Wrześniowe mamusie 2015 - część I - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-28, 06:58   #4111
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ja nie mam monitora ale mój mały często na chwile przestaje oddychać a potem bierze większy łyk powietrza, pediatra powiedziała ze to normalne ale na kilka sekund.

My też kupiliśmy nawilżacz podczas katarku, ciężko powiedzieć czy coś pomógł bo katar trwal długo, ale wilgotnośc teraz mamy ok 60%
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 06:59   #4112
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Moze moja propozycja wyda sie dziwna, ale poza sprawdzeniem pod katem SI poszlabym jeszcze do psychologa dzieciecego. Takie spotkanie moze Tobie dac duzo sily a moze cos wiecej sie wyjasni
Może wyjdę na ignorantkę, ale co to jest to SI?

Dziś w nocy chyba pierwszy raz od miesiąca Milena obudziła się jeszcze przed północą, a dokładnie 10 minut przed. Zwykle pierwsza pobudka to 2, 3, a nawet 5. Na szczęście udało mi się ją bezboleśnie odłożyć do łóżeczka ZA PIERWSZYM RAZEM. Byłam w szoku. Położyłam ją, leżę i słucham i słyszę, że coś tam sobie gada i zaraz cisza. Zaglądam a dziecko śpi szok. Niestety kolejna pobudka o 5.20 i już było gorzej, ostatecznie dopiero o 6.45 zasnęła i ja razem z nią - na pół godziny ale lepsze to, niż nic
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 07:21   #4113
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Owieczka a jak znalezliscie nianie? To ktos z polecenia?
To jest taka starsza pani którą mój mąż zna z pracy. Od zawsze zajmowała się dziećmi a teraz musi sprzątać biura bo mąż jej zmarł a do żłobka jest za stara. Zajmuje się małym super.
Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
A co to są mufki???
A takie coś na rączkę wózka żeby nie marzły ręce. Uwierz lub nie ale jak jest zimno i jeszcze wiatr wieje to i w dwóch parach rękawiczek jest zimno.
Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj w nocy o malo na zawal nie zeszlam. Mamy monitor oddechu i do tej pory tylko raz zdarzylo sie ze alarm sie wlaczyl, czy byl falszywy czy nie, nie wirm, bo bylismy w drugim pokoju. Dzis gdy spalismy wlaczyl sie dwa razy i dobrze slyszalam ze zaraz po mlody zaciągnął sie gleboko powietrzem no i alarm ucichl ale po niecalej godzinie zalaczyl sie ponownie i dopiero jak malego podnioslam z łóżeczka to zaczął reagowac.
Któraś z Was co ma monitor miala jakies przeboje z alarmem? Chialabym wierzyc ze to falszywe alarmy ale tem drugi mnie przerazil. Nie wiem co mam myslec o tym i czy powinnam to zglosic pediatrze?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja też miałam taką noc ze monitor włączył się dwa razy i albo to były fałszywe alarmy albo sam dźwięk zadziałał bo wszystko było ok. Pediatrze zawsze warto zgłosić.
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Może wyjdę na ignorantkę, ale co to jest to SI?
Integracja sensoryczna. Taka terapia dla trudnych dzieci, dzieci z zespołem Downa, aspergera czy autyzmem.

A ja wam powiem ze chyba nawilżacz działa bo mały obudził się dopiero o 3 czyli tak jak wcześniej przespal 7 godzin i zjadł ładnie z dwóch cycków a nie ciumkał.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 07:27   #4114
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Może wyjdę na ignorantkę, ale co to jest to SI?



Dziś w nocy chyba pierwszy raz od miesiąca Milena obudziła się jeszcze przed północą, a dokładnie 10 minut przed. Zwykle pierwsza pobudka to 2, 3, a nawet 5. Na szczęście udało mi się ją bezboleśnie odłożyć do łóżeczka ZA PIERWSZYM RAZEM. Byłam w szoku. Położyłam ją, leżę i słucham i słyszę, że coś tam sobie gada i zaraz cisza. Zaglądam a dziecko śpi szok. Niestety kolejna pobudka o 5.20 i już było gorzej, ostatecznie dopiero o 6.45 zasnęła i ja razem z nią - na pół godziny ale lepsze to, niż nic

