Maski do włosow od firmy Loreal, hit czy kit? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-22, 09:23   #1
MiodziOwa
Raczkowanie
 
Avatar MiodziOwa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 40
Smile

Maski do włosow od firmy Loreal, hit czy kit?


Witam
Postanowilam w koncu kupic cos bardziej profesjonalnego do moich włoskow I własnie zastanawiam się nad jakąs maską z firmy Loreal do włosów zniszczonych.
Co lepsze?
-Intense repair
-Absolut repair

Licze na waszą pomoc
Serdecznie pozdrawiam!
__________________
-gra na gitarze ,status -Raczkowanie
szlifuje angielski
-zapuszczam włosy, przede wszystkim dbam!
-szerokie zainteresowanie: muzyka,taniec, fotografia, moda i wizaz, ksiazki, zjawiska paranormalne,fotomodeling , zwierzęta

28.10.2011 <3
MiodziOwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 09:46   #2
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
Dot.: Maski do włosow od firmy Loreal, hit czy kit?

Miałam obydwie.
Czy ja wiem czy to jakaś rewelacja? Na początku tak myślałam. Włosów piękniejszych nie miałam, bardzo je zmiękczały i dobrze się rozczesywały ale jest tam za dużo sylikonów i bardzo obciążały moje cienkie włosy
__________________
M. : *
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 10:00   #3
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Maski do włosow od firmy Loreal, hit czy kit?

hmmm, one mają sporo chemii i silikonów, więc efekt byłby tylko wizualny...jeżeli chodzi o profesjonalną pielęgnację, są lepsze maski z naturalnymi składnikami, a o wiele tańsze i większej pojemności, np. Stapiz, Kallos, Mila, Joanna Professional; można poczytać recenzje na KWC
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 10:54   #4
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Maski do włosow od firmy Loreal, hit czy kit?

Jeśli zdecydujesz się na L'Oreala to ja bym Ci radziła ostrożność. Kiedyś po ich szamponie i masce dostałam okropnego uczulenia. Całą szyję i uszy miałam w takiej drobnej czerwonej wysypce, która potwornie swędziała, a skóra była napuchnięta. Niestety podrapać też się nie szło, bo bolało jak diabli i można było oszaleć. Wróciłam wtedy do sprawdzonego ziołowego szamponu i powoli wszystko zaczęło wracać do normy, ale trwało to prawie miesiąc. Także jeszcze raz proponuję ostrożność (na mnie działa tak zarówno L'Oreal sklepowy jak i profesjonalny).
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 12:26   #5
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Maski do włosow od firmy Loreal, hit czy kit?

Dokładnie, też uważam że można tańszymi produktami lepiej regenerować włosy, zwłaszcza że w Lorealowskich produktach do pielęgnacji sporo chemii.

Mogę Ci polecić maski latte, placenta albo WAXa z apteki
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 18:41   #6
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Maski do włosow od firmy Loreal, hit czy kit?

To i ja polecę coś...maskę elseve total repair 5
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HCa9_03_0.jpg (4,0 KB, 7 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 20:14   #7
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Maski do włosow od firmy Loreal, hit czy kit?

Cytat:
Napisane przez MiodziOwa Pokaż wiadomość
Witam
Postanowilam w koncu kupic cos bardziej profesjonalnego do moich włoskow I własnie zastanawiam się nad jakąs maską z firmy Loreal do włosów zniszczonych.
Co lepsze?
-Intense repair
-Absolut repair

Licze na waszą pomoc
Serdecznie pozdrawiam!
To dość dobre maski, ale są gęste i mogą obciażać. Silikon w Absolut Repair jest tylko jeden i to z gatunku bardzo lekkich, w Intense Repair też ten sam, poza tym tłuste emolienty i witamina B6 oraz gliceryna. Wysoko w składzie jest paraben w obu tych maskach.
Możesz taką maskę stosować na przemian z jakąś bez silikonów, na przykład którąś z już wymienionych, na pewno są one tańsze od L'oreali. I co ciekawe, też mają "sporo chemii", np Kallos ma bardzo wysoko w składzie zapach i konserwant, Mila mleczna tez ma solidną ilość Parfum i Benzyl Alcohol (konserwant).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 14:27   #8
Soulfly
Rozeznanie
 
Avatar Soulfly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 622
Dot.: Maski do włosow od firmy Loreal, hit czy kit?

