suknia princeska - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 18:41   #31
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: suknia princeska

Mi się bardzo podoba, zarówno gorset jak i całość
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:00   #32
fables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 188
Dot.: suknia princeska

piękna wymarzona
fables jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:23   #33
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: suknia princeska

suknia prawdziwej księżniczki
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:38   #34
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: suknia princeska

Gdyby nie prześwitywała byłabym na tak
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 20:40   #35
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: suknia princeska

Gorset prześwituje tak że widać cały stanik i błyszczy sie kolorowo jak brokat w kleju ,ja myśle że jest kiczowaty


No i tytul wieszaka zły, princeska to taka uniwersalna prosta sukienka ,
http://www.matkapolka.com.pl/ciekawo...da-okazje.html
http://alejka.pl/princeska-brygida-i...-szelkach.html
http://modbis.pl/product-pol-542-Bal...-biurowa-.html

Edytowane przez Dione
Czas edycji: 2012-03-31 o 20:42
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 22:13   #36
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: suknia princeska

sukienka fajna...ale lepiej by wygladala na osobie z mniejszym biustem, który nie wylewa się z sukni
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 06:50   #37
MisiaKos
Rozeznanie
 
Avatar MisiaKos
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 700
Dot.: suknia princeska

Zupelnie mi sie nie podoba :/
MisiaKos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 07:23   #38
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: suknia princeska

jak dla mnie kiczowata
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 20:53   #39
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: suknia princeska

Nie wiem, które księżniczki chodzą tak ubrane, chyba na balu przebierańców w domu publicznym.

Mocno prześwitujący materiał przez który bardzo wyraźnie widać ciało, źle uszyta góra - piersi karykaturalnie ściśnięte, liczba świecidełek która dawno przekroczyła granicę dobrego smaku. Jestem na nie.

Edytowane przez gramwzielone
Czas edycji: 2012-04-06 o 20:55
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:37   #40
Smarkulaa
Raczkowanie
 
Avatar Smarkulaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 239
Dot.: suknia princeska

Sukienka jest prześliczna i naprawdę wiele pań młodych w takowych właśnie gustuje. Panna młoda powinna czuć się wyjątkowo bo przecież to jest jej dzień więc dlaczego ma mieć skromną sukienkę i nie wyróżniać się z tłumu pięknych druhen? Przecież właśnie o to chodzi, żeby się wyróżniała.

Jak dla mnie jest cudowna, tylko może powinna być ciut szersza w biuście. I wcale na tanią nie wygląda, trzeba się chyba na cenach takich sukien ślubnych nie znać żeby tak sądzić. To są jedne z najdroższych sukien.
Smarkulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:20   #41
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: suknia princeska

Cytat:
Napisane przez Smarkulaa Pokaż wiadomość
Sukienka jest prześliczna i naprawdę wiele pań młodych w takowych właśnie gustuje. Panna młoda powinna czuć się wyjątkowo bo przecież to jest jej dzień więc dlaczego ma mieć skromną sukienkę i nie wyróżniać się z tłumu pięknych druhen? Przecież właśnie o to chodzi, żeby się wyróżniała.
Między sukienkami zakonnymi a takimi burdelówami jest cała masa innych sukienek w najróżniejszych krojach. Poza tym wydaje mi się że chodzi tu o wyróżnianie w pozytywny a nie negatywny sposób, bo to chyba dość żenujące gdy panna młoda wyróżnia się tandetą, bezguściem i obleśnością stroju spośród kobieco i z klasą ubranych druhen i innych kobiet na weselu.

Ale cóż, jedne panny młode chcą zachwycać sobą latami na zdjęciach ślubnych, dla innych celem jest umieszczenie swojej foty w ślubnym stroju na wiocha. pl i tym podobnych stronach .
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 12:08   #42
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: suknia princeska

Wg mnie sukienka okropna, ale jeśli już ktoś nakłada taka sukienkę to powinien mieć cielisty stanik chociaż...
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 12:34   #43
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: suknia princeska

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Między sukienkami zakonnymi a takimi burdelówami jest cała masa innych sukienek w najróżniejszych krojach. Poza tym wydaje mi się że chodzi tu o wyróżnianie w pozytywny a nie negatywny sposób, bo to chyba dość żenujące gdy panna młoda wyróżnia się tandetą, bezguściem i obleśnością stroju spośród kobieco i z klasą ubranych druhen i innych kobiet na weselu.

