stolec z krwią - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-24, 07:24   #181
lilii87
Wtajemniczenie
 
Avatar lilii87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 437
Dot.: stolec z krwią

Witam
coś ja mam pecha do tych lekarskich spraw
najpierw pisałam na forum ginekologia ale po wizycie u lekarza i po USG okazało się że to nie ma sensu
Otóż kilka dni temu oddałam właśnie "tytułowy" stolec z krwią, taką jasnoczerwoną
Przestraszyłam się i od razu do lekarza. Tam powiedział mi że mam szczelinę odbytu.. ale dodatkowo od ponad tygodnia boli mnie ciągle podbrzusze po prawej stronie, taki promieniujący ból aż do uda. Sam ginekolog powiedział mi że nie chce straszyć ale takie objawy ma choroba Leśniowskiego Crohna
Dostałam skierowanie do proktologa i chce się stanowczo ubiegać o zabieg kolonoskopii.
Jak myślicie czy mam szanse jakoś szybko go zrobić czy trzeba przedtem poprzedzić go całą serią innych badań??
Dodam jeszzcze że nie miałam nigdy żadnych biegunek, zaparć, gorączki, osłabienia i nie wyglądam na niedokrwioną
__________________
Mój wątek ciuszkowy
wymiana
lilii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 08:33   #182
onaczylija
Raczkowanie
 
Avatar onaczylija
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 206
Dot.: stolec z krwią

lilii87 - z tego co wiem, na państwową kolonoskopię czasem trzeba długo czekać, i na pewno nie dają oni znieczulenia. Jeśli zależy Ci na szybkości wykonania badania i możliwości znieczulenia, to lepiej zrobić to prywatnie - oczywiście kosztuje to więcej, ale krócej się denerwujesz. Nie wydaje mi się, żeby trzeba było robić przedtem jakieś badania, przynajmniej nigdy o tym nie słyszałam.
onaczylija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 09:47   #183
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: stolec z krwią

Cytat:
Napisane przez onaczylija Pokaż wiadomość
lilii87 - z tego co wiem, na państwową kolonoskopię czasem trzeba długo czekać, i na pewno nie dają oni znieczulenia. Jeśli zależy Ci na szybkości wykonania badania i możliwości znieczulenia, to lepiej zrobić to prywatnie - oczywiście kosztuje to więcej, ale krócej się denerwujesz. Nie wydaje mi się, żeby trzeba było robić przedtem jakieś badania, przynajmniej nigdy o tym nie słyszałam.

Na państwowej dają znieczulenie,tylko trzeba znaleźć takie miejsce.


I tak sie rodzą plotki o fatalnej służbie zdrowia.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 19:29   #184
lilii87
Wtajemniczenie
 
Avatar lilii87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 437
Dot.: stolec z krwią

Narazie dostałam skierowanie na krew utajoną.. no i następna wizyta dopiero 9 października także czekam
__________________
Mój wątek ciuszkowy
wymiana
lilii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 00:05   #185
jadziaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: stolec z krwią

Co do leczenia to z pewnością zmiana diety. Ja tak zrobiłam i zastosowałam Anurex. Pomógł i po kilkunastu dniach już po hemoroidach pozostały mi wyłącznie wspomnienia. Gdyby kltóraś z was potrzebowała to tu macie producenta anurexworld.com
jadziaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 14:05   #186
graza100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: stolec z krwią

Dieta oczywiście może pomóc, ale nie może zastąpić wizyty u lekarza. Tylko lekarz może stwierdzić rzeczywistą przyczynę krwawienia. Natomiast już po stwierdzeniu przez fachowca, że to hemoroidy można zdecydować się na leczenie naturalnymi sposobami. Więcej na ten temat tutaj: http://www.☠☠☠☠☠☠☠/tagi/t157-hemoroidy.
Ogólnie, to hemoroidy to schorzenie "na całe życie". Mogą być poprawy trwające całe lata, ale nikt nie zagwarantuje, że nie wrócą. W poważniejszych wypadkach sprawę załatwia dopiero interwencja chirurgiczna.
graza100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 00:00   #187
amelia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 60
Dot.: stolec z krwią

witajcie forumowicze!

