Singielki 25 +. Część X - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-18, 21:16   #781
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
nie chcę negować Twoich doświadczeń, ale może miałaś pecha z doborem ale ja tylko z własnej perspektywy mogę mówić. Ja anty mozna powiedzieć, że trochę zawdzięczam


nie jeśli chodzi o to, ze nie chcę iść na urlop, to dlatego, że moja firma przechodzi pewne zmiany, a ja chcę przy tym być, a po drugie mam kumpla w pracy, który tylko czeka aż pójdę na urlop, żeby wchrzanić się w moje sprawy. Boję się tego, co zastanę po powrocie. On przegina momentami nawet jak jestem. A jestem pewna, że to on by mnie zastępował
Nie sadze zebym miala pecha z doborem przy takiej ilosci roznych anty. Ale ja mialam jeden skutek uboczny. Poza tym nic. Niestety z tym skutkiem bujam sie do dzis

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 21:30   #782
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

rozmawiam z koleżanką z tańców i mówi, ze jej ostatnio jakiś chlopak napisał, ze ma za dużo zdjęć z golym brzuchem więc może moja teoria, że moje 'bardziej odkryte' zdjecia również odstraszają, wlaśnie się potwierdza :P
masakrus. Nigdy bym tak sama nie pomyślała, ale tak sluchając innych....
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 21:39   #783
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
rozmawiam z koleżanką z tańców i mówi, ze jej ostatnio jakiś chlopak napisał, ze ma za dużo zdjęć z golym brzuchem więc może moja teoria, że moje 'bardziej odkryte' zdjecia również odstraszają, wlaśnie się potwierdza :P
masakrus. Nigdy bym tak sama nie pomyślała, ale tak sluchając innych....



A to popatrz z drugiej strony: Co byś pomyślała o facecie, który wrzuca na fejsa fotki z silki z gołą klatą?
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 21:45   #784
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A to popatrz z drugiej strony: Co byś pomyślała o facecie, który wrzuca na fejsa fotki z silki z gołą klatą?
A fajna ta klata ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 21:45   #785
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Shawtty cieszę się, tak myślałam,ze się świetnie bawisz Ale ja bym jednak spróbowała z nim pogadać, choćby żeby wiedzieć czy jesteście sobie "wierni" zeby nie było niespodzianki że kogoś będzie miał "bo przecież nie byliście parą" albo rozczarowania, ze Ty kogoś spotkasz "bo powinnaś się domyślić,że jest Twoim chłopakiem"

Znam go już na tyle dobrze, że wiem, że nie byłoby bezpośrednich pretensji z jego strony, bardziej takie fochy, jak to już było, gdy zobaczył jak się całuję w klubie z innym. O to właśnie chodzi, to nas dzieli od związku, nikt nikomu nie może tak naprawdę zrobić o nic pretensji. W ogóle zaczyna być dla mnie to już jednak zbyt trudne wszystko, naprawdę go kocham, ale tak się też bujać przez życie nie możemy. Mam nadzieję, że zbiorę się w sobie przez te dwa miesiące i będę w stanie to najwyżej zakończyć. Bo przez telefon na pewno nie.

Jutro przypadkiem będziemy na jednej imprezie, on jeszcze o tym nie wie, no ale trudno.

Co do mojego spotykania się z innym facetami to na pewno nie, mam straszną awersję, nie byłabym w stanie nawet wrócić teraz na jakieś portale, jutro w klubie też nie wyobrażam sobie bawić się z kimś innym niż koleżanką.

