jaki kolor wlosow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 18:03   #1
MarzenQa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 106

jaki kolor wlosow


Od okolo roku farbuje włosy na czarno. Znudzil mi się, zresztą już po pierwszym pofarbowaniu żałowałam ale nie chciałam niszczyć włosów rozjaśnianiem. Teraz jestem po pierwszej kapieli rozjasniajacej. Nie sa czarne, tylko koloru ciemnego brazu z domieszka rudosci.

Zamieszczam moje zdjecia w czerni. Jak myślicie w jakim kolorze było by mi do twarzy? Wg mnie w czarnym wyglądam niekorzystnie.

A i tak z innej beczki przy okazji:
Jaki kolor szminki/ blyszczyku by mi pasowal? Bo ja sie w zadnych kolorach nie widze i uzywam tylko pomadki bezbarwnej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dla dziubaska.jpg (27,2 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG0087.jpg (35,5 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00055.jpg (65,6 KB, 110 załadowań)
MarzenQa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 20:02   #2
FajnaAgatka19
Raczkowanie
 
Avatar FajnaAgatka19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 101
Cool Dot.: jaki kolor wlosow

Czarne włosy nie ,bo masz jasną karnację sama kiedyś farbowałam na czarno i to była pomyłka,czułam się smutno ,szaro i ponuro. Ale zaryzykuj z rozjaśniaczem,naprawde. Ja Cię widze w jasnych,ewntualnie jasne brązy,soczyste rudości.A kolor szminki to zalezy od tego na jaki kolor włosów się zdecydujeszjak na coś się zdecydujesz to poradzimy kup dobry rozjaśniacz i eksperymentuj sama.znając życie fryzjer się nie podejmie,ja w kilka godzin zeszłam z czarnych do platynowego blondu. Troche włosy sie kruszyły na koncach,podcielam z 5 cm i było ok,później rosły ładnie
__________________
03.02.2013-zaręczeni
05.10.2013-na świat przyjdzie nasza niespodzianka
FajnaAgatka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 21:19   #3
MarzenQa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 106
Dot.: jaki kolor wlosow

Cytat:
Napisane przez FajnaAgatka19 Pokaż wiadomość
Czarne włosy nie ,bo masz jasną karnację sama kiedyś farbowałam na czarno i to była pomyłka,czułam się smutno ,szaro i ponuro. Ale zaryzykuj z rozjaśniaczem,naprawde. Ja Cię widze w jasnych,ewntualnie jasne brązy,soczyste rudości.A kolor szminki to zalezy od tego na jaki kolor włosów się zdecydujeszjak na coś się zdecydujesz to poradzimy kup dobry rozjaśniacz i eksperymentuj sama.znając życie fryzjer się nie podejmie,ja w kilka godzin zeszłam z czarnych do platynowego blondu. Troche włosy sie kruszyły na koncach,podcielam z 5 cm i było ok,później rosły ładnie
no właśnie ja się tak czuje! w jaki sposob tak szybko uzyskalas taki kolor? kilka razy rozjasnialas/ kapiel rozjasniajaca pod rzad? Jakiego rozjasniacza używałaś?
MarzenQa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 11:01   #4
anolinae
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32
Dot.: jaki kolor wlosow

napisze tak! nie jest zle w tym czarnym. masz bardzo ladna fryzure, zawsze chcialam miec krecone wloski. moglabys sprobowac z ciemnym blondem, masz jasna karnacje ale ciemna raczej oprawe oczu wiec powtarzam ze nie jest zle.
anolinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 20:16   #5
pastelowy_usmiech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 221
Dot.: jaki kolor wlosow

Błagam Cię-nigdy nie wpadnij na pomysł, żeby rozprostować włosy.Dokładnie takie chciałabym mieć.
__________________

pastelowy_usmiech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 21:44   #6
MarzenQa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 106
Dot.: jaki kolor wlosow

Cytat:
Napisane przez pastelowy_usmiech Pokaż wiadomość
Błagam Cię-nigdy nie wpadnij na pomysł, żeby rozprostować włosy.Dokładnie takie chciałabym mieć.
nie mam takiego zamiaru miałam kiedyś faze na prostowanie. Rok katowalam swoje wlosy prostownica. Od tego czasu minely 2 lata, pokochalam swoj skret. Teraz porzadnie pielęgnuje te moje włoski. Nie chce ich meczyc rozjasnianiem ale kurcze zle sie czuje w tym czarnym.;/
MarzenQa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 22:17   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: jaki kolor wlosow

Jak dla mnie ładnie byś wyglądała w takim ciepłym brązie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 14:34   #8
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: jaki kolor wlosow

Przede wszystkim poczytaj wątek o dekoloryzacji (NIE o rozjaśnianiu) i spróbuj w ten sposób zdjąć kolor. Nie da się zejść samym rozjaśnianiem do blondu, bez szkody dla włosów, poza tym żeby sobie nie zrobić krzywdy trzeba się na tym naprawdę znać, nie przesadzić z wysokością oksydantu itp. Spróbuj najpierw zdekoloryzować włosy np dekoloryzatorem Chantal lub Renee Blanche.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 18:27   #9
bijum
Raczkowanie
 
Avatar bijum
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: jaki kolor wlosow

Masz śliczne włoski, bardzo ładnie Ci w takiej fryzurze. Bardzo ładnie Ci się zakręcają, pozazdrościć! Także uważam, że w czarnych jest ok, ale jeśli chcesz zmienić kolor, to wydaje mi się, że jakiś ładny kasztanowy brąz byłby super. Albo coś odważniejszego - http://zszywka.pl/p/--2089132.html tylko może trochę ciemniej? Myślę, że na Twoich loczkach wyglądałoby to genialnie.
bijum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.