Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-22, 09:07   #961
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja w srode ide sobie na ultradzwieki .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 09:58   #962
agabe81
Rozeznanie
 
Avatar agabe81
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 990
GG do agabe81 Send a message via Skype™ to agabe81
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Też miałam kiedyś problem z wyciskaniem. Nie mogłam się powstrzymać i było to silniejsze ode mnie. Twarz była później zaczerwieniona i i wyglądała gorzej niż przed wyciskaniem. W końcu powiedziałm sobie DOŚĆ!! Poszłam do lekarza i przepisał mi DALACIN T. Lek nie pachnie może konwaliami ale mi bardzo pomógł. Teraz nie mam już problemu z wyciskaniem. A jak tylko pojawia się jakiś syfek zaraz potraktuję go DALACINEM i po kłopocie
agabe81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 10:00   #963
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

i nie ide jednak na kawitacje, bo kosztowo nie dam rady . inne niespodziewane wydatki pojawily sie na horyzoncie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 15:55   #964
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
i nie ide jednak na kawitacje, bo kosztowo nie dam rady . inne niespodziewane wydatki pojawily sie na horyzoncie .
Poczekaj,pojdziemy razemja teraz nie mam po co isc,bo moja buzka jest czysta,gladka jak pupa niemowlaka,blizny znikaja(ach ,cudowny tetralysal+differin),jest pieknie!.Ale jak skoncze kuracje prochami,to zaczne chodzic na ultradzwieki zeby zachowac skore w dobrym stanie(chyba,ze kosmetyczka znow mi powie,ze sie nadaje tylko na reczne masakrowanie-to nie ma mowy)
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 18:41   #965
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Jezeli istnieje cos takiego jak tradzik z wyciskania(drapania) to ja wlasnie to mam .
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 18:56   #966
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ana_gabi
Jezeli istnieje cos takiego jak tradzik z wyciskania(drapania) to ja wlasnie to mam .
nieladnieSluchaj sie nas,my sie oduczamy
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 19:09   #967
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
nieladnieSluchaj sie nas,my sie oduczamy
Nie no ja tez jestem na etapie oduczania ale mam swiadomosc ze wszystkie moje problemy z cera spowodowane sa przez wyciskanie.
Nie musze mowic Wam ile zlego niesie ze soba wyciskanie ...
No ale pracuje nad tym jak pisalam juz gdzies wczeniej
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 07:25   #968
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Poczekaj,pojdziemy razemja teraz nie mam po co isc,bo moja buzka jest czysta,gladka jak pupa niemowlaka,blizny znikaja(ach ,cudowny tetralysal+differin),jest pieknie!.Ale jak skoncze kuracje prochami,to zaczne chodzic na ultradzwieki zeby zachowac skore w dobrym stanie(chyba,ze kosmetyczka znow mi powie,ze sie nadaje tylko na reczne masakrowanie-to nie ma mowy)
little girl to czekam na ciebie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 18:48   #969
Kornika
Przyczajenie
 
Avatar Kornika
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 25
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

ja też tak robiłam....ale spoko...minęło mi. Skubałam czoło jak się denerwowałam, czytałam, uczyłam itp. przeszło! teraz przeniosłam się na głowę i skubię we włosach (hie hie), czasami to aż boli i wtedy na jakiś czas daje sobie spokój. Tylko że robię to bezwiednie, odruchowo...... bezsensu. No ale ludzie w końcu mają różne dziwactwa. Do góry głowa i troszkę silnej woli!
__________________
Kornika
Kornika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 21:46   #970
agniese79
Rozeznanie
 
Avatar agniese79
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 881
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Tak jak najbardziej istnieje trądzik z zadrapania. Dla wszystkich "drapaczek" i "wyciskaczek"
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/p5.htm

Pozdrawiam
agniese79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 21:52   #971
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

kto jeszcze nie próbował to goraco polecam mydełko siarkowe (+ odpowiednie nawilzenie) od kiedy je kupilam poprostu nie mam co wyciskac chyba zaden kosmetyk do tej pory nie dał mi takiej satysfakcji , buzia promienieje a syfki znikają juupi
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 00:02   #972
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Jej... a ja myślałam, że jestem jedyną nienormalną, która dziubie w skorze... Tez mam z tym klopot, szczegolnie jak sie nad czyms skupiam: czytam ksiażke, forum, ogladam tv, to koniec! jedna reka zawsze wędruje na twarz i sie zaczyna wędrówka po skorze i eliminowanie wszystkiego co rączka napotka.... nałog i juz Ale staram sie z tym walczyć, a jak juz jestem zmuszona cos wycisnąć to idę do lazienki, oczyszczam to miejsce, biore patyczki do uszu i wtedy cos wycisne... patyczkami najlepiej, nigdy palcami, bo paznokcie zawsze sie wbijają i na palcach zaraz znajdzie sie 10000 bakterii, a tak patyczkami elegancko
Polecam patyczki

