Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 18:48   #961
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mityczna Jane Pokaż wiadomość
faktycznie, sporo tego... a jakby tak wymienić od toniku, hohoohooo, hehhheee
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
chłodna i z dystansem? to dopiero! ale rozumiem mi i tak już więcej nic na twarz się nie zmieści: korektor, puder, bronzer, róż, shimmer - inaf ale dobrze wiedzieć, że coś takiego jest
ja czasem na ten cały ładunek daję np. meteorytki jeszcze, omg dopiero teraz widzę ile tego bywa


Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Co to IP??
o lol! a ja sie zastanawiam, o czym piszecie, juz myslałam ze kompletny osioł jestem i jakaś informacja mi stale umyka (a przecież staram się podczytywać regularnie) a dziewczyny stosują nową nomenklaturę na PI EL
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 18:58   #962
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Chyba wszystko podrozłąo na truskawie, dolar idzie w góre, ale ni aż tak szybko.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 19:29   #963
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Chyba wszystko podrozłąo na truskawie, dolar idzie w góre, ale ni aż tak szybko.

Ja od wczoraj nie zanotowałam wzrostu cen

chociaż faktycznie w przeciągu tygodnia dużo podrożało
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 22:25   #964
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Czytałam, ze są niezłe do autorskich mieszanek i cuda na kiju mozna z nimi robić no ale trza mieć KILKA kolorów, cóż potrzeba parę stów jak nic.
Dobry chyba jest bo czytałam naprawdę entuzjastyczne opinie na jakims forum, nie pamiętam juz gdzie ale wkleję link, jesli sobie przypomnę



Oczywiście, że dami ewentualnie liczę na wzajemność


Uwielbiam takie mało popularne u nas firmy, do diabła z Diorem

Nie powiem bo ta firma kusi mnie tez tym,ze nie jest taka masowka jak np Dior i jak kazda kobieta lubie cos nowego,cos innego

Najgorszy problem to dobor koloru jednak zanim zapadnie decyzja chyba zdecyduje sie na jakis bardziej funkcjonalny puder czyli,cos co nie sprawi mi problemu podczas wybierania koloru
W kazdym razie wisi on na liscie

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Miałam dwa kolory borghese średni i ciemny

Nie ma dla mnie lepszego pudru od clarinsa, z dwóch kolorów Hex, które ci przesłałam 02 ma właściwości kryjące, choć 01 noszę zimą bez podkładu i jestem zadowolona ( na szczęście podkładów nie używam w ogóle)

Opinie o pudrach T.LeClerc można znaleźć na makeupalley, są oczywiście zróżnicowane jak to opinie, jednak bez zachwytów jakiś większych, zaletą jest to, że każdy odcień jest opisany osobno.

Mnie osobiście nie przekonuje paleta pudrów sypkich szersza niż 3 dobrze trafione odcienie, za dużo wydziwiania jak dla mnie

Puder oparty jest głównie na skrobi kukurydzianej, kto miał do czynienia z dry flo będzie wiedział jak miałki i drobny może być ten puder. Skrobia kukurydziana "pływa" w słoiczku, jest tak lekka, że przy każdym jej dotknięciu unosi się w górę wielkim obłokiem. Reszta składników to barwniki. Nie widzę żadnych składników wygładzających, oraz zapychających.

skład za makeupalley:

Talc,Rice Starch ,Zinc Oxide ,Fragance ,Carmine (CI 75470 ),Chromium Oxide Green ( CI 77288 ),D&C Red21 ( CI 45380 ),D&C Red 6 ( CI 15850 ), D&CYellow 10 ( CI 47005 ),FD&C Blue 2,FD&C Yellow 5 ( CI 19140 ),FD&C Yellow 6( CI 15985 ) ,Iron Oxide Black W9829 ( CI 77499 ),Iron Oxide Red W3801,Iron Oxide Yellow W1802 ,Manganese Violet ( CI 77742 ), Red 102 Aluminium Lake ,Red 102 Aluminium, Red Oxide of Iron ( CI 77491 ) ,Ultramarine ( CI 77007 ),Yellow oxide of Iron ( CI 77492 )

