łuszcząca się skóra twarzy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-08, 15:24   #1
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244

łuszcząca się skóra twarzy :(


Moim problemem od niedawna jest łuszcząca się lekko skóra twarzy, po nałożeniu podkładu nie wygląda to atrakcyjnie jak tu schodzi, a tu nie. Wobec tego szukam jakieś nawilżajacej maseczki do twarzy, która pomoże mi uporać się z tym problemem. Co sądzicie np. o Sarayi lub maseczce z Avonu z masłem shea ? Czy jest jakiś inny sposób na pozbycie się tych szpecących kawałków naskórka ????
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-08, 15:52   #2
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: łuszcząca się skóra twarzy :(

Ja w takich chwilach zwykle stosuja prosta kuracje - najpierw peeling enzymatyczny, potem na noc gruba warstwa kremu nawilzajacego, rano buzia jak nowa.
Zobacz jeszcze, czy to aby nie wina podkladu, moze masz niedostosowany do swojej cery?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 09:31   #3
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Łuszcząca skóra twarzy

Mam suchą, odwonioną skórę. Smarowanie się na noc kremem bambino nic nie daje, rano nadal mam ściągniętą i suchą cerę. Do tego bardzo mi się łuszczy skóra (to jest mój największy problem), co nie wygląda zbyt estetycznie pod makijażem. Dodam, że robienie peelingu nic nie daje.
Kupiłam sobie krem ceralan http://vitamarket.pl/sklep/p1521-CER...poltlusty.html i bardzo mi pomógł. Szukam jednak tańszego odpowiednika. Może odpowiedni byłby krem z Ziaji Calma biolipidowy??
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12131
(chodzi mi w głównej mierze o zmniejszenie złuszczania naskórka)
A może znacie jakieś inne, skuteczne kremy na łuszczenie skóry twarzy?

Przeczytałam całe archiwum i niestety nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 10:11   #4
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

Witam,
mialam podobny problem, tyle ze mnie luszczyla sie skora na czole i to tez niefajnie wygladalo, bo co z tego ze posmarowalam kremem i na to make-up jak i tak dalej sie luszczyla.
Czym myjesz twarz? bo to tez moze miec wplyw? ja sie przerzucilam na zel do mycia twarzy AA Help i musze przyznac ze jest ok
ale zauwazylam ze to moje luszczenie spowodowane bylo make-upem bo uzywalam podkladu piankowatego Maybellinu no i on mi wysuszal buzke nawet jak mialam nalozony poltlusty krem
wiec moze u Ciebie to tez jest spowodowane wlasnie ze stosowaniem jakichs innych kosmetykow.

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 10:15   #5
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

Mi sie łuszczyla na nosku i pomaga na to peeling Nivea Visage Young
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 10:15   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

Jezeli szukasz naprawde niedrogiego kremu do bardzo suchej skóry, to polecam dove
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10833
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 10:20   #7
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

używam mleczka do demakijażu z ziaji- rumiankowy, tonik aloesowy, krem najczęściej bambino, lub jogurtowy pod makijaż, podkład do cery suchej Soaryi.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 09:31   #8
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

up
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 14:10   #9
midori
Raczkowanie
 
Avatar midori
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 283
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Szukam jednak tańszego odpowiednika. Może odpowiedni byłby krem z Ziaji Calma biolipidowy??
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12131
(chodzi mi w głównej mierze o zmniejszenie złuszczania naskórka)
A może znacie jakieś inne, skuteczne kremy na łuszczenie skóry twarzy?

Przeczytałam całe archiwum i niestety nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.
Hej,

Miałam bardzo podobny problem, tyle, że prócz mnóstwa suchych skórek często przy nowym kosmetyku dostawałam uczulenia (czyt. czerwonej wysypki), dodatkowo okazjonalnie tworzyły się czerwone liszajowate placki.
No i muszę przyznać, że jestem zachwycona kremem biolipidowym. Właściwie natychmiastowo poradził sobie z suchymi skórkami, używam go na noc, a rano nie mam ściągniętej skóry ani nic, tylko gładką i nawilżoną. Pozbawił mnie wysypek, placków, suchych skórek, rewelacja.
Jest dość ciężki, ale ja bardzo lubię takie ciężkie kremy. Na dzień niezły jest nawilżający z tej serii.

