Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-14, 20:06   #4051
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez wkropkizielona Pokaż wiadomość
Dziwią mnie Świadkowie Jehowy. W dobie internetu ktokolwiek byłby zainteresowany kontaktem z nimi, na pewno znalazłyby sposób by to zrobić. A oni uparcie pukają do każdych drzwi dosłownie co miesiąc by wciągnąć w religijną dyskusję. Nie mam nic do ich wiary, niech każdy wierzy w co uważa, ale to chodzenie po domach mnie dziwi. Wiadomo, wystarczy uprzejmie podziękować za rozmowę albo nie otwierać, tylko że za jakiś czas znów to samo. Kurcze, nawet kolęda jest tylko raz w roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mają przykazane to robić. to nie tak, że im sie nudzi w domu to nachodzą sąsiadów. taka wiara. mają o wiele 'gorsze' założenia niż czynne szerzenie swojej wiary...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 20:11   #4052
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez wkropkizielona Pokaż wiadomość
Dziwią mnie Świadkowie Jehowy. W dobie internetu ktokolwiek byłby zainteresowany kontaktem z nimi, na pewno znalazłyby sposób by to zrobić. A oni uparcie pukają do każdych drzwi dosłownie co miesiąc by wciągnąć w religijną dyskusję. Nie mam nic do ich wiary, niech każdy wierzy w co uważa, ale to chodzenie po domach mnie dziwi. Wiadomo, wystarczy uprzejmie podziękować za rozmowę albo nie otwierać, tylko że za jakiś czas znów to samo. Kurcze, nawet kolęda jest tylko raz w roku

Tak jest napisane w ich Biblii i przestrzegają tego. Nie dziwi mnie to, uczeni są od małego, że tak trzeba, żeby być przyjacielem Jehowy, więc chodzą.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 20:14   #4053
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 20:20   #4054
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ale z drugiej strony... czy to ważne, że nie każdego obchodzi jego wyjazd? co z tego, ktoś nie chce, to niech nie ogląda. gdyby iść tą logiką, to nic nie powinno być publikowane na fb, bo nie każdego obchodzi, że ktoś jest na wakacjach, urodziło mu się dziecko, czy znalazł fajnego mema
gość wrzuca te zdjęcia na swój profil - ma takie prawo. jak komuś to nie odpowiada to wcale nie musi tego człowieka obserwować
Nie no ja to wiem, ale rozumiem zdziwienie. Jednakże jeśli ktoś w mojej ocenie wrzuca za dużo czegoś to odznaczam obserwowanie i po kłopocie

Cytat:
Napisane przez wkropkizielona Pokaż wiadomość
Dziwią mnie Świadkowie Jehowy. W dobie internetu ktokolwiek byłby zainteresowany kontaktem z nimi, na pewno znalazłyby sposób by to zrobić. A oni uparcie pukają do każdych drzwi dosłownie co miesiąc by wciągnąć w religijną dyskusję. Nie mam nic do ich wiary, niech każdy wierzy w co uważa, ale to chodzenie po domach mnie dziwi. Wiadomo, wystarczy uprzejmie podziękować za rozmowę albo nie otwierać, tylko że za jakiś czas znów to samo. Kurcze, nawet kolęda jest tylko raz w roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żaden świadek Jehowy nie pukał do nas w drzwi jakieś kilkanaście lat. Za to stoją z wózeczkami, ale grzecznie nikogo nie zaczepiając. Przypomina mi się wtedy śmieszna sytuacja- wyprowadzałam raz psa w śnieżycę i zawieruchę, pies z kulawą nogą nas nie minął. Nagle pan jehowy pojawił się jakby z gwiazd i dał mi broszurkę Wzięłam ale nie wdawałam się w dyskusję.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 20:25   #4055
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Nie no ja to wiem, ale rozumiem zdziwienie. Jednakże jeśli ktoś w mojej ocenie wrzuca za dużo czegoś to odznaczam obserwowanie i po kłopocie
(...)
zdziwienie też rozumiem ale napisałaś "Jednakże mógłby sobie zdjęcia zgrać na płytę lub do albumu wkleić, bo nie każdego obchodzi jego wyjazd" - i do tego się odnosiłam. że nie ma znaczenia, że nie każdego obchodzi jego wyjazd.

