużo wszystkiego na przedniej rączce mam guziki do zawieszania torby i mogly by ze sobą się 'bić'. Nie chce też namieszać na wózku jak na targu narazie myślę że torba mi wystarczy bardziej myślałam u starszaka o pojemniku na kubek taki żeby sam juz mógł go sobie odstawić i zabrać.
Ja właśnie poza torbą chciałabym coś takiego "pod ręką". Bo muszę mieć ze sobą zawsze picie (butelka, kubek termiczny), a taka kieszonka na telefon i inne podręczne rzeczy byłaby super przydatna. Obawiam się, że kupię a będzie przeszkadzał.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 17:08   #3855
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ja mam rozpuszczalne szwy, ale położna mówiła, że jakby coś przeszkadzało to można przyjechać na zdjęcie.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 17:23   #3856
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
A od dziś widzę w gazetce w biedronce dady 1ki za 8,99 paczka 28szt,dobrze pamiętam ze normalnie taka paczka 14,99?
Tak, zakupiłam jedna bo mam op psmpersa 44 szt a może zaraz 2 wejdą. Chusteczki z pudelkiem też w dobrej cenie jak ktoś lubi

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Merry jak tam, akcja się rozkręca?
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 17:24   #3857
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

A ciekawe jak oczarowana bo długo nie daje znać...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 17:39   #3858
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
E tam. Czasem są sami dobrze wychowani mój bardzo wcześnie nie mieszkał z mamą i musiał robić wszystko sam wiec życie zweryfikowalo i sam się nauczył dbać. A że lubi czystość wiec nie muszę mu mówić że ma odkurzyc. Mam czasem wrażenie ze on jest bardziej przewrazliwiony niż ja. pasi jak cholera. Nie lubi sprzątać łazienki i prasować. I może iść w wygniecionych ciuchach to jedynie mi przeszkadza ale widzi moje spojrzenie smoka i odrazu się przebiera







Fajnie wygląda! Obawiam się tylko że po pierwsze będzie przeszkadzał z moja ruchoma rączka po drugie xa dużo wszystkiego na przedniej rączce mam guziki do zawieszania torby i mogly by ze sobą się 'bić'. Nie chce też namieszać na wózku jak na targu narazie myślę że torba mi wystarczy bardziej myślałam u starszaka o pojemniku na kubek taki żeby sam juz mógł go sobie odstawić i zabrać.

Ja mam wychowanego, czasem musE coś powiedzieć ale robi.
Zaś moi bracia- każdy koło siebie umie ogarnąć i coś ugotować, ale wygodniej jak robi ktoś i wiem ze próbowali nic nie robić. Nie wyszło
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 17:46   #3859
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość

Ja właśnie poza torbą chciałabym coś takiego "pod ręką". Bo muszę mieć ze sobą zawsze picie (butelka, kubek termiczny), a taka kieszonka na telefon i inne podręczne rzeczy byłaby super przydatna. Obawiam się, że kupię a będzie przeszkadzał.
Pewnie jak nie kupisz to się nie przekonasz ja teraz rozmyślam nad jakimś termosem do butelki czy coś takiego co dłużej utrzymuje ciepło. Może wpisze go sobie na listę życzeń Hehe
Widziałam ostatnio extra kubek u pani gadżet w domu wstawialo się do ciepłej wody taka cześć z butelki później jesteś w podróży to np dziecko krzyczy ze jeść chce wlewa sz wodę wsypujemy mleko i wciskamy guzik i co.. mamy mleko 36.6 .. super sprawa ale kubek chyba kosztował 120 ziko. Jak dla mnie trochę dużo.. a i utrzymuje ciepło do 3 godzin.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 18:05   #3860
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Dzięki za kciuki, przydadzą się jutro ale na IP. Po 17.00 dowiedziałam się, że dziś mnie nie przyjmą bo nie ma miejsc. Jutro znowu KTG i walka o miejsce. Jestem wściekła!
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 18:13   #3861
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Witam się z domu. Jest cudownie, tata zakochany i rwie się do pomocy. Prawie biegiem uciekałam z tego szpitala... Ułożyło mi od razu jak tylko minęłam próg szpitala bo wiedziałam że mnie już nie zatrzymają. W domu od razu zjadłam i napiłam się do woli. Efekt - 30 ml ściągnięte w ciągu 5 minut. Dzisiaj spróbuję normalnie małego przystawic. Trzymajcie kciuki. Nadrobię trochę później jak nadrobie sen. Te które czekają - trzymam kciuki a te które tulą maluchy - gratulacje. Nie sądziłam że przynależność do takiej internetowej paczki to będzie takie wsparcie. Dzięki wam wszystkie dziewczyny.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 18:16   #3862
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