Nie wiem, czy i Tobie pomoże, ale za tę cenę można spróbować, szczególnie, że recenzje na KWC ma fajne.

Pozdrawiam.
midori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 20:18   #10
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

Ja łuszczącą się skórę (na czole) wyleczyłam "od wewnątrz".
Łykałam olejek z ogórecznika i z wiesiołka.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 22:42   #11
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

ja mam ziaje calma hlc, ale zwykly krem nawilzajacy. Poradzil sobie ze skórkami (głównie czoło, ale nos też), niestety zorientowałam się że to od niego potwornie mnie pieką, swędzą i łzawią oczy I nie mogę- nawet jeśli omijam oczy z daleka. Coś w tym musi być, bo moja mama ma tak samo po aretinie q.

ładnie nawilża Beauty fluid Olaya, ale mi strasznie zatyka pory i też nie mogę go używać za często
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 00:01   #12
midori
Raczkowanie
 
Avatar midori
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 283
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

Cytat:
Napisane przez miss.didi
ja mam ziaje calma hlc, ale zwykly krem nawilzajacy. Poradzil sobie ze skórkami (głównie czoło, ale nos też), niestety zorientowałam się że to od niego potwornie mnie pieką, swędzą i łzawią oczy I nie mogę- nawet jeśli omijam oczy z daleka. Coś w tym musi być, bo moja mama ma tak samo po aretinie q.
Hmmm, cos w tym jest - na początku używania kremu nawilżającego Calma HLC miałam to samo, też mnie piekły oczy nawet przy smarowaniu policzków, ale szybko przeszło, pomyślałam, ze to może nie od tego było i o kwestii zapomniałam. Teraz wszystko jest ok, oczy nie pieką, ale przez pierwsze dni stosowania faktycznie nieprzyjemne.

Z biolipidowym takich problemów nie ma.
midori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 09:27   #13
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

Polecam Nanobase - cena ok. 30 zł. Tłusty, ciężki ale pomaga.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 18:41   #14
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Mam suchą, odwonioną skórę. Smarowanie się na noc kremem bambino nic nie daje, rano nadal mam ściągniętą i suchą cerę. Do tego bardzo mi się łuszczy skóra (to jest mój największy problem), co nie wygląda zbyt estetycznie pod makijażem. Dodam, że robienie peelingu nic nie daje.
Kupiłam sobie krem ceralan http://vitamarket.pl/sklep/p1521-CER...poltlusty.html i bardzo mi pomógł. Szukam jednak tańszego odpowiednika. Może odpowiedni byłby krem z Ziaji Calma biolipidowy??
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12131
(chodzi mi w głównej mierze o zmniejszenie złuszczania naskórka)
A może znacie jakieś inne, skuteczne kremy na łuszczenie skóry twarzy?

Przeczytałam całe archiwum i niestety nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.
Zakupilam ten krem (Calma HLC biolipidowy) wlasnie wczoraj, ale juz teraz moge powiedziec ze jest b.fajny poza tym opinie na jego temat mowia same za siebie! Jedyne 8zl. a ma naprawde fajny sklad
Tak wiec radze sporobowac
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 06:43   #15
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

Cytat:
Napisane przez miss.didi
ja mam ziaje calma hlc, ale zwykly krem nawilzajacy. Poradzil sobie ze skórkami (głównie czoło, ale nos też), niestety zorientowałam się że to od niego potwornie mnie pieką, swędzą i łzawią oczy I nie mogę- nawet jeśli omijam oczy z daleka. Coś w tym musi być, bo moja mama ma tak samo po aretinie q.
moja mama ma podobnie, tez kupiłam jej kiedyś Aretina Q i łzawienie oczu było ogromne u niej, całe czerwone, zapuchniete mogłabys mi powiedziec czego używa Twoja mama, po czym nie ma takich reakcji bo widze nasze mamy podobnie reagują na kremy


a wracając dot ematu luszczacej skóry, również polecam odzywkę Nanobase, używać systematycznie na noc, bo pod makijaz raczej się nie nadaje i powinno dobrze odbudować skórę, lub Physiogel krem tez bardzo dobry, te małe opakowania sa dosyć tanie poproś może o próbke zobaczysz czy coś pomaga, mnie w kazdym razie pomaga w kryzysowaych sytuacjach
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 07:24   #16
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