Mydła siarkowego nie probowałam, moze się skusze, mi pomaga maść cynkowa, daje efekty jesli potrafie sie powsztrzymac od drapania! Pozdrawiam...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 11:50   #973
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez freddy296
patyczkami najlepiej, nigdy palcami, bo paznokcie zawsze sie wbijają i na palcach zaraz znajdzie sie 10000 bakterii, a tak patyczkami elegancko
Polecam patyczki
Ty nam tu podsuwasz metody, coby ukryć dowody zbrodni

A tak poważnie, to z własnego doświadczenie wiem, że jak się pojawi jakaś niespodzianka, to CZASAMI lepiej ją wycisnąc od razu, bo potem męczy i ma się cały czas świadomośc, że ona tam jest.
Ja się wtedy zwykle czaję i czaję i potrafię powymacać wszystkie nierówności wokół tej jednej większej krostki. I jest jeszcze gorzej A tak to raz, dwa i po sprawie
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 12:40   #974
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No własnie po co się meczyc z krosta, ktora sama leczy sie dluuuugooo, a tak wieczorem kiedy juz nigdzie nie chcemy wychodzic (zeby nie straszyc) to cyk cyk po cichu i po kroście, a rano bedzie maly sladzik. Jesli oczywiscie dobrze wyczyscimy kroste, bo jak nie to rano moze byc gorzej
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 13:41   #975
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez freddy296
No własnie po co się meczyc z krosta, ktora sama leczy sie dluuuugooo, a tak wieczorem kiedy juz nigdzie nie chcemy wychodzic (zeby nie straszyc) to cyk cyk po cichu i po kroście, a rano bedzie maly sladzik. Jesli oczywiscie dobrze wyczyscimy kroste, bo jak nie to rano moze byc gorzej
z jedna to sie zgadzam, ale jak sie zacznie od jednej to na niej sie nie konczy , a idzie sie jak burza .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 14:48   #976
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
z jedna to sie zgadzam, ale jak sie zacznie od jednej to na niej sie nie konczy , a idzie sie jak burza .
albo jak tsunami raczejjak juz damy sobie przyzwolenie to koniec.
Mydelka siarkowego uzywalam przed wielkim wysypem wielkanocnym-ale nie zdazylam sie doczekac efektow bo musialam biec do lekarza.Potem jeszcze raz sprobuje.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:24   #977
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

U mnie krosty pojawiają się niezbyt często, jeśli już, to w znikomej ilości sztuk 2-3 tuż przed okresem. Niektórych nie ruszam, ale niektóre tak mnie wnerwiają, że muszę zrobić z nimi porządek.. ale jeśli już to robię, to w łazience, i zaraz potem nakładam jakis preparat na syfki, żeby się nie zainfekowało... :P
Wiem, że w ogóle nie powinnam nic robić, ale jak widzę mega krostę na samiuśkim środku policzka, czoła, czy brody, to łapska same świerzbią..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:29   #978
Kornika
Przyczajenie
 
Avatar Kornika
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 25
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez natee
kto jeszcze nie próbował to goraco polecam mydełko siarkowe (+ odpowiednie nawilzenie) od kiedy je kupilam poprostu nie mam co wyciskac chyba zaden kosmetyk do tej pory nie dał mi takiej satysfakcji , buzia promienieje a syfki znikają juupi


...... na twarzy krostek nie drapie (raczej), ale zaraz idę kupić mydło siarkowe bo troche mi tego wyłazi ....... od jakiegoś pół roku widze jak mi "zalewa" twarz..... dziwne bo mam prawie trzydziestkę...myślałam że etap trądziku mam za sobą...jak widać nie! Byłam u kosmetyczki, no i tak naprwdę nic nowego się nie dowidziałam...oczyściła mi twarz... no przez jakiś czas było okey, nawet super (2 tygodnie) a teraz znowu widze bardziej zanieczyszczoną buźkę. Dlatego biegnę po mydełko siarkowe!!! Pozdrawiam.
__________________
Kornika
Kornika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 17:25   #979
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