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2018-12-14 o 20:35
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 20:26   #4056
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 20:33   #4057
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
U mnie też stoją u mnie w mieście zwykle na skrzyżowaniu dwóch ważnych ulic, przy deptaku, a przynajmniej tam ich widuję

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-14, 20:33   #4058
wkropkizielona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 477
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
mają przykazane to robić. to nie tak, że im sie nudzi w domu to nachodzą sąsiadów. taka wiara. mają o wiele 'gorsze' założenia niż czynne szerzenie swojej wiary...
Jasne, że raczej nie chodzą sobie tak z nudów tylko to przykazanie właśnie mnie dziwi. Wątpię, że kogoś do swojej wiary w taki sposób przekonali. Przyznaję, że jak mam czas to się czasem wdaję w dyskusję i może dlatego tak nawiedzają, bo widzą potencjał ale te "prawdy" głoszone bez żadnej charyzmy tylko wyklepane z pamięci jakoś nie wydają się być pociągające
Nie wnikałam nigdy w inne założenia, ale zaciekawiłaś mnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wkropkizielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 20:39   #4059
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez wkropkizielona Pokaż wiadomość
Jasne, że raczej nie chodzą sobie tak z nudów tylko to przykazanie właśnie mnie dziwi. Wątpię, że kogoś do swojej wiary w taki sposób przekonali. Przyznaję, że jak mam czas to się czasem wdaję w dyskusję i może dlatego tak nawiedzają, bo widzą potencjał ale te "prawdy" głoszone bez żadnej charyzmy tylko wyklepane z pamięci jakoś nie wydają się być pociągające
Nie wnikałam nigdy w inne założenia, ale zaciekawiłaś mnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zależy na kogo trafisz... ja się kiedyś wdałam w dyskusję i muszę powiedzieć. dobry 'zawodnik' był z kobiety, z którą rozmawiałam gdybym wierzyła w takie rzeczy to może nawet dałabym się przekonać
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 20:55   #4060
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

U nas Świadkowie są coraz bardziej przebiegli. Ja z reguły nie otwieram drzwi, jak na kogoś nie czekam, a już tym bardziej gdy widzę przez wizjer dwie osoby, bo już wiem kto zacz. Natomiast ostatnio się chowają. W zasięgu wizjera staje tylko jedna osoba, a druga się pojawia w momencie gdy otwierasz drzwi.

Miałam tak ostatnio gdy zobaczyłam znajomą z osiedla kobietę (nie wiedziałam że jest ŚJ). Otworzyłam bo myślałam że coś się stało - ktoś umarł, zbierają na wieniec czy coś podobnego. Otwieram drzwi a tam się wyłania druga kobitka i strzela do mnie pytaniem o sens życia bez żadnego nawet ostrzeżenia. Chciałam jej powiedzieć że pracuję w korporacji i sensem mojego życia jest aktualnie kopiuj wklej, ale ostatecznie podziękowałam za rozmowę i życzyłam miłego wieczoru.

To nie było fajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 20:58   #4061
wkropkizielona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 477
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
zależy na kogo trafisz... ja się kiedyś wdałam w dyskusję i muszę powiedzieć. dobry 'zawodnik' był z kobiety, z którą rozmawiałam gdybym wierzyła w takie rzeczy to może nawet dałabym się przekonać
Fakt, niektórych ciężko przegadać dobrze mają przećwiczone co odpowiadać w danym temacie i pismo święte w małym paluszku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wkropkizielona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-14, 20:58   #4062
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Ja ich generalnie mam gdzieś, ale kiedyś zaczepili mi dziecko mówiąc mu, że mają jakieś piosenki i kolorowanki, no szlag....
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 20:59   #4063
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
U nas Świadkowie są coraz bardziej przebiegli. Ja z reguły nie otwieram drzwi, jak na kogoś nie czekam, a już tym bardziej gdy widzę przez wizjer dwie osoby, bo już wiem kto zacz. Natomiast ostatnio się chowają. W zasięgu wizjera staje tylko jedna osoba, a druga się pojawia w momencie gdy otwierasz drzwi.