Takie gorzkie żale, ale jak się z nim po tylu dniach rozstałam i zostałam w końcu sama to mi tak pusto

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
rozmawiam z koleżanką z tańców i mówi, ze jej ostatnio jakiś chlopak napisał, ze ma za dużo zdjęć z golym brzuchem więc może moja teoria, że moje 'bardziej odkryte' zdjecia również odstraszają, wlaśnie się potwierdza :P
masakrus. Nigdy bym tak sama nie pomyślała, ale tak sluchając innych....
Ale naprawdę, jeśli ktoś ma takie podejście to sam się po prostu odstrzela swoją zaściankowością i skrajną konserwą
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 21:59   #786
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A to popatrz z drugiej strony: Co byś pomyślała o facecie, który wrzuca na fejsa fotki z silki z gołą klatą?
to zależy. Kiedyś patrzyłam na to negatywnie, teraz... patrzę raczej całokształtowo na faceta/jego profil. Może mnie to nie zachęca, ale tez nie zniechęca radykalnie. Ale moze jestem na tyle przyzwyczajona do np. golych brzuchów na co dzień, że dla mnie to nie jest zadne halo. Rażą mnie jedynie foty lasek w stringach na fb czy insta.

No i widzę różnicę czy ktoś wrzuca selfie sprzed lustra prężąc się w powyginanych pozach by pokazać brzuch czy tyłek, czy np. zdjęcie z jakiegoś wydarzenia, wakacji, basenu, z jakiejs ewolucji sportowej itp. Ja np nie mam fotek z brzuchem czy tyłkiem sprzed lustra, tylko z występów. Trudno żebym miała w kombinezonie, skoro takie właśnie miałyśmy stroje taneczne i tak wyglądałam na scenie na rurce też pewnych rzeczy nie jestem w stanie wykonać w koszulce, bo po prostu nie ma trzymania na brzuchu wtedy. ale może sama siebie usprawiedliwiam, w końcu do końca obiektywna nie będę w stosunku do siebie.


Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość

Znam go już na tyle dobrze, że wiem, że nie byłoby bezpośrednich pretensji z jego strony, bardziej takie fochy, jak to już było, gdy zobaczył jak się całuję w klubie z innym. O to właśnie chodzi, to nas dzieli od związku, nikt nikomu nie może tak naprawdę zrobić o nic pretensji. W ogóle zaczyna być dla mnie to już jednak zbyt trudne wszystko, naprawdę go kocham, ale tak się też bujać przez życie nie możemy. Mam nadzieję, że zbiorę się w sobie przez te dwa miesiące i będę w stanie to najwyżej zakończyć. Bo przez telefon na pewno nie.

Jutro przypadkiem będziemy na jednej imprezie, on jeszcze o tym nie wie, no ale trudno.

Co do mojego spotykania się z innym facetami to na pewno nie, mam straszną awersję, nie byłabym w stanie nawet wrócić teraz na jakieś portale, jutro w klubie też nie wyobrażam sobie bawić się z kimś innym niż koleżanką.

Takie gorzkie żale, ale jak się z nim po tylu dniach rozstałam i zostałam w końcu sama to mi tak pusto



Ale naprawdę, jeśli ktoś ma takie podejście to sam się po prostu odstrzela swoją zaściankowością i skrajną konserwą
Shawtty to może zbierz się w sobie i doprowadź do tej rozmowy?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 22:21   #787
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Dinulka mi takie zdjecia nie przeszkadzaja



Ps. Widze ze mocno sie zaangażowalas w prace
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-18, 22:29   #788
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A to popatrz z drugiej strony: Co byś pomyślała o facecie, który wrzuca na fejsa fotki z silki z gołą klatą?
Tak teraz pomyślałam i mnie chyba by zniechęciły takie fotki. Na portalach tak miałam, że zniechęcały mnie zdjęcia gołych klat.

Wróciłam z koncertu, przyjemny wieczór
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 22:39   #789
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

żeby nie było, że nie wiadomo jakie foty mam :P dla mnie normalne, czasem brzuch odsłoniety. bez żadnych pośladow i biustów :P

Lolek, czemu mocno? :P po prostu dbam o swoje sprawy i pozycję
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 22:42   #790
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Classic jaaki koncert?

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Mhm

Mówiąc szczerze - na bazie wlasnego doświadczenia - to najbardziej Twoja pozycja rośnie i ludzie Cie doceniaja gdy zaczyna Cie brakować
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 22:47   #791
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Classic jaaki koncert?

