Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XII.2010 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 16:26   #2671
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Mallinko, ale chyba pomagasz mu uchwycić? Zawsze trzeba poczekać aż szeroko otworzy buzię i jeśli sam głęboko nie łapie, to jakby nasunąć pyszczek dziecka na pierś
A może za mocno mleko leci? U mnie tak się zdarza, mały wtedy łapie płytko, wypluwa, krztusi się. W takim wypadku trzeba przed przystawieniem trochę mleka odciągnąć.
Nie wiem, co jeszcze mogę doradzić.
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 18:07   #2672
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez mimiskierka Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!


brzuchatki zgłosić sie bo odczytuje liste obecności

ViktoriaK wzruszyłam się przy opisie twojego Tż, taki męski punkt widzenia

kamafi sliczna spiąca królewna

ehh jade znow na ktg........... i jak usłysze po drodze a) a Ty jeszcze 2) a ty kiedy? to zobaczycie na czerwonym pasku na tnv24 że ciężarna na zachodzie Polski otworzyła ogień do przechodniów
Mimi przez net mozesz strzelac ile wlezie

Agatkia gratulacje ! dobre teksty ma ten lekarz

Victoria , Margaryt gratulacje!

Kamafi śliczności ta Twoja Córa! gratulacje!
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:55   #2673
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Mallinko, ale chyba pomagasz mu uchwycić? Zawsze trzeba poczekać aż szeroko otworzy buzię i jeśli sam głęboko nie łapie, to jakby nasunąć pyszczek dziecka na pierś
A może za mocno mleko leci? U mnie tak się zdarza, mały wtedy łapie płytko, wypluwa, krztusi się. W takim wypadku trzeba przed przystawieniem trochę mleka odciągnąć.
Nie wiem, co jeszcze mogę doradzić.
Wszystko to robię, nic nie daje i dodatkowo wykonuje z nim ćwiczenia na otwieranie buzi i dobre układanie języka ale coś nie chce mi się zreformować to moje dziecko językiem wypycha brodawkę i wciąż za płytko chwyta już tracę siły, bardzo boli i przy każdym karmieniu płaczę a do tego jeszcze jego zachowanie po karmieniu-marudzi i płacze...nie rozumiem swojego dziecka
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:17   #2674
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Wszystko to robię, nic nie daje i dodatkowo wykonuje z nim ćwiczenia na otwieranie buzi i dobre układanie języka ale coś nie chce mi się zreformować to moje dziecko językiem wypycha brodawkę i wciąż za płytko chwyta już tracę siły, bardzo boli i przy każdym karmieniu płaczę a do tego jeszcze jego zachowanie po karmieniu-marudzi i płacze...nie rozumiem swojego dziecka
Mallinko... ja miałam problem zbyt płaskich sutków, co sie podobno rzadko zdarza .... Mała nie mogła dobrze zassac.. a ja byłam strasznie poraniona, jak miałam karmic to wyc mi sie chciało, połozna z SR kazała mi kupic nakładki i ...... po prostu odzyłam ... do tej pory karmie z nimi chociaz jak Mała nie jest strasznie głodna to próbuje ja przystawic normlanie, czasm sie udaje, a czasem sie denerwuje... generalnie dziecko sie najada, nie dokarmiam jej niczym , moze sprobuj.... ja kupiłam aventu większe i mniejsze i ona akurat woli większe
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 04:41   #2675
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Essence z nakładkami też próbowałam-i tak źle chwyta ;( też mam avent, bo babyono w ogóle sie nie sprawdziły...
teraz siedze z Młodym na rękach i słuchamy odkurzacza...