Miałam tak ostatnio gdy zobaczyłam znajomą z osiedla kobietę (nie wiedziałam że jest ŚJ). Otworzyłam bo myślałam że coś się stało - ktoś umarł, zbierają na wieniec czy coś podobnego. Otwieram drzwi a tam się wyłania druga kobitka i strzela do mnie pytaniem o sens życia bez żadnego nawet ostrzeżenia. Chciałam jej powiedzieć że pracuję w korporacji i sensem mojego życia jest aktualnie kopiuj wklej, ale ostatecznie podziękowałam za rozmowę i życzyłam miłego wieczoru.

To nie było fajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i mój mąż, nie chcąc być niemiły zawsze mówi że mu przykro ale nie ma w tym momencie czasu i poprosi gazetkę to sobie chętnie poczyta. Dobrą miał minę gdy mu ostatnio odparli że niestety gazetki nie mają, ale mogą mu zostawić ulotkę z tym kodem, wiecie, czarno-białym co sobie można wczytać ajfonem Idą z duchem czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 21:02   #4064
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
zdziwienie też rozumiem ale napisałaś "Jednakże mógłby sobie zdjęcia zgrać na płytę lub do albumu wkleić, bo nie każdego obchodzi jego wyjazd" - i do tego się odnosiłam. że nie ma znaczenia, że nie każdego obchodzi jego wyjazd.
W sumie ja bym tak zrobiła, nagrywam zdjęcia, bo zdaję sobie sprawę, że kogoś to nie obchodzi. Mimo wszystko niech sobie wrzuca, skoro FB pozwala, a jak ktoś może mieć dość to niech przestanie obserwować. Mam nadzieję, że wyraziłam się jaśniej

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Jakie głównie pytania zadają świadkowie?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 21:48   #4065
wkropkizielona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 477
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Jakie głównie pytania zadają świadkowie?
Dzisiaj pytali czy bóg jest dobry


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wkropkizielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 21:50   #4066
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Dziewczyny, on to wrzuca w relacji. Sama nie do końca wiem o co chodzi, ale relacja wyświetla mi się na samej górze aplikacji. Coś innego od normalnych postów, gdzie trzeba wejść na tablicę, by je zobaczyć. To podobno znika po czasie? Więc nie dla pamiątki?

Jest właśnie człowiekiem bardzo aktywnym, który ciągle coś robi. Zastanawia mnie tylko dlaczego i po co tak relacjonować. :p
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 21:51   #4067
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez wkropkizielona Pokaż wiadomość
Dzisiaj pytali czy bóg jest dobry


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale który?

Do mnie nigdy nie przychodzą. A ja bym chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 21:57   #4068
wkropkizielona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 477
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ale który?

Do mnie nigdy nie przychodzą. A ja bym chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie każdy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wkropkizielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 22:00   #4069
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 570
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ale który?

Do mnie nigdy nie przychodzą. A ja bym chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wpadnij do mnie. Miasteczko 40-sto tysięczne, a ci stoją codziennie w kilkunastu punktach, do tego ze dwa razy w miesiącu jest puk puk "dzień dobry..."

Aaale trzeba przyznać, że są bardzo grzeczni i w odróżnieniu od akwizytorów UPC, czy księdza, który mi o mało klamki nie wyrwał (łażąc po kolędzie), niesamowicie kulturalni. I rozumieją, że nie znaczy nie - w odróżnieniu od innych, powyżej wymienionych.

Edytowane przez 63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32
Czas edycji: 2018-12-14 o 22:02
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-14, 22:36   #4070
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, on to wrzuca w relacji. Sama nie do końca wiem o co chodzi, ale relacja wyświetla mi się na samej górze aplikacji. Coś innego od normalnych postów, gdzie trzeba wejść na tablicę, by je zobaczyć. To podobno znika po czasie? Więc nie dla pamiątki?