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Mhm

Mówiąc szczerze - na bazie wlasnego doświadczenia - to najbardziej Twoja pozycja rośnie i ludzie Cie doceniaja gdy zaczyna Cie brakować
Pisałam już Lolek. Tak czytasz wątek
Zespół Pokój numer 3.
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-18, 22:50   #792
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Pokaż

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
spróbowałam załączyć, mam nadzieję, że się uda

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;76391661]W końcu piąteczek, ale tego nie czuję zupełnie ;p Najpierw jeszcze wizyta u fryzjera, potem tylko przetrwać i będzie dobrze! Weekend w domu mam w planach. A co u was?[/QUOTE]
i jak po fryzjerze? Co robiłaś - cięcie, kolor? u mnie dzisiaj wieczorem trening ze sztangami, było ostro. Jest moc! a na weekend planów brak

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Podpisalam nowa umowe [/URL]
Gratulacje!!

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość

Znam go już na tyle dobrze, że wiem, że nie byłoby bezpośrednich pretensji z jego strony, bardziej takie fochy, jak to już było, gdy zobaczył jak się całuję w klubie z innym. O to właśnie chodzi, to nas dzieli od związku, nikt nikomu nie może tak naprawdę zrobić o nic pretensji. W ogóle zaczyna być dla mnie to już jednak zbyt trudne wszystko, naprawdę go kocham, ale tak się też bujać przez życie nie możemy. Mam nadzieję, że zbiorę się w sobie przez te dwa miesiące i będę w stanie to najwyżej zakończyć. Bo przez telefon na pewno nie.
(...)
Takie gorzkie żale, ale jak się z nim po tylu dniach rozstałam i zostałam w końcu sama to mi tak pusto
Rozumiem tę pustkę. Przesyłam Ci uściski! Wiesz, wydaje mi się, że naprawdę szczera rozmowa ustalająca będzie potrzebna. Bo zobacz jakie to się robi dla Ciebie trudne.
Mam nadzieję, że ułoży Ci się wszystko pozytywnie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paznokcie.jpg (51,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paznokcie 2.jpg (42,6 KB, 76 załadowań)
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 22:51   #793
SpiewWannie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: W Czołgu
Wiadomości: 186
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Wypowiem się co do zdjęć, mi wszystko jedno czy z brzuchem czy bez , najważniejsza rozmowa, tylko zdjęcie z dziubkiem nie przejdzie i w toalecie
__________________
Jeździć dużo, Jeździć motocyklem
SpiewWannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 22:52   #794
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Durna jestem jak nie wiem bo pol dnia jaram sie podwyzka zastanawiam sie nawet czy nie isc na farbowanie do fryzjera stylisty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 22:57   #795
SpiewWannie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: W Czołgu
Wiadomości: 186
Dot.: Singielki 25 +. Część X

A ja dziś mam po uszy pracę , i nie zmieni tego nawet ostatnia podwyżka
__________________
Jeździć dużo, Jeździć motocyklem
SpiewWannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 22:57   #796
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Póki co to mam chętnego na przejęcie moich obowiązków :P a nie mam ochoty kogoś w nie wpuszczac. A już na pewno nie jego.

Milagros, co to za niebieski kolor?


czeko nie napisałaś czy jesteś usatysfakcjonowana nową umowa (i podwyżką )
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 22:58   #797
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Póki co to mam chętnego na przejęcie moich obowiązków a nie mam ochoty kogoś w nie wpuszczac. A już na pewno nie jego.

