Wklejajcie swoje fotki-oceniamy na ile lat wyglądamy. Cz. II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-01, 12:21   #1141
kotauke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 41
Dot.: Na ile lat wyglądam?

stylistki doradziły Ci, żebyś jeszcze podkreślała i tak już okrągłe dziecięce policzki różem? z wiekiem zwykle rysy się wyostrzają, dlatego może spróbuj "dorysować" sobie kości policzkowe jakimś bronzerem?
kotauke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 13:02   #1142
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
popieram ręcami i nogami- swój wiek w wyglądzie szarej myszki
Czym?
Btw jak ta dziewczyna wygląda na 25 lat, to ja wyglądam chyba na jakieś 40
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 13:04   #1143
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Czym?
Btw jak ta dziewczyna wygląda na 25 lat, to ja wyglądam chyba na jakieś 40
Sęk w tym, że Autorka nie ma 25, tylko w grudniu kończy 23.
Wyglądać na swój wiek, wygląda, a to, że jak szara mysza, to już inna bajka.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 14:51   #1144
litera01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 76
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Niedługo jadę do kuzynki, więc będę miała kilka lepszych zdjęć. Ogólnie od wakacji przerzuciłam się na styl bardziej kobiecy, dopasowana sukienka podkreślająca figurę i szpilki, nawet sąsiadka mnie nie poznała. U mnie w domu mama ani siostra nie potrafią robić zdjęć, więc nawet nie chcę, żeby mi robiły. Jak będę miała kilka to się podzielę na pewno .
litera01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 15:44   #1145
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez litera01 Pokaż wiadomość
Niedługo jadę do kuzynki, więc będę miała kilka lepszych zdjęć. Ogólnie od wakacji przerzuciłam się na styl bardziej kobiecy, dopasowana sukienka podkreślająca figurę i szpilki, nawet sąsiadka mnie nie poznała. U mnie w domu mama ani siostra nie potrafią robić zdjęć, więc nawet nie chcę, żeby mi robiły. Jak będę miała kilka to się podzielę na pewno .
Fajnie!! Podziwiam, że od razu rzuciłaś się na szpilki, trenowałaś wcześniej chodzenie?
Osobiście nie przepadam za szpilkami, o wiele bardziej wolę słupki, czy zgrabne koturny.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 16:56   #1146
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez litera01 Pokaż wiadomość
Niedługo jadę do kuzynki, więc będę miała kilka lepszych zdjęć. Ogólnie od wakacji przerzuciłam się na styl bardziej kobiecy, dopasowana sukienka podkreślająca figurę i szpilki, nawet sąsiadka mnie nie poznała. U mnie w domu mama ani siostra nie potrafią robić zdjęć, więc nawet nie chcę, żeby mi robiły. Jak będę miała kilka to się podzielę na pewno .
wklej foty
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 20:47   #1147
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Mysle że nie wyglądasz wcale tak na młodszą, dałabym Ci 19 lat bo widze że na zdięciach nie masz makijażu, kobiecych ciuchów i biżuterii. Musze się zgodzić z niektórymi wizażankami - twoim problememem nie jest młody wygląd a "szaromyszowatość". Jeżeli twój odcień włosów to bardziej ten na 3 zdięciu zostawiłabym go bo jest bardzo ładny i pasuje do Ciebie. Pozbyłabym się grzywki bo jest na prawde nietwarzowa w Twoim przypadku. Na 1 i 2 zdięciu wyglądasz jak byś chciała się przebrać za dziecko, takie Tshirty i spodenki nosiłam gdy miałam 10 lat i wspinałam się po drzewach, a ty się dziwisz że mają Cie za 12latkę
Piękne oczy, usta i włosy no i figura też fajna więc masz co podkreślać
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia

Edytowane przez Bea_91
Czas edycji: 2013-09-01 o 20:57
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-01, 22:21   #1148
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Z twarzy dałabym ci 23. Ale jako ogól to faktycznie dziecinnie - to raczej kwestia ubioru, fryzury, miny
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 01:20   #1149
never_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 345
Dot.: Na ile lat wyglądam?

.

Edytowane przez never_
Czas edycji: 2023-12-20 o 22:46 Powód: zamknięcie forum
never_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 01:27   #1150
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Moim zdaniem wyglądasz na 16 lat (oceniając tylko twarz).
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 08:54   #1151
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Na ile lat wyglądam?