Jest właśnie człowiekiem bardzo aktywnym, który ciągle coś robi. Zastanawia mnie tylko dlaczego i po co tak relacjonować. :p
bo może to np kogoś interesuje ja bardzo lubię oglądać relacje bliskich znajomych - zwłaszcza gdy są na ciekawym wyjeździe i mają tam kilkanaście tych relacji (dzisiaj oglądałam ślub w Korei Południowej w którym uczestniczyła znajoma. normalnie nie oglądnęłabym tych zdjęć i nagrań, bo nie jesteśmy aż tak blisko). sama też często wrzucam gdy chcę się czymś pochwalić, pokazać itd ale nie chcę tego mieć trwale na tablicy.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-14, 23:45   #4071
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

Do mnie nigdy nie przychodzą. A ja bym chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To Ty możesz do nich podejść Chyba często stoją obok przystanków i w centrum miasta.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 00:02   #4072
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86248289]A mnie śmieszy to obrzydzenie do marketowego mięsa.
...

(oczywiście wiem, że wyjątki się zdarzają i tu i tu oraz że najlepiej to mieć swoją świnię na balkonie, ale generalizuję jako i wy).[/QUOTE]
Ja się marketowego mięsa nie brzydzę (no, może poza drobiem, bo tutaj widzę sporą różnicę "swojskie vs hodowlane"), pisałem tylko o swoim zdziwieniu, że ktoś woli mielone paczkowane, niż takie na miejscu, z wybranego kawałka, przekręcone przez maszynkę (a to "garmażeryjne" było wspomniane jako coś mięsopodobnego, bo widok był naprawdę odrażający), tyle
Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Niesamowicie dziwi mnie znajomy, który wybrał się w góry i prowadzi z tego relację na fb.
Może jakiś "wanna be" influencer?
Cytat:
Napisane przez wkropkizielona Pokaż wiadomość
Dziwią mnie Świadkowie Jehowy
Mnie bardzo rzadko nawiedzają, raz na 4-5 lat mniej więcej (ale mam do nich jakiś szacunek mimo wszystko, pewnie za to niezłomne głoszenie "słowa bożego")
Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
U nas Świadkowie są coraz bardziej przebiegli.
...
ostatnio się chowają. W zasięgu wizjera staje tylko jedna osoba, a druga się pojawia w momencie gdy otwierasz drzwi
Z zaskoczenia biorą niewiernych, ha!
Cytat:
Napisane przez wkropkizielona Pokaż wiadomość
Fakt, niektórych ciężko przegadać dobrze mają przećwiczone co odpowiadać w danym temacie i pismo święte w małym paluszku
W małym paluszku może, ale na swój sposób zinterpretowane.
Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Jakie głównie pytania zadają świadkowie?
Mnie ostatnio zapytały dwie miłe kobiety: "Czy sądzi pan, że ten świat ma się ku końcowi?", na co odpowiedziałem, zgodnie ze swym przekonaniem: "Tak, wszystko na to wskazuje"
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 00:07   #4073
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;86249690]To Ty możesz do nich podejść Chyba często stoją obok przystanków i w centrum miasta.[/QUOTE]Tak, ale na przystanku nigdy nie mam czasu, a te, na których stoją są w niestrategicznych miejscach, żeby przyjechać samochodem i zaparkować. I to trochę creepy.

Może w rynku ich trafię. Albo dowiem się, gdzie się spotykają i jak skończę z islamem to pójdę i zobaczę, jak to wszystko się odbywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 01:27   #4074
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ale który?

Do mnie nigdy nie przychodzą. A ja bym chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widocznie nie rokujesz dobrze na osobe, ktora mozna zmanipulowac... nie wygladasz . Do mnie tez nie podchodza, ale po moim wzroku juz chyba widac, co o tym sadze.
W Niemczech tych dziwnych sekt i wyznan sa setki, w wiekszych miastach czesto widze ludzi roznych narodowosci z roznymi ulotkami. Dla mnie to jest jeszcze mniej zrozumiale niz religia. Bo przy religii mozna sie posilic argumentem, ze to ma juz taka dluga tradycje, ze cos w tym musi byc, jakies swiete ksiegi, zabytki, swiete miejsca itd, no jakos tych ludzi troche powiedzmy moge minimalnie zrozumiec. Ale taka sekta? Jakis Jozio z Koziego Nosa wstaje sobie rano i stwierdza, ze jest guru, ludzie maja za nim podazac, placic mu i samemu zyc skromnie, a ludzie sie na to biora?Przeciez niektore z tych sekt nawet nie maja jakiegos spojnego kodeksu.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 02:18   #4075
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

