Najlepsze Prostownice PART II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-10, 11:36   #1831
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Post Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cześć, ja kilka miesięcy temu kupiłam Tondeo Cerion Active za 285 zł. Prostuję włosy codziennie, prostownica bardzo szybko nagrzewa się, pięknie prostuje, nie wyrywa włosów (no chyba, że chcę wyprostować za jednym pociągnięciem zbyt szerokie pasmo), nadaje im połysk. Ale muszę tutaj zaznaczyć, że do prostowania używam kosmetyków ochronnych m.in. L'Oreal i Kerastase. Mam włosy podatne na "falowanie", a szczególnie jak na dworze jest wilgotno (posiadaczki podobnych włosów wiedzą jaki to koszmar) dodam jeszcze, że mam grzywkę, która zawsze w najmniej odpowiednim momencie zaczęła się skręcać. Odkąd prostuję włosy nie mam już "przykrych niespodzianek" w postaci nieziemsko skręconego pukla nad czołem. Z czystym sumieniem polecam tą prostownicę. Pozdrawiam
mww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 16:10   #1832
Modne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez michalinaa Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ma taką prostownicę:
http://www.allegro.pl/item213795837_...by_tondeo.html

proszę o opinie. Chodzi mi głównie o to czy radzi sobie z grubymi włosami?
myślę że jak weźmiesz ga.mę z regulacją temperatury lub jeden z nowych modeli CP3 bedziesz pewniejsza odpowiedniego wyboru.
Modne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 22:39   #1833
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Prostownice Welli

Przejkrzałam dużo wątków o prostowaniu.
Rozważam czy kupić Babyliss Pro 34mm chwalona na forum, czy też może prostownicę, którą używają w salonie nie znam nazwy wiem że jest z Welli taka czarna kosztuje 299 zł. Czy ktoś ją ma? Którą byście polecały?
I ciągle nie wiem który kosmetyk do prostowania sobie kupić Welli dwufazowy czy Babyllis. Dostałam pieniądze na 18 i postanowiłam zainwestować, bo moja stara prostownica w ogóle mi nie rpostuje włosów. Mam takie "proste" ale napuszone i krecą się na końcach.
Proszę o radę
ningio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 14:15   #1834
rumiana Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar rumiana Kaśka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 79
GG do rumiana Kaśka
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez mww Pokaż wiadomość
Cześć, ja kilka miesięcy temu kupiłam Tondeo Cerion Active za 285 zł. Prostuję włosy codziennie, prostownica bardzo szybko nagrzewa się, pięknie prostuje, nie wyrywa włosów (no chyba, że chcę wyprostować za jednym pociągnięciem zbyt szerokie pasmo), nadaje im połysk. Ale muszę tutaj zaznaczyć, że do prostowania używam kosmetyków ochronnych m.in. L'Oreal i Kerastase. Mam włosy podatne na "falowanie", a szczególnie jak na dworze jest wilgotno (posiadaczki podobnych włosów wiedzą jaki to koszmar) dodam jeszcze, że mam grzywkę, która zawsze w najmniej odpowiednim momencie zaczęła się skręcać. Odkąd prostuję włosy nie mam już "przykrych niespodzianek" w postaci nieziemsko skręconego pukla nad czołem. Z czystym sumieniem polecam tą prostownicę. Pozdrawiam
Mam pytanko: czy w Twoim Cerionie płytki przylegają do siebie idealnie po zaciścięciu?
Mam przerwę między nimi na 1-2 mm, może gdybym się uparła, mogłabym dociśnąć do końca. Wkurza mnie to trochę, bo mam wrażenie, że nie prostuję włosów dokładnie, bo wyślizgują mi się z boku cienkie kosmyki niedociśnięte prostownicą... Jeśli w Twojej prostownicy płytki nie stykaja tak jak w mojej, to widocznie tak miało być, a jeśli wszystko u Ciebie OK, to chyba uderzę do sprzedawcy...

