1.09 - 31.12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-01, 11:51   #1
Harpi
Raczkowanie
 
Avatar Harpi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 80
Talking

1.09 - 31.12


Siemka Po dlugich i ciezkich probach schudniecia (raz udanych a raz nie:P) postanowialm ze tym razem sie uda chocby nie wiem co... zaczynam od teraz i do konca roku chce schudnac ok 8-10 kg. Mam nadzieje ze ktos sie przylaczy i poradzi co zrobic by schudnac z uda i pupy bo o te miejsca chodzi mi najbardziej
__________________
-Jak najlepiej trafic do serca faceta?
-Nozem przez klatke piersiowa
Harpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 12:09   #2
***kami***
Raczkowanie
 
Avatar ***kami***
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 170
Dot.: 1.09 - 31.12

witam ,kami sie prztlacza ,dzis juz mam zaliczona siłke ,ale postanowilam sobie ze koniecz odmawianiem sobie wszytskiego ,wszytsko jesc dla ludzi ale z umiarem ,mozna jesc wszytsko ale po trochu a nie cale opakowanie juz popadalam w obsesje ale od wrzesnia zdrowe jedzenie z mozliwymi wpadkami
__________________
bo byc szczesliwym czlowiekiem to umiec patrzec na najmniejszy szczegol istnienia
***kami*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 12:20   #3
maarzenaa
Raczkowanie
 
Avatar maarzenaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: żary
Wiadomości: 179
Dot.: 1.09 - 31.12

hejka, ja tez bym sie prztylaczyla bo chcesz tyle samo schudnac tzn 8-10 kilo ale nie wiem czy mi sie uda bo wyjezdzam w niedziele do niemiec na rok [ nad jezioro bodenskie ] opiekowac sie dziecmi..i nie wie mczy przy nich uda mi sie schudnac choc ta rodzina lubi sport to moze im potowarzysze i jakos to bedzie kiedys sie odzwe..moze wlasnie w grudniu i powiem jak rezultyaty, 3majcie sie i powodzenia
maarzenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 12:23   #4
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: 1.09 - 31.12

No to ja tez sie przylacze Mam do zrzucenia max. 5 kg uzbieranych od poczatku roku. Mam 172 cm i waze teraz 58 kg. Chce wrocic do dawnej wagi, przy ktorej najlepiej sie czulam czyli ok. 53 kg. Od pasa w gore jestem szczupla, a nawet bardzo szczupla(nie liczac duzego biustu) :/. Moj problem to przede wszytki "boczki" i uda.
Nie chce stosowac zadnej rygorystycznej diety, tylko ograniczyc ilosc jedzenia (ok. 1200 kcal) no i wyeliminowac najbardziej niezdrowe rzeczy Zaczynalam od wagi 60 kg, po 2 tygodniach jest juz 58 kg wiec bede sie tego trzymac
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 13:40   #5
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez sweeney
No to ja tez sie przylacze Mam do zrzucenia max. 5 kg uzbieranych od poczatku roku. Mam 172 cm i waze teraz 58 kg. Chce wrocic do dawnej wagi, przy ktorej najlepiej sie czulam czyli ok. 53 kg. Od pasa w gore jestem szczupla, a nawet bardzo szczupla(nie liczac duzego biustu) :/. Moj problem to przede wszytki "boczki" i uda.
Nie chce stosowac zadnej rygorystycznej diety, tylko ograniczyc ilosc jedzenia (ok. 1200 kcal) no i wyeliminowac najbardziej niezdrowe rzeczy Zaczynalam od wagi 60 kg, po 2 tygodniach jest juz 58 kg wiec bede sie tego trzymac
1200 kalorii to za mało przy Twoim wzroście i wadze, tak naprawdę to ilość, która jest odpowiednai dla małego dziecka
spowolnisz sobie metabolizm
radzę odżywiać się zdrowo, dieta z bilansem na 0 i dużo ruchu
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:08   #6
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez sweeney
No to ja tez sie przylacze Mam do zrzucenia max. 5 kg uzbieranych od poczatku roku. Mam 172 cm i waze teraz 58 kg. Chce wrocic do dawnej wagi, przy ktorej najlepiej sie czulam czyli ok. 53 kg. Od pasa w gore jestem szczupla, a nawet bardzo szczupla(nie liczac duzego biustu) :/. Moj problem to przede wszytki "boczki" i uda.
Nie chce stosowac zadnej rygorystycznej diety, tylko ograniczyc ilosc jedzenia (ok. 1200 kcal) no i wyeliminowac najbardziej niezdrowe rzeczy Zaczynalam od wagi 60 kg, po 2 tygodniach jest juz 58 kg wiec bede sie tego trzymac
Ehh ja mam tez 172 i przy mojej wadze 65 kg dążę własnie do tego 58 kg

