Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawiamy! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-01, 09:05   #481
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

grumpycat, to faktycznie oszczędność

u mnie w kwestii ubioru też będzie dość tanio, choć niektóre z Was za suknię mają zamiar zapłacić sporo mniej. Ja mam upatrzoną krawcową, która za 1500zł szyje suknie a projektuje mi mój znajomy za darmo Welonu nie będzie. Buty to nie problem, bo pracuję w sklepie obuwnicznym, więc zawsze coś taniej upoluję.
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 09:10   #482
Mordsith
Wtajemniczenie
 
Avatar Mordsith
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 302
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez Lady_159 Pokaż wiadomość
Słyszałam dokładnie to samo! Na szczęście tym nie muszę się martwić, bo w cenie sali (tej 190zł) mamy ciasta i napoje oraz tort z cukierni - sami możemy wybrać smak i to jak ma wyglądać Bardzo się z tego cieszę, bo to zawsze trochę mniej pieniędzy do wydania a i więcej spokoju, bo mniej załatwiania
Skoro w cenie masz wszystkie napoje, ciasta i tort, to wcale te 190 zł to nie jest tak dużo Ja mam samo jedzenie w cenie sali więc całą resztę muszę sama załatwiać...

[QUOTE=Verunka;42039976
Jak się uda pójdziemy dziś powierzyć garnitury wyprzedazowe [/QUOTE]

Byliście garniturki mierzyć? My z TŻ znaleźliźmy ostatnio w Zarze idealny garnitur na wyprzedaży.. Niestety nie było dla niego rozmiaru spodni.. Tak mi szkoda, bo marynarka była wręcz idealna!!

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Obrączki mama mi da swoją i ojca jedynie na przeróbki gdy np. któraś będzie za duża albo za mała Muszę się jubilera spytać ile to by kosztowało :P Suknia używana max 400 zł a garniak tak do 500 zł u mnie akurat w mieście jest fajny sklep z garniakami i to w niskich cenach, a po co wydawać 1000 zł na garnitur, który może założy sie tylko raz

A kapela za darmo bo mamy w rodzinie grajka i zaoferował się ostatnio w ramach prezentu Mam nadzieję, że się nie wycofa bo wzrosną nam koszty :P Samochodzik będzie najnowsze BMW czy coś w tym stylu, mój TŻ załatwia bo pracuje z kolegą, który samochód taki posiada i obiecał, że za tzw. flaszkę nas zawiezie

Napoje to myślałam ok 2 litry na osobę, z czego cole i tym podobne będę wyszukiwać na promocjach
Fajnie macie z tymi obrączkami i kapelą.. Takie wydatki Wam odchodzą

Ja napoje też na promocjach, ale właśnie te gazowane to na promocjach mają zazwyczaj maksymalnie pół roku ważności, więc w zależności kiedy masz ślub, to na pół roku przed możesz się rozglądać Już obadałam ten temat w wielu sklepach i zawsze tak samo...


Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Ja paznokcie i makijaż robiłam sobie sama. Wyszły super i w ogóle się przy tym nie stresowałam. Potem to już inna bajka hehe
Jeżeli umiesz chodź trochę się malować czy robić paznokcie to zaryzykuj. Zobaczysz będzie dobrze. Ja bym tylko nie ryzykowała przy fryzurze. Chociaż próbnej nie miałam to byłam bardzo zadowolona

Ja też miałam liczone 3 litry napoi na osobę. I powiem wam że wcale mi tak dużo nie zostało. Fakt że u mnie było bardzo ciepło i ludzie też byli spragnieni. Zimą wiecej schodzi kawy czy herbaty a latem warto się zaopatrzyć w większe ilości chłodnych napoi.
Nie no co Ty, ja to bym się sama nie pomalowała mimo że jestem z zawodu kosmetyczką i dodatkowo mam kurs wizażu ukończony Ze mną stres robi różne rzeczy, więc wolałabym nie ryzykować i nie stresować się jeszcze tym. Lepiej oddać się w ręce kogoś innego i mieć spokój


Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Prawda Ja to w ogóle miałam oszczędność bo do ślubu szłam bez stanika




Kupiłam wczoraj jeszcze sok pomarańczowy.. Mam już 40 litrów!! więc myślę, że pomarańczowego już nie będę dokupywać (chyba że wypijemy kilka z TŻ ).
__________________
"Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli się jej wyrzekniemy, umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości by zerwać jego owoce."
Mordsith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 10:41   #483
Lady_159
Raczkowanie
 
Avatar Lady_159
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 109
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez grumpycat Pokaż wiadomość
prawda ja to w ogóle miałam oszczędność bo do ślubu szłam bez stanika :d
:d
__________________
- ?... Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?
- Gdzieś musi być )
Lady_159 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 11:05   #484
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

A ja głupia zdecydowałam się na suknię za 4500 i liczyłam że ją sprzedam i teraz mam... wisi w szafie ale tłumaczę sobie że kto ma w tym roku to już raczej ma suknię może za rok się uda, jak nie to się załamię... Tż garnitur kupowaliśmy w szwalni, super jakościowo i wyszedł za 400zł ale tego już nie wystawiamy nigdzie na sprzedaż bo ostatnio to on sobie garnitur na studniówkę kupował więc się przyda na jakieś wesele.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 11:16   #485
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Odp: Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby o

Cytat:
Napisane przez Lady_159 Pokaż wiadomość


Tu akurat się nie zgodzę. Stanik za 15 zł nigdy nie będzie tak dobrze leżał jak taki z dobrej firmy. A taki z dobrej firmy raczej nigdy nie będzie kosztował 15 zł. Uważam jednak, że powinno się kupić uniwersalny, tak aby został na przyszłość do używania na co dzień (nie wiem tylko czy tak się da, ale mam szczerzą nadzieję ).


)
No nie wiem, ja kupuję staniki witaj outlecie intimissimi za 16.50 i są wspaniałe na ślub tez zamierzam taki kupić

Garniturów wczoraj pomierzlismy sporo ceny od 400 zł, tak za 600-700 cos sensownego można już upolowac, chciałabym żeby udało się coś kupić w outlecie vistuli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"




Verunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 11:19   #486
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Odp: Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i ś

Cytat:
Napisane przez Verunka Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja kupuję staniki witaj outlecie intimissimi za 16.50 i są wspaniałe na ślub tez zamierzam taki kupić

Garniturów wczoraj pomierzlismy sporo ceny od 400 zł, tak za 600-700 cos sensownego można już upolowac, chciałabym żeby udało się coś kupić w outlecie vistuli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi babka w salonie mówiła że jak już stanik do sukni to może być i byle jaki byle rozmiar się zgadzał bo i tak będzie wszyty w suknię:P Że wtedy biust wygląda lepiej bo inaczej to w tańcu stanik sobie a suknia sobie Ostatecznie i tak szłam bez bo gorset wszystko ładnie trzymał, chociaż biustu trochę mam
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 11:49   #487
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Odp: Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i ś

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Mi babka w salonie mówiła że jak już stanik do sukni to może być i byle jaki byle rozmiar się zgadzał bo i tak będzie wszyty w suknię:P Że wtedy biust wygląda lepiej bo inaczej to w tańcu stanik sobie a suknia sobie Ostatecznie i tak szłam bez bo gorset wszystko ładnie trzymał, chociaż biustu trochę mam
No właśnie. Nienawidzę gdy tańczę i czuć gdy biustonosz swoje życie, a sukienka swoje... Będę musiała doradzić się w salonie gdzie kupię, co i jak

A z nowości, to dziś przypadkowo załatwiłam nam cukiernika do tortu z babeczek
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 11:55   #488
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

A tak z ciekawości, te babeczki są z takiego tortowego ciasta? Czy raczej takie suche? Bo ja to lubię np jak jest dobrze nasączone ciacho
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 12:26   #489
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszam

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
No właśnie. Nienawidzę gdy tańczę i czuć gdy biustonosz swoje życie, a sukienka swoje... Będę musiała doradzić się w salonie gdzie kupię, co i jak

A z nowości, to dziś przypadkowo załatwiłam nam cukiernika do tortu z babeczek
O super a ile bierze za babeczke??