Używam do prostowania Biosilka i efektu idealnej gładkości nie ma, chociaż włosy rzeczywiście są proste do następnego mycia i wilgoć ich nie rusza.
rumiana Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 13:42   #1835
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

witam
co sšdzicie o tej prostownicy? straszny szajs czy nie? nie chcę kupować drogich firmowych prostownic, a moja, którš miałam spadła i pękła i tnie włosy http://www.allegro.pl/item212833204_...dczerwien.html


edit: jednak zdecydowałam się na droższą wybrałam remingtona S1031, już zamówiony
mam nadzieję, że będę zadowolona

Edytowane przez april:)
Czas edycji: 2007-07-12 o 17:27 Powód: dopisek
april:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 11:07   #1836
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez rumiana Kaśka Pokaż wiadomość
Mam pytanko: czy w Twoim Cerionie płytki przylegają do siebie idealnie po zaciścięciu?
Mam przerwę między nimi na 1-2 mm, może gdybym się uparła, mogłabym dociśnąć do końca. Wkurza mnie to trochę, bo mam wrażenie, że nie prostuję włosów dokładnie, bo wyślizgują mi się z boku cienkie kosmyki niedociśnięte prostownicą... Jeśli w Twojej prostownicy płytki nie stykaja tak jak w mojej, to widocznie tak miało być, a jeśli wszystko u Ciebie OK, to chyba uderzę do sprzedawcy...

Używam do prostowania Biosilka i efektu idealnej gładkości nie ma, chociaż włosy rzeczywiście są proste do następnego mycia i wilgoć ich nie rusza.
Prawdę pisząc to nigdy nie zwracałam na to uwagi, jestem w pracy jak wróce do domu to spojrzę jak to wygląda u mnie i ci napiszę

Edytowane przez mww
Czas edycji: 2007-07-14 o 11:49 Powód: Sprawdziłam, płytki stykaja się idealnie.
mww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 17:25   #1837
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Którą prostownicę wybrać? Bardzo proszę o radę.

Moje drogie, mam prostownicę, ale zniszczyła mi dosyć włosy... zresztą nie ceramiczna była, nie ma co się dziwić... wyskoczyłam zatem z zamiarem kupienia sobie nowej, tym razem ceramicznej. Poniżej wklejam linki do 3-ech wybranych przeze mnie i bardzo proszę o opinie, gdyż jestem w "kropce" i nie wiem na którą mam się zdecydować

Pozdrawiam jak zawsze niezastąpione wizażanki


http://www.allegro.pl/item212185032_...ajtaniej_.html

http://www.allegro.pl/item214351026_...75w_instr.html

http://www.allegro.pl/item211137674_...p_gw_12mc.html
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 18:24   #1838
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Talking Dot.: Którą prostownicę wybrać? Bardzo proszę o radę.

Jej.. niestety muszę Cię rozczarować, ale żadna z tych prostownic na pewno nie będzie służyła dobrze Twoim włosom, mimo, że jest (podobno) ceramiczna. Taka jest wada dość tanich prostownic. Jeżeli miałabym kupić którąś z tych to wybrałabym trzecią, ale tak od serducha to poleciłabym Ci droższą, ale zapewne lepszą i mniej niszczącą włosy prostownicę np. firmy Babyliss.
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 18:57   #1839
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Którą prostownicę wybrać? Bardzo proszę o radę.

Ja mam euroluxa z reg. temperatury. Mnie ta prostownica wystarcza, ale ja prostuje tylko grzywke.
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 18:59   #1840
kami123
Przyczajenie
 
Avatar kami123
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 26
Dot.: Którą prostownicę wybrać? Bardzo proszę o radę.

zmartwie cię ale lepiej zainwestuj w profesjonalną prostownicę,polecam również Babyllis.
kami123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 19:08   #1841
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Którą prostownicę wybrać? Bardzo proszę o radę.

Babyllis, jak na moją kieszen sa za droga ale moge polecic Rowente, lub Revlona sama go mam i jestem zadowolona
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 19:48   #1842
dzasmina89
Zakorzenienie
 
Avatar dzasmina89
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 3 215
Dot.: Którą prostownicę wybrać? Bardzo proszę o radę.

Jak już bym miała sie na,która zdecydować to chyba na tą ostatnią.
Wiadomo każda prostownica niszczy włosy, z pewnością ta, też będzie.
Zastanów sie nad prostownicą z jonizacją, na all są od ok 40 pln <... z pewnością jest ciut lepsza od tych proponowanych przez Ciebie.
Osobiście polecam z Wigo
dzasmina89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 20:09   #1843
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Którą prostownicę wybrać? Bardzo proszę o radę.

jeśli chodzi o jonizację.... co myślicie na temat tej prostownicy?

http://www.allegro.pl/item215531861_...cja_i_reg.html


rzeczywiście nie niszczy włosów? (aż tak bardzo)
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 20:17   #1844
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Którą prostownicę wybrać? Bardzo proszę o radę.

