Farbowanie na blond - wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-24, 20:04   #211
mielleuse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: blond włosy, doradzcie! :)

Podłączam się do tematu! Też jestem bardzo ciekawa jak uzyskać ten kolorek.

Oraz przy okazji może zapytam się, jaką farbą mogłabym uzyskać kolor ze zdjęcia poniżej;

http://bi.gazeta.pl/im/9/6948/z69481...ember-2009.jpg
mielleuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:46   #212
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: (:loki blond:)

Zgadzam się z aquaria443343. Mam koleżankę o jasnej typowo słowiańskiej urodzie lecz o rudych kręconych włosach. Rozjaśniała i farbowała na blond u fryzjera-oczywiście na początku jej włosy wyglądały świetnie dzięki drogim kosmetykom do takich włosów,które zakupiła u fryzjera.Niestety z czasem kolor zblakł,farbowała na nowo,kosmetyki się skończyły,a że drogie to zamieniła je na te tańsze i teraz na głowie ma kanarkowy blond z rudymi refleksami i totalne kręcone siano,którego nie może ogarnąć. Strasznie zniszczyłą sobie włosy a miała piękne loki. Moim zdaniem nie warto rozjaśniać.
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:04   #213
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: (:loki blond:)

Cytat:
Napisane przez SAH20 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z aquaria443343. Mam koleżankę o jasnej typowo słowiańskiej urodzie lecz o rudych kręconych włosach. Rozjaśniała i farbowała na blond u fryzjera-oczywiście na początku jej włosy wyglądały świetnie dzięki drogim kosmetykom do takich włosów,które zakupiła u fryzjera.Niestety z czasem kolor zblakł,farbowała na nowo,kosmetyki się skończyły,a że drogie to zamieniła je na te tańsze i teraz na głowie ma kanarkowy blond z rudymi refleksami i totalne kręcone siano,którego nie może ogarnąć. Strasznie zniszczyłą sobie włosy a miała piękne loki. Moim zdaniem nie warto rozjaśniać.
seriooo? ehhh... mój problem polega na tym, że mi naprawde o wiele lepiej jest w blond włosach, wyglądam młodziej i jakoś tak świeżo więc mam straszny dylemat teraz
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 13:15   #214
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

powiedzcie mi, czy koniecznie muszę użyć rozjaśniacza,żeby uzyskac jaśniejszy kolor? teraz mam mniej więcej takie:

http://img689.imageshack.us/i/ws1a.jpg/

i czy muszę przedtem zrobić pigmentację? tzn. pewna cudowna osoba na tym forum wyjąsniła mi,że z rozjaśnianych każda farba zejdzie, bo nie mają pigmentu, więc należy go wprowadzić. czy w przypadku jaśniejszych kolorów tez to dziala?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 17:08   #215
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

dziewczyny a może widziałyście gdzieś clariol - born blonde???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clairol-nice-n-easy-born-blonde-hair-color-maxi.jpg (78,7 KB, 40 załadowań)
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:10   #216
zonda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Witam,
pierwszy raz wpisuję się na forum, ale mam pewien problem.
Mam wlosy naturalnego koloru taki sredni, mysi blond, zawsze traktowalam je u fryzjera delikatnymi czasami mocniejszymi pasemkami.
Odrosty nigdy nie było wyraznie widoczne i moglam farbowac co 3-4 miesiące nawet rzadziej.
Jakis czas temu po mniej więcej pol roku, mialam juz spory odrost i postanowilam, ze chce wrocic do naturalnych.
Namówila mnie do tego moja fryzjerka. Przekonywała, ze praktycznie idealnie wpasuje sie w moj kolor. Niestety się zgodzilam.
Polozyla mi na głowę mieszankę farb bodajze na poziomie 8 i 9, nie pamiętam niestety jakiej firmy.
Niestety kolor wyszedl fatalny, za ciemny z rudawym połyskiem, a po jakims czasie zaczął w swietle nabierac zielonkawego polysku.
Postanowilam jakos to przecierpiec i mylam szamponem przeciwlupiezowym.
W międzyczasie nakladalam szamponetki do 6 myc w kolorze cappucino, zeby jakos wyglądac. Ale one sie momentalnie zmywaly.
Teraz od miesiąca nic juz nie nakladam, tylko myję dokladnie.
Kolor mocno sie wyplukal, jest jasniejszy, ale niestety mam odrosty, bo jest to zupelnie inny odcien niz moj naturalny.
Moj jest chlodny, szarawy, a ten rudo-zółty.
Chcialabym znow lekko rozjasnic wlosy, na dodatek mam odrost.
Wolalabym zrobic to sama w domu, ewentualnie znow pasemka.
Ale jezeli w domu, to czy uda mi się je rozjasnic lekko farbą?
Mozecie polecic jakies farby, ktore rozjasnią mi wlosy bez zadnych wpadek i zielonkawego polsyku?
Obawiam sie rozjasniacza, wolalabym zrobic to farbą.
Chcialabym, zeby mialy jasny, naturalny kolor, raczej chlodny, bo taki bardziej mi pasuje, ale nie taki bardzo jasny, po prostu rozswietlony.