---------- Dopisano o 05:41 ---------- Poprzedni post napisano o 05:40 ----------

a brodawki mam ponoć idealne do karmienia... właaśnie jedna mi pękła i krew się leje-już mam dość
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 07:20   #2676
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Wszystko to robię, nic nie daje i dodatkowo wykonuje z nim ćwiczenia na otwieranie buzi i dobre układanie języka ale coś nie chce mi się zreformować to moje dziecko językiem wypycha brodawkę i wciąż za płytko chwyta już tracę siły, bardzo boli i przy każdym karmieniu płaczę a do tego jeszcze jego zachowanie po karmieniu-marudzi i płacze...nie rozumiem swojego dziecka
u mnie było to samo
może masz za twarde piersi?spróbuj przed karmieniem troszkę ręką ściągnąć, pomasować i może wtedy złapie?Ja też płakałam z młodym przy piersi...Na brodawkę zrób sobie okład z bepanthenu na 2-3h mi bardzo pomogło. I z włąsnego mleka po każdym karmieniu. Będzie dobrze
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 09:43   #2677
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
u mnie było to samo
może masz za twarde piersi?spróbuj przed karmieniem troszkę ręką ściągnąć, pomasować i może wtedy złapie?Ja też płakałam z młodym przy piersi...Na brodawkę zrób sobie okład z bepanthenu na 2-3h mi bardzo pomogło. I z włąsnego mleka po każdym karmieniu. Będzie dobrze
Edzia , m i własnie mowiono zeby przy krwi z bepantenu nie korzystac, ani z zadnej masci, tylko z wlasnego mleka tak jak piszesz, bo masc rozmiękcza bardzo i dłuzej sie goi
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 09:52   #2678
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

mallinka mi tez sie krew lala, ojjj bolalo jak nie wiem. sciagalam laktatorem elektrycznym by moc zaleczyc brodawki i jednoczesnie by mi nei rozrywalo tych strupow na sutkach na najnizszej mocy. Mala musiala byc dokarmiana bo nie sciagalam wystarczajacej ilosci pokarmu.
ja smarowalam bepantenem i nic nie pomagal.
a jak juz sciagalam laktatorem to polozna poradzila smarowac lanolina, ale nie wiem czy to pomoglo czy moje mleko i mega wietrzenie. cyc na wierzchu non stop i przykryty tetra.

A moja mala po 21 sie uspokoila i na noc nawet czopek nie byl potzrebny budzila sie 2 razy na karmienie - po 1 i przed 5
kwilila troche przez sen - ma jakies niespokojne te sny. a raz zjechala do polowy lozeczka - chyba musze jedna wartswe ksiazek wyjac
A jak spi to jest taka slodka ze moglabym ja zjesc

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2011-01-06 o 09:53
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 10:33   #2679
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Mallinka, a masz nawał? piersi obrzmiałe czy raczej miękkie? ja jak miałam nawał to mała nie potrafiła chwycić sutka, bo nabrzmiały był też. Więc wpierw przed każdym karmieniem wyciskalam ręcznie pokarm w pieluchę tetrową, by sutki były miękkie i Asia ładnie potem chwytała.
No ale ja też mam problemy z karmieniem, także specem nie jestem
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 15:24   #2680
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez essence30 Pokaż wiadomość
Edzia , m i własnie mowiono zeby przy krwi z bepantenu nie korzystac, ani z zadnej masci, tylko z wlasnego mleka tak jak piszesz, bo masc rozmiękcza bardzo i dłuzej sie goi
hm no nie wiem mi akurat to pomogło nic innego mi wtedy na szybko nie przyszło do głowy(dopadło mnie w szpitalu), ale może i racja. Z pokarmem to chyba najlepsza i najszybsza opcja.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

odciągnęłam 90mldla karmiących to nic, ale dla mnie to sukcesjestem szczęśliwazaraz będę się znowu odsysać
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 18:56   #2681
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

hej
wiecie co tak czytam i czytam i dochodze do wniosku ze kazda mama powinna miec mozliwosc korzystania z poradni laktacyjnej za darmo! a tymczasem nawet w naszym miescie nie ma takowej dopiero we wrocku jest i t odplatna usluga :/

nasz problem z karmieneim trwa wiec dokarmiam, czasem mu wystarcza moje 60-80 jakie odciagam, po karmi to nawet 90 ml ale o karmi zarowno ja jak i Grzes mamy mega baki i malenstwo placze przy tym, skrzeczy wrecz... wiec poszlo w odstawke choc nie powiem cieszylam sie z jego odmiennego smaku

mi w szpitalu na krwiawiace brodawki kazali odstawic malego by nie ssal krwi i brodawki sie zagoily, i na przemiennie stossowac masc bepanten (masc nie zel) oraz maltan - po dwoch dniach mega popekanie i krwawienie zniknelo, ale nakladki uratowaly nas bo przynajmniej co nie co maly possie mego mleka... choc psychicznie padam przy dwojce dzieci i karmieniu przez nakladki... zwlaszcza ze moj je z 1,5 godz. teraz... je zasypia (odkladam do lozeckza) a za 3 min znow wrzask i do piersi i tak non stop! mam poprostu dosc ;(

