Praca w przedszkolu / żłobku - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-13, 10:16   #151
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

do tego dochodzi ODPOWIEDZIALNOŚĆ za życie drugiego człowieczka.
a jakbym rozwolnienia dostała i musiała siedzieć w wc ,a dzieciaki same bym zostawiła ? któryś by wyleciał na ulicę ... pomyłki zbyt dużo kosztują w takiej pracy.
nauczycieli będę bronić , a niech zarabiają tyle co lekarze za wypisywanie recept
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 10:16   #152
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Mnie również dziwi nagonka na nauczycieli, to jest ciężka praca, nie biurowa, tutaj NIE możesz zrobić sobie przerwy, odpocząć, jest to praca krótsza, ale bardziej intensywna.
(...)
Nie żebym miała coś do nauczycieli i ich zarobków(ich praca też jest ciężka, a zarobki może nie najgorsze, ale bez szaleństw), ale dziwi mnie to co napisałaś. W innych zawodach też bardzo często nie ma się przerw, nie ma jak odpocząć.
Ktoś wyżej napisał o urzędasach i paniach z zusu pijących kawkę. Nie pracuje w urzędzie, ale czasem z czymś tam muszę do nich przedzwonić czy się przejść i jakoś tego kawkowania nie widzę. Panie siedzą nad papierami i naprawdę pracują .
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
Ludzie, zastanówcie się co piszecie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 10:17   #153
annonim
Rozeznanie
 
Avatar annonim
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 982
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Rozwaliło mnie raz stwierdzenie znajomej, że nauczyciele nie dość, że krótko pracują, to jeszcze mają za darmo wyjścia do kina i na wycieczki. Pracowałam w kinie i już ja się naoglądałam, ile radości mają nauczyciele z tych darmowych seansów
a z tych darmowych wycieczek?
po 3-dniowej spałam ciągiem 14h, gdzie normalnie śpię do 7...
__________________
Twoje ramiona – nie kruszące się ciasto
Nie pachną miętową maścią
Ja w twoich ramionach – nieistotny dysonans...
annonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 10:17   #154
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Cytat:
Napisane przez annonim Pokaż wiadomość
tak tylko napisałam, żeby ktoś znowu z nadgodzinami nie wyskoczył
też mnie dziwią te nadgodziny. Ta moja koleżanka, często zostaje nawet godzinę dłużej w pracy, bo zawsze coś tam trzeba jeszcze zrobić, często ma jakieś przedstawienia czy występy z dziećmi, nierzadko w weekendy, a grosza więcej za to nie dostaje
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 10:19   #155
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Bo nadgodziny to wyłącznie godzziny lekcyjne, czyli matematyk ma np. dodatkowe 3h płatne w tygodniu normalnych lekcji. A cała reszta- w czynie społecznym
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 10:21   #156
annonim
Rozeznanie
 
Avatar annonim
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 982
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;35271490]Bo nadgodziny to wyłącznie godzziny lekcyjne, czyli matematyk ma np. dodatkowe 3h płatne w tygodniu normalnych lekcji. A cała reszta- w czynie społecznym [/QUOTE]
Szaja, jakim czynie społecznym? Zapomniałaś, że etat to 40h ?
__________________
Twoje ramiona – nie kruszące się ciasto
Nie pachną miętową maścią
Ja w twoich ramionach – nieistotny dysonans...
annonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 10:21   #157
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Nie żebym miała coś do nauczycieli i ich zarobków(ich praca też jest ciężka, a zarobki może nie najgorsze, ale bez szaleństw), ale dziwi mnie to co napisałaś. W innych zawodach też bardzo często nie ma się przerw, nie ma jak odpocząć.
Ktoś wyżej napisał o urzędasach i paniach z zusu pijących kawkę. Nie pracuje w urzędzie, ale czasem z czymś tam muszę do nich przedzwonić czy się przejść i jakoś tego kawkowania nie widzę. Panie siedzą nad papierami i naprawdę pracują .
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
Ludzie, zastanówcie się co piszecie.
Urzędnik jest bezproduktywny i nieefektywny, jest ich ZA DUŻO w Polsce , połowa spokojnie mogła by wylecieć, może akurat te panie co Cię obsługiwały rzeczywiście znały się na swoim fachu, uwierz że jakby połowę odeszło, druga połowa dałaby sobie radę z obowiązkami. W korporacji w której pracuję na początku było 4 menagerów, potem zwolnili 1 ,a potem kolejnego, zostało 2 i jakoś dają radę a obowiązki dokładają należycie. Można ciąć koszty ? można. a w urzędach się nie da
sorryy za offtop
Mnie martwi likwidacja małych szkółek podstawowych na wsiach, dzieciaki po 10 kilometrów są wożone do większych szkół i doczepiane do tych "gorszych" miastowych klas.
taka dyskryminacja...
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.

