Mój nieoficjalny chłopak śmierdzi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-18, 14:26   #31
KarmelowaKrowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 299
Dot.: Mój nieoficjalny chłopak śmierdzi

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
No i ja Ci się nie dziwie ,że tak stwierdziłaś
Brudasom mówię stanowcze nie!!
Ale ten z którym się spotykałam akurat nie był brudasem. Dbał o higienę, tylko właśnie w nocy strasznie się pocił śmierdzącym potem....
KarmelowaKrowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 22:21   #32
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mój nieoficjalny chłopak śmierdzi

Zwariowałabym Albo szczerze mu trzeba powiedzieć, że od niego capi i w końcu coś z tym zrobi, albo od razu się pożegnać.
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 00:12   #33
A3nulka
Przyczajenie
 
Avatar A3nulka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 28
Dot.: Mój nieoficjalny chłopak śmierdzi

Hahah dlaczego twierdzisz, że się przespałam? Na głowę nie upadła. Na wyjeździe byliśmy ze znajomymi w 4 w jednym pokoju i niestety leżąc blisko kogoś można poczuć nieprzyjemny zapach a tym bardziej zauważyć jak ktoś dba o higienę.

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Na szczęście nie musiałam mówić mu jak śmierdzi. Wystarczył fakt, że zajęłam się swoim życiem, nie przespałam się z nim, nie odpisywałam na każdego sms i znalazł sobie inne dziewczyny. Najlepsze wiecie co jest to to, że my kobiety się przejmujemy jak coś powiedzieć, by kogos nie zranić. A tu proszę ktoś się i tak by nie przejmował. Pozdrawiam wolna od znajomych, niefajnego kolesia i nareszcie z dala i w nowym świecie. Pozdrawiam i życze wielu dobrych zmian
A3nulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 11:16   #34
OlkaLolkaLa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 61
Dot.: Mój nieoficjalny chłopak śmierdzi

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Po moim byłym nigdy więcej nie zwiazalabym się z brudasem. Tylko ze u mnie facet na początku wydawał się ogarniać higienę, później to wyszło i strasznie mnie obrzydziło. A ty już wiesz, ze rzadko myje zęby i wręcz cała jego rodzina jest mało higieniczna.
U mnie to samo praca kuriera, czyli latanie z paczkami cały dzień, a prysznic czasami raz na kilka dni bo zasypiał na kanapie zaraz po obiedzieo cuchnących stopach nie wspominam

Daj sobie spokój dziewczyno. Teraz sie wstydzisz powiedzieć, za pół roku jak sie odważysz to i tak nic to nie zmieeni. Bo dorosły facet wie, że jak sie nie myje to śmierdzi, po rostu jest brudasem i mu nie przeszkadza

edit: umknął mi ostatani post autorki także nieważne

Edytowane przez OlkaLolkaLa
Czas edycji: 2018-10-17 o 11:22
OlkaLolkaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 21:40   #35
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Mój nieoficjalny chłopak śmierdzi

jest taka teoria, że ludzie naprawdę dobrze dobrani na poziomie bilogicznym lubią swój naturalny zapach. U mnie się to sprawdzało - w przypadku exa czy facetów, z którymi się spotykałam, lubiłam ich zapach. Tzn, nawet kiedy nie byli świeżo po prysznicu, czy nawet ćwiczyliśmy i byliśmy spoceni, miałam ochotę się do nich przytulić i nic mnie nie odrzucało.

Więc gdybym nie mogla wytrzymać kogoś zapachu, to po prostu nie pchałabym się w taki związek, bo po co?
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 21:52   #36
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Mój nieoficjalny chłopak śmierdzi

Cytat:
Napisane przez karolowanka Pokaż wiadomość
jest taka teoria, że ludzie naprawdę dobrze dobrani na poziomie bilogicznym lubią swój naturalny zapach. U mnie się to sprawdzało - w przypadku exa czy facetów, z którymi się spotykałam, lubiłam ich zapach. Tzn, nawet kiedy nie byli świeżo po prysznicu, czy nawet ćwiczyliśmy i byliśmy spoceni, miałam ochotę się do nich przytulić i nic mnie nie odrzucało.

Więc gdybym nie mogla wytrzymać kogoś zapachu, to po prostu nie pchałabym się w taki związek, bo po co?
Pewnie coś w tym jest. Dodam tylko, żeby nikt sobie nie pomyślał „jego pot mi śmierdzi- to musimy być niedopasowani!”, że bakterie czy grzyby bytujące na skórze ogromnie wpływają na zapach - jak facetowi stopy śmierdzą, to może wystarczy przejść się do dermatologa nie zawsze nasz obecny zapach jest zapachem dla nas „naturalnym”
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 10:11   #37
Jinezi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 15
Dot.: Mój nieoficjalny chłopak śmierdzi

Dla mnie odpowiedź jedna: albo chłopak zaczyna o siebie dbać, albo koniec.
Jinezi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-18 11:11:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.