Podobno opakowanie jest szalenie niefunkcjonalne.
Sklad faktycznie nie jest jakis super hiper,a z dry flo mialam do czynienia,wole puder jedwabny Hauschki

Dzisiaj zrobilam sobie mala kombinacje i zmieszalam Clarinsa 02 z Clinique 08-odcien wyszedl idealny i....przez caly dzien makijaz swietnie wygladal,a mialam lekko makabryczny dzien.
Mam niezla zagwozdke z wyborem pudru

W kazdym razie chce Wam serdecznie podziekowac za wszelkie rady,opinie i nie tylko

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuje dobry krem pod oczy na pierwsze zmarszczki. Moja Dermalogica się powoli kończy, więc musze sie zaopatrzyc w cos nowego. Co kupujecie na Tru pod oczka?
Od razu mówie, że Clinique mi nie pasi
Moje nowe odkrycie to masc VITA-POS a od jakiegos czasu uzywam tez Redermica LRP-wiem,ze to nie sa zakupy tematyczne ale kosmetyki warte polecenia

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

wzielam biotherma pelnowymiarowego rozowego poki co z niebieskich jeszcze mi sie podoba lancome le lutin i diorkiss
Mam pelnowymiarowego Biotherma ale niebieskiego i boski jest a tez rozowy daje jakis kolor?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 22:27   #965
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość


Mam pelnowymiarowego Biotherma ale niebieskiego i boski jest a tez rozowy daje jakis kolor?
wydaje mi sie ze bedzie lekko rozjasnial usta takim rozykiem a niebieski jaki?? jaki?? bo tu niektorzy narzekaja na niego inni chwala
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 22:48   #966
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze bedzie lekko rozjasnial usta takim rozykiem a niebieski jaki?? jaki?? bo tu niektorzy narzekaja na niego inni chwala

Nie zauwazylam aby zmienial barwe ust,w kazdym razie fajne uczucie bo nie klei sie,ale czuje sie nawilzenie i to,ze trzyma sie blisko skory-poza tym nie zjada sie go zbyt szybko.Zostawia fajny delikatny efekt tafli z drobinkami ktore sa bardzo bardzo dyskretne.Smak i zapach jest slabo wyczuwalny,jak dla mnie to neutralny
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 23:16   #967
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie zauwazylam aby zmienial barwe ust,w kazdym razie fajne uczucie bo nie klei sie,ale czuje sie nawilzenie i to,ze trzyma sie blisko skory-poza tym nie zjada sie go zbyt szybko.Zostawia fajny delikatny efekt tafli z drobinkami ktore sa bardzo bardzo dyskretne.Smak i zapach jest slabo wyczuwalny,jak dla mnie to neutralny
ladnie go opisalas ja zrezygnowalam bo w jego opiniach wizazanki sa bardzo podzielone mam niebieskiego z estee laudera tubkowca i lekko bledna mi usta jak go naloze wlasnie takiego efektu szukam i kliklam dlatego 330 fever glossa i tego rozowego biotherma
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 23:20   #968
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Dazzling Pokaż wiadomość
Nulko, a może jeśli chodzi o błyszczyk to byś spróbowała tego Biotherma co ja mam? Ja mam wprawdzie z zestawu, pojedynczo go nie widzę, ale jest podobny. Mój to nie tak mocny pomarańcz ale jednak daje ten odcień, nie jest kryjący, ale może szukasz takiego subtelnego glow.
a ktory to biotherm? widac pomaranczowy kolorek?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 23:30   #969
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ladnie go opisalas ja zrezygnowalam bo w jego opiniach wizazanki sa bardzo podzielone mam niebieskiego z estee laudera tubkowca i lekko bledna mi usta jak go naloze wlasnie takiego efektu szukam i kliklam dlatego 330 fever glossa i tego rozowego biotherma
Fajny efekt wybledzenia ust + tafla lukru daje Diorkiss 208 Mint Lemonade,dodatkowo daje uczucie schlodzenia choc nie jest ono bardzo wyczuwalne ale jest i niby ma zlote drobinki sie przypominaja w efekcie plynne zloto,ktore na ustach zamienia sie w oszroniony lukier
Jedna warstwa daje subtelny efekt,bardziej widoczny w sloncu ale dwie dobrze nalozone warstwy zyskuja na intensywnosci,poza tym swietnie wspolgra z pomadkami.Mozna wtedy stopniowac efekt
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 23:34   #970
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to bedzie moj pierwszy biotherm wiec nie bede miala z czym porownac ale mysle ze to bezpieczny odcien i do kazdego bedzie pasowal w rzeczywistosci bedzie to pewnie mleczny rozyk rozbielajacy lekko usta
A, no to szkoda Ja mam właśnie ten zestaw miniaturek, jestem z nich bardzo zadowolona i myślę o jakimś pełnowymiarowym. Najlepiej jakimś innym, niż te co mam jako miniaturki, żeby nie powielać odcieni. Daj znać, jak bardzo jasny jest ten różowy
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 00:39   #971
Dazzling
Raczkowanie
 
