Miękki tłuszcz pod skórą po ćwiczeniach.Czy to dobrze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 08:29   #1
magicashley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Question

Miękki tłuszcz pod skórą po ćwiczeniach.Czy to dobrze?


Witam ćwiczę już od pewnego czasu 5 razy w tyg min po 30 min.Stosuje balsam ujedrniający oraz dietę i masażer próżniowy 15 min codziennie.Zauważyłam,że mój tłuszczyk pod skórą stał się miękki(zwłaszcza po ćwiczeniach jest miękki wcześniej był twardy.Czy tak powinno być?Nie wiem czy na dobrym forum to napsałam.Mam nadzieję że ktoś udzieli mi odpowiedzi.Z góry dziękuję
magicashley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 10:38   #2
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Miękki tłuszcz pod skórą po ćwiczeniach.Czy to dobrze?

Może to dlatego, że się spala jego część i komórki tłuszczowe stają się mniejsze= luźniejsze? ^^"
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 17:23   #3
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Miękki tłuszcz pod skórą po ćwiczeniach.Czy to dobrze?

Ja myślę, że dobrze, zresztą ja też tak mam. Najpierw był twardy w postaci cellulitu, a teraz właśnie mięciutki. I znika! Taki rozbity tłuszcz łatwiej organizm usuwa
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 17:28   #4
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: Miękki tłuszcz pod skórą po ćwiczeniach.Czy to dobrze?

Jak najbardziej prawidlowo, tez tak mialam : )
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 09:51   #5
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Miękki tłuszcz pod skórą po ćwiczeniach.Czy to dobrze?

Cytat:
Napisane przez magicashley Pokaż wiadomość
Witam ćwiczę już od pewnego czasu 5 razy w tyg min po 30 min.Stosuje balsam ujedrniający oraz dietę i masażer próżniowy 15 min codziennie.Zauważyłam,że mój tłuszczyk pod skórą stał się miękki(zwłaszcza po ćwiczeniach jest miękki wcześniej był twardy.Czy tak powinno być?Nie wiem czy na dobrym forum to napsałam.Mam nadzieję że ktoś udzieli mi odpowiedzi.Z góry dziękuję
tłuszczyk się chyba rozbija ..
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 23:34   #6
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: Miękki tłuszcz pod skórą po ćwiczeniach.Czy to dobrze?

ej, wiecie jaki jest moj sposob na walke z cellulitem?
to tak, at first robie sobie piling gabka taka twarda(antycelluitowa), dosc dlugi, taki ze mam czerwone nogi.
potem daje im troche odpoczac, po czym zabieram sie za balsam. GARNIER taki zolty, ujedrniajacy z dodatkiem kofeiny.
wcieram go w nogi i masuje. potem robie dlugi masaz, na zmiane raz ugniatam, raz 'kluje' noge paznokciami (lub wbijam palce, dla lepszego ukrwienia tego miejsca), pocieram, rozmasowuje i wiele wiele innych 'trikow' po prostu co mi do glowy przyjdzie. stosuje takie metody jak do masazu plecow. zreszta, ci ktorych masuje mowia ze mam uzdrawiajaca moc, ze ich plecy potem nie bola, ze ode mnie jakies cieplo idzie.
nie wiem czy to od tej 'tajemnieczej mocy' hehe czy po prostu od tych ruchow palcow i masazu czy kremu Garnier.

poprobojcie. w walce z celluitem naprawde warto wszystkiego sprobowac.

a, i efekt : juz po 2 dniach, troche GO rozbilam, tzn nie jest juz taki twardy i bolacy kiedy uciskam. mysle ze to pomaga. oczywisccie wiem ze bez joggingu i takich tam to malo pomoze, no ale rozmiekczam moj tluszcz jak sie da
powodzenia w walce z tluszczem

PS. mysle ze jak mieknie to znaczy ze jestes na dobrej drodze.
nie znam sie na tym, po prostu take mam przeczucie. no bo chyba latwiej usunac , pozbyc sie czegos co jest miekkie a nei twarde, nie?
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.