my już po kąpieli

ręce i nogi się trzęsły,ale dałam radę

teraz tylko jeść i spać
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 18:33   #3863
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Mysle bez uzycia jezyka. To chyba przyzwyczajenie, chociaz jak jestem bardzo zmeczona, to zdarza mi sie nagle cos po polsku powiedziec
A da się myśleć nie konkretnym językiem? Ja to myślę polskimi słowami w głowie, jak kiedyś się uczyłam ang to na lekcjach myślałam po ang
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja będę miała rozpuszczalne bo u mnie w szpitalu takie robią. Położna ze szkoły rodzenia mówiła, że lepsze są ściągalne i trochę się boję.

Yyy, no żel, lubrykant Czemu miałoby uczulać albo wywoływać infekcję? One są albo na bazie wody i gliceryny albo silikonu. Jak się obawiasz (chociaż bardziej podrażnień a nie infekcji) to ja osobiście polubiłam te silikonowe (np. ten) a jak się boisz uczulenia to możesz spróbować ten.
Fajne są rozgrzewające i smakowe ale to już może być ryzyko podrażnienia.



No dokładnie, jak tylko jakiś jest normalny to od razu zajęty





Ja właśnie poza torbą chciałabym coś takiego "pod ręką". Bo muszę mieć ze sobą zawsze picie (butelka, kubek termiczny), a taka kieszonka na telefon i inne podręczne rzeczy byłaby super przydatna. Obawiam się, że kupię a będzie przeszkadzał.
U mnie też w szpitalu rozpuszczalne i cieszyłam się, bo ściąganie mnie przeraża aczkolwiek szybciej się człowiek szwów pozbywa...
Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja mam rozpuszczalne szwy, ale położna mówiła, że jakby coś przeszkadzało to można przyjechać na zdjęcie.
Ooo mi nikt tak nie mówił...
Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki, przydadzą się jutro ale na IP. Po 17.00 dowiedziałam się, że dziś mnie nie przyjmą bo nie ma miejsc. Jutro znowu KTG i walka o miejsce. Jestem wściekła!
Kciuki!
Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Witam się z domu. Jest cudownie, tata zakochany i rwie się do pomocy. Prawie biegiem uciekałam z tego szpitala... Ułożyło mi od razu jak tylko minęłam próg szpitala bo wiedziałam że mnie już nie zatrzymają. W domu od razu zjadłam i napiłam się do woli. Efekt - 30 ml ściągnięte w ciągu 5 minut. Dzisiaj spróbuję normalnie małego przystawic. Trzymajcie kciuki. Nadrobię trochę później jak nadrobie sen. Te które czekają - trzymam kciuki a te które tulą maluchy - gratulacje. Nie sądziłam że przynależność do takiej internetowej paczki to będzie takie wsparcie. Dzięki wam wszystkie dziewczyny.
Zazdroszczę...
Fajnie, że już w domku i tata pomocny, to dobrze mieć wsparcie. Buziaki dla Ignacego!
Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
my już po kąpieli

ręce i nogi się trzęsły,ale dałam radę

teraz tylko jeść i spać
Gratki!!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 18:34   #3864
melawen
Rozeznanie
 
Avatar melawen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków, Śląsk
Wiadomości: 747
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Melawen i inne dzięki za rady, właśnie wcielam w życie

Ridja to nie tak ze tylko biadole ale nie przypuszczałam poprostu ze chłopa trzeba tak od początku wychowywać
To już praca do końca życia
Z niektórymi łatwiej, z niektórymi trudniej. Grunt to się dograć tak żeby nikt się nie czuł pokrzywdzony
A swoją drogą mi się już tak nudzi na tym wolnym (2 tydzień w domu;P), że już nie mam co sprzątać, już chyba każdy kąt umyłam
Mąż się pytał kiedy mam zamiar wprowadzić wylegiwanie się

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ma któraś z was coś takiego? Taki organizer do wózka? Bo oglądam i chyba się zdecyduję ale chętnie bym kupiła coś sprawdzonego.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------