z tego, co wyczytałam, to widzę, że większośc z Was nie ma problemu z tym prawdziwym trądzikiem... bo chyba wielkim problemem nie nazwiecie tych swoich kilku krostek? a jak wiadomo parę syfków to ŻADEN problem, tym bardziej z wyciskaniem... więc nie rozumiem postawy niektórych dziewczyn, że tak strasznie rozpaczają kiedy na ich pięknej gładkiej buzi wyskoczy jeden pryszcz lub coś innego...
nie chcę nikogo urazic.
pozdr.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 17:52   #980
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
z tego, co wyczytałam, to widzę, że większośc z Was nie ma problemu z tym prawdziwym trądzikiem... bo chyba wielkim problemem nie nazwiecie tych swoich kilku krostek? a jak wiadomo parę syfków to ŻADEN problem, tym bardziej z wyciskaniem... więc nie rozumiem postawy niektórych dziewczyn, że tak strasznie rozpaczają kiedy na ich pięknej gładkiej buzi wyskoczy jeden pryszcz lub coś innego...
nie chcę nikogo urazic.
pozdr.
Hej NIdavko,ja naleze do tych z "prawdziwym"(nie zebym sie chwialila),8 lat go lecze.Gdybym miala np.1 pryszcz w tygodniu byloby cudownie.TEraz jestem na prochach wiec jest slicznie,ale poza tym walcze,ciagle walcze...
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 18:05   #981
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Hej NIdavko,ja naleze do tych z "prawdziwym"(nie zebym sie chwialila),8 lat go lecze.Gdybym miala np.1 pryszcz w tygodniu byloby cudownie.TEraz jestem na prochach wiec jest slicznie,ale poza tym walcze,ciagle walcze...
ja jakbym miala tylko kilka krostek na buzi to bym nie rozpaczala tylko sie cieszyla . jednak u mnie jak jest wysyp to prawdziwy , z ktorym nie moge sobie poradzic i wtedy tylko w ruch antybiotyki doustne .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 18:27   #982
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Hej NIdavko,ja naleze do tych z "prawdziwym"(nie zebym sie chwialila),8 lat go lecze.Gdybym miala np.1 pryszcz w tygodniu byloby cudownie.TEraz jestem na prochach wiec jest slicznie,ale poza tym walcze,ciagle walcze...
no właśnie dlatego napisałam, że nie chcę nikogo urazic, bo wiem też że oprócz histeryczek są też na tym forum dziewczyny z prawdziwymi problemami mam nadzieję, że tym zdaniem również nikogo nie uraziłam
walcz, walcz! napewno wygrasz wiem, że to nic nie pomoże, ale jestem z Tobą
też kiedyś brałam tetralysal, ale musiałam go odstawic niestety... a teraz lipa jest i tyle
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 18:38   #983
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
no właśnie dlatego napisałam, że nie chcę nikogo urazic, bo wiem też że oprócz histeryczek są też na tym forum dziewczyny z prawdziwymi problemami mam nadzieję, że tym zdaniem również nikogo nie uraziłam
walcz, walcz! napewno wygrasz wiem, że to nic nie pomoże, ale jestem z Tobą
też kiedyś brałam tetralysal, ale musiałam go odstawic niestety... a teraz lipa jest i tyle
dziekiwsparcie zawsze mile widziane,pozytywne nastwienie czyni cuda.
Widze,ze u Ciebie spadek nastroju wiec wielki calus.Wiem,ze to nic nie pomoze,ale jestem z Toba...
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 19:15   #984
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
dziekiwsparcie zawsze mile widziane,pozytywne nastwienie czyni cuda.
Widze,ze u Ciebie spadek nastroju wiec wielki calus.Wiem,ze to nic nie pomoze,ale jestem z Toba...
może nie spadek nastroju, ale jakieś wahania psychiki napewno nie chcę byc nachalna, ale czy mogłabyś mi opisac Twój problem cery? chciałabym porównac ze swoim
trzymaj się mocno!
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 19:34   #985
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
może nie spadek nastroju, ale jakieś wahania psychiki napewno nie chcę byc nachalna, ale czy mogłabyś mi opisac Twój problem cery? chciałabym porównac ze swoim
trzymaj się mocno!
zaden problem-kiedy zaczynalam sie leczyc mialam raczej krostki nie pryszcze na calej twarzy,nie mialam typowych"wulkanow",czasem cos z nich przeradzalo sie w duze bolace pryszcze.Wszystko dlugo pozostawalo na twarzy.Potem przez 3 lata Diane-35-w tym czasie zero problemu.W pazdzerniku wywalilam Diane do smieci i problem wrocil zwielokrotnionynajpierw jeden policzek zajety juz nie krostami,ale malymi ropniakami,jeden obok drugiego,procz tego te bolace podskorne gule.Przelazlo przez brode i zaczelo wlazic na drugi polik.Wszystko dlugo sie goilo.Pelno wagrow(nie wyciskalam bo nie wolno-nawet kosmetyczka nie chciala).Z nich tez powstawaly pryszcze.W rezultacie okrapny tradzik,pelno blizn,sladow,skora nierowna,choroblliwie cienka(caly czas bylam pod opieka lekarzy z przycodni).W Wielkanocny poranek szlag mnie trafil,bo przezylam szok tak bylo zle.Potem natychmiast wizyta prywatnie i antybiotyk+differin.Tak jak jest teraz to bajka po prostu.Dalabym sobie dolozyc chyba 10 kilo zeby tylko przyszcze znikly na ZAWSZE.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 20:53   #986