Avatar Dazzling
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 400
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Nulka, załączam fotki tych wszystkich Biothermów, które mam. To zdjęcia komórką, ale może pomogą. Ten, który Ci polecam jest na środku. Kolorek jest bardzo ładny, subtelny. Numerek 30, niestety nie ma go na truskawce, ale jest bodajże 40, która wygląda na ciut ciemniejszą i może tak by Ci się spodobała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biothermy.jpg (39,4 KB, 65 załadowań)
__________________
DOSTęP DO NETA BARDZO NIEREGULARNY zA WSZELKIE OPóźNIENIA Z GóRY PRZEPRASZAM


Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post11031510


Kramik wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=301620


Dazzling jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 08:13   #972
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Opinie o pudrach T.LeClerc można znaleźć na makeupalley, są oczywiście zróżnicowane jak to opinie, jednak bez zachwytów jakiś większych, zaletą jest to, że każdy odcień jest opisany osobno.

Mnie osobiście nie przekonuje paleta pudrów sypkich szersza niż 3 dobrze trafione odcienie, za dużo wydziwiania jak dla mnie

Puder oparty jest głównie na skrobi kukurydzianej, kto miał do czynienia z dry flo będzie wiedział jak miałki i drobny może być ten puder. Skrobia kukurydziana "pływa" w słoiczku, jest tak lekka, że przy każdym jej dotknięciu unosi się w górę wielkim obłokiem. Reszta składników to barwniki. Nie widzę żadnych składników wygładzających, oraz zapychających.

skład za makeupalley:

Talc,Rice Starch ,Zinc Oxide ,Fragance ,Carmine (CI 75470 ),Chromium Oxide Green ( CI 77288 ),D&C Red21 ( CI 45380 ),D&C Red 6 ( CI 15850 ), D&CYellow 10 ( CI 47005 ),FD&C Blue 2,FD&C Yellow 5 ( CI 19140 ),FD&C Yellow 6( CI 15985 ) ,Iron Oxide Black W9829 ( CI 77499 ),Iron Oxide Red W3801,Iron Oxide Yellow W1802 ,Manganese Violet ( CI 77742 ), Red 102 Aluminium Lake ,Red 102 Aluminium, Red Oxide of Iron ( CI 77491 ) ,Ultramarine ( CI 77007 ),Yellow oxide of Iron ( CI 77492 )

Podobno opakowanie jest szalenie niefunkcjonalne.

Małe sprostowanie puder ma w składzie na drugim miejscu skrobię ryżową nie kukurydziną i nie można postawić znaku równości między tymi skrobiami Dry flo to skrobia kukurydzina, a jedwabnik Hauschki skrobia ryżowa Skroba ryżowa jest jednym z lepszych składników matujących stąd dobre recenzje pudrów T.LeClerc Dry flo z kolei nadaje lekkości pudrowi sypkiemu i jest tylko jednym z elementw składowych pudrów, sama nie będzie matowić na długo
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 08:30   #973
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Dazzling Pokaż wiadomość
Nulka, załączam fotki tych wszystkich Biothermów, które mam. To zdjęcia komórką, ale może pomogą. Ten, który Ci polecam jest na środku. Kolorek jest bardzo ładny, subtelny. Numerek 30, niestety nie ma go na truskawce, ale jest bodajże 40, która wygląda na ciut ciemniejszą i może tak by Ci się spodobała.
dziekuje rzeczywiscie ten Twoj pomaranczyk sliczniusi!!! szkoda ze go nie ma ale zaraz lece obejrzec 40
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 08:54   #974
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

