Rozstępy Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-12, 09:44   #1
zuzannaroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2

Rozstępy Warszawa


Witam, czy ktoś z Państwa zna jakieś miejsce godne polecenia w Warszawie do walki z rozstępami? Interesują mnie takie zabiegi jak laser frakcyjny lub rf mikroigłowa. Z tego co czytałam na stare rozstępy lepiej działa rf mikroigłowa, tak zapewnia dr Wasiluk, który niestety jest dość drogi, a wolne terminy są dopiero na koniec czerwca. W piątek mam wizytę w klince Ambroziaka, gdzie nie maja rf mikroigłowej tylko laser frakcyjny. W nstytucie medycyny estetycznej wykonują obydwa te zabiegi jednak przy rf mikroigłowej powiedzieli że efekty mogą być nawet dopiero po 10 zabiegów, natomiast dr. Wasiluk zapewnia że efekty są już po pierwszym zabiegu, oczywiście może być konieczna seria zabiegów 4-5. Nie bardzo wiem co byłoby bardziej skuteczne. Wiadomo tam gdzie robią zabieg laserem powiedzą że laser i odwrotnie... czy ktoś z Państwa próbował którejś z tych metod?
zuzannaroz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 10:44:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.