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
zaden problem-kiedy zaczynalam sie leczyc mialam raczej krostki nie pryszcze na calej twarzy,nie mialam typowych"wulkanow",czasem cos z nich przeradzalo sie w duze bolace pryszcze.Wszystko dlugo pozostawalo na twarzy.Potem przez 3 lata Diane-35-w tym czasie zero problemu.W pazdzerniku wywalilam Diane do smieci i problem wrocil zwielokrotnionynajpierw jeden policzek zajety juz nie krostami,ale malymi ropniakami,jeden obok drugiego,procz tego te bolace podskorne gule.Przelazlo przez brode i zaczelo wlazic na drugi polik.Wszystko dlugo sie goilo.Pelno wagrow(nie wyciskalam bo nie wolno-nawet kosmetyczka nie chciala).Z nich tez powstawaly pryszcze.W rezultacie okrapny tradzik,pelno blizn,sladow,skora nierowna,choroblliwie cienka(caly czas bylam pod opieka lekarzy z przycodni).W Wielkanocny poranek szlag mnie trafil,bo przezylam szok tak bylo zle.Potem natychmiast wizyta prywatnie i antybiotyk+differin.Tak jak jest teraz to bajka po prostu.Dalabym sobie dolozyc chyba 10 kilo zeby tylko przyszcze znikly na ZAWSZE.
uuu no to miałaś nieciekawą sytuację... napisałam "miałaś", bo w końcu tetralysal dużo pomaga, więc napewno jest już duuużo lepiej w Twoim profilu wyczytałam też, że masz tłustą cerę... jak sobie z nią radzisz? i że tak niesubtelnie zapytam... ile masz lat? pytam z ciekawości, bo wiadomo, że zazwyczaj inne patenty są dla cery młodzieżowej, inne - dla dojrzałej itp.
moja cera:
kiedyś było duuużo gorzej, nie wiem jak to się stało, ale cały ten trądzikowy problem zdecydowanie się załagodził jakiś czas temu było potwornie [powołam się tutaj na to wszystko, co Ty sama przeżyłaś], cała moja twarz była aż różowa od tego całego trądziku i innych "bajerów" teraz jest lepiej, co wcale nie oznacza rewelacyjnie [a szkoda...] mimo wszystko mam okropny problem z tłustą cerą [nic nie pomaga!], okropnymi porami, czasem jakieś ropniaki wyskoczą, ale natycmiast się ich pozbywam, bo patrzec po prostu nie mogę, zaskróniaki, czasem jakieś wągry, poza tym mam na buzi pełno krostek i grudek, z którymi nie wiem co mam robic,a przez które moja cera ma baardzo nierówną powierzchnię... ehhh
chyba w piątek wybiorę się do dermatologa, poinformuję Was jak będzie po wizycie
pozdr.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 15:35   #987
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
uuu no to miałaś nieciekawą sytuację... napisałam "miałaś", bo w końcu tetralysal dużo pomaga, więc napewno jest już duuużo lepiej w Twoim profilu wyczytałam też, że masz tłustą cerę... jak sobie z nią radzisz? i że tak niesubtelnie zapytam... ile masz lat? pytam z ciekawości, bo wiadomo, że zazwyczaj inne patenty są dla cery młodzieżowej, inne - dla dojrzałej itp.
moja cera:
kiedyś było duuużo gorzej, nie wiem jak to się stało, ale cały ten trądzikowy problem zdecydowanie się załagodził jakiś czas temu było potwornie [powołam się tutaj na to wszystko, co Ty sama przeżyłaś], cała moja twarz była aż różowa od tego całego trądziku i innych "bajerów" teraz jest lepiej, co wcale nie oznacza rewelacyjnie [a szkoda...] mimo wszystko mam okropny problem z tłustą cerą [nic nie pomaga!], okropnymi porami, czasem jakieś ropniaki wyskoczą, ale natycmiast się ich pozbywam, bo patrzec po prostu nie mogę, zaskróniaki, czasem jakieś wągry, poza tym mam na buzi pełno krostek i grudek, z którymi nie wiem co mam robic,a przez które moja cera ma baardzo nierówną powierzchnię... ehhh
chyba w piątek wybiorę się do dermatologa, poinformuję Was jak będzie po wizycie
pozdr.
Jestem o 10 lat starsza od CiebieBoze-prawie babcia ze mnie.
Z tlusta skora sobie nie radze-podobno mozna w dobrym salonie kosmetycznym zwezyc pory na jakis czas,ale no coz-kasaTyle,ze w pracy jestem tylko z siostra,siedzimy sobie przed komputerami i osuszamy sobie buzki(ona tez ma tlusta,ale bez syfu)chusteczkami higienicznymi,przed wyjsciem do domu poprawiam buzke korektorkiem i tyle.
JEsli mam byc szczera juz dawno nie bylam tak gladka jak teraz-antybiotyk swoje robi,a differinek-cudo-wygladzil buzie,nie mam nawet 1 pryszcza,blizn raczej nie mialam nigdy,zaczerwienienia gina blyskawicznie,pory sa czyste-zero zanieczyszczen-moge nalozyc b.skromny makijaz i czuje sie komfortowo.
pozdrawiamciekawe co powie Tobie lekarz,czekamy na wyniki.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 19:40   #988
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