Ja radzę już wyłożyć trochę więcej pieniążków. Nie ma cudów, nie kupisz dobrej prostownicy za 30-50 zł. Poczytaj wątek o najlepszych prostownicach i zdecyduj sie na coś lepszego by twoje włosy po roku prostowania wyglądały jak dawniej
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 20:30   #1845
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: Którą prostownicę wybrać? Bardzo proszę o radę.

Hej powiem Ci to samo co dziewczyny, że przy używaniu takiej prostownicy nie masz co liczyć na to, że nie zniszczy Ci włosów...
Z kolei, jeżeli nie możesz kupić droższej prostownicy, to "polecam" Ci firmę Eurolux. Jakieś 2 lata temu kupiłam prostownicę Eurolux model 1522 (jest już chyba stary, bo od dawna nie ma go na aukcjach), ale do tej pory płytki mi się nie zdarły, ani nie było problemu z tą prost. A nagrzewa się w góra 3 minuty. Szybko prostuje, ale niestety efekt jest krótkotrwały, bynajmniej na moich włosach, które są podatne na wywijanie się we wszystkie strony
Podobny model do mojego
http://www.allegro.pl/item211157327_...reg_temp_.html
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 22:01   #1846
sasza21
Raczkowanie
 
Avatar sasza21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 160
Dot.: Którą prostownicę wybrać? Bardzo proszę o radę.

polecam trzeciaczarne plytki lepiej prostuja,a czy nie niszcza wlosow...???kazda prostownica niszczy-niestety takie sa skutki modelowania wlosow(goraco).pozdrawiam
sasza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 22:54   #1847
shantelle
Przyczajenie
 
Avatar shantelle
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 23
Dot.: Którą prostownicę wybrać? Bardzo proszę o radę.

Zgadzam się z wizażanką powyżej. KAŻDA prostownica psuje włosy, tylko niektóree po dłuższym czasie, mam tu na myśli te droższe i tych znanych firm.
__________________
Pijana szczęściem, jakbym złapała w swoje dłonie gwiazdę.
shantelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 17:51   #1848
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

a ja zakupilam na allegro Babyliss Pro New Tech 35 mm, wczoraj dopiero przyszla Pierwsze prostowanie? bardzo pozytywne zaskoczenie, nie spodziewalam sie az takiego efektu. A moje wloski sa długie i grube z tendencja do puszenia. wczesniej mialam Babys ale nie pro i tez rewelacje generalnie Babyliss-y maja chyba najlepsze prostownice

Pozdrawiam Ciepło
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 11:28   #1849
zannetta1
Raczkowanie
 
Avatar zannetta1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 56
GG do zannetta1
Smile Prostownica Pełnoceramiczna

Znalazłam na allegro prostownice http://www.allegro.pl/item214601323_...ylegajace.html jak myslicie czy ona jest na 100% pełnoceramiczna?? Chciałabym kupic taka pełnoceramiczną. Moze mi coś doradzicie. Nie chce się męczyc z powłoką
zannetta1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 13:04   #1850
zannetta1
Raczkowanie
 
Avatar zannetta1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 56
GG do zannetta1
Smile Prostownica Pełnoceramiczna

Znalazłam na allegro prostownice http://www.allegro.pl/item214601323_...ylegajace.html jak myslicie czy ona jest na 100% pełnoceramiczna?? Chciałabym kupic taka pełnoceramiczną. Moze mi coś doradzicie. Nie chce się męczyc z powłoką
zannetta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 13:25   #1851
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Prostownica Pełnoceramiczna

Tylko po co zakładasz od razu 2 takie same wątki?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 19:09   #1852
rumiana Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar rumiana Kaśka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 79
GG do rumiana Kaśka
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez mww Pokaż wiadomość
Prawdę pisząc to nigdy nie zwracałam na to uwagi, jestem w pracy jak wróce do domu to spojrzę jak to wygląda u mnie i ci napiszę

Dzięki za informację, chyba w takim razie postaram się ją wymienić. Dobrze wiedzieć, że nie wszystkie prostownice tondeo mają ten drobny defekt, przynajmniej jest nadzieja, że po wymianie trafię na dobrą
rumiana Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 09:17   #1853
Elisa_Day
Przyczajenie
 