Prząłaczam sie do akcji oochudzania !
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:30   #7
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez pingwin2
1200 kalorii to za mało przy Twoim wzroście i wadze, tak naprawdę to ilość, która jest odpowiednai dla małego dziecka
spowolnisz sobie metabolizm
radzę odżywiać się zdrowo, dieta z bilansem na 0 i dużo ruchu
Dieta 1200 kcal jest dla mnie najlepsza. Juz pare lat temu zrzucilam dzieki niej TRWALE 4 kg. Po powrocie do normalnego odzywania nie przytylam nawet 0,5 kg. Teraz przytylam tylko dlatego ze zmienil mi sie tryb zycia i z braku czasu nie odzywialam sie zbyt zdrowo. Co do ruchu i cwiczen to oczywiscie sa, ale nie moge przesadzac bo mam problemy z kolanem. W moim przypadku zalezy mi tylko na aerobach, bo miesnie mam odpowiednio wyksztalcone i nie chce bardziej Ale wlasnie przez kolano nie moge sobie pozwolic na np zbyt dlugie bieganie, ktore mimo wszytko bardzo lubie. Jeszcze odnosnie diety to nie licze skrupulatnie kalorii . Mam siostre dietetyczke i chcac nie chcac tabele z wartosciami odzywczymi i innymi zasadami zdrowego zywienia mam w glowie i wiem co moge jesc ile chce a czego mam unikac. O metabolizm moglabym sie martwic gdybymn byla na diecie 1000 kcal i mniej, a nie na dobrze zbilansowanej 1200-1500 kcal
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 14:57   #8
Harpi
Raczkowanie
 
Avatar Harpi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 80
Talking Dot.: 1.09 - 31.12

Widze ze jets kilka osob ktore maja te same problemy co ja:P
Ja dzisiaj pochodzilam na stepperku rano ok 30 minut a potem w sumie caly dzien w biegu bo tyleeee zalatwien mialam a zjadalam, przez to bardzo malutko... rano musli... potem jablko... winogorna... jablko... troszq bialego sera i tyle... i narazie glodna nie jestem... a niom i pije duzo mineralki:d a zaraz zrobie sobie herbatke zielona:d
__________________
-Jak najlepiej trafic do serca faceta?
-Nozem przez klatke piersiowa
Harpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:23   #9
monikax
Raczkowanie
 
Avatar monikax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 300
Dot.: 1.09 - 31.12

Przyłączam się do was dziewczęta. Ja również planuję stracić trochę tłuszczyku do końca roku - zależy mi na likwidacji kilku centymetrów w brzuchu. Wczoraj zaczęłam robić ćwiczenia i pić czerwoną herbatę. Chciałabym też zacząć zdrowższe odżywianie, ale to mi raczej nie wyjdzie...hm...cóż...
monikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 16:56   #10
redangel
Raczkowanie
 
Avatar redangel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 283
GG do redangel
Dot.: 1.09 - 31.12

przylaczam sie musze schudnac "jak najwiecej" ale oczywiscie rozsadnie, nie okreslam sobie jakiegos terminu, u mnie z dieta nie ma az takiego problemu, bo potrafie sie zmobilizowac, ale gorzej z cwiczeniami, nienawidze cwiczen
redangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 18:41   #11
monikax
Raczkowanie
 
Avatar monikax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 300
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez redangel
przylaczam sie musze schudnac "jak najwiecej" ale oczywiscie rozsadnie, nie okreslam sobie jakiegos terminu, u mnie z dieta nie ma az takiego problemu, bo potrafie sie zmobilizowac, ale gorzej z cwiczeniami, nienawidze cwiczen
Och! to u mnie wprost przeciwnie - ćwiczenia mogę robić, ale nie potrafię sobie odmówić różnego jedzonka...
monikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 19:05   #12
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: 1.09 - 31.12