W tych Twoich strojach dałabym Ci z 15 lat, ale jak wyobraziłam sobie Ciebie w dżinsach, szpilkach, bokserce i w lekkim makijażu to w moich oczach wyglądałabyś na 20- latkę lub 20-parolatkę. Ja na Twoim miejscu czesałabym się w jakieś fajne luźne, młodzieżowe fryzury, coś takiego jak w załącznikach. Ogólnie kombinuj z włosami, pokaż się z różnych stron, nie chodź ciągle w rozpuszczonych lub w samej kitce. Może zacznij się malować, jeśli lubisz? Delikatny cień + wytuszowane rzęsy na początek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (36,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (23,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (38,4 KB, 30 załadowań)
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 17:41   #1152
litera01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 76
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Podkreśliłam sobie wewnętrzną stronę od oczu czarną konturówką i jedno mogę stwierdzić na pewno, więcej nie maluję oczu, zdjęcia wyszły koszmarne, do tego nie pasują mi pomalowane oczy... jak kuzynka zrobi mi takie, na których wyjdę przyzwoicie to się podzielę, a teraz jakbym te wstawiła to pewnie pospadałybyście z krzeseł
litera01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 18:30   #1153
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez litera01 Pokaż wiadomość
Podkreśliłam sobie wewnętrzną stronę od oczu czarną konturówką i jedno mogę stwierdzić na pewno, więcej nie maluję oczu, zdjęcia wyszły koszmarne, do tego nie pasują mi pomalowane oczy... jak kuzynka zrobi mi takie, na których wyjdę przyzwoicie to się podzielę, a teraz jakbym te wstawiła to pewnie pospadałybyście z krzeseł
wstaw, to przynajmniej Ci powiemy, co robisz źle.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 20:14   #1154
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez litera01 Pokaż wiadomość
Podkreśliłam sobie wewnętrzną stronę od oczu czarną konturówką i jedno mogę stwierdzić na pewno, więcej nie maluję oczu, zdjęcia wyszły koszmarne, do tego nie pasują mi pomalowane oczy... jak kuzynka zrobi mi takie, na których wyjdę przyzwoicie to się podzielę, a teraz jakbym te wstawiła to pewnie pospadałybyście z krzeseł
Wewnętrzna strona oka pomalowana nie każdemu pasuje. Zmniejsza oko bardzo.
Do tego powinnaś iść w szarości lub brązy jak na początek
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 12:49   #1155
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez litera01 Pokaż wiadomość
Podkreśliłam sobie wewnętrzną stronę od oczu czarną konturówką i jedno mogę stwierdzić na pewno, więcej nie maluję oczu, zdjęcia wyszły koszmarne, do tego nie pasują mi pomalowane oczy... jak kuzynka zrobi mi takie, na których wyjdę przyzwoicie to się podzielę, a teraz jakbym te wstawiła to pewnie pospadałybyście z krzeseł
Masz na myśli linię wodną oka?
Fatalny błąd.

Polecam delikatną, ciemną kreskę na górnej powiece, a na dolnej jakąś jasną, delikatną, żeby rozświetlić spojrzenie, np. blady róż. I koniecznie cień w odcieniach beżu, nie jest widoczny, ale powieka wygląda świeżo.
I tusz!!
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2013-09-05 o 12:49 Powód: dopisek
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 13:28   #1156
tempting
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 821
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Masz na myśli linię wodną oka?
Fatalny błąd.

Polecam delikatną, ciemną kreskę na górnej powiece, a na dolnej jakąś jasną, delikatną, żeby rozświetlić spojrzenie, np. blady róż. I koniecznie cień w odcieniach beżu, nie jest widoczny, ale powieka wygląda świeżo.
I tusz!!
Chyba raczej w cielistym odcieniu blady róż na linii wodnej = efekt spłakanych oczu

Delikatna ciemna kreska na górnej powiece to dobry pomysł ale hm... ja się maluję od x lat i do tej pory nie potrafię zrobić kreski na górnej powiecie, zawsze za gruba i nierówna wychodzi
__________________
Moja zupa
tempting jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 16:39   #1157
litera01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 76
Dot.: Na ile lat wyglądam?