Ale cóż, jedne panny młode chcą zachwycać sobą latami na zdjęciach ślubnych, dla innych celem jest umieszczenie swojej foty w ślubnym stroju na wiocha. pl i tym podobnych stronach .
Mi osobiscie takie suknie slubne tez sie nie podobaja ale Twoj komentarz byl jak najbardziej nie na miejscu i bilo od niego prostota i chamstwem

skoro dziewczynie sie podobala ta suknia to luz ,ona miala sie sobie podobac w ten najwazniejszy dzien w zyciu,skoro Ty masz czy bedziesz miala isc do wlasnego slubu w worku pokutnym to prosze Cie bardzo ale nie obrazaj innych bo wiocha to zawialo ale i owszem ale z Twojego komentarza
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:50   #44
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: suknia princeska

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Mi osobiscie takie suknie slubne tez sie nie podobaja ale Twoj komentarz byl jak najbardziej nie na miejscu i bilo od niego prostota i chamstwem

skoro dziewczynie sie podobala ta suknia to luz ,ona miala sie sobie podobac w ten najwazniejszy dzien w zyciu,skoro Ty masz czy bedziesz miala isc do wlasnego slubu w worku pokutnym to prosze Cie bardzo ale nie obrazaj innych bo wiocha to zawialo ale i owszem ale z Twojego komentarza
Autorka zapytała, cytuję, "co myslicie o takim zdobieniu gorsetu?" to odpowiedziałam co nim myślę. Powtórzę się, ale cóż czasem tak trzeba, między burdelówami a sukienkami zakonnymi czy wspomnianymi przez Ciebie worami pokutnymi jest cała masa innych sukienek. Zresztą nie ośmieszaj się, bo na jakiej zasadzie Ty wypowiadasz się na temat mojej sukni ślubnej skoro nawet nie wiesz czy mam takową i czy w ogóle będę miała ?

Swoją drogą, czemuż nie ma Cię w wątku Najbrzydsza suknia jaką widziałyście , rzucającej się do gardła dziewczynom, które wyprodukowały już bite 3 tysiące postów krytykujących często w dużo bardziej niewybredny sposób sukienki i gusta ich właścicielek ?

I ja osobiście, z dwojga złego (bo sukienka nie jest do końca w moim stylu), wolałabym pójść do ślubu w takiej jak ta niżej sukience zapiętej pod szyję niż w takiej niesmacznej kreacji jak ta z pierwszego postu w wątku. I tyle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grace_kelly_6.jpg (20,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grace-kelly-rosa_clara.jpg (86,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grace_kelly_5.jpg (53,5 KB, 10 załadowań)
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:55   #45
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: suknia princeska

Wlasnie zapytala sie o gorset a nie co dla ciebie jest jak to nazwalas burdelowe a co nie
czy chcesz czy nie to widzac po wiekszosci sukien slubnych w takich sie lubuja dziewczyny i nie zmienisz tego nawet jak bys jezdzila po nich

takie samo mam prawo do wypowiadania sie na temat twojej domniemanej sukni jak ty mialas prawo do wypowiadania sie na tema stylu tej sukni choc pytanie bylo inne

piekne sa suknie jakie pokazalas i ja osobiscie takie bardzo lubie ale nie mozna jezdzic po innych sukniach bo nawet nie wiesz jak taka panna mloda moze miec pozniej rozterki i watpliwosci czy oby dobrze bylo a to moze zepsuc jej poglady na temat najwazniejszego dnia w jej zyciu
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2012-04-16 o 19:58
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:58   #46
Kiciaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 425
Dot.: suknia princeska

Nie podoba mi się. Ten goły brzuch jest nieelegancki. Kojarzy się z czymś tanim. Podszyty całkiem fajny by był.
Kiciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 22:05   #47
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: suknia princeska

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Wlasnie zapytala sie o gorset a nie co dla ciebie jest jak to nazwalas burdelowe a co nie
Gorset. Jest. Częścią. Sukni. I. To. On. Nadaje. Sukni. Taki. Charakter.

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
czy chcesz czy nie to widzac po wiekszosci sukien slubnych w takich sie lubuja dziewczyny i nie zmienisz tego nawet jak bys jezdzila po nich
W nosie mam zmienianie innych ludzi, nie wiem na jakiej podstawie sądzisz że mam taki zamiar ? Białe kozaczki są i będą popularne w pewnych kręgach, tak samo takie suknie są i będą popularne.

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
takie samo mam prawo do wypowiadania sie na temat twojej domniemanej sukni jak ty mialas prawo do wypowiadania sie na tema stylu tej sukni choc pytanie bylo inne
Odnosisz się, ba krytykujesz coś o czym nie masz zielonego pojęcia, nie wiesz nawet czy istnieje. Suknia, do której odnoszę się ja jak najbardziej istnieje, ba jest pokazana publicznie, w internecie.