Edytowane przez isabelka00
Czas edycji: 2012-07-13 o 10:24
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 10:37   #158
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Nie żebym miała coś do nauczycieli i ich zarobków(ich praca też jest ciężka, a zarobki może nie najgorsze, ale bez szaleństw), ale dziwi mnie to co napisałaś. W innych zawodach też bardzo często nie ma się przerw, nie ma jak odpocząć.
Ktoś wyżej napisał o urzędasach i paniach z zusu pijących kawkę. Nie pracuje w urzędzie, ale czasem z czymś tam muszę do nich przedzwonić czy się przejść i jakoś tego kawkowania nie widzę. Panie siedzą nad papierami i naprawdę pracują .
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
Ludzie, zastanówcie się co piszecie.
Pracowałam kiedyś w urzędzie i absolutnie NIC się tam nie robiło Picie kawki, grupowe przeglądanie facebooka, nk, wymienianie się gazetami, a o 12 już gadanie, że jeszcze trzy godziny i co by tu można jeszcze porobić
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 10:54   #159
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Cytat:
Napisane przez annonim Pokaż wiadomość
Szaja, jakim czynie społecznym? Zapomniałaś, że etat to 40h ?
Nooo taaak

Mnie tylko jedno zastanawia: chcieli wprowadzić regulowany 40h tydzień pracy, ale jakoś... bardzo się ociągają. No tak, ale od razu by wyszło na to, że trzebaby każdą nadgodzinę ponad te 40h zapłacić Czyli jadę na wycieczkę czy zieloną szkołę i sikam kasą, bo tyle nadgodzin robię - to mi pasuje, nie ma sprawy, bo teraz nikt za 3 tygodnie pracy 24/dobę mi dodatkowo nie płaci

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Pracowałam kiedyś w urzędzie i absolutnie NIC się tam nie robiło Picie kawki, grupowe przeglądanie facebooka, nk, wymienianie się gazetami, a o 12 już gadanie, że jeszcze trzy godziny i co by tu można jeszcze porobić
Ja też w skarbówce na stażu byłam, napatrzyłam się sporo

Edytowane przez 0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Czas edycji: 2012-07-13 o 10:57
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 11:05   #160
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

To czemu nie pracujecie tam dalej skoro to taka lajtowa praca?
Może do zależy od stanowiska/wydziału, ale pracujące panie w urzędach istnieją i chyba ich mało nie jest, jak wynika z moich obserwacji. I nie zazdroszczę tym paniom: ostatnio jak ja zajmowałam jedną przez 4h(i nie miała przeze mnie czasu na kawkę!) to u drugiej zdążyło być kilka osób z awanturą, które oczywiście - miały biegunkę/chorą babcię/trzy pogrzeby i nie dopełniły czegoś tam i uważały, że urzędniczka powinna im odpuścić. Mało przyjemna praca.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2012-07-13 o 11:06
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 11:23   #161
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;35272531]

Mnie tylko jedno zastanawia: chcieli wprowadzić regulowany 40h tydzień pracy, ale jakoś... bardzo się ociągają. No tak, ale od razu by wyszło na to, że trzebaby każdą nadgodzinę ponad te 40h zapłacić Czyli jadę na wycieczkę czy zieloną szkołę i sikam kasą, bo tyle nadgodzin robię - to mi pasuje, nie ma sprawy, bo teraz nikt za 3 tygodnie pracy 24/dobę mi dodatkowo nie płaci [/QUOTE]
Moja dyrekcja się zawsze "odgraża" że chciałaby tak -bo ja boli jak wychodzimy mniej więcej po skończonej pracy (w myśl zasady, że nieważne że nic nie robisz - ale widać cie w placówce - bo tego co robimy w domu nie widzi, więc pewnie siedzimy )
Jak jej uświadomiłam, że musiałaby zapewnić nam więcej komputerów, wolnych sal do przygotowywania meteriałów do zajęć (wiadomo - w domu rozłozę się z brystolami na stole - a w pracy gdzie? a jakby jeszcze jedna n-lka potrzebowała?), drukarek - to już tak nie marudzi