[1=7719e1289fd8f2cabe4d276 3ed6d1b81d4eb2186;8624975 6]Widocznie nie rokujesz dobrze na osobe, ktora mozna zmanipulowac... nie wygladasz . Do mnie tez nie podchodza, ale po moim wzroku juz chyba widac, co o tym sadze.
W Niemczech tych dziwnych sekt i wyznan sa setki, w wiekszych miastach czesto widze ludzi roznych narodowosci z roznymi ulotkami. Dla mnie to jest jeszcze mniej zrozumiale niz religia. Bo przy religii mozna sie posilic argumentem, ze to ma juz taka dluga tradycje, ze cos w tym musi byc, jakies swiete ksiegi, zabytki, swiete miejsca itd, no jakos tych ludzi troche powiedzmy moge minimalnie zrozumiec. Ale taka sekta? Jakis Jozio z Koziego Nosa wstaje sobie rano i stwierdza, ze jest guru, ludzie maja za nim podazac, placic mu i samemu zyc skromnie, a ludzie sie na to biora?Przeciez niektore z tych sekt nawet nie maja jakiegos spojnego kodeksu.[/QUOTE]Dla mnie jeden grzyb, bo idąc tym tropem to trzeba znaleźć najstarszą religię i bum, znany prawdę.

Wiem, że tak nie myslisz, ale argument ze starości mnie w ogóle nie przekonuje, bo nie ma sensu. Coś jak starszy ma zawsze rację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 05:40   #4076
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Kiedyś nie miałam o tym pojęcia, ale Świadkowie Jehowy to naprawdę sekta, może są sympatyczni jak próbują kogoś zwerbować ale ich zasady są naprawdę radykalne.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 06:12   #4077
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Kościół katolicki również jest sektą. Jehowi chociaż pytają, czy chcesz do nich należeć, a jak odejdziesz, to masz spokój na zawsze. Kościół katolicki werbuje nieświadome, maleńkie dzieci, a potem nie można go opuścić.

Brokat to styl życia
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 06:58   #4078
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Kościół katolicki również jest sektą. Jehowi chociaż pytają, czy chcesz do nich należeć, a jak odejdziesz, to masz spokój na zawsze. Kościół katolicki werbuje nieświadome, maleńkie dzieci, a potem nie można go opuścić.

Brokat to styl życia
Myślę, że nie rozumiesz różnicy i definicji sekty. Problem ze świadkami polega między innymi na izolowaniu się od reszty społeczeństwa. W KK nikt ci nie mówi, że nie możesz się przyjaźnić lub brać ślubu z innowiercą lub ateistą np.
Pomijam już np. takie rzeczy jak narażanie na śmierć własnych dzieci poprzez odmowę transfuzji. Moim zdaniem to powinno być karalne.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 07:17   #4079
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Myślę, że nie rozumiesz różnicy i definicji sekty. Problem ze świadkami polega między innymi na izolowaniu się od reszty społeczeństwa. W KK nikt ci nie mówi, że nie możesz się przyjaźnić lub brać ślubu z innowiercą lub ateistą np.
Pomijam już np. takie rzeczy jak narażanie na śmierć własnych dzieci poprzez odmowę transfuzji. Moim zdaniem to powinno być karalne.
A zakonnice w zakonach, z których nie mogą wyjść? Są takie. To nie jest izolacja od reszty społeczeństwa?
Kościół katolicki przez zakaz aborcji naraża na śmierć i cierpienie wiele kobiet i jakby nie patrzeć, dzieci. Wychwala za to kobiety, które umarły w trakcie ciąży czy po porodzie.
Brokat to styl życia

Edytowane przez tinkerver2
Czas edycji: 2018-12-15 o 07:19
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-15, 09:03   #4080
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot, część 54

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2018-12-15 o 08:53
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-12 19:56:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.