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

edi wielie gratulacje - to mega wyczyn te 90 ml !!! wiem o sobie ehhh - ale pociesze cie faktem ze w piersiach jest przynajmniej o 10-20 ml mleka wiecej i je tylko maluch moze wyssac - laktator rady juz sobie nie da
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 06:06   #2682
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

co to za posty???
__________________




rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 07:10   #2683
bela14
Rozeznanie
 
Avatar bela14
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 772
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

hym tutaj tez jeszcze piszecie ?
bela14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 09:14   #2684
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez pelnia1980 Pokaż wiadomość
hej
wiecie co tak czytam i czytam i dochodze do wniosku ze kazda mama powinna miec mozliwosc korzystania z poradni laktacyjnej za darmo! a tymczasem nawet w naszym miescie nie ma takowej dopiero we wrocku jest i t odplatna usluga :/

nasz problem z karmieneim trwa wiec dokarmiam, czasem mu wystarcza moje 60-80 jakie odciagam, po karmi to nawet 90 ml ale o karmi zarowno ja jak i Grzes mamy mega baki i malenstwo placze przy tym, skrzeczy wrecz... wiec poszlo w odstawke choc nie powiem cieszylam sie z jego odmiennego smaku

mi w szpitalu na krwiawiace brodawki kazali odstawic malego by nie ssal krwi i brodawki sie zagoily, i na przemiennie stossowac masc bepanten (masc nie zel) oraz maltan - po dwoch dniach mega popekanie i krwawienie zniknelo, ale nakladki uratowaly nas bo przynajmniej co nie co maly possie mego mleka... choc psychicznie padam przy dwojce dzieci i karmieniu przez nakladki... zwlaszcza ze moj je z 1,5 godz. teraz... je zasypia (odkladam do lozeckza) a za 3 min znow wrzask i do piersi i tak non stop! mam poprostu dosc ;(

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

edi wielie gratulacje - to mega wyczyn te 90 ml !!! wiem o sobie ehhh - ale pociesze cie faktem ze w piersiach jest przynajmniej o 10-20 ml mleka wiecej i je tylko maluch moze wyssac - laktator rady juz sobie nie da
no włanie też bym chciała, żeby ktoś mi pomógł jeszcze powalczyć, a nie każdy macha ręką. U mnie doradca laktacyjne to prawie jak UFOnie ma szans. Położne tylko kiwają głowami, że jak to nie karmię...ale pomóc to nie ma kto
Ale dzielne babki jesteśmy więc walczymy jeszcze
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 10:40   #2685
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

no tu piszemy do momentu az wszytskie urodza

sms od mimiskierka
Hej mam na imie Milenka, urodzilam sie 6 stycznia o 23.10 waze 3250g i 56cm dluga. Ja i mama czujemy sie dobrze. Pozdrowionka!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie019.jpg (30,2 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2011-01-07 o 10:41
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 10:42   #2686
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Mimiskierka, GRATULACJE!!! : roza:
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 11:36   #2687
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
no tu piszemy do momentu az wszytskie urodza

sms od mimiskierka
Hej mam na imie Milenka, urodzilam sie 6 stycznia o 23.10 waze 3250g i 56cm dluga. Ja i mama czujemy sie dobrze. Pozdrowionka!
sliczna gratuluje
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 11:50   #2688
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Mimiskierka, GRATULACJE!!!
Dziewczyny napiszcie co można jeść aby nie zaszkodzić maluszkowi? jakich produktów unikać?


