Rossmann cz. XX - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-13, 21:46   #4681
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
hej!
który nr na paragonie to ten, który trzeba na rossnecie wprowadzić?
Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Nieplanowanie kupiłam dzisiaj podkład Bourjois 123. Jest w promocji. Nie miałam go wcześniej ale już wypróbowałam. Rzadko się trafia taki ładny kolor jak najjaśniejszy Vanille Clair. Zawsze wszystkie podkłady są na mnie zbyt pomarańczowe. A ten jaśniutki żółciutki
Tylko BB z Soraya ma jeszcze taki ładny kolor.
Ile kosztuje na promocji?
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 21:54   #4682
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Ile kosztuje na promocji?
35 z 51
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 07:58   #4683
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Nieplanowanie kupiłam dzisiaj podkład Bourjois 123. Jest w promocji. Nie miałam go wcześniej ale już wypróbowałam. Rzadko się trafia taki ładny kolor jak najjaśniejszy Vanille Clair. Zawsze wszystkie podkłady są na mnie zbyt pomarańczowe. A ten jaśniutki żółciutki
Tylko BB z Soraya ma jeszcze taki ładny kolor.
Jeden z najlepszych podkładów jakie miałam W sumie na razie to chyba najlepszy, jaki miałam Jedyny, którego odcień pasował IDEALNIE do mojej cery i jedyny, po którym się nie świeciłam
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 08:26   #4684
alegoria26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 342
Dot.: Rossmann cz. XX

i nie ma zadnej fajnej okazji(((
eh rosman sie psuje
alegoria26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 08:58   #4685
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Rossmann cz. XX

u mnie w R. było mnóstwo produktów w CND Dużo z tych, o których pisałyście, a do tego były np. Odżywki UltraDoux Owoc granatu (chociaż właściwie to już nie było, bo zgarnęłam ostatnią ) i jeszcze jakaś za 2.29, Szampon EvaNatura za 2.39, żel pod prysznic z olejkiem Lirene za 3 coś, lubrykant preventivo 5 z groszami. Generalnie było tego sporo, ale nie zdążyłam się za bardzo rozejrzeć.

Szkoda tylko, ze nie było tego czego potrzebowałam, np. peelingu Lirene

a te promocje, to wczoraj sprawdzałam na stronie rossmanna, produkty, które mnie interesują i niektóre były do 15, a niektóre właśnie do 19 lutego. Nie wiem o co chodzi

i mam wrażenie, że dużo produktów było przecenionych, mimo ich braku w gazetce, ale może czegoś nie wiem

Edytowane przez cochonnetta
Czas edycji: 2014-02-14 o 09:00
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 09:51   #4686
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
i mam wrażenie, że dużo produktów było przecenionych, mimo ich braku w gazetce, ale może czegoś nie wiem
Nigdy nie dają wszystkich produktów promocyjnych do gazetki dlatego ja zawsze sprawdzam na stronie rossmanna
__________________




KWC



Edytowane przez anna_belle
Czas edycji: 2014-02-14 o 10:39
anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 09:55   #4687
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
mam wrażenie, że dużo produktów było przecenionych, mimo ich braku w gazetce, ale może czegoś nie wiem
no własnie... ostatnio widziałam olejki Alterry na promocji, pomimo że w gazetce ich nie było
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 10:07   #4688
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez anna_belle Pokaż wiadomość
Nigdy nie dają wszystkich produktów promocyjnych do gazetki dlatego ja zawsze sprawdzam na stronie rossmanna
Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
no własnie... ostatnio widziałam olejki Alterry na promocji, pomimo że w gazetce ich nie było
a to nie wiedziałam, dzięki za info .

Dziewczyny, a są u Was w Rossmannie (albo Naturze) produkty Hipp? Ostatnio namiętnie ich poszukuję, byłam ok. 2 tygodnie temu i był szampon w CND, a wczoraj chciałam kupić oliwkę i ani w R. ani w Naturze nie było tej marki . Dziwne, bo na wszystkich blogach dziewczyny piszą, że te kosmetyki są łatwo dostępne, do dostania w każdym Rossmannie
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 10:14   #4689
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a są u Was w Rossmannie (albo Naturze) produkty Hipp? Ostatnio namiętnie ich poszukuję, byłam ok. 2 tygodnie temu i był szampon w CND, a wczoraj chciałam kupić oliwkę i ani w R. ani w Naturze nie było tej marki . Dziwne, bo na wszystkich blogach dziewczyny piszą, że te kosmetyki są łatwo dostępne, do dostania w każdym Rossmannie
U mnie są w każdym Rossmannie (nie wiem jak w Naturze) i w SP, no i w marketach (Tesco, Carrefour).
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 10:55   #4690
_Miranda
Raczkowanie
 