Myślę, że to kit...bo te maski powodują jedynie chwilowy efekt wygładzonych zdrowych włosów, a po zmyciu wyglądają jeszcze gorzej. Jakoś nie wierze w te ich produkty...wole bardziej naturalną pielegnację. Od czasu do czasu wiadomo można czegoś takiego użyć jeśli zależy nam na szybkim efekcie, ale nie oczekiwałabym po nich jakiegoś odżywienia czy odbudowania włosów
__________________

Take me to the magic of the moment...





Soulfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 20:52   #9
msd16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 119
Dot.: Maski do włosow od firmy Loreal, hit czy kit?

Niedawno zakupiłam sobie właśnie maskę Loreal Intense Repair. Jestem już po kilku użyciach i według mnie sprawuje się bardzo dobrze. Włosy są gładkie, lśnią, łatwo się rozczesują, nie są już takie suche. Jednak obawiam się, że to tylko efekt chilowy i po skończeniu i odstawieniu maski wszystko wróci do normy.

Podobne efekty uzyskałam też stosując maskę Kallos Latte. Co prawda ja te maski stosuje naprzemiennie, ale wydaje mi się, że stosując samą Kallos Latte efekt wcale nie będzie gorszy. Mówie o tym przede wszystkim dlatego, że maski te różnią się szczególnie ceną. Zamawiałam obie na allegro i loreal wynisół mnie jakieś 70zł (za 500ml) natomiast Kallos Late 20zł ( za 1000ml).
msd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 22:50   #10
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Maski do włosow od firmy Loreal, hit czy kit?

Cytat:
Napisane przez Marta1410 Pokaż wiadomość
U mnie się nie sprawdziły. Zgadzam się również, że mają dużo szkodliwych substancji które niszczą włosy... Jeśli szukasz coś profesjonalnego mogę Ci polecić maskę firmy Osmo "OSMO INTENSIVE DEEP REPAIR MASK" Zdjęcie poniżej:



bądź OPTIONS ESSENCE SEA EXTRACT AND HENNA



Sklep gdzie można je zakupić to: sklep.osmoikon.pl
A jakie to szkodliwe substancje w nich są, których nie ma w innych maskach?

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Soulfly Pokaż wiadomość
Myślę, że to kit...bo te maski powodują jedynie chwilowy efekt wygładzonych zdrowych włosów, a po zmyciu wyglądają jeszcze gorzej. Jakoś nie wierze w te ich produkty...wole bardziej naturalną pielegnację. Od czasu do czasu wiadomo można czegoś takiego użyć jeśli zależy nam na szybkim efekcie, ale nie oczekiwałabym po nich jakiegoś odżywienia czy odbudowania włosów
Dlaczego nie oczekiwałabyś? Czytałaś ich składy czy po prostu z góry zakładasz, że
"koncernowy" kosmetyk nie może mieć niczego wartościowego?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:48   #11
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Maski do włosow od firmy Loreal, hit czy kit?

Cytat:
Napisane przez Marta1410 Pokaż wiadomość
Witam,

podobno jeśli chodzi o kosmetyki tej firmy to nie zawierają szkodliwych substancji w przeciwieństwie do innych kosmetyków. Ja osobiście używam tej maski i w porównaniu do innych które używałam wcześniej widzę różnicę....
Poniżej masz link do wątku o tej masce oraz opinie, znalazłam ten wątek przez przypadek:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...pair-mask.html
Ale ja pytam o szkodliwe kosmetyki w masce L'oreal.
W masce, którą linkujesz są: parafina w podwójnej dawce, pięć parabenów i dwie potencjalnie drażniące substancje zapachowe. To dla wielu osób wystarczy, żeby obejść ją szerokim łukiem. Ja jej nie kupię, bo nie lubię tego typu reklamy na forach po prostu...
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 11:06   #12
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Maski do włosow od firmy Loreal, hit czy kit?

Cytat:
Napisane przez Marta1410 Pokaż wiadomość
Maskę L'oreal używałam i nie byłam z jej działania zadowolona ponieważ włosy po tej kuracji jak dla mnie były w gorszym stanie niż przed tą kuracją. Składu tej maski nie czytałam po prostu odłożyłam ją na bok gdy nie "zdała egzaminu"... Wiadomym też jest, że jednym ona pomoże innym nie - bo kosmetyki nie działają na wszystkich tak samo...

Chociażby na przykładzie tej maski Osmo (co podałam link) są pozytywne oceny ale i również negatywne...
No i właśnie o to mi chodzi
Tobie nie służy L'oreal a komuś tak, ale nie dlatego, że ma szkodliwe składniki (mi się ten skład całkiem podoba) tylko dlatego, że włosom Zosi nie służy gliceryna i zmywalny silikon w L'orealu a włosom Marysi parafina w podanej przez Ciebie masce.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.