OK, dodaję. Jak dla mnie wyszło tragicznie, jak inne moje zdjęcia. Przyjaciółka mówi, że ładne, ale nie dla mnie i po raz kolejny przekonałam się, że moja mama nie umie robić zdjęć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_4929 - Kopia.jpg (102,5 KB, 328 załadowań)
litera01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 16:40   #1158
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Na ile lat wyglądam?

no wyszło tragicznie bo makijaż jest tragiczny
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 16:49   #1159
litera01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 76
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Wiem, już nigdy nie postawie na czerń. Tak jak tu ktoś pisał, delikatna, ciemna kreska na górnej powiece, a na dolnej jasna, delikatną, żeby rozświetlić spojrzenie. Spróbuję i wyślę efekty.
litera01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 16:56   #1160
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez litera01 Pokaż wiadomość
[...]po raz kolejny przekonałam się, że moja mama nie umie robić zdjęć.
Dobre

Wiesz co - zapuść grzywkę na tyle, żeby dało się ją zaczesać na bok. Nie rysuj kreski na dole, bo się krzywdzisz, nie ten kształt oka. Kup róż do policzków.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 18:00   #1161
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez litera01 Pokaż wiadomość
OK, dodaję. Jak dla mnie wyszło tragicznie, jak inne moje zdjęcia. Przyjaciółka mówi, że ładne, ale nie dla mnie i po raz kolejny przekonałam się, że moja mama nie umie robić zdjęć.
Makijaż zdecydowanie nie dla Ciebie.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 18:40   #1162
tempting
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 821
Dot.: Na ile lat wyglądam?

to wyższa szkoła jazdy ale ja bym zastanowiła się nad konturowaniem twarzy. Zerknij na filmiki KatOsu, ona tam chyba ma wszystko przystępnie wyjaśnione
__________________
Moja zupa
tempting jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 16:56   #1163
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Nie noś takich ubrań, jak na zdjęciach w pierwszym poście - tworzą wrażenie małolaty spędzającej czas pod wejściem na klatkę schodową w blokowisku. Nowsze zdjęcie - już zdecydowanie lepiej.

Nie maluj się mocno, bo masz za delikatny, słowiański typ urody. Myślę, że brązowa kredka do oczu będzie ok. I tak jak już dziewczyny pisały - pomyśl o fryzurze bez grzywki.

Natomiast co do wieku, to w pierwszej chwili, przez styl ubierania się, faktycznie można ci dać 15 lat, ale po przyjrzeniu się twarzy, widać, że już tyle nie masz, dałabym ci ze 21.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
dla mnie jedyne co klasyfikuje człowieka jako mlodzieniaszka to taki szczególny, młodziutki typ cery, to widać u nastolatków moim zdaniem, cala reszta jest b. względna, bo można pod bogatą tapetą wyglądać na 25 lat mając 15, i rysy twarzy wiele nie mówią, bo ktoś może mieć mały nos, pelniejsze usta, wielkie oczy więc i wydawać się młodszym. ;-)
Dla mnie taką wskazówką (ale to też widać dopiero po uważniejszym przyjrzeniu się) jest sposób, w jaki cera, brzydko mówiąc "opina się" na kościach twarzy. Kilka lat po dwudziestce zanika u większości osób taka charakterystyczna pierwsza świeżość, zaczyna być widać cienie pod oczami i właśnie kości twarzy. Dlatego tak cenne są harmonijne rysy twarzy
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 17:07   #1164
201703160940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 900
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez litera01 Pokaż wiadomość
OK, dodaję. Jak dla mnie wyszło tragicznie, jak inne moje zdjęcia. Przyjaciółka mówi, że ładne, ale nie dla mnie i po raz kolejny przekonałam się, że moja mama nie umie robić zdjęć.
Makijaż makijażem, wybacz, ale ta grzywka to jakiś koszmar, nie dość, że zniekształca Ci buzię, to jeszcze wyglądasz, jakbyś nie miała brwi. Bardziej niż taka "od garnka" pasowałaby Ci dłuższa i lekko pocieniowana - klik.
Masz idealną sylwetkę, ale zaburzasz ją sobie spodniami tego typu. Ja bym postawiła na najzwyklejsze rurki, bez przeszyć i innych bajerów.
Co do makijażu - proponowałabym podkreślić nieco brwi, a oczy malować w taki sposób, do tego podkreślone policzki i delikatny, różowy błyszczyk i będzie ok.
201703160940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 19:07   #1165
Kamisnk
Rozeznanie
 
Avatar Kamisnk
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 842
GG do Kamisnk
Dot.: Na ile lat wyglądam?