W końcu załapałam się na jakieś odchudzanie Jakoś samej mi to nie wychodzi Dążę do zrzucenia 5 - 6 kg... Oczywiście jak uda się więcej to suuuuuuuuuuuuper No i też zależy mi głównie na tyłku i udach bo są koszmarne a "góra" za to, jest niestety drobna i strasznie szczupła (jakaś wypaczona fizycznie jestem) Trzymam za nas kciuki i mam nadzieję że się uda Ja osobiście nie jem nic po 18 (no, kilka "wpadek" miałam ) i unikam wszelkich tłustych i słodkich przekąsek
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 19:41   #13
Joanna_89
Raczkowanie
 
Avatar Joanna_89
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 257
Dot.: 1.09 - 31.12

Również się przyłączam!
Podobnie jak dotta, chcę zrzucić jakieś 5 kg, głównie biodra, uda, i talia - ostatnio przybyło tam kilka centymetrów.
Ważę 55 kg, przy 165 cm. Nie jest to dużo, wiem, ale od pasa w dół nie jestem tak szczupła, jak bym chciała. Biodra - 85 cm, udo - 55 cm, talia - niecałe 70.
Cel: 48 kg. Biodra - 80 cm. Talia - 60 cm. Uda - 50 cm.

I tu proszę o Waszą pomoc! Poszukuję jakiś diet, ćwiczeń, pomocnych w osiągnięciu oczekiwanych rezultatów, ale nie wiem, czy okażą się skuteczne. Możecie mi coś polecić? Albo jakieś herbatki pomagające spalić tłuszczyk, przyspieszające przemianę materii...
Joanna_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 21:38   #14
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: 1.09 - 31.12

Witam Ja z checia sie przylacze, poniewaz wlasnie kupilam sobie orbiterek (znaczy po dlugich namowach moj kochany tatus( ) mi go kupil ) no i zamierzam go wykorzystac do zrzucenia kilku kg Mam 165cm wzrostu i waze 58kg... Moim celem jest schudnac ok 6-7kg. Ogolnie mam szczupla budowe ciala, ale niestety tylko od pasa w gore Ponizej pasa jest jednak troche gorzej. Ogolnie rzecz biora do stosunkowo duza pupcia, grube udka i lydki. W biodrach mam 99cm( ), a chcialabym miec ok 93-94cm, tak aby z rozmiaru 40 zejsc na typowe 38.
A wiec zamierzam cwiczyc na orbiterku, robic brzuszki (bo w sumie ostatnio sie ciagle obzeralam i teraz mam pare faldek ) no i oczywiscie jaka dieta
A wiec mam nadzieje, ze razem wytrwamy w obranych przez nas celach i 31.12 (akurat przed sylwestrem, wiec na sylwka mysle, ze pokazemy sie ludziom z nowa, zgrabniutka sylwetka ) wszystkie podamy nasze nowe wagi
Powodzenia !!!

Edytowane przez klajdla
Czas edycji: 2006-11-05 o 13:25
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 22:12   #15
firaen
Raczkowanie
 
Avatar firaen
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ~
Wiadomości: 165
Dot.: 1.09 - 31.12

Bardzo fajniewreszcie załapałam się na temat. Mam do zrzucenia tyle co założycielka topika Mam nadziejęm,że przez ten czas mi się to uda i zdrowo i mądrze i trwale. Niby od lat prowadzę zdrowy tryb życia i dietę ale niestety nie przekłada się to na wagę za bardzo
gudluck
firaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 22:38   #16
paulagwiazda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraina wiecznych snów ^^
Wiadomości: 2 866
Dot.: 1.09 - 31.12

Jeeee! W końcu ja TEŻ się załapałam !!! Chudnę razem z wami dziewuszki Tylko jest jedno ALE :P 30 września jest dzień wolny od diety i ćwiczeń, bo w tym dniu moje dwie koleżanki mają urodziny (w tym jedna kończy 18 lat i nie sposób czegoś by nie zjeść tam ). Ale po 30 września dalej odchudzanko twarde . Z miłą chęcią schudnę te 8-10 kg, bo mam w szafie 3 pary spodni, których przy mojej obecnej wadze niestety nie założę
pozdrawiam i życzę szczęścia