Ja czasem chciałabym być w pracy fizycznie te 40 godzin i tam wszystko robić- i niech nikt ode mnie nie wymaga nic więcej, w domu mieć czas tylko dla rodziny...
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 11:31   #162
sewella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 66
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

No właśnie, rzeciez nauczyciel zwykle "zabiera pracę do domu" po godzinach. Tak czy siak, wyjdzie ok. 7-8 h pracy. A w prywatnych placówkach? 8 h w przedszkolu + 2-3 h przygotowania w domu...
sewella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 11:40   #163
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
To czemu nie pracujecie tam dalej skoro to taka lajtowa praca?
Może do zależy od stanowiska/wydziału, ale pracujące panie w urzędach istnieją i chyba ich mało nie jest, jak wynika z moich obserwacji. I nie zazdroszczę tym paniom: ostatnio jak ja zajmowałam jedną przez 4h(i nie miała przeze mnie czasu na kawkę!) to u drugiej zdążyło być kilka osób z awanturą, które oczywiście - miały biegunkę/chorą babcię/trzy pogrzeby i nie dopełniły czegoś tam i uważały, że urzędniczka powinna im odpuścić. Mało przyjemna praca.
Chętnie tam popracuję, jak ktoś mi załatwi taką "posadkę" Niestety trudno się dostać, bo do takiej pracy jest wielu chętnych
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 11:43   #164
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Cytat:
Napisane przez sewella Pokaż wiadomość
No właśnie, rzeciez nauczyciel zwykle "zabiera pracę do domu" po godzinach. Tak czy siak, wyjdzie ok. 7-8 h pracy. A w prywatnych placówkach? 8 h w przedszkolu + 2-3 h przygotowania w domu...
dlatego zawsze podziwiam koleżanki pracujace w prywatnych placówkach

Aha - jedyne co tak naprawdę zależy od dyrektora - to dodatek motywacyjny. Jest on dzielony różnie - i często zależny tylko od osobistych sympatii dyrektora
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 11:54   #165
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Chętnie tam popracuję, jak ktoś mi załatwi taką "posadkę" Niestety trudno się dostać, bo do takiej pracy jest wielu chętnych
ja tez sie zgłaszam ! 13 stki, wyjazdy służbowe... za free, inne przywileje, niestety nie mam znajomości
alkaxy, wierzę CI , że ta konkretna babka miała wiedzę i była profesjonalna i nie sączyła kawki przez cały dzień ,
ale skądś się bierze ta nagonka, że urzędników mamy za dużo....
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 12:31   #166
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Bliska mi osoba pracuje w urzędzie i w życiu bym nie powiedziała,że popija kawkę. Na niektórych szczeblach jest ostra harówa i duży stres. Dlatego właśnie nie lubię takiego generalizowania.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 12:35   #167
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
dlatego zawsze podziwiam koleżanki pracujace w prywatnych placówkach

Aha - jedyne co tak naprawdę zależy od dyrektora - to dodatek motywacyjny. Jest on dzielony różnie - i często zależny tylko od osobistych sympatii dyrektora
Jak też zależny od tego, ile da miasto. Czasem daje tak śmieszne pieniądze, że szok. U nas np. - dostaje się dodatek na DWA miesiące rzędu 5% zarobków Eldorado, czyż nie?

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Bliska mi osoba pracuje w urzędzie i w życiu bym nie powiedziała,że popija kawkę. Na niektórych szczeblach jest ostra harówa i duży stres. Dlatego właśnie nie lubię takiego generalizowania.
Na niektórych szczeblach.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 17:00   #168
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Mogę zgodzić się z tym, że nauczyciel (szczególnie dyplomowany) przy nadgodzinach wyciągnie te ponad 3500.
Sama zarabiałam tyle aż przez 3 miesiące , kiedy doszły mi nadgodziny za lekcje indywidualne (3 uczniów).