Kupiłam sobie krem Ziaji biolipidowy i jestem bardzo zadowolona! Po kilku dniach kremik poradził sobie z suchymi skórkami. Kremik jest tłusty, idealny do cery przesuszonej. Cena też jest atrakcyjna!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:21   #17
malaga777
Raczkowanie
 
Avatar malaga777
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 134
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

Sorrki że się podepne mam podobny problem tylko troche inny , mam cere mieszaną, już mniej więcej wyleczyłam sie z syfków używam praktycznie tylko nawilzających kosmetyków, policzki i nos sa w porządku, gładkie nawilżone ale czoło jesy wiecznie łuszczące (nie używam nic przeciw trądzikowego!!) i świeci sie przez co matuje je pudrem ale to tylko podkrśla "zadziorki" jak to jest ze cała twarz jest normalna a to nieczczęsne czoło takie??nie chce go za bardzo natłuszczać bo mi cos wyskoczy...używam J&J holiday do mieszanej i apthoker scheller marchewkowy (a w akcie desperacji nivea classic) co z tym zrobic? co nakładac aby nie łuszczyło sie i nie świeciło zarazem? Pozdrawiam
__________________
malaga777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 17:45   #18
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

To może spróbuj tego drugiego kremu z Ziaji, nawilżajacego Calma HlC. Nie jest tłusty i szybko sie wchłania.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 18:42   #19
malaga777
Raczkowanie
 
Avatar malaga777
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 134
Dot.: Łuszcząca skóra twarzy

hmmm... jak nie jes tłuścioch to chyba się skuszę, zresztą Ziaja to nie mega wydatek . pozdrawiam
__________________
malaga777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 11:11   #20
agasuha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy :(

ja mam podobny problem , po myciu buzi zawsze nakładam krem nawilzający a jak nałoże podklad to moja skóra sie zaczyna łuszczyc, zwłaszcza w okolicach oczu i nosa , powstaja takie nieestetyczne skórki, zaczelo sie to od niedawna, nie wiem czy to wina podkładu czy poprostu skóra mojej twarzy jest przesuszona przez zime?
Zastanawiam sie jakich kremow na to użyć , bo moja skóra jest wrazliwa i czesto reaguje zaczerwienieniem i takimi czeronymi suchymi plackami.
agasuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 16:55   #21
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy :(

Ja czasami na wieczór nakładam sobie oliwkę na twarz i tak przez całą noc. Rano wstaję z twarzą bez żadnych skórek i podkład trzyma się ładnie.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:10   #22
kittie07
Raczkowanie
 
Avatar kittie07
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 53
GG do kittie07
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy :(

Też z chęcią dowiem się co robicie w podobnych sytuacjach.
Mam ten sam problem od 1-1,5 miesiąca Niestety mam cerę naczynkową i nie mogę niestety poszaleć z peelingiem (który i tak nic nie działa) poza tym mam strasznie!! suchą skórę i z chęcia codziennie bym się smarowała kremem Nivea.Czasami pomaga tłsty krem nałożony tuż przed podkładem ale niestety tylko czasami
kittie07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 12:58   #23
agasuha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy :(

mam identyczna sytuacje jak ty skóra bardzo sucha a w dodatku naczynkowa, peelingu nawet enzymatycznego boje sieuzywac bo ostatnio dodatko podraznił moja skóre, ale ostatnio zaczełam używac półtłusty krem ziaja z nagietkiem (najlepiej na noc) i moja skóra odrazu sie nawilżyła , skórki znikły, dodatkowo zmieniłam tez podkład na nawilżający z serii AA i moja skóre wyglada teraz zadawalająco!
agasuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 16:32   #24
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy :(

skoro skóra się łuszczy powinnaś używać podkładu nawilżającego a nie matującego bo to jeszcze bardziej podkreśla jaj suchość. Trzeba regularnie złuszczać naskórek i odpowiednio nawilżać. Ja osibiście stosuję maski algowe z bielendy i są rewelacyjne.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 09:46   #25
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy :(