Avatar _Miranda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 317
Dot.: Rossmann cz. XX

Uprzejmie donoszę, że w CND są dyfuzory zapachowe z Bolsius U mnie były trzy zapachy: liliowe, różane i konwaliowe. Wszystkie obniżone z ceny około 17 zł chyba na coś około 5,5zł. Też były jakaś świeczka walec fioletowa z tej samej firmy, ale nie pamiętam w jakiej cenie w CND.
__________________
Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz, jaką można robić w ubraniu.
_Miranda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 11:13   #4691
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a są u Was w Rossmannie (albo Naturze) produkty Hipp? Ostatnio namiętnie ich poszukuję, byłam ok. 2 tygodnie temu i był szampon w CND, a wczoraj chciałam kupić oliwkę i ani w R. ani w Naturze nie było tej marki . Dziwne, bo na wszystkich blogach dziewczyny piszą, że te kosmetyki są łatwo dostępne, do dostania w każdym Rossmannie
W moim Rossmannie jest b. duży wybór kosmetyków Hipp, ale to duży Rossmann.
W aktualnej gazetce Lidla są kosmetyki Hipp: oliwka za 9,99, szampon za 7,99, płyn do kąpieli za 13,99.
__________________
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 12:28   #4692
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez fashi0n Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj masełko do ciała o zapachu czekolada+karmel (yhm, jestem na diecie XD), firmy bodajże Bielenda... omg, zakochałam się <3 Matko, co za aromat! Do tego super się wchłania, skóra gładka, jędrna... polecam, jak dla mnie 10/10!
Ile kosztuje to masełko?
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:09   #4693
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Rossmann cz. XX

CND to zło...
Obkupiłam się w balsamy. I kupiłam tez ten chwalony tonik - było kilka buteleczek

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez anna_belle Pokaż wiadomość
Nigdy nie dają wszystkich produktów promocyjnych do gazetki dlatego ja zawsze sprawdzam na stronie rossmanna
na stronie też nie wszystko jest, np. dzis widziałam masła Green Pharmacy w promocji, a ani w ulotce ani na stronie nie ma
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:10   #4694
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Rossmann cz. XX

Byłam dzisiaj w Rossie ale nic ciekawego - w CND Podkłady Soraya jakby kogoś interesowało
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:15   #4695
j_ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Żyrardów
Wiadomości: 590
Dot.: Rossmann cz. XX

Pognałam i ja do Rossmanna, ale nic z CND nie kupiłam. U mnie w CND: pasta Vademecum,
pasta Aquafresh,
mini dezodorant Fa,
Brise Sense &spray, ale tylko 1 zapach
żel pod prysznic Isana, ale tylko zielony i jakiś o zapachu granat
Toni&guy dla mężczyzn
Syoss dla mężczyzn jakiś specyfik w pudełku, nie czytałam co to
Eveline BB
Tonik zachwalany przez Was
balsam Isana men
Puma chyba czerwony zapach za 39,99
Masło do ciała Bielenda Bawełna
żel pod oczy Ziaja Sopot
baza pod makijaż i podkłady Soraya w opakowaniu fioletowym
Żel Nivea o którym już ktoś pisał.
j_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 13:32   #4696
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Nieplanowanie kupiłam dzisiaj podkład Bourjois 123. Jest w promocji. Nie miałam go wcześniej ale już wypróbowałam. Rzadko się trafia taki ładny kolor jak najjaśniejszy Vanille Clair. Zawsze wszystkie podkłady są na mnie zbyt pomarańczowe. A ten jaśniutki żółciutki
Tylko BB z Soraya ma jeszcze taki ładny kolor.
chciałam go kiedyś kupić, ale powiedziano mi, że strasznie wysusza i zdecydowałam się na healthy mix.

napiszesz coś więcej o 123, jakieś przemyślenia po pierwszym dniu z podkładem, bo na recenzję za wcześnie
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 14:03   #4697
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez kaasiaa66 Pokaż wiadomość
chciałam go kiedyś kupić, ale powiedziano mi, że strasznie wysusza i zdecydowałam się na healthy mix.