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
nawet nie wiesz jak taka panna mloda moze miec pozniej rozterki i watpliwosci czy oby dobrze bylo a to moze zepsuc jej poglady na temat najwazniejszego dnia w jej zyciu
To nie jest sukienka Autorki wątku.

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
piekne sa suknie jakie pokazalas
To JEDNA sukienka.

Zapraszam do wątku powyżej, tam będziesz miała większe pole do popisu .
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 22:12   #48
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: suknia princeska

No widzisz nie sledze Cie wiec nie wiem czy istnieje Twoja suknia slubna
nie chce mi sie sprzeczac nie warto sie wkurzac przez suknie
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 23:09   #49
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: suknia princeska

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Między sukienkami zakonnymi a takimi burdelówami jest cała masa innych sukienek w najróżniejszych krojach. Poza tym wydaje mi się że chodzi tu o wyróżnianie w pozytywny a nie negatywny sposób, bo to chyba dość żenujące gdy panna młoda wyróżnia się tandetą, bezguściem i obleśnością stroju spośród kobieco i z klasą ubranych druhen i innych kobiet na weselu.

Ale cóż, jedne panny młode chcą zachwycać sobą latami na zdjęciach ślubnych, dla innych celem jest umieszczenie swojej foty w ślubnym stroju na wiocha. pl i tym podobnych stronach .
skoro to dla Ciebie jest wyobrażenie "sukienki burdelowej" to naprawdę współczuję Ci mocno ograniczonej wyobraźni
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 20:29   #50
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: suknia princeska

Cytat:
Napisane przez Smarkulaa Pokaż wiadomość
Sukienka jest prześliczna i naprawdę wiele pań młodych w takowych właśnie gustuje. Panna młoda powinna czuć się wyjątkowo bo przecież to jest jej dzień więc dlaczego ma mieć skromną sukienkę i nie wyróżniać się z tłumu pięknych druhen? Przecież właśnie o to chodzi, żeby się wyróżniała.

.
o tak na pewno w takiej sukience PM bedzie si wyróżniać ale zwracać na siebie uwagę świecąc brzuchem (dosłownie i w przenośni )i tęczowymi błyskotkami jest banalnie i cokolwiek niestosowne na ślub

Cytat:
Napisane przez Smarkulaa Pokaż wiadomość
. I wcale na tanią nie wygląda, trzeba się chyba na cenach takich sukien ślubnych nie znać żeby tak sądzić. To są jedne z najdroższych sukien.
to znaczy które ? drogie suknie są wykonane ze szlachetnych tkanin , maja wyrafinowane zdobienia i są projektowane przez renomowana firmę albo niezależnego projektanta Ta na tak nie wygląda, koronka wygląda na szyta maszynowa przypomina serwetki z bazaru a tiul z którego wykonany jest dól jest bardzo tani, błyskotki jak z sukienki dla lalek dopełniają wrażenia
Poza tym 'tani wygląd ' nie zawsze oznacza niską cene ...
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 21:20   #51
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: suknia princeska

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
skoro to dla Ciebie jest wyobrażenie "sukienki burdelowej" to naprawdę współczuję Ci mocno ograniczonej wyobraźni
Od kiedy ograniczeniem nazywamy niechęc do zastanawiania się jaki poziom wieśniactwa i bazaru kobiety potrafią osiągnąć na swoim ślubie?
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 21:51   #52
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: suknia princeska

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Od kiedy ograniczeniem nazywamy niechęc do zastanawiania się jaki poziom wieśniactwa i bazaru kobiety potrafią osiągnąć na swoim ślubie?
nie chodzi o poziom wieśniactwa i bazaru i w ogóle nie chodzi o wieś jaką niektórzy sobą reprezentują, chodzi mi jedynie o Twój komentarz. Wg tego co piszesz to każdy ubiór zawierający w sobie koronkę jest jak z burdelu. Mi również suknia się nie podoba, ale do burdelu jej daleko, w znaczniej części ciało jest zakryte, długa suknia i prześwitująca koronka na brzuchu, gdyby to było na tyłku albo na biuście to bym się z Tobą zgodziła. Moim zdaniem odkryty (w tym przypadku nie do końca) brzuch nie wygląda jak z burdelu. Skoro Twoim wyobrażeniem odzieży burdelowej jest długa sukienka zakrywająca właściwie większość ciała, to sorry, ale uważam, że masz ograniczoną wyobraźnię albo nie trafiłaś z porównaniem
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 22:08   #53
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: suknia princeska

