Diane 35 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-05, 23:21   #31
ufolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 37
Dot.: Diane 35

ja bralam diane 35 bo mam problemy z cera, przyjelam jakos z 4 opakowania i nie bylo zadnych niepokojacych objawow. Cera mi sie zaczela poprawiac nie przytylam a wrecz odwrotnie no i jak dla mnie jako srodek antykoncepcyjny dzialal super . Mysle za tak jak kazdy organizm jest inny to na kazdy lek bedzie inna reakcja. Jasne ze nie polecam go kazdemu no ale najlepiej przeciez pogadac z lekarzem .Mi pomogl i zamierzam znow zaczac go brac . A jak ginekolozka mi go przepisywala to mowila ze jest to lek na problemy skorne poniewaz bardzo dobrze dziala na cere itd a przy okazji antykoncepcyjny i ze w stanach przepisuje sie go nastolatkom na pryszcze , troche mnie to zdziwilo bo przeciez dziewczyna ktora w wieku 14 lat zaczyna brac hormony to ryzykuje niemalo no ale moze sie nie znam i przepisuja ten lek na jakies ostre przypadki czy cos w tym stylu. Ogolnie w moim przypadku sie sprawdzil i mam nadzieje ze za pare lat nie bede zalowac ze go przyjowalam ale w sumie nie ma bezpiecznych lekow
ufolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 09:51   #32
isiaczek
Zadomowienie
 
Avatar isiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: tam gdzie jest moje serce
Wiadomości: 1 153
GG do isiaczek
Dot.: Diane 35

niooop.....wiesz mojej kolezance babka niechciala pzrepisac w wieku 17,5 roku tabletek...
a 14 latka...hm....nio to juz przesada...
mlody organizm który sie maxymalnie ksztaltuje....
i hormony...
isiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 12:00   #33
Monikita
Raczkowanie
 
Avatar Monikita
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 464
GG do Monikita
Dot.: Diane 35

Cytat:
Napisane przez ~kRuSzYnA~
Monikita a po ilu opakowaniach mniej wiece albo po jakim czasie przytylas?? bo ja zaczelam drugie opakowanie i wybieram sie do lekarza po nastepne i nie wiem czy nie poprosic ja o zmiane na inne...

Chyba zaczelam tyc tak po 3 opakowaniu ale juz nie pamietam.Ale tak jak pisalam wczesniej skonczylam je brac to schudlam.Kazdy roznie widocznie reaguje na tabletki.Moja kolezanka tez brala Dioane i nic nie przytyla tylko piersi jej troche urosly.Ja zaczelam brac Diane w wieku 16 lat i jezeli dobrze pamietam to wtedy nic nie tylam,ani mi piesri nie urosly wieksze.A jak baralam je juz w wieku 21 lub 22 lata to wtedy dipiero przytylam.Troche to dziwne i nieiwem czemu sie tak stalo ze wczesniej nie mialy na mnie takiego wplywu a dopiero potem tak mi sie zrobilo.
Monikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 11:12   #34
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Diane 35

Diane biore krotko..jestem w trakcie drugiego blistra.. zadnych rewelacji typu wymioty, bole glowy, brzucha nie mam.. fakt-przytylam z 2kg i powiekszyly mi sie znacznie piersi..cera?no wlasnie zaczelam je brac z tego powodu..ale narazie zbytnio mi sie nie poprawila..
mam do Was pytanie.. czy pomimo tego ze jest to srodek na problemy demratologiczne to czy jest to w 100% roznie skuteczeny srodek antykoncepcyjny?bo nie wiem dlaczego ale mam jakies dziwne obawy za kazdym razem....
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 12:12   #35
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Diane 35

yasmin kosztuje u mnie 30 zl warszawa tazke czy ja wiemc zy dorogo tak przecietnie jak reszta
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.