Diane 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-22, 17:02   #1
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275

Diane 35


dziewczyny wiem że ten wątek był już poruszany ale chciałabym do niego wrócić, używałam diane 35 przez długi czas i za każdym razem gdy robilam przerwy na twarzy pojawiały mi się duże ropne wykwity których nie umiałam sama usunąć, teraz już na dobre odstawiłam te tabletki i aż drżę o cerę, wiem że mnie obsypie, ale jak Was obsypywało tymi wykwitami po ilu wam ustępowały?????????? bo ja nigdy nie mogłam się przekonać bo po miesiącu lub dwóch wracałam do tych tabletek.proszę odpowiedzcie bo normalnie załamnie się
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 18:12   #2
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: Diane 35

hej
jadalam przez 2 lata, teraz uzywalam przez 2 mies. plastry evra a teraz 2gi mies jeanine-to ma dzialac na pryszcze. cera nie jest taka jak po diane ale z czasem sie poprawia. w zasadzie nie jem jej juz 4 mies i dopiero teraz jest lepiej ale bylam zalamana. jeanine oprocz tego ze to proszki antykoncepcyjne maja skladnik ktory pomaga na cere i jest lzejszy dawkowo niz diane. moze tez sprobuj.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 18:16   #3
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: Diane 35

hej wero, tylko że ja nie mam szans narazie zażywać tablek anty bo chcę zajść w ciążę ale serdecznie Ci dziękuję, po prostu jestem ciekawa czy przejdą mi te okropne wykwity, może jak minie burza hormonów.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 19:52   #4
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: Diane 35

dziewczyny [proszę was opowiedzcie czy wam przynajmniej poschodzily te wykwity,,, pleasssssssssssssssssssss sseeeeeeeeeee
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 13:11   #5
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: Diane 35

lekarz twierdził ze przejda,(niekoniecznie calkowicie) bo organizm byl przyzwyczajony do tego skladnika antypryszczowego i sam musi wziac sie do roboty. ja nie moge tego potwierdzic bo od kilku lat lykam anty bez przerwy i moj organizm nie mial okazji sam sobie z tym radzic. jest fajna masc rozex,trzeba jej uzywac 3 mies,tylko nie wiem co z kobietami w ciazy, bo biedulki prawie nic nie moga uzywac.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 13:31   #6
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: Diane 35

Wero dziękuję za słowa otuchy , zapytam w aptece czy tą maść można używać w ciązy, mój ginekolog też mi mówił że to przejdzie ale ja też nie miałam szans się przekonać bo używałam non stop a gdy zaczęły sie wykwity to brałam od nowa.jeszcze raz serdecznie dziękuję
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 22:34   #7
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: Diane 35

ta masc jest na recepte.(druga nazwa to metronidazol-to jest to samo.) trzymam kciuki bo wiem co to za meczarnia. pa pa.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.