Edytowane przez margaryt
Czas edycji: 2011-01-07 o 11:57
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 13:23   #2689
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Mimiskierka brawo klask i: Mała śliczna

Edzia to duży sukces 90 mnie wizyta pani z poradni laktacyjnej kosztowała 80zł, ale jest coraz lepiej chociaż wieczorem i w nocy płakałam że nadal nie umiem przystawiać, a dziś jak Mały się rzucił-za pierwszym razem się udało pomaga chyba dużo u nas ssanie palca-mały lepiej chwyta pierś

pelnia trzymam kciuki za powodzenie i podziwiam mamy z nie tylko 1 dzieckiem

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Margaryt jaj jem wszystko poza cytrusami i wzdymającymi potrawami i warzywami-jak po czymś czujesz ciężkość na żołądku to dziecko na pewno tez to odczuje-ja eliminuje smażone i słodyczy też nie jem, ale na szczęscie ni eprzepadam
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 13:56   #2690
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
no tu piszemy do momentu az wszytskie urodza

sms od mimiskierka
Hej mam na imie Milenka, urodzilam sie 6 stycznia o 23.10 waze 3250g i 56cm dluga. Ja i mama czujemy sie dobrze. Pozdrowionka!
śliczna jest GRATULUJĘ !!!!!
Cytat:
Napisane przez margaryt Pokaż wiadomość
Mimiskierka, GRATULACJE!!!
Dziewczyny napiszcie co można jeść aby nie zaszkodzić maluszkowi? jakich produktów unikać?

ja jem wszystko
ale ogólnie należy unikać rzeczy wzdymających typu kalafior, kapusta itp. i rzeczy smażonych oraz alergizujących jak np. cytrusy, czekolada, orzechy. Jednak nie każdemu malcowi to szkodzi - jedz wszystko po troszku a jak będą problemy z brzuszkiem to wtedy dopiero szukaj winnego
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 14:20   #2691
kamafi
Raczkowanie
 
Avatar kamafi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 186
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Gratulacje dla nowych mamusiek

To ile jeszcze nas zostalo?

Dziewczyny mam problem, 8 doba po cc, od wczoraj zatrzymaly mi sie odchody, temp narazie 36,9, ale zaczynam sie martwic...

Kobitki po cesarkach mialyscie takie zatrzymanie? Mam nadzieje ze "ruszy" samo i obejdzie sie bez IP...
kamafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 17:04   #2692
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez kamafi Pokaż wiadomość
Gratulacje dla nowych mamusiek

To ile jeszcze nas zostalo?

Dziewczyny mam problem, 8 doba po cc, od wczoraj zatrzymaly mi sie odchody, temp narazie 36,9, ale zaczynam sie martwic...

Kobitki po cesarkach mialyscie takie zatrzymanie? Mam nadzieje ze "ruszy" samo i obejdzie sie bez IP...
spokojnie moze jeszcze zaczac leciec tez tak mialam , jesli dalej nic to trzeba bedzie na ip ,ale mysle, ze wszystko jest ok
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 17:23   #2693
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez kamafi Pokaż wiadomość
Gratulacje dla nowych mamusiek

To ile jeszcze nas zostalo?

Dziewczyny mam problem, 8 doba po cc, od wczoraj zatrzymaly mi sie odchody, temp narazie 36,9, ale zaczynam sie martwic...

Kobitki po cesarkach mialyscie takie zatrzymanie? Mam nadzieje ze "ruszy" samo i obejdzie sie bez IP...

Kamafi
nie jestem po cesarce wiec w tej kwestii nie pomoge, ale.......... własnie wróciłam z fajnej wyprzedazy - olimp wejscie obok almy - likwidacja sklepu z odzieza dziecieca - 50% wszystko , do niedzieli! polecam!!