Milagros, co to za niebieski kolor?


czeko nie napisałaś czy jesteś usatysfakcjonowana nową umowa (i podwyżką )
Miliony to nie sa, brutto 500 zl. Ale dla mnie to i tak sporo, wiecej niz sie spodziewalam wiec jestem mega zadowolona. A umowa nadal jest spoko, nieokreslony, luxmed, benefit. Gitara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 22:59   #798
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Classic moja droga niestety nie mam czasu czytac :/

Nie znam
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 23:14   #799
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Shawtty to może zbierz się w sobie i doprowadź do tej rozmowy?
Będę musiała, to się ostatecznie musi wydarzyć

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Rozumiem tę pustkę. Przesyłam Ci uściski! Wiesz, wydaje mi się, że naprawdę szczera rozmowa ustalająca będzie potrzebna. Bo zobacz jakie to się robi dla Ciebie trudne.
Mam nadzieję, że ułoży Ci się wszystko pozytywnie!
Dziękuję

Po prostu przeraża mnie możliwość, że on jednak nic nie czuje i będziemy musieli się definitywnie rozstać. No ale tak na pół gwizdka to też się nie da. A o jakimś koleżeństqie to tutaj już mowy nie ma.

_____
Dzwonił dzisiaj do mnie mój były chłopak (ten z któym się przyjażnie, a rozstaliśmy się ponad 2 lata temu (za 2 miechy stuknie 2,5), ten z drugiego końca Polski, w sumie mój ostatni chłopak i mówił, że jego nowa znajomość idzie w dobrym kierunku. W ogóle dziewczyna jest śliczna i z tego co opowiada też i mądra, więc szczerze cieszę się jego szczęściem tylko tak się akurat dzisiaj złożyło, że ja mu się przez ten telefon prawie popłakałam z powodu mojej tchóżliwości...

Matko, jak ja długo już jestem singielką
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-18, 23:27   #800
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Dinulka, niebieski to Call me unicorn z indigo
Shawtty, dlatego własnie ja jestem za nazwaniem w pewnym momencie rzeczy po imieniu. W sytuacji, gdy żyjemy jak para, gdy ludzie z otoczenia nazywają nas parą, to dla nas samych powinna być to oczywista oczywistość... Taka pewność, jasność, bez wątpliwości. Inaczej zawsze jest niebezpieczeństwo, że się fest zaangażujemy, a druga strona nagle kubeł zimnej wody "przecież my nawet nie jesteśmy razem". Oczywiście tego Ci nie życzę!

Dziewczyny, dzisiaj pierwszy raz w życiu jacyś panowie robotnicy za mną gwizdali i coś wykrzykiwali uśmiałam się
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 23:30   #801
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Czeko to super

Milagros wlasnie mi się kojarzył z unicornem, bo przymierzałam się do zakupu tego kolorku i paru innych z Indygo ale wygrywa wydawanie kasy na perfumy
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 23:42   #802
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Dinulka, niebieski to Call me unicorn z indigo
Shawtty, dlatego własnie ja jestem za nazwaniem w pewnym momencie rzeczy po imieniu. W sytuacji, gdy żyjemy jak para, gdy ludzie z otoczenia nazywają nas parą, to dla nas samych powinna być to oczywista oczywistość... Taka pewność, jasność, bez wątpliwości. Inaczej zawsze jest niebezpieczeństwo, że się fest zaangażujemy, a druga strona nagle kubeł zimnej wody "przecież my nawet nie jesteśmy razem". Oczywiście tego Ci nie życzę!
Jest dokładnie tak jak piszesz. Wszystko byłoby dobrze, gdybym się tak na początku znajomości nie darła, że żadnych związków, żadnego zaangażowania... i jeszcze płakanie, dosłowne, przy nim o Księcia (choć tego melodramatu chyba nie czytałaś, jeszcze Cię z nami nie był) kurde, on mi się na początku nawet zbytnio nie podobał, no nie wierzę w to co się stało i jak to się potoczyło, wierzyłam tylko w ten efekt wow - albo mnie zetnie z nóg od razu albo nigdy. A tu taki psikus DD