ja bym Ci dała tak 13-15 lat
Ubrania sportowe, to miałam takie, jak miałam jakieś 12-13 lat i szłam grać w piłkę nożną Taka moja perspektywa i opinia
Kamisnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 21:50   #1166
litera01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 76
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Wstawiam zdjęcia. Zastanawiałam się czy wstawić. Jestem po prostu bardzo nieśmiała i mało moich zdjęć ląduje w internecie. Kiedyś miałam photobloga, ale usunęłam, powód nieśmiałość. Jak ktoś tu prędzej zauważył, jestem po prostu szarą myszą. Wy pewnie mnie skrytykujecie, ale ta Wasza krytyka jest bardzo pomocna. Chcę z tego wyjść, bo już mam dosyć być niezauważalna. Nie wiem na ile lat teraz mnie ocenicie. Schowałam te sportowe ciuchy głęboko do szafy. Koszulkę będę tylko zakładać jak będę szła oglądać mecz w pubie (od tego chyba mnie nikt nie odciągnie), a spodnie oddałam młodszej kuzynce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_4957.jpg (84,5 KB, 379 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_4972.jpg (80,3 KB, 300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_4979.jpg (77,5 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_5000.jpg (80,3 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_5004.jpg (147,8 KB, 307 załadowań)
litera01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 22:43   #1167
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Jesteś bardzo ładną i zgrabną dziewczyną. Wyglądasz na swoje lata, wcale nie masz twarzy dziecka na tych zdjęciach. Moim zdaniem głównym problemem jest grzywka, spróbuj z czasem zaczesywać ją na bok, nie podcinaj na prosto i powinno być lepiej
Btw gdybyś chciała zmieniać oprawki okularów (moim zdaniem w okularach wyglądasz bardzo dobrze), to pomyśl o pełnych i wyrazistych. Mocne oprawki nadają Twojej twarzy zadziorności.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem

Edytowane przez mpt
Czas edycji: 2013-09-15 o 22:45
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 07:37   #1168
tempting
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 821
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo ładną i zgrabną dziewczyną. Wyglądasz na swoje lata, wcale nie masz twarzy dziecka na tych zdjęciach. Moim zdaniem głównym problemem jest grzywka, spróbuj z czasem zaczesywać ją na bok, nie podcinaj na prosto i powinno być lepiej
Btw gdybyś chciała zmieniać oprawki okularów (moim zdaniem w okularach wyglądasz bardzo dobrze), to pomyśl o pełnych i wyrazistych. Mocne oprawki nadają Twojej twarzy zadziorności.
Ja bym przedyskutowała kwestię pełnych oprawek, bo może się okazać, że będą przyciągać wzrok do zadartego noska autorki, a chyba on jest sprawcą młodego wyglądu litery01

Nie no ogólnie na tych zdjęciach w porównaniu do tych wrzuconych w pierwszym poście widać duży postęp, jesteś zgrabna, więc podkreślaj to

I noś rozpuszczone włosy, między pierwszym a ostatnim zdjęciem jest kolosalna różnica
__________________
Moja zupa

Edytowane przez tempting
Czas edycji: 2013-09-16 o 07:42
tempting jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 12:50   #1169
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Na ile lat wyglądam?

Cytat:
Napisane przez tempting Pokaż wiadomość
Ja bym przedyskutowała kwestię pełnych oprawek, bo może się okazać, że będą przyciągać wzrok do zadartego noska autorki, a chyba on jest sprawcą młodego wyglądu litery01

Nie no ogólnie na tych zdjęciach w porównaniu do tych wrzuconych w pierwszym poście widać duży postęp, jesteś zgrabna, więc podkreślaj to

I noś rozpuszczone włosy, między pierwszym a ostatnim zdjęciem jest kolosalna różnica
Zgadzam się w całej rozciągłości. ))
Nie jest źle, a na pewno jest o niebo lepiej.
Zobaczysz, że z czasem przyjdzie większe wyczucie w kwestii ubioru, na pewno wyklarujesz swój styl. Jak poczujesz się pewniej, to poszalej z dodatkami: kolczyki, zegarek, apaszka.

Włosy rozpuszczone zdecydowanie.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 13:11   #1170
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Na ile lat wyglądam?

A mi się ten nosek podoba i myślę, że pełne oprawki+ czerwień na ustach i byłabyś nie do poznania.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-02 12:31:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.