Normalnie jednak jest inaczej. Od września mam goły etat (brutto 2995). Od tego odliczyć trzeba wszelkie składki, pożyczki i inne duperele. I tak się cieszę, że mam etat i choć mam wielu znajomych nauczycieli (z różnych miast), to nie znam ŻADNEGO, któremu kroi się półtora etatu. Większość łata godziny jakimiś kółkami lub nadrabia do etatu w innej szkole.

Te 8,5 tys. to chyba też za jakieś korki czy co? Nie wiem, jak plasują się zarobki np. w takiej W-wie, ja pracuję na Śląsku, na zadupiu.
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 23:07   #169
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

wiecie co da się, tyle że mój luby jest nauczycielem zajęć praktycznych dla techników i zawodówek. Tam do roboty sie nikt nie pcha, 1 nauczyciel poszedł na L4 drugiego wywalili za chlanie i moj ma 1,5 etatu. ostatnio za same nadgodziny 1200 dostał, a jak na razie jest kontraktowym, w sierpniu ma mianowanie.
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 00:25   #170
aniulka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Pomoc wychowawcy w przedszkolu.

Moja znajoma pracuje jako pomoc wychowawcy w przedszkolu prowadzonym przez siostry zakonne. Wykształcenie pedagogiczne akurat tam nie było potrzebne. zanim dostała tę pracę obdzwoniła chyba wszystkie przedszkola w okolicy. Dostała zaproszenie na dwie rozmowy kwalifikacyjne, w pozostałych miejscach chcieli studentki pedagogiki lub osoby mające licencjat właśnie z pedagogiki.
aniulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 11:55   #171
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Smile Praca w przedszkolu

Witam
Zacznę może od tego,że jestem studentką II roku pedagogiki. Wczoraj otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę w sprawie pracy do prywatnego przedszkola,niedaleko mnie. Pani,która ze mną rozmawiała,poprosiła bym przygotowała 1 lub 2 zabawy dla dzieci w wieku 3lat, niestety nie mam pomysłu jaka mogłaby to być zabawa,by zainteresowała dzieci w tym wieku, nie mam doświadczenia w pracy z dziećmi,co zaznaczyłam wyraźnie w liście motywacyjnym,nie wiem na jakim poziomie są dzieciaki. Przez krótki okres czasu pracowałam w klubie aktywnego malucha, al'a żłobku niestety po tej 'przygodzie' bardzo zniechęciłam się do pracy w takich placówkach,ponieważ zabawa z dziećmi,edukacja ,były tam na poziomie zerowym,moja wiara we własne możliwości podupadła i powiem szczerze ,że trochę się obawiam,czy dam sobie radę.
Jeżeli któraś z Was ma doświadczenie dotyczące tej grupy wiekowej,jak uaktywnić dzieciaki i jednocześnie zainteresować,bardzo proszę o jakieś wskazówki .
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 19:39   #172
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Praca w przedszkolu

Jako pomoc masz pracować?
Może "Rolnik sam w dolinie"? Tylko musisz poszukać muzyki w necie. Tu masz słowa.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,47465...w_dolinie.html

Też pracowałam rok w prywatnym przedszkolu jako pomoc i moje maluchy najbardziej pod słońcem uwielbiały zabawę "w chowanego". One się "chowały", ja udawałam,że ich nie widzę i je szukałam, piszczały ze szczęścia dosłownie. hehe
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 15:59   #173
MGsolutions
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Czy znacie może osoby chętne do podjęcia pracy jako nauczyciel Przedszkola w Niemczech???
MGsolutions jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 06:38   #174
sewella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 66
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

To typowo niemieckie przedszkole czy polskie?
sewella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 11:01   #175
MGsolutions
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