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Jeszcze Wam powiem, że chłopak z którym byłam na półrandce w zeszłą niedzielę nie odpuszcza. Z fb wie, do jakiego klubu jutro idę i napisał, że jak tylko będzie mógł, przyjedzie (choć jest z innego miasta trochę . No tak, jeszcze mi jego i W. na jednej imprezie brakuje boże
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 23:55   #803
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Dinulka, to jakbyś była zainteresowana, to pozostałe kolory też są z tej wiosennej kolekcji indigo ja to pazury mogłabym zmieniać co tydzień, wszystko mi się podoba. Tylko mój portfel by tego nie zniósł
Shawtty, faktycznie tej historii nie znam, nie dałabym rady nadrobić Wszystkich waszych postów, mam nadzieję, że to zrozumiecie natomiast co do takich psikusów losu, to zdarzają się, oj zdarzają i to w sumie fajne jest, że nigdy nie wiesz, co Cię czeka. Masz swój obraz w głowie, masz coś uporządkowane, a tu psikus
Swoją drogą, poszłabym też do klubu jakiegoś czy ogólnie na tańce, nawet zaproponowałam jednej koleżance że może spontanicznie jutro wyskoczymy, a ona do mnie, że jest już za stara na balety.... Mamy obie 27 lat
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 06:19   #804
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
rozmawiam z koleżanką z tańców i mówi, ze jej ostatnio jakiś chlopak napisał, ze ma za dużo zdjęć z golym brzuchem więc może moja teoria, że moje 'bardziej odkryte' zdjecia również odstraszają, wlaśnie się potwierdza
masakrus. Nigdy bym tak sama nie pomyślała, ale tak sluchając innych....
Obluknelam Twoje foty jak dla mnie to tam nie ma się do czego przyczepić. Widać na nich siłę, kondycję i umiejętności, ale nie ma w nich nic niestosownego, nie emanuja wulgarnoscia, ani nie są jakieś (seksualnie) prowokacyjne.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:50 ---------- Poprzedni post napisano o 05:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A to popatrz z drugiej strony: Co byś pomyślała o facecie, który wrzuca na fejsa fotki z silki z gołą klatą?
Wiem, że pytanie nie do mnie, ale gdyby to były zdjęcia z zawodów sportowych w których goła klata to raczej norma (np pływanie) to czemu nie.
Chociaż zdjęcie, które miałoby jedynie na celu pokazanie gołej klaty, by mnie odrzucilo.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
spróbowałam załączyć, mam nadzieję, że się uda


i jak po fryzjerze? Co robiłaś - cięcie, kolor? u mnie dzisiaj wieczorem trening ze sztangami, było ostro. Jest moc! a na weekend planów brak


Gratulacje!!


Rozumiem tę pustkę. Przesyłam Ci uściski! Wiesz, wydaje mi się, że naprawdę szczera rozmowa ustalająca będzie potrzebna. Bo zobacz jakie to się robi dla Ciebie trudne.
Mam nadzieję, że ułoży Ci się wszystko pozytywnie!
Bardzo ładne

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:56 ---------- Poprzedni post napisano o 05:54 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Miliony to nie sa, brutto 500 zl. Ale dla mnie to i tak sporo, wiecej niz sie spodziewalam wiec jestem mega zadowolona. A umowa nadal jest spoko, nieokreslony, luxmed, benefit. Gitara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miliony może nie, ale i tak ładna kwota

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:58 ---------- Poprzedni post napisano o 05:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Jest dokładnie tak jak piszesz. Wszystko byłoby dobrze, gdybym się tak na początku znajomości nie darła, że żadnych związków, żadnego zaangażowania... i jeszcze płakanie, dosłowne, przy nim o Księcia (choć tego melodramatu chyba nie czytałaś, jeszcze Cię z nami nie był) kurde, on mi się na początku nawet zbytnio nie podobał, no nie wierzę w to co się stało i jak to się potoczyło, wierzyłam tylko w ten efekt wow - albo mnie zetnie z nóg od razu albo nigdy. A tu taki psikus DD