Czyli stanik zwykły przyszywa się do sukni żeby się nie ruszał, tak?? Bo musze iść do krawcowej zawęzić gorset w sukni i fajnie byłoby już ze stanikiem a nie wiem jaki kupić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"




Verunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 12:32   #490
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, poc

Cytat:
Napisane przez Verunka Pokaż wiadomość
O super a ile bierze za babeczke??

Czyli stanik zwykły przyszywa się do sukni żeby się nie ruszał, tak?? Bo musze iść do krawcowej zawęzić gorset w sukni i fajnie byłoby już ze stanikiem a nie wiem jaki kupić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zależy jaką masz sukienkę Wydaje mi się że jeśli bez ramiączek to lepiej stanik wszyć żeby nic nie wyłaziło
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 15:49   #491
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, poc

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości, te babeczki są z takiego tortowego ciasta? Czy raczej takie suche? Bo ja to lubię np jak jest dobrze nasączone ciacho
Wszystko jest do omówienia. Jest to kobieta, która zajmuje się tym po godzinach i jej strona dopiero powstaje, więc wszystko będziemy omawiać . Bo ja mam wyobrażenie, aby to były takie małe a'la torciki

Cytat:
Napisane przez Verunka Pokaż wiadomość
O super a ile bierze za babeczke??
Tak, jak wspomniałam powyżej - wszystko będę z nią omawiać. Liczę, że nie weźmie dużo, bo dopiero zaczyna robić wypieki na zewnątrz. Do tej pory robiła na urodziny znajomych, dla ich dzieci, na jakieś imprezy. Czyli tak zwaną pocztą pantoflową. Umówię się z nią niebawem i dogadam takie szczegóły. Nie jest to jeszcze zobowiązujące, więc jak coś będę mogła się wycofać. Ale rekomendacje ma bardzo dobre
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 19:19   #492
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
A ja głupia zdecydowałam się na suknię za 4500 i liczyłam że ją sprzedam i teraz mam... wisi w szafie ale tłumaczę sobie że kto ma w tym roku to już raczej ma suknię może za rok się uda, jak nie to się załamię... Tż garnitur kupowaliśmy w szwalni, super jakościowo i wyszedł za 400zł ale tego już nie wystawiamy nigdzie na sprzedaż bo ostatnio to on sobie garnitur na studniówkę kupował więc się przyda na jakieś wesele.
a za ile chcesz ją sprzedać :p

No co do stanika to mam zamiar kupić taki gorsetowy będzie się trzymał lepiej niż zwykły Chyba.
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:13   #493
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Odp: Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i ś

Cytat:
Napisane przez Verunka Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja kupuję staniki witaj outlecie intimissimi za 16.50 i są wspaniałe na ślub tez zamierzam taki kupić
I właśnie o tym mówię Można kupić tani i fajny. Nie koniecznie trzeba wydawać masę pieniędzy. Fakt przyznaję, że te droższe napewno są lepszej jakości i pewnie na dużej starczają. Ale ponieważ jest to temat o OSZCZĘDZANIU to myślę że trochę tańsza bielizna nie będzie zła
Ja miałam lekko przyszyty stanik a sukni była wiązana z tyłu (taki al'a gorsecik) i było super. Koszt stanika 18zł