przeczytalam juz wszystkie wiadomosci w tym watku ale nie znalazlam interesujacych mnie informacji, dlatego postanowilam zapytac osobiscie. zaczne od poczatku jak to u mnie wygladalo:

od ponad miesiaca mam krew w stolcu i nic a nic mnie nie boli.czasami strasznie burczy mi w jelitach. u lekarza dostalam czopki anusol ale one pomagaja mi tyle co umarlemu kadzidlo. chcialabym Was prosic o opisanie poczatkow swoich chorob, jak one dokladnie wygladaly tzn czy mieliscie przelewania w jelitach, wzdecia, bole brzucha czy czegokolwiek innego, czy oprocz krwi w kale byl sluz bo tak wlasnie jest u mnie.za kazdym razem kiedy ide do toalety musze najpierw pozbyc sie tego sluzu. wyglada on jak jasno-brazowa woda(ale nie tak rzadki tylko gesciejszy). nie mam biegunek. stolec oddaje codziennie 3 razy, ma on kolor jasnobrazowy. na zaparcia nie cierpie, cierpialam w przeszlosci tzn jakis rok temu. teraz nawadniam sie obficie ale krew dalej jest. nie jest zmieszana z kalem ale zawsze najduje sie na jego koncu. nie jest jej jakos makabrycznie duzo ale boje sie tego tym bardziej ze poprawy nie ma nawet po zmianie diety (wiecej warzyw, pelnoziarniste pieczywo).czekam na wyniki z badania krwi. zadnych innych objawow nie mam oprocz tego ze psychika powoli wysiada. za kazdym razem jak czuje ze musze isc do ubikacji czuje ogromny strach.


z gory bardzo dziekuje za udzielone odpowiedzi!
amelia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 12:34   #188
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: stolec z krwią

Hej nie mam tu konta, korzystam z koleżanki a więc:
podczas wydalania pojawiła mi się krew w kale... Za 1 razem było jej malutko, tylko podczas podcierania, nawet nie skojarzyłam że to krew. Za 2 razem było już jej więcej była widoczna a za 3 (dziś) było jej już bardzo dużo, normalnie jak podczas okresu, lało się ze mnie nie wiem co to bardzo się boje...... Dodam ze podczas wydalania boli mnie odbyt, kał jest jakby ostry, podrażnia mi odbyt. Po wszystkim potem cały dzień czuje podrażniony odbyt, boli, piecze. Jednak potem ból przechodzi jest ok aż do następnego wydalania........ Chciałam zaznaczyć ze zawsze miałam problemy z wypróżnianiem się....
ja wiem że nie jesteście lekarzami ale jak myślicie co to może być? Bardzo się boje co mogłoby mi pomóc, może jakieś czopki, maści??? dodam że do lekarza będę się mogła udać najwcześniej w pon. za tydzień

Zuzka
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30

Edytowane przez justi699
Czas edycji: 2009-02-22 o 19:41
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 20:53   #189
lidkas102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 141
Dot.: stolec z krwią

Byłam w podobnej sytuacji najpier kupiłam czopki bez recepty na hemorojdy lekarz powiedział że dobre . Jestem po kolonoskopi i czekam na wynik wycinka . Idz do lekarza moze da leki sporo mnie dziś kosztowały lecz ubytek krwi może być groźny
lidkas102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:48   #190
izabela1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: stolec z krwią

[quote=justi699;11100925]Hej nie mam tu konta, korzystam z koleżanki a więc:
podczas wydalania pojawiła mi się krew w kale... Za 1 razem było jej malutko, tylko podczas podcierania, nawet nie skojarzyłam że to krew. Za 2 razem było już jej więcej była widoczna a za 3 (dziś) było jej już bardzo dużo, normalnie jak podczas okresu, lało się ze mnie nie wiem co to bardzo się boje...... Dodam ze podczas wydalania boli mnie odbyt, kał jest jakby ostry, podrażnia mi odbyt. Po wszystkim potem cały dzień czuje podrażniony odbyt, boli, piecze. Jednak potem ból przechodzi jest ok aż do następnego wydalania........ Chciałam zaznaczyć ze zawsze miałam problemy z wypróżnianiem się....
ja wiem że nie jesteście lekarzami ale jak myślicie co to może być? Bardzo się boje co mogłoby mi pomóc, może jakieś czopki, maści??? dodam że do lekarza będę się mogła udać najwcześniej w pon. za tydzień
czy możesz cośnapisać co ci powiedział lekarz???