To niemieckie przedszkole.
MGsolutions jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 19:44   #176
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Ja czasem chciałabym być w pracy fizycznie te 40 godzin i tam wszystko robić- i niech nikt ode mnie nie wymaga nic więcej, w domu mieć czas tylko dla rodziny...
Zarezerwuj sobie te 40 h, a resztę poświęć dla rodziny. Proste jak budowa cepa.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 09:26   #177
anolinae
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

a ja w tym roku ide zaocznie na pedagogike wczesnoszkolna i koncze farmacje.
i uwierzcie mi gdybym miala do wyboru prace w aptece czy w szkole podstawowej to wole dzieciaków nie mam znajomosci ani w aptekach ani w szkolach. ale grunt to pozytywne myslenie życze wam wszystkim powodzenia w wybieraniu zyciowych celow, znalezieniu pracy ktora bedzie wam przynosila satysfakcje i sprawiala radosc
anolinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:18   #178
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: ile zarabiają nauczycielki w przedszkolu i kl. 1-3?

Wielu członków mojej rodziny to nauczyciele i podam taki przykład moja kuzynka aby uzbierać 1 etat pracuje w 3 szkołach i nie jest odosobnionym przypadkiem .... więc jeżeli praca nauczyciela nie jest czyimś powołaniem to warto sprawę poważnie przemyśleć bo to praca specyficzna bo z jednej strony nie doceniana i niezbyt dobrze opłacana a z drugiej strony oddziaływająca na życie innego człowieka


Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Chętnie tam popracuję, jak ktoś mi załatwi taką "posadkę" Niestety trudno się dostać, bo do takiej pracy jest wielu chętnych
Wiesz moje doświadczenie jest takie, że najłatwiej dostać pracę w administracji, jeśli chodzi o taką "posadkę" to ja mam inne doświadczenia związane z pracą w skarbówce - bo ja pamiętam zapieprz taki że nie było czasu iść do toalety, mobbing ze strony góry, wieczne pretensje ze strony petentów (bo przecież kogo to obchodzi, że musisz prowadzić jednocześnie sprawy kilkunastu tysięcy innych osób, każda chce być poza kolejnością, każda chce żeby poświęcić jej nielimitowaną ilość czasu) , dodaj do tego konieczność dokonywania czynności specyficznych dla danej komórki np egzekucyjnych, orzekanie w pierwszej instancji, niskie pensje i to że chociażbyś nie wiem jak się starała i i ile czasu zostawała po godzinach w czynie społecznym jakaś niunia i tak powie, że jesteś pasożytem społecznym i tylko kawki Ci w głowie.

Ever-dream z całego serca życzę Ci pracy w skarbówce żebyś się przekonała jak to smakuje

PS> Szajajaba rozczarowałam się twoim podejściem, jako córka nauczycielki, siostrzenica kilku innych nauczycielek oraz kuzynka 2 innych, wychowana częściowo w gabinecie pracowni biologicznej, częściowo w pokoju nauczycielskim a częściowo na korytarzu szkolnym a w stu procentach w środowisku nauczycielskim też mogłabym powiedzieć o nauczycielach to co TY o urzędnikach - że się napatrzyłam i to więcej niż ty na swoim stażu
__________________

Edytowane przez Wisienki
Czas edycji: 2013-09-16 o 18:31
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 18:50   #179
Vinga_
Raczkowanie
 
Avatar Vinga_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
praca w żłobku/przedszkolu

Hej, od jakiegoś czasu poszukuję pracy w żłobku lub w przedszkolu, jednak jakoś nie mogę znaleźć... Czy to prawda, że taka praca to jedynie po znajomości? Wydaje mi się, że w Krakowie jest bardzo dużo żłobków czy też placówek więc chyba powinny być jakieś wolne etaty.
Czy naprawdę tak trudno jest znaleźć taką pracę? A może macie jakieś sposoby aby takową znaleźć? Jakie kursy ewentualnie mogą pomóc? Już się pomału załamuję i zastanawiam się czy studia pedagogiczne były dobrym wyborem...
__________________
Fire and Ice
Some say the world will end in fire,
Some say in ice.
From what I've tasted of desire,
I hold with those, who favour fire.
But if it had to perish twice,
I think I know enough of hate
To say that for destruction ice
Is also great
And would suffice.
R. Frost

Vinga_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 11:19   #180
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: praca w żłobku/przedszkolu

Jakie masz kwalifikacje? Jakie ukończyłaś studia? Czy odbyłaś kiedyś staż w takim miejscu? Czy masz doświadczenie w pracy z małymi dziećmi?
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-10 19:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.