"trądzik, brak wiary w powodzenie aktualnie stosowanej akneterapii. Postępowanie nieleczonej psychonerwicy (Acne excoriée) może doprowadzić do nieodwracalnych okaleczeń skóry (znam przypadki odcinania zmian tradzikowych za pomocą nożyczek do paznokci i cążków, a nawet zgniatania i odrywania ich za pomocą pęsety), zaburzeń miesiączkowania, a nawet ustania miesiączki, popadnięcia w anoreksję wskutek bezkrytycznego przyjmowania wskazówek dietetycznych mający jakoby pomóc w zwalczeniu trądziku. Wskutek znacznego pogorszenia wyglądu skóry i zarazem bezradności mogą pojawić się u chorych myśli samobójcze lub próby samobójstwa. "

"Podczas manipulowania rękami przy zmianach trądzikowych, pacjenci zakażają wtórnie skórę drożdżakami (Candida, Pityrosporum), nużeńcem (Demodex) oraz bakteriami (gronkowce, paciorkowce, pałeczki ropy błękitnej)."

O rany wystraszylam sie na serio ze mnie to tez czeka ...
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 10:11   #989
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ana_gabi
"trądzik, brak wiary w powodzenie aktualnie stosowanej akneterapii. Postępowanie nieleczonej psychonerwicy (Acne excoriée) może doprowadzić do nieodwracalnych okaleczeń skóry (znam przypadki odcinania zmian tradzikowych za pomocą nożyczek do paznokci i cążków, a nawet zgniatania i odrywania ich za pomocą pęsety), zaburzeń miesiączkowania, a nawet ustania miesiączki, popadnięcia w anoreksję wskutek bezkrytycznego przyjmowania wskazówek dietetycznych mający jakoby pomóc w zwalczeniu trądziku. Wskutek znacznego pogorszenia wyglądu skóry i zarazem bezradności mogą pojawić się u chorych myśli samobójcze lub próby samobójstwa. "

"Podczas manipulowania rękami przy zmianach trądzikowych, pacjenci zakażają wtórnie skórę drożdżakami (Candida, Pityrosporum), nużeńcem (Demodex) oraz bakteriami (gronkowce, paciorkowce, pałeczki ropy błękitnej)."

O rany wystraszylam sie na serio ze mnie to tez czeka ...
ana_gabi mocne slowa tu zacytowalas , zamurowalo mnie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 10:24   #990
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Kornika
...... na twarzy krostek nie drapie (raczej), ale zaraz idę kupić mydło siarkowe bo troche mi tego wyłazi ....... od jakiegoś pół roku widze jak mi "zalewa" twarz..... dziwne bo mam prawie trzydziestkę...myślałam że etap trądziku mam za sobą...jak widać nie! Byłam u kosmetyczki, no i tak naprwdę nic nowego się nie dowidziałam...oczyściła mi twarz... no przez jakiś czas było okey, nawet super (2 tygodnie) a teraz znowu widze bardziej zanieczyszczoną buźkę. Dlatego biegnę po mydełko siarkowe!!! Pozdrawiam.
ja mam 20 lat i walcze z syfkami od lat 9 , mam nadzieje , ze mydłko pomoże i Tobie
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.