Zdarzają się
U mnie na studiach było tak: Na grupę 20 osób 3-4 facetów.
Minimalnie 1 był gejem.
Minimalnie 1 (ten sam lub inny) był totalnie poza rzeczywistością albo był brzydki/pryszczaty/dziwny
Maksymalnie jeden był normalny i zajęty
To u mnie totalnie na odwrót. W LO całe 4 dziewczyny w klasie, potem doszła piąta. Na studiach było 15 na całym roku. Dziwnie to pewno zabrzmi na babskim forum, ale całe życie się lepiej dogadywałam z facetami W otoczeniu też sami kumple. Nawet jak miałam robić panieński to stwierdziłam, ze zrobię z facetami

Organizera nie mam, ale do wózka był pojemnik na butelkę, taki plastikowy, mocowany na rączce. Coś w tym stylu: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQVkBvF JxBzQPN8ZJXuJUrxFy5kWyxxF v3pqiHrqextS4I3oDMb5g


melawen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 18:41   #3865
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Owieczka super ze coraz lepiej Wam idzie zazdroszczę ze juz jesteście w domu i tyle macie za sobą!

Ja mam torbę do wózka mocowana na rączce, a w torbie z boku takie gumki na butelkę.

Merry?? Jak tam?...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 18:42   #3866
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
O, a można wiedzieć skąd taka decyzja? (o zamieszkaniu w Wietnamie)
Tata jest pilotem i tak mieszka to tu to tam na świecie, już zaliczył 2 lata we Włoszech, 2 lata w Indiach a teraz już prawie rok Wietnam. W międzyczasie wracał do Polski, ale tu warunki pracy są dużo gorsze.


Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki, przydadzą się jutro ale na IP. Po 17.00 dowiedziałam się, że dziś mnie nie przyjmą bo nie ma miejsc. Jutro znowu KTG i walka o miejsce. Jestem wściekła!
A w którym szpitalu rodzić że miejsc nie ma? Trzymam kciuki za jutro.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 18:45   #3867
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Fajna praca ale chyba bardziej dla kawalera co

W moim wózku ta torba jest tak dość wysoko i boję się że organizer by o nią zahaczał. No nic, na razie nie kupuje, zobaczę

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 18:47   #3868
ania_2019
Rozeznanie
 
Avatar ania_2019
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Nuneaton
Wiadomości: 920
Send a message via Skype™ to ania_2019
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Witajcie Mamuski nasza Majcia jest juz z nami urodzila sie rowno w terminie tj 4 wrzesnia porod bardzo bolesny ale ekspresowy pierwsze lekkie skurcze o 6 rano o 7.40 bylismy w szpitalu a o 8.25 przyszla na swiat nasza corcia

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
ania_2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 19:03   #3869
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ania_2019 Pokaż wiadomość
Witajcie Mamuski nasza Majcia jest juz z nami urodzila sie rowno w terminie tj 4 wrzesnia porod bardzo bolesny ale ekspresowy pierwsze lekkie skurcze o 6 rano o 7.40 bylismy w szpitalu a o 8.25 przyszla na swiat nasza corcia

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
gratuluję!

super, że się odezwałaś

jak wam idzie Aniu ?
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 19:06   #3870
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ania_2019 Pokaż wiadomość
Witajcie Mamuski nasza Majcia jest juz z nami urodzila sie rowno w terminie tj 4 wrzesnia porod bardzo bolesny ale ekspresowy pierwsze lekkie skurcze o 6 rano o 7.40 bylismy w szpitalu a o 8.25 przyszla na swiat nasza corcia

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje!!!


A ja chcialam sie tylko pochwalic, zr podladowalam baterie. TZ byl u mnke w cisgu dnia ok 12 i siedzial do 14 - nikt go nie wyprosil. A jak o 16 przyjechal z obiadem to posiedzial az do teraz. Wygonilam go do domu. Pielegniarki wchodzily ale zadna go nie wygonila o dziwo. Bylo mi razniej z nim. Malutka z nim pobyla a on z nia. Teskni za nia bardzo i to widac bo z rak jej nie wypuszczal jak byl. Pomogl mi ja wykapac i po prostu byl...siedzial... gadalismy... jest mi lepiej. W dodatku jak jutro wstane bedzie juz piatek...i licze na dobre wiesci ze wyjdziemy w poniedzialek...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 06:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.