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

hej zuzka czy możesz na[pisać co ci powiedział lekarz??
izabela1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 15:13   #191
ropuuucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: stolec z krwią

Hej
Przeczytałam dokładnie ten wątek i postanowiłam podzielic sie z Wami moimi wątpliwościami Mój dziadek umarł na raka jelita grubego. Lekarze mówili że jest to rak genetyczny ( czy jakoś tak). Jeśli genetyczny to oczywiste jest że moja mama, ja itd. powinnyśmy uważać, badać się itp. Tylko że kiedy byłam z tym u lekarza, powiedział mi że nie mam sie czym przejmować, że jestem jeszcze za młoda na taka chorobę i na badania.( Czy aby na pewno nie mam się czym przejmować? Wolałabym się przebadać, tylko jak rozmawiac z lekarzami i nie wyjść na przewrażliwioną osobę, która panikuje?
ropuuucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 23:54   #192
Smerfetkka
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetkka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 67
Dot.: stolec z krwią

Witam

Poczytałam troche watku,siedzę juz i ryczęnie mam stolca z krwią[jeszcze] ale ok 2-3 tyg temu po"załatwieniu się" miałam uczucie jakby trohe papieru toaletowego ostało tam,wkoncu wyogladałam sie w lusterku i zobaczyłam mały "wypustek" przez skóre przebija fioletowe,taki twardawy jakby lekko "ruchomy" jak naiskam,miałam iśc do lekarza ,ale ze skonczyłam studia czema na rejstracje w urzedzie pracy,chwilowo jestem bez ubezpieczeniadzis odczułam lekkie swędzenie i dokładniej sie przyjrzałam,wydaje mi sie ,ze "głębiej" dojrzałam kolejny wiekszy guzekpewnie to tylko kwestia czasu az zaczną pękacJak myślicie to raczej hemorojdy??chciałąm dodac ze mam (tylko) 27 lat a problem ten wydawało mi sie dotyczy gł osób starszych??zanim bede mogła póść do lekarza jakie masci,czopki czy co polecacie??czy bardzo ciezkie jest leczenie tego schorzenia??
prosze o wszelkie rady bo sie we mnie juz hipohondryk odzywa i juz znowu zza łez piszę dzieki
__________________
KOcham Cie mój Skarbie
Razem juz http://www.suwaczek.pl/cache/665d6e5f33.png
Smerfetkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 00:26   #193
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: stolec z krwią

[QUOTE=izabela1987;1154382 0]
Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
Hej nie mam tu konta, korzystam z koleżanki a więc:
podczas wydalania pojawiła mi się krew w kale... Za 1 razem było jej malutko, tylko podczas podcierania, nawet nie skojarzyłam że to krew. Za 2 razem było już jej więcej była widoczna a za 3 (dziś) było jej już bardzo dużo, normalnie jak podczas okresu, lało się ze mnie nie wiem co to bardzo się boje...... Dodam ze podczas wydalania boli mnie odbyt, kał jest jakby ostry, podrażnia mi odbyt. Po wszystkim potem cały dzień czuje podrażniony odbyt, boli, piecze. Jednak potem ból przechodzi jest ok aż do następnego wydalania........ Chciałam zaznaczyć ze zawsze miałam problemy z wypróżnianiem się....
ja wiem że nie jesteście lekarzami ale jak myślicie co to może być? Bardzo się boje co mogłoby mi pomóc, może jakieś czopki, maści??? dodam że do lekarza będę się mogła udać najwcześniej w pon. za tydzień
czy możesz cośnapisać co ci powiedział lekarz???

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

hej zuzka czy możesz na[pisać co ci powiedział lekarz??
Z opisu wygląda na szczelinę odbytu. Proktolog się kłania. Musisz to czymś smarować, proponuję Proktis-M w maści lub czopkach. Przejdź na dietę lekkostrawną. Sama często mam z tym problemy;/
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 08:14   #194
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: stolec z krwią