Bardzo proszę o poradę.
zonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 17:23   #217
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: blond - jak uzyskać kolor.

Tylko jest problem w tym, że jak np chcesz jakiś kolor to na pudełku jest inny i na włosach może wyjść inny
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 20:08   #218
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Dziewczyny, powtórzę pytanie z innego wątku bo sama już nie wiem a wy jesteście obeznane z jaśniejszymi odcieniami

Jak uzyskać taki kolor? Czy to jest rudy czy blond?
http://www.youtube.com/watch?v=frtrwCSQYcU
mivol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 17:10   #219
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Question Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Postanowiłam się Was poradzić w kwestii farbowania.
Mój naturalny kolor to ciemny blond, taki mysi, bardzo podobny do tego ze zdjęcia peruki po prawej.

Od kilku lat rozjaśniam włosy. Ostatni raz rozjaśniałam je rok temu, więc mam już ok 10-12cm odrostu i dalej rozjaśniane, jednak kolor się sprał i niewiele różni się od naturalnego koloru moich włosów. Mimo to boję się sama eksperymentować, by nie wyszły mi później zielone lub rude włosy, albo o różnych kolorach

Chciałabym iść do fryzjera, by uzyskać jasny blond farbą, ale BEZ ROZJAŚNIANIA. Są na pewno jakieś farby rozjaśniające itp. Zależy mi by uzyskać jasny blond bez niszczenia włosów rozjaśniaczem, bo moje są pomimo (stosowania przeróżnych specyfików) suche, łamliwe. Zawsze po rozjaśnianiu wykruszało mi się ok. 20-25% włosów i choć uwielbiam mieć jasne włosy, to nie chcę ich już więcej narażać na taki koszmar.

Mam nadzieję, że farbowanie u fryzjera będzie alternatywą dla rozjaśniania, że kolor wyjdzie jednolity. Czy któraś z Was miała podobny problem i udało jej się za 1 podejściem uzyskać ładny jasny blond, taki jak ten po lewej?

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba-garnier-nutrisse-101-bardzo-bardzo-jasny-bezowy-blond-superrozjasniajacy.jpg (24,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg per%C5%82owy+ciemny+blond.jpg (17,5 KB, 31 załadowań)
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 21:16   #220
earring
Raczkowanie
 
Avatar earring
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 467
GG do earring
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Dziewczyny, bardzo chciałabym przefarbować się na blond, przeczytałam większość wątku i już o samej koloryzacji nieco mam pojęcie, ale oczywiście pójdę do fryzjera Zastanawiam się tylko, jak będę chciała to jak będę miała wrócić do naturalnego. Czy dobrym sposobem będzie np. położyć brązową farbę jak najbardziej podobną do naturalnego koloru włosów tak żeby odrostów nie było widać i cieszyć się juz później naturalnymi włosami. Czy może się zmienić kolor, tak, że naturalne odrosty będą jakieś rudawe wyblakłe lub coś w tym stylu?
__________________
L A T O
earring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 18:18   #221
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

hej mam pytanie jestem szatynka o bardzo jasnej cerze kompletnie nie lubie swojego koloru wlosow chcialabym ja ocieplic mysle o przefarbowaniu sie na blond wiem juz ze szamponetka nie da rady ale chodzi mi o to czy wystarczy ze moja kolezanka mi zafarbuje czy musze isc z tym do fryzjera? nie jest to duza zmiana a prawde mowiac nie stac mnie zeby co miesiac farbowac u fryzjera
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 09:38   #222
kot genetyczny
Raczkowanie
 