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Jeszcze Wam powiem, że chłopak z którym byłam na półrandce w zeszłą niedzielę nie odpuszcza. Z fb wie, do jakiego klubu jutro idę i napisał, że jak tylko będzie mógł, przyjedzie (choć jest z innego miasta trochę . No tak, jeszcze mi jego i W. na jednej imprezie brakuje boże
Hm nie chce krakać, ale żeby Ci ten chłopak nie popsuł czegoś.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:19 ---------- Poprzedni post napisano o 05:58 ----------

Jestem przed @ i mój nastrój waha się od chęci mordu do płaczu żeby sobie "poprawić" humor myślę jeszcze o tym jak potraktował mnie eks.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 06:36   #805
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Shawtty, super, cieszę się, że fajnie spedzilas czas
A ja leżę w łóżku, żołnierz poszedł robić mi śniadanie w ogóle to już jest pewne, zakochałam się.
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 06:38   #806
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Shawtty, super, cieszę się, że fajnie spedzilas czas
A ja leżę w łóżku, żołnierz poszedł robić mi śniadanie w ogóle to już jest pewne, zakochałam się.
Super

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 07:35   #807
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Dzięki Ksiegowa
I nie myśl o eks albo pomysł przez chwilę wyplacz się i olej


Aszin


Shawtty pozbądź się typka bo wyjdzie z tego kaszana....


Miałam dziś znów takie koszmary ( jak mi w końcu udało się usnać) że ścigali mnie bo mięsa nie jem i chcieli torturowac. Widzialam też jak meczyli zwierzęta i jedli surowe mięso. Autentycznie się bałam w tym śnie 😃😃 potem inny że byłam prawie spóźniona na samolot i jeszcze straciłam wzrok
Czuję się jakbym spała godzinę a nie 6 😎



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2017-08-19 o 07:36
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 07:48   #808
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dzięki Ksiegowa
I nie myśl o eks albo pomysł przez chwilę wyplacz się i olej


Aszin


Shawtty pozbądź się typka bo wyjdzie z tego kaszana....


Miałam dziś znów takie koszmary ( jak mi w końcu udało się usnać) że ścigali mnie bo mięsa nie jem i chcieli torturowac. Widzialam też jak meczyli zwierzęta i jedli surowe mięso. Autentycznie się bałam w tym śnie potem inny że byłam prawie spóźniona na samolot i jeszcze straciłam wzrok
Czuję się jakbym spała godzinę a nie 6



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na razie nie płacze, snuje się po mieszkanie i dołuje, że tyyyyle do zrobienia i muszę to wszystko ogarnąć sama. Wczoraj wyrzucałam buty i płaszcze, dziś czas na kolejną szafę. Czemu mi to wszystko tak wolno idzie buuu będę dziś smutać, z góry przepraszam.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Tez miałam średnio fajne sny, ale w innym stylu. Śniło mi się, że byłam z eks i znalazłam w mieszkaniu czarne, długie włosy, a eks (niby w śnie obecny) jakoś mi się głupio tłumaczył i robił ze mnie idiotke. Ale się zła obudzilam wrrr

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 07:48   #809
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Shawtty, super, cieszę się, że fajnie spedzilas czas
A ja leżę w łóżku, żołnierz poszedł robić mi śniadanie w ogóle to już jest pewne, zakochałam się.
Pięknie!



Wróciła nasza stara, dobra Shawtty
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 08:05   #810
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość

[/COLOR]Jeszcze Wam powiem, że chłopak z którym byłam na półrandce w zeszłą niedzielę nie odpuszcza. Z fb wie, do jakiego klubu jutro idę i napisał, że jak tylko będzie mógł, przyjedzie (choć jest z innego miasta trochę . No tak, jeszcze mi jego i W. na jednej imprezie brakuje boże

Może napisz prosto z mostu, że na imprezie będziesz z facetem? Żeby chłopak niepotrzebnie nie robił sobie nadziei? Albo jakiś scen zazdrości nie zaczął odwalać,jak taki uparty



Mi sie śniło, ze poszłam do fryzjera i mi grzywkę zrobił. Ale byłam zła, poprzednia kilka lat zapuszczałam, żeby właziła w oczy
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-11 14:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.