AAAA... Zapomniałam dodać, że mam ok. 170 cm wzrostu i ważę ok. 58 kg (chociaż myślę, że więcej, bo dawno się nie ważyłam, a teraz po prostu boję się spojrzeć prawdzie w oczy )
__________________
paulagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 04:49   #17
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez dottta
W końcu załapałam się na jakieś odchudzanie Jakoś samej mi to nie wychodzi Dążę do zrzucenia 5 - 6 kg... Oczywiście jak uda się więcej to suuuuuuuuuuuuper No i też zależy mi głównie na tyłku i udach bo są koszmarne a "góra" za to, jest niestety drobna i strasznie szczupła (jakaś wypaczona fizycznie jestem) Trzymam za nas kciuki i mam nadzieję że się uda Ja osobiście nie jem nic po 18 (no, kilka "wpadek" miałam ) i unikam wszelkich tłustych i słodkich przekąsek
Jeden z największych błędów dietetycznych, w ten sposób tylko spowolniasz sobie przemianę materii i wprowadzasz organizm w stan katabolizmu. Wieczorem na około 1-2h przed snem jemy posiłek białkowy.
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 07:43   #18
monikax
Raczkowanie
 
Avatar monikax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 300
Dot.: 1.09 - 31.12

Joanna_89 spróbuj czerwonej herbaty pu-erh. Jak ja bym chciała mieć tyle w tali co ty...
monikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 07:51   #19
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: 1.09 - 31.12

Zamiast schudnąć w wakacje, to się zapuściłam...
Dlatego najpierw chcę wrócić do starej wagi 49 kg, a potem zobaczymy
Proszę się nie burzyć - tak mało, bo ja z tych drobniejszych. A w udzie, o zgrozo, 55 cm.

Dziś już pierwsze dietetyczne śniadanko za mną.
Powodzenia!
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 08:40   #20
monikax
Raczkowanie
 
Avatar monikax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 300
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
A w udzie, o zgrozo, 55 cm.
To tak jak ja... też chcę coś z tym zrobić. Robisz może jakieś ćwiczenia??
monikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 08:42   #21
aniulla
Przyczajenie
 
Avatar aniulla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: 1.09 - 31.12

dzieeeeeeeeeeeeeen dobry
pozwolcie że dołacze sie do Was dziewczeta ale dopiero od poniedzialku bo dzis wybieram sie na wesele i nie zamierzam sie oszczedzac
Od poniedzialku przechodze na diete south beach, przy wzroscie 168 waże 54-55kg zamierzam zrzucic jakies 6-7 kg.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
aniulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 09:14   #22
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez sweeney
No to ja tez sie przylacze Mam do zrzucenia max. 5 kg uzbieranych od poczatku roku. Mam 172 cm i waze teraz 58 kg. Chce wrocic do dawnej wagi, przy ktorej najlepiej sie czulam czyli ok. 53 kg. Od pasa w gore jestem szczupla, a nawet bardzo szczupla(nie liczac duzego biustu) :/. Moj problem to przede wszytki "boczki" i uda.
Nie chce stosowac zadnej rygorystycznej diety, tylko ograniczyc ilosc jedzenia (ok. 1200 kcal) no i wyeliminowac najbardziej niezdrowe rzeczy Zaczynalam od wagi 60 kg, po 2 tygodniach jest juz 58 kg wiec bede sie tego trzymac
Weź pod uwagę to, że 58kg przy 172 cm wzrostu to idealna waga.

Proponowałabym skupić się nie na zrzucaniu kilogramów, ale na ujędrnianiu ciała.

Zamiast jakiejkolwiek diety [a na pewno zamiast 1200 kcal :/] - dużo ruchu.

Ciało będzie jędrniejsze, wyrzeźbione, a zbędny tłuszcz przy regularnych treningach powinien pozostać tylko wspomnieniem
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 09:19   #23
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez Joanna_89
Również się przyłączam!
Podobnie jak dotta, chcę zrzucić jakieś 5 kg, głównie biodra, uda, i talia - ostatnio przybyło tam kilka centymetrów.
Ważę 55 kg, przy 165 cm. Nie jest to dużo, wiem, ale od pasa w dół nie jestem tak szczupła, jak bym chciała. Biodra - 85 cm, udo - 55 cm, talia - niecałe 70.
Cel: 48 kg. Biodra - 80 cm. Talia - 60 cm. Uda - 50 cm.