Cytat:
Napisane przez Smerfetkka Pokaż wiadomość
Witam

Poczytałam troche watku,siedzę juz i ryczęnie mam stolca z krwią[jeszcze] ale ok 2-3 tyg temu po"załatwieniu się" miałam uczucie jakby trohe papieru toaletowego ostało tam,wkoncu wyogladałam sie w lusterku i zobaczyłam mały "wypustek" przez skóre przebija fioletowe,taki twardawy jakby lekko "ruchomy" jak naiskam,miałam iśc do lekarza ,ale ze skonczyłam studia czema na rejstracje w urzedzie pracy,chwilowo jestem bez ubezpieczeniadzis odczułam lekkie swędzenie i dokładniej sie przyjrzałam,wydaje mi sie ,ze "głębiej" dojrzałam kolejny wiekszy guzekpewnie to tylko kwestia czasu az zaczną pękacJak myślicie to raczej hemorojdy??chciałąm dodac ze mam (tylko) 27 lat a problem ten wydawało mi sie dotyczy gł osób starszych??zanim bede mogła póść do lekarza jakie masci,czopki czy co polecacie??czy bardzo ciezkie jest leczenie tego schorzenia??
prosze o wszelkie rady bo sie we mnie juz hipohondryk odzywa i juz znowu zza łez piszę dzieki
Tak, możliwe że masz hemoroidy. Przynajmniej z opisu można tak wnioskować.
I to niestety nieprawda, że to przypadłość osób w starszym wieku. I nastolatkom potrafią się "przydarzyć".
Leczenie zależy od stponia zaawansowania choroby. Z tego co wiem, hemoroidy I i II stopnia leczy się farmakologicznie (czopki, maści). Chirurg wkracza razcej w późniejszych etapach choroby. Możesz sobie kupić jakieś czopki żeby się ratować zanim pójdziesz do lekarza - popytaj w aptece.
Ale do lekarza idź jak najszybciej (chirurg, gastrolog) ! Takich historii nie wolno lekceważyć.
A swoją drogą, to nie macie rodzinnej książeczki ubezpieczeniowej ? Powinnaś być wpisana w książeczce ojca albo mamy. Pamiętam, że ja w podobnej sytuacji jak Twoja obecnie (mówię o sytuacji formalnej, a nie zdrowotnej ) mogłam korzystać z opieki medycznej na podstawie właśnie tej książeczki...Może zapytaj rodziców jak to tam u Was jest.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 13:06   #195
ajsola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 91
Dot.: stolec z krwią

Tydzień temu zauważyłam w moim stolcu krew. Bardzo się przestraszyłam. Później leczyłam przeziębienie, stolec z krwią wystąpił kilka razy, ale już nie tak mocno widoczny jak za pierwszym razem. Z przeziębienia został mi karar i nie wiem czy to przez niego, dzisiaj dostałam krwotoku z nosa. Nic mnie nie boli, nie wiem co ze mną jest nie tak.. Miała już tak któraś z was??
ajsola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 05:23   #196
xuxuxu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: stolec z krwią

a nie lepiej udać się do specjalisty???? bo wyraźnie Twój organizm krzyczy że coś jest nie tak!!!!
xuxuxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 12:26   #197
lidkas102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 141
Dot.: stolec z krwią

Na pewno do lekarza a samemu pobierz rutynoskorbin bo rutyna zasklepia naczynka krwionośne
lidkas102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:24   #198
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: stolec z krwią

Cytat:
Napisane przez ajsola Pokaż wiadomość
Tydzień temu zauważyłam w moim stolcu krew. Bardzo się przestraszyłam. Później leczyłam przeziębienie, stolec z krwią wystąpił kilka razy, ale już nie tak mocno widoczny jak za pierwszym razem. Z przeziębienia został mi karar i nie wiem czy to przez niego, dzisiaj dostałam krwotoku z nosa. Nic mnie nie boli, nie wiem co ze mną jest nie tak.. Miała już tak któraś z was??
Czy występują u Ciebie dodatkowo jakieś bóle? Przy oddawaniu stolca, pod żebrami, bóle stawów? Czy miałaś zatwardzenie? Przyczyn może być wiele - mogło to być zwykłe pęknięcie naczynka, jeśli stolec był twardy, ale też niestety stan zapalny jelita bądź też inne dziadostwo... Posłuchaj koleżanki - łykaj rutinoscorbin i obserwuj czy coś się dzieje, czy występują ślady krwi na papierze toaletowym. Jeśli tak, to będzie konieczna wizyta u lekarza.
PS. Postrafisz stwierdzić czy ta krew była jasna, krwistoczerwona czy ciemna?
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 00:56   #199
xuxuxu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: stolec z krwią

a kolor krwi ma znaczenie?
xuxuxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 18:45   #200
xuxuxu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: stolec z krwią

Cytat:
Napisane przez ropuuucha Pokaż wiadomość
Hej
Przeczytałam dokładnie ten wątek i postanowiłam podzielic sie z Wami moimi wątpliwościami Mój dziadek umarł na raka jelita grubego. Lekarze mówili że jest to rak genetyczny ( czy jakoś tak). Jeśli genetyczny to oczywiste jest że moja mama, ja itd. powinnyśmy uważać, badać się itp. Tylko że kiedy byłam z tym u lekarza, powiedział mi że nie mam sie czym przejmować, że jestem jeszcze za młoda na taka chorobę i na badania.( Czy aby na pewno nie mam się czym przejmować? Wolałabym się przebadać, tylko jak rozmawiac z lekarzami i nie wyjść na przewrażliwioną osobę, która panikuje?