zamówiłam te 2 Biothermy 450 i 425
zobaczymy jaka data....
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 09:07   #975
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Fajny efekt wybledzenia ust + tafla lukru daje Diorkiss 208 Mint Lemonade,dodatkowo daje uczucie schlodzenia choc nie jest ono bardzo wyczuwalne ale jest i niby ma zlote drobinki sie przypominaja w efekcie plynne zloto,ktore na ustach zamienia sie w oszroniony lukier
Jedna warstwa daje subtelny efekt,bardziej widoczny w sloncu ale dwie dobrze nalozone warstwy zyskuja na intensywnosci,poza tym swietnie wspolgra z pomadkami.Mozna wtedy stopniowac efekt
diorkiss wlasnie myslalam o nim na tru widzialam w nim takie fajne iskierki zielone na ebayu jak ogladalam fotki oj to juz czuje sie skuszona diorkissem na ebayu wygralamm snow cherry i mialam ochote na cotton candy ale on nie da zadnego efektu grape freeze tez mi sie podoba ale najciekawszy faktycznie bedzie niebieski chociaz jeszcze z JT le lutin jest niebieski mania niebieskosci! na pewno ludzie sie troche dziwnie beda patrzec na niebieski blyszczyk
Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
A, no to szkoda Ja mam właśnie ten zestaw miniaturek, jestem z nich bardzo zadowolona i myślę o jakimś pełnowymiarowym. Najlepiej jakimś innym, niż te co mam jako miniaturki, żeby nie powielać odcieni. Daj znać, jak bardzo jasny jest ten różowy
ok zdam relacje wydaje mi sie ze bedzie on fajniutki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 09:23   #976
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Małe sprostowanie puder ma w składzie na drugim miejscu skrobię ryżową nie kukurydziną i nie można postawić znaku równości między tymi skrobiami Dry flo to skrobia kukurydzina, a jedwabnik Hauschki skrobia ryżowa Skroba ryżowa jest jednym z lepszych składników matujących stąd dobre recenzje pudrów T.LeClerc Dry flo z kolei nadaje lekkości pudrowi sypkiemu i jest tylko jednym z elementw składowych pudrów, sama nie będzie matowić na długo
Contax masz racje-jakos czytajac w nocy nie zauwazylam tego i tak sobie kombinuje,ze moze gdyby nie bardzo sie trafilo z kolorem to mozna bedzie pokombinoac z Hauschka (tylko pod katem rozjasnienia) ale zaswsze to cos.
Duzym atutem tego pudru na pewno moze byc dobre matowienie filtrow.


Dimiti ja ogolnie mam szal na punkcie niebieskiego,glownie to maskary bo rzadko uzywam czerni
O Snow Cherry myslalam ale jakos wciaz mi z nim nie po drodze a teraz na fali ostatnich zakupow bede zmuszona odlozyc go ponownie na pozniej.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 10:00   #977
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

ja mysle nad pedzelkiem do eyelinera MACa hej dziewczynki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 10:03   #978
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Contax masz racje-jakos czytajac w nocy nie zauwazylam tego i tak sobie kombinuje,ze moze gdyby nie bardzo sie trafilo z kolorem to mozna bedzie pokombinoac z Hauschka (tylko pod katem rozjasnienia) ale zaswsze to cos.
Duzym atutem tego pudru na pewno moze byc dobre matowienie filtrow.