Avatar Elisa_Day
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 29
GG do Elisa_Day
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny,
nie wiem którą prostownicę wybrać. Zastanawiam się nad Tondeo albo Farouk CHI44. Ma któraś z Was może tą drugą? Wzięłabym Tondeo, ale boję się o to fatalne wykończenie, a cena nie jest mała. Szczęśliwe posiadaczki Farouk CHI1 proszę napiszcie coś o tej prostownicy.
__________________
-----------------------
"W serca mego zatrzymamy się porcie.
W porcie pełnym czułości i wzruszeń.
Żadnych kartek ja w Twoim paszporcie,
żadnych kartek wyrywać nie muszę!
Byś był ze mną wyrywać nie muszę!"
Elisa_Day jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 10:50   #1854
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

moje kochanie zamierza mi kupić żelazko Chi Volumizer Iron
czy któraś z was posiada taką prostownicę i czy waszym zdaniem jest ona godna polecenia?
nie należy ona do najtańszych dlatego prosiłabym o szczegółowe walory
i relacje

P.S:przepraszam za te kolory,ale coś mi komputer wariuje a myszka wszystko naciska po 3 razy
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 10:57   #1855
miki1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Question Prostownica z marurową płytką chłodzącą

Czy może któraś z was posiada taką prostownicę?
Chodzi mi dokładnie o PHILIPS HP 4688.
Piszą że daje extra efekty ale lepiej zapytać zanim miałabym wyrzucić pieniądze w błoto.
miki1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 10:58   #1856
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

wczesniej zastanawialam sie jeszcze nad TONDEO CERION ACTIVE i chyba zaczelam wracac do niej myslami po przeczytaniu tej strony
http://www.fryzjer.edu.pl/techniki-chi-volumizer.html

Nie ma tam nic wspomnianego o zwyklym prostowaniu (?)
Prosze pomozcie mi,bo moje kochanie zamawia juz w tym tygodniu!

usterka tymczasowo naprawiona
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 09:43   #1857
lady-in-black
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

HEJ.
Zastanawiałam się nad zakupem prostownicy Farouk CHI44, pytałam sprzedawców i dziewczyn, które ją posiadają. Opinie były różne, jednak więcej tych negatywnych, padło nawet słowo przereklamowana. W rezultacie kupiłam prostownicę Babyliss Pro Tytanową i jestem bardzo zadowolona. Jakiś czas temu pisałam o jej zaletach na forum.
Zakupiłam ją w sklepie fryz.com.pl, sprzedawca poświęcił mi masę czasu na GG i odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania.

Pozdrawiam serdecznie
lady-in-black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 15:20   #1858
Elisa_Day
Przyczajenie
 
Avatar Elisa_Day
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 29
GG do Elisa_Day
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Lady-in-black, dzięki za odpowiedź! Już teraz wiem, że jej nie wezmę. Zdecyduję się chyba na Tondeo.

Fatim, wydaje mi się, że Tondeo to lepszy pomysł, tylko te niedoróbki.

Dziewczyny,
opiszcie jak to jest z tym wykończeniem w Tondeo albo wklejcie fotki, błagam. Da się jakoś to opiłować?
__________________
-----------------------
"W serca mego zatrzymamy się porcie.
W porcie pełnym czułości i wzruszeń.
Żadnych kartek ja w Twoim paszporcie,
żadnych kartek wyrywać nie muszę!
Byś był ze mną wyrywać nie muszę!"
Elisa_Day jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 16:04   #1859
lady-in-black
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Elisa_Day nie ma za co. Jeśli szukasz prostownicy dobrej i estetycznie wykonanej z regulacją temperatury, z jonizacją i rewelacyjnymi płytkami to ja szczerze polecam Babyliss Pro Tytanową. W sklepie fryz.com.pl kosztuje 359zł. Naprawdę warto.

Pozdrawiam
lady-in-black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 18:31   #1860
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Gdzie naprawić prostownice????

Podnoszę wątek bo widzę,że mam ten sam problem co autorka.Mam dokładnie tą samą prostownicę i nieco ponad rok po zakupie(zakup na Allegro) i po upływie czasu gwarancji po prostu przestała grzać. Czytając ten wątek mam takie wrażenie, że to jakaś wada fabryczna. Nawet nie wiem czy jest sens szukać miejsca gdzie mogłabym ją oddać do naprawy(Wrocław), a z drugiej strony bardzo mi szkoda tych 200 zł(ponad), które za nią zapłaciłam.Teraz wypadałoby ją schować do szafy i kupić nową, ale kurde chyba wymiana takiego sprzętu co rok to przesada:/.Podnoszę ten wątek raczej może nie po to,żeby jakąkolwiek pomoc uzyskać(poczytałam wcześniejsze posty i marnie to widzę), a raczej po to,żeby przestrzec potencjalne nabywczynie.Ja się zawiodłam
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.