Cytat:
Nie no co Ty, ja to bym się sama nie pomalowała mimo że jestem z zawodu kosmetyczką i dodatkowo mam kurs wizażu ukończony Ze mną stres robi różne rzeczy, więc wolałabym nie ryzykować i nie stresować się jeszcze tym. Lepiej oddać się w ręce kogoś innego i mieć spokój
Rozumiem. Każdy robi to w czym czuje się na siłach Mi np. nie przeszkadzało się pomalować w dniu ślubu bo stres (oooooooooogromny) ogarnął mnie dopiero w samochodzie jak jechaliśmy. Wcześniej było ok. I rozumiem, że Ty wolisz zostawić to specjalistce i się o nic nie martwić
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 08:23   #494
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Odp: Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i ś

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
I właśnie o tym mówię Można kupić tani i fajny. Nie koniecznie trzeba wydawać masę pieniędzy. Fakt przyznaję, że te droższe napewno są lepszej jakości i pewnie na dużej starczają. Ale ponieważ jest to temat o OSZCZĘDZANIU to myślę że trochę tańsza bielizna nie będzie zła
Ja miałam lekko przyszyty stanik a sukni była wiązana z tyłu (taki al'a gorsecik) i było super. Koszt stanika 18zł
Wiecie, bo to wszystko zależy od rozmiaru ja w Intimissimi na sto procent nic nie znajdę, a firmy z szerszą rozmiarówką od razu wołają wysoką cenę. Z jednej strony rozumiem - duży wybór rozmiarów to dla nich ryzyko, że nie wszystko się sprzeda, a z drugiej jest mój portfel, który nijak nie przyjmuje tego do wiadomości

Makijaż i fryzury też wolę zostawić specjalistkom, moje włosy wołają o pomstę do nieba, a mój makijaż - hm. Umiem się umalować na codzień (bardzo oszczędnie, prawie wcale) albo na występ na scenie (na bogato, tak, żeby wyglądało dobrze w świetle mocnych lamp i z pięciu metrów - z bliska wyglądam, jakbym nakładała makijaż szpachlówką ). Na ślubie chciałabym wyglądać dobrze w obu przypadkach nie będzie to może oszczędne, ale pocieszam się, że ślub będzie w mojej rodzinnej miejscowości, pięciotysięcznym miasteczku, więc nie będzie bardzo drogo... chyba
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 10:03   #495
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
a za ile chcesz ją sprzedać :p
Póki co tak za 2500, jak na przyszły rok zostanie ro wiadomo że trzeba będzie zejść z ceny.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 11:00   #496
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Kochane, orientujecie się może czy np. w Aparcie można przy zakupie obrączek oddać swoje złoto (żeby obniżyć cenę obrączek) i czy może to być inne złoto niż to, z którego kupowane obrączki są wykonane?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 11:11   #497
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42073832]Kochane, orientujecie się może czy np. w Aparcie można przy zakupie obrączek oddać swoje złoto (żeby obniżyć cenę obrączek) i czy może to być inne złoto niż to, z którego kupowane obrączki są wykonane? [/QUOTE]

Szczerze wątpię..
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 11:14   #498
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Szczerze wątpię..
Tak właśnie myślałam, ale może zapytam któregoś razu w ich salonie dla pewności
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 11:20   #499
Mordsith
Wtajemniczenie
 
Avatar Mordsith
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 302
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Mi babka w salonie mówiła że jak już stanik do sukni to może być i byle jaki byle rozmiar się zgadzał bo i tak będzie wszyty w suknię:P Że wtedy biust wygląda lepiej bo inaczej to w tańcu stanik sobie a suknia sobie Ostatecznie i tak szłam bez bo gorset wszystko ładnie trzymał, chociaż biustu trochę mam
Ja to biust mam mały więc jeśli stanik będzie dobrze dobrany to powinien wszystko ładnie trzymać. Chociaż ja i tak wolałabym mieć sukienkę z jakimiś ramiączkami (najlepiej szerokimi) bądź na szyję


Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
Wszystko jest do omówienia. Jest to kobieta, która zajmuje się tym po godzinach i jej strona dopiero powstaje, więc wszystko będziemy omawiać . Bo ja mam wyobrażenie, aby to były takie małe a'la torciki
Tak, jak wspomniałam powyżej - wszystko będę z nią omawiać. Liczę, że nie weźmie dużo, bo dopiero zaczyna robić wypieki na zewnątrz. Do tej pory robiła na urodziny znajomych, dla ich dzieci, na jakieś imprezy. Czyli tak zwaną pocztą pantoflową. Umówię się z nią niebawem i dogadam takie szczegóły. Nie jest to jeszcze zobowiązujące, więc jak coś będę mogła się wycofać. Ale rekomendacje ma bardzo dobre
Znalezienie kogoś kto robi to w domu i z zamiłowania jest o wiele lepsze niż z cukierni, bo da się na tym oszczędzić wiele. Moja znajoma też ma podpytać takiej pani co właśnie wszystkim na wsi zawsze robiła ciasta na każde okazje


Ja znalazłam zaproszenia którymi jestem zauroczona, ale tak jak obliczyłam że jeśli chciałabym od nich wziąć jeszcze winietki na stół i zawieszki na wódkę, to wyszłoby około 200 zł. Zdecyduję się więc chyba na zrobienie winietek i zawieszek samemu
__________________
"Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli się jej wyrzekniemy, umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości by zerwać jego owoce."
Mordsith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 11:29   #500
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Mordsith witaj niezła różnica wieku my z TŻ przyjaźnimy się z parą, gdzie ona ma 22 lata, a on 32, więc podobnie jak u Was i są razem 7 lat, czyli też miała 15 jak zaczęli

U nas przygotowania do ślubu stanęły w sumie w miejscu, ale niedługo zaczynam chodzić za suknią a od grudnia zaczniemy szukać obrączek

Co za upały...
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 11:32   #501
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Ja też mam niewielki biust i suknię będę miała na ramiączkach, ale biustonosza nie będę tam wszywać.
Może upoluję jakiś fajny na wyprzedażach/ze zniżką
Zależałoby mi, żeby był biały, push-up i dość mocno wycięty, bo suknia będzie miała okrągły dekolt i wolę mieć pewność, że nic nie będzie wystawało spod sukienki

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Mordsith witaj niezła różnica wieku my z TŻ przyjaźnimy się z parą, gdzie ona ma 22 lata, a on 32, więc podobnie jak u Was i są razem 7 lat, czyli też miała 15 jak zaczęli

U nas przygotowania do ślubu stanęły w sumie w miejscu, ale niedługo zaczynam chodzić za suknią a od grudnia zaczniemy szukać obrączek

Co za upały...

Ja znam ludzi, którzy zaczęli ze sobą 'chodzić', kiedy mieli oboje po 15 lat.
Dziś są dobre 30 lat po ślubie, mają 2 dorosłych dzieci i wnuk im się niedawno urodził Także faktycznie zdarzają się takie przypadki
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 12:19   #502
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Odp: Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby o

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42073832]Kochane, orientujecie się może czy np. w Aparcie można przy zakupie obrączek oddać swoje złoto (żeby obniżyć cenę obrączek) i czy może to być inne złoto niż to, z którego kupowane obrączki są wykonane? [/QUOTE]

Nie można w aparcie.
W małych punktach zlotniczych można i obojętne jakie złoto się oddaje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"




Verunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 12:22   #503
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42074406]Ja też mam niewielki biust i suknię będę miała na ramiączkach, ale biustonosza nie będę tam wszywać.
Może upoluję jakiś fajny na wyprzedażach/ze zniżką
Zależałoby mi, żeby był biały, push-up i dość mocno wycięty, bo suknia będzie miała okrągły dekolt i wolę mieć pewność, że nic nie będzie wystawało spod sukienki

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------




Ja znam ludzi, którzy zaczęli ze sobą 'chodzić', kiedy mieli oboje po 15 lat.
Dziś są dobre 30 lat po ślubie, mają 2 dorosłych dzieci i wnuk im się niedawno urodził Także faktycznie zdarzają się takie przypadki[/QUOTE]