Skrot od integracja sensoryczna, czyli najogolniej mowiac radzenia sobie z bodzcami
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 07:31   #4115
basia-aparatka
Raczkowanie
 
Avatar basia-aparatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Witam mamuśki i ich pociechy 😊 chciałbym do Was dołączyć urodziłam 11 września Milenke
__________________
Insanity
basia-aparatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 07:56   #4116
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

owieczka a od jakiego sprzedawcy kupowałaś mufkę? Doszła już? Jesteś zadowolona?
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 08:33   #4117
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Wy to jakieś zimne ręce macie. Ja normalnie mam rękawiczki skórkowe wcale nie bardzo ciepłe i nie marzną mi jak pcham wózek.
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 08:44   #4118
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez basia-aparatka Pokaż wiadomość
Witam mamuśki i ich pociechy 😊 chciałbym do Was dołączyć urodziłam 11 września Milenke
Wita się mama drugiej Milenki
Powiedz coś o sobie

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 08:50   #4119
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Ja nie mam monitora ale mój mały często na chwile przestaje oddychać a potem bierze większy łyk powietrza, pediatra powiedziała ze to normalne ale na kilka sekund.

My też kupiliśmy nawilżacz podczas katarku, ciężko powiedzieć czy coś pomógł bo katar trwal długo, ale wilgotnośc teraz mamy ok 60%
Czujnik zalacza sie dopiero po 20 sek :/

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
To jest taka starsza pani którą mój mąż zna z pracy. Od zawsze zajmowała się dziećmi a teraz musi sprzątać biura bo mąż jej zmarł a do żłobka jest za stara. Zajmuje się małym super.

A takie coś na rączkę wózka żeby nie marzły ręce. Uwierz lub nie ale jak jest zimno i jeszcze wiatr wieje to i w dwóch parach rękawiczek jest zimno.

Ja też miałam taką noc ze monitor włączył się dwa razy i albo to były fałszywe alarmy albo sam dźwięk zadziałał bo wszystko było ok. Pediatrze zawsze warto zgłosić.

Integracja sensoryczna. Taka terapia dla trudnych dzieci, dzieci z zespołem Downa, aspergera czy autyzmem.

A ja wam powiem ze chyba nawilżacz działa bo mały obudził się dopiero o 3 czyli tak jak wcześniej przespal 7 godzin i zjadł ładnie z dwóch cycków a nie ciumkał.
No za pierwszym razem dzwiek podzial ale za drugim nie, stad moja shiza :-/

Co do powietrza to musze sprawdzic jaka mamy wilgotnosc bo moj tez ostatnio czesto sie budzi.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 08:58   #4120
mama_izka
Raczkowanie
 
Avatar mama_izka
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 88
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Kisiaa ja też miałam dysplazje, ale nosiłam poduszkę frejki, czy jakoś tak nie martw się, to dla jego dobra, nie będzie tego pamiętał ;-)
mama_izka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 09:46   #4121
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez mama_izka Pokaż wiadomość
Kisiaa ja też miałam dysplazje, ale nosiłam poduszkę frejki, czy jakoś tak nie martw się, to dla jego dobra, nie będzie tego pamiętał ;-)
Długo byłaś leczona?
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 10:04   #4122
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Kiss- ja kilka miesięcy byłam w szynie z powodu dysplazji. Po zdjęciu było wszystko dobrze i do dziś jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 10:19   #4123
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

My dzis znow jedziemy na urodziny gdzie beda tlumy. Nie wiem po co. Chyba znow zeby siedziec obok sama w pokoju. No ale tez chce sie chociaz chwile zobaczyc z rodzina...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 10:52   #4124
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
owieczka a od jakiego sprzedawcy kupowałaś mufkę? Doszła już? Jesteś zadowolona?
Jak będę przy kompie to ci wyślę linka. Generalnie taką z allegro za 19 zł. Wygląda na to ze jest taka sama jak ta którą zgubiłam a tamta była ekstra ciepła.
Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
Wy to jakieś zimne ręce macie. Ja normalnie mam rękawiczki skórkowe wcale nie bardzo ciepłe i nie marzną mi jak pcham wózek.
Poczekaj aż będzie mróz i tak zwany wmordewind
Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Czujnik zalacza sie dopiero po 20 sek :/

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


No za pierwszym razem dzwiek podzial ale za drugim nie, stad moja shiza :-/

Co do powietrza to musze sprawdzic jaka mamy wilgotnosc bo moj tez ostatnio czesto sie budzi.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
U nas po 10 sekundach jest jeden dźwięk a po 15 juz alarm.
Sprawdź wilgotność bo u nas było 33. Teraz podnieslismy do 40 i jest znaczna różnica.






Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
My dzis znow jedziemy na urodziny gdzie beda tlumy. Nie wiem po co. Chyba znow zeby siedziec obok sama w pokoju. No ale tez chce sie chociaz chwile zobaczyc z rodzina...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:31   #4125
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj w nocy o malo na zawal nie zeszlam. Mamy monitor oddechu i do tej pory tylko raz zdarzylo sie ze alarm sie wlaczyl, czy byl falszywy czy nie, nie wirm, bo bylismy w drugim pokoju. Dzis gdy spalismy wlaczyl sie dwa razy i dobrze slyszalam ze zaraz po mlody zaciągnął sie gleboko powietrzem no i alarm ucichl ale po niecalej godzinie zalaczyl sie ponownie i dopiero jak malego podnioslam z łóżeczka to zaczął reagowac.
Któraś z Was co ma monitor miala jakies przeboje z alarmem? Chialabym wierzyc ze to falszywe alarmy ale tem drugi mnie przerazil. Nie wiem co mam myslec o tym i czy powinnam to zglosic pediatrze?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Moja weronika tez często na chwile przestaje oddychać jak śpi głęboko. Na szczęście nie mam niani bo bym zwariowala

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

A wg to dostałam skierowanie do poradni rehabilitacji bo mała ma asymetrie i pierwszy wolny termin jest na luty....
Musze odłożyć trochę kasy i iść prywatnie. Ale z czego odkładać jak moja pensja to 1500zl :/
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 11:49   #4126
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
My dzis znow jedziemy na urodziny gdzie beda tlumy. Nie wiem po co. Chyba znow zeby siedziec obok sama w pokoju. No ale tez chce sie chociaz chwile zobaczyc z rodzina...
Nie wiem czy to może być podobne zachowanie do mojej kuzynki cory. Jesli chodzi właśnie o ryk w tłumie. A więc od małego mała zawsze jak były imprezy jakieś itp ryczala. Kuzynka mówiła ze w domu taka nie jest. No i jak podrosla miała rok dwa to i tak bała się nas mimo że widywalismy się często. Nie chciała z nami gadać siedzieć nie pozwalała się dotykać. Nie wiem czy to pocieszające ale siora nie dawała za wygraną i mimo wszytsko wszędzie ja zabierala do tego w wieku 3 lat zapisala ja na angielski z grupą dzieci i minęło jej dopiero jak miała gdzieś 4 lata. Teraz juz nie jest taka. Ale łatwo nie było.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:09   #4127
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Moja weronika tez często na chwile przestaje oddychać jak śpi głęboko. Na szczęście nie mam niani bo bym zwariowala

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

A wg to dostałam skierowanie do poradni rehabilitacji bo mała ma asymetrie i pierwszy wolny termin jest na luty....
Musze odłożyć trochę kasy i iść prywatnie. Ale z czego odkładać jak moja pensja to 1500zl :/
No nie wiem. Nie chce wiedziec co by było gdybym nie wiedziala i nim nie potrzasala.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:18   #4128
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

kto ile planuje prac ubranka w proszku dla dzieci?Chciała bym po roku odejsc d specjalnego proszku, a u was jakie zamiary?
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:20   #4129
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Jak będę przy kompie to ci wyślę linka. Generalnie taką z allegro za 19 zł. Wygląda na to ze jest taka sama jak ta którą zgubiłam a tamta była ekstra ciepła.