I tu proszę o Waszą pomoc! Poszukuję jakiś diet, ćwiczeń, pomocnych w osiągnięciu oczekiwanych rezultatów, ale nie wiem, czy okażą się skuteczne. Możecie mi coś polecić? Albo jakieś herbatki pomagające spalić tłuszczyk, przyspieszające przemianę materii...
Jak można chcieć mieć 80 cm w biodrach?! To wszystkie wieszakowate modelki mają więcej :/

Dieta? Nie stosuj żadnych 1000-1200kcal, głodówek, mono-diet, itp. Po prostu postaw na zdrowe odżywianie: 0 chipsów, frytek, hamburgerów, napojów gazowanych, itp. Białko, węglowodany złożone, zdrowe tłuszcze, dużo warzyw i owoców. Czasem mały grzeszek, coby w obsesję nie popaść

Ćwiczenia? Ćwicz to, co lubisz. Lubisz biegać - biegaj. Lubisz tańczyć - tańcz. Pływać? Pływaj. Wolisz gimnastykę w domu? Przejrzyj wątki podwieszone na fitnessie ze zbiorami ćwiczeń.

Herbatki?! Grr... Nie ufaj herbatkom typu "Figura"... A fee Popijaj sobie zieloną herbatkę i będzie OK .


I wybij sobie z głowy to 80cm w biodrach
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 14:10   #24
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: 1.09 - 31.12

ja jestem wtrakcie chudnięcia bo niedługo studniówka, hehe

mnie zawsze pomaga wrócić do formy i wymarzonej sylwetki bieganie, moim zdaniem 3 razy w tygodniu daje 100% gwarancji na zrzucenie tłuszczu bez drastycznych diet i to długo nie trzeba czekać na rezultaty, ale to pewnie wiecie. Chciałam tylko przypomnieć o tym
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 14:36   #25
firaen
Raczkowanie
 
Avatar firaen
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ~
Wiadomości: 165
Dot.: 1.09 - 31.12

nie jedzenie po 18 spowalnia przemianę materii? a ja się martwiłam że źle robię jak po 18 jem

czyli, z tego co rozumiem, najlepiej wieczorem jakiś plaster białego sera albo jajko? Jakaś surówka, jogurcik czy kefirek chyba też nie zaszkodzi?bo wędlin nie jem
firaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 15:31   #26
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez firaen
nie jedzenie po 18 spowalnia przemianę materii? a ja się martwiłam że źle robię jak po 18 jem

czyli, z tego co rozumiem, najlepiej wieczorem jakiś plaster białego sera albo jajko? Jakaś surówka, jogurcik czy kefirek chyba też nie zaszkodzi?bo wędlin nie jem
sam jogurcik to nie jest dobry pomysł, ale w połaczeniu z twarogiem, jajkiem itp. oraz warzywami super

Diet 1000-1200 kcal nie komentuję, bo znacie moje zdanie
80 cm w biodrach lub zrzucania 7 kg przy wadze 54 też nie
Sam waże przy wzroście 165 53 kilo i jestem chuda jak patyk, waga 47 kilo pzry tym wzroście - tak wyglądają dziewczyny, z którymi pracuję i uczę je jeść oraz powrotu do normalności

Loneliness - dzięki za poparcie i rozsądek - szkoda tylko, że prawie nikt tego nie słucha
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 16:56   #27
Joanna_89
Raczkowanie
 
Avatar Joanna_89
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 257
Dot.: 1.09 - 31.12

Wiem, że 80 cm w biodrach brzmi mało, idąc dalej i 85 to mało, ale wcale nie mam szczupłych bioder... Może źle mierzyłam. No nie wiem... Jednak wierzcie - do "wieszakowatości" jest mi bardzo, bardzo daleko.
A od dzisiaj zamierzam regularnie ćwiczyć, coby ładnie zlikiwdować tłuszczyk, i poszukam czegoś na temat "jak zmniejszyć obwód pośladków"
Planuję kupić jakąś herbatę, ale: zielona czy czerwona? Która jak działa? Czy można je łączyć?
Joanna_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 17:50   #28
monikax
Raczkowanie
 
Avatar monikax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 300
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez Joanna_89
Planuję kupić jakąś herbatę, ale: zielona czy czerwona? Która jak działa? Czy można je łączyć?
Ja osobiście piję od 3 dni czerwoną, która wspomaga przemianę materii i przyśpiesza proces spalania tłuszczów. Zieloną też mam ale nie pije, bo mi nie smakuje.
monikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 17:51   #29
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: 1.09 - 31.12

przyłączam sie do zrzucenia paru kg.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 17:53   #30
monikax
Raczkowanie
 
Avatar monikax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 300
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez loneliness
Jak można chcieć mieć 80 cm w biodrach?! To wszystkie wieszakowate modelki mają więcej :/

I wybij sobie z głowy to 80cm w biodrach
Też uważam, że 80 cm to zamało. Ja mam 88 cm i myślę, że jest ok.
monikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.