Dokładnie ja miałam 16 lat jak zaczęłam być z TŻ, a on 19
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 12:25   #504
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez Verunka Pokaż wiadomość
Nie można w aparcie.
W małych punktach zlotniczych można i obojętne jakie złoto się oddaje
Dziękuję za odpowiedź
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 15:14   #505
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Póki co tak za 2500, jak na przyszły rok zostanie ro wiadomo że trzeba będzie zejść z ceny.
Mogłam się domyślić Dla mnie o 2000 za dużo
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 10:45   #506
Mordsith
Wtajemniczenie
 
Avatar Mordsith
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 302
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Mordsith witaj niezła różnica wieku my z TŻ przyjaźnimy się z parą, gdzie ona ma 22 lata, a on 32, więc podobnie jak u Was i są razem 7 lat, czyli też miała 15 jak zaczęli
U nas przygotowania do ślubu stanęły w sumie w miejscu, ale niedługo zaczynam chodzić za suknią a od grudnia zaczniemy szukać obrączek
Witaj wiesz, teraz ta różnica wieku nie rzuca się w oczy, 7 lat to nie tak dużo, ale wtedy rzeczywiście było to rzadko spotykane..
A kiedy bierzesz ślub? Ja też mam zamiar niedługo rozglądać się za suknią, a za obrączkami od nowego roku.. Muszę jeszcze poszerzyć pierścionek zaręczynowy, bo trochę przytyłam


[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42074406]Ja też mam niewielki biust i suknię będę miała na ramiączkach, ale biustonosza nie będę tam wszywać.
Może upoluję jakiś fajny na wyprzedażach/ze zniżką
Zależałoby mi, żeby był biały, push-up i dość mocno wycięty, bo suknia będzie miała okrągły dekolt i wolę mieć pewność, że nic nie będzie wystawało spod sukienki[/QUOTE]

Pochwalisz się suknią

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Dokładnie ja miałam 16 lat jak zaczęłam być z TŻ, a on 19
No widzisz! Nie ma między Wami dużej różnicy wieku, ale takich par, które od lat nastoletnich są ze sobą do teraz znam wiele
__________________
"Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli się jej wyrzekniemy, umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości by zerwać jego owoce."
Mordsith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 10:47   #507
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

ja z moim TŻ jestem od 16 r.ż on miał wtedy 18 lat. Dziś jesteśmy razem 6 lat
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 17:53   #508
Lady_159
Raczkowanie
 
Avatar Lady_159
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 109
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Mordsith my z TŻ przyjaźnimy się z parą, gdzie ona ma 22 lata, a on 32,
My dokładnie tak samo. Tyle, że u nas to akurat kiepski przykład bo oni średnio do siebie pasują :/ On chce już dzieci a ona ma fiu bździu w głowie.

Znałam też parę między którą było 12 lat różnicy. Zaczęli ze sobą chodzić gdy ona miała 13 lat a on 25, to był jej pierwszy chłopak i szczerze mówiąc śmierdzi mi to na kilometr pedofilią. Jej rodzice go nie znosili, ale teraz są kilka (chyba 4) lat po ślubie i chyba dobrze im ze sobą
__________________
- ?... Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?
- Gdzieś musi być )
Lady_159 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 21:34   #509
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

A ja myślałam, że to u mnie jest dużo lat różnicy, bo TYLKO 5 Jak się poznalśmy Tż miał 20 a ja 15 a parą zostaliśmy 4 lata póżniej, potem rok przerwy i znowu razem Więc obecnie nie licząc tego co wcześniej byliśmy jesteśmy już 3,5 roku
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 14:36   #510
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez Mordsith Pokaż wiadomość

Pochwalisz się suknią
Pochwalę jak uszyję na pewno Póki co ją sobie rozrysowuję (projekt) i rozpracowuję co i jak zszyć, żeby osiągnąć oczekiwany efekt
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-02 08:21:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.