Poczekaj aż będzie mróz i tak zwany wmordewind

U nas po 10 sekundach jest jeden dźwięk a po 15 juz alarm.
Sprawdź wilgotność bo u nas było 33. Teraz podnieslismy do 40 i jest znaczna różnica.
Pięć lat temu była niezła, śnieżna zima i dałam radę, więc się nie boję
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 12:21   #4130
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
kto ile planuje prac ubranka w proszku dla dzieci?Chciała bym po roku odejsc d specjalnego proszku, a u was jakie zamiary?
U mnie to zależy od tego czy ta sucha skóra to nie coś poważniejszego. I czy nic się nie będzie działo. Jesli pomoże masło shea bądź olej kokosowy to pół roku i później zobaczę czy po zwykłym proszku coś będzie się dzialo . Jesli sucha skóra będzie ciągle to będę używała tak długo jak będzie trzeba nie chce żeby go coś tam podraznialo.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:28   #4131
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Jak będę przy kompie to ci wyślę linka. Generalnie taką z allegro za 19 zł. Wygląda na to ze jest taka sama jak ta którą zgubiłam a tamta była ekstra ciepła.
tez bym prosila o linka
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:31   #4132
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
kto ile planuje prac ubranka w proszku dla dzieci?Chciała bym po roku odejsc d specjalnego proszku, a u was jakie zamiary?
Ja w ogóle nie planuje. Wszystko piore w płynach dziecięcych nie rozróżniam jej ciuszków od naszych rzeczy.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:34   #4133
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
kto ile planuje prac ubranka w proszku dla dzieci?Chciała bym po roku odejsc d specjalnego proszku, a u was jakie zamiary?

Od 2-3 tygodni piore z naszymi rzeczami w normalnym proszku. Lada moment mydlo zaczne tez uzywac nie typowo niemowlece
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:39   #4134
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Jak sprawdzacie wilgotność w domu?
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:42   #4135
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

kupic stacje pogodowa za parnascie zloych w markecie, inaczej bedzie trudno
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:00   #4136
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

witam w ten paskudny dzień pada ni to deszcz ni to śnieg, aż z domu nie chce się wychodzić

Owieczka powiedz mi jeszcze tylko, czy szczepiłaś na tej samej wizycie co podstawowe, czy robiłaś jakieś przerwy i jakie ewentualnie

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
kto ile planuje prac ubranka w proszku dla dzieci?Chciała bym po roku odejsc d specjalnego proszku, a u was jakie zamiary?
Ja od samego początku piorę rzeczy małego w normalnym proszku (kapsułkach dokładnie) i normalnym płynie. Wiem wyrodna matka ze mnie
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:07   #4137
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
kupic stacje pogodowa za parnascie zloych w markecie, inaczej bedzie trudno
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:17   #4138
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez malena1979 Pokaż wiadomość
Pięć lat temu była niezła, śnieżna zima i dałam radę, więc się nie boję
Może to kwestia tego ze mieszkam nad morzem i tu naprawdę lodem wieje z północy.
Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Jak sprawdzacie wilgotność w domu?
Stacja pogody z higrometrem.
Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
witam w ten paskudny dzień pada ni to deszcz ni to śnieg, aż z domu nie chce się wychodzić

Owieczka powiedz mi jeszcze tylko, czy szczepiłaś na tej samej wizycie co podstawowe, czy robiłaś jakieś przerwy i jakie ewentualnie

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------



Ja od samego początku piorę rzeczy małego w normalnym proszku (kapsułkach dokładnie) i normalnym płynie. Wiem wyrodna matka ze mnie
2 tygodnie przerwy robiliśmy pomiędzy szczepieniem na NFZ i pneumokokami.

A z proszkiem to skoro mały dobrze reaguje to wcale nie jest z ciebie żadna wyrodna matka. Ja myślę że tak do roku będę prać w dziecięcych a potem w sensitive.

Link do mufki: http://allegro.pl/show_item.php?item=5772429303
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2015-11-28 o 13:18
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:24   #4139
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Do 10 sekund może nie oddychać. Jeżeli więcej to wskazanie do lekarza.

Ewelinka
Piore w loveli w plynie i swoje też. 3 litry 27zl w biedronce. I moje ciuchy lepsze sa niż po Persilu czy Wizirze.

Mały mi się zesral poszłam go umyć pod ręką nie miałam mydla i płynu to go unylam zelem do higieny intymnej i nic się nie stało.
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:31   #4140
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

KUPILAM Dziś babydream.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Zobaczymy jak one. W dotyku lepsze niż dada ciensze i elastyczne
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 23:30:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.