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Mimi śliczności ta Twoja dziewczyna!!!! gratulacje
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 18:46   #2694
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Kamafi, ja miałam takie zatrzymania, ale dopiero gdzieś koło 3 tygodnia po cc, wcześniej leciało mocno. Bywał cały dzień bez odchodów, potem znów leciało. Pare razy juz myślałam, że to koniec, a tymczasem jestem 6 tygodni po cc i nadal mam różowawą wydzielinę Myślę, że jeśli nie masz gorączki, to spokojnie możesz poczekać do jutra i obserwować sytuacje, odchody powinny wrócić, ale w razie gdyby temperatura wzrosła powyżej stanu podgorączkowego, pojechałabym na IP.
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 20:28   #2695
kamafi
Raczkowanie
 
Avatar kamafi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 186
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Kretencja, Melabn dzieki, pozostaje mi cierpliwie czekac i sprawdzac temp... gdyby jednak bylo zle orientujecie sie czy klada do szpitala czy np daja jakies leki na skurcze macicy?

byle nie do szpitala

Essence30 mieszkam 10min piechota od Olimpu, moze uda mi sie jutro wyskoczyc, planowalam raczej spacer do pobliskiego sklepu, ale sprobuje zostawic mala z tatulem na dluzej ,dzieki
kamafi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 20:39   #2696
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Gratulacje dla kolejnej mamusi
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 21:55   #2697
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez kamafi Pokaż wiadomość
Gratulacje dla nowych mamusiek

To ile jeszcze nas zostalo?

Dziewczyny mam problem, 8 doba po cc, od wczoraj zatrzymaly mi sie odchody, temp narazie 36,9, ale zaczynam sie martwic...

Kobitki po cesarkach mialyscie takie zatrzymanie? Mam nadzieje ze "ruszy" samo i obejdzie sie bez IP...
oczywiscie, mi nie raz sie zatrzymywaly na dzien nawet dwa i potem dalej bylo.
Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
no tu piszemy do momentu az wszytskie urodza

sms od mimiskierka
Hej mam na imie Milenka, urodzilam sie 6 stycznia o 23.10 waze 3250g i 56cm dluga. Ja i mama czujemy sie dobrze. Pozdrowionka!
jaka śliczna!!!!!!!!jakie włoski Gratuluje
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 09:22   #2698
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez kamafi Pokaż wiadomość
Kretencja, Melabn dzieki, pozostaje mi cierpliwie czekac i sprawdzac temp... gdyby jednak bylo zle orientujecie sie czy klada do szpitala czy np daja jakies leki na skurcze macicy?

byle nie do szpitala

Essence30 mieszkam 10min piechota od Olimpu, moze uda mi sie jutro wyskoczyc, planowalam raczej spacer do pobliskiego sklepu, ale sprobuje zostawic mala z tatulem na dluzej ,dzieki
w razie w dadza zastrzyk z oxytocyny
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 14:52   #2699
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
no tu piszemy do momentu az wszytskie urodza

sms od mimiskierka
Hej mam na imie Milenka, urodzilam sie 6 stycznia o 23.10 waze 3250g i 56cm dluga. Ja i mama czujemy sie dobrze. Pozdrowionka!
gratulacje cudna

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Mimiskierka brawo klask i: Mała śliczna

Edzia to duży sukces 90 mnie wizyta pani z poradni laktacyjnej kosztowała 80zł, ale jest coraz lepiej chociaż wieczorem i w nocy płakałam że nadal nie umiem przystawiać, a dziś jak Mały się rzucił-za pierwszym razem się udało pomaga chyba dużo u nas ssanie palca-mały lepiej chwyta pierś

pelnia trzymam kciuki za powodzenie i podziwiam mamy z nie tylko 1 dzieckiem

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Margaryt jaj jem wszystko poza cytrusami i wzdymającymi potrawami i warzywami-jak po czymś czujesz ciężkość na żołądku to dziecko na pewno tez to odczuje-ja eliminuje smażone i słodyczy też nie jem, ale na szczęscie ni eprzepadam
oby tak dalej!
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 19:43   #2700
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: Coraz mniej jest wśród nas brzuszków,naszych dzieci szukaj w wózku:) mamy XI-XI

Wróciłam
po prawie dwutygodniowym pobycie w szpitalu i (niestety) cięciu cesarskim jest nas już dwoje
Mój Mikołajek przyszedł na świat 4 stycznia o godz 12:20.
ważył 4,150 58cm długości 10 agpar.
Dzisiaj pierwszy dzień w domu.
Pozdrawiam wszystkie mamusie
__________________
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.