Witaj
Ja używam peelingu kawowego na twarz kiedy skóra zaczyna byc niemiła w dotyku potem poorcja olejku jojoba i jest gładka i nawilzona.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 14:18   #26
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy :(

Ja też mam ten problem. Tylko już sama nie wiem co jest z tą moją skórą, zawsze myślałam, że jest tłusta, a po kuracji kwasami całkowicie się 'rozregulowała" tzn. kiedyś się tylko przetłuszczała. A teraz jest tak, że bardzo mi się łuszczy, ale po nałożeniu podkładu po jakimś czasie masakrycznie się świeci, a przy tym widać podkreślone skórki. Już nie wiem ,co robić, bo o skórę twarzy bardzo dbam. Używam tylko przegotowanej wody, żelu i kremu z Iwostin, które teoretycznie są dla skóry wrażliwej, trądzikowej(bo pryszcze niestety też mam), nie używam kwasów już od 3 tygodni(zbliża się lato i nie chcę wtedy bawić się z kwasami).

Chciałabym kupić sobie jakiś naprawdę nawilżający krem, ale taki, który nie będzie powodował pryszczy. Ale to naprawdę trudne zadanie, ponieważ po pierwsze apteki niestety rzadko dają próbki, a po drugie nie chcę fundować skórze eksperymentów. Zaznaczam, że czytałam na forum dużo na temat kremów i kupiłam tak bardzo zachwalany- krem Ziaji CalmaHLC, ale dostałam od niego potwornego uczulenia(byłam czerwona jak burak i strasznie piekła mnie twarz). Dlatego szukam dalej...

Dziewczyny doradźcie coś, proszę. Byłam już u kilku dermatologów, ale nic mi nie pomogli.
P.S. Przepraszam, że tak się rozpisałam i to w nie w swoim wątku.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 16:34   #27
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy :(

najlepiej stosowac w takich sytuacjach peelengi do twarzy zluszczajace naskorek.Oczywiscie peeling musi byc dostosowany jeszcze do rodzaju cery.Nie ma sensu nakladac grubej warsty kremu,bo nasza skora nie jest w stanie jej wchlonac.
Jak juz pisala martusia810 napewno nie stosowac jeszcze do tego wszystkiego podkladow matujacych,ktore potrafia wysuszac skore.
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 23:32   #28
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy :(

Podkładów matujących nie stosuję(wogóle nie stosuję żadnych kosmetyków matujących, choć czasem użuję pudru, ale takiego zwykłego), a peelingi i maseczki owszem. Ale peeling nic nie daje, bo po nim skóra jest jeszcze bardziej podrażniona.

Ale jestem wkurzona, smarowałam się kremem mamy(jakimś przepisanym przez dermatologa, właśnie na przesuszenia) i już widzę, że mnie wysypie Moja wina, ale skóra już tak mi schodziła, że nie było rady.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 07:36   #29
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy :(

Ja nieodmiennie polecam krem nawilżający SVR Xerial 5 - dalniej xerial visage. jest właśnie do łuszczącej się skóry - ale raczej suchej, a do tłustej Octopirox eris.
Zestaw idealny jedno na policzki i nos a 2 na czoło.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 08:23   #30
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: łuszcząca się skóra twarzy :(

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Ja nieodmiennie polecam krem nawilżający SVR Xerial 5 - dalniej xerial visage. jest właśnie do łuszczącej się skóry - ale raczej suchej, a do tłustej Octopirox eris.
Zestaw idealny jedno na policzki i nos a 2 na czoło.
oj ja też polecam Xerial Słowo daję, czyni cuda z łuszczącą się skórą. (Jeśli komuś nie przeszkadza, że krem jest bardzo, baardzo tłusty)
Wydatek jest dość spory, ale zawsze mozna poprosić o próbkę ( wiem, że są), która spokojnie powinna starczyć na jednorazową kurację
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-03 15:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.