napiszesz coś więcej o 123, jakieś przemyślenia po pierwszym dniu z podkładem, bo na recenzję za wcześnie
To fakt, jest dość suchy. Wczoraj miałam go solo a dzisiaj na intensywnie nawilżający krem. I tak i tak wygląda fajnie więc będę pod kłaść nawilżacz. Ma matowe wykończenie. To dla jednych dobrze a dla innych nie. Ja wolę się doświetlić. Największy plus to że nie ma maski, dobry kolor i stopniowane krycie.
Healthy też ma taki kolor jak ten 51?
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 15:15   #4698
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
To fakt, jest dość suchy. Wczoraj miałam go solo a dzisiaj na intensywnie nawilżający krem. I tak i tak wygląda fajnie więc będę pod kłaść nawilżacz. Ma matowe wykończenie. To dla jednych dobrze a dla innych nie. Ja wolę się doświetlić. Największy plus to że nie ma maski, dobry kolor i stopniowane krycie.
Healthy też ma taki kolor jak ten 51?

healthy mix jest delikatnie jaśniejszy, jak byłam wtedy na zakupach akurat trafiłam na jakąś panią konsultantkę (myślałam, ze takie rzeczy tylko w super pharm ) i to właśnie ona mnie namówiła na healthy, bo 123 często ciemnieje na buzi i jest bardziej matowy przez co wysusza.

chętnie wzięłabym jakąś próbkę 123, ale u mnie panie nie pozwalają
co to za różnica czy ten podkład z testera użyję w sklepie na dłoń, czy zabiorę taką samą ilość ze sobą w pojemniczku? też tak macie??
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 15:57   #4699
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez kaasiaa66 Pokaż wiadomość

healthy mix jest delikatnie jaśniejszy, jak byłam wtedy na zakupach akurat trafiłam na jakąś panią konsultantkę (myślałam, ze takie rzeczy tylko w super pharm ) i to właśnie ona mnie namówiła na healthy, bo 123 często ciemnieje na buzi i jest bardziej matowy przez co wysusza.

chętnie wzięłabym jakąś próbkę 123, ale u mnie panie nie pozwalają
co to za różnica czy ten podkład z testera użyję w sklepie na dłoń, czy zabiorę taką samą ilość ze sobą w pojemniczku? też tak macie??
123 w porównaniu do HM jest delikatnie bardziej beżowy z lekkimi różowymi tonami(w porównaniu do HM a nie ze ogólnie różowy jest)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 15:59   #4700
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Rossmann cz. XX

Jak było 40% to się nawet nie pytałam tylko wzięłam próbkę i już. Było tyle ludzi, że ekspedientki i tak nie ogarniały a tester to tester. Niczego nie psuję, niczego nie kradnę, więc jakiś zakaz jest dla mnie dziwny.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:34   #4701
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez kaasiaa66 Pokaż wiadomość

healthy mix jest delikatnie jaśniejszy, jak byłam wtedy na zakupach akurat trafiłam na jakąś panią konsultantkę (myślałam, ze takie rzeczy tylko w super pharm ) i to właśnie ona mnie namówiła na healthy, bo 123 często ciemnieje na buzi i jest bardziej matowy przez co wysusza.

chętnie wzięłabym jakąś próbkę 123, ale u mnie panie nie pozwalają
co to za różnica czy ten podkład z testera użyję w sklepie na dłoń, czy zabiorę taką samą ilość ze sobą w pojemniczku? też tak macie??
To chyba wezmę też HM Od pół roku używam pudru HM i też bardzo lubię. W ogóle Bourjois ma najlepsze odcienie jakie można spotkać w Rossmannie.

Co do próbek nie próbowałam jeszcze żadnej wziąć ale myślę, że teraz zrobię to bez krępacji, po to są tam te testery w końcu.
__________________


Edytowane przez klatka
Czas edycji: 2014-02-14 o 16:35
klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:36   #4702
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez nkfn Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić ultralekką odżywkę firmy Marion. Stosuję jako właśnie nabłyszczacz/zmiękczacz włosów i u mnie sprawdza się rewelacyjnie! Włosy po niej są niesamowicie lekkie, sypkie, błyszczące.