Avatar kot genetyczny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 170
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
hej mam pytanie jestem szatynka o bardzo jasnej cerze kompletnie nie lubie swojego koloru wlosow chcialabym ja ocieplic mysle o przefarbowaniu sie na blond wiem juz ze szamponetka nie da rady ale chodzi mi o to czy wystarczy ze moja kolezanka mi zafarbuje czy musze isc z tym do fryzjera? nie jest to duza zmiana a prawde mowiac nie stac mnie zeby co miesiac farbowac u fryzjera
Każde rozjaśnianie to jednak jest duża zmiana. Lepiej jest poczekać, odłożyć pieniądze i iść do fryzjera niż ryzykować amatorskie farbowanie. Może wyjść bardzo słabo i wtedy i tak będziesz musiała zainwestować we fryzjera, żeby to poprawił.
__________________
Psi Anioł

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu
kot genetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 15:59   #223
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Witam
Mam włosy ciemny blond i chciałabym je przefarbować na jasny blond tak, jak ma Małgorzata Kożuchowska albo Joanna Koroniewska (chociaż to chyba te same odcienie ):

Radzicie iść do fryzjera? I jak może wygląd przefarbowanie włosów z ciemnego blondu na jasny? Tak, jak na niżej załączonych zdjęciach aktorek czy inaczej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z10024079Q,Joanna-Koroniewska-i-Maciej-Dowbor-.jpg (43,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z10031253Q,Malgorzata-Kozuchowska-.jpg (40,5 KB, 38 załadowań)
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska

Edytowane przez Cecilia89
Czas edycji: 2011-09-15 o 16:01
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 22:09   #224
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

ja poszłam do fryzjera... z ciemnych blond chciałam mieć blond- średni, nie mówię tu nawet o takim jak na zdjęciach powyżej, bo bałam się zniszczyć włosy i za pierwszym razem wyszły rudawe, a za drugim jasny blond, ale za każdym razem kolor się zmywał, dosłownie! teraz są żółtorude...wydałam 250zł w super salonie... jedyny plus w ogóle nie wypadały włosy po tej super farbie revlon, ale nie ma efektu, żałuję wydanych pieniędzy... teraz farbuje szamponetkami i mam ciemny blond nie wiem co dalej zrobić, bo żaden fryzjer nie chce się podjąć teraz farbowania ich na blond... bo mówią, że już mi tak utleniacz wywabił mój pigment i tak zostanie żółto-rude :/
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 13:33   #225
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Pokaż wiadomość
Witam
Mam włosy ciemny blond i chciałabym je przefarbować na jasny blond tak, jak ma Małgorzata Kożuchowska albo Joanna Koroniewska (chociaż to chyba te same odcienie ):

Radzicie iść do fryzjera? I jak może wygląd przefarbowanie włosów z ciemnego blondu na jasny? Tak, jak na niżej załączonych zdjęciach aktorek czy inaczej?
jak chcesz sama sobie farbowac to polecam isc do hurtowni fryzjerskiej
kupno farby MAJIBLOND w zaleznosci jaki odcien chcesz popielaty, zlocisty itp.. sa to farby rozjasniajace specjalnie do ciemych blondów albo jasnych brazów rozjasniają o kilka tonów

albo możesz też na allegro kupic sobei tai zestaw już z wodą 9% na aukci powinno byc dokladnie napisane jak sie miesza i jak farbuje

a jak ci wyjda rudawe to poprosty musisz za jakis czas naniesc farbe jeszcze raz na jpierw na odrost 30 min i na reszte na 10-15 min (bo te farby trzyma sie w sumie ok 40-50 min) a juz nastepnym razem jak uzyskasz odpowiedni odcien to bedziesz robiła tylko odrosty
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com

Edytowane przez bonita88
Czas edycji: 2011-09-16 o 13:35
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 14:06   #226
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
jak chcesz sama sobie farbowac to polecam isc do hurtowni fryzjerskiej
kupno farby MAJIBLOND w zaleznosci jaki odcien chcesz popielaty, zlocisty itp.. sa to farby rozjasniajace specjalnie do ciemych blondów albo jasnych brazów rozjasniają o kilka tonów

albo możesz też na allegro kupic sobei tai zestaw już z wodą 9% na aukci powinno byc dokladnie napisane jak sie miesza i jak farbuje

a jak ci wyjda rudawe to poprosty musisz za jakis czas naniesc farbe jeszcze raz na jpierw na odrost 30 min i na reszte na 10-15 min (bo te farby trzyma sie w sumie ok 40-50 min) a juz nastepnym razem jak uzyskasz odpowiedni odcien to bedziesz robiła tylko odrosty
Szczerze mówiąc, to boję się sama farbować. Dlatego pomyślałam, aby pójść do fryzjera. Farbowanie w domu jest zbyt ryzykowne.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 14:27   #227
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