ponoć właśnie nie wiadomo skąd i dlaczego pojawia się u jednych a u drugich nie rak jelita
szczerze nie mam pojęcia gdzie byś miała się udac -najlepiej zrobić usg, pójś go gastrologa i porozmawiać z nim
xuxuxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 14:25   #201
ajsola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 91
Dot.: stolec z krwią

hej. nie wiem czy u mnie stolec z krwia miał znaczenie, ale po tym wszystkim co opisałam wyżej dostalam bolu kosci ogonowej. Poszłam do lekarza, ta przepisala mi leki na stawy i zaleciła badania moczu, krwi i stolca. Nie zdążyłam ich zrobić, byl to piątek, a miałam iść w poniedziałek, ale przez weekend zrobila mi się okropna torbiel włosowata(jak sie okazało). Dostałam skierowanie do szpitala, miałam zabieg, wszystko już w porządku, lecz jak lekarz powiedział: historia lubi się powtarzać, niestety, to powracać może. Także, nie wszytko musi wynikać z jelit.
ajsola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 09:37   #202
xuxuxu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: stolec z krwią

Przeczytałam ostatnio ,że podawanie mesalazyny zmniejsza również częstość nawrotów NZJ do 77% i wydłuża okres remisji. Co ważne – lek nie tylko hamuje proces zapalny ale także zmniejsza ryzyko rozwoju raka jelita grubego.



A co do Twojego przypadku-świetnie że się wyjaśniło.
xuxuxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 05:01   #203
xuxuxu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: stolec z krwią

jeśli idzie o lek to chyba się nazywa Asamax ale nie jestem pewna trzeba by sprawdzić?!!!
xuxuxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 05:07   #204
xuxuxu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: stolec z krwią

tak to jest lek przeciwzapalny -poczytasz o nim w necie
xuxuxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 02:40   #205
xuxuxu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: stolec z krwią

A słyszałaś już wcześniej może o Asamaxie?
xuxuxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 07:15   #206
xuxuxu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: stolec z krwią

jak długo w ogóle występował u ciebie ten stolec z krwią
xuxuxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 07:23   #207
xuxuxu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: stolec z krwią

czy ktoś czyta jeszcze ten wątek, hallo dziewczyny, proszę o odp.
xuxuxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 09:59   #208
ajsola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 91
Dot.: stolec z krwią

u mnie juz chyba wszystko ok.. wiec nie wiem czy sens coś brać.
ajsola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 05:52   #209
xuxuxu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: stolec z krwią

ale sama krew stolcu zniknęła czy cos brałaś? jak się teraz czujesz?
xuxuxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 03:34   #210
kina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: szukam swojego miejsca
Wiadomości: 17
Dot.: stolec z krwią

CZesc dziewczyny .Wlasnie dolaczylam do problemu "krew w stolcu". zaczcelo sie juz ponad miesiac temu,zaczala mnie bolec badz brzuch...podejrzenie o helikobaktera..wiec dostalam antybiotyk i jakies tam leki...bol przeszedl...ale krwawienie nie.Wrecz na poczatku bylo takie typowe smugi tak jakby stolec o cos ocieral-hmm prawdobodobnie hemoroidy pomyslalam.Ale po czasie jak szlam do ubikacji z tzw "pustym " stolcem...wypadaly takie jakby kuleczki-taki sluz z krwia i starsznie smierdzialo.a pozatym wzdecia i raczej zaparcia-chociaz jem duzo blonnika wiec sie nawet uregulowalo-chodze raz dziennie lub raz na dwa dni. Obecnie jestem juz po kolonoskopi w ogolnym znieczulenie-odczucia bardzo pozytywne,po badaniu tez czulam sie ok,jedynie te 4 litry plynu i "oczyszczanie" jelit to byla masakra.wczoraj odebralam wyniki i jutro ide do lekarza-jestem przerazona.Wspomne ,ze jestem w usa wiec wyniki jest po ang i lacicnie wiec za bardzo nie wiem o co chodzi,jedynie lekarxz na razie powiedzial,ze nie jest to rak,lae musze robic badanie co roku bo jestem w grupie wysokiego ryzyka, ze jest jakas infekcja, podejrzewa ze bedzie to Crown,ale dla potwierdzenia musze zrobic jeszcze gastroenterology.zobacze co jutro powie lekarz i kiedy zaczne leczxenie...
kina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 22:11:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.