Chodzi o TEN produkt.
Gdzie można ją kupić?
divide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:54   #4703
nicctakiego
Raczkowanie
 
Avatar nicctakiego
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 436
Dot.: Rossmann cz. XX

Jestem wściekła. Po raz ostatni kupiłam tusz do rzęs w Rossmanie!!
miesiąc po otwrciu tuszu, nie zasechł o dziwo, ale śmierdzi niemiłosiernie! na pewno był otwierany i to nie jeden raz. Leci do kosza bo jeszcze mnie podrażni
nicctakiego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:09   #4704
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Gdzie można ją kupić?
Nie do mnie pytanie ale odpowiem. Kosmetyki firmy marion widziałam w Naturze i drogeri Wispol.
Cytat:
Napisane przez nicctakiego Pokaż wiadomość
Jestem wściekła. Po raz ostatni kupiłam tusz do rzęs w Rossmanie!!
miesiąc po otwrciu tuszu, nie zasechł o dziwo, ale śmierdzi niemiłosiernie! na pewno był otwierany i to nie jeden raz. Leci do kosza bo jeszcze mnie podrażni
Już po raz kolejny słyszę,że tusze z rossmanna takie są i poważnie się zastanawiam czy tam kupić bo mam w planach.
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:50   #4705
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez nicctakiego Pokaż wiadomość
Jestem wściekła. Po raz ostatni kupiłam tusz do rzęs w Rossmanie!!
miesiąc po otwrciu tuszu, nie zasechł o dziwo, ale śmierdzi niemiłosiernie! na pewno był otwierany i to nie jeden raz. Leci do kosza bo jeszcze mnie podrażni

Ja bym spróbowała zwrócić jak masz paragon.

U mnie nie ma plakietki CND na kremie kwiat pomarańczy. I stoi ich jeszcze 10. Wszystko moja sprawka, bo pani zdjęła ją aby nabić mi promocyjną cenę. I już pewnie nie przywiesiła z powrotem.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 19:10   #4706
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez anna_belle Pokaż wiadomość
Nie do mnie pytanie ale odpowiem. Kosmetyki firmy marion widziałam w Naturze i drogeri Wispol.


Już po raz kolejny słyszę,że tusze z rossmanna takie są i poważnie się zastanawiam czy tam kupić bo mam w planach.
U mnie chyba jakiś szczęśliwy Rossmann, bo nigdy nie kupiłam zaschniętego tuszu, ale biorę z końca. Jedyne co można u mnie zaobserwować to palec w jakimś cieniu bądź różu, albo macanie się błyszczykiem ( nie testerem ) po ręce. U was też otwierają lakiery do paznokci? Ostatnio przeglądając szafę Wibo stałam koło dwóch dziewczyn, które otwierały sobie piaski z Lovely, by zobaczyć ,,jakie to fajne'', ostatecznie nic nie wzięły Nic nie mówiłam, bo kobieta z Rossmanna stała obok i jakoś jej to w ogóle nie przeszkadzało Czy to naprawdę takie trudne, by zobaczyć swatche w internecie?
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 19:13   #4707
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Rossmann cz. XX

w rossie mogliby udostępnić coś w rodzaju próbników kolorów lakierów. I nie byłoby problemów.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 19:28   #4708
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
U mnie chyba jakiś szczęśliwy Rossmann, bo nigdy nie kupiłam zaschniętego tuszu, ale biorę z końca. Jedyne co można u mnie zaobserwować to palec w jakimś cieniu bądź różu, albo macanie się błyszczykiem ( nie testerem ) po ręce. U was też otwierają lakiery do paznokci? Ostatnio przeglądając szafę Wibo stałam koło dwóch dziewczyn, które otwierały sobie piaski z Lovely, by zobaczyć ,,jakie to fajne'', ostatecznie nic nie wzięły Nic nie mówiłam, bo kobieta z Rossmanna stała obok i jakoś jej to w ogóle nie przeszkadzało Czy to naprawdę takie trudne, by zobaczyć swatche w internecie?
Tak właśnie myślałam,że jak będę brać to jakiś z tyłu. A z tymi lakierami to też nie jestem w stanie zrozumieć osób,które je otwierają i bez żadnego skrępowania sobie malują w drogerii.
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 19:45   #4709
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez anna_belle Pokaż wiadomość
Nie do mnie pytanie ale odpowiem. Kosmetyki firmy marion widziałam w Naturze i drogeri Wispol.
Podziękowała .
divide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 20:00   #4710
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Podziękowała .
są też w e leclerc i intermarche.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 18:28:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.