Dimiti ja ogolnie mam szal na punkcie niebieskiego,glownie to maskary bo rzadko uzywam czerni
O Snow Cherry myslalam ale jakos wciaz mi z nim nie po drodze a teraz na fali ostatnich zakupow bede zmuszona odlozyc go ponownie na pozniej.
a sprawdzalas sobie juz go w sklepie ? bo jak do mnie przyjdzie (wczoraj sprzedawczyni mi napisala ze wyslala 3 dni temu) to moge zrobic zdjecia i go sprobowac opisac nie wiem jednak czy to bedzie oryginal no ale mam taka nadzieje ja w niebieskich blyszczykach lubie wlasnie wybielenie ust lekkie taki zimny efekt estee lauder pure pops niebieski tez jest fajny taki chlodny i mietowy

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mysle nad pedzelkiem do eyelinera MACa hej dziewczynki
mac ma super pedzle wlosie normalnie cudo! mam do podkladu i ostatnio uzylam i jestem zachwycona!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 10:11   #979
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

jeszcze pojade do TBS bo oni tez maja niezle pedzle i porownam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 10:17   #980
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jeszcze pojade do TBS bo oni tez maja niezle pedzle i porownam

ja mialam tyle dobrze ze dostalam bo raczej nei skusilabym sie na jego zakup podobnie jak na laury mercier sephora ma tez fajne pedzle i inglot
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 11:02   #981
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mysle nad pedzelkiem do eyelinera MACa hej dziewczynki
juz go nie ma
zamawiałam ok 8 rano, i wtedy była jedna sztuka
dziś sporo powrzucali MAC-a, ale minimalnych ilościach
Chciałam wziąć pigment Cornflower, ale nic z tego
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 11:23   #982
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a sprawdzalas sobie juz go w sklepie ? bo jak do mnie przyjdzie (wczoraj sprzedawczyni mi napisala ze wyslala 3 dni temu) to moge zrobic zdjecia i go sprobowac opisac nie wiem jednak czy to bedzie oryginal no ale mam taka nadzieje ja w niebieskich blyszczykach lubie wlasnie wybielenie ust lekkie taki zimny efekt estee lauder pure pops niebieski tez jest fajny taki chlodny i mietowy


mac ma super pedzle wlosie normalnie cudo! mam do podkladu i ostatnio uzylam i jestem zachwycona!
Nie sprawdzalam go w sklepie,jakos wciaz mi nie po drodze albo nie mam czasu i tak sie przeciaga
Jak bedziesz miala chwile to bede wdzieczna za opis i zdjecia

Czasami lubie takie lekkie wybielenie cos a'la mrozny look choc wiekszosc moich blyszczydel jest w zimnych rozach i jego odcieniach,lubie jak podkreslaja naturalna barwe ust
Musze przyjrzec sie temu EL Pure Pops bo mnie zaciekawilas,a jeszcze tak mi sie przypomnialo ze mam z JT kolor Dagree i on ma w sobie takie niebieskie opalizujace drobinki-cudnie to wyglada
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 11:41   #983
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ten sypki? ktorego biotherma kliklas? oj moze jestes moja ofiara nastepna ktora skosilo zdjecie rozyku clinique na plotkowym?


Kupiłam ten:
Biotherm - Glossy Splash Moisturizing Aquatic Gloss ( Shimmering Reflections ) - # 415 7ml/0.23oz

Mam nadzieję, że będzie ok.
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:24   #984
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Kupiłam ten:
Biotherm - Glossy Splash Moisturizing Aquatic Gloss ( Shimmering Reflections ) - # 415 7ml/0.23oz

Mam nadzieję, że będzie ok.
ja też miałam ochotę na tego biotherma tylko nie wiem jaki będzie dawał efekt
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:35   #985
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

mozecie mi dac adresy ludzi do ktorych warto pisac zazalenie ( chodzi o Tru)?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:58   #986
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mozecie mi dac adresy ludzi do ktorych warto pisac zazalenie ( chodzi o Tru)?
a co znowu zmalowali?
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:08   #987
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

zaplacilam za zamowienie a ono wisi juz ponad tydz i nic
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:35   #988
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Ja pisałam po prostu na orders i zawsze po ok godzinie dostawałam odpowiedź
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:44   #989
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
ja też miałam ochotę na tego biotherma tylko nie wiem jaki będzie dawał efekt

Dam zanać jak przyjdzie. Może uda się jakieś zdjecie zrobić ;-)
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:48   #990
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

ja tez pisalam na orders ale odp nie ma
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.