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
nie chodzi o poziom wieśniactwa i bazaru i w ogóle nie chodzi o wieś jaką niektórzy sobą reprezentują, chodzi mi jedynie o Twój komentarz. Wg tego co piszesz to każdy ubiór zawierający w sobie koronkę jest jak z burdelu. Mi również suknia się nie podoba, ale do burdelu jej daleko, w znaczniej części ciało jest zakryte, długa suknia i prześwitująca koronka na brzuchu, gdyby to było na tyłku albo na biuście to bym się z Tobą zgodziła. Moim zdaniem odkryty (w tym przypadku nie do końca) brzuch nie wygląda jak z burdelu. Skoro Twoim wyobrażeniem odzieży burdelowej jest długa sukienka zakrywająca właściwie większość ciała, to sorry, ale uważam, że masz ograniczoną wyobraźnię albo nie trafiłaś z porównaniem
A z czego jest sukienka której zdjęcia wstawiłam ?
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 22:35   #54
isabelxxx
Raczkowanie
 
Avatar isabelxxx
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 220
Dot.: suknia princeska

lepiej gładki panna młoda nie powinna się aż tak świecić
nie zapominaj że bez względu na suknię i tak będziesz w centrum uwagi
isabelxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:31   #55
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: suknia princeska

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
A z czego jest sukienka której zdjęcia wstawiłam ?
Nie widziałam zdjęć sukienki, które wstawiłaś. Rozumiem, że chodzi Ci o to, że jakby pod koronką była podszewka, to nie byłaby już burdelowa, tak? Bo mi chodzi wyłącznie o to. Dużo jest kobiet, które ubierają pół przeźroczyste bluzki, koronki, prześwitujące materiały (większość białych bluzek takich jest) pod spodem krótki top, czasami nawet tylko stanik i co? Pierwsze Twoje skojarzenie to "pewnie wyszła z burdelu"? Chodzi mi tylko i wyłącznie o określenie, którego użyłaś.

Zobaczyłam zdjęcia sukienek, które wstawiłaś. Nie kumam dokładnie o co chodzi w drugiej, bo czarno białe zdjęcie, ale z tego co widzę, to koronka też jest prześwitująca w pustych miejscach i kończy się pod biustem, czyli prześwity znajdują się na biuście, o ile faktycznie tak jest to moim zdaniem ta sukienka bardziej przypomina koronkowe kombinezony burdelowe niż ta suknia z wątku. Chociaż muszę Ci przyznać, że pomimo tej błahostki, którą dało by się przerobić te sukienki są o wiele ładniejsze i też wolałabym mieć taką suknię niż tą z wieszaka, która jest po prosta kiczowata i "tania"
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-04-19 o 10:40
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:08   #56
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: suknia princeska

Kolejna bystra i rozgarnięta. Zanim odpowiesz na czyjkolwiek post najpierw przeczytaj wątek, bo powoli staje się nudne powtarzanie tego samego kolejnym fankom golizny i bazaru w stroju tylko dlatego że przeczytanie zaledwie 2 niecałych stron przekracza ich możliwości .

Jeszcze raz : to jest JEDNA sukienka (czy użycie przeze mnie liczby pojedynczej sukienka w pytaniu "A z czego jest sukienka której zdjęcia wstawiłam? " nie dało Ci absolutnie niczego do myślenia?). A należała do Grace Kelly, księżnej Monako. Nie wiem w jakiej Narnii trzeba żyć żeby nie poznać ani chyba najsłynniejszej sukni ślubnej ani jej właścicielki .
U dołu linki, doedukuj się w kwestii tych Twoich "koronkowych kombinezonów burdelowych" :
Suknia ślubna Grace Kelly
Ach, cóż to była za suknia! Grace Kelly
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 07:14   #57
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: suknia princeska

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Kolejna bystra i rozgarnięta. Zanim odpowiesz na czyjkolwiek post najpierw przeczytaj wątek, bo powoli staje się nudne powtarzanie tego samego kolejnym fankom golizny i bazaru w stroju tylko dlatego że przeczytanie zaledwie 2 niecałych stron przekracza ich możliwości .