no to w takim razie najlepiej sie poradz fryzjera, do ktorego masz zamiar isc on wie najlepiej co ci zaproponowac
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 15:56   #228
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
no to w takim razie najlepiej sie poradz fryzjera, do ktorego masz zamiar isc on wie najlepiej co ci zaproponowac
Tak właśnie zrobię. W przyszłym tygodniu się wybieram.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 16:00   #229
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

moje włosy po farbie aquarely arktyczny perłowy blond farbowane na wodzie 6%
Z farby jestem zadowolona.
Wcześniej używałam alfaparf, ale wychodzi trochę drożej. i pollwel, ale on szybko się spierał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SN854525.jpg (99,8 KB, 98 załadowań)
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 13:28   #230
miikadoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Włosy a'la Kate Moss

Hej !
Jaka farba da mi w przyliżeniu efekt włosów Kate Moss ( właściwie to wiele modelek ma włosy o jakie mi chodzi)
Używałam firmy garnier i loreal bez amoniaku - wyszedł efekt kiepskiego rozjaśnienia w odcieniu złotowatego pomarańczu, okropność
Teraz czaję się na profesjonalne farby firmy Goldwell, zależy mi na chłodnym odcieniu - jak myśliie, wyjdzie efekt o jaki mi chodzi?
Może macie jakieś inne propozycje?

http://www.kozaczek.pl/img/2maj/525.jpg
http://media.photobucket.com/image/k..._cal_8_big.jpg
http://raz79.blox.pl/resource/01KateMoss.jpg dodam, że mam teraz włosy jak Kate po lewej XP
miikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:46   #231
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Jakim castingiem glossy blond mogę uzyskać taki efekt,mam ciemny blond.Wiem,że one rozjaśniają,chciałabym najpierw satynowym a na to może coś innego,co myślicie?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 18:53   #232
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Jakim castingiem glossy blond mogę uzyskać taki efekt,mam ciemny blond.Wiem,że one rozjaśniają,chciałabym najpierw satynowym a na to może coś innego,co myślicie?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius.
Spróbuj 1013.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 13:55   #233
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Dziewczyny, a co myślicie o położeniu farby na włosy brązowe? Bo ja chcę blond, a teraz mam brąz. I nie wiem co zrobić. ogólnie potrzebuję takiego fajnego blondu. Nie musi być typowy bardzo jasny, ale coś z blondem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg user739932_pic104838_1311512743.jpg (27,5 KB, 46 załadowań)
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-09-23 o 13:56
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 14:18   #234
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co myślicie o położeniu farby na włosy brązowe? Bo ja chcę blond, a teraz mam brąz. I nie wiem co zrobić. ogólnie potrzebuję takiego fajnego blondu. Nie musi być typowy bardzo jasny, ale coś z blondem
Albo nie wyjdzie nic albo rudo pomaranczowy kolor. Moze czerwony-zalezy czym masz farbowane, jaki pigment dominuje we wlosach.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 16:07   #235
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Albo nie wyjdzie nic albo rudo pomaranczowy kolor. Moze czerwony-zalezy czym masz farbowane, jaki pigment dominuje we wlosach.
To rozjaśniać? Bo nie chcę bardzo zniszczyć włosów, dlatego myslałam, że może bez rozjasniania się obejdzie.. Chciałabym użyć sprayu z joanny, ale joanna mnie uczula. I nie mam już pomysłu.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 16:29   #236
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
To rozjaśniać? Bo nie chcę bardzo zniszczyć włosów, dlatego myslałam, że może bez rozjasniania się obejdzie.. Chciałabym użyć sprayu z joanny, ale joanna mnie uczula. I nie mam już pomysłu.
A to farbowane wlosy?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 16:30   #237
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Tak. Ogólnie to byłam blondynką, potem stwierdziłam, że mam zniszczone włosy i od 3 miesięcy jestem brunetką (miałam tez burgund na głowie, ale to szampon był) i nie wytrzymam już w tym kolorze i chcę blond.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 16:31   #238
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Zrób dekoloryzacja, bez tego ani rusz.
Potem pokaz co Ci wyszło i dobierzemy farbe.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:03   #239
Ponika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

A co zrobiłaś że wyszedł ci taki biały kolor????
Ponika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 14:53   #240
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Czym mogę uzyskać taki kolor?
Obecnie mam blond trochę taki średni.
http://www.google.pl/imgres?q=cara+D...bsL2KDA&zoom=1
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.