Jeszcze raz : to jest JEDNA sukienka (czy użycie przeze mnie liczby pojedynczej sukienka w pytaniu "A z czego jest sukienka której zdjęcia wstawiłam? " nie dało Ci absolutnie niczego do myślenia?). A należała do Grace Kelly, księżnej Monako. Nie wiem w jakiej Narnii trzeba żyć żeby nie poznać ani chyba najsłynniejszej sukni ślubnej ani jej właścicielki .
U dołu linki, doedukuj się w kwestii tych Twoich "koronkowych kombinezonów burdelowych" :
Suknia ślubna Grace Kelly
Ach, cóż to była za suknia! Grace Kelly
Kolejna bystra? Oj przepraszam,a le to u Ciebie czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie wiem czy Ci to umknęło ta samym początku albo po prostu nie zrozumiałaś słowa pisanego w całej tej dyskusji nie chodzi o sukienkę, którą wstawiłaś, tylko o określenie, którego użyłaś. Poprzedni mój komentarz na temat Twojej sukni był po prostu wyrwany z kontekstu i nijak się miał do tego co piszę.
Liczba pojedyncza nie dała mi w tym przypadku do myślenia, bo otworzyłam tylko środkowe zdjęcie, co wcale nie musiało oznaczać, że na pozostałych zdjęciach sukienki również były z koronki. I nie trać w tej chwili marnowania czasu na głupie teksty typu "przeczytanie zaledwie 2 niecałych stron przekracza ich możliwośc", bo odpisuję na Twój kolejny głupi post, co jednak świadczy o tym, że jednak stać mnie na przeczytanie wątku- nie daje Ci to nic do myślenia? Poza tym średnio interesują mnie zdania innych ludzi, więc nie widziałam sensu czytania wszystkich opinii w tym wątku.

Pani "bystra i ogarnięta", wyraźnie napisałam, że sukienka mi się nie podoba, i jeśli miałabym porównywać to wstawiona przez Ciebie jest o wiele ładniejsza, więc daruj sobie teksty typu "kolejnym fankom golizny i bazaru".

Swoją drogą nie interesują mnie jakieś aktorki, ich mężusie i suknie ślubne.
Mam po prostu inne zainteresowania i nie przesiaduje całymi dniami na przeszukiwaniu zdjęć o modzie w internecie, a w żadnych pismach ani książkach wartych uwagi no niestety nie było wzmianki na ten temat. Tym bardziej, że zmarła jakiś czas przed moim urodzeniem. I nie mam zamiaru doedukowywać się w tym zakresie, bo Tobie się pojęcia pomyliły, a mi się to w życiu do niczego po prostu nie przyda. Dla mnie to jest marnowanie czasu, skoro tak lubisz- Twoja sprawa
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-04-23 o 07:27
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 20:13   #58
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: suknia princeska

Mi osobiście nie podobają się prześwitujące gorsety... ale to kwestia gustu
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 16:50   #59
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: suknia princeska

gorset już został podszyty
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 17:01   #60
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: suknia princeska

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Kolejna bystra? Oj przepraszam,a le to u Ciebie czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie wiem czy Ci to umknęło ta samym początku albo po prostu nie zrozumiałaś słowa pisanego w całej tej dyskusji nie chodzi o sukienkę, którą wstawiłaś, tylko o określenie, którego użyłaś. Poprzedni mój komentarz na temat Twojej sukni był po prostu wyrwany z kontekstu i nijak się miał do tego co piszę.
Liczba pojedyncza nie dała mi w tym przypadku do myślenia, bo otworzyłam tylko środkowe zdjęcie, co wcale nie musiało oznaczać, że na pozostałych zdjęciach sukienki również były z koronki. I nie trać w tej chwili marnowania czasu na głupie teksty typu "przeczytanie zaledwie 2 niecałych stron przekracza ich możliwośc", bo odpisuję na Twój kolejny głupi post, co jednak świadczy o tym, że jednak stać mnie na przeczytanie wątku- nie daje Ci to nic do myślenia? Poza tym średnio interesują mnie zdania innych ludzi, więc nie widziałam sensu czytania wszystkich opinii w tym wątku.

Pani "bystra i ogarnięta", wyraźnie napisałam, że sukienka mi się nie podoba, i jeśli miałabym porównywać to wstawiona przez Ciebie jest o wiele ładniejsza, więc daruj sobie teksty typu "kolejnym fankom golizny i bazaru".

Swoją drogą nie interesują mnie jakieś aktorki, ich mężusie i suknie ślubne.
Mam po prostu inne zainteresowania i nie przesiaduje całymi dniami na przeszukiwaniu zdjęć o modzie w internecie, a w żadnych pismach ani książkach wartych uwagi no niestety nie było wzmianki na ten temat. Tym bardziej, że zmarła jakiś czas przed moim urodzeniem. I nie mam zamiaru doedukowywać się w tym zakresie, bo Tobie się pojęcia pomyliły, a mi się to w życiu do niczego po prostu nie przyda. Dla mnie to jest marnowanie czasu, skoro tak lubisz- Twoja sprawa
klask i:kla ski: musialam!

a co do gorsetu - bardzo ladny. a jak podszyty to jeszcze ladniejszy zapewne!
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.